khl***

Petrohrad VS Čerepovec


Petrohrad

Petrohrad


Notice: Undefined index: cur_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: cur_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: part_1_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_1_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_2_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_2_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_3_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: part_3_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: ot_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: ot_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 37

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 42

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 46

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 55

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 64
:
(:,:,:)

Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01:00,
Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01.01.1970
Čerepovec

Čerepovec

735****76843

Hranica u/o: U/O typ:

Petrohrad (T1) VS Čerepovec (T2)

Petrohrad

Čerepovec

Zaujímavé

Petrohrad

  • 75% (45 z 60) výhier mužstva Petrohrad.
  • Až 42 zápasov tímu Petrohrad skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 60 zápasov, to je až 70%.
  • Petrohrad už 4 zápasov v rade neprehrali.
  • Petrohrad už 9 zápasov v rade neremízovali.
  • Petrohrad ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Petrohrad už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Čerepovec

  • 62% prehier (37 zápasov) z celkového počtu 60 tímu Čerepovec.
  • 43 z celkového počtu 60 zápasov tímu Čerepovec skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 72%.

H2H

  • Z 16 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 14, čo je 88%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 10 z 16 vzájomných zápasov, čo je 63%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
11.02.2019 17:30 Petrohrad Čerepovec under 4:1 3:1,1:0,0:0
22.11.2018 17:30 Čerepovec Petrohrad over 1:6 0:1,1:4,0:1
12.10.2018 18:30 Petrohrad Čerepovec under 2:0 0:0,2:0,0:0
18.09.2018 18:00 Čerepovec Petrohrad under 0:5 0:2,0:3,0:0
Rusko / KHL / 2017/2018
08.03.2018 15:00 Čerepovec Petrohrad under 0:2 0:1,0:1,0:0
07.03.2018 17:00 Čerepovec Petrohrad under 1:2 0:0,1:0,0:1
05.03.2018 17:30 Petrohrad Čerepovec over 7:4 1:1,4:2,2:1
04.03.2018 15:00 Petrohrad Čerepovec over 4:3 1:0,0:2,2:1
01.03.2018 17:30 Petrohrad Čerepovec under 1:0ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
08.09.2017 18:00 Čerepovec Petrohrad over 2:7 1:3,1:2,0:2
Rusko / KHL / 2016/2017
27.11.2016 15:00 Čerepovec Petrohrad over 3:4 1:3,1:0,1:1
13.09.2016 18:30 Petrohrad Čerepovec under 4:0 2:0,1:0,1:0
Rusko / KHL / 2015/2016
29.01.2016 17:30 Petrohrad Čerepovec over 6:1 3:1,2:0,1:0
31.08.2015 18:30 Čerepovec Petrohrad under 0:3 0:1,0:0,0:2
Rusko / KHL / 2011/2012
17.02.2012 16:00 Čerepovec Petrohrad under 1:3 1:1,0:2,0:0
11.01.2012 16:00 Petrohrad Čerepovec under 0:4 0:1,0:2,0:1

Petrohrad

14 - 1 - 1

Čerepovec

Petrohrad


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.02.2019 17:30 Petrohrad Yaroslavl under 4:0 1:0,2:0,1:0
15.02.2019 17:30 Petrohrad Jokerit Helsinki over 5:2 2:1,0:0,3:1
13.02.2019 17:30 Spartak Moskva Petrohrad under 0:2 0:0,0:1,0:1
11.02.2019 17:30 Petrohrad Čerepovec under 4:1 3:1,1:0,0:0
04.02.2019 17:30 Omsk Petrohrad under 2:0 1:0,1:0,0:0
02.02.2019 11:30 Novosibirsk Petrohrad under 1:0 1:0,0:0,0:0
31.01.2019 14:30 Barys Astana Petrohrad under 2:3 1:2,1:1,0:0
29.01.2019 15:00 Magnitogorsk Petrohrad under 1:3 0:0,1:0,0:3
26.01.2019 15:00 Petrohrad Dinamo Riga over 7:1 2:1,4:0,1:0
24.01.2019 17:30 Petrohrad Barys Astana under 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,3:2
22.01.2019 17:30 Petrohrad Dynamo Minsk over 5:1 3:0,2:0,0:1
17.01.2019 17:30 Petrohrad Dynamo Moskva under 3:1 1:0,1:1,1:0
15.01.2019 17:30 Petrohrad Nižněkamsk under 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
13.01.2019 15:00 Petrohrad Vitiaz Chekhov under 3:1 2:1,0:0,1:0
10.01.2019 17:00 Yaroslavl Petrohrad under 0:4 0:0,0:4,0:0
08.01.2019 12:30 Jekatěrinburg Petrohrad over 0:6 0:2,0:1,0:3
06.01.2019 15:30 Jokerit Helsinki Petrohrad under 1:4 1:3,0:1,0:0
04.01.2019 17:30 Dynamo Minsk Petrohrad under 0:2 0:0,0:0,0:2
29.12.2018 10:30 Admiral Vladivostok Petrohrad under 2:3pp 2:0,0:0,0:2,0:1
27.12.2018 10:30 Chabarovsk Amur Petrohrad under 0:2 0:0,0:0,0:2
25.12.2018 12:30 Red Star Kunlun Petrohrad over 3:5 0:0,2:2,1:3
22.12.2018 15:00 Petrohrad CSKA Moskva under 1:4 0:1,0:2,1:1
20.12.2018 17:30 Petrohrad Dinamo Riga under 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
18.12.2018 17:30 Petrohrad Slovan Bratislava under 4:1 1:1,2:0,1:0
10.12.2018 17:30 Dynamo Moskva Petrohrad under 0:2 0:1,0:0,0:1
06.12.2018 17:30 Petrohrad Kazaň over 5:1 3:0,2:1,0:0
04.12.2018 17:30 Petrohrad Nižnyj Novgorod over 6:0 0:0,3:0,3:0
28.11.2018 17:30 Vitiaz Chekhov Petrohrad over 0:6 0:2,0:3,0:1
26.11.2018 19:30 Dinamo Riga Petrohrad under 1:3 0:1,1:0,0:2
24.11.2018 15:30 CSKA Moskva Petrohrad under 3:1 0:1,1:0,2:0
22.11.2018 17:30 Čerepovec Petrohrad over 1:6 0:1,1:4,0:1
18.11.2018 15:00 Petrohrad Magnitogorsk under 2:1 1:0,1:1,0:0
16.11.2018 17:30 Petrohrad Čeljabinsk under 1:0 1:0,0:0,0:0
14.11.2018 17:30 Petrohrad Admiral Vladivostok over 8:2 0:1,3:0,5:1
12.11.2018 17:30 Petrohrad Jekatěrinburg over 5:2 1:0,3:0,1:2
05.11.2018 15:00 CSKA Moskva Petrohrad under 3:1 1:1,2:0,0:0
02.11.2018 17:30 Petrohrad Chabarovsk Amur under 3:2 0:0,0:2,3:0
30.10.2018 17:30 Petrohrad Red Star Kunlun over 5:1 1:1,0:0,4:0
28.10.2018 17:00 Slovan Bratislava Petrohrad over 0:7 0:1,0:2,0:4
26.10.2018 18:30 Dinamo Riga Petrohrad under 1:2 0:0,1:1,0:1
24.10.2018 16:00 Ufa Petrohrad under 2:1 0:1,1:0,1:0
21.10.2018 16:00 Petrohrad CSKA Moskva under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,3:4
18.10.2018 18:30 Petrohrad Dynamo Moskva under 3:2 1:1,2:0,0:1
15.10.2018 18:30 Petrohrad Spartak Moskva under 3:2 1:1,0:0,1:1
12.10.2018 18:30 Petrohrad Čerepovec under 2:0 0:0,2:0,0:0
10.10.2018 18:30 Petrohrad Yaroslavl under 0:1 0:0,0:0,0:0
06.10.2018 15:00 Jokerit Helsinki Petrohrad over 2:6 0:2,1:3,1:1
04.10.2018 18:30 Sochi Petrohrad under 1:3 1:1,0:2,0:0
02.10.2018 18:30 Spartak Moskva Petrohrad over 0:6 0:2,0:1,0:3
28.09.2018 18:30 Petrohrad Omsk under 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:2
26.09.2018 18:30 Petrohrad Novosibirsk under 5:0 1:0,1:0,3:0
22.09.2018 16:00 Yaroslavl Petrohrad under 0:2 0:0,0:2,0:0
20.09.2018 18:30 Dynamo Moskva Petrohrad under 0:4 0:3,0:0,0:1
18.09.2018 18:00 Čerepovec Petrohrad under 0:5 0:2,0:3,0:0
14.09.2018 18:30 Petrohrad Spartak Moskva under 2:1 0:1,2:0,0:0
12.09.2018 18:30 Petrohrad Jokerit Helsinki over 4:3 1:1,2:1,0:1
10.09.2018 18:30 Petrohrad Sochi under 3:1 1:0,2:0,0:1
08.09.2018 16:00 Petrohrad Ufa under 1:4 1:0,0:1,0:3
03.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad over 4:3 0:2,2:1,2:0
01.09.2018 16:00 Kazaň Petrohrad over 1:6 0:1,1:2,0:3

Čerepovec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.02.2019 15:00 Čerepovec Čeljabinsk over 4:2 2:1,2:0,0:1
13.02.2019 15:00 Čeljabinsk Čerepovec under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:2
11.02.2019 17:30 Petrohrad Čerepovec under 4:1 3:1,1:0,0:0
04.02.2019 17:00 Čerepovec Chabarovsk Amur under 5:0 0:0,1:0,4:0
02.02.2019 15:00 Čerepovec CSKA Moskva under 0:4 0:1,0:2,0:1
30.01.2019 17:30 Čerepovec Yaroslavl over 2:4 1:2,1:1,0:1
28.01.2019 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:1
25.01.2019 17:30 Vitiaz Chekhov Čerepovec over 5:3 0:1,1:2,4:0
23.01.2019 17:30 Spartak Moskva Čerepovec over 4:3 2:3,2:0,0:0
21.01.2019 17:30 Dynamo Moskva Čerepovec under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
17.01.2019 10:00 Admiral Vladivostok Čerepovec over 2:4 1:1,0:2,1:1
15.01.2019 12:30 Red Star Kunlun Čerepovec under 1:4 0:1,1:2,0:1
13.01.2019 08:00 Chabarovsk Amur Čerepovec under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:2
11.01.2019 13:30 Novosibirsk Čerepovec over 4:5 1:2,1:2,2:1
08.01.2019 15:00 Čerepovec Dinamo Riga under 3:2pp 1:2,0:0,1:0,1:0
04.01.2019 15:00 Čerepovec Slovan Bratislava under 2:0 0:0,1:0,1:0
28.12.2018 17:30 Čerepovec Dynamo Moskva over 3:5 2:0,0:3,1:2
26.12.2018 17:30 Čerepovec Spartak Moskva over 4:2 1:0,1:0,2:2
22.12.2018 12:30 Ufa Čerepovec under 3:2 0:1,1:1,2:0
20.12.2018 17:30 Omsk Čerepovec over 7:3 2:0,0:2,5:1
18.12.2018 12:00 Barys Astana Čerepovec under 3:0 0:0,1:0,2:0
11.12.2018 17:30 Dynamo Moskva Čerepovec under 3:1 0:0,2:1,1:0
09.12.2018 15:30 Čerepovec Jokerit Helsinki over 3:4 0:0,3:2,0:2
07.12.2018 17:30 Čerepovec Red Star Kunlun under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
03.12.2018 17:00 Kazaň Čerepovec over 4:2 2:2,1:0,1:0
01.12.2018 15:00 Nižněkamsk Čerepovec under 2:3 0:1,1:1,1:1
29.11.2018 17:30 Spartak Moskva Čerepovec under 3:0 1:0,0:0,2:0
27.11.2018 17:30 Čerepovec Barys Astana over 3:5 1:1,0:3,2:1
24.11.2018 15:30 Čerepovec Dynamo Moskva under 1:2 0:0,1:1,0:1
22.11.2018 17:30 Čerepovec Petrohrad over 1:6 0:1,1:4,0:1
19.11.2018 17:00 Čerepovec Sochi over 4:5sn 1:2,2:0,1:2,0:0,0:1
16.11.2018 17:30 Sochi Čerepovec under 2:0 1:0,0:0,1:0
14.11.2018 17:30 Jokerit Helsinki Čerepovec under 4:0 1:0,2:0,1:0
12.11.2018 17:00 Čerepovec Admiral Vladivostok under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,3:2
06.11.2018 17:00 Čerepovec Jokerit Helsinki under 0:4 0:1,0:2,0:1
01.11.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec over 7:2 3:1,3:0,1:1
30.10.2018 18:30 Dinamo Riga Čerepovec under 3:0 0:0,1:0,2:0
28.10.2018 14:00 Jokerit Helsinki Čerepovec under 3:2 1:0,0:0,2:2
23.10.2018 18:00 Čerepovec Čeljabinsk under 4:0 0:0,2:0,2:0
21.10.2018 16:00 Čerepovec Magnitogorsk under 1:2 0:0,1:1,0:0
19.10.2018 18:00 Čerepovec Jekatěrinburg under 1:3 0:1,0:1,1:1
16.10.2018 18:30 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 4:1 1:0,3:0,0:1
14.10.2018 16:00 Dynamo Minsk Čerepovec under 1:2 1:0,0:1,0:0
12.10.2018 18:30 Petrohrad Čerepovec under 2:0 0:0,2:0,0:0
08.10.2018 18:00 Čerepovec Kazaň under 0:2 0:2,0:0,0:0
06.10.2018 16:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod under 2:1 1:0,0:1,1:0
04.10.2018 18:00 Čerepovec Nižněkamsk over 3:4 0:1,0:1,3:1
29.09.2018 14:00 Čeljabinsk Čerepovec under 2:1 1:1,0:0,1:0
27.09.2018 16:00 Jekatěrinburg Čerepovec under 4:0 0:0,2:0,2:0
25.09.2018 16:00 Magnitogorsk Čerepovec under 2:1 1:1,1:0,0:0
22.09.2018 16:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov under 2:1 2:0,0:1,0:0
20.09.2018 18:00 Čerepovec Dynamo Minsk under 1:4 0:0,0:3,1:1
18.09.2018 18:00 Čerepovec Petrohrad under 0:5 0:2,0:3,0:0
15.09.2018 16:30 Yaroslavl Čerepovec under 4:1 1:0,1:1,2:0
13.09.2018 18:30 CSKA Moskva Čerepovec under 1:2 0:1,1:1,0:0
11.09.2018 18:30 Slovan Bratislava Čerepovec under 2:1 0:0,2:0,0:1
09.09.2018 15:00 Dinamo Riga Čerepovec under 2:3 0:0,1:2,1:0
06.09.2018 18:30 Čerepovec Omsk under 1:4 1:3,0:1,0:0
04.09.2018 18:30 Čerepovec Ufa over 4:5 1:3,2:0,1:1
02.09.2018 16:00 Čerepovec Novosibirsk under 3:2 1:2,1:0,1:0

Petrohrad


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.02.2019 17:00 Nižněkamsk Petrohrad porovnaj tímy
22.02.2019 15:00 Čeljabinsk Petrohrad porovnaj tímy

Čerepovec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.02.2019 17:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
22.02.2019 17:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 60 29 8 1 13 61 182 121 91
2. Barys Astana 60 19 9 10 3 42 187 145 84
3. Kazaň 60 30 4 5 12 31 163 132 81
4. Omsk 61 18 10 5 13 40 170 130 81
5. Magnitogorsk 60 27 6 2 17 45 176 131 80
6. Ufa 61 18 6 10 11 17 155 138 70
7. Nižnyj Novgorod 60 12 7 10 14 -16 173 189 62
8. Čeljabinsk 60 9 9 4 25 -45 101 146 58
9. Novosibirsk 60 14 5 6 24 -39 142 181 54
10. Nižněkamsk 61 7 8 6 26 -30 130 160 52
11. Admiral Vladivostok 60 12 5 5 28 -35 135 170 49
12. Red Star Kunlun 60 17 1 10 21 -50 134 184 48
13. Chabarovsk Amur 60 13 3 9 23 -50 124 174 47

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 60 33 9 0 9 112 186 74 102
2. Petrohrad 60 39 4 5 3 123 202 79 99
3. Yaroslavl 61 28 6 5 11 42 158 116 85
4. Jokerit Helsinki 60 26 5 6 12 29 187 158 78
5. Dynamo Moskva 60 20 6 6 16 12 148 136 70
6. Spartak Moskva 60 14 7 8 16 3 156 153 64
7. Sochi 60 7 10 9 15 -12 142 154 63
8. Vitiaz Chekhov 60 17 5 7 19 -32 129 161 61
9. Dinamo Riga 60 11 7 10 15 -24 124 148 60
10. Čerepovec 60 4 9 4 30 -56 117 173 48
11. Dynamo Minsk 60 12 2 8 28 -62 111 173 40
12. Slovan Bratislava 60 6 4 4 38 -106 99 205 32

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 60 29 8 1 13 61 182 121 91
2. Kazaň 60 30 4 5 12 31 163 132 81
3. Magnitogorsk 60 27 6 2 17 45 176 131 80
4. Nižnyj Novgorod 60 12 7 10 14 -16 173 189 62
5. Čeljabinsk 60 9 9 4 25 -45 101 146 58
6. Nižněkamsk 61 7 8 6 26 -30 130 160 52

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 60 33 9 0 9 112 186 74 102
2. Yaroslavl 61 28 6 5 11 42 158 116 85
3. Sochi 60 7 10 9 15 -12 142 154 63
4. Vitiaz Chekhov 60 17 5 7 19 -32 129 161 61
5. Dynamo Minsk 60 12 2 8 28 -62 111 173 40
6. Slovan Bratislava 60 6 4 4 38 -106 99 205 32

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 60 39 4 5 3 123 202 79 99
2. Jokerit Helsinki 60 26 5 6 12 29 187 158 78
3. Dynamo Moskva 60 20 6 6 16 12 148 136 70
4. Spartak Moskva 60 14 7 8 16 3 156 153 64
5. Dinamo Riga 60 11 7 10 15 -24 124 148 60
6. Čerepovec 60 4 9 4 30 -56 117 173 48

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 60 19 9 10 3 42 187 145 84
2. Omsk 61 18 10 5 13 40 170 130 81
3. Ufa 61 18 6 10 11 17 155 138 70
4. Novosibirsk 60 14 5 6 24 -39 142 181 54
5. Admiral Vladivostok 60 12 5 5 28 -35 135 170 49
6. Red Star Kunlun 60 17 1 10 21 -50 134 184 48
7. Chabarovsk Amur 60 13 3 9 23 -50 124 174 47
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 60 33 9 0 9 112 186 74 102
2. Petrohrad 60 39 4 5 3 123 202 79 99
3. Jekatěrinburg 60 29 8 1 13 61 182 121 91
4. Yaroslavl 61 28 6 5 11 42 158 116 85
5. Barys Astana 60 19 9 10 3 42 187 145 84
6. Kazaň 60 30 4 5 12 31 163 132 81
7. Omsk 61 18 10 5 13 40 170 130 81
8. Magnitogorsk 60 27 6 2 17 45 176 131 80
9. Jokerit Helsinki 60 26 5 6 12 29 187 158 78
10. Dynamo Moskva 60 20 6 6 16 12 148 136 70
11. Ufa 61 18 6 10 11 17 155 138 70
12. Spartak Moskva 60 14 7 8 16 3 156 153 64
13. Sochi 60 7 10 9 15 -12 142 154 63
14. Nižnyj Novgorod 60 12 7 10 14 -16 173 189 62
15. Vitiaz Chekhov 60 17 5 7 19 -32 129 161 61
16. Dinamo Riga 60 11 7 10 15 -24 124 148 60
17. Čeljabinsk 60 9 9 4 25 -45 101 146 58
18. Novosibirsk 60 14 5 6 24 -39 142 181 54
19. Nižněkamsk 61 7 8 6 26 -30 130 160 52
20. Admiral Vladivostok 60 12 5 5 28 -35 135 170 49
21. Red Star Kunlun 60 17 1 10 21 -50 134 184 48
22. Čerepovec 60 4 9 4 30 -56 117 173 48
23. Chabarovsk Amur 60 13 3 9 23 -50 124 174 47
24. Dynamo Minsk 60 12 2 8 28 -62 111 173 40
25. Slovan Bratislava 60 6 4 4 38 -106 99 205 32

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 31 14 5 0 7 24 92 68 48
2. Barys Astana 31 12 3 6 1 20 94 74 42
3. Kazaň 31 17 2 2 6 21 90 69 44
4. Omsk 30 8 6 3 4 22 86 64 43
5. Magnitogorsk 30 16 2 1 8 29 97 68 41
6. Ufa 30 13 2 6 1 23 90 67 40
7. Nižnyj Novgorod 30 10 3 6 2 8 92 84 38
8. Čeljabinsk 30 10 2 3 10 -12 48 60 31
9. Novosibirsk 30 9 4 4 5 11 79 68 38
10. Nižněkamsk 30 1 4 3 15 -19 55 74 21
11. Admiral Vladivostok 30 11 1 3 11 -9 79 88 29
12. Red Star Kunlun 29 7 1 3 14 -20 67 87 21
13. Chabarovsk Amur 30 8 3 5 6 -6 68 74 33

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 29 17 4 0 4 57 96 39 50
2. Petrohrad 31 18 3 5 -3 56 104 48 53
3. Yaroslavl 31 15 3 2 6 20 71 51 44
4. Jokerit Helsinki 29 16 2 2 5 36 105 69 42
5. Dynamo Moskva 29 11 2 5 4 4 66 62 35
6. Spartak Moskva 31 6 6 2 9 20 96 76 38
7. Sochi 29 3 5 5 6 -3 71 74 31
8. Vitiaz Chekhov 29 12 1 4 7 -14 68 82 32
9. Dinamo Riga 31 9 3 4 8 -1 64 65 34
10. Čerepovec 29 4 4 4 9 -18 63 81 28
11. Dynamo Minsk 31 9 0 3 16 -27 54 81 21
12. Slovan Bratislava 31 6 2 1 19 -47 58 105 21

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 31 14 5 0 7 24 92 68 48
2. Kazaň 31 17 2 2 6 21 90 69 44
3. Magnitogorsk 30 16 2 1 8 29 97 68 41
4. Nižnyj Novgorod 30 10 3 6 2 8 92 84 38
5. Čeljabinsk 30 10 2 3 10 -12 48 60 31
6. Nižněkamsk 30 1 4 3 15 -19 55 74 21

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 29 17 4 0 4 57 96 39 50
2. Yaroslavl 31 15 3 2 6 20 71 51 44
3. Sochi 29 3 5 5 6 -3 71 74 31
4. Vitiaz Chekhov 29 12 1 4 7 -14 68 82 32
5. Dynamo Minsk 31 9 0 3 16 -27 54 81 21
6. Slovan Bratislava 31 6 2 1 19 -47 58 105 21

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 31 18 3 5 -3 56 104 48 53
2. Jokerit Helsinki 29 16 2 2 5 36 105 69 42
3. Dynamo Moskva 29 11 2 5 4 4 66 62 35
4. Spartak Moskva 31 6 6 2 9 20 96 76 38
5. Dinamo Riga 31 9 3 4 8 -1 64 65 34
6. Čerepovec 29 4 4 4 9 -18 63 81 28

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 31 12 3 6 1 20 94 74 42
2. Omsk 30 8 6 3 4 22 86 64 43
3. Ufa 30 13 2 6 1 23 90 67 40
4. Novosibirsk 30 9 4 4 5 11 79 68 38
5. Admiral Vladivostok 30 11 1 3 11 -9 79 88 29
6. Red Star Kunlun 29 7 1 3 14 -20 67 87 21
7. Chabarovsk Amur 30 8 3 5 6 -6 68 74 33
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 31 18 3 5 -3 56 104 48 53
2. CSKA Moskva 29 17 4 0 4 57 96 39 50
3. Jekatěrinburg 31 14 5 0 7 24 92 68 48
4. Yaroslavl 31 15 3 2 6 20 71 51 44
5. Kazaň 31 17 2 2 6 21 90 69 44
6. Omsk 30 8 6 3 4 22 86 64 43
7. Jokerit Helsinki 29 16 2 2 5 36 105 69 42
8. Barys Astana 31 12 3 6 1 20 94 74 42
9. Magnitogorsk 30 16 2 1 8 29 97 68 41
10. Ufa 30 13 2 6 1 23 90 67 40
11. Novosibirsk 30 9 4 4 5 11 79 68 38
12. Spartak Moskva 31 6 6 2 9 20 96 76 38
13. Nižnyj Novgorod 30 10 3 6 2 8 92 84 38
14. Dynamo Moskva 29 11 2 5 4 4 66 62 35
15. Dinamo Riga 31 9 3 4 8 -1 64 65 34
16. Chabarovsk Amur 30 8 3 5 6 -6 68 74 33
17. Vitiaz Chekhov 29 12 1 4 7 -14 68 82 32
18. Čeljabinsk 30 10 2 3 10 -12 48 60 31
19. Sochi 29 3 5 5 6 -3 71 74 31
20. Admiral Vladivostok 30 11 1 3 11 -9 79 88 29
21. Čerepovec 29 4 4 4 9 -18 63 81 28
22. Nižněkamsk 30 1 4 3 15 -19 55 74 21
23. Dynamo Minsk 31 9 0 3 16 -27 54 81 21
24. Red Star Kunlun 29 7 1 3 14 -20 67 87 21
25. Slovan Bratislava 31 6 2 1 19 -47 58 105 21

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 29 15 3 1 6 37 90 53 43
2. Barys Astana 29 7 6 4 2 22 93 71 42
3. Kazaň 29 13 2 3 6 10 73 63 37
4. Omsk 31 10 4 2 9 18 84 66 38
5. Magnitogorsk 30 11 4 1 9 16 79 63 39
6. Ufa 31 5 4 4 10 -6 65 71 30
7. Nižnyj Novgorod 30 2 4 4 12 -24 81 105 24
8. Čeljabinsk 30 -1 7 1 15 -33 53 86 27
9. Novosibirsk 30 5 1 2 19 -50 63 113 16
10. Nižněkamsk 31 6 4 3 11 -11 75 86 31
11. Admiral Vladivostok 30 1 4 2 17 -26 56 82 20
12. Red Star Kunlun 31 10 0 7 7 -30 67 97 27
13. Chabarovsk Amur 30 5 0 4 17 -44 56 100 14

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 16 5 0 5 55 90 35 52
2. Petrohrad 29 21 1 0 6 67 98 31 46
3. Yaroslavl 30 13 3 3 5 22 87 65 41
4. Jokerit Helsinki 31 10 3 4 7 -7 82 89 36
5. Dynamo Moskva 31 9 4 1 12 8 82 74 35
6. Spartak Moskva 29 8 1 6 7 -17 60 77 26
7. Sochi 31 4 5 4 9 -9 71 80 32
8. Vitiaz Chekhov 31 5 4 3 12 -18 61 79 29
9. Dinamo Riga 29 2 4 6 7 -23 60 83 26
10. Čerepovec 31 0 5 0 21 -38 54 92 20
11. Dynamo Minsk 29 3 2 5 12 -35 57 92 19
12. Slovan Bratislava 29 0 2 3 19 -59 41 100 11

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 29 15 3 1 6 37 90 53 43
2. Kazaň 29 13 2 3 6 10 73 63 37
3. Magnitogorsk 30 11 4 1 9 16 79 63 39
4. Nižnyj Novgorod 30 2 4 4 12 -24 81 105 24
5. Čeljabinsk 30 -1 7 1 15 -33 53 86 27
6. Nižněkamsk 31 6 4 3 11 -11 75 86 31

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 16 5 0 5 55 90 35 52
2. Yaroslavl 30 13 3 3 5 22 87 65 41
3. Sochi 31 4 5 4 9 -9 71 80 32
4. Vitiaz Chekhov 31 5 4 3 12 -18 61 79 29
5. Dynamo Minsk 29 3 2 5 12 -35 57 92 19
6. Slovan Bratislava 29 0 2 3 19 -59 41 100 11

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 21 1 0 6 67 98 31 46
2. Jokerit Helsinki 31 10 3 4 7 -7 82 89 36
3. Dynamo Moskva 31 9 4 1 12 8 82 74 35
4. Spartak Moskva 29 8 1 6 7 -17 60 77 26
5. Dinamo Riga 29 2 4 6 7 -23 60 83 26
6. Čerepovec 31 0 5 0 21 -38 54 92 20

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 29 7 6 4 2 22 93 71 42
2. Omsk 31 10 4 2 9 18 84 66 38
3. Ufa 31 5 4 4 10 -6 65 71 30
4. Novosibirsk 30 5 1 2 19 -50 63 113 16
5. Admiral Vladivostok 30 1 4 2 17 -26 56 82 20
6. Red Star Kunlun 31 10 0 7 7 -30 67 97 27
7. Chabarovsk Amur 30 5 0 4 17 -44 56 100 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 16 5 0 5 55 90 35 52
2. Petrohrad 29 21 1 0 6 67 98 31 46
3. Jekatěrinburg 29 15 3 1 6 37 90 53 43
4. Barys Astana 29 7 6 4 2 22 93 71 42
5. Yaroslavl 30 13 3 3 5 22 87 65 41
6. Magnitogorsk 30 11 4 1 9 16 79 63 39
7. Omsk 31 10 4 2 9 18 84 66 38
8. Kazaň 29 13 2 3 6 10 73 63 37
9. Jokerit Helsinki 31 10 3 4 7 -7 82 89 36
10. Dynamo Moskva 31 9 4 1 12 8 82 74 35
11. Sochi 31 4 5 4 9 -9 71 80 32
12. Nižněkamsk 31 6 4 3 11 -11 75 86 31
13. Ufa 31 5 4 4 10 -6 65 71 30
14. Vitiaz Chekhov 31 5 4 3 12 -18 61 79 29
15. Čeljabinsk 30 -1 7 1 15 -33 53 86 27
16. Red Star Kunlun 31 10 0 7 7 -30 67 97 27
17. Spartak Moskva 29 8 1 6 7 -17 60 77 26
18. Dinamo Riga 29 2 4 6 7 -23 60 83 26
19. Nižnyj Novgorod 30 2 4 4 12 -24 81 105 24
20. Admiral Vladivostok 30 1 4 2 17 -26 56 82 20
21. Čerepovec 31 0 5 0 21 -38 54 92 20
22. Dynamo Minsk 29 3 2 5 12 -35 57 92 19
23. Novosibirsk 30 5 1 2 19 -50 63 113 16
24. Chabarovsk Amur 30 5 0 4 17 -44 56 100 14
25. Slovan Bratislava 29 0 2 3 19 -59 41 100 11