Sodertalje SK VS Tingsryds AIF


Sodertalje SK

Tingsryds AIF

not draw --2--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Sodertalje SK (T1) VS Tingsryds AIF (T2)

Sodertalje SK

Tingsryds AIF

Zaujímavé

Sodertalje SK

  • Počet remíz tímu Sodertalje SK je až 14 z celkového počtu 47 zápasov, čo je až 30%.
  • Sodertalje SK už 8 zápasov v rade neprehrali.

Tingsryds AIF

  • 32% zápasov tímu Tingsryds AIF skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 15 z celkového počtu 47 zápasov.
  • 30 z celkového počtu 47 zápasov tímu Tingsryds AIF skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 64%.

H2H

  • 27% vzájomných zápasov (3 z 11) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Švédsko / Allsvenskan / 2019/2020
08.01.2020 19:00 Tingsryds AIF Sodertalje SK over 3:4ppsn 1:1,1:2,1:0,0:0,1:2
15.11.2019 19:00 Sodertalje SK Tingsryds AIF under 4:1 2:1,1:0,1:0
11.10.2019 19:00 Tingsryds AIF Sodertalje SK over 4:3pp 2:0,0:0,1:3,1:0
Švédsko / Allsvenskan / 2018/2019
02.02.2019 18:00 Tingsryds AIF Sodertalje SK over 5:2 1:1,1:0,3:1
20.12.2018 19:00 Sodertalje SK Tingsryds AIF under 2:3 0:1,0:1,2:1
23.11.2018 19:00 Sodertalje SK Tingsryds AIF under 1:3 0:1,0:1,1:1
11.10.2018 19:00 Tingsryds AIF Sodertalje SK under 2:3 0:1,2:0,0:2
Švédsko / Allsvenskan / 2017/2018
02.02.2018 19:00 Tingsryds AIF Sodertalje SK over 5:1 1:1,3:0,1:0
20.12.2017 19:00 Sodertalje SK Tingsryds AIF over 4:3ppsn 0:0,1:1,2:2,0:0,2:1
03.11.2017 19:00 Tingsryds AIF Sodertalje SK over 2:5 1:2,1:1,0:2
23.09.2017 18:00 Sodertalje SK Tingsryds AIF under 1:4 0:2,0:2,1:0

Sodertalje SK

3 - 3 - 5

Tingsryds AIF

Sodertalje SK


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.02.20 19:00 Vita Hästen Sodertalje SK under 1:3 0:1,0:0,1:2
15.02.20 15:15 Sodertalje SK Kristianstads over 5:1 3:0,0:1,2:0
12.02.20 19:00 Almtuna IS Sodertalje SK over 4:3sn 1:1,2:2,0:0,0:0,-:-
10.02.20 19:00 Sodertalje SK Vasteras over 4:2 2:1,2:0,0:1
05.02.20 19:00 Modo Sodertalje SK over 2:5 0:2,1:2,1:1
01.02.20 18:00 Sodertalje SK Karlskrona HK under 3:2 0:0,1:2,2:0
29.01.20 19:00 Sodertalje SK Timra IK under 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,2:1
24.01.20 19:00 Mora IK Sodertalje SK over 3:4 0:2,1:2,2:0
22.01.20 19:00 Sodertalje SK Västerviks under 1:3 0:1,1:1,0:1
17.01.20 19:00 AIK Stockholm Sodertalje SK under 1:3 0:2,1:0,0:1
15.01.20 19:00 Bjorkloven Sodertalje SK over 5:3 2:1,0:2,3:0
10.01.20 19:00 Sodertalje SK Karlskoga BIK over 4:3 0:0,2:2,2:1
08.01.20 19:00 Tingsryds AIF Sodertalje SK over 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,1:2
04.01.20 15:15 Sodertalje SK Vita Hästen over 6:5pp 1:2,1:2,3:1,1:0
28.12.19 15:15 Kristianstads Sodertalje SK under 3:2pp 0:2,2:0,0:0,1:0
26.12.19 15:15 AIK Stockholm Sodertalje SK under 2:3sn 2:0,0:1,0:1,0:0,0:2
20.12.19 19:00 Sodertalje SK Almtuna IS over 5:3 0:0,1:2,4:1
18.12.19 19:00 Vasteras Sodertalje SK under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
13.12.19 19:00 Sodertalje SK Modo over 4:6 1:3,1:1,2:2
09.12.19 19:00 Västerviks Sodertalje SK under 0:3 0:1,0:1,0:1
08.12.19 17:30 Karlskrona HK Sodertalje SK over 3:4pp 0:1,1:2,2:0,0:1
06.12.19 19:00 Timra IK Sodertalje SK over 6:3 3:2,0:0,3:1
04.12.19 19:00 Sodertalje SK Mora IK under 3:1 1:1,2:0,0:0
29.11.19 19:00 Sodertalje SK AIK Stockholm under 5:0 2:0,3:0,0:0
27.11.19 19:00 Vita Hästen Sodertalje SK under 3:2 2:1,0:1,1:0
24.11.19 15:00 Sodertalje SK Vasteras under 1:3 0:0,0:3,1:0
22.11.19 19:00 Sodertalje SK Bjorkloven under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
20.11.19 19:00 Karlskoga BIK Sodertalje SK over 7:3 1:1,0:1,6:1
15.11.19 19:00 Sodertalje SK Tingsryds AIF under 4:1 2:1,1:0,1:0
13.11.19 19:00 Sodertalje SK Kristianstads under 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
11.11.19 19:00 Almtuna IS Sodertalje SK under 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
03.11.19 17:30 Modo Sodertalje SK over 9:3 3:2,3:0,3:1
01.11.19 19:00 Sodertalje SK Karlskrona HK over 3:6 1:0,2:4,0:2
30.10.19 19:00 Sodertalje SK Timra IK under 3:1 0:0,1:1,2:0
27.10.19 15:00 Mora IK Sodertalje SK over 4:3 1:1,0:2,3:0
25.10.19 19:00 Sodertalje SK Västerviks under 4:1 2:0,1:0,1:1
18.10.19 19:00 Sodertalje SK Bjorkloven over 1:6 0:2,1:0,0:4
16.10.19 19:00 Sodertalje SK Karlskoga BIK over 3:4 1:0,2:1,0:3
11.10.19 19:00 Tingsryds AIF Sodertalje SK over 4:3pp 2:0,0:0,1:3,1:0
09.10.19 19:00 Sodertalje SK Vita Hästen under 0:2 0:1,0:1,0:0
04.10.19 19:00 Kristianstads Sodertalje SK over 3:4 2:3,0:1,1:0
02.10.19 19:00 Sodertalje SK Almtuna IS under 1:2 1:1,0:1,0:0
30.09.19 19:00 Vasteras Sodertalje SK under 3:0 0:0,2:0,1:0
27.09.19 19:00 Sodertalje SK Modo over 6:2 3:0,1:0,2:2
25.09.19 19:00 Karlskrona HK Sodertalje SK under 4:1 2:0,1:1,1:0
22.09.19 15:00 Timra IK Sodertalje SK under 3:2sn 0:1,0:0,2:1,0:0,2:1
20.09.19 19:00 Sodertalje SK Mora IK under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1

Tingsryds AIF


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.02.20 19:00 Tingsryds AIF Mora IK under 3:2pp 2:2,0:0,0:0,1:0
15.02.20 18:00 Bjorkloven Tingsryds AIF over 5:2 2:1,1:1,2:0
12.02.20 19:00 Tingsryds AIF Västerviks over 5:1 2:1,1:0,2:0
10.02.20 19:00 AIK Stockholm Tingsryds AIF under 1:0 0:0,1:0,0:0
05.02.20 19:00 Tingsryds AIF Karlskoga BIK under 2:3 0:2,0:1,2:0
31.01.20 19:00 Timra IK Tingsryds AIF under 3:2 1:1,1:1,1:0
29.01.20 19:00 Vita Hästen Tingsryds AIF under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
24.01.20 19:00 Tingsryds AIF Kristianstads over 5:7 0:2,2:4,3:1
22.01.20 19:00 Vasteras Tingsryds AIF under 2:3sn 2:0,0:1,0:1,0:0,2:3
17.01.20 19:00 Tingsryds AIF Modo under 0:3 0:0,0:1,0:2
15.01.20 19:00 Almtuna IS Tingsryds AIF under 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
10.01.20 19:00 Karlskrona HK Tingsryds AIF over 4:3 0:1,1:1,3:1
08.01.20 19:00 Tingsryds AIF Sodertalje SK over 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,1:2
04.01.20 18:00 Mora IK Tingsryds AIF under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
28.12.19 15:15 Bjorkloven Tingsryds AIF over 7:0 3:0,2:0,2:0
21.12.19 18:00 Västerviks Tingsryds AIF under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:0
18.12.19 19:00 Tingsryds AIF AIK Stockholm over 5:2 0:2,2:0,3:0
13.12.19 19:00 Karlskoga BIK Tingsryds AIF under 2:0 1:0,1:0,0:0
11.12.19 19:00 Tingsryds AIF Timra IK under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
06.12.19 19:00 Tingsryds AIF Vita Hästen under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
04.12.19 19:00 Kristianstads Tingsryds AIF under 0:3 0:0,0:2,0:1
01.12.19 17:30 Tingsryds AIF Vasteras under 2:3 0:2,2:1,0:0
29.11.19 19:00 Modo Tingsryds AIF over 5:2 2:0,1:1,2:1
26.11.19 19:00 Tingsryds AIF Mora IK over 5:3 2:1,1:0,2:2
24.11.19 17:30 AIK Stockholm Tingsryds AIF under 1:4 0:1,0:2,1:1
22.11.19 19:00 Tingsryds AIF Almtuna IS under 3:2 0:1,2:0,1:1
20.11.19 19:00 Tingsryds AIF Karlskrona HK under 3:2sn 2:0,0:0,0:2,0:0,1:0
15.11.19 19:00 Sodertalje SK Tingsryds AIF under 4:1 2:1,1:0,1:0
13.11.19 19:00 Tingsryds AIF Bjorkloven under 0:4 0:0,0:2,0:2
11.11.19 19:00 Tingsryds AIF Västerviks under 3:2sn 0:0,0:2,2:0,0:0,2:1
03.11.19 17:30 Tingsryds AIF Karlskoga BIK over 2:5 1:1,1:2,0:2
01.11.19 19:00 Timra IK Tingsryds AIF under 3:2 3:0,0:1,0:1
30.10.19 19:00 Vita Hästen Tingsryds AIF under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:2
27.10.19 15:00 Tingsryds AIF Kristianstads under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
23.10.19 19:00 Tingsryds AIF Modo under 0:4 0:2,0:0,0:2
20.10.19 15:00 Vasteras Tingsryds AIF over 4:5 1:0,1:1,2:4
18.10.19 19:00 Almtuna IS Tingsryds AIF over 5:2 1:1,1:1,3:0
16.10.19 19:00 Karlskrona HK Tingsryds AIF under 0:4 0:2,0:0,0:2
11.10.19 19:00 Tingsryds AIF Sodertalje SK over 4:3pp 2:0,0:0,1:3,1:0
09.10.19 19:00 Mora IK Tingsryds AIF under 3:1 1:0,1:0,1:1
04.10.19 19:00 Tingsryds AIF Bjorkloven under 0:3 0:0,0:0,0:3
02.10.19 19:00 Västerviks Tingsryds AIF over 3:5 2:1,0:0,1:4
29.09.19 17:30 Tingsryds AIF AIK Stockholm under 3:1 0:1,2:0,1:0
27.09.19 19:00 Karlskoga BIK Tingsryds AIF over 5:3 0:0,3:0,2:3
25.09.19 19:00 Tingsryds AIF Timra IK under 2:3 0:0,2:3,0:0
22.09.19 15:00 Tingsryds AIF Vita Hästen over 6:4 1:0,2:2,3:2
20.09.19 19:00 Kristianstads Tingsryds AIF over 3:4pp 1:0,0:2,2:1,0:1

Sodertalje SK


nenájdený žiadny zápas

Tingsryds AIF


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brynas Gavle 48 24 5 3 8 59 181 122 100
2. Sodertalje SK 47 24 2 4 11 39 160 121 86
3. AIK Stockholm 48 15 7 5 9 25 151 126 85
4. Mora IK 48 13 8 3 13 25 143 118 82
5. Djurgarden IF 47 17 5 6 8 13 141 128 82
6. Bjorkloven 47 11 8 6 8 30 159 129 79
7. Karlskoga BIK 48 12 6 5 14 2 141 139 71
8. Kristianstads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Kalmar HC 48 12 6 5 14 -14 142 156 71
10. Almtuna IS 48 10 7 6 12 -23 118 141 71
11. Nybro Vikings IF 48 12 6 3 18 -10 139 149 69
12. Tingsryds AIF 48 10 4 11 8 -25 115 140 61
13. Vasteras 47 12 4 4 19 -14 144 158 60
14. Östersund/Brunflo 48 7 4 6 21 -34 112 146 47
15. Västerviks 48 7 2 7 23 -73 100 173 38
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Djurgarden IF 24 15 2 1 3 24 78 54 56
2. Brynas Gavle 24 10 4 2 2 43 99 56 52
3. Sodertalje SK 24 16 0 3 2 37 92 55 51
4. Mora IK 24 4 7 3 0 29 81 52 50
5. AIK Stockholm 24 9 3 4 1 24 85 61 46
6. Nybro Vikings IF 24 9 3 3 3 17 76 59 45
7. Almtuna IS 25 5 5 2 6 4 65 61 42
8. Kalmar HC 23 4 5 1 7 -1 75 76 38
9. Bjorkloven 24 7 3 1 9 13 75 62 37
10. Karlskoga BIK 24 11 0 3 7 9 72 63 36
11. Vasteras 23 9 0 1 12 -5 78 83 28
12. Västerviks 24 8 0 3 10 -14 61 75 27
13. Tingsryds AIF 24 2 2 8 2 -19 54 73 24
14. Östersund/Brunflo 23 3 2 3 10 -11 57 68 22
15. Kristianstads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brynas Gavle 24 14 1 1 6 16 82 66 48
2. Bjorkloven 23 4 5 5 -1 17 84 67 42
3. AIK Stockholm 24 6 4 1 8 1 66 65 39
4. Tingsryds AIF 24 8 2 3 6 -6 61 67 37
5. Sodertalje SK 23 8 2 1 9 2 68 66 35
6. Karlskoga BIK 24 1 6 2 7 -7 69 76 35
7. Kalmar HC 25 8 1 4 7 -13 67 80 33
8. Mora IK 24 9 1 0 13 -4 62 66 32
9. Vasteras 24 3 4 3 7 -9 66 75 32
10. Almtuna IS 23 5 2 4 6 -27 53 80 29
11. Djurgarden IF 23 2 3 5 5 -11 63 74 26
12. Östersund/Brunflo 25 4 2 3 11 -23 55 78 25
13. Nybro Vikings IF 24 3 3 0 15 -27 63 90 24
14. Västerviks 24 -1 2 4 13 -59 39 98 11
15. Kristianstads 0 0 0 0 0 0 0 0 0