Östersund/Brunflo VS Karlskoga BIK


Östersund/Brunflo

Karlskoga BIK

not draw --0--0---0
not win --7--0---0
not lost --7--0---0

Östersund/Brunflo (T1) VS Karlskoga BIK (T2)

Östersund/Brunflo

Karlskoga BIK

Zaujímavé

Östersund/Brunflo

  • Z celkového počtu 36 prehralo mužstvo Östersund/Brunflo až 53% svojích zápasov. 19 prehraných zápasov.
  • Až 22 zápasov tímu Östersund/Brunflo skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 36 zápasov, to je až 61%.
  • Östersund/Brunflo ťahá aktuálne sériu 2 remíz v rade.
  • Östersund/Brunflo už 7 zápasov v rade nevyhrali.

Karlskoga BIK

  • 31% zápasov tímu Karlskoga BIK skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 11 z celkového počtu 36 zápasov.
  • Karlskoga BIK už 4 zápasov v rade neprehrali.
  • Karlskoga BIK ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • 50% vzájomných zápasov (1 z 2) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 2 z 2 vzájomných zápasov, čo je 100%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Švédsko / Allsvenskan / 2022/2023
27.12.2022 19:00 Karlskoga BIK Östersund/Brunflo under 1:0ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
21.10.2022 19:00 Östersund/Brunflo Karlskoga BIK under 1:2 0:0,1:0,0:2

Östersund/Brunflo

0 - 1 - 1

Karlskoga BIK

Östersund/Brunflo


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.01.23 19:00 Vita Hästen Östersund/Brunflo over 4:5sn 3:0,0:1,1:3,0:0,-:-
18.01.23 19:00 Östersund/Brunflo Västerviks under 2:3sn 1:0,0:2,1:0,0:0,-:-
13.01.23 19:00 Kristianstads Östersund/Brunflo under 2:1 1:1,0:0,1:0
11.01.23 19:00 Tingsryds AIF Östersund/Brunflo under 2:1 0:1,0:0,2:0
06.01.23 15:00 Modo Östersund/Brunflo over 5:3 0:0,3:0,2:3
04.01.23 19:00 Östersund/Brunflo Almtuna IS under 2:3 1:2,0:1,1:0
30.12.22 19:00 Mora IK Östersund/Brunflo under 3:1 0:0,2:1,1:0
29.12.22 19:00 Östersund/Brunflo Modo over 5:3 0:0,2:1,3:2
27.12.22 19:00 Karlskoga BIK Östersund/Brunflo under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
16.12.22 19:00 Östersund/Brunflo Kristianstads under 1:3 0:2,0:0,1:1
14.12.22 19:00 Östersund/Brunflo Tingsryds AIF over 4:6 2:1,2:2,0:3
09.12.22 19:00 Djurgarden IF Östersund/Brunflo over 6:1 3:0,1:1,2:0
07.12.22 19:00 Östersund/Brunflo Djurgarden IF under 2:1 0:0,0:1,2:0
02.12.22 19:00 Sodertalje SK Östersund/Brunflo under 4:0 2:0,1:0,1:0
30.11.22 19:00 Östersund/Brunflo Vasteras under 4:1 1:0,1:0,2:1
26.11.22 15:00 Vita Hästen Östersund/Brunflo under 2:0 1:0,0:0,1:0
25.11.22 19:00 Västerviks Östersund/Brunflo under 0:2 0:0,0:0,0:2
23.11.22 19:00 Modo Östersund/Brunflo under 2:1 1:1,1:0,0:0
19.11.22 18:00 Västerviks Östersund/Brunflo over 3:4pp 2:1,1:1,0:1,0:1
18.11.22 19:00 Tingsryds AIF Östersund/Brunflo over 2:4 0:2,1:1,1:1
16.11.22 19:00 Kristianstads Östersund/Brunflo under 1:2 1:0,0:1,0:1
06.11.22 15:00 Östersund/Brunflo Sodertalje SK under 0:2 0:0,0:2,0:0
04.11.22 19:00 Östersund/Brunflo Vasteras under 3:1 1:0,0:1,2:0
30.10.22 15:00 Bjorkloven Östersund/Brunflo over 7:3 2:2,3:0,2:1
28.10.22 19:00 Östersund/Brunflo Modo under 3:1 1:0,0:0,2:1
26.10.22 19:00 AIK Stockholm Östersund/Brunflo over 7:3 2:1,1:0,4:2
21.10.22 19:00 Östersund/Brunflo Karlskoga BIK under 1:2 0:0,1:0,0:2
19.10.22 19:00 Almtuna IS Östersund/Brunflo under 0:1 0:1,0:0,0:0
14.10.22 19:00 Östersund/Brunflo Vita Hästen under 1:0 0:0,1:0,0:0
12.10.22 19:00 Östersund/Brunflo Kristianstads under 3:2 0:1,2:0,1:1
09.10.22 15:00 Mora IK Östersund/Brunflo over 7:0 3:0,3:0,1:0
07.10.22 19:00 Östersund/Brunflo Bjorkloven over 3:7 2:2,1:1,0:4
03.10.22 19:00 Östersund/Brunflo Västerviks over 3:7 0:1,1:2,2:4
30.09.22 19:00 Vasteras Östersund/Brunflo over 8:4 3:1,4:3,1:0
28.09.22 19:00 Östersund/Brunflo AIK Stockholm over 6:2 3:1,1:0,2:1
23.09.22 19:00 Östersund/Brunflo Sodertalje SK under 3:2sn 1:1,0:0,1:1,0:0,-:-

Karlskoga BIK


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.01.23 19:00 Tingsryds AIF Karlskoga BIK over 3:5 0:0,1:3,2:2
18.01.23 19:00 Karlskoga BIK Kristianstads over 5:3 1:0,3:2,1:1
13.01.23 19:00 Karlskoga BIK Djurgarden IF over 4:3sn 0:0,2:2,1:1,0:0,-:-
11.01.23 19:00 Vita Hästen Karlskoga BIK over 1:5 1:2,0:1,0:2
06.01.23 15:00 AIK Stockholm Karlskoga BIK under 2:1 0:1,2:0,0:0
04.01.23 19:00 Karlskoga BIK Mora IK under 1:3 1:2,0:0,0:1
30.12.22 19:00 Karlskoga BIK Sodertalje SK over 2:6 0:0,1:5,1:1
29.12.22 19:00 Vasteras Karlskoga BIK under 2:3 0:2,1:0,1:1
27.12.22 19:00 Karlskoga BIK Östersund/Brunflo under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
16.12.22 19:00 Karlskoga BIK Djurgarden IF over 2:5 0:0,2:1,0:4
14.12.22 19:00 Sodertalje SK Karlskoga BIK over 5:4pp 1:2,2:2,1:0,1:0
09.12.22 19:00 Karlskoga BIK Vita Hästen over 6:3 2:2,1:1,3:0
07.12.22 19:00 Karlskoga BIK Tingsryds AIF under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
02.12.22 19:00 Almtuna IS Karlskoga BIK under 4:0 2:0,1:0,1:0
30.11.22 19:00 Karlskoga BIK Bjorkloven under 2:1 0:1,1:0,1:0
26.11.22 18:00 Mora IK Karlskoga BIK over 4:3 1:0,1:2,2:1
25.11.22 20:30 Karlskoga BIK Vasteras over 4:2 2:0,1:1,1:1
23.11.22 19:00 Västerviks Karlskoga BIK over 3:4 1:1,1:0,1:3
18.11.22 19:00 Karlskoga BIK AIK Stockholm under 3:2sn 2:0,0:1,0:1,0:0,-:-
16.11.22 19:00 Bjorkloven Karlskoga BIK over 4:5pp 0:1,1:2,3:1,0:1
11.11.22 19:00 Vasteras Karlskoga BIK over 4:3 2:0,0:2,2:1
05.11.22 18:00 Karlskoga BIK Modo under 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
04.11.22 19:00 Karlskoga BIK Mora IK under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
02.11.22 19:00 Kristianstads Karlskoga BIK under 1:4 0:1,0:1,1:2
29.10.22 18:00 Karlskoga BIK Sodertalje SK under 2:3 1:0,0:3,1:0
28.10.22 19:00 Almtuna IS Karlskoga BIK under 2:3 0:2,2:0,0:1
26.10.22 19:00 Karlskoga BIK Tingsryds AIF under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
21.10.22 19:00 Östersund/Brunflo Karlskoga BIK under 1:2 0:0,1:0,0:2
19.10.22 19:00 Modo Karlskoga BIK under 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,-:-
14.10.22 19:00 Karlskoga BIK Almtuna IS over 4:2 1:1,1:1,2:0
08.10.22 18:00 Sodertalje SK Karlskoga BIK over 5:2 3:1,0:1,2:0
07.10.22 19:00 Karlskoga BIK Vasteras over 2:4 1:0,0:2,1:2
05.10.22 19:00 Tingsryds AIF Karlskoga BIK over 4:3 0:0,2:2,2:1
30.09.22 19:00 Karlskoga BIK Västerviks under 4:0 2:0,1:0,1:0
28.09.22 19:00 Mora IK Karlskoga BIK over 2:4 0:1,1:1,1:2
23.09.22 19:00 Bjorkloven Karlskoga BIK under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1

Östersund/Brunflo


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.02.2023 19:00 Vasteras Östersund/Brunflo H2H
03.02.2023 19:00 Östersund/Brunflo Tingsryds AIF H2H
08.02.2023 19:00 Östersund/Brunflo AIK Stockholm H2H
10.02.2023 19:00 Djurgarden IF Östersund/Brunflo H2H
12.02.2023 15:00 Östersund/Brunflo Bjorkloven H2H
15.02.2023 19:00 AIK Stockholm Östersund/Brunflo H2H
18.02.2023 18:00 Östersund/Brunflo Mora IK H2H
22.02.2023 19:00 Karlskoga BIK Östersund/Brunflo H2H
24.02.2023 19:00 Östersund/Brunflo Almtuna IS H2H
01.03.2023 19:00 Sodertalje SK Östersund/Brunflo H2H
03.03.2023 19:00 Östersund/Brunflo Vita Hästen H2H
08.03.2023 19:00 Almtuna IS Östersund/Brunflo H2H
10.03.2023 19:00 Östersund/Brunflo Djurgarden IF H2H

Karlskoga BIK


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.02.2023 19:00 Vita Hästen Karlskoga BIK H2H
03.02.2023 19:00 Karlskoga BIK Modo H2H
08.02.2023 19:00 Karlskoga BIK Bjorkloven H2H
11.02.2023 15:00 AIK Stockholm Karlskoga BIK H2H
13.02.2023 19:00 Karlskoga BIK Västerviks H2H
15.02.2023 19:00 Karlskoga BIK Vita Hästen H2H
17.02.2023 19:00 Kristianstads Karlskoga BIK H2H
22.02.2023 19:00 Karlskoga BIK Östersund/Brunflo H2H
25.02.2023 15:00 Västerviks Karlskoga BIK H2H
01.03.2023 19:00 Djurgarden IF Karlskoga BIK H2H
03.03.2023 19:00 Karlskoga BIK AIK Stockholm H2H
08.03.2023 19:00 Karlskoga BIK Kristianstads H2H
10.03.2023 19:00 Modo Karlskoga BIK H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Modo 38 21 4 2 5 47 134 87 85
2. Bjorkloven 40 20 3 4 6 46 147 101 79
3. Mora IK 39 20 2 4 7 38 128 90 74
4. Sodertalje SK 39 13 6 3 8 29 118 89 72
5. Karlskoga BIK 39 9 7 5 6 12 116 104 67
6. Djurgarden IF 39 13 4 6 6 20 117 97 65
7. Almtuna IS 39 6 6 2 17 -11 90 101 50
8. Vasteras 38 10 3 5 12 -21 105 126 50
9. AIK Stockholm 38 8 4 5 12 -18 109 127 49
10. Vita Hästen 38 13 0 9 7 -14 93 107 48
11. Kristianstads 39 8 4 3 17 -17 92 109 47
12. Östersund/Brunflo 39 8 4 2 19 -37 87 124 46
13. Tingsryds AIF 39 6 4 7 11 -38 92 130 45
14. Västerviks 40 -1 8 2 21 -36 87 123 39
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Modo 19 12 2 2 -1 31 71 40 48
2. Mora IK 21 14 0 2 3 26 74 48 44
3. Bjorkloven 19 10 2 3 -1 31 77 46 43
4. Sodertalje SK 20 9 3 0 5 30 66 36 42
5. Djurgarden IF 20 10 1 3 2 15 67 52 38
6. AIK Stockholm 18 7 2 3 1 14 61 47 34
7. Vita Hästen 18 10 0 3 2 8 56 48 33
8. Karlskoga BIK 19 3 4 3 2 4 52 48 32
9. Östersund/Brunflo 19 6 2 1 7 -5 51 56 29
10. Vasteras 19 7 1 2 6 -9 54 63 28
11. Almtuna IS 21 -1 5 1 10 -6 41 47 23
12. Kristianstads 19 2 3 1 9 -3 45 48 22
13. Tingsryds AIF 19 5 1 2 8 -23 44 67 22
14. Västerviks 21 -2 5 2 9 -20 45 65 21
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Modo 19 9 2 0 6 16 63 47 37
2. Bjorkloven 21 10 1 1 7 15 70 55 36
3. Karlskoga BIK 20 6 3 2 4 8 64 56 35
4. Mora IK 18 6 2 2 4 12 54 42 30
5. Sodertalje SK 19 4 3 3 3 -1 52 53 30
6. Djurgarden IF 19 3 3 3 4 5 50 45 27
7. Almtuna IS 18 7 1 1 7 -5 49 54 27
8. Kristianstads 20 6 1 2 8 -14 47 61 25
9. Tingsryds AIF 20 1 3 5 3 -15 48 63 23
10. Vasteras 19 3 2 3 6 -12 51 63 22
11. Västerviks 19 1 3 0 12 -16 42 58 18
12. Östersund/Brunflo 20 2 2 1 12 -32 36 68 17
13. Vita Hästen 20 3 0 6 5 -22 37 59 15
14. AIK Stockholm 20 1 2 2 11 -32 48 80 15