Kazaň VS Slovan Bratislava


Kazaň

Slovan Bratislava

Kazaň (T1) VS Slovan Bratislava (T2)

Kazaň

Slovan Bratislava

Zaujímavé

Kazaň

  • 72% (18 z 25) výhier mužstva Kazaň.
  • Až 15 zápasov tímu Kazaň skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 25 zápasov, to je až 60%.
  • Kazaň už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Kazaň už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Kazaň už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Slovan Bratislava

    H2H

    • 25% vzájomných zápasov (2 z 8) skončilo remízou.
    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 6 z 8 vzájomných zápasov, čo je 75%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / KHL / 2018/2019
    08.12.2018 17:30 Slovan Bratislava Kazaň under 1:2 0:1,1:0,0:1
    13.11.2018 17:00 Kazaň Slovan Bratislava under 2:1 1:1,1:0,0:0
    Rusko / KHL / 2017/2018
    19.01.2018 17:30 Kazaň Slovan Bratislava over 2:4 1:1,0:2,1:1
    20.09.2017 19:00 Slovan Bratislava Kazaň over 3:6 1:1,1:2,1:3
    Rusko / KHL / 2016/2017
    19.10.2016 19:00 Slovan Bratislava Kazaň under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
    23.08.2016 18:00 Kazaň Slovan Bratislava under 2:1 0:0,2:1,0:0
    Rusko / KHL / 2015/2016
    30.10.2015 19:00 Slovan Bratislava Kazaň under 1:2ppsn 0:1,1:0,0:0,0:0,-:-
    13.10.2015 18:00 Kazaň Slovan Bratislava under 0:1 0:0,0:1,0:0

    Kazaň

    4 - 2 - 2

    Slovan Bratislava

    Kazaň


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    04.11.19 15:00 Čerepovec Kazaň under 0:2 0:0,0:2,0:0
    02.11.19 15:30 Nižněkamsk Kazaň over 4:2 1:0,3:0,0:2
    30.10.19 17:30 Kazaň Admiral Vladivostok under 2:0 0:0,1:0,1:0
    28.10.19 17:00 Kazaň Chabarovsk Amur under 3:1 2:0,1:1,0:0
    26.10.19 16:30 Kazaň Barys Astana under 3:2 1:1,1:0,1:1
    23.10.19 16:00 Magnitogorsk Kazaň under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:0
    21.10.19 16:00 Jekatěrinburg Kazaň over 1:6 0:2,1:1,0:3
    19.10.19 13:30 Ufa Kazaň under 3:1 0:0,2:1,1:0
    17.10.19 18:00 Kazaň Jokerit Helsinki over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
    14.10.19 18:00 Kazaň Jekatěrinburg under 3:1 0:1,2:0,1:0
    11.10.19 18:00 Kazaň CSKA Moskva over 2:5 0:1,1:3,1:1
    08.10.19 18:00 Jaroslavl Kazaň under 0:4 0:1,0:2,0:1
    06.10.19 16:10 Dynamo Minsk Kazaň over 2:4 0:0,1:2,1:2
    02.10.19 18:00 Kazaň Petrohrad under 2:1 0:0,2:0,0:1
    30.09.19 18:00 Kazaň Nižněkamsk under 3:2 0:0,2:1,1:1
    28.09.19 16:00 Kazaň Red Star Kunlun under 5:0 1:0,1:0,3:0
    25.09.19 16:00 Čeljabinsk Kazaň over 0:6 0:4,0:2,0:0
    23.09.19 14:30 Novosibirsk Kazaň over 4:2 2:1,2:0,0:1
    21.09.19 14:00 Magnitogorsk Kazaň under 1:2 1:0,0:1,0:1
    19.09.19 18:30 Kazaň Nižněkamsk under 4:1 2:0,0:1,2:0
    16.09.19 18:00 Kazaň Čerepovec over 4:3 1:1,2:0,1:2
    13.09.19 18:00 Kazaň Magnitogorsk under 2:1 1:0,0:0,1:1
    07.09.19 16:00 Sochi Kazaň over 3:6 0:3,2:2,1:1
    05.09.19 18:00 Jokerit Helsinki Kazaň over 2:5 0:2,1:2,1:1
    03.09.19 18:30 CSKA Moskva Kazaň under 3:2 0:1,1:1,2:0

    Slovan Bratislava


    nenájdený žiadny zápas

    Kazaň


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    12.11.2019 17:30 Kazaň Omsk porovnaj tímy
    14.11.2019 17:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
    20.11.2019 17:00 Novosibirsk Kazaň porovnaj tímy
    22.11.2019 14:30 Barys Astana Kazaň porovnaj tímy
    24.11.2019 12:30 Ufa Kazaň porovnaj tímy
    27.11.2019 17:00 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
    29.11.2019 17:00 Kazaň Sochi porovnaj tímy
    01.12.2019 15:00 Kazaň Dynamo Moskva porovnaj tímy
    04.12.2019 17:30 Petrohrad Kazaň porovnaj tímy
    06.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Kazaň porovnaj tímy
    08.12.2019 15:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
    19.12.2019 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
    21.12.2019 15:00 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
    23.12.2019 17:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
    25.12.2019 17:00 Nižněkamsk Kazaň porovnaj tímy
    28.12.2019 17:00 Kazaň Jaroslavl porovnaj tímy
    05.01.2020 17:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
    07.01.2020 17:00 Kazaň Magnitogorsk porovnaj tímy
    09.01.2020 17:00 Kazaň Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    12.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Kazaň porovnaj tímy
    14.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Kazaň porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Kazaň porovnaj tímy
    21.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Kazaň porovnaj tímy
    23.01.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
    25.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Kazaň porovnaj tímy
    27.01.2020 17:00 Čeljabinsk Kazaň porovnaj tímy
    29.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Kazaň porovnaj tímy
    01.02.2020 17:00 Kazaň Dinamo Riga porovnaj tímy
    03.02.2020 17:00 Kazaň Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Dinamo Riga Kazaň porovnaj tímy
    15.02.2020 17:00 Kazaň Spartak Moskva porovnaj tímy
    18.02.2020 17:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
    20.02.2020 17:00 Spartak Moskva Kazaň porovnaj tímy
    23.02.2020 17:00 Kazaň Dynamo Minsk porovnaj tímy
    25.02.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
    27.02.2020 17:00 Kazaň Jekatěrinburg porovnaj tímy
    ukáž viac

    Slovan Bratislava


    nenájdený žiadny zápas

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 27 4 5 4 5 7 64 57 32
    2. Dynamo Moskva 25 12 1 3 5 12 67 55 31
    3. Spartak Moskva 26 5 4 4 5 0 67 67 30
    4. Jokerit Helsinki 23 4 4 3 5 0 62 62 27
    5. Čerepovec 26 0 4 5 8 -18 51 69 21
    6. Dinamo Riga 25 2 3 1 15 -40 43 83 17

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 25 17 1 1 4 35 79 44 39
    2. Omsk 25 11 2 4 2 12 64 52 34
    3. Novosibirsk 23 12 1 4 1 9 51 42 32
    4. Ufa 25 8 3 3 5 9 61 52 31
    5. Nižněkamsk 27 4 5 3 7 2 63 61 31
    6. Barys Astana 24 9 2 4 3 4 49 45 30
    7. Admiral Vladivostok 25 4 5 1 9 -2 56 58 29
    8. Magnitogorsk 26 6 3 5 4 1 60 59 29
    9. Red Star Kunlun 25 6 3 2 9 -5 54 59 26
    10. Jekatěrinburg 24 2 5 2 8 -7 57 64 26
    11. Čeljabinsk 27 6 2 2 13 -19 46 65 22
    12. Chabarovsk Amur 25 7 1 4 8 -12 41 53 22

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 25 11 2 4 2 12 64 52 34
    2. Ufa 25 8 3 3 5 9 61 52 31
    3. Barys Astana 24 9 2 4 3 4 49 45 30
    4. Admiral Vladivostok 25 4 5 1 9 -2 56 58 29
    5. Red Star Kunlun 25 6 3 2 9 -5 54 59 26
    6. Chabarovsk Amur 25 7 1 4 8 -12 41 53 22

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 25 17 1 1 4 35 79 44 39
    2. Novosibirsk 23 12 1 4 1 9 51 42 32
    3. Nižněkamsk 27 4 5 3 7 2 63 61 31
    4. Magnitogorsk 26 6 3 5 4 1 60 59 29
    5. Jekatěrinburg 24 2 5 2 8 -7 57 64 26
    6. Čeljabinsk 27 6 2 2 13 -19 46 65 22

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 25 13 3 1 4 43 79 36 39
    2. Vitiaz Chekhov 25 7 4 5 0 11 60 49 35
    3. Nižnyj Novgorod 27 2 6 1 11 0 70 70 29
    4. Jaroslavl 25 6 3 0 13 -6 60 66 24
    5. Sochi 25 7 1 5 6 -11 51 62 23
    6. Dynamo Minsk 24 2 2 6 6 -25 54 79 18

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 25 13 3 1 4 43 79 36 39
    2. Vitiaz Chekhov 25 7 4 5 0 11 60 49 35
    3. Petrohrad 27 4 5 4 5 7 64 57 32
    4. Dynamo Moskva 25 12 1 3 5 12 67 55 31
    5. Spartak Moskva 26 5 4 4 5 0 67 67 30
    6. Nižnyj Novgorod 27 2 6 1 11 0 70 70 29
    7. Jokerit Helsinki 23 4 4 3 5 0 62 62 27
    8. Jaroslavl 25 6 3 0 13 -6 60 66 24
    9. Sochi 25 7 1 5 6 -11 51 62 23
    10. Čerepovec 26 0 4 5 8 -18 51 69 21
    11. Dynamo Minsk 24 2 2 6 6 -25 54 79 18
    12. Dinamo Riga 25 2 3 1 15 -40 43 83 17
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 25 17 1 1 4 35 79 44 39
    2. CSKA Moskva 25 13 3 1 4 43 79 36 39
    3. Vitiaz Chekhov 25 7 4 5 0 11 60 49 35
    4. Omsk 25 11 2 4 2 12 64 52 34
    5. Novosibirsk 23 12 1 4 1 9 51 42 32
    6. Petrohrad 27 4 5 4 5 7 64 57 32
    7. Dynamo Moskva 25 12 1 3 5 12 67 55 31
    8. Ufa 25 8 3 3 5 9 61 52 31
    9. Nižněkamsk 27 4 5 3 7 2 63 61 31
    10. Barys Astana 24 9 2 4 3 4 49 45 30
    11. Spartak Moskva 26 5 4 4 5 0 67 67 30
    12. Admiral Vladivostok 25 4 5 1 9 -2 56 58 29
    13. Magnitogorsk 26 6 3 5 4 1 60 59 29
    14. Nižnyj Novgorod 27 2 6 1 11 0 70 70 29
    15. Jokerit Helsinki 23 4 4 3 5 0 62 62 27
    16. Red Star Kunlun 25 6 3 2 9 -5 54 59 26
    17. Jekatěrinburg 24 2 5 2 8 -7 57 64 26
    18. Jaroslavl 25 6 3 0 13 -6 60 66 24
    19. Sochi 25 7 1 5 6 -11 51 62 23
    20. Čeljabinsk 27 6 2 2 13 -19 46 65 22
    21. Chabarovsk Amur 25 7 1 4 8 -12 41 53 22
    22. Čerepovec 26 0 4 5 8 -18 51 69 21
    23. Dynamo Minsk 24 2 2 6 6 -25 54 79 18
    24. Dinamo Riga 25 2 3 1 15 -40 43 83 17

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
    2. Dynamo Moskva 13 7 1 2 0 13 37 24 20
    3. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
    4. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
    5. Čerepovec 13 1 2 3 2 -6 26 32 13
    6. Dinamo Riga 11 1 2 0 6 -7 19 26 10

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 12 9 1 0 1 17 37 20 22
    2. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
    3. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
    4. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
    5. Nižněkamsk 12 3 3 1 1 13 39 26 19
    6. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
    7. Admiral Vladivostok 11 4 1 1 3 1 24 23 13
    8. Magnitogorsk 13 3 2 2 2 4 32 28 16
    9. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13
    10. Jekatěrinburg 13 0 4 0 5 -1 34 35 16
    11. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8
    12. Chabarovsk Amur 11 6 0 1 3 -1 19 20 13

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
    2. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
    3. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
    4. Admiral Vladivostok 11 4 1 1 3 1 24 23 13
    5. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13
    6. Chabarovsk Amur 11 6 0 1 3 -1 19 20 13

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 12 9 1 0 1 17 37 20 22
    2. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
    3. Nižněkamsk 12 3 3 1 1 13 39 26 19
    4. Magnitogorsk 13 3 2 2 2 4 32 28 16
    5. Jekatěrinburg 13 0 4 0 5 -1 34 35 16
    6. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 11 6 1 0 3 17 35 18 16
    2. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
    3. Nižnyj Novgorod 13 2 3 1 3 5 32 27 17
    4. Jaroslavl 14 3 2 0 7 -4 32 36 14
    5. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
    6. Dynamo Minsk 12 1 2 2 3 -4 26 30 12

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 11 6 1 0 3 17 35 18 16
    2. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
    3. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
    4. Dynamo Moskva 13 7 1 2 0 13 37 24 20
    5. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
    6. Nižnyj Novgorod 13 2 3 1 3 5 32 27 17
    7. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
    8. Jaroslavl 14 3 2 0 7 -4 32 36 14
    9. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
    10. Čerepovec 13 1 2 3 2 -6 26 32 13
    11. Dynamo Minsk 12 1 2 2 3 -4 26 30 12
    12. Dinamo Riga 11 1 2 0 6 -7 19 26 10
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 12 9 1 0 1 17 37 20 22
    2. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
    3. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
    4. Dynamo Moskva 13 7 1 2 0 13 37 24 20
    5. Nižněkamsk 12 3 3 1 1 13 39 26 19
    6. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
    7. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
    8. Nižnyj Novgorod 13 2 3 1 3 5 32 27 17
    9. CSKA Moskva 11 6 1 0 3 17 35 18 16
    10. Magnitogorsk 13 3 2 2 2 4 32 28 16
    11. Jekatěrinburg 13 0 4 0 5 -1 34 35 16
    12. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
    13. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
    14. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
    15. Jaroslavl 14 3 2 0 7 -4 32 36 14
    16. Chabarovsk Amur 11 6 0 1 3 -1 19 20 13
    17. Admiral Vladivostok 11 4 1 1 3 1 24 23 13
    18. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13
    19. Čerepovec 13 1 2 3 2 -6 26 32 13
    20. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
    21. Dynamo Minsk 12 1 2 2 3 -4 26 30 12
    22. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
    23. Dinamo Riga 11 1 2 0 6 -7 19 26 10
    24. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 13 2 3 1 3 7 31 24 17
    2. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
    3. Spartak Moskva 13 2 3 2 1 5 35 30 18
    4. Jokerit Helsinki 11 2 2 2 1 2 29 27 14
    5. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
    6. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
    2. Omsk 13 3 2 2 2 8 32 24 16
    3. Novosibirsk 10 4 0 3 0 -5 19 24 11
    4. Ufa 12 2 2 2 2 -2 27 29 14
    5. Nižněkamsk 15 1 2 2 6 -11 24 35 12
    6. Barys Astana 11 5 1 1 2 4 21 17 15
    7. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
    8. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
    9. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
    10. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
    11. Čeljabinsk 15 3 2 0 8 -8 21 29 14
    12. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 13 3 2 2 2 8 32 24 16
    2. Ufa 12 2 2 2 2 -2 27 29 14
    3. Barys Astana 11 5 1 1 2 4 21 17 15
    4. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
    5. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
    6. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
    2. Novosibirsk 10 4 0 3 0 -5 19 24 11
    3. Nižněkamsk 15 1 2 2 6 -11 24 35 12
    4. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
    5. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
    6. Čeljabinsk 15 3 2 0 8 -8 21 29 14

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
    2. Vitiaz Chekhov 11 6 0 2 1 1 25 24 14
    3. Nižnyj Novgorod 14 0 3 0 8 -5 38 43 12
    4. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
    5. Sochi 10 2 0 3 2 -7 14 21 7
    6. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
    2. Vitiaz Chekhov 11 6 0 2 1 1 25 24 14
    3. Petrohrad 13 2 3 1 3 7 31 24 17
    4. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
    5. Spartak Moskva 13 2 3 2 1 5 35 30 18
    6. Nižnyj Novgorod 14 0 3 0 8 -5 38 43 12
    7. Jokerit Helsinki 11 2 2 2 1 2 29 27 14
    8. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
    9. Sochi 10 2 0 3 2 -7 14 21 7
    10. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
    11. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6
    12. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
    2. Spartak Moskva 13 2 3 2 1 5 35 30 18
    3. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
    4. Petrohrad 13 2 3 1 3 7 31 24 17
    5. Omsk 13 3 2 2 2 8 32 24 16
    6. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
    7. Barys Astana 11 5 1 1 2 4 21 17 15
    8. Vitiaz Chekhov 11 6 0 2 1 1 25 24 14
    9. Jokerit Helsinki 11 2 2 2 1 2 29 27 14
    10. Ufa 12 2 2 2 2 -2 27 29 14
    11. Čeljabinsk 15 3 2 0 8 -8 21 29 14
    12. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
    13. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
    14. Nižněkamsk 15 1 2 2 6 -11 24 35 12
    15. Nižnyj Novgorod 14 0 3 0 8 -5 38 43 12
    16. Novosibirsk 10 4 0 3 0 -5 19 24 11
    17. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
    18. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
    19. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
    20. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9
    21. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
    22. Sochi 10 2 0 3 2 -7 14 21 7
    23. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
    24. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6