khl***

Petrohrad VS Kazaň


Petrohrad

Petrohrad


Notice: Undefined index: cur_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: cur_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: part_1_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_1_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_2_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_2_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_3_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: part_3_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: ot_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: ot_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 37

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 42

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 46

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 55

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 64
:
(:,:,:)

Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01:00,
Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01.01.1970
Kazaň

Kazaň

735****76843

Hranica u/o: U/O typ:

Petrohrad (T1) VS Kazaň (T2)

Petrohrad

Kazaň

Zaujímavé

Petrohrad

  • 78% (29 z 37) výhier mužstva Petrohrad.
  • Až 24 zápasov tímu Petrohrad skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 37 zápasov, to je až 65%.
  • Petrohrad už 6 zápasov v rade neprehrali.
  • Petrohrad už 18 zápasov v rade neremízovali.
  • Petrohrad ťahá aktuálne sériu 6 prehier v rade.
  • Petrohrad už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Kazaň

  • 65% (26 z 40) výhier mužstva Kazaň.
  • 23 z celkového počtu 40 zápasov tímu Kazaň skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 58%.
  • Kazaň už 11 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 50% vzájomných zápasov (5 z 10) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
06.12.2018 17:30 Petrohrad Kazaň over 5:1 3:0,2:1,0:0
01.09.2018 16:00 Kazaň Petrohrad over 1:6 0:1,1:2,0:3
Rusko / KHL / 2017/2018
06.12.2017 17:00 Kazaň Petrohrad under 2:3pp 0:1,2:1,0:0,0:1
15.10.2017 16:00 Petrohrad Kazaň under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
Rusko / KHL / 2016/2017
27.12.2016 17:00 Kazaň Petrohrad over 4:3ppsn 2:2,0:1,1:0,0:0,-:-
30.08.2016 18:30 Petrohrad Kazaň over 5:6ppsn 1:4,2:1,2:0,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2015/2016
24.11.2015 17:00 Kazaň Petrohrad under 3:2 1:0,0:1,2:1
16.10.2015 18:30 Petrohrad Kazaň under 1:3 1:1,0:1,0:1
Rusko / KHL / 2011/2012
30.01.2012 16:00 Kazaň Petrohrad over 5:6ppsn 3:2,1:2,1:1,0:0,-:-
09.12.2011 16:00 Petrohrad Kazaň under 1:4 0:1,0:3,1:0

Petrohrad

2 - 5 - 3

Kazaň

Petrohrad


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.12.2018 17:30 Petrohrad Slovan Bratislava under 4:1 1:1,2:0,1:0
10.12.2018 17:30 Dynamo Moskva Petrohrad under 0:2 0:1,0:0,0:1
06.12.2018 17:30 Petrohrad Kazaň over 5:1 3:0,2:1,0:0
04.12.2018 17:30 Petrohrad Nižnyj Novgorod over 6:0 0:0,3:0,3:0
28.11.2018 17:30 Vitiaz Chekhov Petrohrad over 0:6 0:2,0:3,0:1
26.11.2018 19:30 Dinamo Riga Petrohrad under 1:3 0:1,1:0,0:2
24.11.2018 15:30 CSKA Moskva Petrohrad under 3:1 0:1,1:0,2:0
22.11.2018 17:30 Čerepovec Petrohrad over 1:6 0:1,1:4,0:1
18.11.2018 15:00 Petrohrad Magnitogorsk under 2:1 1:0,1:1,0:0
16.11.2018 17:30 Petrohrad Čeljabinsk under 1:0 1:0,0:0,0:0
14.11.2018 17:30 Petrohrad Admiral Vladivostok over 8:2 0:1,3:0,5:1
12.11.2018 17:30 Petrohrad Jekatěrinburg over 5:2 1:0,3:0,1:2
05.11.2018 15:00 CSKA Moskva Petrohrad under 3:1 1:1,2:0,0:0
02.11.2018 17:30 Petrohrad Chabarovsk Amur under 3:2 0:0,0:2,3:0
30.10.2018 17:30 Petrohrad Red Star Kunlun over 5:1 1:1,0:0,4:0
28.10.2018 17:00 Slovan Bratislava Petrohrad over 0:7 0:1,0:2,0:4
26.10.2018 18:30 Dinamo Riga Petrohrad under 1:2 0:0,1:1,0:1
24.10.2018 16:00 Ufa Petrohrad under 2:1 0:1,1:0,1:0
21.10.2018 16:00 Petrohrad CSKA Moskva under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,3:4
18.10.2018 18:30 Petrohrad Dynamo Moskva under 3:2 1:1,2:0,0:1
15.10.2018 18:30 Petrohrad Spartak Moskva under 3:2 1:1,0:0,1:1
12.10.2018 18:30 Petrohrad Čerepovec under 2:0 0:0,2:0,0:0
10.10.2018 18:30 Petrohrad Yaroslavl under 0:1 0:0,0:0,0:0
06.10.2018 15:00 Jokerit Helsinki Petrohrad over 2:6 0:2,1:3,1:1
04.10.2018 18:30 Sochi Petrohrad under 1:3 1:1,0:2,0:0
02.10.2018 18:30 Spartak Moskva Petrohrad over 0:6 0:2,0:1,0:3
28.09.2018 18:30 Petrohrad Omsk under 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:2
26.09.2018 18:30 Petrohrad Novosibirsk under 5:0 1:0,1:0,3:0
22.09.2018 16:00 Yaroslavl Petrohrad under 0:2 0:0,0:2,0:0
20.09.2018 18:30 Dynamo Moskva Petrohrad under 0:4 0:3,0:0,0:1
18.09.2018 18:00 Čerepovec Petrohrad under 0:5 0:2,0:3,0:0
14.09.2018 18:30 Petrohrad Spartak Moskva under 2:1 0:1,2:0,0:0
12.09.2018 18:30 Petrohrad Jokerit Helsinki over 4:3 1:1,2:1,0:1
10.09.2018 18:30 Petrohrad Sochi under 3:1 1:0,2:0,0:1
08.09.2018 16:00 Petrohrad Ufa under 1:4 1:0,0:1,0:3
03.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad over 4:3 0:2,2:1,2:0
01.09.2018 16:00 Kazaň Petrohrad over 1:6 0:1,1:2,0:3

Kazaň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.12.2018 17:00 Kazaň Jekatěrinburg under 3:1 1:1,1:0,1:0
10.12.2018 18:30 Dinamo Riga Kazaň under 1:3 0:1,1:1,0:1
08.12.2018 17:30 Slovan Bratislava Kazaň under 1:2 0:1,1:0,0:1
06.12.2018 17:30 Petrohrad Kazaň over 5:1 3:0,2:1,0:0
03.12.2018 17:00 Kazaň Čerepovec over 4:2 2:2,1:0,1:0
30.11.2018 17:00 Kazaň Yaroslavl over 5:3 1:0,1:1,3:2
28.11.2018 17:00 Kazaň Nižnyj Novgorod over 5:1 2:0,3:0,0:1
26.11.2018 17:00 Kazaň Nižněkamsk under 3:1 1:0,1:0,1:1
24.11.2018 13:00 Jekatěrinburg Kazaň over 3:4 0:0,3:2,0:2
22.11.2018 15:00 Magnitogorsk Kazaň under 2:3 1:2,1:0,0:1
20.11.2018 15:00 Čeljabinsk Kazaň under 0:3 0:1,0:2,0:0
17.11.2018 15:00 Kazaň Dinamo Riga under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
15.11.2018 17:00 Kazaň CSKA Moskva under 0:5 0:1,0:3,0:1
13.11.2018 17:00 Kazaň Slovan Bratislava under 2:1 1:1,1:0,0:0
05.11.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Kazaň over 3:4pp 1:1,2:0,0:2,0:1
03.11.2018 15:00 Nižněkamsk Kazaň under 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,2:1
28.10.2018 08:00 Admiral Vladivostok Kazaň over 1:5 1:0,0:2,0:3
26.10.2018 11:30 Chabarovsk Amur Kazaň over 2:4 1:0,0:2,1:2
24.10.2018 13:30 Red Star Kunlun Kazaň under 3:0 0:0,3:0,0:0
22.10.2018 14:30 Novosibirsk Kazaň under 0:1 0:0,0:0,0:1
18.10.2018 18:30 Kazaň Ufa under 3:1 1:1,2:0,0:0
16.10.2018 18:30 Kazaň Jokerit Helsinki under 2:3 0:1,1:0,1:2
13.10.2018 16:00 Kazaň Sochi over 5:1 2:0,2:1,1:0
11.10.2018 18:00 Kazaň Spartak Moskva under 1:0 0:0,1:0,0:0
08.10.2018 18:00 Čerepovec Kazaň under 0:2 0:2,0:0,0:0
06.10.2018 16:00 Yaroslavl Kazaň under 2:1 0:1,0:0,2:0
04.10.2018 18:30 Dynamo Moskva Kazaň under 1:2 0:0,1:1,0:1
30.09.2018 16:00 Kazaň Admiral Vladivostok over 4:2 0:1,1:0,3:1
28.09.2018 18:00 Kazaň Chabarovsk Amur under 3:1 0:0,0:1,3:0
26.09.2018 18:00 Kazaň Red Star Kunlun over 3:4 0:1,3:2,0:1
24.09.2018 18:30 Kazaň Novosibirsk under 3:2 1:1,1:1,1:0
21.09.2018 18:00 Nižněkamsk Kazaň under 1:2 1:0,0:2,0:0
18.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Kazaň over 2:4 1:2,0:0,1:2
16.09.2018 13:00 Barys Astana Kazaň over 4:3sn 1:1,1:2,1:0,0:0,3:2
14.09.2018 16:00 Ufa Kazaň over 4:5sn 2:0,2:1,0:3,0:0,2:3
12.09.2018 18:30 Omsk Kazaň under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,4:3
07.09.2018 18:00 Kazaň Barys Astana over 4:3 0:1,3:0,1:2
05.09.2018 18:00 Kazaň Vitiaz Chekhov over 3:5 2:2,1:1,0:2
03.09.2018 18:00 Kazaň Dynamo Minsk under 2:0 1:0,1:0,0:0
01.09.2018 16:00 Kazaň Petrohrad over 1:6 0:1,1:2,0:3

Petrohrad


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.12.2018 17:30 Petrohrad Dinamo Riga porovnaj tímy
22.12.2018 15:00 Petrohrad CSKA Moskva porovnaj tímy
25.12.2018 12:30 Red Star Kunlun Petrohrad porovnaj tímy
27.12.2018 10:30 Chabarovsk Amur Petrohrad porovnaj tímy
29.12.2018 10:30 Admiral Vladivostok Petrohrad porovnaj tímy
04.01.2019 17:30 Dynamo Minsk Petrohrad porovnaj tímy
06.01.2019 15:30 Jokerit Helsinki Petrohrad porovnaj tímy
08.01.2019 16:00 Jekatěrinburg Petrohrad porovnaj tímy
10.01.2019 16:00 Yaroslavl Petrohrad porovnaj tímy
13.01.2019 16:00 Petrohrad Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
15.01.2019 16:00 Petrohrad Nižněkamsk porovnaj tímy
17.01.2019 16:00 Petrohrad Dynamo Moskva porovnaj tímy
22.01.2019 16:00 Petrohrad Dynamo Minsk porovnaj tímy
24.01.2019 16:00 Petrohrad Barys Astana porovnaj tímy
26.01.2019 16:00 Petrohrad Dinamo Riga porovnaj tímy
29.01.2019 16:00 Magnitogorsk Petrohrad porovnaj tímy
31.01.2019 16:00 Barys Astana Petrohrad porovnaj tímy
02.02.2019 16:00 Omsk Petrohrad porovnaj tímy
04.02.2019 16:00 Novosibirsk Petrohrad porovnaj tímy
11.02.2019 16:00 Petrohrad Čerepovec porovnaj tímy
13.02.2019 16:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
15.02.2019 16:00 Petrohrad Jokerit Helsinki porovnaj tímy
18.02.2019 16:00 Petrohrad Yaroslavl porovnaj tímy
20.02.2019 16:00 Nižněkamsk Petrohrad porovnaj tímy
22.02.2019 16:00 Čeljabinsk Petrohrad porovnaj tímy

Kazaň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.12.2018 17:00 Kazaň Magnitogorsk porovnaj tímy
21.12.2018 17:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
24.12.2018 14:30 Dynamo Minsk Kazaň porovnaj tímy
26.12.2018 17:30 Sochi Kazaň porovnaj tímy
28.12.2018 17:30 CSKA Moskva Kazaň porovnaj tímy
30.12.2018 15:00 Kazaň Nižněkamsk porovnaj tímy
03.01.2019 12:30 Kazaň Omsk porovnaj tímy
04.01.2019 12:30 Kazaň Ufa porovnaj tímy
07.01.2019 16:00 Vitiaz Chekhov Kazaň porovnaj tímy
09.01.2019 16:00 Čeljabinsk Kazaň porovnaj tímy
11.01.2019 16:00 Kazaň Dynamo Moskva porovnaj tímy
15.01.2019 16:00 Kazaň Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
23.01.2019 16:00 Jokerit Helsinki Kazaň porovnaj tímy
26.01.2019 16:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
29.01.2019 16:00 Kazaň Jekatěrinburg porovnaj tímy
31.01.2019 16:00 CSKA Moskva Kazaň porovnaj tímy
02.02.2019 16:00 Spartak Moskva Kazaň porovnaj tímy
13.02.2019 16:00 Kazaň CSKA Moskva porovnaj tímy
15.02.2019 16:00 Jekatěrinburg Kazaň porovnaj tímy
18.02.2019 16:00 Kazaň Magnitogorsk porovnaj tímy
20.02.2019 16:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
22.02.2019 16:00 Magnitogorsk Kazaň porovnaj tímy

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 39 21 5 1 6 55 129 74 63
2. Kazaň 40 23 3 3 5 27 110 83 61
3. Omsk 40 12 7 3 8 31 113 82 55
4. Magnitogorsk 41 16 5 2 11 26 115 89 54
5. Barys Astana 38 12 6 6 2 23 123 100 54
6. Ufa 39 15 3 4 10 18 99 81 46
7. Nižnyj Novgorod 39 12 4 6 7 5 119 114 46
8. Red Star Kunlun 38 13 1 7 9 -19 86 105 37
9. Čeljabinsk 37 3 7 3 14 -31 68 99 37
10. Nižněkamsk 39 7 4 4 16 -15 90 105 34
11. Novosibirsk 38 7 3 4 17 -28 81 109 30
12. Chabarovsk Amur 38 9 1 7 13 -37 77 114 29
13. Admiral Vladivostok 37 2 3 4 21 -45 72 117 20

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 38 21 6 0 5 75 117 42 66
2. Petrohrad 37 25 2 3 2 81 129 48 61
3. Jokerit Helsinki 38 20 2 5 4 31 123 92 53
4. Yaroslavl 39 13 5 3 10 22 103 81 49
5. Spartak Moskva 39 13 3 6 8 7 102 95 44
6. Dynamo Moskva 40 9 5 3 15 -1 94 95 41
7. Sochi 39 4 7 5 11 -12 90 102 41
8. Vitiaz Chekhov 39 12 3 3 15 -16 88 104 39
9. Dinamo Riga 38 9 3 4 15 -22 77 99 34
10. Dynamo Minsk 38 6 2 4 20 -45 72 117 24
11. Čerepovec 40 2 4 4 22 -59 60 119 24
12. Slovan Bratislava 40 4 3 3 24 -71 68 139 23

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 39 21 5 1 6 55 129 74 63
2. Kazaň 40 23 3 3 5 27 110 83 61
3. Magnitogorsk 41 16 5 2 11 26 115 89 54
4. Nižnyj Novgorod 39 12 4 6 7 5 119 114 46
5. Čeljabinsk 37 3 7 3 14 -31 68 99 37
6. Nižněkamsk 39 7 4 4 16 -15 90 105 34

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 38 21 6 0 5 75 117 42 66
2. Yaroslavl 39 13 5 3 10 22 103 81 49
3. Sochi 39 4 7 5 11 -12 90 102 41
4. Vitiaz Chekhov 39 12 3 3 15 -16 88 104 39
5. Dynamo Minsk 38 6 2 4 20 -45 72 117 24
6. Slovan Bratislava 40 4 3 3 24 -71 68 139 23

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 37 25 2 3 2 81 129 48 61
2. Jokerit Helsinki 38 20 2 5 4 31 123 92 53
3. Spartak Moskva 39 13 3 6 8 7 102 95 44
4. Dynamo Moskva 40 9 5 3 15 -1 94 95 41
5. Dinamo Riga 38 9 3 4 15 -22 77 99 34
6. Čerepovec 40 2 4 4 22 -59 60 119 24

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 40 12 7 3 8 31 113 82 55
2. Barys Astana 38 12 6 6 2 23 123 100 54
3. Ufa 39 15 3 4 10 18 99 81 46
4. Red Star Kunlun 38 13 1 7 9 -19 86 105 37
5. Novosibirsk 38 7 3 4 17 -28 81 109 30
6. Chabarovsk Amur 38 9 1 7 13 -37 77 114 29
7. Admiral Vladivostok 37 2 3 4 21 -45 72 117 20
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 38 21 6 0 5 75 117 42 66
2. Jekatěrinburg 39 21 5 1 6 55 129 74 63
3. Petrohrad 37 25 2 3 2 81 129 48 61
4. Kazaň 40 23 3 3 5 27 110 83 61
5. Omsk 40 12 7 3 8 31 113 82 55
6. Magnitogorsk 41 16 5 2 11 26 115 89 54
7. Barys Astana 38 12 6 6 2 23 123 100 54
8. Jokerit Helsinki 38 20 2 5 4 31 123 92 53
9. Yaroslavl 39 13 5 3 10 22 103 81 49
10. Ufa 39 15 3 4 10 18 99 81 46
11. Nižnyj Novgorod 39 12 4 6 7 5 119 114 46
12. Spartak Moskva 39 13 3 6 8 7 102 95 44
13. Dynamo Moskva 40 9 5 3 15 -1 94 95 41
14. Sochi 39 4 7 5 11 -12 90 102 41
15. Vitiaz Chekhov 39 12 3 3 15 -16 88 104 39
16. Red Star Kunlun 38 13 1 7 9 -19 86 105 37
17. Čeljabinsk 37 3 7 3 14 -31 68 99 37
18. Dinamo Riga 38 9 3 4 15 -22 77 99 34
19. Nižněkamsk 39 7 4 4 16 -15 90 105 34
20. Novosibirsk 38 7 3 4 17 -28 81 109 30
21. Chabarovsk Amur 38 9 1 7 13 -37 77 114 29
22. Dynamo Minsk 38 6 2 4 20 -45 72 117 24
23. Čerepovec 40 2 4 4 22 -59 60 119 24
24. Slovan Bratislava 40 4 3 3 24 -71 68 139 23
25. Admiral Vladivostok 37 2 3 4 21 -45 72 117 20

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 21 9 4 0 4 24 66 42 34
2. Kazaň 20 13 1 0 5 15 58 43 30
3. Omsk 21 6 4 2 3 15 58 43 30
4. Magnitogorsk 21 9 2 1 6 15 64 49 27
5. Barys Astana 19 9 1 5 -2 10 57 47 27
6. Ufa 19 10 0 4 1 11 51 40 24
7. Nižnyj Novgorod 23 9 2 4 2 12 75 63 30
8. Red Star Kunlun 17 5 1 2 6 -4 39 43 16
9. Čeljabinsk 18 5 2 2 5 -8 32 40 20
10. Nižněkamsk 20 2 2 3 8 -10 38 48 15
11. Novosibirsk 19 5 2 3 4 5 45 40 21
12. Chabarovsk Amur 16 5 1 3 3 -6 36 42 17
13. Admiral Vladivostok 15 4 0 2 7 -11 40 51 10

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 17 10 2 0 3 31 51 20 28
2. Petrohrad 20 12 2 3 -2 36 65 29 35
3. Jokerit Helsinki 19 13 1 1 2 33 76 43 31
4. Yaroslavl 20 7 3 1 5 13 48 35 27
5. Spartak Moskva 19 5 3 2 4 15 62 47 24
6. Dynamo Moskva 19 6 2 2 5 2 45 43 22
7. Sochi 20 1 4 4 3 -4 48 52 22
8. Vitiaz Chekhov 23 9 1 3 6 -7 57 64 25
9. Dinamo Riga 19 5 1 1 10 -11 34 45 15
10. Dynamo Minsk 20 5 0 1 13 -20 35 55 11
11. Čerepovec 20 2 2 4 6 -23 38 61 16
12. Slovan Bratislava 19 4 1 0 13 -34 34 68 12

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 21 9 4 0 4 24 66 42 34
2. Kazaň 20 13 1 0 5 15 58 43 30
3. Magnitogorsk 21 9 2 1 6 15 64 49 27
4. Nižnyj Novgorod 23 9 2 4 2 12 75 63 30
5. Čeljabinsk 18 5 2 2 5 -8 32 40 20
6. Nižněkamsk 20 2 2 3 8 -10 38 48 15

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 17 10 2 0 3 31 51 20 28
2. Yaroslavl 20 7 3 1 5 13 48 35 27
3. Sochi 20 1 4 4 3 -4 48 52 22
4. Vitiaz Chekhov 23 9 1 3 6 -7 57 64 25
5. Dynamo Minsk 20 5 0 1 13 -20 35 55 11
6. Slovan Bratislava 19 4 1 0 13 -34 34 68 12

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 20 12 2 3 -2 36 65 29 35
2. Jokerit Helsinki 19 13 1 1 2 33 76 43 31
3. Spartak Moskva 19 5 3 2 4 15 62 47 24
4. Dynamo Moskva 19 6 2 2 5 2 45 43 22
5. Dinamo Riga 19 5 1 1 10 -11 34 45 15
6. Čerepovec 20 2 2 4 6 -23 38 61 16

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 21 6 4 2 3 15 58 43 30
2. Barys Astana 19 9 1 5 -2 10 57 47 27
3. Ufa 19 10 0 4 1 11 51 40 24
4. Red Star Kunlun 17 5 1 2 6 -4 39 43 16
5. Novosibirsk 19 5 2 3 4 5 45 40 21
6. Chabarovsk Amur 16 5 1 3 3 -6 36 42 17
7. Admiral Vladivostok 15 4 0 2 7 -11 40 51 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 20 12 2 3 -2 36 65 29 35
2. Jekatěrinburg 21 9 4 0 4 24 66 42 34
3. Jokerit Helsinki 19 13 1 1 2 33 76 43 31
4. Omsk 21 6 4 2 3 15 58 43 30
5. Kazaň 20 13 1 0 5 15 58 43 30
6. Nižnyj Novgorod 23 9 2 4 2 12 75 63 30
7. CSKA Moskva 17 10 2 0 3 31 51 20 28
8. Yaroslavl 20 7 3 1 5 13 48 35 27
9. Barys Astana 19 9 1 5 -2 10 57 47 27
10. Magnitogorsk 21 9 2 1 6 15 64 49 27
11. Vitiaz Chekhov 23 9 1 3 6 -7 57 64 25
12. Ufa 19 10 0 4 1 11 51 40 24
13. Spartak Moskva 19 5 3 2 4 15 62 47 24
14. Dynamo Moskva 19 6 2 2 5 2 45 43 22
15. Sochi 20 1 4 4 3 -4 48 52 22
16. Novosibirsk 19 5 2 3 4 5 45 40 21
17. Čeljabinsk 18 5 2 2 5 -8 32 40 20
18. Chabarovsk Amur 16 5 1 3 3 -6 36 42 17
19. Red Star Kunlun 17 5 1 2 6 -4 39 43 16
20. Čerepovec 20 2 2 4 6 -23 38 61 16
21. Dinamo Riga 19 5 1 1 10 -11 34 45 15
22. Nižněkamsk 20 2 2 3 8 -10 38 48 15
23. Slovan Bratislava 19 4 1 0 13 -34 34 68 12
24. Dynamo Minsk 20 5 0 1 13 -20 35 55 11
25. Admiral Vladivostok 15 4 0 2 7 -11 40 51 10

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 18 12 1 1 2 31 63 32 29
2. Kazaň 20 10 2 3 0 12 52 40 31
3. Omsk 19 6 3 1 5 16 55 39 25
4. Magnitogorsk 20 7 3 1 5 11 51 40 27
5. Barys Astana 19 3 5 1 4 13 66 53 27
6. Ufa 20 5 3 0 9 7 48 41 22
7. Nižnyj Novgorod 16 3 2 2 5 -7 44 51 16
8. Red Star Kunlun 21 8 0 5 3 -15 47 62 21
9. Čeljabinsk 19 -2 5 1 9 -23 36 59 17
10. Nižněkamsk 19 5 2 1 8 -5 52 57 19
11. Novosibirsk 19 2 1 1 13 -33 36 69 9
12. Chabarovsk Amur 22 4 0 4 10 -31 41 72 12
13. Admiral Vladivostok 22 -2 3 2 14 -34 32 66 10

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 21 11 4 0 2 44 66 22 38
2. Petrohrad 17 13 0 0 4 45 64 19 26
3. Jokerit Helsinki 19 7 1 4 2 -2 47 49 22
4. Yaroslavl 19 6 2 2 5 9 55 46 22
5. Spartak Moskva 20 8 0 4 4 -8 40 48 20
6. Dynamo Moskva 21 3 3 1 10 -3 49 52 19
7. Sochi 19 3 3 1 8 -8 42 50 19
8. Vitiaz Chekhov 16 3 2 0 9 -9 31 40 14
9. Dinamo Riga 19 4 2 3 5 -11 43 54 19
10. Dynamo Minsk 18 1 2 3 7 -25 37 62 13
11. Čerepovec 20 0 2 0 16 -36 22 58 8
12. Slovan Bratislava 21 0 2 3 11 -37 34 71 11

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 18 12 1 1 2 31 63 32 29
2. Kazaň 20 10 2 3 0 12 52 40 31
3. Magnitogorsk 20 7 3 1 5 11 51 40 27
4. Nižnyj Novgorod 16 3 2 2 5 -7 44 51 16
5. Čeljabinsk 19 -2 5 1 9 -23 36 59 17
6. Nižněkamsk 19 5 2 1 8 -5 52 57 19

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 21 11 4 0 2 44 66 22 38
2. Yaroslavl 19 6 2 2 5 9 55 46 22
3. Sochi 19 3 3 1 8 -8 42 50 19
4. Vitiaz Chekhov 16 3 2 0 9 -9 31 40 14
5. Dynamo Minsk 18 1 2 3 7 -25 37 62 13
6. Slovan Bratislava 21 0 2 3 11 -37 34 71 11

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 17 13 0 0 4 45 64 19 26
2. Jokerit Helsinki 19 7 1 4 2 -2 47 49 22
3. Spartak Moskva 20 8 0 4 4 -8 40 48 20
4. Dynamo Moskva 21 3 3 1 10 -3 49 52 19
5. Dinamo Riga 19 4 2 3 5 -11 43 54 19
6. Čerepovec 20 0 2 0 16 -36 22 58 8

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 19 6 3 1 5 16 55 39 25
2. Barys Astana 19 3 5 1 4 13 66 53 27
3. Ufa 20 5 3 0 9 7 48 41 22
4. Red Star Kunlun 21 8 0 5 3 -15 47 62 21
5. Novosibirsk 19 2 1 1 13 -33 36 69 9
6. Chabarovsk Amur 22 4 0 4 10 -31 41 72 12
7. Admiral Vladivostok 22 -2 3 2 14 -34 32 66 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 21 11 4 0 2 44 66 22 38
2. Kazaň 20 10 2 3 0 12 52 40 31
3. Jekatěrinburg 18 12 1 1 2 31 63 32 29
4. Magnitogorsk 20 7 3 1 5 11 51 40 27
5. Barys Astana 19 3 5 1 4 13 66 53 27
6. Petrohrad 17 13 0 0 4 45 64 19 26
7. Omsk 19 6 3 1 5 16 55 39 25
8. Ufa 20 5 3 0 9 7 48 41 22
9. Yaroslavl 19 6 2 2 5 9 55 46 22
10. Jokerit Helsinki 19 7 1 4 2 -2 47 49 22
11. Red Star Kunlun 21 8 0 5 3 -15 47 62 21
12. Spartak Moskva 20 8 0 4 4 -8 40 48 20
13. Sochi 19 3 3 1 8 -8 42 50 19
14. Dynamo Moskva 21 3 3 1 10 -3 49 52 19
15. Dinamo Riga 19 4 2 3 5 -11 43 54 19
16. Nižněkamsk 19 5 2 1 8 -5 52 57 19
17. Čeljabinsk 19 -2 5 1 9 -23 36 59 17
18. Nižnyj Novgorod 16 3 2 2 5 -7 44 51 16
19. Vitiaz Chekhov 16 3 2 0 9 -9 31 40 14
20. Dynamo Minsk 18 1 2 3 7 -25 37 62 13
21. Chabarovsk Amur 22 4 0 4 10 -31 41 72 12
22. Slovan Bratislava 21 0 2 3 11 -37 34 71 11
23. Admiral Vladivostok 22 -2 3 2 14 -34 32 66 10
24. Novosibirsk 19 2 1 1 13 -33 36 69 9
25. Čerepovec 20 0 2 0 16 -36 22 58 8