Gomel VS Něman Grodno


Gomel

Něman Grodno

Gomel (T1) VS Něman Grodno (T2)

Gomel

Něman Grodno

Zaujímavé

Gomel

  • Až 19 zápasov tímu Gomel skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 33 zápasov, to je až 58%.
  • Gomel už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Gomel už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Gomel už 2 zápasov v rade nevyhrali.

Něman Grodno

  • 64% (21 z 33) výhier mužstva Něman Grodno.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 57% vzájomných zápasov, čo je 13 výhier z 23 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 16 z 23 vzájomných zápasov, čo je 70%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020
03.12.2019 17:00 Gomel Něman Grodno over 2:4 0:3,2:0,0:1
10.11.2019 15:00 Něman Grodno Gomel over 4:2 2:1,1:0,1:1
29.10.2019 17:00 Gomel Něman Grodno over 3:4 0:0,2:4,1:0
17.09.2019 18:00 Něman Grodno Gomel under 2:3ppsn 0:0,1:0,1:2,0:0,2:4
11.09.2019 18:00 Gomel Něman Grodno over 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
12.08.2019 19:45 Něman Grodno Gomel under 0:3 0:0,0:2,0:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
26.02.2019 17:00 Něman Grodno Gomel over 4:3ppsn 2:2,1:0,0:1,0:0,1:0
21.02.2019 17:00 Gomel Něman Grodno under 0:3 0:1,0:1,0:1
29.01.2019 17:00 Něman Grodno Gomel under 1:0 0:0,1:0,0:0
28.01.2019 17:00 Něman Grodno Gomel under 3:0 1:0,2:0,0:0
27.12.2018 17:00 Gomel Něman Grodno under 0:5 0:1,0:2,0:2
02.11.2018 17:00 Gomel Něman Grodno under 0:4 0:0,0:3,0:1
27.09.2018 18:00 Něman Grodno Gomel under 2:3 1:0,1:2,0:1
18.09.2018 18:00 Gomel Něman Grodno under 3:0 1:0,0:0,2:0
14.08.2018 18:00 Gomel Něman Grodno under 3:2 0:2,0:0,3:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
21.02.2018 17:00 Gomel Něman Grodno over 3:5 0:1,3:3,0:1
25.01.2018 17:00 Něman Grodno Gomel under 3:1 1:0,1:0,1:1
17.01.2018 17:00 Gomel Něman Grodno under 0:2 0:0,0:1,0:1
20.12.2017 17:30 Něman Grodno Gomel under 2:3 1:1,1:0,0:1
18.12.2017 17:00 Něman Grodno Gomel under 1:0 0:0,0:0,1:0
05.12.2017 18:00 Gomel Něman Grodno under 2:2 1:0,1:2,0:0
02.12.2017 11:00 Gomel Něman Grodno under 2:3pp 0:0,0:2,2:0,0:1
16.09.2017 18:00 Něman Grodno Gomel over 4:5ppsn 0:0,2:1,2:3,0:0,-:-
19.08.2017 15:30 Něman Grodno Gomel over 4:3 1:1,2:0,1:2

Gomel

5 - 5 - 13

Něman Grodno

Gomel


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
07.12.19 15:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
05.12.19 17:00 Gomel Žlobin over 2:5 0:1,1:4,1:0
03.12.19 17:00 Gomel Něman Grodno over 2:4 0:3,2:0,0:1
30.11.19 11:00 Shakhtar Soligorsk Gomel under 2:1 0:0,2:1,0:0
28.11.19 17:00 Junost Minsk Gomel under 4:1 1:0,1:1,2:0
27.11.19 16:00 Junost Minsk Gomel under 5:0 1:0,1:0,3:0
25.11.19 17:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 2:1 1:0,1:1,0:0
23.11.19 15:00 Gomel Shakhtar Soligorsk over 2:5 1:1,1:1,0:3
17.11.19 11:00 Khimvolokno Mogilev Gomel over 2:6 1:2,0:3,1:1
12.11.19 17:00 Lida Gomel over 0:7 0:2,0:2,0:3
10.11.19 15:00 Něman Grodno Gomel over 4:2 2:1,1:0,1:1
02.11.19 15:00 Gomel Žlobin over 3:4 1:2,2:1,0:1
31.10.19 17:00 Gomel Lida under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
29.10.19 17:00 Gomel Něman Grodno over 3:4 0:0,2:4,1:0
26.10.19 16:00 Žlobin Gomel under 2:3pp 1:0,0:0,1:2,0:1
23.10.19 18:00 Gomel Junost Minsk over 4:3sn 1:2,1:0,1:1,0:0,3:2
21.10.19 18:00 Gomel Junost Minsk over 5:4 1:2,1:1,3:1
19.10.19 16:00 Gomel Khimvolokno Mogilev under 4:1 0:0,1:0,3:1
12.10.19 16:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,1:0
10.10.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Gomel under 2:1 1:0,1:0,0:1
05.10.19 16:00 Gomel Shakhtar Soligorsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
03.10.19 18:00 Gomel Dinamo Maladzyechna over 2:4 0:2,0:1,2:1
27.09.19 18:00 Junost Minsk Gomel under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
25.09.19 18:00 Khimvolokno Mogilev Gomel over 2:4 1:1,1:0,0:3
22.09.19 16:00 Žlobin Gomel under 1:3 0:0,0:2,1:1
19.09.19 18:00 Lida Gomel under 5:0 1:0,2:0,2:0
17.09.19 18:00 Něman Grodno Gomel under 2:3sn 0:0,1:0,1:2,0:0,2:4
13.09.19 18:00 Gomel Lida under 4:1 2:0,0:0,2:1
11.09.19 18:00 Gomel Něman Grodno over 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
08.09.19 16:00 Gomel Žlobin under 0:2 0:0,0:1,0:1
03.09.19 18:00 Gomel Khimvolokno Mogilev under 4:0 1:0,3:0,0:0
30.08.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 3:1 1:1,0:0,2:0
28.08.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Gomel over 4:2 0:1,1:1,3:0

Něman Grodno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
07.12.19 15:00 Něman Grodno Junost Minsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
05.12.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 5:4pp 3:2,0:2,1:0,1:0
03.12.19 17:00 Gomel Něman Grodno over 2:4 0:3,2:0,0:1
30.11.19 15:00 Něman Grodno Žlobin over 5:1 1:0,2:0,2:1
28.11.19 17:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
25.11.19 17:00 Něman Grodno Junost Minsk over 4:2 2:0,1:1,1:1
23.11.19 15:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev under 0:2 0:0,0:2,0:0
21.11.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 2:0 1:0,0:0,1:0
10.11.19 15:00 Něman Grodno Gomel over 4:2 2:1,1:0,1:1
02.11.19 11:00 Lida Něman Grodno under 1:2 0:0,0:1,1:1
31.10.19 17:00 Žlobin Něman Grodno under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
29.10.19 17:00 Gomel Něman Grodno over 3:4 0:0,2:4,1:0
26.10.19 12:00 Něman Grodno Lida under 1:0 0:0,0:0,1:0
24.10.19 17:00 Něman Grodno Žlobin over 6:1 0:0,4:1,2:0
20.10.19 12:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 2:3 0:2,2:1,0:0
18.10.19 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:3 0:1,1:2,4:0
14.10.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno over 2:4 1:1,1:1,0:2
12.10.19 12:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno over 2:10 0:4,0:4,2:2
07.10.19 18:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev over 4:3 1:0,1:3,2:0
05.10.19 16:00 Něman Grodno Junost Minsk under 2:1 1:0,1:0,0:1
29.09.19 12:00 Junost Minsk Něman Grodno under 3:2sn 0:0,0:2,2:0,0:0,2:1
27.09.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno under 2:3 1:3,0:0,1:0
25.09.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 6:3 2:1,2:1,2:1
21.09.19 12:00 Něman Grodno Lida over 4:2 2:1,2:1,0:0
19.09.19 17:00 Něman Grodno Žlobin under 4:0 1:0,2:0,1:0
17.09.19 18:00 Něman Grodno Gomel under 2:3sn 0:0,1:0,1:2,0:0,2:4
13.09.19 18:00 Žlobin Něman Grodno under 0:4 0:1,0:3,0:0
11.09.19 18:00 Gomel Něman Grodno over 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
05.09.19 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:4 1:2,4:2,0:0
03.09.19 18:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 4:0 2:0,2:0,0:0
31.08.19 12:00 Lida Něman Grodno under 1:2 1:1,0:0,0:1
27.08.19 18:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno under 3:1 0:0,0:1,3:0
25.08.19 17:30 Junost Minsk Něman Grodno under 2:0 0:0,0:0,2:0

Gomel


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.12.2019 17:00 Žlobin Gomel porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Něman Grodno Gomel porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Gomel Shakhtar Soligorsk porovnaj tímy
26.12.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Gomel Junost Minsk porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Gomel Žlobin porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Shakhtar Soligorsk Gomel porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Gomel Junost Minsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Shakhtar Soligorsk Gomel porovnaj tímy
18.01.2020 17:00 Junost Minsk Gomel porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Gomel Žlobin porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Něman Grodno Gomel porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Gomel Něman Grodno porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Gomel Něman Grodno porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Gomel Dinamo Maladzyechna porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Žlobin Gomel porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Junost Minsk Gomel porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Něman Grodno Gomel porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Gomel Shakhtar Soligorsk porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Gomel Shakhtar Soligorsk porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Gomel Junost Minsk porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Gomel Dinamo Maladzyechna porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Žlobin Gomel porovnaj tímy
ukáž viac

Něman Grodno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.12.2019 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Něman Grodno Gomel porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Něman Grodno Junost Minsk porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Žlobin Něman Grodno porovnaj tímy
26.12.2019 17:00 Junost Minsk Něman Grodno porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 Něman Grodno Žlobin porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Žlobin Něman Grodno porovnaj tímy
18.01.2020 17:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno porovnaj tímy
20.01.2020 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Něman Grodno Gomel porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Něman Grodno Junost Minsk porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Gomel Něman Grodno porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Gomel Něman Grodno porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Junost Minsk Něman Grodno porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Něman Grodno Gomel porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Něman Grodno Žlobin porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Žlobin Něman Grodno porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Junost Minsk Něman Grodno porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna porovnaj tímy
ukáž viac

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 33 19 2 4 2 36 101 65 71
2. Junost Minsk 33 13 5 4 2 50 100 50 68
3. Shakhtar Soligorsk 33 10 5 2 9 19 93 74 57
4. Dinamo Maladzyechna 33 6 6 6 3 7 97 90 54
5. Gomel 33 5 5 3 12 -4 84 88 43
6. Žlobin 33 5 4 4 12 -20 72 92 39
7. Khimvolokno Mogilev 31 10 1 2 15 -38 70 108 37
8. Lida 31 3 1 4 18 -55 43 98 18

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 35 27 2 2 0 97 130 33 93
2. Brest 35 13 5 4 4 28 104 76 68
3. Novopolock 35 18 2 4 5 42 94 52 68
4. Pinskiye Yastreby 35 12 4 3 9 7 94 87 59
5. Baranavichy 34 11 4 1 13 -3 91 94 54
6. Bělorusko 20 32 10 2 5 8 0 68 68 45
7. Shinik Bobruisk 34 0 6 3 16 -34 74 108 33
8. Bělorusko 18 34 5 2 3 19 -51 68 119 28
9. Vitebsk 34 5 0 2 25 -81 53 134 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 35 27 2 2 0 97 130 33 93
2. Něman Grodno 33 19 2 4 2 36 101 65 71
3. Brest 35 13 5 4 4 28 104 76 68
4. Novopolock 35 18 2 4 5 42 94 52 68
5. Junost Minsk 33 13 5 4 2 50 100 50 68
6. Pinskiye Yastreby 35 12 4 3 9 7 94 87 59
7. Shakhtar Soligorsk 33 10 5 2 9 19 93 74 57
8. Dinamo Maladzyechna 33 6 6 6 3 7 97 90 54
9. Baranavichy 34 11 4 1 13 -3 91 94 54
10. Bělorusko 20 32 10 2 5 8 0 68 68 45
11. Gomel 33 5 5 3 12 -4 84 88 43
12. Žlobin 33 5 4 4 12 -20 72 92 39
13. Khimvolokno Mogilev 31 10 1 2 15 -38 70 108 37
14. Shinik Bobruisk 34 0 6 3 16 -34 74 108 33
15. Bělorusko 18 34 5 2 3 19 -51 68 119 28
16. Lida 31 3 1 4 18 -55 43 98 18
17. Vitebsk 34 5 0 2 25 -81 53 134 17

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 17 13 0 2 0 25 53 28 41
2. Junost Minsk 15 9 2 1 0 41 57 16 38
3. Shakhtar Soligorsk 17 6 2 1 5 16 53 37 29
4. Dinamo Maladzyechna 17 4 4 2 1 15 60 45 34
5. Gomel 17 3 3 1 6 2 47 45 25
6. Žlobin 16 1 3 3 3 -4 31 35 21
7. Khimvolokno Mogilev 17 7 0 2 6 -13 44 57 23
8. Lida 14 2 1 2 6 -9 26 35 13

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 19 12 2 1 1 47 67 20 47
2. Brest 16 3 3 2 3 5 41 36 26
3. Novopolock 19 10 1 2 3 21 49 28 37
4. Pinskiye Yastreby 16 5 3 1 3 10 41 31 31
5. Baranavichy 16 3 2 1 7 -14 41 55 20
6. Bělorusko 20 16 7 1 0 7 7 38 31 26
7. Shinik Bobruisk 18 0 3 2 8 -13 44 57 17
8. Bělorusko 18 18 3 2 1 9 -16 44 60 20
9. Vitebsk 16 3 0 0 13 -32 26 58 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 19 12 2 1 1 47 67 20 47
2. Něman Grodno 17 13 0 2 0 25 53 28 41
3. Junost Minsk 15 9 2 1 0 41 57 16 38
4. Novopolock 19 10 1 2 3 21 49 28 37
5. Dinamo Maladzyechna 17 4 4 2 1 15 60 45 34
6. Pinskiye Yastreby 16 5 3 1 3 10 41 31 31
7. Shakhtar Soligorsk 17 6 2 1 5 16 53 37 29
8. Bělorusko 20 16 7 1 0 7 7 38 31 26
9. Brest 16 3 3 2 3 5 41 36 26
10. Gomel 17 3 3 1 6 2 47 45 25
11. Khimvolokno Mogilev 17 7 0 2 6 -13 44 57 23
12. Žlobin 16 1 3 3 3 -4 31 35 21
13. Baranavichy 16 3 2 1 7 -14 41 55 20
14. Bělorusko 18 18 3 2 1 9 -16 44 60 20
15. Shinik Bobruisk 18 0 3 2 8 -13 44 57 17
16. Lida 14 2 1 2 6 -9 26 35 13
17. Vitebsk 16 3 0 0 13 -32 26 58 9

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 16 6 2 2 2 11 48 37 30
2. Junost Minsk 18 4 3 3 2 9 43 34 30
3. Shakhtar Soligorsk 16 4 3 1 4 3 40 37 28
4. Dinamo Maladzyechna 16 2 2 4 2 -8 37 45 20
5. Gomel 16 2 2 2 6 -6 37 43 18
6. Žlobin 17 4 1 1 9 -16 41 57 18
7. Khimvolokno Mogilev 14 3 1 0 9 -25 26 51 14
8. Lida 17 1 0 2 12 -46 17 63 5

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 16 15 0 1 -1 50 63 13 46
2. Brest 19 10 2 2 1 23 63 40 42
3. Novopolock 16 8 1 2 2 21 45 24 31
4. Pinskiye Yastreby 19 7 1 2 6 -3 53 56 28
5. Baranavichy 18 8 2 0 6 11 50 39 34
6. Bělorusko 20 16 3 1 5 1 -7 30 37 19
7. Shinik Bobruisk 16 0 3 1 8 -21 30 51 16
8. Bělorusko 18 16 2 0 2 10 -35 24 59 8
9. Vitebsk 18 2 0 2 12 -49 27 76 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lokomotiv Orsha 16 15 0 1 -1 50 63 13 46
2. Brest 19 10 2 2 1 23 63 40 42
3. Baranavichy 18 8 2 0 6 11 50 39 34
4. Novopolock 16 8 1 2 2 21 45 24 31
5. Junost Minsk 18 4 3 3 2 9 43 34 30
6. Něman Grodno 16 6 2 2 2 11 48 37 30
7. Shakhtar Soligorsk 16 4 3 1 4 3 40 37 28
8. Pinskiye Yastreby 19 7 1 2 6 -3 53 56 28
9. Dinamo Maladzyechna 16 2 2 4 2 -8 37 45 20
10. Bělorusko 20 16 3 1 5 1 -7 30 37 19
11. Gomel 16 2 2 2 6 -6 37 43 18
12. Žlobin 17 4 1 1 9 -16 41 57 18
13. Shinik Bobruisk 16 0 3 1 8 -21 30 51 16
14. Khimvolokno Mogilev 14 3 1 0 9 -25 26 51 14
15. Bělorusko 18 16 2 0 2 10 -35 24 59 8
16. Vitebsk 18 2 0 2 12 -49 27 76 8
17. Lida 17 1 0 2 12 -46 17 63 5