Sault Ste. Marie Greyhounds VS Mississauga Steelheads


Sault Ste. Marie Greyhounds

Mississauga Steelheads

Sault Ste. Marie Greyhounds (T1) VS Mississauga Steelheads (T2)

Sault Ste. Marie Greyhounds

Mississauga Steelheads

Zaujímavé

Sault Ste. Marie Greyhounds

  • Sault Ste. Marie Greyhounds vyhral 53% zápasov (z celkového počtu 79 vyhral 42 zápasov).
  • Až 62 zápasov tímu Sault Ste. Marie Greyhounds skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 79 zápasov, to je až 78%.
  • Sault Ste. Marie Greyhounds už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Sault Ste. Marie Greyhounds už 10 zápasov v rade neremízovali.
  • Sault Ste. Marie Greyhounds už 1 zápasov v rade nevyhrali.

Mississauga Steelheads

  • Tím Mississauga Steelheads odohral až 50 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 69% z celkového počtu 72 zápasov.

H2H

  • 50% vzájomných zápasov (2 z 4) skončilo remízou.
  • 75% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 3 z 4 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Kanada / OHL / 2018/2019
13.01.2019 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Mississauga Steelheads over 6:4 2:1,3:2,1:1
15.12.2018 01:00 Mississauga Steelheads Sault Ste. Marie Greyhounds under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
Kanada / OHL / 2017/2018
14.01.2018 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Mississauga Steelheads over 7:4 0:1,2:2,5:1
05.01.2018 01:00 Mississauga Steelheads Sault Ste. Marie Greyhounds over 4:3ppsn 3:0,0:1,0:2,0:0,2:0

Sault Ste. Marie Greyhounds

2 - 2 - 0

Mississauga Steelheads

Sault Ste. Marie Greyhounds


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.04.19 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Saginaw Spirit under 0:5 0:0,0:2,0:3
13.04.19 01:05 Saginaw Spirit Sault Ste. Marie Greyhounds over 2:6 0:2,1:2,1:2
12.04.19 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Saginaw Spirit under 3:0 0:0,1:0,2:0
10.04.19 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Saginaw Spirit over 5:7 3:1,2:4,0:2
07.04.19 23:30 Saginaw Spirit Sault Ste. Marie Greyhounds over 10:1 5:0,3:1,2:0
06.04.19 01:05 Saginaw Spirit Sault Ste. Marie Greyhounds under 4:1 0:0,1:1,3:0
30.03.19 00:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Owen Sound Attack over 7:4 1:1,2:2,4:1
28.03.19 00:00 Owen Sound Attack Sault Ste. Marie Greyhounds over 2:5 1:2,0:2,1:1
26.03.19 00:00 Owen Sound Attack Sault Ste. Marie Greyhounds over 2:5 2:2,0:1,0:2
24.03.19 00:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Owen Sound Attack over 6:3 4:1,0:2,2:0
22.03.19 00:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Owen Sound Attack over 3:4pp 1:2,2:1,0:0,0:1
17.03.19 19:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Saginaw Spirit over 5:2 1:0,4:0,0:2
16.03.19 00:07 Sault Ste. Marie Greyhounds London Knights over 6:3 2:1,2:1,2:1
15.03.19 00:05 Saginaw Spirit Sault Ste. Marie Greyhounds under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
10.03.19 19:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Windsor Spitfires over 3:4pp 1:1,1:2,1:0,0:1
01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Sarnia Sting over 6:1 1:1,2:0,3:0
07.03.19 01:05 Sudbury Wolves Sault Ste. Marie Greyhounds under 3:1 1:0,0:1,2:0
03.03.19 20:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Owen Sound Attack over 4:3 1:1,2:1,1:1
02.03.19 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Oshawa Generals under 2:3 2:2,0:0,0:1
28.02.19 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Saginaw Spirit over 3:5 1:2,0:2,2:1
24.02.19 20:05 Sarnia Sting Sault Ste. Marie Greyhounds over 4:5 2:3,0:2,2:0
23.02.19 01:30 Kitchener Rangers Sault Ste. Marie Greyhounds over 4:3 2:0,0:2,2:1
22.02.19 01:05 Windsor Spitfires Sault Ste. Marie Greyhounds over 2:4 2:1,0:1,0:2
20.02.19 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Sarnia Sting over 6:2 2:0,3:1,1:1
16.02.19 01:05 Sudbury Wolves Sault Ste. Marie Greyhounds over 4:10 3:2,1:4,0:4
15.02.19 01:00 North Bay Battalion Sault Ste. Marie Greyhounds over 4:3pp 2:1,0:1,1:1,1:0
10.02.19 20:07 Sault Ste. Marie Greyhounds London Knights over 6:3 1:0,3:2,2:1
01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Niagara IceDogs over 7:6 3:2,3:0,1:4
07.02.19 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Sudbury Wolves over 2:4 1:2,1:2,0:0
03.02.19 20:05 Oshawa Generals Sault Ste. Marie Greyhounds under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
02.02.19 01:00 Erie Otters Sault Ste. Marie Greyhounds under 1:4 0:2,1:1,0:1
01.02.19 01:00 Niagara IceDogs Sault Ste. Marie Greyhounds over 6:1 1:0,3:1,2:0
27.01.19 20:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Kitchener Rangers over 3:4pp 1:2,2:0,0:1,0:1
01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Peterborough Petes over 8:2 0:0,3:1,5:1
20.01.19 21:05 Sudbury Wolves Sault Ste. Marie Greyhounds over 4:7 2:1,1:2,1:4
01:30 Barrie Colts Sault Ste. Marie Greyhounds over 5:8 1:2,2:4,2:2
18.01.19 01:00 North Bay Battalion Sault Ste. Marie Greyhounds over 1:5 0:3,1:0,0:2
13.01.19 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Mississauga Steelheads over 6:4 2:1,3:2,1:1
12.01.19 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Windsor Spitfires over 4:3 2:1,2:1,0:1
10.01.19 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Sarnia Sting over 4:2 1:0,1:1,2:1
06.01.19 20:00 Flint Firebirds Sault Ste. Marie Greyhounds over 6:4 3:0,1:1,2:3
05.01.19 01:30 London Knights Sault Ste. Marie Greyhounds over 4:5pp 1:1,1:2,2:1,0:1
04.01.19 01:05 Sarnia Sting Sault Ste. Marie Greyhounds over 4:5pp 2:1,0:1,2:2,0:1
30.12.18 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Sudbury Wolves over 5:2 0:1,3:1,2:0
29.12.18 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Saginaw Spirit over 2:4 1:1,1:1,0:2
15.12.18 21:30 Hamilton Bulldogs (OHL) Sault Ste. Marie Greyhounds over 1:5 0:2,1:0,0:3
01:00 Mississauga Steelheads Sault Ste. Marie Greyhounds under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
09.12.18 20:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Barrie Colts over 2:4 0:2,2:0,0:2
08.12.18 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Guelph Storm over 4:3 3:0,0:1,1:2
06.12.18 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Flint Firebirds over 7:2 2:0,2:2,3:0
02.12.18 20:00 Flint Firebirds Sault Ste. Marie Greyhounds over 3:5 1:1,2:3,0:1
01:05 Saginaw Spirit Sault Ste. Marie Greyhounds over 4:7 1:0,1:3,2:4
30.11.18 01:05 Windsor Spitfires Sault Ste. Marie Greyhounds under 3:2 0:0,2:1,1:1
25.11.18 01:30 Owen Sound Attack Sault Ste. Marie Greyhounds over 4:7 1:1,1:3,2:3
24.11.18 01:30 Guelph Storm Sault Ste. Marie Greyhounds over 5:4pp 1:2,0:0,3:2,1:0
22.11.18 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Sudbury Wolves over 7:4 1:1,4:2,2:1
18.11.18 20:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Windsor Spitfires over 6:5pp 1:0,3:4,1:1,1:0
17.11.18 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Ottawa 67's over 2:8 0:1,1:5,1:2
11.11.18 01:05 Saginaw Spirit Sault Ste. Marie Greyhounds over 5:3 3:0,1:1,1:2
10.11.18 01:00 Flint Firebirds Sault Ste. Marie Greyhounds over 4:2 1:0,0:1,3:1
04.11.18 20:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Erie Otters under 2:3sn 0:1,2:1,0:0,0:0,2:3
03.11.18 00:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Guelph Storm over 4:3pp 0:2,1:1,2:0,1:0
01.11.18 00:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Flint Firebirds over 9:3 1:2,5:0,3:1
28.10.18 19:00 Guelph Storm Sault Ste. Marie Greyhounds over 4:3pp 3:0,0:1,0:2,1:0
27.10.18 01:30 Kitchener Rangers Sault Ste. Marie Greyhounds over 4:7 2:4,1:3,1:0
26.10.18 01:05 Windsor Spitfires Sault Ste. Marie Greyhounds under 2:3 0:0,0:1,2:2
21.10.18 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Hamilton Bulldogs (OHL) over 4:3 1:1,1:0,2:2
20.10.18 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Kingston Frontenacs over 4:3pp 1:0,2:2,0:1,1:0
18.10.18 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Saginaw Spirit over 6:3 1:0,3:0,2:3
14.10.18 20:07 Sault Ste. Marie Greyhounds North Bay Battalion under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
13.10.18 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Kitchener Rangers under 4:1 2:0,1:0,1:1
11.10.18 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Flint Firebirds under 4:1 1:0,1:0,2:1
07.10.18 20:00 Ottawa 67's Sault Ste. Marie Greyhounds over 6:2 4:2,2:0,0:0
06.10.18 01:00 Kingston Frontenacs Sault Ste. Marie Greyhounds under 1:4 0:1,0:1,1:2
05.10.18 01:00 Peterborough Petes Sault Ste. Marie Greyhounds over 5:2 0:0,1:1,4:1
30.09.18 01:05 Sarnia Sting Sault Ste. Marie Greyhounds under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
29.09.18 01:30 London Knights Sault Ste. Marie Greyhounds over 3:5 1:2,1:1,1:2
23.09.18 01:00 Sault Ste. Marie Greyhounds North Bay Battalion over 6:0 2:0,2:0,2:0
20.09.18 01:05 Saginaw Spirit Sault Ste. Marie Greyhounds over 5:2 1:0,2:1,2:1

Mississauga Steelheads


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
28.03.19 00:00 Mississauga Steelheads Sudbury Wolves under 1:4 0:2,1:1,0:1
25.03.19 02:00 Mississauga Steelheads Sudbury Wolves over 3:5 2:2,1:2,0:1
24.03.19 00:05 Sudbury Wolves Mississauga Steelheads under 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
23.03.19 00:05 Sudbury Wolves Mississauga Steelheads over 5:2 2:0,1:0,2:2
17.03.19 19:00 Mississauga Steelheads Barrie Colts over 5:4 0:3,1:0,4:1
16.03.19 00:00 Mississauga Steelheads North Bay Battalion over 4:7 1:1,0:4,3:2
15.03.19 00:00 Niagara IceDogs Mississauga Steelheads over 4:2 3:0,0:1,1:1
13.03.19 01:00 Mississauga Steelheads Erie Otters over 5:2 1:0,2:1,2:1
10.03.19 01:00 Erie Otters Mississauga Steelheads over 5:3 2:1,0:1,3:1
09.03.19 01:00 Mississauga Steelheads Hamilton Bulldogs (OHL) over 1:6 0:3,0:2,1:1
03.03.19 20:00 Ottawa 67's Mississauga Steelheads under 3:0 0:0,1:0,2:0
02.03.19 01:00 Mississauga Steelheads Barrie Colts over 6:3 1:2,2:1,3:0
27.02.19 17:00 Mississauga Steelheads Kitchener Rangers under 2:3 0:0,0:3,2:0
24.02.19 20:00 Kitchener Rangers Mississauga Steelheads over 5:2 2:1,2:1,1:0
23.02.19 01:35 Oshawa Generals Mississauga Steelheads over 5:3 2:2,1:1,2:0
18.02.19 20:00 Mississauga Steelheads London Knights over 9:4 2:2,4:2,3:0
17.02.19 20:00 North Bay Battalion Mississauga Steelheads over 3:4pp 2:1,1:1,0:1,0:1
16.02.19 01:00 Kingston Frontenacs Mississauga Steelheads under 1:4 0:1,1:1,0:2
14.02.19 01:00 Hamilton Bulldogs (OHL) Mississauga Steelheads over 6:5sn 1:2,2:1,2:2,0:0,1:0
10.02.19 20:00 Mississauga Steelheads Windsor Spitfires under 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
09.02.19 01:00 Mississauga Steelheads Ottawa 67's under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:0
08.02.19 01:00 Niagara IceDogs Mississauga Steelheads under 1:3 0:0,0:3,1:0
03.02.19 01:30 Barrie Colts Mississauga Steelheads under 3:1 1:0,1:0,1:1
02.02.19 01:00 Mississauga Steelheads North Bay Battalion over 6:3 1:1,3:2,2:0
27.01.19 20:00 Mississauga Steelheads Sudbury Wolves under 1:2 1:0,0:0,0:2
26.01.19 22:00 Hamilton Bulldogs (OHL) Mississauga Steelheads over 4:3pp 2:0,1:1,0:2,1:0
01:00 Mississauga Steelheads Barrie Colts over 4:3pp 2:0,0:1,1:2,1:0
20.01.19 20:00 Mississauga Steelheads Sarnia Sting under 3:2 1:0,1:1,1:1
01:30 Owen Sound Attack Mississauga Steelheads over 3:6 1:3,2:0,0:3
19.01.19 01:00 Mississauga Steelheads Flint Firebirds over 8:5 2:2,3:1,3:2
13.01.19 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Mississauga Steelheads over 6:4 2:1,3:2,1:1
12.01.19 01:05 Sudbury Wolves Mississauga Steelheads under 3:0 0:0,1:0,2:0
11.01.19 01:00 North Bay Battalion Mississauga Steelheads over 4:3pp 0:2,3:1,0:0,1:0
06.01.19 20:00 Mississauga Steelheads Peterborough Petes over 4:7 1:2,3:3,0:2
05.01.19 01:35 Oshawa Generals Mississauga Steelheads over 7:4 4:1,0:2,3:1
04.01.19 01:05 Peterborough Petes Mississauga Steelheads over 5:6sn 1:1,3:2,1:2,0:0,1:2
31.12.18 20:05 Windsor Spitfires Mississauga Steelheads over 5:9 2:4,2:2,1:3
30.12.18 01:00 Peterborough Petes Mississauga Steelheads under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
29.12.18 01:00 Mississauga Steelheads Oshawa Generals over 2:6 2:0,0:1,0:5
16.12.18 20:00 Mississauga Steelheads Sudbury Wolves under 3:1 0:0,3:1,0:0
15.12.18 20:00 Guelph Storm Mississauga Steelheads over 6:4 2:2,3:2,1:0
01:00 Mississauga Steelheads Sault Ste. Marie Greyhounds under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
09.12.18 20:00 Mississauga Steelheads Saginaw Spirit over 3:5 2:1,1:2,0:2
08.12.18 01:00 Mississauga Steelheads Oshawa Generals over 4:2 1:2,0:0,3:0
02.12.18 21:05 Sudbury Wolves Mississauga Steelheads over 7:0 2:0,2:0,3:0
01.12.18 01:00 Mississauga Steelheads Hamilton Bulldogs (OHL) over 2:5 0:2,2:2,0:1
30.11.18 01:30 Barrie Colts Mississauga Steelheads over 4:2 0:1,2:1,2:0
24.11.18 22:05 Sudbury Wolves Mississauga Steelheads under 3:2 2:0,0:0,1:2
01:00 Mississauga Steelheads North Bay Battalion over 2:5 1:3,0:1,1:1
23.11.18 01:00 London Knights Mississauga Steelheads over 7:4 4:3,2:0,1:1
18.11.18 20:00 Mississauga Steelheads Sudbury Wolves over 5:3 1:1,2:0,2:2
17.11.18 01:00 Kingston Frontenacs Mississauga Steelheads over 1:5 0:1,0:3,1:1
14.11.18 17:00 Mississauga Steelheads Guelph Storm under 4:1 1:0,1:1,2:0
11.11.18 01:00 Flint Firebirds Mississauga Steelheads over 4:5 1:0,3:3,0:2
10.11.18 01:05 Saginaw Spirit Mississauga Steelheads over 5:1 1:1,1:0,3:0
04.11.18 20:00 Mississauga Steelheads Kingston Frontenacs over 5:2 1:1,1:0,3:1
03.11.18 00:00 Mississauga Steelheads Niagara IceDogs over 4:2 0:1,2:1,2:0
02.11.18 00:00 Niagara IceDogs Mississauga Steelheads under 3:1 0:1,1:0,2:0
28.10.18 21:00 Erie Otters Mississauga Steelheads over 5:4pp 1:1,1:1,2:2,1:0
27.10.18 01:00 Mississauga Steelheads Owen Sound Attack over 3:5 1:2,2:3,0:0
21.10.18 20:00 Mississauga Steelheads Ottawa 67's under 1:3 1:1,0:1,0:1
20.10.18 01:00 Mississauga Steelheads Peterborough Petes under 3:0 1:0,2:0,0:0
19.10.18 01:00 North Bay Battalion Mississauga Steelheads over 3:4 0:2,3:2,0:0
14.10.18 20:05 Sarnia Sting Mississauga Steelheads over 2:6 1:4,1:2,0:0
13.10.18 22:00 Hamilton Bulldogs (OHL) Mississauga Steelheads over 5:1 4:0,0:0,1:1
01:00 Mississauga Steelheads Hamilton Bulldogs (OHL) over 4:3 1:1,1:1,2:1
06.10.18 01:00 Mississauga Steelheads Niagara IceDogs over 5:4pp 4:3,0:0,0:1,1:0
05.10.18 01:30 Barrie Colts Mississauga Steelheads under 1:2 1:2,0:0,0:0
30.09.18 20:00 Mississauga Steelheads Kingston Frontenacs under 4:1 2:1,1:0,1:0
29.09.18 01:00 Mississauga Steelheads Erie Otters over 6:1 2:0,2:0,2:1
23.09.18 20:00 Mississauga Steelheads Niagara IceDogs over 6:8 1:2,4:5,1:1
22.09.18 01:00 Ottawa 67's Mississauga Steelheads over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0

Sault Ste. Marie Greyhounds


nenájdený žiadny zápas

Mississauga Steelheads


nenájdený žiadny zápas

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ottawa 67's 66 35 7 6 5 110 290 180 104
2. Niagara IceDogs 68 40 2 7 10 117 326 209 95
3. Oshawa Generals 68 28 8 4 16 72 288 216 92
4. Sudbury Wolves 68 31 6 5 15 48 254 206 91
5. Mississauga Steelheads 68 20 6 7 22 -11 239 250 71
6. Peterborough Petes 68 19 7 4 27 -22 234 256 70
7. North Bay Battalion 68 16 7 5 28 -51 230 281 65
8. Hamilton Bulldogs (OHL) 68 15 7 5 29 -42 241 283 63
9. Barrie Colts 68 20 3 4 34 -24 221 245 56
10. Kingston Frontenacs 68 12 1 2 50 -163 144 307 30

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. London Knights 68 30 8 7 8 88 299 211 99
2. Saginaw Spirit 68 37 4 6 11 76 294 218 96
3. Sault Ste. Marie Greyhounds 68 28 8 8 8 68 292 224 96
4. Guelph Storm 68 24 8 10 8 78 308 230 90
5. Kitchener Rangers 68 28 3 4 26 -16 251 267 72
6. Owen Sound Attack 68 25 3 6 25 -50 224 274 68
7. Sarnia Sting 68 12 8 7 26 -29 271 300 63
8. Windsor Spitfires 68 15 5 10 23 -41 216 257 60
9. Erie Otters 68 -2 14 4 34 -70 230 300 56
10. Flint Firebirds 68 12 2 6 40 -138 212 350 38

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Niagara IceDogs 68 40 2 7 10 117 326 209 95
2. Sudbury Wolves 68 31 6 5 15 48 254 206 91
3. Mississauga Steelheads 68 20 6 7 22 -11 239 250 71
4. North Bay Battalion 68 16 7 5 28 -51 230 281 65
5. Barrie Colts 68 20 3 4 34 -24 221 245 56

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ottawa 67's 66 35 7 6 5 110 290 180 104
2. Oshawa Generals 68 28 8 4 16 72 288 216 92
3. Peterborough Petes 68 19 7 4 27 -22 234 256 70
4. Hamilton Bulldogs (OHL) 68 15 7 5 29 -42 241 283 63
5. Kingston Frontenacs 68 12 1 2 50 -163 144 307 30

Midwest Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. London Knights 68 30 8 7 8 88 299 211 99
2. Guelph Storm 68 24 8 10 8 78 308 230 90
3. Kitchener Rangers 68 28 3 4 26 -16 251 267 72
4. Owen Sound Attack 68 25 3 6 25 -50 224 274 68
5. Erie Otters 68 -2 14 4 34 -70 230 300 56

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Saginaw Spirit 68 37 4 6 11 76 294 218 96
2. Sault Ste. Marie Greyhounds 68 28 8 8 8 68 292 224 96
3. Sarnia Sting 68 12 8 7 26 -29 271 300 63
4. Windsor Spitfires 68 15 5 10 23 -41 216 257 60
5. Flint Firebirds 68 12 2 6 40 -138 212 350 38
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ottawa 67's 66 35 7 6 5 110 290 180 104
2. London Knights 68 30 8 7 8 88 299 211 99
3. Saginaw Spirit 68 37 4 6 11 76 294 218 96
4. Sault Ste. Marie Greyhounds 68 28 8 8 8 68 292 224 96
5. Niagara IceDogs 68 40 2 7 10 117 326 209 95
6. Oshawa Generals 68 28 8 4 16 72 288 216 92
7. Sudbury Wolves 68 31 6 5 15 48 254 206 91
8. Guelph Storm 68 24 8 10 8 78 308 230 90
9. Kitchener Rangers 68 28 3 4 26 -16 251 267 72
10. Mississauga Steelheads 68 20 6 7 22 -11 239 250 71
11. Peterborough Petes 68 19 7 4 27 -22 234 256 70
12. Owen Sound Attack 68 25 3 6 25 -50 224 274 68
13. North Bay Battalion 68 16 7 5 28 -51 230 281 65
14. Sarnia Sting 68 12 8 7 26 -29 271 300 63
15. Hamilton Bulldogs (OHL) 68 15 7 5 29 -42 241 283 63
16. Windsor Spitfires 68 15 5 10 23 -41 216 257 60
17. Barrie Colts 68 20 3 4 34 -24 221 245 56
18. Erie Otters 68 -2 14 4 34 -70 230 300 56
19. Flint Firebirds 68 12 2 6 40 -138 212 350 38
20. Kingston Frontenacs 68 12 1 2 50 -163 144 307 30

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ottawa 67's 33 20 4 2 1 73 150 77 58
2. Niagara IceDogs 34 25 0 3 3 76 168 92 53
3. Oshawa Generals 34 15 3 3 7 42 155 113 45
4. Sudbury Wolves 34 19 4 1 5 57 149 92 55
5. Mississauga Steelheads 34 13 4 1 11 17 131 114 43
6. Peterborough Petes 34 9 5 4 7 18 129 111 42
7. North Bay Battalion 34 9 4 4 9 -14 128 142 38
8. Hamilton Bulldogs (OHL) 34 9 3 4 11 -12 121 133 34
9. Barrie Colts 34 13 1 0 19 5 123 118 30
10. Kingston Frontenacs 34 9 0 1 23 -65 79 144 19

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. London Knights 34 17 5 2 3 78 172 94 56
2. Saginaw Spirit 34 22 1 3 4 54 151 97 51
3. Sault Ste. Marie Greyhounds 34 18 3 4 2 49 155 106 52
4. Guelph Storm 34 15 4 2 7 58 164 106 48
5. Kitchener Rangers 34 13 2 4 9 1 132 131 38
6. Owen Sound Attack 34 16 3 3 6 13 129 116 47
7. Sarnia Sting 34 8 5 3 10 9 146 137 39
8. Windsor Spitfires 34 8 4 4 10 -2 114 116 36
9. Erie Otters 34 0 7 3 14 -25 111 136 31
10. Flint Firebirds 34 10 1 3 16 -38 122 160 27

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Niagara IceDogs 34 25 0 3 3 76 168 92 53
2. Sudbury Wolves 34 19 4 1 5 57 149 92 55
3. Mississauga Steelheads 34 13 4 1 11 17 131 114 43
4. North Bay Battalion 34 9 4 4 9 -14 128 142 38
5. Barrie Colts 34 13 1 0 19 5 123 118 30

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ottawa 67's 33 20 4 2 1 73 150 77 58
2. Oshawa Generals 34 15 3 3 7 42 155 113 45
3. Peterborough Petes 34 9 5 4 7 18 129 111 42
4. Hamilton Bulldogs (OHL) 34 9 3 4 11 -12 121 133 34
5. Kingston Frontenacs 34 9 0 1 23 -65 79 144 19

Midwest Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. London Knights 34 17 5 2 3 78 172 94 56
2. Guelph Storm 34 15 4 2 7 58 164 106 48
3. Kitchener Rangers 34 13 2 4 9 1 132 131 38
4. Owen Sound Attack 34 16 3 3 6 13 129 116 47
5. Erie Otters 34 0 7 3 14 -25 111 136 31

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Saginaw Spirit 34 22 1 3 4 54 151 97 51
2. Sault Ste. Marie Greyhounds 34 18 3 4 2 49 155 106 52
3. Sarnia Sting 34 8 5 3 10 9 146 137 39
4. Windsor Spitfires 34 8 4 4 10 -2 114 116 36
5. Flint Firebirds 34 10 1 3 16 -38 122 160 27
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ottawa 67's 33 20 4 2 1 73 150 77 58
2. London Knights 34 17 5 2 3 78 172 94 56
3. Sudbury Wolves 34 19 4 1 5 57 149 92 55
4. Niagara IceDogs 34 25 0 3 3 76 168 92 53
5. Sault Ste. Marie Greyhounds 34 18 3 4 2 49 155 106 52
6. Saginaw Spirit 34 22 1 3 4 54 151 97 51
7. Guelph Storm 34 15 4 2 7 58 164 106 48
8. Owen Sound Attack 34 16 3 3 6 13 129 116 47
9. Oshawa Generals 34 15 3 3 7 42 155 113 45
10. Mississauga Steelheads 34 13 4 1 11 17 131 114 43
11. Peterborough Petes 34 9 5 4 7 18 129 111 42
12. Sarnia Sting 34 8 5 3 10 9 146 137 39
13. Kitchener Rangers 34 13 2 4 9 1 132 131 38
14. North Bay Battalion 34 9 4 4 9 -14 128 142 38
15. Windsor Spitfires 34 8 4 4 10 -2 114 116 36
16. Hamilton Bulldogs (OHL) 34 9 3 4 11 -12 121 133 34
17. Erie Otters 34 0 7 3 14 -25 111 136 31
18. Barrie Colts 34 13 1 0 19 5 123 118 30
19. Flint Firebirds 34 10 1 3 16 -38 122 160 27
20. Kingston Frontenacs 34 9 0 1 23 -65 79 144 19

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ottawa 67's 33 15 3 4 4 37 140 103 46
2. Niagara IceDogs 34 15 2 4 7 41 158 117 42
3. Oshawa Generals 34 13 5 1 9 30 133 103 47
4. Sudbury Wolves 34 12 2 4 10 -9 105 114 36
5. Mississauga Steelheads 34 7 2 6 11 -28 108 136 28
6. Peterborough Petes 34 10 2 0 20 -40 105 145 28
7. North Bay Battalion 34 7 3 1 19 -37 102 139 27
8. Hamilton Bulldogs (OHL) 34 6 4 1 18 -30 120 150 29
9. Barrie Colts 34 7 2 4 15 -29 98 127 26
10. Kingston Frontenacs 34 3 1 1 27 -98 65 163 11

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. London Knights 34 13 3 5 5 10 127 117 43
2. Saginaw Spirit 34 15 3 3 7 22 143 121 45
3. Sault Ste. Marie Greyhounds 34 10 5 4 6 19 137 118 44
4. Guelph Storm 34 9 4 8 1 20 144 124 42
5. Kitchener Rangers 34 15 1 0 17 -17 119 136 34
6. Owen Sound Attack 34 9 0 3 19 -63 95 158 21
7. Sarnia Sting 34 4 3 4 16 -38 125 163 24
8. Windsor Spitfires 34 7 1 6 13 -39 102 141 24
9. Erie Otters 34 -2 7 1 20 -45 119 164 25
10. Flint Firebirds 34 2 1 3 24 -100 90 190 11

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Niagara IceDogs 34 15 2 4 7 41 158 117 42
2. Sudbury Wolves 34 12 2 4 10 -9 105 114 36
3. Mississauga Steelheads 34 7 2 6 11 -28 108 136 28
4. North Bay Battalion 34 7 3 1 19 -37 102 139 27
5. Barrie Colts 34 7 2 4 15 -29 98 127 26

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ottawa 67's 33 15 3 4 4 37 140 103 46
2. Oshawa Generals 34 13 5 1 9 30 133 103 47
3. Peterborough Petes 34 10 2 0 20 -40 105 145 28
4. Hamilton Bulldogs (OHL) 34 6 4 1 18 -30 120 150 29
5. Kingston Frontenacs 34 3 1 1 27 -98 65 163 11

Midwest Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. London Knights 34 13 3 5 5 10 127 117 43
2. Guelph Storm 34 9 4 8 1 20 144 124 42
3. Kitchener Rangers 34 15 1 0 17 -17 119 136 34
4. Owen Sound Attack 34 9 0 3 19 -63 95 158 21
5. Erie Otters 34 -2 7 1 20 -45 119 164 25

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Saginaw Spirit 34 15 3 3 7 22 143 121 45
2. Sault Ste. Marie Greyhounds 34 10 5 4 6 19 137 118 44
3. Sarnia Sting 34 4 3 4 16 -38 125 163 24
4. Windsor Spitfires 34 7 1 6 13 -39 102 141 24
5. Flint Firebirds 34 2 1 3 24 -100 90 190 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Oshawa Generals 34 13 5 1 9 30 133 103 47
2. Ottawa 67's 33 15 3 4 4 37 140 103 46
3. Saginaw Spirit 34 15 3 3 7 22 143 121 45
4. Sault Ste. Marie Greyhounds 34 10 5 4 6 19 137 118 44
5. London Knights 34 13 3 5 5 10 127 117 43
6. Niagara IceDogs 34 15 2 4 7 41 158 117 42
7. Guelph Storm 34 9 4 8 1 20 144 124 42
8. Sudbury Wolves 34 12 2 4 10 -9 105 114 36
9. Kitchener Rangers 34 15 1 0 17 -17 119 136 34
10. Hamilton Bulldogs (OHL) 34 6 4 1 18 -30 120 150 29
11. Mississauga Steelheads 34 7 2 6 11 -28 108 136 28
12. Peterborough Petes 34 10 2 0 20 -40 105 145 28
13. North Bay Battalion 34 7 3 1 19 -37 102 139 27
14. Barrie Colts 34 7 2 4 15 -29 98 127 26
15. Erie Otters 34 -2 7 1 20 -45 119 164 25
16. Windsor Spitfires 34 7 1 6 13 -39 102 141 24
17. Sarnia Sting 34 4 3 4 16 -38 125 163 24
18. Owen Sound Attack 34 9 0 3 19 -63 95 158 21
19. Kingston Frontenacs 34 3 1 1 27 -98 65 163 11
20. Flint Firebirds 34 2 1 3 24 -100 90 190 11