khl***

Čeljabinsk VS Nižněkamsk


Čeljabinsk

Čeljabinsk


Notice: Undefined index: cur_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: cur_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: part_1_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_1_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_2_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_2_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_3_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: part_3_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: ot_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: ot_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 37

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 42

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 46

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 55

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 64
:
(:,:,:)

Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01:00,
Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01.01.1970
Nižněkamsk

Nižněkamsk

735****76843

Hranica u/o: U/O typ:

Čeljabinsk (T1) VS Nižněkamsk (T2)

Čeljabinsk

Nižněkamsk

Zaujímavé

Čeljabinsk

  • Z celkového počtu 60 prehralo mužstvo Čeljabinsk až 53% svojích zápasov. 32 prehraných zápasov.
  • Až 47 zápasov tímu Čeljabinsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 60 zápasov, to je až 78%.
  • Čeljabinsk už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Čeljabinsk už 2 zápasov v rade neremízovali.
  • Čeljabinsk už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Nižněkamsk

  • Z celkového počtu 61 prehralo mužstvo Nižněkamsk až 52% svojích zápasov (32 prehraných zápasov).
  • 40 z celkového počtu 61 zápasov tímu Nižněkamsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 66%.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 14 z 21 vzájomných zápasov, čo je 67%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
11.02.2019 15:00 Čeljabinsk Nižněkamsk under 1:3 1:1,0:2,0:0
17.12.2018 17:00 Nižněkamsk Čeljabinsk under 0:1 0:1,0:0,0:0
22.11.2018 15:00 Čeljabinsk Nižněkamsk under 3:2 1:1,2:0,0:1
27.10.2018 16:30 Nižněkamsk Čeljabinsk under 4:1 2:0,1:0,1:1
Rusko / KHL / 2017/2018
10.03.2018 12:30 Čeljabinsk Nižněkamsk over 4:3 1:1,3:1,0:1
08.03.2018 15:00 Nižněkamsk Čeljabinsk under 3:2 1:0,2:1,0:1
07.03.2018 17:00 Nižněkamsk Čeljabinsk under 2:3 0:3,1:0,1:0
05.03.2018 15:00 Čeljabinsk Nižněkamsk under 4:1 1:0,1:1,2:0
04.03.2018 12:30 Čeljabinsk Nižněkamsk over 4:3pp 2:1,0:0,1:2,1:0
04.11.2017 15:00 Nižněkamsk Čeljabinsk over 4:3 0:2,4:1,0:0
22.09.2017 16:00 Čeljabinsk Nižněkamsk under 0:3 0:2,0:0,0:1
Rusko / KHL / 2016/2017
07.01.2017 15:00 Nižněkamsk Čeljabinsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
12.11.2016 12:30 Čeljabinsk Nižněkamsk over 6:0 1:0,2:0,3:0
Rusko / KHL / 2015/2016
17.01.2016 15:00 Nižněkamsk Čeljabinsk under 1:2 1:1,0:0,0:1
22.11.2015 15:00 Nižněkamsk Čeljabinsk under 3:0 2:0,1:0,0:0
20.11.2015 15:00 Čeljabinsk Nižněkamsk under 2:1ppsn 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-
12.10.2015 16:00 Čeljabinsk Nižněkamsk under 1:3 0:0,1:1,0:2
Rusko / KHL / 2011/2012
01.02.2012 14:00 Čeljabinsk Nižněkamsk over 5:3 1:1,3:1,1:1
31.10.2011 16:00 Nižněkamsk Čeljabinsk over 2:8 1:4,1:2,0:2
09.10.2011 13:00 Čeljabinsk Nižněkamsk under 4:1 1:1,3:0,0:0
21.09.2011 17:00 Nižněkamsk Čeljabinsk over 3:4ppsn 0:1,2:1,1:1,0:0,-:-

Čeljabinsk

10 - 3 - 8

Nižněkamsk

Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.02.2019 17:30 Dynamo Moskva Čeljabinsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
16.02.2019 15:00 Čerepovec Čeljabinsk over 4:2 2:1,2:0,0:1
13.02.2019 15:00 Čeljabinsk Čerepovec under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:2
11.02.2019 15:00 Čeljabinsk Nižněkamsk under 1:3 1:1,0:2,0:0
04.02.2019 15:00 Čeljabinsk Jokerit Helsinki under 0:1 0:0,0:0,0:1
02.02.2019 13:00 Čeljabinsk Magnitogorsk under 3:1 2:0,1:1,0:0
30.01.2019 15:00 Čeljabinsk Vitiaz Chekhov under 2:3 2:1,0:2,0:0
26.01.2019 15:00 Kazaň Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:0,1:1
24.01.2019 15:00 Magnitogorsk Čeljabinsk under 2:0 1:0,1:0,0:0
22.01.2019 15:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
17.01.2019 15:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod under 3:2 0:1,2:1,1:0
15.01.2019 18:30 Slovan Bratislava Čeljabinsk under 0:2 0:0,0:1,0:1
13.01.2019 16:00 Dinamo Riga Čeljabinsk under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
11.01.2019 17:30 CSKA Moskva Čeljabinsk over 6:0 2:0,2:0,2:0
09.01.2019 15:00 Čeljabinsk Kazaň under 1:0 0:0,0:0,1:0
06.01.2019 13:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg under 0:2 0:0,0:1,0:1
04.01.2019 12:30 Čeljabinsk Chabarovsk Amur under 3:0 0:0,2:0,1:0
30.12.2018 13:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun under 0:2 0:0,0:1,0:1
28.12.2018 15:00 Čeljabinsk Barys Astana under 0:3 0:0,0:2,0:1
26.12.2018 15:00 Čeljabinsk Dynamo Minsk under 2:1 0:0,1:1,1:0
23.12.2018 13:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 3:2 1:0,2:0,0:2
21.12.2018 17:00 Kazaň Čeljabinsk over 5:3 2:1,2:0,1:2
19.12.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
17.12.2018 17:00 Nižněkamsk Čeljabinsk under 0:1 0:1,0:0,0:0
08.12.2018 11:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
06.12.2018 14:30 Barys Astana Čeljabinsk under 3:1 1:1,0:0,2:0
04.12.2018 17:30 Omsk Čeljabinsk under 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
01.12.2018 13:00 Čeljabinsk Dinamo Riga under 1:0 0:0,0:0,1:0
29.11.2018 15:00 Čeljabinsk Admiral Vladivostok under 2:1 0:1,1:0,1:0
24.11.2018 13:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod over 3:5 1:0,1:3,1:2
22.11.2018 15:00 Čeljabinsk Nižněkamsk under 3:2 1:1,2:0,0:1
20.11.2018 15:00 Čeljabinsk Kazaň under 0:3 0:1,0:2,0:0
16.11.2018 17:30 Petrohrad Čeljabinsk under 1:0 1:0,0:0,0:0
14.11.2018 17:30 Vitiaz Chekhov Čeljabinsk over 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
12.11.2018 17:30 Dynamo Minsk Čeljabinsk under 3:1 2:1,1:0,0:0
04.11.2018 13:00 Čeljabinsk Sochi over 2:4 2:1,0:2,0:1
01.11.2018 14:30 Barys Astana Čeljabinsk over 3:4pp 1:1,0:1,2:1,0:1
30.10.2018 15:00 Čeljabinsk Spartak Moskva under 4:1 3:0,1:1,0:0
27.10.2018 16:30 Nižněkamsk Čeljabinsk under 4:1 2:0,1:0,1:1
25.10.2018 18:30 Yaroslavl Čeljabinsk under 1:0 0:0,0:0,0:0
23.10.2018 18:00 Čerepovec Čeljabinsk under 4:0 0:0,2:0,2:0
20.10.2018 13:30 Čeljabinsk Omsk under 2:1 0:0,1:0,0:1
18.10.2018 16:00 Čeljabinsk Barys Astana over 4:5 1:0,3:2,0:2
16.10.2018 16:00 Čeljabinsk Novosibirsk under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,3:1
11.10.2018 13:30 Ufa Čeljabinsk under 5:0 0:0,2:0,3:0
09.10.2018 11:30 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 3:1 1:1,1:0,1:0
07.10.2018 09:00 Admiral Vladivostok Čeljabinsk over 2:7 1:1,1:3,0:3
05.10.2018 09:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
01.10.2018 16:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva under 1:0 0:0,0:0,1:0
29.09.2018 14:00 Čeljabinsk Čerepovec under 2:1 1:1,0:0,1:0
27.09.2018 16:00 Čeljabinsk Yaroslavl under 1:2 1:1,0:1,0:0
24.09.2018 16:00 Čeljabinsk Ufa under 0:5 0:1,0:1,0:3
21.09.2018 18:30 Sochi Čeljabinsk over 3:4 1:1,1:1,1:1
19.09.2018 18:30 Spartak Moskva Čeljabinsk over 6:1 2:0,3:0,1:1
17.09.2018 17:30 Jokerit Helsinki Čeljabinsk over 8:0 0:0,5:0,3:0
15.09.2018 14:00 Magnitogorsk Čeljabinsk over 5:6 2:2,2:3,1:1
13.09.2018 16:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg under 1:4 1:2,0:1,0:1
11.09.2018 16:00 Čeljabinsk Magnitogorsk under 1:2 0:0,0:1,1:0
04.09.2018 16:00 Čeljabinsk Slovan Bratislava under 3:0 1:0,1:0,1:0
02.09.2018 14:00 Čeljabinsk CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:1,0:1

Nižněkamsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.02.2019 15:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk over 5:3 3:1,1:2,1:0
16.02.2019 15:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 0:4 0:1,0:2,0:1
14.02.2019 17:00 Nižněkamsk Novosibirsk over 5:4pp 4:1,0:2,0:1,1:0
11.02.2019 15:00 Čeljabinsk Nižněkamsk under 1:3 1:1,0:2,0:0
03.02.2019 15:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
29.01.2019 17:30 Nižněkamsk Sochi under 0:1 0:0,0:1,0:0
27.01.2019 15:30 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod under 3:1 1:0,0:1,2:0
25.01.2019 17:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg under 0:3 0:1,0:1,0:1
23.01.2019 17:30 Sochi Nižněkamsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
21.01.2019 17:30 Jokerit Helsinki Nižněkamsk under 1:2 0:2,0:0,1:0
17.01.2019 17:00 Nižněkamsk Vitiaz Chekhov under 1:2 0:0,1:0,0:2
15.01.2019 17:30 Petrohrad Nižněkamsk under 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
13.01.2019 13:00 Magnitogorsk Nižněkamsk over 5:2 2:2,2:0,1:0
09.01.2019 17:30 Spartak Moskva Nižněkamsk under 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,2:0
07.01.2019 15:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod over 4:3pp 0:0,1:2,2:1,1:0
05.01.2019 15:30 Nižněkamsk Omsk under 1:2 1:1,0:0,0:1
30.12.2018 13:00 Kazaň Nižněkamsk under 1:0 0:0,0:0,1:0
28.12.2018 18:30 Slovan Bratislava Nižněkamsk under 3:1 1:0,0:1,2:0
26.12.2018 16:00 Dinamo Riga Nižněkamsk under 2:0 0:0,0:0,2:0
24.12.2018 17:30 CSKA Moskva Nižněkamsk over 4:3pp 2:2,1:0,0:1,1:0
21.12.2018 17:00 Nižněkamsk Magnitogorsk over 2:4 0:0,2:4,0:0
19.12.2018 17:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg under 1:2 0:2,1:0,0:0
17.12.2018 17:00 Nižněkamsk Čeljabinsk under 0:1 0:1,0:0,0:0
10.12.2018 17:30 Sochi Nižněkamsk under 2:3 0:1,0:2,2:0
08.12.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk over 5:3 1:0,3:2,1:1
06.12.2018 17:30 Vitiaz Chekhov Nižněkamsk under 3:1 1:0,1:0,1:1
04.12.2018 17:30 Dynamo Minsk Nižněkamsk under 1:2 1:0,0:1,0:1
01.12.2018 15:00 Nižněkamsk Čerepovec under 2:3 0:1,1:1,1:1
28.11.2018 17:00 Nižněkamsk Yaroslavl over 3:4sn 2:2,0:0,1:1,0:0,0:2
26.11.2018 17:00 Kazaň Nižněkamsk under 3:1 1:0,1:0,1:1
24.11.2018 13:00 Magnitogorsk Nižněkamsk over 4:3pp 1:0,2:3,0:0,1:0
22.11.2018 15:00 Čeljabinsk Nižněkamsk under 3:2 1:1,2:0,0:1
20.11.2018 15:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk over 2:6 0:1,1:2,1:3
17.11.2018 15:00 Nižněkamsk CSKA Moskva under 1:2 1:1,0:1,0:0
15.11.2018 17:00 Nižněkamsk Slovan Bratislava under 2:3 0:0,1:3,1:0
13.11.2018 17:00 Nižněkamsk Dinamo Riga over 3:4 0:0,0:2,3:2
05.11.2018 15:00 Nižněkamsk Ufa under 2:3 0:1,0:0,2:2
03.11.2018 15:00 Nižněkamsk Kazaň under 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,2:1
31.10.2018 17:30 Nižněkamsk Dynamo Moskva over 3:4pp 2:1,0:1,1:1,0:1
27.10.2018 16:30 Nižněkamsk Čeljabinsk under 4:1 2:0,1:0,1:1
24.10.2018 11:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk over 5:3 1:1,0:1,4:1
22.10.2018 11:30 Admiral Vladivostok Nižněkamsk under 4:1 1:0,0:0,3:1
20.10.2018 09:00 Red Star Kunlun Nižněkamsk over 2:4 1:0,1:2,0:2
18.10.2018 18:30 Vitiaz Chekhov Nižněkamsk under 3:1 2:0,1:0,0:1
15.10.2018 18:00 Nižněkamsk Sochi over 2:4 1:2,1:1,0:1
13.10.2018 16:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki under 2:1 1:0,0:1,0:0
09.10.2018 18:30 Nižněkamsk Spartak Moskva under 4:1 0:1,2:0,2:0
06.10.2018 16:00 Dynamo Moskva Nižněkamsk under 3:0 1:0,1:0,1:0
04.10.2018 18:00 Čerepovec Nižněkamsk over 3:4 0:1,0:1,3:1
02.10.2018 18:00 Yaroslavl Nižněkamsk over 2:4 1:1,1:2,0:1
28.09.2018 18:00 Nižněkamsk Admiral Vladivostok under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,2:3
26.09.2018 18:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur under 2:1 1:0,1:0,0:1
24.09.2018 18:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun under 0:2 0:1,0:0,0:1
21.09.2018 18:00 Nižněkamsk Kazaň under 1:2 1:0,0:2,0:0
16.09.2018 13:30 Ufa Nižněkamsk under 1:3 0:0,1:2,0:1
14.09.2018 14:30 Novosibirsk Nižněkamsk over 3:4 1:0,0:1,2:3
12.09.2018 15:30 Barys Astana Nižněkamsk over 4:5 2:1,2:1,0:2
10.09.2018 18:00 Omsk Nižněkamsk over 4:2 0:0,2:2,2:0
07.09.2018 18:00 Nižněkamsk Dynamo Minsk under 2:1 1:0,1:0,0:1
05.09.2018 18:00 Nižněkamsk Barys Astana over 1:6 0:0,0:2,1:4
03.09.2018 18:00 Nižněkamsk Vitiaz Chekhov under 0:1 0:0,0:0,0:1

Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.02.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk porovnaj tímy
22.02.2019 15:00 Čeljabinsk Petrohrad porovnaj tímy

Nižněkamsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.02.2019 17:00 Nižněkamsk Petrohrad porovnaj tímy

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 60 29 8 1 13 61 182 121 91
2. Barys Astana 60 19 9 10 3 42 187 145 84
3. Kazaň 60 30 4 5 12 31 163 132 81
4. Omsk 61 18 10 5 13 40 170 130 81
5. Magnitogorsk 60 27 6 2 17 45 176 131 80
6. Ufa 61 18 6 10 11 17 155 138 70
7. Nižnyj Novgorod 60 12 7 10 14 -16 173 189 62
8. Čeljabinsk 60 9 9 4 25 -45 101 146 58
9. Novosibirsk 60 14 5 6 24 -39 142 181 54
10. Nižněkamsk 61 7 8 6 26 -30 130 160 52
11. Admiral Vladivostok 60 12 5 5 28 -35 135 170 49
12. Red Star Kunlun 60 17 1 10 21 -50 134 184 48
13. Chabarovsk Amur 60 13 3 9 23 -50 124 174 47

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 60 33 9 0 9 112 186 74 102
2. Petrohrad 60 39 4 5 3 123 202 79 99
3. Yaroslavl 61 28 6 5 11 42 158 116 85
4. Jokerit Helsinki 60 26 5 6 12 29 187 158 78
5. Dynamo Moskva 60 20 6 6 16 12 148 136 70
6. Spartak Moskva 60 14 7 8 16 3 156 153 64
7. Sochi 60 7 10 9 15 -12 142 154 63
8. Vitiaz Chekhov 60 17 5 7 19 -32 129 161 61
9. Dinamo Riga 60 11 7 10 15 -24 124 148 60
10. Čerepovec 60 4 9 4 30 -56 117 173 48
11. Dynamo Minsk 60 12 2 8 28 -62 111 173 40
12. Slovan Bratislava 60 6 4 4 38 -106 99 205 32

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 60 29 8 1 13 61 182 121 91
2. Kazaň 60 30 4 5 12 31 163 132 81
3. Magnitogorsk 60 27 6 2 17 45 176 131 80
4. Nižnyj Novgorod 60 12 7 10 14 -16 173 189 62
5. Čeljabinsk 60 9 9 4 25 -45 101 146 58
6. Nižněkamsk 61 7 8 6 26 -30 130 160 52

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 60 33 9 0 9 112 186 74 102
2. Yaroslavl 61 28 6 5 11 42 158 116 85
3. Sochi 60 7 10 9 15 -12 142 154 63
4. Vitiaz Chekhov 60 17 5 7 19 -32 129 161 61
5. Dynamo Minsk 60 12 2 8 28 -62 111 173 40
6. Slovan Bratislava 60 6 4 4 38 -106 99 205 32

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 60 39 4 5 3 123 202 79 99
2. Jokerit Helsinki 60 26 5 6 12 29 187 158 78
3. Dynamo Moskva 60 20 6 6 16 12 148 136 70
4. Spartak Moskva 60 14 7 8 16 3 156 153 64
5. Dinamo Riga 60 11 7 10 15 -24 124 148 60
6. Čerepovec 60 4 9 4 30 -56 117 173 48

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 60 19 9 10 3 42 187 145 84
2. Omsk 61 18 10 5 13 40 170 130 81
3. Ufa 61 18 6 10 11 17 155 138 70
4. Novosibirsk 60 14 5 6 24 -39 142 181 54
5. Admiral Vladivostok 60 12 5 5 28 -35 135 170 49
6. Red Star Kunlun 60 17 1 10 21 -50 134 184 48
7. Chabarovsk Amur 60 13 3 9 23 -50 124 174 47
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 60 33 9 0 9 112 186 74 102
2. Petrohrad 60 39 4 5 3 123 202 79 99
3. Jekatěrinburg 60 29 8 1 13 61 182 121 91
4. Yaroslavl 61 28 6 5 11 42 158 116 85
5. Barys Astana 60 19 9 10 3 42 187 145 84
6. Kazaň 60 30 4 5 12 31 163 132 81
7. Omsk 61 18 10 5 13 40 170 130 81
8. Magnitogorsk 60 27 6 2 17 45 176 131 80
9. Jokerit Helsinki 60 26 5 6 12 29 187 158 78
10. Dynamo Moskva 60 20 6 6 16 12 148 136 70
11. Ufa 61 18 6 10 11 17 155 138 70
12. Spartak Moskva 60 14 7 8 16 3 156 153 64
13. Sochi 60 7 10 9 15 -12 142 154 63
14. Nižnyj Novgorod 60 12 7 10 14 -16 173 189 62
15. Vitiaz Chekhov 60 17 5 7 19 -32 129 161 61
16. Dinamo Riga 60 11 7 10 15 -24 124 148 60
17. Čeljabinsk 60 9 9 4 25 -45 101 146 58
18. Novosibirsk 60 14 5 6 24 -39 142 181 54
19. Nižněkamsk 61 7 8 6 26 -30 130 160 52
20. Admiral Vladivostok 60 12 5 5 28 -35 135 170 49
21. Red Star Kunlun 60 17 1 10 21 -50 134 184 48
22. Čerepovec 60 4 9 4 30 -56 117 173 48
23. Chabarovsk Amur 60 13 3 9 23 -50 124 174 47
24. Dynamo Minsk 60 12 2 8 28 -62 111 173 40
25. Slovan Bratislava 60 6 4 4 38 -106 99 205 32

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 31 14 5 0 7 24 92 68 48
2. Barys Astana 31 12 3 6 1 20 94 74 42
3. Kazaň 31 17 2 2 6 21 90 69 44
4. Omsk 30 8 6 3 4 22 86 64 43
5. Magnitogorsk 30 16 2 1 8 29 97 68 41
6. Ufa 30 13 2 6 1 23 90 67 40
7. Nižnyj Novgorod 30 10 3 6 2 8 92 84 38
8. Čeljabinsk 30 10 2 3 10 -12 48 60 31
9. Novosibirsk 30 9 4 4 5 11 79 68 38
10. Nižněkamsk 30 1 4 3 15 -19 55 74 21
11. Admiral Vladivostok 30 11 1 3 11 -9 79 88 29
12. Red Star Kunlun 29 7 1 3 14 -20 67 87 21
13. Chabarovsk Amur 30 8 3 5 6 -6 68 74 33

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 29 17 4 0 4 57 96 39 50
2. Petrohrad 31 18 3 5 -3 56 104 48 53
3. Yaroslavl 31 15 3 2 6 20 71 51 44
4. Jokerit Helsinki 29 16 2 2 5 36 105 69 42
5. Dynamo Moskva 29 11 2 5 4 4 66 62 35
6. Spartak Moskva 31 6 6 2 9 20 96 76 38
7. Sochi 29 3 5 5 6 -3 71 74 31
8. Vitiaz Chekhov 29 12 1 4 7 -14 68 82 32
9. Dinamo Riga 31 9 3 4 8 -1 64 65 34
10. Čerepovec 29 4 4 4 9 -18 63 81 28
11. Dynamo Minsk 31 9 0 3 16 -27 54 81 21
12. Slovan Bratislava 31 6 2 1 19 -47 58 105 21

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 31 14 5 0 7 24 92 68 48
2. Kazaň 31 17 2 2 6 21 90 69 44
3. Magnitogorsk 30 16 2 1 8 29 97 68 41
4. Nižnyj Novgorod 30 10 3 6 2 8 92 84 38
5. Čeljabinsk 30 10 2 3 10 -12 48 60 31
6. Nižněkamsk 30 1 4 3 15 -19 55 74 21

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 29 17 4 0 4 57 96 39 50
2. Yaroslavl 31 15 3 2 6 20 71 51 44
3. Sochi 29 3 5 5 6 -3 71 74 31
4. Vitiaz Chekhov 29 12 1 4 7 -14 68 82 32
5. Dynamo Minsk 31 9 0 3 16 -27 54 81 21
6. Slovan Bratislava 31 6 2 1 19 -47 58 105 21

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 31 18 3 5 -3 56 104 48 53
2. Jokerit Helsinki 29 16 2 2 5 36 105 69 42
3. Dynamo Moskva 29 11 2 5 4 4 66 62 35
4. Spartak Moskva 31 6 6 2 9 20 96 76 38
5. Dinamo Riga 31 9 3 4 8 -1 64 65 34
6. Čerepovec 29 4 4 4 9 -18 63 81 28

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 31 12 3 6 1 20 94 74 42
2. Omsk 30 8 6 3 4 22 86 64 43
3. Ufa 30 13 2 6 1 23 90 67 40
4. Novosibirsk 30 9 4 4 5 11 79 68 38
5. Admiral Vladivostok 30 11 1 3 11 -9 79 88 29
6. Red Star Kunlun 29 7 1 3 14 -20 67 87 21
7. Chabarovsk Amur 30 8 3 5 6 -6 68 74 33
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 31 18 3 5 -3 56 104 48 53
2. CSKA Moskva 29 17 4 0 4 57 96 39 50
3. Jekatěrinburg 31 14 5 0 7 24 92 68 48
4. Yaroslavl 31 15 3 2 6 20 71 51 44
5. Kazaň 31 17 2 2 6 21 90 69 44
6. Omsk 30 8 6 3 4 22 86 64 43
7. Jokerit Helsinki 29 16 2 2 5 36 105 69 42
8. Barys Astana 31 12 3 6 1 20 94 74 42
9. Magnitogorsk 30 16 2 1 8 29 97 68 41
10. Ufa 30 13 2 6 1 23 90 67 40
11. Novosibirsk 30 9 4 4 5 11 79 68 38
12. Spartak Moskva 31 6 6 2 9 20 96 76 38
13. Nižnyj Novgorod 30 10 3 6 2 8 92 84 38
14. Dynamo Moskva 29 11 2 5 4 4 66 62 35
15. Dinamo Riga 31 9 3 4 8 -1 64 65 34
16. Chabarovsk Amur 30 8 3 5 6 -6 68 74 33
17. Vitiaz Chekhov 29 12 1 4 7 -14 68 82 32
18. Čeljabinsk 30 10 2 3 10 -12 48 60 31
19. Sochi 29 3 5 5 6 -3 71 74 31
20. Admiral Vladivostok 30 11 1 3 11 -9 79 88 29
21. Čerepovec 29 4 4 4 9 -18 63 81 28
22. Nižněkamsk 30 1 4 3 15 -19 55 74 21
23. Dynamo Minsk 31 9 0 3 16 -27 54 81 21
24. Red Star Kunlun 29 7 1 3 14 -20 67 87 21
25. Slovan Bratislava 31 6 2 1 19 -47 58 105 21

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 29 15 3 1 6 37 90 53 43
2. Barys Astana 29 7 6 4 2 22 93 71 42
3. Kazaň 29 13 2 3 6 10 73 63 37
4. Omsk 31 10 4 2 9 18 84 66 38
5. Magnitogorsk 30 11 4 1 9 16 79 63 39
6. Ufa 31 5 4 4 10 -6 65 71 30
7. Nižnyj Novgorod 30 2 4 4 12 -24 81 105 24
8. Čeljabinsk 30 -1 7 1 15 -33 53 86 27
9. Novosibirsk 30 5 1 2 19 -50 63 113 16
10. Nižněkamsk 31 6 4 3 11 -11 75 86 31
11. Admiral Vladivostok 30 1 4 2 17 -26 56 82 20
12. Red Star Kunlun 31 10 0 7 7 -30 67 97 27
13. Chabarovsk Amur 30 5 0 4 17 -44 56 100 14

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 16 5 0 5 55 90 35 52
2. Petrohrad 29 21 1 0 6 67 98 31 46
3. Yaroslavl 30 13 3 3 5 22 87 65 41
4. Jokerit Helsinki 31 10 3 4 7 -7 82 89 36
5. Dynamo Moskva 31 9 4 1 12 8 82 74 35
6. Spartak Moskva 29 8 1 6 7 -17 60 77 26
7. Sochi 31 4 5 4 9 -9 71 80 32
8. Vitiaz Chekhov 31 5 4 3 12 -18 61 79 29
9. Dinamo Riga 29 2 4 6 7 -23 60 83 26
10. Čerepovec 31 0 5 0 21 -38 54 92 20
11. Dynamo Minsk 29 3 2 5 12 -35 57 92 19
12. Slovan Bratislava 29 0 2 3 19 -59 41 100 11

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 29 15 3 1 6 37 90 53 43
2. Kazaň 29 13 2 3 6 10 73 63 37
3. Magnitogorsk 30 11 4 1 9 16 79 63 39
4. Nižnyj Novgorod 30 2 4 4 12 -24 81 105 24
5. Čeljabinsk 30 -1 7 1 15 -33 53 86 27
6. Nižněkamsk 31 6 4 3 11 -11 75 86 31

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 16 5 0 5 55 90 35 52
2. Yaroslavl 30 13 3 3 5 22 87 65 41
3. Sochi 31 4 5 4 9 -9 71 80 32
4. Vitiaz Chekhov 31 5 4 3 12 -18 61 79 29
5. Dynamo Minsk 29 3 2 5 12 -35 57 92 19
6. Slovan Bratislava 29 0 2 3 19 -59 41 100 11

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 21 1 0 6 67 98 31 46
2. Jokerit Helsinki 31 10 3 4 7 -7 82 89 36
3. Dynamo Moskva 31 9 4 1 12 8 82 74 35
4. Spartak Moskva 29 8 1 6 7 -17 60 77 26
5. Dinamo Riga 29 2 4 6 7 -23 60 83 26
6. Čerepovec 31 0 5 0 21 -38 54 92 20

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 29 7 6 4 2 22 93 71 42
2. Omsk 31 10 4 2 9 18 84 66 38
3. Ufa 31 5 4 4 10 -6 65 71 30
4. Novosibirsk 30 5 1 2 19 -50 63 113 16
5. Admiral Vladivostok 30 1 4 2 17 -26 56 82 20
6. Red Star Kunlun 31 10 0 7 7 -30 67 97 27
7. Chabarovsk Amur 30 5 0 4 17 -44 56 100 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 16 5 0 5 55 90 35 52
2. Petrohrad 29 21 1 0 6 67 98 31 46
3. Jekatěrinburg 29 15 3 1 6 37 90 53 43
4. Barys Astana 29 7 6 4 2 22 93 71 42
5. Yaroslavl 30 13 3 3 5 22 87 65 41
6. Magnitogorsk 30 11 4 1 9 16 79 63 39
7. Omsk 31 10 4 2 9 18 84 66 38
8. Kazaň 29 13 2 3 6 10 73 63 37
9. Jokerit Helsinki 31 10 3 4 7 -7 82 89 36
10. Dynamo Moskva 31 9 4 1 12 8 82 74 35
11. Sochi 31 4 5 4 9 -9 71 80 32
12. Nižněkamsk 31 6 4 3 11 -11 75 86 31
13. Ufa 31 5 4 4 10 -6 65 71 30
14. Vitiaz Chekhov 31 5 4 3 12 -18 61 79 29
15. Čeljabinsk 30 -1 7 1 15 -33 53 86 27
16. Red Star Kunlun 31 10 0 7 7 -30 67 97 27
17. Spartak Moskva 29 8 1 6 7 -17 60 77 26
18. Dinamo Riga 29 2 4 6 7 -23 60 83 26
19. Nižnyj Novgorod 30 2 4 4 12 -24 81 105 24
20. Admiral Vladivostok 30 1 4 2 17 -26 56 82 20
21. Čerepovec 31 0 5 0 21 -38 54 92 20
22. Dynamo Minsk 29 3 2 5 12 -35 57 92 19
23. Novosibirsk 30 5 1 2 19 -50 63 113 16
24. Chabarovsk Amur 30 5 0 4 17 -44 56 100 14
25. Slovan Bratislava 29 0 2 3 19 -59 41 100 11