Djurgarden IF VS Vasteras


Djurgarden IF

Vasteras

not draw --0--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Djurgarden IF (T1) VS Vasteras (T2)

Djurgarden IF

Vasteras

Zaujímavé

Djurgarden IF

    Vasteras

      nenájdený žiadny zápas

      Djurgarden IF


      nenájdený žiadny zápas

      Vasteras


      nenájdený žiadny zápas

      Djurgarden IF


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      04.10.2022 19:00 Kristianstads Djurgarden IF H2H
      07.10.2022 19:00 Djurgarden IF Sodertalje SK H2H
      08.10.2022 15:00 Almtuna IS Djurgarden IF H2H
      12.10.2022 19:00 Djurgarden IF Västerviks H2H
      15.10.2022 18:00 Vasteras Djurgarden IF H2H
      19.10.2022 19:00 Vita Hästen Djurgarden IF H2H
      21.10.2022 19:00 Djurgarden IF Bjorkloven H2H
      26.10.2022 19:00 Mora IK Djurgarden IF H2H
      28.10.2022 20:30 Sodertalje SK Djurgarden IF H2H
      29.10.2022 18:00 Djurgarden IF Vita Hästen H2H
      02.11.2022 19:00 AIK Stockholm Djurgarden IF H2H
      04.11.2022 19:00 Djurgarden IF Västerviks H2H
      06.11.2022 18:00 Västerviks Djurgarden IF H2H
      15.11.2022 19:00 Djurgarden IF Modo H2H
      18.11.2022 19:00 Almtuna IS Djurgarden IF H2H
      22.11.2022 19:00 Kristianstads Djurgarden IF H2H
      25.11.2022 19:00 Djurgarden IF Almtuna IS H2H
      26.11.2022 18:00 Vasteras Djurgarden IF H2H
      29.11.2022 19:00 Djurgarden IF Mora IK H2H
      02.12.2022 19:00 Djurgarden IF Tingsryds AIF H2H
      07.12.2022 19:00 Östersund/Brunflo Djurgarden IF H2H
      09.12.2022 19:00 Djurgarden IF Östersund/Brunflo H2H
      13.12.2022 19:00 Djurgarden IF Vita Hästen H2H
      16.12.2022 19:00 Karlskoga BIK Djurgarden IF H2H
      19.12.2022 19:00 Djurgarden IF Kristianstads H2H
      27.12.2022 19:00 Djurgarden IF AIK Stockholm H2H
      29.12.2022 19:00 AIK Stockholm Djurgarden IF H2H
      04.01.2023 19:00 Djurgarden IF Vasteras H2H
      06.01.2023 18:00 Bjorkloven Djurgarden IF H2H
      11.01.2023 19:00 Djurgarden IF Mora IK H2H
      13.01.2023 19:00 Karlskoga BIK Djurgarden IF H2H
      18.01.2023 19:00 Modo Djurgarden IF H2H
      20.01.2023 19:00 Djurgarden IF Modo H2H
      25.01.2023 19:00 Djurgarden IF Bjorkloven H2H
      27.01.2023 19:00 Västerviks Djurgarden IF H2H
      28.01.2023 18:00 Djurgarden IF Karlskoga BIK H2H
      01.02.2023 19:00 Mora IK Djurgarden IF H2H
      04.02.2023 15:00 Djurgarden IF Sodertalje SK H2H
      08.02.2023 19:00 Tingsryds AIF Djurgarden IF H2H
      10.02.2023 19:00 Djurgarden IF Östersund/Brunflo H2H
      11.02.2023 18:00 Vita Hästen Djurgarden IF H2H
      14.02.2023 19:00 Djurgarden IF Tingsryds AIF H2H
      17.02.2023 19:00 Bjorkloven Djurgarden IF H2H
      22.02.2023 19:00 Djurgarden IF AIK Stockholm H2H
      24.02.2023 20:30 Modo Djurgarden IF H2H
      01.03.2023 19:00 Djurgarden IF Karlskoga BIK H2H
      03.03.2023 19:00 Djurgarden IF Almtuna IS H2H
      08.03.2023 19:00 Tingsryds AIF Djurgarden IF H2H
      10.03.2023 19:00 Östersund/Brunflo Djurgarden IF H2H

      Vasteras


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      01.10.2022 18:00 Vasteras Modo H2H
      07.10.2022 19:00 Karlskoga BIK Vasteras H2H
      15.10.2022 18:00 Vasteras Djurgarden IF H2H
      19.10.2022 19:00 Mora IK Vasteras H2H
      21.10.2022 19:00 Vasteras Västerviks H2H
      26.10.2022 19:00 Vasteras Kristianstads H2H
      28.10.2022 19:00 Vita Hästen Vasteras H2H
      29.10.2022 15:00 Vasteras Mora IK H2H
      02.11.2022 19:00 Sodertalje SK Vasteras H2H
      04.11.2022 19:00 Östersund/Brunflo Vasteras H2H
      06.11.2022 15:00 Vasteras Bjorkloven H2H
      11.11.2022 19:00 Vasteras Karlskoga BIK H2H
      16.11.2022 19:00 Västerviks Vasteras H2H
      18.11.2022 19:00 Vasteras Modo H2H
      23.11.2022 19:00 Vasteras Tingsryds AIF H2H
      25.11.2022 20:30 Karlskoga BIK Vasteras H2H
      26.11.2022 18:00 Vasteras Djurgarden IF H2H
      30.11.2022 19:00 Östersund/Brunflo Vasteras H2H
      02.12.2022 19:00 Vasteras AIK Stockholm H2H
      07.12.2022 19:00 Vita Hästen Vasteras H2H
      09.12.2022 19:00 Bjorkloven Vasteras H2H
      14.12.2022 19:00 Vasteras Almtuna IS H2H
      16.12.2022 19:00 Vasteras Bjorkloven H2H
      27.12.2022 19:00 Modo Vasteras H2H
      29.12.2022 19:00 Vasteras Karlskoga BIK H2H
      30.12.2022 19:00 Almtuna IS Vasteras H2H
      04.01.2023 19:00 Djurgarden IF Vasteras H2H
      06.01.2023 18:00 Västerviks Vasteras H2H
      11.01.2023 19:00 Vasteras Västerviks H2H
      13.01.2023 19:00 Vasteras Almtuna IS H2H
      18.01.2023 19:00 Vasteras Vita Hästen H2H
      21.01.2023 18:00 Sodertalje SK Vasteras H2H
      24.01.2023 19:00 Tingsryds AIF Vasteras H2H
      27.01.2023 18:00 Vasteras Sodertalje SK H2H
      29.01.2023 18:00 Modo Vasteras H2H
      01.02.2023 19:00 Vasteras Östersund/Brunflo H2H
      03.02.2023 19:00 AIK Stockholm Vasteras H2H
      04.02.2023 18:00 Vasteras AIK Stockholm H2H
      07.02.2023 19:00 Kristianstads Vasteras H2H
      10.02.2023 19:00 Vasteras Sodertalje SK H2H
      11.02.2023 15:00 Almtuna IS Vasteras H2H
      15.02.2023 19:00 Vasteras Kristianstads H2H
      17.02.2023 19:00 AIK Stockholm Vasteras H2H
      22.02.2023 19:00 Vasteras Vita Hästen H2H
      24.02.2023 19:00 Mora IK Vasteras H2H
      01.03.2023 19:00 Vasteras Tingsryds AIF H2H
      03.03.2023 19:00 Bjorkloven Vasteras H2H
      08.03.2023 19:00 Vasteras Mora IK H2H
      10.03.2023 19:00 Kristianstads Vasteras H2H
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Kristianstads 4 4 0 0 0 8 16 8 12
      2. Karlskoga BIK 3 1 1 0 0 7 10 3 8
      3. Modo 3 2 0 1 -1 3 17 14 7
      4. Vasteras 3 2 0 0 1 6 15 9 6
      5. Djurgarden IF 3 2 0 0 1 3 11 8 6
      6. Östersund/Brunflo 3 0 1 0 1 1 13 12 5
      7. AIK Stockholm 3 0 1 0 1 1 12 11 5
      8. Bjorkloven 3 1 0 1 0 -2 6 8 4
      9. Sodertalje SK 3 1 0 1 0 -2 6 8 4
      10. Mora IK 4 1 0 0 3 -1 11 12 3
      11. Almtuna IS 3 1 0 0 2 -3 8 11 3
      12. Västerviks 3 -1 1 0 2 -5 3 8 2
      13. Tingsryds AIF 3 0 0 1 1 -9 2 11 1
      14. Vita Hästen 3 0 0 0 3 -7 7 14 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Kristianstads 2 2 0 0 0 5 9 4 6
      2. Östersund/Brunflo 2 0 1 0 0 5 9 4 5
      3. Bjorkloven 2 1 0 1 -1 2 6 4 4
      4. Modo 2 1 0 1 -1 2 11 9 4
      5. AIK Stockholm 1 1 0 0 0 4 4 0 3
      6. Karlskoga BIK 1 1 0 0 0 4 4 0 3
      7. Almtuna IS 1 1 0 0 0 4 5 1 3
      8. Vasteras 1 1 0 0 0 4 8 4 3
      9. Djurgarden IF 2 1 0 0 1 0 7 7 3
      10. Mora IK 3 1 0 0 2 0 7 7 3
      11. Västerviks 2 -1 1 0 1 -1 3 4 2
      12. Sodertalje SK 1 0 0 0 1 -3 1 4 0
      13. Tingsryds AIF 1 0 0 0 1 -4 0 4 0
      14. Vita Hästen 1 0 0 0 1 -1 5 6 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Kristianstads 2 2 0 0 0 3 7 4 6
      2. Karlskoga BIK 2 0 1 0 0 3 6 3 5
      3. Sodertalje SK 2 1 0 1 -1 1 5 4 4
      4. Djurgarden IF 1 1 0 0 0 3 4 1 3
      5. Vasteras 2 1 0 0 1 2 7 5 3
      6. Modo 1 1 0 0 0 1 6 5 3
      7. AIK Stockholm 2 -1 1 0 1 -3 8 11 2
      8. Tingsryds AIF 2 0 0 1 0 -5 2 7 1
      9. Västerviks 1 0 0 0 1 -4 0 4 0
      10. Bjorkloven 1 0 0 0 1 -4 0 4 0
      11. Mora IK 1 0 0 0 1 -1 4 5 0
      12. Östersund/Brunflo 1 0 0 0 1 -4 4 8 0
      13. Vita Hästen 2 0 0 0 2 -6 2 8 0
      14. Almtuna IS 2 0 0 0 2 -7 3 10 0