Khimvolokno Mogilev VS Něman Grodno
Khimvolokno Mogilev |
Něman Grodno |
not win --0--0---0
not lost --0--0---0
Khimvolokno Mogilev (T1) VS Něman Grodno (T2)
Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno
Zaujímavé
Khimvolokno Mogilev
- 57% prehier (8 zápasov) z celkového počtu 14 tímu Khimvolokno Mogilev.
- Khimvolokno Mogilev už 14 zápasov v rade neremízovali.
Něman Grodno
- 9 víťazstiev z celkového počtu 15 (60% výhier).
- 10 z celkového počtu 15 zápasov tímu Něman Grodno skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 67%.
- Něman Grodno už 4 zápasov v rade neprehrali.
H2H
- Hosťujúce mužstvo vyhralo 80% vzájomných zápasov, čo je 4 výhier z 5 zápasov.
- 60% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 3 z 5 zápasov.
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020 | ||||||
07.10.2019 | 18:00 | Něman Grodno | Khimvolokno Mogilev | 4:3 | 1:0,1:3,2:0 | |
27.08.2019 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Něman Grodno | 3:1 | 0:0,0:1,3:0 | |
05.08.2019 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Něman Grodno | 0:4 | 0:3,0:0,0:1 | |
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018 | ||||||
30.10.2017 | 17:00 | Něman Grodno | Khimvolokno Mogilev | 5:3 | 1:1,2:0,2:2 | |
21.09.2017 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Něman Grodno | 3:8 | 1:1,1:2,1:5 |
Khimvolokno Mogilev |
1 - 0 - 4 |
Něman Grodno |
Khimvolokno Mogilev
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
10.10.19 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Lida | 2:1 | 1:0,0:1,1:0 | |
07.10.19 | 18:00 | Něman Grodno | Khimvolokno Mogilev | 4:3 | 1:0,1:3,2:0 | |
05.10.19 | 12:00 | Lida | Khimvolokno Mogilev | 6:1 | 3:0,3:0,0:1 | |
27.09.19 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Žlobin | 4:2 | 2:1,2:1,0:0 | |
25.09.19 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Gomel | 2:4 | 1:1,1:0,0:3 | |
22.09.19 | 12:00 | Khimvolokno Mogilev | Junost Minsk | 0:1 | 0:1,0:0,0:0 | |
19.09.19 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Khimvolokno Mogilev | 6:4 | 3:1,3:1,0:2 | |
17.09.19 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Khimvolokno Mogilev | 7:0 | 2:0,2:0,3:0 | |
13.09.19 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Dinamo Maladzyechna | 4:0 | 1:0,0:0,3:0 | |
11.09.19 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Shakhtar Soligorsk | 2:6 | 2:3,0:0,0:3 | |
05.09.19 | 18:00 | Žlobin | Khimvolokno Mogilev | 0:2 | 0:1,0:0,0:1 | |
03.09.19 | 18:00 | Gomel | Khimvolokno Mogilev | 4:0 | 1:0,3:0,0:0 | |
29.08.19 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Lida | 4:1 | 2:0,1:1,1:0 | |
27.08.19 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Něman Grodno | 3:1 | 0:0,0:1,3:0 |
Něman Grodno
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
07.10.19 | 18:00 | Něman Grodno | Khimvolokno Mogilev | 4:3 | 1:0,1:3,2:0 | |
05.10.19 | 16:00 | Něman Grodno | Junost Minsk | 2:1 | 1:0,1:0,0:1 | |
29.09.19 | 12:00 | Junost Minsk | Něman Grodno | 3:2sn | 0:0,0:2,2:0,0:0,2:1 | |
27.09.19 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Něman Grodno | 2:3 | 1:3,0:0,1:0 | |
25.09.19 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 6:3 | 2:1,2:1,2:1 | |
21.09.19 | 12:00 | Něman Grodno | Lida | 4:2 | 2:1,2:1,0:0 | |
19.09.19 | 17:00 | Něman Grodno | Žlobin | 4:0 | 1:0,2:0,1:0 | |
17.09.19 | 18:00 | Něman Grodno | Gomel | 2:3sn | 0:0,1:0,1:2,0:0,2:4 | |
13.09.19 | 18:00 | Žlobin | Něman Grodno | 0:4 | 0:1,0:3,0:0 | |
11.09.19 | 18:00 | Gomel | Něman Grodno | 3:4pp | 1:0,1:2,1:1,0:1 | |
05.09.19 | 18:00 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 5:4 | 1:2,4:2,0:0 | |
03.09.19 | 18:00 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 4:0 | 2:0,2:0,0:0 | |
31.08.19 | 12:00 | Lida | Něman Grodno | 1:2 | 1:1,0:0,0:1 | |
27.08.19 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Něman Grodno | 3:1 | 0:0,0:1,3:0 | |
25.08.19 | 17:30 | Junost Minsk | Něman Grodno | 2:0 | 0:0,0:0,2:0 |
Khimvolokno Mogilev
nenájdený žiadny zápas
Něman Grodno
nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 55 | 34 | 5 | 0 | 11 | 104 | 209 | 105 | 88 | |
2. | Vitebsk | 55 | 29 | 6 | 4 | 6 | 63 | 168 | 105 | 86 | |
3. | Junost Minsk | 55 | 21 | 7 | 8 | 4 | 56 | 171 | 115 | 78 | |
4. | Něman Grodno | 55 | 27 | 3 | 6 | 10 | 34 | 181 | 147 | 72 | |
5. | Gomel | 55 | 17 | 7 | 4 | 15 | 31 | 166 | 135 | 67 | |
6. | Žlobin | 55 | 21 | 5 | 3 | 18 | 16 | 162 | 146 | 65 | |
7. | Brest | 55 | 15 | 4 | 9 | 14 | -27 | 113 | 140 | 55 | |
8. | Novopolock | 55 | 11 | 7 | 3 | 24 | -29 | 130 | 159 | 53 | |
9. | Lokomotiv Orsha | 55 | 1 | 8 | 9 | 20 | -45 | 127 | 172 | 43 | |
10. | Lida | 55 | 12 | 3 | 4 | 28 | -54 | 119 | 173 | 41 | |
11. | Khimvolokno Mogilev | 55 | 11 | 3 | 2 | 34 | -79 | 132 | 211 | 36 | |
12. | Dinamo Maladzyechna | 55 | 12 | 1 | 7 | 27 | -70 | 131 | 201 | 35 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 29 | 17 | 4 | 1 | 2 | 45 | 96 | 51 | 51 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 28 | 14 | 4 | 0 | 6 | 54 | 105 | 51 | 44 | |
3. | Něman Grodno | 28 | 19 | 1 | 2 | 3 | 39 | 95 | 56 | 44 | |
4. | Junost Minsk | 28 | 12 | 3 | 5 | 0 | 30 | 87 | 57 | 41 | |
5. | Žlobin | 28 | 13 | 3 | 1 | 7 | 26 | 93 | 67 | 39 | |
6. | Gomel | 27 | 15 | 2 | 0 | 8 | 39 | 89 | 50 | 38 | |
7. | Novopolock | 27 | 6 | 5 | 1 | 9 | -1 | 75 | 76 | 33 | |
8. | Brest | 27 | 9 | 2 | 5 | 4 | -5 | 60 | 65 | 31 | |
9. | Khimvolokno Mogilev | 27 | 9 | 1 | 1 | 14 | -19 | 77 | 96 | 23 | |
10. | Dinamo Maladzyechna | 27 | 7 | 1 | 5 | 8 | -22 | 76 | 98 | 23 | |
11. | Lokomotiv Orsha | 27 | 1 | 3 | 6 | 8 | -24 | 59 | 83 | 20 | |
12. | Lida | 27 | 3 | 2 | 1 | 17 | -29 | 59 | 88 | 16 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 27 | 20 | 1 | 0 | 5 | 50 | 104 | 54 | 44 | |
2. | Junost Minsk | 27 | 9 | 4 | 3 | 4 | 26 | 84 | 58 | 37 | |
3. | Vitebsk | 26 | 12 | 2 | 3 | 4 | 18 | 72 | 54 | 35 | |
4. | Gomel | 28 | 2 | 5 | 4 | 7 | -8 | 77 | 85 | 29 | |
5. | Něman Grodno | 27 | 8 | 2 | 4 | 7 | -5 | 86 | 91 | 28 | |
6. | Žlobin | 27 | 8 | 2 | 2 | 11 | -10 | 69 | 79 | 26 | |
7. | Lida | 28 | 9 | 1 | 3 | 11 | -25 | 60 | 85 | 25 | |
8. | Brest | 28 | 6 | 2 | 4 | 10 | -22 | 53 | 75 | 24 | |
9. | Lokomotiv Orsha | 28 | 0 | 5 | 3 | 12 | -21 | 68 | 89 | 23 | |
10. | Novopolock | 28 | 5 | 2 | 2 | 15 | -28 | 55 | 83 | 20 | |
11. | Khimvolokno Mogilev | 28 | 2 | 2 | 1 | 20 | -60 | 55 | 115 | 13 | |
12. | Dinamo Maladzyechna | 28 | 5 | 0 | 2 | 19 | -48 | 55 | 103 | 12 |