Omsk VS Barys Astana


Omsk

Barys Astana

Omsk (T1) VS Barys Astana (T2)

Omsk

Barys Astana

Zaujímavé

Omsk

  • Omsk vyhral 53% zápasov (z celkového počtu 49 vyhral 26 zápasov).
  • Až 36 zápasov tímu Omsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 49 zápasov, to je až 73%.
  • Omsk už 4 zápasov v rade neprehrali.

Barys Astana

  • 29% zápasov tímu Barys Astana skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 14 z celkového počtu 49 zápasov.
  • 34 z celkového počtu 49 zápasov tímu Barys Astana skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 69%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
11.01.2020 11:30 Barys Astana Omsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
06.01.2020 15:30 Omsk Barys Astana under 2:3 1:1,1:1,0:1
09.12.2019 17:30 Omsk Barys Astana under 2:3 2:0,0:1,0:2
Rusko / KHL / 2018/2019
22.03.2019 12:00 Barys Astana Omsk over 3:5 1:0,1:4,1:1
20.03.2019 17:30 Omsk Barys Astana under 3:1 0:0,1:1,2:0
18.03.2019 17:30 Omsk Barys Astana under 5:0 1:0,2:0,2:0
16.03.2019 12:00 Barys Astana Omsk over 4:2 0:0,2:0,2:2
14.03.2019 14:30 Barys Astana Omsk under 1:3 0:2,0:0,1:1
16.02.2019 12:00 Barys Astana Omsk under 1:2ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,2:3
30.12.2018 15:30 Omsk Barys Astana over 4:3ppsn 0:2,0:1,3:0,0:0,2:1
14.10.2018 16:30 Omsk Barys Astana over 5:3 1:1,1:1,3:1
18.09.2018 15:30 Barys Astana Omsk over 3:4ppsn 0:3,2:0,1:0,0:0,2:3
Rusko / KHL / 2017/2018
01.03.2018 14:30 Barys Astana Omsk over 3:4 3:1,0:2,0:1
15.11.2017 14:30 Barys Astana Omsk under 1:2ppsn 0:0,0:0,1:1,0:0,2:3
10.10.2017 15:00 Omsk Barys Astana over 3:4 0:2,2:1,1:1
Rusko / KHL / 2016/2017
18.02.2017 12:00 Barys Astana Omsk under 1:3 0:1,0:2,1:0
28.12.2016 14:30 Barys Astana Omsk under 3:1 0:1,0:0,3:0
27.08.2016 13:00 Omsk Barys Astana under 3:1 0:0,2:0,1:1
Rusko / KHL / 2015/2016
18.02.2016 14:00 Omsk Barys Astana under 2:3ppsn 2:1,0:1,0:0,0:0,-:-
21.01.2016 14:30 Barys Astana Omsk over 2:7 0:4,1:1,1:2
25.09.2015 15:30 Omsk Barys Astana over 2:4 1:1,1:2,0:1
22.09.2015 15:30 Barys Astana Omsk under 1:4 0:1,1:2,0:1
Rusko / KHL / 2011/2012
15.02.2012 14:00 Barys Astana Omsk over 2:5 0:2,1:0,1:3
24.01.2012 13:00 Omsk Barys Astana under 3:2 0:1,1:1,2:0
09.01.2012 11:00 Omsk Barys Astana over 4:2 0:0,3:0,1:2
16.09.2011 15:00 Barys Astana Omsk over 4:5ppsn 1:1,1:0,2:3,0:0,-:-

Omsk

14 - 6 - 6

Barys Astana

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.01.20 10:30 Admiral Vladivostok Omsk under 1:3 0:2,1:0,0:1
15.01.20 10:30 Admiral Vladivostok Omsk over 2:5 1:0,1:3,0:2
13.01.20 10:00 Chabarovsk Amur Omsk under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,2:3
11.01.20 11:30 Barys Astana Omsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
06.01.20 15:30 Omsk Barys Astana under 2:3 1:1,1:1,0:1
03.01.20 15:00 Omsk Admiral Vladivostok under 4:1 1:0,1:0,2:1
30.12.19 15:00 Čeljabinsk Omsk over 1:5 1:0,0:3,0:2
28.12.19 15:00 Nižněkamsk Omsk over 2:6 1:2,0:2,1:2
25.12.19 17:30 Omsk Čeljabinsk under 1:3 0:1,1:0,0:2
21.12.19 15:30 Omsk Ufa under 2:1 1:0,0:1,1:0
19.12.19 17:30 Omsk Novosibirsk under 3:1 1:1,1:0,1:0
09.12.19 17:30 Omsk Barys Astana under 2:3 2:0,0:1,0:2
08.12.19 15:00 Omsk Kazaň under 3:0 1:0,1:0,1:0
04.12.19 13:30 Novosibirsk Omsk over 5:2 2:1,3:0,0:1
02.12.19 10:00 Chabarovsk Amur Omsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
30.11.19 08:00 Red Star Kunlun Omsk under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
28.11.19 12:30 Red Star Kunlun Omsk under 2:3sn 1:2,1:0,0:0,0:0,0:1
25.11.19 17:30 Omsk Vitiaz Chekhov under 3:0 1:0,1:0,1:0
23.11.19 15:00 Omsk Dynamo Minsk under 1:2 1:1,0:1,0:0
21.11.19 17:30 Omsk Jekatěrinburg under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
18.11.19 17:30 Omsk Ufa under 4:1 1:0,2:1,1:0
16.11.19 17:10 Dynamo Minsk Omsk under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
14.11.19 17:00 Čerepovec Omsk over 1:5 0:2,1:2,0:1
12.11.19 17:30 Kazaň Omsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
03.11.19 15:30 Omsk Dynamo Moskva over 4:3 1:1,1:0,2:2
01.11.19 17:30 Omsk Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
29.10.19 17:30 Dynamo Moskva Omsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
27.10.19 15:00 Omsk CSKA Moskva under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,2:3
25.10.19 18:30 Omsk Red Star Kunlun under 0:3 0:0,0:2,0:1
22.10.19 16:00 Ufa Omsk under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:3
20.10.19 14:00 Magnitogorsk Omsk under 3:0 2:0,0:0,1:0
18.10.19 16:00 Jekatěrinburg Omsk under 1:3 1:2,0:0,0:1
15.10.19 18:00 Omsk Petrohrad under 3:2 1:2,1:0,1:0
12.10.19 16:00 Omsk Dinamo Riga under 4:1 1:1,3:0,0:0
10.10.19 18:30 Omsk Chabarovsk Amur under 1:0 0:0,1:0,0:0
06.10.19 16:00 Jaroslavl Omsk under 2:1 1:0,1:0,0:1
04.10.19 18:30 Sochi Omsk over 4:3pp 0:2,0:1,3:0,1:0
02.10.19 18:30 Dinamo Riga Omsk over 0:7 0:2,0:3,0:2
30.09.19 18:30 Omsk Magnitogorsk under 3:2 1:0,2:0,0:2
28.09.19 16:00 Omsk Spartak Moskva over 3:4sn 0:1,2:0,1:2,0:0,0:2
22.09.19 16:00 Omsk Red Star Kunlun over 5:2 1:1,2:0,2:1
19.09.19 16:00 Ufa Omsk over 2:5 1:2,1:1,0:2
17.09.19 16:00 Jekatěrinburg Omsk under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
15.09.19 16:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
10.09.19 18:30 Spartak Moskva Omsk under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
08.09.19 16:00 Omsk Nižnyj Novgorod over 4:2 1:1,2:1,1:0
06.09.19 18:30 Omsk Čerepovec over 1:5 1:0,0:3,0:2
03.09.19 17:30 Jokerit Helsinki Omsk under 1:3 0:1,0:0,1:2
01.09.19 14:30 CSKA Moskva Omsk under 1:3 1:1,0:1,0:1

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.01.20 14:30 Barys Astana Magnitogorsk over 4:3 0:0,2:1,2:2
14.01.20 14:30 Barys Astana Ufa over 5:3 2:1,1:1,2:1
12.01.20 12:00 Barys Astana Jaroslavl over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
11.01.20 11:30 Barys Astana Omsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
08.01.20 15:00 Nižněkamsk Barys Astana over 1:5 0:0,1:3,0:2
06.01.20 15:30 Omsk Barys Astana under 2:3 1:1,1:1,0:1
04.01.20 16:00 Dinamo Riga Barys Astana under 1:0 1:0,0:0,0:0
30.12.19 14:30 Barys Astana Red Star Kunlun under 2:1 2:1,0:0,0:0
29.12.19 12:00 Barys Astana Jekatěrinburg over 4:2 2:1,2:1,0:0
27.12.19 14:30 Barys Astana Dynamo Moskva over 3:4pp 0:2,2:0,1:1,0:1
25.12.19 14:30 Barys Astana Petrohrad over 2:6 2:3,0:3,0:0
22.12.19 15:15 Spartak Moskva Barys Astana under 3:1 1:0,1:1,1:0
20.12.19 17:30 Vitiaz Chekhov Barys Astana over 2:5 1:1,0:3,1:1
18.12.19 17:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana under 0:4 0:0,0:1,0:3
09.12.19 17:30 Omsk Barys Astana under 2:3 2:0,0:1,0:2
07.12.19 15:30 Sochi Barys Astana under 1:4 0:0,1:2,0:2
04.12.19 14:30 Barys Astana Jokerit Helsinki over 2:4 0:0,0:2,2:2
01.12.19 12:00 Barys Astana Dynamo Minsk over 5:1 0:0,3:1,2:0
28.11.19 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
26.11.19 15:00 Magnitogorsk Barys Astana under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
24.11.19 12:00 Barys Astana Chabarovsk Amur under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
22.11.19 14:30 Barys Astana Kazaň over 1:5 0:3,0:0,1:2
19.11.19 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
14.11.19 17:30 Dynamo Moskva Barys Astana under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
12.11.19 17:00 Čerepovec Barys Astana under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
02.11.19 12:00 Barys Astana CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:1,0:2
31.10.19 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg over 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
29.10.19 14:30 Barys Astana Magnitogorsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
26.10.19 16:30 Kazaň Barys Astana under 3:2 1:1,1:0,1:1
24.10.19 18:30 Jaroslavl Barys Astana under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
22.10.19 18:10 Dynamo Minsk Barys Astana under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:3
20.10.19 13:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
16.10.19 15:30 Barys Astana Dinamo Riga over 3:4pp 0:0,1:2,2:1,0:1
14.10.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
11.10.19 14:30 Novosibirsk Barys Astana under 0:2 0:0,0:1,0:1
09.10.19 16:00 Ufa Barys Astana under 1:2 0:1,1:0,0:1
06.10.19 13:00 Barys Astana Čerepovec over 5:1 2:0,1:1,2:0
03.10.19 15:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 2:1 1:1,1:0,0:0
30.09.19 15:30 Barys Astana Red Star Kunlun over 2:5 0:1,2:1,0:3
27.09.19 16:00 Čeljabinsk Barys Astana under 1:2 1:1,0:0,0:1
25.09.19 16:00 Magnitogorsk Barys Astana under 1:3 0:1,1:0,0:2
20.09.19 15:30 Barys Astana Čeljabinsk under 2:0 0:0,2:0,0:0
17.09.19 15:30 Barys Astana Spartak Moskva under 3:0 0:0,2:0,1:0
13.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Barys Astana under 3:0 1:0,0:0,2:0
11.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Barys Astana under 1:3 0:0,1:1,0:2
09.09.19 13:30 Red Star Kunlun Barys Astana under 2:3 0:0,2:2,0:1
08.09.19 09:00 Red Star Kunlun Barys Astana under 1:0 0:0,1:0,0:0
05.09.19 15:30 Barys Astana Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
03.09.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 1:3 0:0,0:2,1:1

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.01.2020 17:30 Vitiaz Chekhov Omsk porovnaj tímy
23.01.2020 17:30 Omsk Sochi porovnaj tímy
26.01.2020 15:00 Omsk Magnitogorsk porovnaj tímy
28.01.2020 17:30 Omsk Nižněkamsk porovnaj tímy
30.01.2020 17:30 Petrohrad Omsk porovnaj tímy
01.02.2020 12:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Magnitogorsk Omsk porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Omsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Omsk Jaroslavl porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Omsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Omsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy

Barys Astana


Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 49 10 11 5 7 33 129 96 69
2. Dynamo Moskva 50 19 5 7 7 29 145 116 65
3. Jokerit Helsinki 48 15 7 7 5 23 145 122 65
4. Spartak Moskva 49 11 8 8 6 21 133 112 62
5. Čerepovec 50 2 8 10 12 -34 104 138 46
6. Dinamo Riga 48 4 5 4 26 -70 80 150 32

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 47 22 5 4 7 43 132 89 68
2. Omsk 49 21 5 6 6 38 130 92 68
3. Barys Astana 49 15 7 7 6 16 119 103 65
4. Jekatěrinburg 48 9 9 7 7 10 125 115 61
5. Novosibirsk 48 16 5 5 12 -1 108 109 57
6. Red Star Kunlun 51 11 6 7 14 -13 115 128 53
7. Magnitogorsk 49 11 6 7 12 4 113 109 53
8. Ufa 48 13 5 6 13 6 117 111 52
9. Admiral Vladivostok 47 7 8 3 18 -17 103 120 49
10. Nižněkamsk 48 8 6 7 14 -15 112 127 47
11. Čeljabinsk 50 12 4 5 20 -26 104 130 45
12. Chabarovsk Amur 48 10 4 8 14 -17 91 108 44

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 49 21 5 6 6 38 130 92 68
2. Barys Astana 49 15 7 7 6 16 119 103 65
3. Red Star Kunlun 51 11 6 7 14 -13 115 128 53
4. Ufa 48 13 5 6 13 6 117 111 52
5. Admiral Vladivostok 47 7 8 3 18 -17 103 120 49
6. Chabarovsk Amur 48 10 4 8 14 -17 91 108 44

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 47 22 5 4 7 43 132 89 68
2. Jekatěrinburg 48 9 9 7 7 10 125 115 61
3. Novosibirsk 48 16 5 5 12 -1 108 109 57
4. Magnitogorsk 49 11 6 7 12 4 113 109 53
5. Nižněkamsk 48 8 6 7 14 -15 112 127 47
6. Čeljabinsk 50 12 4 5 20 -26 104 130 45

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 49 25 5 4 6 72 153 81 74
2. Jaroslavl 48 8 9 4 14 7 127 120 56
3. Vitiaz Chekhov 48 12 6 7 10 -13 105 118 55
4. Nižnyj Novgorod 49 11 7 4 16 9 139 130 54
5. Sochi 49 7 6 8 14 -32 98 130 46
6. Dynamo Minsk 49 5 3 10 18 -73 103 176 32

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 49 25 5 4 6 72 153 81 74
2. Petrohrad 49 10 11 5 7 33 129 96 69
3. Dynamo Moskva 50 19 5 7 7 29 145 116 65
4. Jokerit Helsinki 48 15 7 7 5 23 145 122 65
5. Spartak Moskva 49 11 8 8 6 21 133 112 62
6. Jaroslavl 48 8 9 4 14 7 127 120 56
7. Vitiaz Chekhov 48 12 6 7 10 -13 105 118 55
8. Nižnyj Novgorod 49 11 7 4 16 9 139 130 54
9. Sochi 49 7 6 8 14 -32 98 130 46
10. Čerepovec 50 2 8 10 12 -34 104 138 46
11. Dinamo Riga 48 4 5 4 26 -70 80 150 32
12. Dynamo Minsk 49 5 3 10 18 -73 103 176 32
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 49 25 5 4 6 72 153 81 74
2. Petrohrad 49 10 11 5 7 33 129 96 69
3. Kazaň 47 22 5 4 7 43 132 89 68
4. Omsk 49 21 5 6 6 38 130 92 68
5. Dynamo Moskva 50 19 5 7 7 29 145 116 65
6. Jokerit Helsinki 48 15 7 7 5 23 145 122 65
7. Barys Astana 49 15 7 7 6 16 119 103 65
8. Spartak Moskva 49 11 8 8 6 21 133 112 62
9. Jekatěrinburg 48 9 9 7 7 10 125 115 61
10. Novosibirsk 48 16 5 5 12 -1 108 109 57
11. Jaroslavl 48 8 9 4 14 7 127 120 56
12. Vitiaz Chekhov 48 12 6 7 10 -13 105 118 55
13. Nižnyj Novgorod 49 11 7 4 16 9 139 130 54
14. Red Star Kunlun 51 11 6 7 14 -13 115 128 53
15. Magnitogorsk 49 11 6 7 12 4 113 109 53
16. Ufa 48 13 5 6 13 6 117 111 52
17. Admiral Vladivostok 47 7 8 3 18 -17 103 120 49
18. Nižněkamsk 48 8 6 7 14 -15 112 127 47
19. Sochi 49 7 6 8 14 -32 98 130 46
20. Čerepovec 50 2 8 10 12 -34 104 138 46
21. Čeljabinsk 50 12 4 5 20 -26 104 130 45
22. Chabarovsk Amur 48 10 4 8 14 -17 91 108 44
23. Dinamo Riga 48 4 5 4 26 -70 80 150 32
24. Dynamo Minsk 49 5 3 10 18 -73 103 176 32

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 24 5 5 3 3 17 63 46 33
2. Dynamo Moskva 24 12 2 4 0 24 72 48 36
3. Jokerit Helsinki 23 9 2 3 4 10 71 61 29
4. Spartak Moskva 23 6 3 3 5 8 65 57 27
5. Čerepovec 26 4 3 7 2 -12 53 65 27
6. Dinamo Riga 23 4 2 3 9 -19 38 57 19

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 23 13 3 0 4 27 63 36 38
2. Omsk 23 14 0 3 3 13 58 45 31
3. Barys Astana 26 7 3 5 3 -3 65 68 31
4. Jekatěrinburg 24 8 4 2 4 14 72 58 34
5. Novosibirsk 23 9 2 1 8 3 49 46 27
6. Red Star Kunlun 27 4 5 4 5 -1 65 66 32
7. Magnitogorsk 25 8 4 3 3 15 65 50 35
8. Ufa 25 10 2 4 3 19 70 51 32
9. Admiral Vladivostok 24 6 3 3 6 -2 55 57 27
10. Nižněkamsk 24 5 4 2 7 3 69 66 28
11. Čeljabinsk 24 5 1 4 9 -19 51 70 18
12. Chabarovsk Amur 24 10 1 5 2 4 51 47 29

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 23 14 0 3 3 13 58 45 31
2. Barys Astana 26 7 3 5 3 -3 65 68 31
3. Red Star Kunlun 27 4 5 4 5 -1 65 66 32
4. Ufa 25 10 2 4 3 19 70 51 32
5. Admiral Vladivostok 24 6 3 3 6 -2 55 57 27
6. Chabarovsk Amur 24 10 1 5 2 4 51 47 29

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 23 13 3 0 4 27 63 36 38
2. Jekatěrinburg 24 8 4 2 4 14 72 58 34
3. Novosibirsk 23 9 2 1 8 3 49 46 27
4. Magnitogorsk 25 8 4 3 3 15 65 50 35
5. Nižněkamsk 24 5 4 2 7 3 69 66 28
6. Čeljabinsk 24 5 1 4 9 -19 51 70 18

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 24 11 2 3 3 24 70 46 33
2. Jaroslavl 25 9 3 1 8 11 67 56 31
3. Vitiaz Chekhov 24 5 5 4 1 11 61 50 34
4. Nižnyj Novgorod 25 6 4 3 5 7 68 61 31
5. Sochi 26 3 5 3 7 -10 60 70 29
6. Dynamo Minsk 25 2 3 6 5 -24 54 78 22

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 24 11 2 3 3 24 70 46 33
2. Petrohrad 24 5 5 3 3 17 63 46 33
3. Dynamo Moskva 24 12 2 4 0 24 72 48 36
4. Jokerit Helsinki 23 9 2 3 4 10 71 61 29
5. Spartak Moskva 23 6 3 3 5 8 65 57 27
6. Jaroslavl 25 9 3 1 8 11 67 56 31
7. Vitiaz Chekhov 24 5 5 4 1 11 61 50 34
8. Nižnyj Novgorod 25 6 4 3 5 7 68 61 31
9. Sochi 26 3 5 3 7 -10 60 70 29
10. Čerepovec 26 4 3 7 2 -12 53 65 27
11. Dinamo Riga 23 4 2 3 9 -19 38 57 19
12. Dynamo Minsk 25 2 3 6 5 -24 54 78 22
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 23 13 3 0 4 27 63 36 38
2. Dynamo Moskva 24 12 2 4 0 24 72 48 36
3. Magnitogorsk 25 8 4 3 3 15 65 50 35
4. Vitiaz Chekhov 24 5 5 4 1 11 61 50 34
5. Jekatěrinburg 24 8 4 2 4 14 72 58 34
6. CSKA Moskva 24 11 2 3 3 24 70 46 33
7. Petrohrad 24 5 5 3 3 17 63 46 33
8. Ufa 25 10 2 4 3 19 70 51 32
9. Red Star Kunlun 27 4 5 4 5 -1 65 66 32
10. Omsk 23 14 0 3 3 13 58 45 31
11. Jaroslavl 25 9 3 1 8 11 67 56 31
12. Nižnyj Novgorod 25 6 4 3 5 7 68 61 31
13. Barys Astana 26 7 3 5 3 -3 65 68 31
14. Chabarovsk Amur 24 10 1 5 2 4 51 47 29
15. Jokerit Helsinki 23 9 2 3 4 10 71 61 29
16. Sochi 26 3 5 3 7 -10 60 70 29
17. Nižněkamsk 24 5 4 2 7 3 69 66 28
18. Novosibirsk 23 9 2 1 8 3 49 46 27
19. Spartak Moskva 23 6 3 3 5 8 65 57 27
20. Admiral Vladivostok 24 6 3 3 6 -2 55 57 27
21. Čerepovec 26 4 3 7 2 -12 53 65 27
22. Dynamo Minsk 25 2 3 6 5 -24 54 78 22
23. Dinamo Riga 23 4 2 3 9 -19 38 57 19
24. Čeljabinsk 24 5 1 4 9 -19 51 70 18

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 25 5 6 2 4 16 66 50 36
2. Dynamo Moskva 26 7 3 3 7 5 73 68 29
3. Jokerit Helsinki 25 6 5 4 1 13 74 61 36
4. Spartak Moskva 26 5 5 5 1 13 68 55 35
5. Čerepovec 24 -2 5 3 10 -22 51 73 19
6. Dinamo Riga 25 0 3 1 17 -51 42 93 13

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 9 2 4 3 16 69 53 30
2. Omsk 26 7 5 3 3 25 72 47 37
3. Barys Astana 23 8 4 2 3 19 54 35 34
4. Jekatěrinburg 24 1 5 5 3 -4 53 57 27
5. Novosibirsk 25 7 3 4 4 -4 59 63 30
6. Red Star Kunlun 24 7 1 3 9 -12 50 62 21
7. Magnitogorsk 24 3 2 4 9 -11 48 59 18
8. Ufa 23 3 3 2 10 -13 47 60 20
9. Admiral Vladivostok 23 1 5 0 12 -15 48 63 22
10. Nižněkamsk 24 3 2 5 7 -18 43 61 19
11. Čeljabinsk 26 7 3 1 11 -7 53 60 27
12. Chabarovsk Amur 24 0 3 3 12 -21 40 61 15

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 26 7 5 3 3 25 72 47 37
2. Barys Astana 23 8 4 2 3 19 54 35 34
3. Red Star Kunlun 24 7 1 3 9 -12 50 62 21
4. Ufa 23 3 3 2 10 -13 47 60 20
5. Admiral Vladivostok 23 1 5 0 12 -15 48 63 22
6. Chabarovsk Amur 24 0 3 3 12 -21 40 61 15

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 9 2 4 3 16 69 53 30
2. Jekatěrinburg 24 1 5 5 3 -4 53 57 27
3. Novosibirsk 25 7 3 4 4 -4 59 63 30
4. Magnitogorsk 24 3 2 4 9 -11 48 59 18
5. Nižněkamsk 24 3 2 5 7 -18 43 61 19
6. Čeljabinsk 26 7 3 1 11 -7 53 60 27

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 25 14 3 1 3 48 83 35 41
2. Jaroslavl 23 -1 6 3 6 -4 60 64 25
3. Vitiaz Chekhov 24 7 1 3 9 -24 44 68 21
4. Nižnyj Novgorod 24 5 3 1 11 2 71 69 23
5. Sochi 23 4 1 5 7 -22 38 60 17
6. Dynamo Minsk 24 3 0 4 13 -49 49 98 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 25 14 3 1 3 48 83 35 41
2. Petrohrad 25 5 6 2 4 16 66 50 36
3. Dynamo Moskva 26 7 3 3 7 5 73 68 29
4. Jokerit Helsinki 25 6 5 4 1 13 74 61 36
5. Spartak Moskva 26 5 5 5 1 13 68 55 35
6. Jaroslavl 23 -1 6 3 6 -4 60 64 25
7. Vitiaz Chekhov 24 7 1 3 9 -24 44 68 21
8. Nižnyj Novgorod 24 5 3 1 11 2 71 69 23
9. Sochi 23 4 1 5 7 -22 38 60 17
10. Čerepovec 24 -2 5 3 10 -22 51 73 19
11. Dinamo Riga 25 0 3 1 17 -51 42 93 13
12. Dynamo Minsk 24 3 0 4 13 -49 49 98 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 25 14 3 1 3 48 83 35 41
2. Omsk 26 7 5 3 3 25 72 47 37
3. Petrohrad 25 5 6 2 4 16 66 50 36
4. Jokerit Helsinki 25 6 5 4 1 13 74 61 36
5. Spartak Moskva 26 5 5 5 1 13 68 55 35
6. Barys Astana 23 8 4 2 3 19 54 35 34
7. Kazaň 24 9 2 4 3 16 69 53 30
8. Novosibirsk 25 7 3 4 4 -4 59 63 30
9. Dynamo Moskva 26 7 3 3 7 5 73 68 29
10. Jekatěrinburg 24 1 5 5 3 -4 53 57 27
11. Čeljabinsk 26 7 3 1 11 -7 53 60 27
12. Jaroslavl 23 -1 6 3 6 -4 60 64 25
13. Nižnyj Novgorod 24 5 3 1 11 2 71 69 23
14. Admiral Vladivostok 23 1 5 0 12 -15 48 63 22
15. Red Star Kunlun 24 7 1 3 9 -12 50 62 21
16. Vitiaz Chekhov 24 7 1 3 9 -24 44 68 21
17. Ufa 23 3 3 2 10 -13 47 60 20
18. Nižněkamsk 24 3 2 5 7 -18 43 61 19
19. Čerepovec 24 -2 5 3 10 -22 51 73 19
20. Magnitogorsk 24 3 2 4 9 -11 48 59 18
21. Sochi 23 4 1 5 7 -22 38 60 17
22. Chabarovsk Amur 24 0 3 3 12 -21 40 61 15
23. Dinamo Riga 25 0 3 1 17 -51 42 93 13
24. Dynamo Minsk 24 3 0 4 13 -49 49 98 10