Unterland Cavaliers VS Jesenice


Unterland Cavaliers

Jesenice

not draw --2--0---0
not win --5--0---0
not lost --5--0---0

Unterland Cavaliers (T1) VS Jesenice (T2)

Unterland Cavaliers

Jesenice

Zaujímavé

Unterland Cavaliers

  • Počet remíz tímu Unterland Cavaliers je až 8 z celkového počtu 26 zápasov, čo je až 31%.
  • Až 19 zápasov tímu Unterland Cavaliers skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 26 zápasov, to je až 73%.
  • Unterland Cavaliers už 5 zápasov v rade nevyhrali.
  • Unterland Cavaliers ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Jesenice

  • Tím Jesenice odohral až 18 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 69% z celkového počtu 26 zápasov.
  • Jesenice už 7 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 5 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 3, čo je 60%.
  • 100% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 5 z 5 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2023/2024
26.10.2023 19:00 Jesenice Unterland Cavaliers over 2:5 0:1,2:4,0:0
Rakúsko / Alps Hockey League / 2022/2023
04.02.2023 19:00 Unterland Cavaliers Jesenice over 1:5 0:0,0:3,1:2
21.01.2023 18:00 Jesenice Unterland Cavaliers over 3:5 1:1,2:3,0:1
24.11.2022 19:00 Jesenice Unterland Cavaliers over 6:0 2:0,3:0,1:0
17.09.2022 17:30 Unterland Cavaliers Jesenice over 5:2 0:1,3:0,2:1

Unterland Cavaliers

3 - 0 - 2

Jesenice

Unterland Cavaliers


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.12.23 19:00 Klagenfurt II Unterland Cavaliers over 5:4 2:1,1:1,2:2
21.12.23 20:00 Unterland Cavaliers Salzburg II over 6:8 3:1,2:3,1:4
19.12.23 20:30 Cortina Unterland Cavaliers over 3:4pp 0:1,2:1,1:1,0:1
09.12.23 18:30 Unterland Cavaliers Bregenzerwald over 3:5 0:2,2:0,1:3
07.12.23 19:15 Linz II Unterland Cavaliers under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
02.12.23 18:30 Unterland Cavaliers Fassa under 4:1 3:0,1:0,0:1
30.11.23 19:15 Salzburg II Unterland Cavaliers under 4:1 0:0,2:0,2:1
25.11.23 18:30 Unterland Cavaliers Celje over 10:2 5:2,1:0,4:0
23.11.23 20:00 Unterland Cavaliers Gherdeina Selva under 1:2 0:1,0:1,1:0
18.11.23 19:30 Merano Junior Unterland Cavaliers over 8:4 3:1,1:2,4:1
16.11.23 20:00 Unterland Cavaliers Kitzbühel over 2:4 0:0,1:3,1:1
04.11.23 20:30 Fassa Unterland Cavaliers over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
01.11.23 18:30 Unterland Cavaliers Lustenau over 6:5pp 2:0,1:3,2:2,1:0
28.10.23 18:30 Unterland Cavaliers Vipiteno over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
26.10.23 19:00 Jesenice Unterland Cavaliers over 2:5 0:1,2:4,0:0
21.10.23 19:30 Bregenzerwald Unterland Cavaliers under 3:0 2:0,0:0,1:0
19.10.23 20:00 Unterland Cavaliers Cortina over 3:4sn 1:2,2:1,0:0,0:0,-:-
14.10.23 18:30 Unterland Cavaliers Zell Am See over 4:5 1:2,2:2,1:1
12.10.23 20:00 Ritten Collalbo Unterland Cavaliers under 3:2 0:1,2:1,1:0
07.10.23 18:30 Unterland Cavaliers Merano Junior over 6:1 3:0,1:0,2:1
05.10.23 20:00 Vipiteno Unterland Cavaliers over 8:0 0:0,5:0,3:0
30.09.23 19:00 Kitzbühel Unterland Cavaliers over 4:3sn 1:1,0:1,2:1,0:0,-:-
28.09.23 20:00 Unterland Cavaliers Linz II over 3:4sn 1:2,1:1,1:0,0:0,-:-
23.09.23 18:00 Celje Unterland Cavaliers under 2:3 1:0,1:1,0:2
21.09.23 20:30 Gherdeina Selva Unterland Cavaliers over 4:8 1:0,0:4,3:4
16.09.23 18:00 Unterland Cavaliers Klagenfurt II over 7:1 3:0,2:0,2:1

Jesenice


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.12.23 18:00 Jesenice Linz II under 4:0 0:0,1:0,3:0
21.12.23 19:00 Klagenfurt II Jesenice over 5:2 2:0,2:1,1:1
19.12.23 19:00 Jesenice Gherdeina Selva over 1:6 0:4,1:1,0:1
09.12.23 18:00 Jesenice Merano Junior over 5:1 2:0,2:1,1:0
02.12.23 18:00 Ritten Collalbo Jesenice over 5:3 1:1,1:1,3:1
30.11.23 19:00 Jesenice Cortina over 4:3 1:1,2:1,1:1
25.11.23 19:30 Bregenzerwald Jesenice over 6:2 2:0,4:2,0:0
24.11.23 19:30 Lustenau Jesenice under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
18.11.23 18:00 Jesenice Fassa under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
16.11.23 20:30 Gherdeina Selva Jesenice over 2:5 0:0,1:3,1:2
04.11.23 18:00 Jesenice Kitzbühel under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
01.11.23 18:00 Vipiteno Jesenice over 6:1 1:1,3:0,2:0
28.10.23 18:00 Jesenice Zell Am See under 4:1 1:1,2:0,1:0
26.10.23 19:00 Jesenice Unterland Cavaliers over 2:5 0:1,2:4,0:0
24.10.23 19:00 Celje Jesenice under 2:3sn 2:1,0:0,0:1,0:0,-:-
21.10.23 19:30 Merano Junior Jesenice over 5:2 3:1,0:1,2:0
19.10.23 19:00 Jesenice Klagenfurt II over 7:1 2:1,4:0,1:0
14.10.23 19:15 Linz II Jesenice over 3:5 1:1,1:2,1:2
12.10.23 19:00 Jesenice Vipiteno over 5:4pp 2:3,1:0,1:1,1:0
07.10.23 18:00 Jesenice Bregenzerwald over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
05.10.23 20:30 Fassa Jesenice over 1:8 0:2,0:3,1:3
01.10.23 18:00 Jesenice Ritten Collalbo under 4:1 0:0,3:0,1:1
29.09.23 19:00 Jesenice Lustenau over 6:3 1:1,2:2,3:0
21.09.23 20:30 Cortina Jesenice over 6:5 1:2,3:2,2:1
19.09.23 19:15 Salzburg II Jesenice under 1:4 0:1,0:3,1:0
16.09.23 19:00 Jesenice Celje over 6:1 2:0,2:0,2:1

Unterland Cavaliers


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.02.2024 17:00 Gherdeina Selva Unterland Cavaliers H2H
29.02.2024 17:00 Unterland Cavaliers Gherdeina Selva H2H

Jesenice


nenájdený žiadny zápas

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ritten Collalbo 40 24 4 2 4 70 165 95 94
2. Cortina 40 16 4 7 2 33 138 105 75
3. Salzburg II 40 18 3 2 12 39 144 105 71
4. Zell Am See 40 12 6 4 8 12 132 120 70
5. Vipiteno 40 19 1 6 7 22 143 121 68
6. Bregenzerwald 40 14 3 6 8 9 139 130 63
7. Kitzbühel 38 13 4 4 9 9 134 125 63
8. Jesenice 38 14 3 5 8 22 134 112 62
9. Gherdeina Selva 38 12 4 2 14 -6 135 141 58
10. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Unterland Cavaliers 38 12 3 6 8 2 132 130 57
12. Merano Junior 38 15 2 1 17 -18 137 155 56
13. Lustenau 38 12 3 2 16 -3 147 150 53
14. Fassa 38 2 7 2 18 -24 127 151 43
15. Linz II 38 1 6 5 15 -36 97 133 38
16. Celje 38 6 3 1 24 -46 104 150 34
17. Klagenfurt II 38 6 1 2 26 -85 84 169 25

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ritten Collalbo 20 15 2 0 1 40 81 41 55
2. Vipiteno 20 13 1 1 3 34 89 55 45
3. Bregenzerwald 20 8 3 3 0 25 75 50 42
4. Cortina 20 12 1 1 4 28 81 53 42
5. Kitzbühel 19 8 3 2 1 32 78 46 41
6. Jesenice 19 9 2 2 2 32 81 49 39
7. Salzburg II 20 9 2 1 5 25 69 44 38
8. Unterland Cavaliers 19 7 2 2 4 21 80 59 33
9. Zell Am See 20 5 3 3 3 0 63 63 33
10. Lustenau 19 7 2 1 6 14 81 67 32
11. Merano Junior 19 7 2 0 8 3 72 69 31
12. Fassa 19 3 4 0 8 4 71 67 29
13. Gherdeina Selva 19 5 2 1 8 -10 68 78 26
14. Klagenfurt II 19 6 1 1 9 -17 55 72 24
15. Linz II 19 2 3 2 7 -11 53 64 23
16. Celje 19 1 3 1 10 -14 52 66 19
17. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ritten Collalbo 20 9 2 2 3 30 84 54 39
2. Zell Am See 20 7 3 1 5 12 69 57 37
3. Cortina 20 4 3 6 -2 5 57 52 33
4. Salzburg II 20 9 1 1 7 14 75 61 33
5. Gherdeina Selva 19 7 2 1 6 4 67 63 32
6. Merano Junior 19 8 0 1 9 -21 65 86 25
7. Unterland Cavaliers 19 5 1 4 4 -19 52 71 24
8. Jesenice 19 5 1 3 6 -10 53 63 23
9. Vipiteno 20 6 0 5 4 -12 54 66 23
10. Kitzbühel 19 5 1 2 8 -23 56 79 22
11. Bregenzerwald 20 6 0 3 8 -16 64 80 21
12. Lustenau 19 5 1 1 10 -17 66 83 21
13. Linz II 19 -1 3 3 8 -25 44 69 15
14. Celje 19 5 0 0 14 -32 52 84 15
15. Fassa 19 -1 3 2 10 -28 56 84 14
16. Klagenfurt II 19 0 0 1 17 -68 29 97 1
17. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0