Grand Rapids Griffins VS Manitoba Moose


Grand Rapids Griffins

Manitoba Moose

not draw --2--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Grand Rapids Griffins (T1) VS Manitoba Moose (T2)

Grand Rapids Griffins

Manitoba Moose

Zaujímavé

Grand Rapids Griffins

  • Až 6 zápasov tímu Grand Rapids Griffins skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 10 zápasov, to je až 60%.

Manitoba Moose

    H2H

    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 18 z 30 vzájomných zápasov, čo je 60%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    USA / AHL / 2021/2022
    13.11.2021 01:00 Grand Rapids Griffins Manitoba Moose under 2:0 1:0,1:0,0:0
    24.10.2021 21:00 Manitoba Moose Grand Rapids Griffins under 3:2ppsn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
    23.10.2021 02:00 Manitoba Moose Grand Rapids Griffins under 1:0 0:0,1:0,0:0
    USA / AHL / 2019/2020
    12.01.2020 01:00 Grand Rapids Griffins Manitoba Moose over 6:2 0:1,5:1,1:0
    11.01.2020 01:00 Grand Rapids Griffins Manitoba Moose under 1:0 1:0,0:0,0:0
    30.11.2019 01:00 Grand Rapids Griffins Manitoba Moose over 2:4 0:1,1:3,1:0
    03.11.2019 21:00 Manitoba Moose Grand Rapids Griffins over 7:4 2:1,2:2,3:1
    02.11.2019 20:00 Manitoba Moose Grand Rapids Griffins over 5:3 2:2,1:0,2:1
    26.10.2019 01:00 Grand Rapids Griffins Manitoba Moose under 4:1 0:0,2:0,2:1
    USA / AHL / 2018/2019
    13.04.2019 01:00 Grand Rapids Griffins Manitoba Moose under 1:4 0:0,0:2,1:2
    07.02.2019 01:00 Grand Rapids Griffins Manitoba Moose under 2:1 0:0,0:1,2:0
    24.01.2019 01:00 Grand Rapids Griffins Manitoba Moose under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
    22.12.2018 21:00 Manitoba Moose Grand Rapids Griffins under 1:3 0:2,0:0,1:1
    02:00 Manitoba Moose Grand Rapids Griffins under 1:4 1:2,0:0,1:3
    18.11.2018 01:00 Grand Rapids Griffins Manitoba Moose under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
    11.11.2018 01:00 Manitoba Moose Grand Rapids Griffins over 6:2 3:0,1:0,2:2
    09.11.2018 02:00 Manitoba Moose Grand Rapids Griffins under 1:4 1:0,0:1,0:3
    USA / AHL / 2017/2018
    01.05.2018 01:00 Grand Rapids Griffins Manitoba Moose over 1:5 1:1,0:1,0:3
    27.04.2018 01:00 Grand Rapids Griffins Manitoba Moose under 3:0 0:0,2:0,1:0
    26.04.2018 01:00 Grand Rapids Griffins Manitoba Moose over 3:6 1:2,2:2,0:2
    22.04.2018 21:00 Manitoba Moose Grand Rapids Griffins over 1:5 1:4,0:1,0:0
    21.04.2018 21:00 Manitoba Moose Grand Rapids Griffins under 3:2 0:1,0:0,3:1
    18.02.2018 02:00 Manitoba Moose Grand Rapids Griffins under 0:5 0:2,0:1,0:2
    16.02.2018 02:00 Manitoba Moose Grand Rapids Griffins under 0:1 0:0,0:1,0:0
    08.02.2018 01:00 Grand Rapids Griffins Manitoba Moose over 4:2 2:1,1:0,1:1
    11.01.2018 02:00 Manitoba Moose Grand Rapids Griffins over 1:5 1:2,0:1,0:2
    09.01.2018 02:00 Manitoba Moose Grand Rapids Griffins under 2:3pp 0:2,0:0,2:0,0:1
    25.11.2017 01:00 Grand Rapids Griffins Manitoba Moose under 1:3 0:2,1:0,0:1
    08.10.2017 01:00 Grand Rapids Griffins Manitoba Moose over 2:7 1:3,1:4,0:0
    07.10.2017 01:00 Grand Rapids Griffins Manitoba Moose over 5:2 3:0,1:1,1:1

    Grand Rapids Griffins

    15 - 4 - 11

    Manitoba Moose

    Grand Rapids Griffins


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    13.11.21 01:00 Grand Rapids Griffins Manitoba Moose under 2:0 1:0,1:0,0:0
    07.11.21 00:00 Rockford IceHogs Grand Rapids Griffins under 1:2 0:2,1:0,0:0
    06.11.21 00:00 Iowa Wild Grand Rapids Griffins over 5:6pp 1:1,1:1,3:3,0:1
    31.10.21 21:00 Grand Rapids Griffins Chicago Wolves over 3:6 0:1,2:2,1:3
    01:00 Grand Rapids Griffins Milwaukee Admirals under 4:1 3:1,0:0,1:0
    28.10.21 01:00 Grand Rapids Griffins Chicago Wolves under 0:3 0:2,0:0,0:1
    24.10.21 21:00 Manitoba Moose Grand Rapids Griffins under 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
    23.10.21 02:00 Manitoba Moose Grand Rapids Griffins under 1:0 0:0,1:0,0:0
    17.10.21 01:00 Milwaukee Admirals Grand Rapids Griffins over 7:3 3:1,2:0,2:2
    16.10.21 01:00 Grand Rapids Griffins Rockford IceHogs over 6:1 1:1,3:0,2:0

    Manitoba Moose


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    13.11.21 01:00 Grand Rapids Griffins Manitoba Moose under 2:0 1:0,1:0,0:0
    11.11.21 02:00 Milwaukee Admirals Manitoba Moose over 3:4pp 0:1,3:1,0:1,0:1
    07.11.21 23:00 Rockford IceHogs Manitoba Moose over 4:3 2:0,1:0,1:3
    01:00 Chicago Wolves Manitoba Moose over 1:5 0:3,1:1,0:1
    06.11.21 01:00 Milwaukee Admirals Manitoba Moose under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
    31.10.21 20:00 Manitoba Moose Iowa Wild under 1:4 0:1,0:2,1:1
    30.10.21 21:00 Manitoba Moose Iowa Wild over 5:3 1:1,3:1,1:1
    24.10.21 21:00 Manitoba Moose Grand Rapids Griffins under 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
    23.10.21 02:00 Manitoba Moose Grand Rapids Griffins under 1:0 0:0,1:0,0:0
    21.10.21 01:30 Laval Rocket Manitoba Moose over 5:4 1:2,2:0,2:2
    17.10.21 22:00 Toronto Marlies Manitoba Moose under 0:5 0:2,0:2,0:1
    16.10.21 22:00 Toronto Marlies Manitoba Moose over 5:1 1:0,2:1,2:0

    Grand Rapids Griffins


    nenájdený žiadny zápas

    Manitoba Moose


    nenájdený žiadny zápas

    Atlantic Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Hartford Wolf Pack 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Hershey Bears 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Charlotte Checkers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Lehigh Valley Phantoms 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Providence Bruins 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Springfield Thunderbirds 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Wilkes-Barre/Scranton Penguins 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Central Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Grand Rapids Griffins 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Chicago Wolves 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Iowa Wild 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Manitoba Moose 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Milwaukee Admirals 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Rockford IceHogs 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Texas Stars 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    North Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Belleville Senators 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Cleveland Monsters 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Hamilton Hammers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Laval Rocket 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Rochester Americans 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Syracuse Crunch 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Toronto Marlies 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Utica Comets 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Pacific Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Abbotsford Canucks 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Bakersfield Condors 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Calgary Wranglers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Coachella Valley Firebirds 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Colorado Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Henderson Silver Knights 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Ontario Reign 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. San Diego Gulls 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. San Jose Barracuda 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Tucson Roadrunners 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Abbotsford Canucks 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Bakersfield Condors 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Belleville Senators 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Calgary Wranglers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Cleveland Monsters 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Coachella Valley Firebirds 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Colorado Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Grand Rapids Griffins 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Hamilton Hammers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Hartford Wolf Pack 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Henderson Silver Knights 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Hershey Bears 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Charlotte Checkers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. Chicago Wolves 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Iowa Wild 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Laval Rocket 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Lehigh Valley Phantoms 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Manitoba Moose 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Milwaukee Admirals 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Ontario Reign 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Providence Bruins 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Rockford IceHogs 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Rochester Americans 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. San Diego Gulls 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    25. San Jose Barracuda 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    26. Springfield Thunderbirds 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    27. Syracuse Crunch 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    28. Texas Stars 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    29. Toronto Marlies 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    30. Tucson Roadrunners 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    31. Utica Comets 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    32. Wilkes-Barre/Scranton Penguins 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Atlantic Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Hartford Wolf Pack 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Hershey Bears 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Charlotte Checkers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Lehigh Valley Phantoms 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Providence Bruins 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Springfield Thunderbirds 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Wilkes-Barre/Scranton Penguins 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Central Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Grand Rapids Griffins 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Chicago Wolves 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Iowa Wild 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Manitoba Moose 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Milwaukee Admirals 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Rockford IceHogs 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Texas Stars 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    North Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Belleville Senators 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Cleveland Monsters 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Hamilton Hammers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Laval Rocket 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Rochester Americans 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Syracuse Crunch 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Toronto Marlies 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Utica Comets 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Pacific Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Abbotsford Canucks 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Bakersfield Condors 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Calgary Wranglers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Coachella Valley Firebirds 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Colorado Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Henderson Silver Knights 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Ontario Reign 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. San Diego Gulls 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. San Jose Barracuda 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Tucson Roadrunners 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Texas Stars 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Charlotte Checkers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Colorado Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chicago Wolves 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Rockford IceHogs 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Springfield Thunderbirds 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Bakersfield Condors 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Laval Rocket 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Utica Comets 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Rochester Americans 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. San Diego Gulls 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Hershey Bears 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Milwaukee Admirals 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. Calgary Wranglers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Manitoba Moose 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Belleville Senators 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Grand Rapids Griffins 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Henderson Silver Knights 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Lehigh Valley Phantoms 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Providence Bruins 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Tucson Roadrunners 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Syracuse Crunch 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Cleveland Monsters 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Hartford Wolf Pack 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    25. Ontario Reign 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    26. Wilkes-Barre/Scranton Penguins 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    27. Toronto Marlies 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    28. Coachella Valley Firebirds 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    29. San Jose Barracuda 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    30. Hamilton Hammers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    31. Iowa Wild 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    32. Abbotsford Canucks 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Atlantic Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Hartford Wolf Pack 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Hershey Bears 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Charlotte Checkers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Lehigh Valley Phantoms 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Providence Bruins 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Springfield Thunderbirds 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Wilkes-Barre/Scranton Penguins 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Central Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Grand Rapids Griffins 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Chicago Wolves 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Iowa Wild 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Manitoba Moose 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Milwaukee Admirals 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Rockford IceHogs 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Texas Stars 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    North Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Belleville Senators 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Cleveland Monsters 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Hamilton Hammers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Laval Rocket 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Rochester Americans 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Syracuse Crunch 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Toronto Marlies 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Utica Comets 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Pacific Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Abbotsford Canucks 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Bakersfield Condors 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Calgary Wranglers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Coachella Valley Firebirds 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Colorado Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Henderson Silver Knights 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Ontario Reign 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. San Diego Gulls 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. San Jose Barracuda 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Tucson Roadrunners 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Texas Stars 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Charlotte Checkers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Colorado Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chicago Wolves 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Rockford IceHogs 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Springfield Thunderbirds 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Bakersfield Condors 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Laval Rocket 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Utica Comets 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Rochester Americans 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. San Diego Gulls 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Hershey Bears 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Milwaukee Admirals 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. Calgary Wranglers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Manitoba Moose 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Belleville Senators 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Grand Rapids Griffins 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Henderson Silver Knights 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Lehigh Valley Phantoms 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Providence Bruins 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Tucson Roadrunners 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Syracuse Crunch 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Cleveland Monsters 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Hartford Wolf Pack 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    25. Ontario Reign 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    26. Wilkes-Barre/Scranton Penguins 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    27. Toronto Marlies 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    28. Coachella Valley Firebirds 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    29. San Jose Barracuda 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    30. Hamilton Hammers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    31. Iowa Wild 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    32. Abbotsford Canucks 0 0 0 0 0 0 0 0 0