khl***

Nižnyj Novgorod VS Sochi


Nižnyj Novgorod

Nižnyj Novgorod


Notice: Undefined index: cur_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: cur_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: part_1_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_1_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_2_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_2_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_3_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: part_3_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: ot_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: ot_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 37

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 42

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 46

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 55

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 64
:
(:,:,:)

Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01:00,
Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01.01.1970
Sochi

Sochi

735****76843

Hranica u/o: U/O typ:

Nižnyj Novgorod (T1) VS Sochi (T2)

Nižnyj Novgorod

Sochi

Zaujímavé

Nižnyj Novgorod

  • Nižnyj Novgorod už 3 zápasov v rade neprehrali.
  • Nižnyj Novgorod už 2 zápasov v rade neremízovali.
  • Nižnyj Novgorod už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Sochi

  • 41 z celkového počtu 61 zápasov tímu Sochi skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 67%.
  • Sochi ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 10 vzájomných zápasov, čo je 70%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
24.12.2018 17:30 Sochi Nižnyj Novgorod over 5:2 2:1,1:0,2:1
11.10.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Sochi under 2:3 1:0,0:2,1:0
Rusko / KHL / 2017/2018
06.01.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Sochi under 1:2ppsn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:3
16.09.2017 16:00 Sochi Nižnyj Novgorod under 1:0 1:0,0:0,0:0
Rusko / KHL / 2016/2017
06.02.2017 17:30 Sochi Nižnyj Novgorod over 4:2 1:1,2:1,1:0
01.02.2017 17:30 Nižnyj Novgorod Sochi under 1:2ppsn 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-
26.10.2016 18:30 Sochi Nižnyj Novgorod under 1:2 0:2,0:0,1:0
04.09.2016 16:00 Nižnyj Novgorod Sochi under 3:1 1:0,1:1,1:0
Rusko / KHL / 2015/2016
08.01.2016 15:00 Nižnyj Novgorod Sochi over 5:1 3:1,1:0,1:0
18.09.2015 18:30 Sochi Nižnyj Novgorod under 0:1 0:0,0:1,0:0

Nižnyj Novgorod

4 - 2 - 4

Sochi

Nižnyj Novgorod


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.02.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk under 2:0 1:0,0:0,1:0
16.02.2019 15:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk over 5:3 1:1,3:1,1:1
13.02.2019 17:00 Yaroslavl Nižnyj Novgorod under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
11.02.2019 15:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod over 6:5 1:1,4:3,1:1
05.02.2019 17:00 Kazaň Nižnyj Novgorod over 5:1 1:0,1:0,3:1
03.02.2019 15:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
01.02.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Yaroslavl under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
27.01.2019 15:30 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod under 3:1 1:0,0:1,2:0
25.01.2019 17:30 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod over 4:2 2:1,0:0,2:1
23.01.2019 17:30 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod over 0:6 0:1,0:2,0:3
21.01.2019 17:30 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod over 6:1 2:0,1:1,3:0
17.01.2019 15:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod under 3:2 0:1,2:1,1:0
13.01.2019 15:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva under 1:3 0:0,0:2,1:1
11.01.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg under 3:2 0:1,0:0,3:1
07.01.2019 15:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod over 4:3pp 0:0,1:2,2:1,1:0
05.01.2019 13:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod over 7:3 2:1,3:1,2:1
30.12.2018 15:30 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod under 2:1 0:0,1:1,1:0
28.12.2018 18:30 Dinamo Riga Nižnyj Novgorod under 2:3sn 0:0,0:1,2:1,0:0,0:1
26.12.2018 17:00 Slovan Bratislava Nižnyj Novgorod over 5:4sn 1:0,0:3,3:1,0:0,2:1
24.12.2018 17:30 Sochi Nižnyj Novgorod over 5:2 2:1,1:0,2:1
21.12.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg over 1:5 0:1,0:2,1:2
19.12.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
17.12.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
10.12.2018 17:30 Nižnyj Novgorod Yaroslavl over 4:2 2:1,1:1,1:0
08.12.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk over 5:3 1:0,3:2,1:1
06.12.2018 17:30 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod over 3:6 2:1,1:2,0:3
04.12.2018 17:30 Petrohrad Nižnyj Novgorod over 6:0 0:0,3:0,3:0
01.12.2018 14:30 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva under 2:3 1:0,1:1,0:2
28.11.2018 17:00 Kazaň Nižnyj Novgorod over 5:1 2:0,3:0,0:1
26.11.2018 15:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod over 5:4 1:1,3:1,1:2
24.11.2018 13:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod over 3:5 1:0,1:3,1:2
22.11.2018 15:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod under 1:3 1:1,0:1,0:1
19.11.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Omsk over 2:4 1:1,0:0,1:3
17.11.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Slovan Bratislava under 4:1 0:0,2:0,2:1
15.11.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Dinamo Riga under 2:3pp 0:1,2:1,0:0,0:1
13.11.2018 17:00 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:0,0:2
05.11.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Kazaň over 3:4pp 1:1,2:0,0:2,0:1
03.11.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Ufa under 3:1 2:1,0:0,1:0
01.11.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec over 7:2 3:1,3:0,1:1
28.10.2018 14:30 Omsk Nižnyj Novgorod under 1:3 0:0,0:0,1:3
26.10.2018 13:30 Red Star Kunlun Nižnyj Novgorod under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
24.10.2018 11:30 Admiral Vladivostok Nižnyj Novgorod under 3:2 0:0,3:0,0:2
22.10.2018 11:30 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod over 3:4 1:1,2:1,0:1
18.10.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki over 4:5 1:1,2:1,1:2
13.10.2018 16:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva under 1:3 1:2,0:0,0:1
11.10.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Sochi under 2:3 1:0,0:2,1:0
08.10.2018 18:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod over 4:3sn 1:0,1:2,1:1,0:0,3:2
06.10.2018 16:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod under 2:1 1:0,0:1,1:0
04.10.2018 18:00 Yaroslavl Nižnyj Novgorod over 4:3sn 0:1,2:1,1:1,1:0,3:0
30.09.2018 16:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur over 4:3 1:2,0:1,3:0
28.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Red Star Kunlun under 3:2 0:0,1:1,1:1
26.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Admiral Vladivostok over 5:1 1:0,0:1,4:0
21.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk under 3:2 1:1,2:1,0:0
18.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Kazaň over 2:4 1:2,0:0,1:2
16.09.2018 12:30 Novosibirsk Nižnyj Novgorod under 2:3 1:1,0:1,1:1
14.09.2018 15:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 4:1 0:1,1:0,3:0
12.09.2018 16:00 Ufa Nižnyj Novgorod over 4:3 0:0,3:0,1:3
09.09.2018 16:30 Nižnyj Novgorod Barys Astana over 6:5 0:2,2:1,3:2
07.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov under 4:1 0:1,2:0,2:0
05.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk under 3:2 0:1,2:1,1:0
03.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad over 4:3 0:2,2:1,2:0

Sochi


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.02.2019 17:30 Sochi Spartak Moskva under 2:0 1:0,0:0,1:0
17.02.2019 15:00 Dynamo Minsk Sochi under 1:3 0:0,0:2,1:1
15.02.2019 17:30 Dynamo Moskva Sochi under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
11.02.2019 17:30 Sochi Vitiaz Chekhov under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
05.02.2019 17:30 Spartak Moskva Sochi under 3:1 2:1,0:0,1:0
03.02.2019 15:00 Sochi Yaroslavl over 3:4 0:0,0:2,3:2
31.01.2019 18:30 Slovan Bratislava Sochi under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
29.01.2019 17:30 Nižněkamsk Sochi under 0:1 0:0,0:1,0:0
27.01.2019 15:30 Yaroslavl Sochi under 1:0 0:0,0:0,1:0
23.01.2019 17:30 Sochi Nižněkamsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
17.01.2019 17:30 Omsk Sochi over 2:4 0:1,1:1,1:2
15.01.2019 13:30 Novosibirsk Sochi over 5:4 3:3,1:1,1:0
13.01.2019 12:00 Barys Astana Sochi under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,2:0
11.01.2019 15:00 Ufa Sochi over 5:4pp 2:0,1:1,1:3,1:0
07.01.2019 15:00 Sochi Novosibirsk over 5:3 0:1,2:0,3:2
05.01.2019 15:00 Sochi Barys Astana under 0:3 0:1,0:1,0:1
30.12.2018 14:00 Sochi Spartak Moskva under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,2:4
28.12.2018 17:30 Sochi Jokerit Helsinki over 3:4 1:1,1:1,1:2
26.12.2018 17:30 Sochi Kazaň under 3:1 1:0,1:1,1:0
24.12.2018 17:30 Sochi Nižnyj Novgorod over 5:2 2:1,1:0,2:1
22.12.2018 15:00 Spartak Moskva Sochi under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
20.12.2018 17:30 Vitiaz Chekhov Sochi under 3:2 1:0,1:0,1:2
18.12.2018 17:30 Sochi Ufa over 5:2 1:0,2:0,2:2
10.12.2018 17:30 Sochi Nižněkamsk under 2:3 0:1,0:2,2:0
08.12.2018 15:00 Sochi Omsk under 3:2 2:1,1:0,0:1
05.12.2018 17:30 Sochi Dinamo Riga under 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,4:3
03.12.2018 17:30 Sochi CSKA Moskva under 1:3 0:2,0:0,1:1
29.11.2018 10:00 Chabarovsk Amur Sochi under 2:3sn 1:0,0:0,1:2,0:0,2:3
27.11.2018 10:30 Admiral Vladivostok Sochi over 4:2 1:1,1:0,2:1
25.11.2018 08:00 Red Star Kunlun Sochi under 3:0 1:0,1:0,1:0
21.11.2018 17:30 CSKA Moskva Sochi under 2:0 1:0,0:0,1:0
19.11.2018 17:00 Čerepovec Sochi over 4:5sn 1:2,2:0,1:2,0:0,0:1
16.11.2018 17:30 Sochi Čerepovec under 2:0 1:0,0:0,1:0
14.11.2018 17:30 Sochi Yaroslavl under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
06.11.2018 17:30 Sochi Dynamo Minsk under 1:2 1:1,0:1,0:0
04.11.2018 13:00 Čeljabinsk Sochi over 2:4 2:1,0:2,0:1
02.11.2018 15:00 Jekatěrinburg Sochi under 4:1 2:0,1:0,1:1
31.10.2018 15:00 Magnitogorsk Sochi under 4:1 2:1,0:0,2:0
29.10.2018 17:30 Yaroslavl Sochi under 1:2 1:0,0:1,0:1
25.10.2018 18:30 Sochi Dynamo Moskva over 1:5 0:2,1:2,0:1
22.10.2018 18:30 Sochi Slovan Bratislava over 4:2 2:1,0:0,2:1
19.10.2018 18:30 Sochi CSKA Moskva under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:3
15.10.2018 18:00 Nižněkamsk Sochi over 2:4 1:2,1:1,0:1
13.10.2018 16:00 Kazaň Sochi over 5:1 2:0,2:1,1:0
11.10.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Sochi under 2:3 1:0,0:2,1:0
08.10.2018 18:30 Sochi Vitiaz Chekhov under 2:3sn 0:1,2:1,0:0,0:0,0:2
06.10.2018 15:00 Sochi Dynamo Minsk over 4:3 1:1,0:2,2:0
04.10.2018 18:30 Sochi Petrohrad under 1:3 1:1,0:2,0:0
01.10.2018 17:30 Jokerit Helsinki Sochi over 4:2 1:1,3:0,0:1
29.09.2018 17:00 Slovan Bratislava Sochi under 1:4 0:2,1:0,0:2
27.09.2018 18:30 Dinamo Riga Sochi under 1:4 0:2,0:0,1:2
25.09.2018 18:30 CSKA Moskva Sochi under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,2:1
21.09.2018 18:30 Sochi Čeljabinsk over 3:4 1:1,1:1,1:1
19.09.2018 18:30 Sochi Jekatěrinburg over 1:5 0:0,1:1,0:4
17.09.2018 18:30 Sochi Magnitogorsk under 1:2 0:0,1:0,0:2
14.09.2018 18:30 Dynamo Minsk Sochi under 1:3 0:1,1:0,0:2
12.09.2018 18:30 Vitiaz Chekhov Sochi under 3:1 1:0,0:1,2:0
10.09.2018 18:30 Petrohrad Sochi under 3:1 1:0,2:0,0:1
07.09.2018 18:30 Sochi Chabarovsk Amur under 4:1 1:0,3:0,0:1
05.09.2018 18:30 Sochi Red Star Kunlun under 2:1 0:0,0:0,1:1
03.09.2018 18:30 Sochi Admiral Vladivostok over 4:5sn 1:3,1:0,2:1,0:0,2:3

Nižnyj Novgorod


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.02.2019 17:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy

Sochi


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.02.2019 17:30 Sochi Slovan Bratislava porovnaj tímy

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 61 30 8 1 13 62 186 124 93
2. Barys Astana 61 19 9 10 4 40 187 147 84
3. Magnitogorsk 61 28 6 2 17 46 178 132 82
4. Kazaň 61 30 4 6 11 30 165 135 82
5. Omsk 61 18 10 5 13 40 170 130 81
6. Ufa 62 17 7 10 11 18 158 140 72
7. Nižnyj Novgorod 61 13 7 10 14 -14 175 189 64
8. Čeljabinsk 61 9 9 4 26 -47 101 148 58
9. Novosibirsk 61 14 5 6 25 -40 145 185 54
10. Nižněkamsk 62 7 8 6 27 -34 130 164 52
11. Red Star Kunlun 61 18 1 10 21 -47 140 187 50
12. Admiral Vladivostok 61 12 5 5 29 -38 138 176 49
13. Chabarovsk Amur 61 14 3 9 23 -48 126 174 49

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 61 32 10 0 9 113 188 75 104
2. Petrohrad 61 40 4 5 3 127 206 79 101
3. Yaroslavl 62 28 6 6 10 41 159 118 86
4. Jokerit Helsinki 61 27 5 6 12 35 194 159 80
5. Dynamo Moskva 61 20 6 6 17 11 149 138 70
6. Sochi 61 8 10 9 15 -10 144 154 65
7. Spartak Moskva 61 14 7 8 17 1 156 155 64
8. Vitiaz Chekhov 61 18 5 7 19 -31 133 164 63
9. Dinamo Riga 61 10 8 10 15 -23 129 152 62
10. Čerepovec 61 4 9 5 29 -57 121 178 49
11. Dynamo Minsk 61 12 2 8 29 -63 114 177 40
12. Slovan Bratislava 61 6 4 4 39 -112 100 212 32

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 61 30 8 1 13 62 186 124 93
2. Magnitogorsk 61 28 6 2 17 46 178 132 82
3. Kazaň 61 30 4 6 11 30 165 135 82
4. Nižnyj Novgorod 61 13 7 10 14 -14 175 189 64
5. Čeljabinsk 61 9 9 4 26 -47 101 148 58
6. Nižněkamsk 62 7 8 6 27 -34 130 164 52

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 61 32 10 0 9 113 188 75 104
2. Yaroslavl 62 28 6 6 10 41 159 118 86
3. Sochi 61 8 10 9 15 -10 144 154 65
4. Vitiaz Chekhov 61 18 5 7 19 -31 133 164 63
5. Dynamo Minsk 61 12 2 8 29 -63 114 177 40
6. Slovan Bratislava 61 6 4 4 39 -112 100 212 32

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 61 40 4 5 3 127 206 79 101
2. Jokerit Helsinki 61 27 5 6 12 35 194 159 80
3. Dynamo Moskva 61 20 6 6 17 11 149 138 70
4. Spartak Moskva 61 14 7 8 17 1 156 155 64
5. Dinamo Riga 61 10 8 10 15 -23 129 152 62
6. Čerepovec 61 4 9 5 29 -57 121 178 49

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 61 19 9 10 4 40 187 147 84
2. Omsk 61 18 10 5 13 40 170 130 81
3. Ufa 62 17 7 10 11 18 158 140 72
4. Novosibirsk 61 14 5 6 25 -40 145 185 54
5. Red Star Kunlun 61 18 1 10 21 -47 140 187 50
6. Admiral Vladivostok 61 12 5 5 29 -38 138 176 49
7. Chabarovsk Amur 61 14 3 9 23 -48 126 174 49
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 61 32 10 0 9 113 188 75 104
2. Petrohrad 61 40 4 5 3 127 206 79 101
3. Jekatěrinburg 61 30 8 1 13 62 186 124 93
4. Yaroslavl 62 28 6 6 10 41 159 118 86
5. Barys Astana 61 19 9 10 4 40 187 147 84
6. Magnitogorsk 61 28 6 2 17 46 178 132 82
7. Kazaň 61 30 4 6 11 30 165 135 82
8. Omsk 61 18 10 5 13 40 170 130 81
9. Jokerit Helsinki 61 27 5 6 12 35 194 159 80
10. Ufa 62 17 7 10 11 18 158 140 72
11. Dynamo Moskva 61 20 6 6 17 11 149 138 70
12. Sochi 61 8 10 9 15 -10 144 154 65
13. Spartak Moskva 61 14 7 8 17 1 156 155 64
14. Nižnyj Novgorod 61 13 7 10 14 -14 175 189 64
15. Vitiaz Chekhov 61 18 5 7 19 -31 133 164 63
16. Dinamo Riga 61 10 8 10 15 -23 129 152 62
17. Čeljabinsk 61 9 9 4 26 -47 101 148 58
18. Novosibirsk 61 14 5 6 25 -40 145 185 54
19. Nižněkamsk 62 7 8 6 27 -34 130 164 52
20. Red Star Kunlun 61 18 1 10 21 -47 140 187 50
21. Admiral Vladivostok 61 12 5 5 29 -38 138 176 49
22. Chabarovsk Amur 61 14 3 9 23 -48 126 174 49
23. Čerepovec 61 4 9 5 29 -57 121 178 49
24. Dynamo Minsk 61 12 2 8 29 -63 114 177 40
25. Slovan Bratislava 61 6 4 4 39 -112 100 212 32

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 31 14 5 0 7 24 92 68 48
2. Barys Astana 31 12 3 6 1 20 94 74 42
3. Magnitogorsk 30 16 2 1 8 29 97 68 41
4. Kazaň 31 17 2 2 6 21 90 69 44
5. Omsk 30 8 6 3 4 22 86 64 43
6. Ufa 31 12 3 6 1 24 93 69 42
7. Nižnyj Novgorod 31 11 3 6 2 10 94 84 40
8. Čeljabinsk 30 10 2 3 10 -12 48 60 31
9. Novosibirsk 31 9 4 4 6 10 82 72 38
10. Nižněkamsk 31 1 4 3 16 -23 55 78 21
11. Red Star Kunlun 30 8 1 3 14 -17 73 90 23
12. Admiral Vladivostok 30 11 1 3 11 -9 79 88 29
13. Chabarovsk Amur 31 9 3 5 6 -4 70 74 35

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 16 5 0 4 58 98 40 52
2. Petrohrad 31 18 3 5 -3 56 104 48 53
3. Yaroslavl 31 15 3 2 6 20 71 51 44
4. Jokerit Helsinki 30 17 2 2 5 42 112 70 44
5. Dynamo Moskva 30 11 2 5 5 3 67 64 35
6. Sochi 30 4 5 5 6 -1 73 74 33
7. Spartak Moskva 31 6 6 2 9 20 96 76 38
8. Vitiaz Chekhov 30 13 1 4 7 -13 72 85 34
9. Dinamo Riga 31 9 3 4 8 -1 64 65 34
10. Čerepovec 30 4 4 5 8 -19 67 86 29
11. Dynamo Minsk 31 9 0 3 16 -27 54 81 21
12. Slovan Bratislava 31 6 2 1 19 -47 58 105 21

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 31 14 5 0 7 24 92 68 48
2. Magnitogorsk 30 16 2 1 8 29 97 68 41
3. Kazaň 31 17 2 2 6 21 90 69 44
4. Nižnyj Novgorod 31 11 3 6 2 10 94 84 40
5. Čeljabinsk 30 10 2 3 10 -12 48 60 31
6. Nižněkamsk 31 1 4 3 16 -23 55 78 21

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 16 5 0 4 58 98 40 52
2. Yaroslavl 31 15 3 2 6 20 71 51 44
3. Sochi 30 4 5 5 6 -1 73 74 33
4. Vitiaz Chekhov 30 13 1 4 7 -13 72 85 34
5. Dynamo Minsk 31 9 0 3 16 -27 54 81 21
6. Slovan Bratislava 31 6 2 1 19 -47 58 105 21

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 31 18 3 5 -3 56 104 48 53
2. Jokerit Helsinki 30 17 2 2 5 42 112 70 44
3. Dynamo Moskva 30 11 2 5 5 3 67 64 35
4. Spartak Moskva 31 6 6 2 9 20 96 76 38
5. Dinamo Riga 31 9 3 4 8 -1 64 65 34
6. Čerepovec 30 4 4 5 8 -19 67 86 29

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 31 12 3 6 1 20 94 74 42
2. Omsk 30 8 6 3 4 22 86 64 43
3. Ufa 31 12 3 6 1 24 93 69 42
4. Novosibirsk 31 9 4 4 6 10 82 72 38
5. Red Star Kunlun 30 8 1 3 14 -17 73 90 23
6. Admiral Vladivostok 30 11 1 3 11 -9 79 88 29
7. Chabarovsk Amur 31 9 3 5 6 -4 70 74 35
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 31 18 3 5 -3 56 104 48 53
2. CSKA Moskva 30 16 5 0 4 58 98 40 52
3. Jekatěrinburg 31 14 5 0 7 24 92 68 48
4. Yaroslavl 31 15 3 2 6 20 71 51 44
5. Kazaň 31 17 2 2 6 21 90 69 44
6. Jokerit Helsinki 30 17 2 2 5 42 112 70 44
7. Omsk 30 8 6 3 4 22 86 64 43
8. Ufa 31 12 3 6 1 24 93 69 42
9. Barys Astana 31 12 3 6 1 20 94 74 42
10. Magnitogorsk 30 16 2 1 8 29 97 68 41
11. Nižnyj Novgorod 31 11 3 6 2 10 94 84 40
12. Novosibirsk 31 9 4 4 6 10 82 72 38
13. Spartak Moskva 31 6 6 2 9 20 96 76 38
14. Dynamo Moskva 30 11 2 5 5 3 67 64 35
15. Chabarovsk Amur 31 9 3 5 6 -4 70 74 35
16. Dinamo Riga 31 9 3 4 8 -1 64 65 34
17. Vitiaz Chekhov 30 13 1 4 7 -13 72 85 34
18. Sochi 30 4 5 5 6 -1 73 74 33
19. Čeljabinsk 30 10 2 3 10 -12 48 60 31
20. Čerepovec 30 4 4 5 8 -19 67 86 29
21. Admiral Vladivostok 30 11 1 3 11 -9 79 88 29
22. Red Star Kunlun 30 8 1 3 14 -17 73 90 23
23. Nižněkamsk 31 1 4 3 16 -23 55 78 21
24. Dynamo Minsk 31 9 0 3 16 -27 54 81 21
25. Slovan Bratislava 31 6 2 1 19 -47 58 105 21

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 30 16 3 1 6 38 94 56 45
2. Barys Astana 30 7 6 4 3 20 93 73 42
3. Magnitogorsk 31 12 4 1 9 17 81 64 41
4. Kazaň 30 13 2 4 5 9 75 66 38
5. Omsk 31 10 4 2 9 18 84 66 38
6. Ufa 31 5 4 4 10 -6 65 71 30
7. Nižnyj Novgorod 30 2 4 4 12 -24 81 105 24
8. Čeljabinsk 31 -1 7 1 16 -35 53 88 27
9. Novosibirsk 30 5 1 2 19 -50 63 113 16
10. Nižněkamsk 31 6 4 3 11 -11 75 86 31
11. Red Star Kunlun 31 10 0 7 7 -30 67 97 27
12. Admiral Vladivostok 31 1 4 2 18 -29 59 88 20
13. Chabarovsk Amur 30 5 0 4 17 -44 56 100 14

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 16 5 0 5 55 90 35 52
2. Petrohrad 30 22 1 0 6 71 102 31 48
3. Yaroslavl 31 13 3 4 4 21 88 67 42
4. Jokerit Helsinki 31 10 3 4 7 -7 82 89 36
5. Dynamo Moskva 31 9 4 1 12 8 82 74 35
6. Sochi 31 4 5 4 9 -9 71 80 32
7. Spartak Moskva 30 8 1 6 8 -19 60 79 26
8. Vitiaz Chekhov 31 5 4 3 12 -18 61 79 29
9. Dinamo Riga 30 1 5 6 7 -22 65 87 28
10. Čerepovec 31 0 5 0 21 -38 54 92 20
11. Dynamo Minsk 30 3 2 5 13 -36 60 96 19
12. Slovan Bratislava 30 0 2 3 20 -65 42 107 11

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 30 16 3 1 6 38 94 56 45
2. Magnitogorsk 31 12 4 1 9 17 81 64 41
3. Kazaň 30 13 2 4 5 9 75 66 38
4. Nižnyj Novgorod 30 2 4 4 12 -24 81 105 24
5. Čeljabinsk 31 -1 7 1 16 -35 53 88 27
6. Nižněkamsk 31 6 4 3 11 -11 75 86 31

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 16 5 0 5 55 90 35 52
2. Yaroslavl 31 13 3 4 4 21 88 67 42
3. Sochi 31 4 5 4 9 -9 71 80 32
4. Vitiaz Chekhov 31 5 4 3 12 -18 61 79 29
5. Dynamo Minsk 30 3 2 5 13 -36 60 96 19
6. Slovan Bratislava 30 0 2 3 20 -65 42 107 11

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 30 22 1 0 6 71 102 31 48
2. Jokerit Helsinki 31 10 3 4 7 -7 82 89 36
3. Dynamo Moskva 31 9 4 1 12 8 82 74 35
4. Spartak Moskva 30 8 1 6 8 -19 60 79 26
5. Dinamo Riga 30 1 5 6 7 -22 65 87 28
6. Čerepovec 31 0 5 0 21 -38 54 92 20

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 30 7 6 4 3 20 93 73 42
2. Omsk 31 10 4 2 9 18 84 66 38
3. Ufa 31 5 4 4 10 -6 65 71 30
4. Novosibirsk 30 5 1 2 19 -50 63 113 16
5. Red Star Kunlun 31 10 0 7 7 -30 67 97 27
6. Admiral Vladivostok 31 1 4 2 18 -29 59 88 20
7. Chabarovsk Amur 30 5 0 4 17 -44 56 100 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 16 5 0 5 55 90 35 52
2. Petrohrad 30 22 1 0 6 71 102 31 48
3. Jekatěrinburg 30 16 3 1 6 38 94 56 45
4. Yaroslavl 31 13 3 4 4 21 88 67 42
5. Barys Astana 30 7 6 4 3 20 93 73 42
6. Magnitogorsk 31 12 4 1 9 17 81 64 41
7. Omsk 31 10 4 2 9 18 84 66 38
8. Kazaň 30 13 2 4 5 9 75 66 38
9. Jokerit Helsinki 31 10 3 4 7 -7 82 89 36
10. Dynamo Moskva 31 9 4 1 12 8 82 74 35
11. Sochi 31 4 5 4 9 -9 71 80 32
12. Nižněkamsk 31 6 4 3 11 -11 75 86 31
13. Ufa 31 5 4 4 10 -6 65 71 30
14. Vitiaz Chekhov 31 5 4 3 12 -18 61 79 29
15. Dinamo Riga 30 1 5 6 7 -22 65 87 28
16. Čeljabinsk 31 -1 7 1 16 -35 53 88 27
17. Red Star Kunlun 31 10 0 7 7 -30 67 97 27
18. Spartak Moskva 30 8 1 6 8 -19 60 79 26
19. Nižnyj Novgorod 30 2 4 4 12 -24 81 105 24
20. Admiral Vladivostok 31 1 4 2 18 -29 59 88 20
21. Čerepovec 31 0 5 0 21 -38 54 92 20
22. Dynamo Minsk 30 3 2 5 13 -36 60 96 19
23. Novosibirsk 30 5 1 2 19 -50 63 113 16
24. Chabarovsk Amur 30 5 0 4 17 -44 56 100 14
25. Slovan Bratislava 30 0 2 3 20 -65 42 107 11