Žlobin VS Junost Minsk


Žlobin

Junost Minsk

Žlobin (T1) VS Junost Minsk (T2)

Žlobin

Junost Minsk

Zaujímavé

Žlobin

  • Z celkového počtu 62 prehralo mužstvo Žlobin až 53% svojích zápasov. 33 prehraných zápasov.
  • Počet remíz tímu Žlobin je až 16 z celkového počtu 62 zápasov, čo je až 26%.
  • Až 39 zápasov tímu Žlobin skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 62 zápasov, to je až 63%.
  • Žlobin už 5 zápasov v rade nevyhrali.

Junost Minsk

  • 44 víťazstiev z celkového počtu 74 (59% výhier).
  • 53 z celkového počtu 74 zápasov tímu Junost Minsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 72%.
  • Junost Minsk ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 76% vzájomných zápasov, čo je 19 výhier z 25 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 14 z 25 vzájomných zápasov, čo je 56%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Extraliga / 2019/2020
13.02.2020 17:00 Junost Minsk Žlobin under 2:3 0:1,2:1,0:1
28.01.2020 17:00 Žlobin Junost Minsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
23.01.2020 17:00 Junost Minsk Žlobin over 5:1 1:0,4:1,0:0
13.01.2020 16:00 Žlobin Junost Minsk under 0:3 0:0,0:2,0:1
19.12.2019 17:00 Junost Minsk Žlobin under 1:2ppsn 0:1,1:0,0:0,0:0,2:3
03.12.2019 17:00 Žlobin Junost Minsk under 1:3 1:0,0:2,0:1
17.11.2019 11:00 Junost Minsk Žlobin over 5:2 2:0,2:2,1:0
10.11.2019 15:00 Žlobin Junost Minsk under 1:3 0:1,1:2,0:0
19.10.2019 12:00 Žlobin Junost Minsk under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
25.09.2019 18:00 Junost Minsk Žlobin under 2:1 0:1,1:0,1:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
05.03.2019 17:00 Junost Minsk Žlobin over 7:2 2:0,3:1,2:1
24.01.2019 17:00 Žlobin Junost Minsk over 3:4pp 0:2,1:1,2:0,0:1
16.01.2019 16:15 Junost Minsk Žlobin over 6:2 3:2,1:0,2:0
18.12.2018 17:00 Žlobin Junost Minsk under 1:4 0:1,1:3,0:0
22.11.2018 17:00 Junost Minsk Žlobin under 3:2ppsn 0:0,2:2,0:0,0:0,1:0
25.10.2018 18:00 Žlobin Junost Minsk over 1:8 0:1,1:5,0:2
02.10.2018 18:00 Junost Minsk Žlobin over 5:2 3:0,1:1,1:1
13.09.2018 18:00 Žlobin Junost Minsk over 0:6 0:2,0:2,0:2
20.08.2018 17:00 Žlobin Junost Minsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
17.02.2018 15:00 Žlobin Junost Minsk under 3:2 1:1,2:1,0:0
11.02.2018 15:00 Junost Minsk Žlobin over 6:1 3:0,3:0,0:1
03.01.2018 17:00 Žlobin Junost Minsk under 1:4 0:3,0:1,1:0
09.12.2017 11:00 Junost Minsk Žlobin under 4:0 1:0,1:0,2:0
28.10.2017 12:00 Žlobin Junost Minsk over 1:8 1:3,0:3,0:2
23.09.2017 12:00 Junost Minsk Žlobin over 7:4 3:1,2:2,2:1

Žlobin

2 - 4 - 19

Junost Minsk

Žlobin


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
03.03.20 18:30 Žlobin Shakhtar Soligorsk under 2:3 2:0,0:1,0:2
02.03.20 17:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk over 3:5 0:3,1:2,2:0
28.02.20 18:30 Shakhtar Soligorsk Žlobin under 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
27.02.20 17:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin under 4:0 0:0,2:0,2:0
24.02.20 17:00 Žlobin Gomel under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
22.02.20 11:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 3:4 2:2,1:0,0:2
20.02.20 17:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna over 2:4 1:1,1:2,0:1
18.02.20 17:00 Žlobin Něman Grodno under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
15.02.20 13:30 Něman Grodno Žlobin over 5:1 0:0,2:0,3:1
13.02.20 17:00 Junost Minsk Žlobin under 2:3 0:1,2:1,0:1
11.02.20 17:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 3:2 2:1,0:1,1:0
01.02.20 16:00 Žlobin Gomel over 4:3sn 0:0,1:1,2:2,0:0,2:1
30.01.20 17:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk over 1:5 0:3,1:1,0:1
28.01.20 17:00 Žlobin Junost Minsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
25.01.20 12:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin under 3:2 0:0,1:2,2:0
23.01.20 17:00 Junost Minsk Žlobin over 5:1 1:0,4:1,0:0
21.01.20 17:00 Gomel Žlobin over 4:3 2:0,0:2,2:1
18.01.20 14:30 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,1:0
16.01.20 17:00 Žlobin Něman Grodno over 3:5 0:1,1:1,2:3
13.01.20 16:00 Žlobin Junost Minsk under 0:3 0:0,0:2,0:1
11.01.20 14:30 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 3:2 1:0,1:2,1:0
04.01.20 17:00 Gomel Žlobin over 4:5 1:2,1:2,2:1
30.12.19 17:00 Něman Grodno Žlobin under 3:0 0:0,3:0,0:0
28.12.19 15:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
26.12.19 17:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk under 1:4 0:1,1:1,0:2
24.12.19 17:00 Žlobin Něman Grodno under 1:0 0:0,0:0,1:0
21.12.19 11:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 6:1 3:1,2:0,1:0
19.12.19 17:00 Junost Minsk Žlobin under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,2:3
17.12.19 17:00 Žlobin Gomel under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:2
07.12.19 15:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
05.12.19 17:00 Gomel Žlobin over 2:5 0:1,1:4,1:0
03.12.19 17:00 Žlobin Junost Minsk under 1:3 1:0,0:2,0:1
30.11.19 15:00 Něman Grodno Žlobin over 5:1 1:0,2:0,2:1
28.11.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 2:1 0:0,1:0,1:1
25.11.19 17:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
23.11.19 15:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:0
19.11.19 17:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:3
17.11.19 11:00 Junost Minsk Žlobin over 5:2 2:0,2:2,1:0
14.11.19 17:00 Lida Žlobin under 0:3 0:0,0:2,0:1
10.11.19 15:00 Žlobin Junost Minsk under 1:3 0:1,1:2,0:0
02.11.19 15:00 Gomel Žlobin over 3:4 1:2,2:1,0:1
31.10.19 17:00 Žlobin Něman Grodno under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
29.10.19 17:00 Žlobin Lida over 5:2 0:1,3:0,2:1
26.10.19 16:00 Žlobin Gomel under 2:3pp 1:0,0:0,1:2,0:1
24.10.19 17:00 Něman Grodno Žlobin over 6:1 0:0,4:1,2:0
19.10.19 12:00 Žlobin Junost Minsk under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
16.10.19 18:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev under 4:1 0:1,2:0,2:0
12.10.19 12:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 1:6 1:1,0:2,0:3
10.10.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 3:2sn 1:2,0:0,1:0,0:0,3:1
05.10.19 12:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 3:2 2:1,1:1,0:0
03.10.19 18:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk over 5:1 1:0,1:1,3:0
27.09.19 18:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin over 4:2 2:1,2:1,0:0
25.09.19 18:00 Junost Minsk Žlobin under 2:1 0:1,1:0,1:0
22.09.19 16:00 Žlobin Gomel under 1:3 0:0,0:2,1:1
19.09.19 17:00 Něman Grodno Žlobin under 4:0 1:0,2:0,1:0
17.09.19 18:00 Lida Žlobin over 6:2 0:1,3:1,3:0
13.09.19 18:00 Žlobin Něman Grodno under 0:4 0:1,0:3,0:0
11.09.19 18:00 Žlobin Lida under 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
08.09.19 16:00 Gomel Žlobin under 0:2 0:0,0:1,0:1
05.09.19 18:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev under 0:2 0:1,0:0,0:1
30.08.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 7:2 1:0,2:1,4:1
28.08.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin over 6:5 1:1,3:3,2:1

Junost Minsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
03.04.20 18:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
01.04.20 18:30 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 0:3 0:2,0:0,0:1
31.03.20 18:30 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
28.03.20 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
27.03.20 18:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 5:1 2:0,2:1,1:0
19.03.20 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 6:0 1:0,4:0,1:0
17.03.20 17:30 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
15.03.20 10:30 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk over 4:2 1:2,1:0,2:0
13.03.20 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 5:3 1:1,1:2,3:0
11.03.20 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 3:2 1:1,2:1,0:0
07.03.20 14:30 Lokomotiv Orsha Junost Minsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
05.03.20 16:15 Junost Minsk Lokomotiv Orsha under 0:1 0:0,0:0,0:1
03.03.20 17:00 Lokomotiv Orsha Junost Minsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
02.03.20 16:15 Lokomotiv Orsha Junost Minsk under 1:2 0:0,0:2,1:0
28.02.20 16:15 Junost Minsk Lokomotiv Orsha under 1:2 1:0,0:0,0:2
27.02.20 16:15 Junost Minsk Lokomotiv Orsha under 2:1 2:0,0:0,0:1
24.02.20 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 5:4sn 2:1,2:2,0:1,0:0,1:0
22.02.20 16:00 Junost Minsk Něman Grodno under 1:0 1:0,0:0,0:0
20.02.20 17:00 Gomel Junost Minsk over 6:2 1:0,2:1,3:1
18.02.20 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 3:2 2:0,1:0,0:2
15.02.20 16:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
13.02.20 17:00 Junost Minsk Žlobin under 2:3 0:1,2:1,0:1
11.02.20 16:00 Junost Minsk Gomel under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,2:0
01.02.20 11:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 0:2 0:0,0:0,0:2
30.01.20 17:00 Junost Minsk Něman Grodno under 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,3:4
28.01.20 17:00 Žlobin Junost Minsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
25.01.20 11:00 Něman Grodno Junost Minsk under 3:1 1:1,1:0,1:0
23.01.20 17:00 Junost Minsk Žlobin over 5:1 1:0,4:1,0:0
20.01.20 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 2:1 0:0,1:1,1:0
18.01.20 11:00 Junost Minsk Gomel over 4:3 1:1,3:2,0:0
16.01.20 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 4:3 1:0,3:0,0:3
13.01.20 16:00 Žlobin Junost Minsk under 0:3 0:0,0:2,0:1
11.01.20 17:00 Gomel Junost Minsk under 0:4 0:1,0:2,0:1
09.01.20 17:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 0:1 0:0,0:1,0:0
04.01.20 16:30 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 3:2sn 1:2,1:0,0:0,0:0,2:1
28.12.19 11:00 Gomel Junost Minsk over 2:4 1:1,0:0,1:3
26.12.19 17:00 Junost Minsk Něman Grodno under 2:1 2:0,0:0,0:1
24.12.19 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 4:2 2:2,0:0,2:0
21.12.19 15:45 Něman Grodno Junost Minsk under 0:2 0:1,0:1,0:0
19.12.19 17:00 Junost Minsk Žlobin under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,2:3
17.12.19 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 2:4 0:1,0:2,2:1
07.12.19 15:00 Něman Grodno Junost Minsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
05.12.19 17:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
03.12.19 17:00 Žlobin Junost Minsk under 1:3 1:0,0:2,0:1
30.11.19 14:30 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 3:2sn 2:1,0:0,0:1,0:0,1:0
28.11.19 17:00 Junost Minsk Gomel under 4:1 1:0,1:1,2:0
27.11.19 16:00 Junost Minsk Gomel under 5:0 1:0,1:0,3:0
25.11.19 17:00 Něman Grodno Junost Minsk over 4:2 2:0,1:1,1:1
23.11.19 15:00 Junost Minsk Lida under 4:1 1:1,2:0,1:0
17.11.19 11:00 Junost Minsk Žlobin over 5:2 2:0,2:2,1:0
15.11.19 17:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk over 5:2 2:1,1:1,2:0
14.11.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:3
10.11.19 15:00 Žlobin Junost Minsk under 1:3 0:1,1:2,0:0
04.11.19 17:00 Khimvolokno Mogilev Junost Minsk under 0:4 0:1,0:1,0:2
02.11.19 16:00 Junost Minsk Khimvolokno Mogilev over 5:1 1:1,3:0,1:0
31.10.19 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 7:1 2:0,3:1,2:0
29.10.19 16:30 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 5:0 1:0,2:0,2:0
26.10.19 18:00 Junost Minsk Khimvolokno Mogilev under 3:0 0:0,1:0,2:0
23.10.19 18:00 Gomel Junost Minsk over 4:3sn 1:2,1:0,1:1,0:0,3:2
21.10.19 18:00 Gomel Junost Minsk over 5:4 1:2,1:1,3:1
19.10.19 12:00 Žlobin Junost Minsk under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
12.10.19 16:00 Lida Junost Minsk under 0:4 0:2,0:1,0:1
05.10.19 16:00 Něman Grodno Junost Minsk under 2:1 1:0,1:0,0:1
01.10.19 18:00 Lida Junost Minsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
29.09.19 12:00 Junost Minsk Něman Grodno under 3:2sn 0:0,0:2,2:0,0:0,2:1
27.09.19 18:00 Junost Minsk Gomel under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
25.09.19 18:00 Junost Minsk Žlobin under 2:1 0:1,1:0,1:0
22.09.19 12:00 Khimvolokno Mogilev Junost Minsk under 0:1 0:1,0:0,0:0
19.09.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
17.09.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk over 2:5 0:1,2:2,0:2
13.09.19 18:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:3
11.09.19 18:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 1:4 1:1,0:2,0:1
27.08.19 18:00 Junost Minsk Lida over 8:0 1:0,2:0,5:0
25.08.19 17:30 Junost Minsk Něman Grodno under 2:0 0:0,0:0,2:0

Žlobin


nenájdený žiadny zápas

Junost Minsk


nenájdený žiadny zápas

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bělorusko 20 32 10 2 5 8 0 68 68 45

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 58 27 7 7 3 68 163 95 123
2. Něman Grodno 58 22 9 5 8 56 169 113 116
3. Shakhtar Soligorsk 58 19 7 7 11 34 170 136 99
4. Dinamo Maladzyechna 58 13 7 10 11 -6 156 162 84
5. Gomel 58 8 8 8 18 -16 143 159 72
6. Žlobin 58 4 9 6 24 -48 120 168 63
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 57 36 4 5 3 105 185 80 133
2. Junost Minsk 58 27 7 7 3 68 163 95 123
3. Něman Grodno 58 22 9 5 8 56 169 113 116
4. Novopolock 57 22 6 6 11 52 151 99 102
5. Baranavichy 56 21 7 2 17 15 174 159 100
6. Shakhtar Soligorsk 58 19 7 7 11 34 170 136 99
7. Brest 57 17 8 7 10 30 170 140 98
8. Pinskiye Yastreby 57 16 7 6 15 -7 148 155 89
9. Dinamo Maladzyechna 58 13 7 10 11 -6 156 162 84
10. Khimvolokno Mogilev 53 23 2 4 18 -25 134 159 83
11. Bělorusko 18 56 20 3 3 24 -8 159 167 78
12. Gomel 58 8 8 8 18 -16 143 159 72
13. Žlobin 58 4 9 6 24 -48 120 168 63
14. Shinik Bobruisk 56 4 8 6 24 -44 141 185 58
15. Bělorusko 20 32 10 2 5 8 0 68 68 45
16. Lida 53 7 2 5 32 -74 88 162 36
17. Vitebsk 56 6 1 5 38 -132 103 235 28

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bělorusko 20 16 7 1 0 7 7 38 31 26

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 29 15 4 3 0 50 96 46 68
2. Něman Grodno 29 17 3 2 2 42 92 50 68
3. Shakhtar Soligorsk 29 11 3 3 6 22 85 63 51
4. Dinamo Maladzyechna 29 10 4 3 5 12 90 78 53
5. Gomel 29 6 4 3 9 -1 79 80 41
6. Žlobin 29 -2 7 5 7 -16 53 69 34
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 29 15 4 3 0 50 96 46 68
2. Něman Grodno 29 17 3 2 2 42 92 50 68
3. Lokomotiv Orsha 29 16 3 2 3 55 92 37 65
4. Dinamo Maladzyechna 29 10 4 3 5 12 90 78 53
5. Novopolock 28 13 2 3 5 26 72 46 52
6. Shakhtar Soligorsk 29 11 3 3 6 22 85 63 51
7. Pinskiye Yastreby 28 7 5 2 7 9 71 62 48
8. Khimvolokno Mogilev 27 13 1 3 6 3 82 79 47
9. Baranavichy 28 8 4 1 10 -8 83 91 45
10. Brest 28 5 5 4 5 12 81 69 44
11. Bělorusko 18 28 9 3 1 11 0 82 82 43
12. Gomel 29 6 4 3 9 -1 79 80 41
13. Žlobin 29 -2 7 5 7 -16 53 69 34
14. Lida 27 5 2 2 14 -13 56 69 27
15. Bělorusko 20 16 7 1 0 7 7 38 31 26
16. Shinik Bobruisk 28 1 4 2 15 -24 71 95 25
17. Vitebsk 28 3 1 2 19 -58 57 115 16

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bělorusko 20 16 3 1 5 1 -7 30 37 19

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 29 12 3 4 3 18 67 49 55
2. Něman Grodno 29 5 6 3 6 14 77 63 48
3. Shakhtar Soligorsk 29 8 4 4 5 12 85 73 48
4. Dinamo Maladzyechna 29 3 3 7 6 -18 66 84 31
5. Gomel 29 2 4 5 9 -15 64 79 31
6. Žlobin 29 6 2 1 17 -32 67 99 29
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 28 20 1 3 0 50 93 43 68
2. Junost Minsk 29 12 3 4 3 18 67 49 55
3. Baranavichy 28 13 3 1 7 23 91 68 55
4. Brest 29 12 3 3 5 18 89 71 54
5. Novopolock 29 9 4 3 6 26 79 53 50
6. Něman Grodno 29 5 6 3 6 14 77 63 48
7. Shakhtar Soligorsk 29 8 4 4 5 12 85 73 48
8. Pinskiye Yastreby 29 9 2 4 8 -16 77 93 41
9. Khimvolokno Mogilev 26 10 1 1 12 -28 52 80 36
10. Bělorusko 18 28 11 0 2 13 -8 77 85 35
11. Shinik Bobruisk 28 3 4 4 9 -20 70 90 33
12. Gomel 29 2 4 5 9 -15 64 79 31
13. Dinamo Maladzyechna 29 3 3 7 6 -18 66 84 31
14. Žlobin 29 6 2 1 17 -32 67 99 29
15. Bělorusko 20 16 3 1 5 1 -7 30 37 19
16. Vitebsk 28 3 0 3 19 -74 46 120 12
17. Lida 26 2 0 3 18 -61 32 93 9