khl***

Nižnyj Novgorod VS Sochi


Nižnyj Novgorod

Nižnyj Novgorod


Notice: Undefined index: cur_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: cur_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: part_1_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_1_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_2_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_2_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_3_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: part_3_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: ot_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: ot_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 37

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 42

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 46

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 55

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 64
:
(:,:,:)

Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01:00,
Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01.01.1970
Sochi

Sochi

735****76843

Hranica u/o: U/O typ:

Nižnyj Novgorod (T1) VS Sochi (T2)

Nižnyj Novgorod

Sochi

Zaujímavé

Nižnyj Novgorod

  • Nižnyj Novgorod už 3 zápasov v rade neprehrali.
  • Nižnyj Novgorod už 11 zápasov v rade neremízovali.
  • Nižnyj Novgorod už 0 zápasov v rade nevyhrali.
  • Nižnyj Novgorod ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Sochi

  • 26 z celkového počtu 38 zápasov tímu Sochi skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 68%.
  • Sochi ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 9 vzájomných zápasov, čo je 78%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
11.10.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Sochi under 2:3 1:0,0:2,1:0
Rusko / KHL / 2017/2018
06.01.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Sochi under 1:2ppsn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:3
16.09.2017 16:00 Sochi Nižnyj Novgorod under 1:0 1:0,0:0,0:0
Rusko / KHL / 2016/2017
06.02.2017 17:30 Sochi Nižnyj Novgorod over 4:2 1:1,2:1,1:0
01.02.2017 17:30 Nižnyj Novgorod Sochi under 1:2ppsn 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-
26.10.2016 18:30 Sochi Nižnyj Novgorod under 1:2 0:2,0:0,1:0
04.09.2016 16:00 Nižnyj Novgorod Sochi under 3:1 1:0,1:1,1:0
Rusko / KHL / 2015/2016
08.01.2016 15:00 Nižnyj Novgorod Sochi over 5:1 3:1,1:0,1:0
18.09.2015 18:30 Sochi Nižnyj Novgorod under 0:1 0:0,0:1,0:0

Nižnyj Novgorod

4 - 2 - 3

Sochi

Nižnyj Novgorod


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
10.12.2018 17:30 Nižnyj Novgorod Yaroslavl over 4:2 2:1,1:1,1:0
08.12.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk over 5:3 1:0,3:2,1:1
06.12.2018 17:30 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod over 3:6 2:1,1:2,0:3
04.12.2018 17:30 Petrohrad Nižnyj Novgorod over 6:0 0:0,3:0,3:0
01.12.2018 14:30 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva under 2:3 1:0,1:1,0:2
28.11.2018 17:00 Kazaň Nižnyj Novgorod over 5:1 2:0,3:0,0:1
26.11.2018 15:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod over 5:4 1:1,3:1,1:2
24.11.2018 13:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod over 3:5 1:0,1:3,1:2
22.11.2018 15:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod under 1:3 1:1,0:1,0:1
19.11.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Omsk over 2:4 1:1,0:0,1:3
17.11.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Slovan Bratislava under 4:1 0:0,2:0,2:1
15.11.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Dinamo Riga under 2:3pp 0:1,2:1,0:0,0:1
13.11.2018 17:00 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:0,0:2
05.11.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Kazaň over 3:4pp 1:1,2:0,0:2,0:1
03.11.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Ufa under 3:1 2:1,0:0,1:0
01.11.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec over 7:2 3:1,3:0,1:1
28.10.2018 14:30 Omsk Nižnyj Novgorod under 1:3 0:0,0:0,1:3
26.10.2018 13:30 Red Star Kunlun Nižnyj Novgorod under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
24.10.2018 11:30 Admiral Vladivostok Nižnyj Novgorod under 3:2 0:0,3:0,0:2
22.10.2018 11:30 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod over 3:4 1:1,2:1,0:1
18.10.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki over 4:5 1:1,2:1,1:2
13.10.2018 16:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva under 1:3 1:2,0:0,0:1
11.10.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Sochi under 2:3 1:0,0:2,1:0
08.10.2018 18:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod over 4:3sn 1:0,1:2,1:1,0:0,3:2
06.10.2018 16:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod under 2:1 1:0,0:1,1:0
04.10.2018 18:00 Yaroslavl Nižnyj Novgorod over 4:3sn 0:1,2:1,1:1,1:0,3:0
30.09.2018 16:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur over 4:3 1:2,0:1,3:0
28.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Red Star Kunlun under 3:2 0:0,1:1,1:1
26.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Admiral Vladivostok over 5:1 1:0,0:1,4:0
21.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk under 3:2 1:1,2:1,0:0
18.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Kazaň over 2:4 1:2,0:0,1:2
16.09.2018 12:30 Novosibirsk Nižnyj Novgorod under 2:3 1:1,0:1,1:1
14.09.2018 15:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 4:1 0:1,1:0,3:0
12.09.2018 16:00 Ufa Nižnyj Novgorod over 4:3 0:0,3:0,1:3
09.09.2018 16:30 Nižnyj Novgorod Barys Astana over 6:5 0:2,2:1,3:2
07.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov under 4:1 0:1,2:0,2:0
05.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk under 3:2 0:1,2:1,1:0
03.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad over 4:3 0:2,2:1,2:0

Sochi


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
10.12.2018 17:30 Sochi Nižněkamsk under 2:3 0:1,0:2,2:0
08.12.2018 15:00 Sochi Omsk under 3:2 2:1,1:0,0:1
05.12.2018 17:30 Sochi Dinamo Riga under 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,4:3
03.12.2018 17:30 Sochi CSKA Moskva under 1:3 0:2,0:0,1:1
29.11.2018 10:00 Chabarovsk Amur Sochi under 2:3sn 1:0,0:0,1:2,0:0,2:3
27.11.2018 10:30 Admiral Vladivostok Sochi over 4:2 1:1,1:0,2:1
25.11.2018 08:00 Red Star Kunlun Sochi under 3:0 1:0,1:0,1:0
21.11.2018 17:30 CSKA Moskva Sochi under 2:0 1:0,0:0,1:0
19.11.2018 17:00 Čerepovec Sochi over 4:5sn 1:2,2:0,1:2,0:0,0:1
16.11.2018 17:30 Sochi Čerepovec under 2:0 1:0,0:0,1:0
14.11.2018 17:30 Sochi Yaroslavl under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
06.11.2018 17:30 Sochi Dynamo Minsk under 1:2 1:1,0:1,0:0
04.11.2018 13:00 Čeljabinsk Sochi over 2:4 2:1,0:2,0:1
02.11.2018 15:00 Jekatěrinburg Sochi under 4:1 2:0,1:0,1:1
31.10.2018 15:00 Magnitogorsk Sochi under 4:1 2:1,0:0,2:0
29.10.2018 17:30 Yaroslavl Sochi under 1:2 1:0,0:1,0:1
25.10.2018 18:30 Sochi Dynamo Moskva over 1:5 0:2,1:2,0:1
22.10.2018 18:30 Sochi Slovan Bratislava over 4:2 2:1,0:0,2:1
19.10.2018 18:30 Sochi CSKA Moskva under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:3
15.10.2018 18:00 Nižněkamsk Sochi over 2:4 1:2,1:1,0:1
13.10.2018 16:00 Kazaň Sochi over 5:1 2:0,2:1,1:0
11.10.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Sochi under 2:3 1:0,0:2,1:0
08.10.2018 18:30 Sochi Vitiaz Chekhov under 2:3sn 0:1,2:1,0:0,0:0,0:2
06.10.2018 15:00 Sochi Dynamo Minsk over 4:3 1:1,0:2,2:0
04.10.2018 18:30 Sochi Petrohrad under 1:3 1:1,0:2,0:0
01.10.2018 17:30 Jokerit Helsinki Sochi over 4:2 1:1,3:0,0:1
29.09.2018 17:00 Slovan Bratislava Sochi under 1:4 0:2,1:0,0:2
27.09.2018 18:30 Dinamo Riga Sochi under 1:4 0:2,0:0,1:2
25.09.2018 18:30 CSKA Moskva Sochi under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,2:1
21.09.2018 18:30 Sochi Čeljabinsk over 3:4 1:1,1:1,1:1
19.09.2018 18:30 Sochi Jekatěrinburg over 1:5 0:0,1:1,0:4
17.09.2018 18:30 Sochi Magnitogorsk under 1:2 0:0,1:0,0:2
14.09.2018 18:30 Dynamo Minsk Sochi under 1:3 0:1,1:0,0:2
12.09.2018 18:30 Vitiaz Chekhov Sochi under 3:1 1:0,0:1,2:0
10.09.2018 18:30 Petrohrad Sochi under 3:1 1:0,2:0,0:1
07.09.2018 18:30 Sochi Chabarovsk Amur under 4:1 1:0,3:0,0:1
05.09.2018 18:30 Sochi Red Star Kunlun under 2:1 0:0,0:0,1:1
03.09.2018 18:30 Sochi Admiral Vladivostok over 4:5sn 1:3,1:0,2:1,0:0,2:3

Nižnyj Novgorod


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.12.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk porovnaj tímy
19.12.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk porovnaj tímy
21.12.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg porovnaj tímy
24.12.2018 16:00 Sochi Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
26.12.2018 16:00 Slovan Bratislava Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
28.12.2018 16:00 Dinamo Riga Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
30.12.2018 16:00 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
05.01.2019 16:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
07.01.2019 16:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
11.01.2019 16:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg porovnaj tímy
13.01.2019 16:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva porovnaj tímy
15.01.2019 16:00 Kazaň Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
17.01.2019 16:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
21.01.2019 16:00 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
23.01.2019 16:00 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
25.01.2019 16:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
27.01.2019 16:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
01.02.2019 16:00 Nižnyj Novgorod Yaroslavl porovnaj tímy
03.02.2019 16:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk porovnaj tímy
11.02.2019 16:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
13.02.2019 16:00 Yaroslavl Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
16.02.2019 16:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk porovnaj tímy
19.02.2019 16:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk porovnaj tímy
22.02.2019 16:00 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy

Sochi


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
18.12.2018 17:30 Sochi Ufa porovnaj tímy
20.12.2018 17:30 Vitiaz Chekhov Sochi porovnaj tímy
22.12.2018 15:00 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
24.12.2018 16:00 Sochi Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
26.12.2018 16:00 Sochi Kazaň porovnaj tímy
28.12.2018 16:00 Sochi Jokerit Helsinki porovnaj tímy
30.12.2018 16:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
05.01.2019 16:00 Sochi Barys Astana porovnaj tímy
07.01.2019 16:00 Sochi Novosibirsk porovnaj tímy
11.01.2019 16:00 Ufa Sochi porovnaj tímy
13.01.2019 16:00 Barys Astana Sochi porovnaj tímy
15.01.2019 16:00 Novosibirsk Sochi porovnaj tímy
17.01.2019 16:00 Omsk Sochi porovnaj tímy
23.01.2019 16:00 Sochi Nižněkamsk porovnaj tímy
27.01.2019 16:00 Yaroslavl Sochi porovnaj tímy
29.01.2019 16:00 Nižněkamsk Sochi porovnaj tímy
31.01.2019 16:00 Slovan Bratislava Sochi porovnaj tímy
03.02.2019 16:00 Sochi Yaroslavl porovnaj tímy
05.02.2019 16:00 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
11.02.2019 16:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
15.02.2019 16:00 Dynamo Moskva Sochi porovnaj tímy
17.02.2019 16:00 Dynamo Minsk Sochi porovnaj tímy
20.02.2019 16:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
22.02.2019 16:00 Sochi Slovan Bratislava porovnaj tímy

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 38 21 5 1 5 57 128 71 63
2. Kazaň 39 22 3 3 5 25 107 82 59
3. Omsk 39 13 6 3 8 30 110 80 53
4. Magnitogorsk 40 15 5 2 11 25 112 87 52
5. Barys Astana 36 10 6 6 2 17 116 99 50
6. Ufa 38 15 3 4 9 21 97 76 46
7. Nižnyj Novgorod 38 12 4 6 6 6 117 111 46
8. Red Star Kunlun 35 12 1 7 7 -17 80 97 35
9. Čeljabinsk 36 2 7 3 14 -32 67 99 35
10. Nižněkamsk 38 7 4 4 15 -14 90 104 34
11. Novosibirsk 37 6 3 4 17 -30 77 107 28
12. Chabarovsk Amur 36 8 1 7 12 -36 73 109 27
13. Admiral Vladivostok 36 2 3 4 20 -44 71 115 20

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 37 21 6 0 4 77 117 40 66
2. Petrohrad 36 24 2 3 2 78 125 47 59
3. Jokerit Helsinki 36 20 2 4 4 37 121 84 52
4. Yaroslavl 38 13 5 3 9 24 101 77 49
5. Spartak Moskva 38 12 3 6 8 2 97 95 42
6. Dynamo Moskva 39 8 5 3 15 -2 92 94 39
7. Sochi 38 3 7 5 11 -15 85 100 39
8. Vitiaz Chekhov 38 11 3 3 15 -18 86 104 37
9. Dinamo Riga 36 8 3 4 14 -22 72 94 32
10. Čerepovec 39 2 4 4 21 -56 60 116 24
11. Slovan Bratislava 38 4 3 3 22 -67 64 131 23
12. Dynamo Minsk 37 5 2 4 20 -46 70 116 22

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 38 21 5 1 5 57 128 71 63
2. Kazaň 39 22 3 3 5 25 107 82 59
3. Magnitogorsk 40 15 5 2 11 25 112 87 52
4. Nižnyj Novgorod 38 12 4 6 6 6 117 111 46
5. Čeljabinsk 36 2 7 3 14 -32 67 99 35
6. Nižněkamsk 38 7 4 4 15 -14 90 104 34

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 37 21 6 0 4 77 117 40 66
2. Yaroslavl 38 13 5 3 9 24 101 77 49
3. Sochi 38 3 7 5 11 -15 85 100 39
4. Vitiaz Chekhov 38 11 3 3 15 -18 86 104 37
5. Slovan Bratislava 38 4 3 3 22 -67 64 131 23
6. Dynamo Minsk 37 5 2 4 20 -46 70 116 22

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 36 24 2 3 2 78 125 47 59
2. Jokerit Helsinki 36 20 2 4 4 37 121 84 52
3. Spartak Moskva 38 12 3 6 8 2 97 95 42
4. Dynamo Moskva 39 8 5 3 15 -2 92 94 39
5. Dinamo Riga 36 8 3 4 14 -22 72 94 32
6. Čerepovec 39 2 4 4 21 -56 60 116 24

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 39 13 6 3 8 30 110 80 53
2. Barys Astana 36 10 6 6 2 17 116 99 50
3. Ufa 38 15 3 4 9 21 97 76 46
4. Red Star Kunlun 35 12 1 7 7 -17 80 97 35
5. Novosibirsk 37 6 3 4 17 -30 77 107 28
6. Chabarovsk Amur 36 8 1 7 12 -36 73 109 27
7. Admiral Vladivostok 36 2 3 4 20 -44 71 115 20
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 37 21 6 0 4 77 117 40 66
2. Jekatěrinburg 38 21 5 1 5 57 128 71 63
3. Petrohrad 36 24 2 3 2 78 125 47 59
4. Kazaň 39 22 3 3 5 25 107 82 59
5. Omsk 39 13 6 3 8 30 110 80 53
6. Jokerit Helsinki 36 20 2 4 4 37 121 84 52
7. Magnitogorsk 40 15 5 2 11 25 112 87 52
8. Barys Astana 36 10 6 6 2 17 116 99 50
9. Yaroslavl 38 13 5 3 9 24 101 77 49
10. Ufa 38 15 3 4 9 21 97 76 46
11. Nižnyj Novgorod 38 12 4 6 6 6 117 111 46
12. Spartak Moskva 38 12 3 6 8 2 97 95 42
13. Dynamo Moskva 39 8 5 3 15 -2 92 94 39
14. Sochi 38 3 7 5 11 -15 85 100 39
15. Vitiaz Chekhov 38 11 3 3 15 -18 86 104 37
16. Red Star Kunlun 35 12 1 7 7 -17 80 97 35
17. Čeljabinsk 36 2 7 3 14 -32 67 99 35
18. Nižněkamsk 38 7 4 4 15 -14 90 104 34
19. Dinamo Riga 36 8 3 4 14 -22 72 94 32
20. Novosibirsk 37 6 3 4 17 -30 77 107 28
21. Chabarovsk Amur 36 8 1 7 12 -36 73 109 27
22. Čerepovec 39 2 4 4 21 -56 60 116 24
23. Slovan Bratislava 38 4 3 3 22 -67 64 131 23
24. Dynamo Minsk 37 5 2 4 20 -46 70 116 22
25. Admiral Vladivostok 36 2 3 4 20 -44 71 115 20

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 21 9 4 0 4 24 66 42 34
2. Kazaň 19 12 1 0 5 13 55 42 28
3. Omsk 20 7 3 2 3 14 55 41 28
4. Magnitogorsk 21 9 2 1 6 15 64 49 27
5. Barys Astana 18 8 1 5 -2 7 54 47 25
6. Ufa 19 10 0 4 1 11 51 40 24
7. Nižnyj Novgorod 22 9 2 4 1 13 73 60 30
8. Red Star Kunlun 14 4 1 2 4 -2 33 35 14
9. Čeljabinsk 18 5 2 2 5 -8 32 40 20
10. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -9 38 47 15
11. Novosibirsk 18 4 2 3 4 3 41 38 19
12. Chabarovsk Amur 16 5 1 3 3 -6 36 42 17
13. Admiral Vladivostok 14 4 0 2 6 -10 39 49 10

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 17 10 2 0 3 31 51 20 28
2. Petrohrad 19 11 2 3 -2 33 61 28 33
3. Jokerit Helsinki 19 13 1 1 2 33 76 43 31
4. Yaroslavl 20 7 3 1 5 13 48 35 27
5. Spartak Moskva 18 4 3 2 4 10 57 47 22
6. Dynamo Moskva 19 6 2 2 5 2 45 43 22
7. Sochi 19 0 4 4 3 -7 43 50 20
8. Vitiaz Chekhov 22 8 1 3 6 -9 55 64 23
9. Dinamo Riga 19 5 1 1 10 -11 34 45 15
10. Čerepovec 20 2 2 4 6 -23 38 61 16
11. Slovan Bratislava 18 4 1 0 12 -33 31 64 12
12. Dynamo Minsk 19 4 0 1 13 -21 33 54 9

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 21 9 4 0 4 24 66 42 34
2. Kazaň 19 12 1 0 5 13 55 42 28
3. Magnitogorsk 21 9 2 1 6 15 64 49 27
4. Nižnyj Novgorod 22 9 2 4 1 13 73 60 30
5. Čeljabinsk 18 5 2 2 5 -8 32 40 20
6. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -9 38 47 15

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 17 10 2 0 3 31 51 20 28
2. Yaroslavl 20 7 3 1 5 13 48 35 27
3. Sochi 19 0 4 4 3 -7 43 50 20
4. Vitiaz Chekhov 22 8 1 3 6 -9 55 64 23
5. Slovan Bratislava 18 4 1 0 12 -33 31 64 12
6. Dynamo Minsk 19 4 0 1 13 -21 33 54 9

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 19 11 2 3 -2 33 61 28 33
2. Jokerit Helsinki 19 13 1 1 2 33 76 43 31
3. Spartak Moskva 18 4 3 2 4 10 57 47 22
4. Dynamo Moskva 19 6 2 2 5 2 45 43 22
5. Dinamo Riga 19 5 1 1 10 -11 34 45 15
6. Čerepovec 20 2 2 4 6 -23 38 61 16

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 20 7 3 2 3 14 55 41 28
2. Barys Astana 18 8 1 5 -2 7 54 47 25
3. Ufa 19 10 0 4 1 11 51 40 24
4. Red Star Kunlun 14 4 1 2 4 -2 33 35 14
5. Novosibirsk 18 4 2 3 4 3 41 38 19
6. Chabarovsk Amur 16 5 1 3 3 -6 36 42 17
7. Admiral Vladivostok 14 4 0 2 6 -10 39 49 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 21 9 4 0 4 24 66 42 34
2. Petrohrad 19 11 2 3 -2 33 61 28 33
3. Jokerit Helsinki 19 13 1 1 2 33 76 43 31
4. Nižnyj Novgorod 22 9 2 4 1 13 73 60 30
5. CSKA Moskva 17 10 2 0 3 31 51 20 28
6. Omsk 20 7 3 2 3 14 55 41 28
7. Kazaň 19 12 1 0 5 13 55 42 28
8. Yaroslavl 20 7 3 1 5 13 48 35 27
9. Magnitogorsk 21 9 2 1 6 15 64 49 27
10. Barys Astana 18 8 1 5 -2 7 54 47 25
11. Ufa 19 10 0 4 1 11 51 40 24
12. Vitiaz Chekhov 22 8 1 3 6 -9 55 64 23
13. Dynamo Moskva 19 6 2 2 5 2 45 43 22
14. Spartak Moskva 18 4 3 2 4 10 57 47 22
15. Čeljabinsk 18 5 2 2 5 -8 32 40 20
16. Sochi 19 0 4 4 3 -7 43 50 20
17. Novosibirsk 18 4 2 3 4 3 41 38 19
18. Chabarovsk Amur 16 5 1 3 3 -6 36 42 17
19. Čerepovec 20 2 2 4 6 -23 38 61 16
20. Dinamo Riga 19 5 1 1 10 -11 34 45 15
21. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -9 38 47 15
22. Red Star Kunlun 14 4 1 2 4 -2 33 35 14
23. Slovan Bratislava 18 4 1 0 12 -33 31 64 12
24. Admiral Vladivostok 14 4 0 2 6 -10 39 49 10
25. Dynamo Minsk 19 4 0 1 13 -21 33 54 9

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 17 12 1 1 1 33 62 29 29
2. Kazaň 20 10 2 3 0 12 52 40 31
3. Omsk 19 6 3 1 5 16 55 39 25
4. Magnitogorsk 19 6 3 1 5 10 48 38 25
5. Barys Astana 18 2 5 1 4 10 62 52 25
6. Ufa 19 5 3 0 8 10 46 36 22
7. Nižnyj Novgorod 16 3 2 2 5 -7 44 51 16
8. Red Star Kunlun 21 8 0 5 3 -15 47 62 21
9. Čeljabinsk 18 -3 5 1 9 -24 35 59 15
10. Nižněkamsk 19 5 2 1 8 -5 52 57 19
11. Novosibirsk 19 2 1 1 13 -33 36 69 9
12. Chabarovsk Amur 20 3 0 4 9 -30 37 67 10
13. Admiral Vladivostok 22 -2 3 2 14 -34 32 66 10

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 20 11 4 0 1 46 66 20 38
2. Petrohrad 17 13 0 0 4 45 64 19 26
3. Jokerit Helsinki 17 7 1 3 2 4 45 41 21
4. Yaroslavl 18 6 2 2 4 11 53 42 22
5. Spartak Moskva 20 8 0 4 4 -8 40 48 20
6. Dynamo Moskva 20 2 3 1 10 -4 47 51 17
7. Sochi 19 3 3 1 8 -8 42 50 19
8. Vitiaz Chekhov 16 3 2 0 9 -9 31 40 14
9. Dinamo Riga 17 3 2 3 4 -11 38 49 17
10. Čerepovec 19 0 2 0 15 -33 22 55 8
11. Slovan Bratislava 20 0 2 3 10 -34 33 67 11
12. Dynamo Minsk 18 1 2 3 7 -25 37 62 13

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 17 12 1 1 1 33 62 29 29
2. Kazaň 20 10 2 3 0 12 52 40 31
3. Magnitogorsk 19 6 3 1 5 10 48 38 25
4. Nižnyj Novgorod 16 3 2 2 5 -7 44 51 16
5. Čeljabinsk 18 -3 5 1 9 -24 35 59 15
6. Nižněkamsk 19 5 2 1 8 -5 52 57 19

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 20 11 4 0 1 46 66 20 38
2. Yaroslavl 18 6 2 2 4 11 53 42 22
3. Sochi 19 3 3 1 8 -8 42 50 19
4. Vitiaz Chekhov 16 3 2 0 9 -9 31 40 14
5. Slovan Bratislava 20 0 2 3 10 -34 33 67 11
6. Dynamo Minsk 18 1 2 3 7 -25 37 62 13

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 17 13 0 0 4 45 64 19 26
2. Jokerit Helsinki 17 7 1 3 2 4 45 41 21
3. Spartak Moskva 20 8 0 4 4 -8 40 48 20
4. Dynamo Moskva 20 2 3 1 10 -4 47 51 17
5. Dinamo Riga 17 3 2 3 4 -11 38 49 17
6. Čerepovec 19 0 2 0 15 -33 22 55 8

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 19 6 3 1 5 16 55 39 25
2. Barys Astana 18 2 5 1 4 10 62 52 25
3. Ufa 19 5 3 0 8 10 46 36 22
4. Red Star Kunlun 21 8 0 5 3 -15 47 62 21
5. Novosibirsk 19 2 1 1 13 -33 36 69 9
6. Chabarovsk Amur 20 3 0 4 9 -30 37 67 10
7. Admiral Vladivostok 22 -2 3 2 14 -34 32 66 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 20 11 4 0 1 46 66 20 38
2. Kazaň 20 10 2 3 0 12 52 40 31
3. Jekatěrinburg 17 12 1 1 1 33 62 29 29
4. Petrohrad 17 13 0 0 4 45 64 19 26
5. Magnitogorsk 19 6 3 1 5 10 48 38 25
6. Omsk 19 6 3 1 5 16 55 39 25
7. Barys Astana 18 2 5 1 4 10 62 52 25
8. Ufa 19 5 3 0 8 10 46 36 22
9. Yaroslavl 18 6 2 2 4 11 53 42 22
10. Jokerit Helsinki 17 7 1 3 2 4 45 41 21
11. Red Star Kunlun 21 8 0 5 3 -15 47 62 21
12. Spartak Moskva 20 8 0 4 4 -8 40 48 20
13. Sochi 19 3 3 1 8 -8 42 50 19
14. Nižněkamsk 19 5 2 1 8 -5 52 57 19
15. Dinamo Riga 17 3 2 3 4 -11 38 49 17
16. Dynamo Moskva 20 2 3 1 10 -4 47 51 17
17. Nižnyj Novgorod 16 3 2 2 5 -7 44 51 16
18. Čeljabinsk 18 -3 5 1 9 -24 35 59 15
19. Vitiaz Chekhov 16 3 2 0 9 -9 31 40 14
20. Dynamo Minsk 18 1 2 3 7 -25 37 62 13
21. Slovan Bratislava 20 0 2 3 10 -34 33 67 11
22. Admiral Vladivostok 22 -2 3 2 14 -34 32 66 10
23. Chabarovsk Amur 20 3 0 4 9 -30 37 67 10
24. Novosibirsk 19 2 1 1 13 -33 36 69 9
25. Čerepovec 19 0 2 0 15 -33 22 55 8