Nižnyj Novgorod VS Kazaň


Nižnyj Novgorod

Kazaň

Nižnyj Novgorod (T1) VS Kazaň (T2)

Nižnyj Novgorod

Kazaň

Zaujímavé

Nižnyj Novgorod

  • Počet remíz tímu Nižnyj Novgorod je až 6 z celkového počtu 21 zápasov, čo je až 29%.
  • Nižnyj Novgorod už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Nižnyj Novgorod už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Nižnyj Novgorod už 1 zápasov v rade nevyhrali.

Kazaň

  • 72% (13 z 18) výhier mužstva Kazaň.
  • 10 z celkového počtu 18 zápasov tímu Kazaň skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 56%.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 57% vzájomných zápasov, čo je 8 výhier z 14 zápasov.
  • 57% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 8 z 14 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
05.02.2019 17:00 Kazaň Nižnyj Novgorod over 5:1 1:0,1:0,3:1
28.11.2018 17:00 Kazaň Nižnyj Novgorod over 5:1 2:0,3:0,0:1
05.11.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Kazaň over 3:4pp 1:1,2:0,0:2,0:1
18.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Kazaň over 2:4 1:2,0:0,1:2
Rusko / KHL / 2017/2018
27.02.2018 17:00 Kazaň Nižnyj Novgorod over 5:2 1:0,3:2,1:0
04.01.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Kazaň over 3:7 1:2,0:4,2:1
06.11.2017 15:00 Kazaň Nižnyj Novgorod under 1:2 0:0,1:2,0:0
09.10.2017 18:00 Nižnyj Novgorod Kazaň under 0:5 0:2,0:2,0:1
Rusko / KHL / 2016/2017
10.12.2016 15:00 Nižnyj Novgorod Kazaň under 2:0 1:0,0:0,1:0
29.11.2016 17:00 Kazaň Nižnyj Novgorod under 5:0 1:0,4:0,0:0
Rusko / KHL / 2015/2016
06.01.2016 15:00 Nižnyj Novgorod Kazaň under 3:2ppsn 0:0,0:1,2:1,0:0,-:-
07.12.2015 17:00 Kazaň Nižnyj Novgorod under 2:1 1:0,1:0,0:1
Rusko / KHL / 2011/2012
19.02.2012 14:00 Kazaň Nižnyj Novgorod over 4:3pp 0:2,1:0,2:1,1:0
17.11.2011 16:00 Nižnyj Novgorod Kazaň over 5:3 1:1,3:2,1:0

Nižnyj Novgorod

3 - 3 - 8

Kazaň

Nižnyj Novgorod


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.10.19 16:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod over 3:4pp 2:1,1:0,0:2,0:1
17.10.19 18:10 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod over 0:6 0:3,0:1,0:2
13.10.19 16:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad under 1:4 1:2,0:2,0:0
11.10.19 18:00 Nižnyj Novgorod Ufa under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:2
09.10.19 18:00 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov over 4:2 0:1,2:1,2:0
05.10.19 14:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,3:4
03.10.19 15:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 2:1 1:1,1:0,0:0
01.10.19 16:00 Ufa Nižnyj Novgorod over 5:1 1:1,3:0,1:0
29.09.19 16:30 Nižnyj Novgorod Sochi under 4:1 1:1,3:0,0:0
27.09.19 18:30 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:2,0:1
24.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk over 4:3pp 1:1,2:0,0:2,1:0
21.09.19 16:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod over 2:4 1:3,0:1,1:0
19.09.19 18:30 Sochi Nižnyj Novgorod over 5:4 1:0,3:1,1:3
17.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk under 3:0 2:0,0:0,1:0
15.09.19 16:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
13.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki over 6:5pp 0:2,2:2,3:1,1:0
11.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
08.09.19 16:00 Omsk Nižnyj Novgorod over 4:2 1:1,2:1,1:0
06.09.19 18:00 Jaroslavl Nižnyj Novgorod over 3:4 1:0,1:4,1:0
04.09.19 18:30 Dinamo Riga Nižnyj Novgorod under 3:0 0:0,2:0,1:0
02.09.19 18:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod under 3:2 2:1,1:0,0:1

Kazaň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.10.19 13:30 Ufa Kazaň under 3:1 0:0,2:1,1:0
17.10.19 18:00 Kazaň Jokerit Helsinki over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
14.10.19 18:00 Kazaň Jekatěrinburg under 3:1 0:1,2:0,1:0
11.10.19 18:00 Kazaň CSKA Moskva over 2:5 0:1,1:3,1:1
08.10.19 18:00 Jaroslavl Kazaň under 0:4 0:1,0:2,0:1
06.10.19 16:10 Dynamo Minsk Kazaň over 2:4 0:0,1:2,1:2
02.10.19 18:00 Kazaň Petrohrad under 2:1 0:0,2:0,0:1
30.09.19 18:00 Kazaň Nižněkamsk under 3:2 0:0,2:1,1:1
28.09.19 16:00 Kazaň Red Star Kunlun under 5:0 1:0,1:0,3:0
25.09.19 16:00 Čeljabinsk Kazaň over 0:6 0:4,0:2,0:0
23.09.19 14:30 Novosibirsk Kazaň over 4:2 2:1,2:0,0:1
21.09.19 14:00 Magnitogorsk Kazaň under 1:2 1:0,0:1,0:1
19.09.19 18:30 Kazaň Nižněkamsk under 4:1 2:0,0:1,2:0
16.09.19 18:00 Kazaň Čerepovec over 4:3 1:1,2:0,1:2
13.09.19 18:00 Kazaň Magnitogorsk under 2:1 1:0,0:0,1:1
07.09.19 16:00 Sochi Kazaň over 3:6 0:3,2:2,1:1
05.09.19 18:00 Jokerit Helsinki Kazaň over 2:5 0:2,1:2,1:1
03.09.19 18:30 CSKA Moskva Kazaň under 3:2 0:1,1:1,2:0

Nižnyj Novgorod


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.10.2019 18:30 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
24.10.2019 18:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva porovnaj tímy
29.10.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Jaroslavl porovnaj tímy
31.10.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Red Star Kunlun porovnaj tímy
02.11.2019 11:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
04.11.2019 15:00 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk porovnaj tímy
17.11.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Novosibirsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva porovnaj tímy
03.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Kazaň porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Dinamo Riga porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Admiral Vladivostok porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Kazaň Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Sochi porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Jaroslavl porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 Petrohrad Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Jaroslavl Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Petrohrad Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Sochi Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki porovnaj tímy
ukáž viac

Kazaň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.10.2019 16:00 Jekatěrinburg Kazaň porovnaj tímy
23.10.2019 16:00 Magnitogorsk Kazaň porovnaj tímy
26.10.2019 16:30 Kazaň Barys Astana porovnaj tímy
28.10.2019 17:00 Kazaň Chabarovsk Amur porovnaj tímy
30.10.2019 17:30 Kazaň Admiral Vladivostok porovnaj tímy
02.11.2019 11:00 Nižněkamsk Kazaň porovnaj tímy
04.11.2019 15:00 Čerepovec Kazaň porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Novosibirsk Kazaň porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Barys Astana Kazaň porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
27.11.2019 17:00 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Kazaň Sochi porovnaj tímy
01.12.2019 15:00 Kazaň Dynamo Moskva porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Petrohrad Kazaň porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Kazaň porovnaj tímy
08.12.2019 15:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Nižněkamsk Kazaň porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Kazaň Jaroslavl porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Kazaň Magnitogorsk porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Kazaň Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Kazaň porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Kazaň porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Kazaň porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Kazaň porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Kazaň porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Čeljabinsk Kazaň porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Kazaň porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Kazaň Dinamo Riga porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Kazaň Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Dinamo Riga Kazaň porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Kazaň Spartak Moskva porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Spartak Moskva Kazaň porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Kazaň Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Kazaň Jekatěrinburg porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 21 7 2 2 6 7 49 42 24
2. Dynamo Moskva 20 8 1 3 4 2 50 48 23
3. Jokerit Helsinki 17 3 3 3 2 0 49 49 21
4. Spartak Moskva 20 2 3 4 4 -6 48 54 20
5. Čerepovec 20 0 4 1 10 -11 45 56 17
6. Dinamo Riga 19 0 3 0 13 -38 31 69 12

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 18 12 1 0 4 26 61 35 28
2. Omsk 19 10 1 3 1 14 54 40 27
3. Barys Astana 18 10 1 2 2 10 39 29 26
4. Admiral Vladivostok 19 2 5 1 5 2 42 40 25
5. Ufa 19 9 1 2 4 5 44 39 24
6. Novosibirsk 18 10 0 4 0 4 38 34 24
7. Jekatěrinburg 19 2 4 2 5 1 47 46 22
8. Nižněkamsk 21 4 2 3 7 -7 42 49 19
9. Čeljabinsk 22 4 2 2 10 -18 36 54 18
10. Magnitogorsk 20 5 1 4 5 -7 45 52 18
11. Chabarovsk Amur 19 5 1 3 6 -6 30 36 17
12. Red Star Kunlun 19 1 3 2 8 -12 39 51 16

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 19 10 1 3 1 14 54 40 27
2. Barys Astana 18 10 1 2 2 10 39 29 26
3. Admiral Vladivostok 19 2 5 1 5 2 42 40 25
4. Ufa 19 9 1 2 4 5 44 39 24
5. Chabarovsk Amur 19 5 1 3 6 -6 30 36 17
6. Red Star Kunlun 19 1 3 2 8 -12 39 51 16

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 18 12 1 0 4 26 61 35 28
2. Novosibirsk 18 10 0 4 0 4 38 34 24
3. Jekatěrinburg 19 2 4 2 5 1 47 46 22
4. Nižněkamsk 21 4 2 3 7 -7 42 49 19
5. Čeljabinsk 22 4 2 2 10 -18 36 54 18
6. Magnitogorsk 20 5 1 4 5 -7 45 52 18

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 19 12 2 1 1 43 67 24 33
2. Vitiaz Chekhov 19 6 4 2 1 18 49 31 30
3. Nižnyj Novgorod 21 2 5 1 7 6 59 53 25
4. Jaroslavl 18 6 1 0 10 -7 43 50 16
5. Dynamo Minsk 18 2 2 3 6 -10 46 56 15
6. Sochi 19 3 1 5 4 -16 37 53 15

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 19 12 2 1 1 43 67 24 33
2. Vitiaz Chekhov 19 6 4 2 1 18 49 31 30
3. Nižnyj Novgorod 21 2 5 1 7 6 59 53 25
4. Petrohrad 21 7 2 2 6 7 49 42 24
5. Dynamo Moskva 20 8 1 3 4 2 50 48 23
6. Jokerit Helsinki 17 3 3 3 2 0 49 49 21
7. Spartak Moskva 20 2 3 4 4 -6 48 54 20
8. Čerepovec 20 0 4 1 10 -11 45 56 17
9. Jaroslavl 18 6 1 0 10 -7 43 50 16
10. Dynamo Minsk 18 2 2 3 6 -10 46 56 15
11. Sochi 19 3 1 5 4 -16 37 53 15
12. Dinamo Riga 19 0 3 0 13 -38 31 69 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 19 12 2 1 1 43 67 24 33
2. Vitiaz Chekhov 19 6 4 2 1 18 49 31 30
3. Kazaň 18 12 1 0 4 26 61 35 28
4. Omsk 19 10 1 3 1 14 54 40 27
5. Barys Astana 18 10 1 2 2 10 39 29 26
6. Nižnyj Novgorod 21 2 5 1 7 6 59 53 25
7. Admiral Vladivostok 19 2 5 1 5 2 42 40 25
8. Ufa 19 9 1 2 4 5 44 39 24
9. Novosibirsk 18 10 0 4 0 4 38 34 24
10. Petrohrad 21 7 2 2 6 7 49 42 24
11. Dynamo Moskva 20 8 1 3 4 2 50 48 23
12. Jekatěrinburg 19 2 4 2 5 1 47 46 22
13. Jokerit Helsinki 17 3 3 3 2 0 49 49 21
14. Spartak Moskva 20 2 3 4 4 -6 48 54 20
15. Nižněkamsk 21 4 2 3 7 -7 42 49 19
16. Čeljabinsk 22 4 2 2 10 -18 36 54 18
17. Magnitogorsk 20 5 1 4 5 -7 45 52 18
18. Chabarovsk Amur 19 5 1 3 6 -6 30 36 17
19. Čerepovec 20 0 4 1 10 -11 45 56 17
20. Jaroslavl 18 6 1 0 10 -7 43 50 16
21. Red Star Kunlun 19 1 3 2 8 -12 39 51 16
22. Dynamo Minsk 18 2 2 3 6 -10 46 56 15
23. Sochi 19 3 1 5 4 -16 37 53 15
24. Dinamo Riga 19 0 3 0 13 -38 31 69 12

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 11 3 1 2 2 1 26 25 12
2. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
3. Jokerit Helsinki 9 1 2 1 2 0 27 27 11
4. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
5. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
6. Dinamo Riga 9 0 2 0 5 -7 16 23 8

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
2. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
3. Barys Astana 10 4 1 2 0 5 24 19 14
4. Admiral Vladivostok 9 4 1 1 1 6 22 16 13
5. Ufa 10 6 0 0 4 3 22 19 12
6. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
7. Jekatěrinburg 11 0 4 0 3 7 33 26 16
8. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
9. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
10. Magnitogorsk 10 4 0 2 2 -1 24 25 10
11. Chabarovsk Amur 9 5 0 1 2 2 16 14 11
12. Red Star Kunlun 11 1 2 1 4 -4 19 23 11

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
2. Barys Astana 10 4 1 2 0 5 24 19 14
3. Admiral Vladivostok 9 4 1 1 1 6 22 16 13
4. Ufa 10 6 0 0 4 3 22 19 12
5. Chabarovsk Amur 9 5 0 1 2 2 16 14 11
6. Red Star Kunlun 11 1 2 1 4 -4 19 23 11

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
2. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
3. Jekatěrinburg 11 0 4 0 3 7 33 26 16
4. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
5. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
6. Magnitogorsk 10 4 0 2 2 -1 24 25 10

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 9 5 1 0 2 17 30 13 14
2. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
3. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
4. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
5. Dynamo Minsk 9 1 2 0 4 -1 22 23 10
6. Sochi 12 2 1 2 4 -9 29 38 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 9 5 1 0 2 17 30 13 14
2. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
3. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
4. Petrohrad 11 3 1 2 2 1 26 25 12
5. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
6. Jokerit Helsinki 9 1 2 1 2 0 27 27 11
7. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
8. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
9. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
10. Dynamo Minsk 9 1 2 0 4 -1 22 23 10
11. Sochi 12 2 1 2 4 -9 29 38 10
12. Dinamo Riga 9 0 2 0 5 -7 16 23 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
2. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
3. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
4. Jekatěrinburg 11 0 4 0 3 7 33 26 16
5. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
6. CSKA Moskva 9 5 1 0 2 17 30 13 14
7. Barys Astana 10 4 1 2 0 5 24 19 14
8. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
9. Admiral Vladivostok 9 4 1 1 1 6 22 16 13
10. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
11. Ufa 10 6 0 0 4 3 22 19 12
12. Petrohrad 11 3 1 2 2 1 26 25 12
13. Chabarovsk Amur 9 5 0 1 2 2 16 14 11
14. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
15. Red Star Kunlun 11 1 2 1 4 -4 19 23 11
16. Jokerit Helsinki 9 1 2 1 2 0 27 27 11
17. Dynamo Minsk 9 1 2 0 4 -1 22 23 10
18. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
19. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
20. Magnitogorsk 10 4 0 2 2 -1 24 25 10
21. Sochi 12 2 1 2 4 -9 29 38 10
22. Dinamo Riga 9 0 2 0 5 -7 16 23 8
23. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
24. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
2. Dynamo Moskva 9 3 0 1 4 -7 18 25 7
3. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
4. Spartak Moskva 11 0 3 2 1 2 29 27 14
5. Čerepovec 11 -1 2 1 6 -10 22 32 7
6. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 9 6 0 0 3 14 32 18 12
2. Omsk 11 4 1 2 1 8 30 22 14
3. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
4. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
5. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
6. Novosibirsk 9 4 0 3 -1 -2 18 20 11
7. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
8. Nižněkamsk 13 3 0 2 6 -13 19 32 8
9. Čeljabinsk 13 2 2 0 7 -7 19 26 12
10. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8
11. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
12. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 11 4 1 2 1 8 30 22 14
2. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
3. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
4. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
5. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
6. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 9 6 0 0 3 14 32 18 12
2. Novosibirsk 9 4 0 3 -1 -2 18 20 11
3. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
4. Nižněkamsk 13 3 0 2 6 -13 19 32 8
5. Čeljabinsk 13 2 2 0 7 -7 19 26 12
6. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Vitiaz Chekhov 9 6 0 1 1 5 23 18 13
3. Nižnyj Novgorod 11 1 2 0 6 -1 31 32 10
4. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
5. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
6. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Vitiaz Chekhov 9 6 0 1 1 5 23 18 13
3. Nižnyj Novgorod 11 1 2 0 6 -1 31 32 10
4. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
5. Dynamo Moskva 9 3 0 1 4 -7 18 25 7
6. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
7. Spartak Moskva 11 0 3 2 1 2 29 27 14
8. Čerepovec 11 -1 2 1 6 -10 22 32 7
9. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
10. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
11. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5
12. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Omsk 11 4 1 2 1 8 30 22 14
3. Spartak Moskva 11 0 3 2 1 2 29 27 14
4. Vitiaz Chekhov 9 6 0 1 1 5 23 18 13
5. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
6. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
7. Kazaň 9 6 0 0 3 14 32 18 12
8. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
9. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
10. Čeljabinsk 13 2 2 0 7 -7 19 26 12
11. Novosibirsk 9 4 0 3 -1 -2 18 20 11
12. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
13. Nižnyj Novgorod 11 1 2 0 6 -1 31 32 10
14. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8
15. Nižněkamsk 13 3 0 2 6 -13 19 32 8
16. Dynamo Moskva 9 3 0 1 4 -7 18 25 7
17. Čerepovec 11 -1 2 1 6 -10 22 32 7
18. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
19. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
20. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
21. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5
22. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5
23. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
24. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4