Magnitogorsk VS Novosibirsk


Magnitogorsk

Novosibirsk

Magnitogorsk (T1) VS Novosibirsk (T2)

Magnitogorsk

Novosibirsk

Zaujímavé

Magnitogorsk

  • Počet remíz tímu Magnitogorsk je až 16 z celkového počtu 58 zápasov, čo je až 28%.
  • Až 41 zápasov tímu Magnitogorsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 58 zápasov, to je až 71%.

Novosibirsk

  • 43 z celkového počtu 57 zápasov tímu Novosibirsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 75%.
  • Novosibirsk ťahá aktuálne sériu 7 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Z 18 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 11, čo je 61%.
  • 28% vzájomných zápasov (5 z 18) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 13 z 18 vzájomných zápasov, čo je 72%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
05.01.2020 13:00 Magnitogorsk Novosibirsk under 3:1 0:1,2:0,1:0
03.11.2019 13:00 Magnitogorsk Novosibirsk under 4:1 1:0,1:1,2:0
27.10.2019 11:30 Novosibirsk Magnitogorsk under 3:2pp 0:2,0:0,2:0,1:0
Rusko / KHL / 2018/2019
05.12.2018 13:30 Novosibirsk Magnitogorsk under 1:0ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1
14.10.2018 14:00 Magnitogorsk Novosibirsk under 0:2 0:0,0:0,0:2
Rusko / KHL / 2017/2018
09.12.2017 13:00 Magnitogorsk Novosibirsk under 3:2ppsn 1:1,1:1,0:0,0:0,3:0
05.12.2017 13:30 Novosibirsk Magnitogorsk under 1:2 1:1,0:1,0:0
Rusko / KHL / 2016/2017
28.10.2016 16:00 Magnitogorsk Novosibirsk under 3:2 3:0,0:2,0:0
29.09.2016 14:30 Novosibirsk Magnitogorsk under 0:3 0:2,0:0,0:1
Rusko / KHL / 2015/2016
16.03.2016 15:00 Magnitogorsk Novosibirsk under 2:1 2:0,0:0,0:1
14.03.2016 14:30 Novosibirsk Magnitogorsk over 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
12.03.2016 12:30 Novosibirsk Magnitogorsk over 1:5 0:1,1:3,0:1
10.03.2016 15:00 Magnitogorsk Novosibirsk under 1:3 0:1,0:2,1:0
08.03.2016 12:30 Magnitogorsk Novosibirsk under 3:1 2:0,0:1,1:0
10.01.2016 12:30 Novosibirsk Magnitogorsk over 2:6 1:0,0:1,1:5
18.09.2015 16:00 Magnitogorsk Novosibirsk under 3:2ppsn 0:0,2:2,0:0,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2011/2012
15.02.2012 13:00 Novosibirsk Magnitogorsk over 3:4 0:0,2:4,1:0
16.11.2011 14:00 Magnitogorsk Novosibirsk over 6:4 3:2,2:2,1:0

Magnitogorsk

11 - 5 - 2

Novosibirsk

Magnitogorsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.02.20 15:00 Magnitogorsk Red Star Kunlun under 2:1 0:0,1:0,1:1
15.02.20 15:00 Jokerit Helsinki Magnitogorsk over 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,1:2
13.02.20 17:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 4:0 0:0,2:0,2:0
11.02.20 17:30 Spartak Moskva Magnitogorsk over 4:2 0:0,1:2,3:0
03.02.20 15:00 Magnitogorsk Omsk under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
01.02.20 13:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 2:3 1:1,1:1,0:1
30.01.20 15:00 Magnitogorsk Jokerit Helsinki over 3:4pp 0:2,3:0,0:1,0:1
26.01.20 15:00 Omsk Magnitogorsk over 6:1 2:0,3:1,1:0
24.01.20 17:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk under 1:3 0:2,1:0,0:1
16.01.20 14:30 Barys Astana Magnitogorsk over 4:3 0:0,2:1,2:2
14.01.20 15:00 Čeljabinsk Magnitogorsk under 2:1 0:0,2:1,0:0
09.01.20 15:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur over 4:3 1:0,3:0,0:3
07.01.20 15:00 Kazaň Magnitogorsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
05.01.20 13:00 Magnitogorsk Novosibirsk under 3:1 0:1,2:0,1:0
03.01.20 12:30 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 3:2 1:1,2:0,0:1
29.12.19 13:00 Magnitogorsk Dynamo Moskva over 5:4sn 3:1,0:1,1:2,0:0,2:0
26.12.19 16:00 Dinamo Riga Magnitogorsk under 0:2 0:1,0:0,0:1
24.12.19 17:30 CSKA Moskva Magnitogorsk under 3:2 0:1,2:1,1:0
22.12.19 15:00 Petrohrad Magnitogorsk under 2:1 0:0,1:0,1:1
17.12.19 15:00 Magnitogorsk Nižněkamsk over 4:3sn 1:2,2:1,0:0,0:0,2:0
09.12.19 15:00 Magnitogorsk Dinamo Riga over 5:1 2:0,3:0,0:1
07.12.19 13:00 Magnitogorsk Čeljabinsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
05.12.19 15:00 Ufa Magnitogorsk under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:2
03.12.19 17:00 Jaroslavl Magnitogorsk under 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,1:0
30.11.19 13:00 Magnitogorsk Ufa under 1:0 0:0,0:0,1:0
28.11.19 15:00 Magnitogorsk CSKA Moskva under 1:3 0:2,0:1,1:0
26.11.19 15:00 Magnitogorsk Barys Astana under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
21.11.19 10:30 Admiral Vladivostok Magnitogorsk over 5:4 0:1,2:1,3:2
19.11.19 10:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk under 3:2 1:1,2:1,0:0
17.11.19 10:30 Red Star Kunlun Magnitogorsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
15.11.19 15:00 Magnitogorsk Sochi under 1:0 0:0,1:0,0:0
12.11.19 15:00 Magnitogorsk Čeljabinsk over 5:2 1:1,2:0,2:1
03.11.19 13:00 Magnitogorsk Novosibirsk under 4:1 1:0,1:1,2:0
01.11.19 15:00 Magnitogorsk Dynamo Minsk under 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
29.10.19 14:30 Barys Astana Magnitogorsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
27.10.19 11:30 Novosibirsk Magnitogorsk under 3:2pp 0:2,0:0,2:0,1:0
25.10.19 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
23.10.19 16:00 Magnitogorsk Kazaň under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:0
20.10.19 14:00 Magnitogorsk Omsk under 3:0 2:0,0:0,1:0
16.10.19 18:30 Sochi Magnitogorsk over 3:4pp 1:2,1:1,1:0,0:1
14.10.19 18:30 Dynamo Moskva Magnitogorsk over 6:3 1:2,2:0,3:1
12.10.19 16:30 Čerepovec Magnitogorsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
10.10.19 16:00 Magnitogorsk Admiral Vladivostok over 3:4pp 1:2,2:0,0:1,0:1
07.10.19 16:00 Ufa Magnitogorsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
05.10.19 14:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,3:4
03.10.19 16:00 Magnitogorsk Jaroslavl over 5:3 1:0,1:1,3:2
30.09.19 18:30 Omsk Magnitogorsk under 3:2 1:0,2:0,0:2
28.09.19 16:00 Vitiaz Chekhov Magnitogorsk under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,2:1
25.09.19 16:00 Magnitogorsk Barys Astana under 1:3 0:1,1:0,0:2
21.09.19 14:00 Magnitogorsk Kazaň under 1:2 1:0,0:1,0:1
19.09.19 16:00 Magnitogorsk Spartak Moskva over 4:3 3:0,1:1,0:2
15.09.19 16:10 Dynamo Minsk Magnitogorsk under 3:2 0:0,2:2,1:0
13.09.19 18:00 Kazaň Magnitogorsk under 2:1 1:0,0:0,1:1
11.09.19 18:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 3:0 1:0,0:0,2:0
09.09.19 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,2:1
06.09.19 16:00 Magnitogorsk Vitiaz Chekhov under 0:2 0:1,0:0,0:1
04.09.19 16:00 Magnitogorsk Čerepovec over 4:2 0:1,1:0,3:1
02.09.19 16:00 Magnitogorsk Petrohrad under 1:3 0:1,1:1,0:1

Novosibirsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.02.20 11:30 Novosibirsk Čerepovec under 3:2 2:2,0:0,1:0
13.02.20 13:30 Novosibirsk Sochi under 2:3sn 2:0,0:0,0:2,0:0,2:3
11.02.20 13:30 Novosibirsk Red Star Kunlun under 0:3 0:0,0:3,0:0
03.02.20 13:30 Novosibirsk Jekatěrinburg under 3:2sn 2:1,0:0,0:1,0:0,1:0
01.02.20 11:30 Novosibirsk Dynamo Minsk under 3:2 0:0,3:1,0:1
28.01.20 18:30 Dinamo Riga Novosibirsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
26.01.20 15:00 CSKA Moskva Novosibirsk under 3:0 1:0,0:0,2:0
24.01.20 17:00 Nižněkamsk Novosibirsk over 6:3 5:1,1:1,0:1
21.01.20 13:30 Novosibirsk Čeljabinsk over 5:2 2:0,1:2,2:0
16.01.20 10:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:2
14.01.20 12:30 Red Star Kunlun Novosibirsk over 4:5sn 1:1,0:1,3:2,0:0,1:2
13.01.20 12:30 Red Star Kunlun Novosibirsk over 3:4 2:0,1:2,0:2
10.01.20 13:30 Novosibirsk Jaroslavl under 2:1 0:0,1:1,1:0
07.01.20 12:30 Jekatěrinburg Novosibirsk over 3:4pp 2:2,0:1,1:0,0:1
05.01.20 13:00 Magnitogorsk Novosibirsk under 3:1 0:1,2:0,1:0
03.01.20 11:30 Novosibirsk Nižněkamsk under 1:2 0:0,1:1,0:1
28.12.19 11:30 Novosibirsk Red Star Kunlun under 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,3:2
27.12.19 13:30 Novosibirsk Petrohrad under 0:2 0:0,0:0,0:2
25.12.19 13:30 Novosibirsk Spartak Moskva under 0:5 0:1,0:3,0:1
21.12.19 15:30 Kazaň Novosibirsk under 0:3 0:0,0:1,0:2
19.12.19 17:30 Omsk Novosibirsk under 3:1 1:1,1:0,1:0
17.12.19 15:00 Ufa Novosibirsk under 2:3 0:1,1:2,1:0
09.12.19 15:00 Čeljabinsk Novosibirsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
06.12.19 13:30 Novosibirsk Jokerit Helsinki over 3:4 0:2,3:1,0:1
04.12.19 13:30 Novosibirsk Omsk over 5:2 2:1,3:0,0:1
01.12.19 15:00 Čerepovec Novosibirsk over 4:6 1:4,1:0,2:2
29.11.19 17:30 Jokerit Helsinki Novosibirsk under 1:4 1:1,0:1,0:2
27.11.19 17:00 Kazaň Novosibirsk under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:1
24.11.19 11:30 Novosibirsk Admiral Vladivostok under 1:2 0:0,1:2,0:0
22.11.19 13:30 Novosibirsk Nižnyj Novgorod under 1:4 0:0,1:0,0:4
20.11.19 13:30 Novosibirsk Kazaň under 1:4 0:1,0:1,1:2
16.11.19 15:00 Dynamo Moskva Novosibirsk over 4:2 2:0,0:0,2:2
14.11.19 17:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk over 6:2 1:1,2:1,3:0
12.11.19 17:00 Jaroslavl Novosibirsk under 2:0 1:0,0:0,1:0
03.11.19 13:00 Magnitogorsk Novosibirsk under 4:1 1:0,1:1,2:0
31.10.19 13:30 Novosibirsk CSKA Moskva under 2:1 1:1,1:0,0:0
29.10.19 13:30 Novosibirsk Jekatěrinburg under 3:0 1:0,1:0,1:0
27.10.19 11:30 Novosibirsk Magnitogorsk under 3:2pp 0:2,0:0,2:0,1:0
22.10.19 14:30 Novosibirsk Vitiaz Chekhov under 4:1 0:0,3:1,1:0
18.10.19 18:30 Sochi Novosibirsk under 1:4 0:2,1:2,0:0
16.10.19 18:30 Spartak Moskva Novosibirsk under 1:2 0:0,1:0,0:2
14.10.19 18:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
11.10.19 14:30 Novosibirsk Barys Astana under 0:2 0:0,0:1,0:1
07.10.19 14:30 Novosibirsk Dynamo Moskva under 1:0 1:0,0:0,0:0
05.10.19 12:30 Novosibirsk Nižněkamsk over 4:2 3:1,1:1,0:0
02.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Novosibirsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
30.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Novosibirsk under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,3:1
28.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
23.09.19 14:30 Novosibirsk Kazaň over 4:2 2:1,2:0,0:1
20.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 0:0,1:0,1:1
18.09.19 14:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
14.09.19 16:00 Vitiaz Chekhov Novosibirsk under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,2:1
12.09.19 18:10 Dynamo Minsk Novosibirsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
10.09.19 18:30 Petrohrad Novosibirsk over 4:2 0:0,3:0,1:2
07.09.19 12:30 Novosibirsk Ufa under 1:3 0:1,1:2,0:0
05.09.19 14:30 Novosibirsk Admiral Vladivostok over 5:1 2:1,1:0,2:0
03.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 1:1,0:0,1:0

Magnitogorsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.02.2020 15:00 Magnitogorsk Nižněkamsk porovnaj tímy
23.02.2020 13:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
25.02.2020 13:30 Novosibirsk Magnitogorsk porovnaj tímy
27.02.2020 15:00 Čeljabinsk Magnitogorsk porovnaj tímy

Novosibirsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
18.02.2020 14:30 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
20.02.2020 15:00 Jekatěrinburg Novosibirsk porovnaj tímy
22.02.2020 13:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
25.02.2020 13:30 Novosibirsk Magnitogorsk porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Novosibirsk Dinamo Riga porovnaj tímy

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 59 15 13 5 8 52 166 114 87
2. Jokerit Helsinki 59 19 9 8 6 26 180 154 82
3. Dynamo Moskva 58 23 6 7 9 38 172 134 77
4. Spartak Moskva 58 16 8 8 10 27 160 133 72
5. Čerepovec 59 5 8 10 18 -48 118 166 52
6. Dinamo Riga 58 5 5 7 29 -82 96 178 37

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 57 29 6 5 6 59 162 103 87
2. Omsk 58 23 7 8 5 49 157 108 82
3. Barys Astana 58 22 7 7 8 22 150 128 79
4. Jekatěrinburg 59 10 11 8 11 10 158 148 72
5. Novosibirsk 57 19 6 6 14 -4 128 132 68
6. Ufa 59 18 5 10 11 10 148 138 66
7. Magnitogorsk 58 11 8 8 15 -4 132 136 62
8. Red Star Kunlun 61 14 6 8 19 -18 138 156 60
9. Nižněkamsk 58 13 6 8 17 -4 147 151 58
10. Chabarovsk Amur 58 13 6 8 17 -8 124 132 58
11. Admiral Vladivostok 58 5 10 4 25 -45 120 165 54
12. Čeljabinsk 58 12 5 5 26 -38 119 157 49

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 58 23 7 8 5 49 157 108 82
2. Barys Astana 58 22 7 7 8 22 150 128 79
3. Ufa 59 18 5 10 11 10 148 138 66
4. Red Star Kunlun 61 14 6 8 19 -18 138 156 60
5. Chabarovsk Amur 58 13 6 8 17 -8 124 132 58
6. Admiral Vladivostok 58 5 10 4 25 -45 120 165 54

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 57 29 6 5 6 59 162 103 87
2. Jekatěrinburg 59 10 11 8 11 10 158 148 72
3. Novosibirsk 57 19 6 6 14 -4 128 132 68
4. Magnitogorsk 58 11 8 8 15 -4 132 136 62
5. Nižněkamsk 58 13 6 8 17 -4 147 151 58
6. Čeljabinsk 58 12 5 5 26 -38 119 157 49

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 59 33 5 4 8 93 187 94 90
2. Jaroslavl 58 13 9 4 19 13 155 142 66
3. Vitiaz Chekhov 57 12 7 9 13 -22 126 148 61
4. Nižnyj Novgorod 58 13 7 4 23 -3 157 160 58
5. Sochi 58 7 8 9 17 -35 118 153 55
6. Dynamo Minsk 58 7 3 11 23 -88 123 211 37

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 59 33 5 4 8 93 187 94 90
2. Petrohrad 59 15 13 5 8 52 166 114 87
3. Jokerit Helsinki 59 19 9 8 6 26 180 154 82
4. Dynamo Moskva 58 23 6 7 9 38 172 134 77
5. Spartak Moskva 58 16 8 8 10 27 160 133 72
6. Jaroslavl 58 13 9 4 19 13 155 142 66
7. Vitiaz Chekhov 57 12 7 9 13 -22 126 148 61
8. Nižnyj Novgorod 58 13 7 4 23 -3 157 160 58
9. Sochi 58 7 8 9 17 -35 118 153 55
10. Čerepovec 59 5 8 10 18 -48 118 166 52
11. Dinamo Riga 58 5 5 7 29 -82 96 178 37
12. Dynamo Minsk 58 7 3 11 23 -88 123 211 37
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 59 33 5 4 8 93 187 94 90
2. Kazaň 57 29 6 5 6 59 162 103 87
3. Petrohrad 59 15 13 5 8 52 166 114 87
4. Omsk 58 23 7 8 5 49 157 108 82
5. Jokerit Helsinki 59 19 9 8 6 26 180 154 82
6. Barys Astana 58 22 7 7 8 22 150 128 79
7. Dynamo Moskva 58 23 6 7 9 38 172 134 77
8. Spartak Moskva 58 16 8 8 10 27 160 133 72
9. Jekatěrinburg 59 10 11 8 11 10 158 148 72
10. Novosibirsk 57 19 6 6 14 -4 128 132 68
11. Ufa 59 18 5 10 11 10 148 138 66
12. Jaroslavl 58 13 9 4 19 13 155 142 66
13. Magnitogorsk 58 11 8 8 15 -4 132 136 62
14. Vitiaz Chekhov 57 12 7 9 13 -22 126 148 61
15. Red Star Kunlun 61 14 6 8 19 -18 138 156 60
16. Nižnyj Novgorod 58 13 7 4 23 -3 157 160 58
17. Nižněkamsk 58 13 6 8 17 -4 147 151 58
18. Chabarovsk Amur 58 13 6 8 17 -8 124 132 58
19. Sochi 58 7 8 9 17 -35 118 153 55
20. Admiral Vladivostok 58 5 10 4 25 -45 120 165 54
21. Čerepovec 59 5 8 10 18 -48 118 166 52
22. Čeljabinsk 58 12 5 5 26 -38 119 157 49
23. Dinamo Riga 58 5 5 7 29 -82 96 178 37
24. Dynamo Minsk 58 7 3 11 23 -88 123 211 37

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 30 9 6 3 3 34 89 55 45
2. Jokerit Helsinki 30 12 3 4 4 14 94 80 40
3. Dynamo Moskva 29 16 2 4 1 33 88 55 44
4. Spartak Moskva 29 10 3 3 7 15 83 68 35
5. Čerepovec 28 5 3 7 3 -14 56 70 29
6. Dinamo Riga 31 5 2 6 10 -26 52 78 24

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 15 4 0 4 36 77 41 46
2. Omsk 28 17 1 3 3 26 79 53 41
3. Barys Astana 29 10 3 5 3 0 74 74 37
4. Jekatěrinburg 30 8 5 2 8 12 91 79 38
5. Novosibirsk 29 11 3 2 8 5 65 60 36
6. Ufa 31 14 2 5 3 25 88 63 41
7. Magnitogorsk 29 8 5 4 3 15 74 59 40
8. Red Star Kunlun 30 6 5 4 6 0 73 73 36
9. Nižněkamsk 31 10 4 3 7 17 99 82 39
10. Chabarovsk Amur 27 11 2 5 2 8 60 52 35
11. Admiral Vladivostok 28 5 4 3 9 -11 64 75 29
12. Čeljabinsk 28 5 2 4 11 -20 61 81 22

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 28 17 1 3 3 26 79 53 41
2. Barys Astana 29 10 3 5 3 0 74 74 37
3. Ufa 31 14 2 5 3 25 88 63 41
4. Red Star Kunlun 30 6 5 4 6 0 73 73 36
5. Chabarovsk Amur 27 11 2 5 2 8 60 52 35
6. Admiral Vladivostok 28 5 4 3 9 -11 64 75 29

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 15 4 0 4 36 77 41 46
2. Jekatěrinburg 30 8 5 2 8 12 91 79 38
3. Novosibirsk 29 11 3 2 8 5 65 60 36
4. Magnitogorsk 29 8 5 4 3 15 74 59 40
5. Nižněkamsk 31 10 4 3 7 17 99 82 39
6. Čeljabinsk 28 5 2 4 11 -20 61 81 22

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 28 14 2 3 4 30 82 52 39
2. Jaroslavl 30 12 3 1 10 17 81 64 37
3. Vitiaz Chekhov 29 4 6 6 1 5 71 66 38
4. Nižnyj Novgorod 30 8 4 3 8 8 81 73 35
5. Sochi 29 5 5 3 8 -8 70 78 33
6. Dynamo Minsk 29 3 3 6 8 -30 64 94 24

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 28 14 2 3 4 30 82 52 39
2. Petrohrad 30 9 6 3 3 34 89 55 45
3. Jokerit Helsinki 30 12 3 4 4 14 94 80 40
4. Dynamo Moskva 29 16 2 4 1 33 88 55 44
5. Spartak Moskva 29 10 3 3 7 15 83 68 35
6. Jaroslavl 30 12 3 1 10 17 81 64 37
7. Vitiaz Chekhov 29 4 6 6 1 5 71 66 38
8. Nižnyj Novgorod 30 8 4 3 8 8 81 73 35
9. Sochi 29 5 5 3 8 -8 70 78 33
10. Čerepovec 28 5 3 7 3 -14 56 70 29
11. Dinamo Riga 31 5 2 6 10 -26 52 78 24
12. Dynamo Minsk 29 3 3 6 8 -30 64 94 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 15 4 0 4 36 77 41 46
2. Petrohrad 30 9 6 3 3 34 89 55 45
3. Dynamo Moskva 29 16 2 4 1 33 88 55 44
4. Omsk 28 17 1 3 3 26 79 53 41
5. Ufa 31 14 2 5 3 25 88 63 41
6. Magnitogorsk 29 8 5 4 3 15 74 59 40
7. Jokerit Helsinki 30 12 3 4 4 14 94 80 40
8. CSKA Moskva 28 14 2 3 4 30 82 52 39
9. Nižněkamsk 31 10 4 3 7 17 99 82 39
10. Vitiaz Chekhov 29 4 6 6 1 5 71 66 38
11. Jekatěrinburg 30 8 5 2 8 12 91 79 38
12. Jaroslavl 30 12 3 1 10 17 81 64 37
13. Barys Astana 29 10 3 5 3 0 74 74 37
14. Novosibirsk 29 11 3 2 8 5 65 60 36
15. Red Star Kunlun 30 6 5 4 6 0 73 73 36
16. Chabarovsk Amur 27 11 2 5 2 8 60 52 35
17. Spartak Moskva 29 10 3 3 7 15 83 68 35
18. Nižnyj Novgorod 30 8 4 3 8 8 81 73 35
19. Sochi 29 5 5 3 8 -8 70 78 33
20. Čerepovec 28 5 3 7 3 -14 56 70 29
21. Admiral Vladivostok 28 5 4 3 9 -11 64 75 29
22. Dinamo Riga 31 5 2 6 10 -26 52 78 24
23. Dynamo Minsk 29 3 3 6 8 -30 64 94 24
24. Čeljabinsk 28 5 2 4 11 -20 61 81 22

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 6 7 2 5 18 77 59 42
2. Jokerit Helsinki 29 7 6 4 2 12 86 74 42
3. Dynamo Moskva 29 7 4 3 8 5 84 79 33
4. Spartak Moskva 29 6 5 5 3 12 77 65 37
5. Čerepovec 31 0 5 3 15 -34 62 96 23
6. Dinamo Riga 27 0 3 1 19 -56 44 100 13

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 14 2 5 2 23 85 62 41
2. Omsk 30 6 6 5 2 23 78 55 41
3. Barys Astana 29 12 4 2 5 22 76 54 42
4. Jekatěrinburg 29 2 6 6 3 -2 67 69 34
5. Novosibirsk 28 8 3 4 6 -9 63 72 32
6. Ufa 28 4 3 5 8 -15 60 75 25
7. Magnitogorsk 29 3 3 4 12 -19 58 77 22
8. Red Star Kunlun 31 8 1 4 13 -18 65 83 24
9. Nižněkamsk 27 3 2 5 10 -21 48 69 19
10. Chabarovsk Amur 31 2 4 3 15 -16 64 80 23
11. Admiral Vladivostok 30 0 6 1 16 -34 56 90 25
12. Čeljabinsk 30 7 3 1 15 -18 58 76 27

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 30 6 6 5 2 23 78 55 41
2. Barys Astana 29 12 4 2 5 22 76 54 42
3. Ufa 28 4 3 5 8 -15 60 75 25
4. Red Star Kunlun 31 8 1 4 13 -18 65 83 24
5. Chabarovsk Amur 31 2 4 3 15 -16 64 80 23
6. Admiral Vladivostok 30 0 6 1 16 -34 56 90 25

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 14 2 5 2 23 85 62 41
2. Jekatěrinburg 29 2 6 6 3 -2 67 69 34
3. Novosibirsk 28 8 3 4 6 -9 63 72 32
4. Magnitogorsk 29 3 3 4 12 -19 58 77 22
5. Nižněkamsk 27 3 2 5 10 -21 48 69 19
6. Čeljabinsk 30 7 3 1 15 -18 58 76 27

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 19 3 1 4 63 105 42 51
2. Jaroslavl 28 1 6 3 9 -4 74 78 29
3. Vitiaz Chekhov 28 8 1 3 12 -27 55 82 23
4. Nižnyj Novgorod 28 5 3 1 15 -11 76 87 23
5. Sochi 29 2 3 6 9 -27 48 75 22
6. Dynamo Minsk 29 4 0 5 15 -58 59 117 13

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 19 3 1 4 63 105 42 51
2. Petrohrad 29 6 7 2 5 18 77 59 42
3. Jokerit Helsinki 29 7 6 4 2 12 86 74 42
4. Dynamo Moskva 29 7 4 3 8 5 84 79 33
5. Spartak Moskva 29 6 5 5 3 12 77 65 37
6. Jaroslavl 28 1 6 3 9 -4 74 78 29
7. Vitiaz Chekhov 28 8 1 3 12 -27 55 82 23
8. Nižnyj Novgorod 28 5 3 1 15 -11 76 87 23
9. Sochi 29 2 3 6 9 -27 48 75 22
10. Čerepovec 31 0 5 3 15 -34 62 96 23
11. Dinamo Riga 27 0 3 1 19 -56 44 100 13
12. Dynamo Minsk 29 4 0 5 15 -58 59 117 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 19 3 1 4 63 105 42 51
2. Barys Astana 29 12 4 2 5 22 76 54 42
3. Petrohrad 29 6 7 2 5 18 77 59 42
4. Jokerit Helsinki 29 7 6 4 2 12 86 74 42
5. Omsk 30 6 6 5 2 23 78 55 41
6. Kazaň 30 14 2 5 2 23 85 62 41
7. Spartak Moskva 29 6 5 5 3 12 77 65 37
8. Jekatěrinburg 29 2 6 6 3 -2 67 69 34
9. Dynamo Moskva 29 7 4 3 8 5 84 79 33
10. Novosibirsk 28 8 3 4 6 -9 63 72 32
11. Jaroslavl 28 1 6 3 9 -4 74 78 29
12. Čeljabinsk 30 7 3 1 15 -18 58 76 27
13. Ufa 28 4 3 5 8 -15 60 75 25
14. Admiral Vladivostok 30 0 6 1 16 -34 56 90 25
15. Red Star Kunlun 31 8 1 4 13 -18 65 83 24
16. Chabarovsk Amur 31 2 4 3 15 -16 64 80 23
17. Vitiaz Chekhov 28 8 1 3 12 -27 55 82 23
18. Nižnyj Novgorod 28 5 3 1 15 -11 76 87 23
19. Čerepovec 31 0 5 3 15 -34 62 96 23
20. Sochi 29 2 3 6 9 -27 48 75 22
21. Magnitogorsk 29 3 3 4 12 -19 58 77 22
22. Nižněkamsk 27 3 2 5 10 -21 48 69 19
23. Dinamo Riga 27 0 3 1 19 -56 44 100 13
24. Dynamo Minsk 29 4 0 5 15 -58 59 117 13