Crimmitschau VS Bietigheim


Crimmitschau

Bietigheim

Crimmitschau (T1) VS Bietigheim (T2)

Crimmitschau

Bietigheim

Zaujímavé

Crimmitschau

  • Z celkového počtu 50 prehralo mužstvo Crimmitschau až 48% svojích zápasov. 24 prehraných zápasov.
  • Až 33 zápasov tímu Crimmitschau skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 50 zápasov, to je až 66%.
  • Crimmitschau už 4 zápasov v rade neremízovali.

Bietigheim

  • Bietigheim už 9 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 58% vzájomných zápasov, čo je 7 výhier z 12 zápasov.
  • 67% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 8 z 12 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nemecko / DEL 2 / 2019/2020
16.02.2020 17:00 Bietigheim Crimmitschau over 1:5 0:3,0:1,1:1
14.02.2020 20:00 Crimmitschau Bietigheim over 3:5 2:2,0:0,1:3
01.12.2019 17:00 Bietigheim Crimmitschau under 4:0 2:0,1:0,1:0
13.10.2019 17:00 Crimmitschau Bietigheim under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
Nemecko / DEL 2 / 2018/2019
02.01.2019 20:00 Bietigheim Crimmitschau over 6:7pp 2:1,3:3,1:2,0:1
21.12.2018 20:00 Crimmitschau Bietigheim over 4:7 0:2,1:4,3:1
04.11.2018 17:00 Bietigheim Crimmitschau over 6:3 3:1,1:1,2:1
23.09.2018 17:00 Crimmitschau Bietigheim under 3:2 1:1,0:0,2:1
Nemecko / DEL 2 / 2017/2018
27.02.2018 20:00 Crimmitschau Bietigheim over 7:1 1:0,4:1,2:0
19.01.2018 19:30 Bietigheim Crimmitschau under 3:0 2:0,0:0,1:0
08.12.2017 20:00 Crimmitschau Bietigheim over 5:8 0:3,2:3,3:2
20.10.2017 19:30 Bietigheim Crimmitschau over 7:3 1:1,5:1,1:1

Crimmitschau

3 - 2 - 7

Bietigheim

Crimmitschau


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.02.20 18:30 Frankfurt Crimmitschau over 7:1 0:0,3:1,4:0
21.02.20 20:00 Crimmitschau Landshut under 2:1 1:0,1:1,0:0
16.02.20 17:00 Bietigheim Crimmitschau over 1:5 0:3,0:1,1:1
14.02.20 20:00 Crimmitschau Bietigheim over 3:5 2:2,0:0,1:3
09.02.20 17:00 Crimmitschau Freiburg under 3:2sn 0:2,1:0,1:0,0:0,3:2
07.02.20 19:30 Bad Tölz Crimmitschau over 4:2 2:2,2:0,0:0
04.02.20 20:00 Heilbronn Crimmitschau over 2:4 1:0,0:2,1:2
02.02.20 18:30 Ravensburg Crimmitschau over 4:2 0:1,2:0,2:1
31.01.20 20:00 Crimmitschau Dresden over 7:5 2:2,2:1,3:2
26.01.20 15:00 Crimmitschau Bad Nauheim under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
24.01.20 19:30 Bad Nauheim Crimmitschau over 4:6 2:2,2:3,0:1
19.01.20 17:00 Lausitzer Füchse Crimmitschau over 4:7 2:2,0:2,2:3
17.01.20 20:00 Crimmitschau Heilbronn over 4:2 2:1,1:1,1:0
12.01.20 17:00 Crimmitschau Frankfurt over 5:2 2:1,1:1,2:0
10.01.20 19:30 Landshut Crimmitschau under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
05.01.20 17:00 Crimmitschau Kaufbeuren over 2:4 0:3,1:0,1:1
03.01.20 19:30 Kaufbeuren Crimmitschau over 5:2 3:0,0:2,2:0
30.12.19 20:00 Crimmitschau Bayreuth ESV over 0:6 0:1,0:3,0:2
28.12.19 19:30 Freiburg Crimmitschau under 5:0 1:0,3:0,1:0
26.12.19 20:00 Crimmitschau Bad Tölz over 3:5 2:3,0:2,1:0
22.12.19 17:00 Crimmitschau Ravensburg under 1:4 1:1,0:1,0:2
20.12.19 19:30 Dresden Crimmitschau over 5:3 3:1,1:1,1:1
15.12.19 17:00 Crimmitschau Kassel under 1:4 0:1,1:0,0:3
13.12.19 19:30 Kassel Crimmitschau over 2:6 1:1,1:1,0:4
08.12.19 18:30 Frankfurt Crimmitschau under 1:4 1:1,0:2,0:1
06.12.19 20:00 Crimmitschau Landshut over 3:4pp 2:1,0:2,1:0,0:1
01.12.19 17:00 Bietigheim Crimmitschau under 4:0 2:0,1:0,1:0
29.11.19 20:00 Crimmitschau Kaufbeuren over 4:3sn 0:1,1:1,2:1,0:0,2:1
26.11.19 20:00 Crimmitschau Lausitzer Füchse over 6:3 1:1,4:2,1:0
24.11.19 17:00 Crimmitschau Freiburg under 3:2pp 0:0,2:0,0:2,1:0
22.11.19 19:30 Bad Tölz Crimmitschau under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
17.11.19 18:30 Ravensburg Crimmitschau over 3:4sn 2:0,0:1,1:2,0:0,0:1
15.11.19 20:00 Crimmitschau Dresden under 3:2 2:0,0:2,1:0
03.11.19 18:30 Bad Nauheim Crimmitschau over 8:3 1:1,3:1,4:1
01.11.19 20:00 Crimmitschau Kassel under 1:4 0:2,1:1,0:1
27.10.19 17:00 Lausitzer Füchse Crimmitschau over 6:2 2:1,2:1,2:0
25.10.19 20:00 Crimmitschau Heilbronn over 2:4 0:0,2:1,0:3
20.10.19 17:00 Crimmitschau Frankfurt under 2:3sn 2:1,0:1,0:0,0:0,0:1
18.10.19 19:30 Landshut Crimmitschau over 4:5sn 0:1,2:1,2:2,0:0,0:1
13.10.19 17:00 Crimmitschau Bietigheim under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
11.10.19 19:30 Kaufbeuren Crimmitschau over 5:2 3:0,0:0,2:2
06.10.19 18:30 Freiburg Crimmitschau under 4:1 0:0,2:0,2:1
04.10.19 20:00 Crimmitschau Bad Tölz over 4:3 2:2,1:0,1:1
02.10.19 20:00 Bayreuth ESV Crimmitschau over 4:5 1:1,0:2,3:2
29.09.19 17:00 Crimmitschau Ravensburg under 0:5 0:0,0:2,0:3
27.09.19 19:30 Dresden Crimmitschau over 5:3 2:1,2:1,1:1
22.09.19 17:00 Crimmitschau Bad Nauheim over 3:4 2:2,0:1,1:1
20.09.19 19:30 Kassel Crimmitschau over 4:2 2:1,1:1,1:0
15.09.19 17:00 Crimmitschau Bayreuth ESV over 3:6 2:2,0:0,1:4
13.09.19 20:00 Heilbronn Crimmitschau over 2:6 1:1,0:3,1:2

Bietigheim


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.02.20 17:00 Kaufbeuren Bietigheim over 6:4 0:2,3:1,3:1
21.02.20 20:00 Bietigheim Frankfurt under 1:4 0:0,1:3,0:1
16.02.20 17:00 Bietigheim Crimmitschau over 1:5 0:3,0:1,1:1
14.02.20 20:00 Crimmitschau Bietigheim over 3:5 2:2,0:0,1:3
09.02.20 17:00 Bietigheim Lausitzer Füchse over 4:2 2:0,0:0,2:2
02.02.20 17:00 Bietigheim Freiburg under 0:1 0:1,0:0,0:0
31.01.20 19:30 Landshut Bietigheim over 3:4 0:1,0:3,3:0
26.01.20 17:00 Bietigheim Bayreuth ESV under 5:0 0:0,1:0,4:0
24.01.20 20:00 Bayreuth ESV Bietigheim over 4:2 2:0,0:1,2:1
21.01.20 19:30 Bad Nauheim Bietigheim under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1
19.01.20 17:00 Heilbronn Bietigheim over 2:5 0:2,1:1,1:2
17.01.20 20:00 Bietigheim Bad Nauheim over 7:0 2:0,0:0,5:0
12.01.20 17:00 Bietigheim Kaufbeuren over 5:6 2:2,1:3,2:1
10.01.20 19:30 Frankfurt Bietigheim under 5:0 1:0,2:0,2:0
05.01.20 18:30 Bad Tölz Bietigheim under 2:0 1:0,1:0,0:0
03.01.20 20:00 Bietigheim Bad Tölz under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
30.12.19 20:00 Bietigheim Kassel over 1:7 0:4,1:1,0:2
28.12.19 17:00 Lausitzer Füchse Bietigheim over 2:4 0:1,1:2,1:1
26.12.19 18:00 Bietigheim Dresden under 1:2 0:1,0:1,1:0
22.12.19 18:30 Freiburg Bietigheim over 5:1 1:1,0:0,4:0
20.12.19 20:00 Bietigheim Landshut under 2:1 0:0,1:0,1:1
17.12.19 19:30 Dresden Bietigheim over 4:3sn 0:1,3:1,0:1,0:0,1:0
15.12.19 17:00 Bietigheim Ravensburg over 5:3 1:1,2:2,2:0
13.12.19 20:00 Ravensburg Bietigheim over 6:5pp 1:2,1:2,3:1,1:0
08.12.19 17:00 Kaufbeuren Bietigheim over 5:1 2:0,0:1,3:0
06.12.19 20:00 Bietigheim Frankfurt under 3:0 2:0,1:0,0:0
01.12.19 17:00 Bietigheim Crimmitschau under 4:0 2:0,1:0,1:0
29.11.19 19:30 Bad Tölz Bietigheim under 0:5 0:4,0:0,0:1
26.11.19 20:00 Bietigheim Heilbronn over 4:7 0:4,1:1,3:2
24.11.19 17:00 Bietigheim Lausitzer Füchse under 1:4 1:2,0:0,0:2
22.11.19 19:30 Dresden Bietigheim over 7:5 1:1,0:3,6:1
17.11.19 17:00 Bietigheim Freiburg under 0:3 0:0,0:2,0:1
15.11.19 19:30 Landshut Bietigheim under 2:3 0:1,0:0,2:2
03.11.19 17:00 Bayreuth ESV Bietigheim under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
01.11.19 17:00 Bietigheim Ravensburg under 4:1 1:0,2:1,1:0
27.10.19 17:00 Heilbronn Bietigheim under 4:1 2:1,2:0,0:0
25.10.19 20:00 Bietigheim Bad Nauheim under 0:2 0:1,0:1,0:0
20.10.19 17:00 Bietigheim Kaufbeuren under 3:2 1:2,2:0,0:0
18.10.19 19:30 Frankfurt Bietigheim over 6:1 1:1,4:0,1:0
13.10.19 17:00 Crimmitschau Bietigheim under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
11.10.19 20:00 Bietigheim Bad Tölz over 9:5 3:2,1:1,5:2
06.10.19 17:00 Lausitzer Füchse Bietigheim under 3:2 1:1,2:1,0:0
04.10.19 20:00 Bietigheim Dresden under 4:1 1:0,3:1,0:0
02.10.19 19:30 Kassel Bietigheim over 10:2 1:1,4:0,5:1
29.09.19 18:30 Freiburg Bietigheim under 2:3 0:0,1:1,1:2
27.09.19 20:00 Bietigheim Landshut over 4:3sn 0:0,1:3,2:0,0:0,1:0
22.09.19 17:00 Bietigheim Bayreuth ESV under 4:1 0:0,2:1,2:0
20.09.19 20:00 Ravensburg Bietigheim under 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
15.09.19 17:00 Bietigheim Kassel over 4:2 1:1,2:0,1:1
13.09.19 19:30 Bad Nauheim Bietigheim under 3:2sn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:0

Crimmitschau


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
28.02.2020 19:30 Crimmitschau Lausitzer Füchse porovnaj tímy
01.03.2020 18:30 Bayreuth ESV Crimmitschau porovnaj tímy

Bietigheim


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
28.02.2020 19:30 Bietigheim Heilbronn porovnaj tímy
01.03.2020 18:30 Kassel Bietigheim porovnaj tímy
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Frankfurt 50 14 9 5 8 40 183 143 92
2. Kassel 50 23 3 5 11 42 185 143 89
3. Freiburg 50 24 2 6 10 18 156 138 88
4. Heilbronn 50 18 5 3 16 25 200 175 82
5. Bad Tölz 50 8 9 8 8 9 171 162 77
6. Bad Nauheim 50 10 8 6 12 -19 137 156 76
7. Ravensburg 50 11 7 7 11 12 164 152 75
8. Kaufbeuren 50 18 3 2 22 -15 162 177 71
9. Bietigheim 50 18 2 7 14 -15 142 157 71
10. Dresden 50 15 4 6 15 -20 180 200 71
11. Bayreuth ESV 50 9 7 5 17 -3 174 177 67
12. Lausitzer Füchse 50 15 3 7 15 -19 158 177 67
13. Landshut 50 0 11 7 14 -17 159 176 62
14. Crimmitschau 50 9 6 5 19 -38 147 185 62
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Frankfurt 25 11 5 2 0 49 103 54 60
2. Freiburg 25 15 2 3 0 37 95 58 58
3. Kassel 25 16 1 2 3 36 103 67 55
4. Heilbronn 25 15 1 1 6 25 101 76 51
5. Kaufbeuren 25 14 1 1 7 17 87 70 48
6. Dresden 25 10 3 3 3 15 101 86 48
7. Bad Nauheim 25 4 6 5 -1 13 82 69 47
8. Bayreuth ESV 25 4 6 3 3 15 100 85 45
9. Lausitzer Füchse 25 12 1 2 7 14 89 75 43
10. Ravensburg 25 6 4 5 1 16 95 79 43
11. Bietigheim 25 12 1 1 9 13 78 65 42
12. Bad Tölz 25 9 2 5 2 12 92 80 42
13. Landshut 25 6 4 2 7 6 90 84 40
14. Crimmitschau 25 3 4 3 8 -18 68 86 32
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bad Tölz 25 -1 7 3 6 -3 79 82 35
2. Kassel 25 7 2 3 8 6 82 76 34
3. Ravensburg 25 5 3 2 10 -4 69 73 32
4. Frankfurt 25 3 4 3 8 -9 80 89 32
5. Heilbronn 25 3 4 2 10 0 99 99 31
6. Freiburg 25 9 0 3 10 -19 61 80 30
7. Crimmitschau 25 6 2 2 11 -20 79 99 30
8. Bad Nauheim 25 6 2 1 13 -32 55 87 29
9. Bietigheim 25 6 1 6 5 -28 64 92 29
10. Lausitzer Füchse 25 3 2 5 8 -33 69 102 24
11. Kaufbeuren 25 4 2 1 15 -32 75 107 23
12. Dresden 25 5 1 3 12 -35 79 114 23
13. Bayreuth ESV 25 5 1 2 14 -18 74 92 22
14. Landshut 25 -6 7 5 7 -23 69 92 22