Crimmitschau VS Heilbronn


Crimmitschau

Heilbronn

not draw --1--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Crimmitschau (T1) VS Heilbronn (T2)

Crimmitschau

Heilbronn

Zaujímavé

Crimmitschau

  • Z celkového počtu 37 prehralo mužstvo Crimmitschau až 54% svojích zápasov. 20 prehraných zápasov.
  • Až 23 zápasov tímu Crimmitschau skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 37 zápasov, to je až 62%.

Heilbronn

  • Tím Heilbronn odohral až 29 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 78% z celkového počtu 37 zápasov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 70% vzájomných zápasov, čo je 7 výhier z 10 zápasov.
  • 70% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 7 z 10 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nemecko / 2. Bundesliga / 2019/2020
25.10.2019 20:00 Crimmitschau Heilbronn over 2:4 0:0,2:1,0:3
13.09.2019 20:00 Heilbronn Crimmitschau over 2:6 1:1,0:3,1:2
Nemecko / DEL 2 / 2018/2019
25.01.2019 20:00 Crimmitschau Heilbronn over 6:3 3:0,3:1,0:2
16.12.2018 17:00 Heilbronn Crimmitschau over 7:4 4:1,1:3,2:0
28.10.2018 17:00 Crimmitschau Heilbronn over 2:5 0:3,2:0,0:2
14.09.2018 20:00 Heilbronn Crimmitschau under 3:2 2:1,1:0,0:1
Nemecko / DEL 2 / 2017/2018
04.03.2018 18:30 Crimmitschau Heilbronn under 1:3 1:1,0:1,0:1
17.12.2017 18:30 Heilbronn Crimmitschau over 8:3 2:2,2:0,4:1
28.11.2017 20:00 Crimmitschau Heilbronn under 0:3 0:1,0:0,0:2
17.09.2017 18:30 Heilbronn Crimmitschau over 4:7 1:2,2:3,1:2

Crimmitschau

3 - 0 - 7

Heilbronn

Crimmitschau


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
12.01.20 17:00 Crimmitschau Frankfurt over 5:2 2:1,1:1,2:0
10.01.20 19:30 Landshut Crimmitschau under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
05.01.20 17:00 Crimmitschau Kaufbeuren over 2:4 0:3,1:0,1:1
03.01.20 19:30 Kaufbeuren Crimmitschau over 5:2 3:0,0:2,2:0
30.12.19 20:00 Crimmitschau Bayreuth ESV over 0:6 0:1,0:3,0:2
28.12.19 19:30 Freiburg Crimmitschau under 5:0 1:0,3:0,1:0
26.12.19 20:00 Crimmitschau Bad Tölz over 3:5 2:3,0:2,1:0
22.12.19 17:00 Crimmitschau Ravensburg under 1:4 1:1,0:1,0:2
20.12.19 19:30 Dresden Crimmitschau over 5:3 3:1,1:1,1:1
15.12.19 17:00 Crimmitschau Kassel under 1:4 0:1,1:0,0:3
13.12.19 19:30 Kassel Crimmitschau over 2:6 1:1,1:1,0:4
08.12.19 18:30 Frankfurt Crimmitschau under 1:4 1:1,0:2,0:1
06.12.19 20:00 Crimmitschau Landshut over 3:4pp 2:1,0:2,1:0,0:1
01.12.19 17:00 Bietigheim Crimmitschau under 4:0 2:0,1:0,1:0
29.11.19 20:00 Crimmitschau Kaufbeuren over 4:3sn 0:1,1:1,2:1,0:0,2:1
26.11.19 20:00 Crimmitschau Lausitzer Füchse over 6:3 1:1,4:2,1:0
24.11.19 17:00 Crimmitschau Freiburg under 3:2pp 0:0,2:0,0:2,1:0
22.11.19 19:30 Bad Tölz Crimmitschau under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
17.11.19 18:30 Ravensburg Crimmitschau over 3:4sn 2:0,0:1,1:2,0:0,0:1
15.11.19 20:00 Crimmitschau Dresden under 3:2 2:0,0:2,1:0
03.11.19 18:30 Bad Nauheim Crimmitschau over 8:3 1:1,3:1,4:1
01.11.19 20:00 Crimmitschau Kassel under 1:4 0:2,1:1,0:1
27.10.19 17:00 Lausitzer Füchse Crimmitschau over 6:2 2:1,2:1,2:0
25.10.19 20:00 Crimmitschau Heilbronn over 2:4 0:0,2:1,0:3
20.10.19 17:00 Crimmitschau Frankfurt under 2:3sn 2:1,0:1,0:0,0:0,0:1
18.10.19 19:30 Landshut Crimmitschau over 4:5sn 0:1,2:1,2:2,0:0,0:1
13.10.19 17:00 Crimmitschau Bietigheim under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
11.10.19 19:30 Kaufbeuren Crimmitschau over 5:2 3:0,0:0,2:2
06.10.19 18:30 Freiburg Crimmitschau under 4:1 0:0,2:0,2:1
04.10.19 20:00 Crimmitschau Bad Tölz over 4:3 2:2,1:0,1:1
02.10.19 20:00 Bayreuth ESV Crimmitschau over 4:5 1:1,0:2,3:2
29.09.19 17:00 Crimmitschau Ravensburg under 0:5 0:0,0:2,0:3
27.09.19 19:30 Dresden Crimmitschau over 5:3 2:1,2:1,1:1
22.09.19 17:00 Crimmitschau Bad Nauheim over 3:4 2:2,0:1,1:1
20.09.19 19:30 Kassel Crimmitschau over 4:2 2:1,1:1,1:0
15.09.19 17:00 Crimmitschau Bayreuth ESV over 3:6 2:2,0:0,1:4
13.09.19 20:00 Heilbronn Crimmitschau over 2:6 1:1,0:3,1:2

Heilbronn


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
12.01.20 17:00 Lausitzer Füchse Heilbronn over 4:3pp 1:0,1:2,1:1,1:0
10.01.20 20:00 Heilbronn Dresden over 9:2 1:0,7:1,1:1
05.01.20 18:30 Heilbronn Bad Nauheim under 1:4 0:0,1:2,0:2
03.01.20 19:30 Bad Nauheim Heilbronn under 1:2 0:2,0:0,1:0
30.12.19 19:30 Frankfurt Heilbronn over 3:4pp 2:0,0:1,1:2,0:1
28.12.19 14:00 Kassel Heilbronn over 2:5 0:2,0:0,2:3
26.12.19 18:30 Heilbronn Bayreuth ESV over 5:3 5:2,0:1,0:0
22.12.19 16:00 Bad Tölz Heilbronn over 8:6 3:1,3:4,2:1
20.12.19 20:00 Heilbronn Freiburg over 6:3 2:1,3:1,1:1
15.12.19 17:00 Landshut Heilbronn over 6:3 1:0,2:3,3:0
13.12.19 20:00 Heilbronn Landshut over 4:3sn 1:1,1:1,1:1,0:0,2:1
08.12.19 17:00 Heilbronn Lausitzer Füchse over 7:1 5:0,1:1,1:0
06.12.19 19:30 Dresden Heilbronn over 8:5 1:2,5:0,2:3
01.12.19 18:30 Ravensburg Heilbronn under 3:2 1:1,2:1,0:0
29.11.19 20:00 Heilbronn Bad Nauheim over 5:3 3:1,1:0,1:2
26.11.19 20:00 Bietigheim Heilbronn over 4:7 0:4,1:1,3:2
24.11.19 18:30 Heilbronn Kassel over 4:3 1:1,2:2,1:0
22.11.19 20:00 Bayreuth ESV Heilbronn over 2:4 0:2,2:2,0:0
17.11.19 18:30 Heilbronn Bad Tölz over 4:5 1:1,2:1,1:3
15.11.19 19:30 Freiburg Heilbronn over 3:4pp 1:1,0:1,2:1,0:1
03.11.19 18:30 Heilbronn Kaufbeuren over 3:5 1:2,2:1,0:2
01.11.19 19:30 Landshut Heilbronn over 4:3 2:1,2:2,0:0
27.10.19 17:00 Heilbronn Bietigheim under 4:1 2:1,2:0,0:0
25.10.19 20:00 Crimmitschau Heilbronn over 2:4 0:0,2:1,0:3
20.10.19 17:00 Lausitzer Füchse Heilbronn under 2:1 1:0,0:1,1:0
18.10.19 20:00 Heilbronn Dresden under 3:2 0:0,1:2,2:0
13.10.19 18:30 Heilbronn Ravensburg over 5:2 2:0,2:2,1:0
11.10.19 19:30 Bad Nauheim Heilbronn over 1:7 1:3,0:2,0:2
06.10.19 18:30 Kassel Heilbronn over 7:1 3:0,2:0,2:1
04.10.19 20:00 Heilbronn Bayreuth ESV over 4:3 3:2,1:0,0:1
02.10.19 20:00 Heilbronn Frankfurt under 4:1 0:0,3:0,1:1
29.09.19 18:30 Bad Tölz Heilbronn over 5:6pp 2:1,2:2,1:2,0:1
27.09.19 20:00 Heilbronn Freiburg over 6:3 2:2,3:0,1:1
22.09.19 18:30 Kaufbeuren Heilbronn over 2:8 1:1,1:3,0:4
20.09.19 20:00 Heilbronn Landshut under 3:1 3:0,0:0,0:1
15.09.19 16:00 Frankfurt Heilbronn over 5:3 2:0,1:3,2:0
13.09.19 20:00 Heilbronn Crimmitschau over 2:6 1:1,0:3,1:2

Crimmitschau


nenájdený žiadny zápas

Heilbronn


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bad Nauheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Crimmitschau 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dresden 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Freiburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Kassel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Kaufbeuren 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Krefeld 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Landshut 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Lausitzer Füchse 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Ravensburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Regensburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Rosenheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Selb 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Weiden 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Crimmitschau 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Dresden 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Weiden 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Freiburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Bad Nauheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Landshut 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Ravensburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Kassel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Lausitzer Füchse 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Regensburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Selb 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Kaufbeuren 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Rosenheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Krefeld 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Crimmitschau 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Dresden 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Weiden 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Freiburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Bad Nauheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Landshut 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Ravensburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Kassel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Lausitzer Füchse 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Regensburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Selb 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Kaufbeuren 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Rosenheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Krefeld 0 0 0 0 0 0 0 0 0