Cortina VS Vipiteno


Cortina

Vipiteno

not draw --2--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Cortina (T1) VS Vipiteno (T2)

Cortina

Vipiteno

Zaujímavé

Cortina

  • Počet remíz tímu Cortina je až 9 z celkového počtu 34 zápasov, čo je až 26%.
  • Až 21 zápasov tímu Cortina skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 34 zápasov, to je až 62%.

Vipiteno

  • Vipiteno vyhral 57% zápasov (z celkového počtu 35 vyhral 20 zápasov).
  • Tím Vipiteno odohral až 25 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 71% z celkového počtu 35 zápasov.
  • Vipiteno už 11 zápasov v rade neremízovali.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Taliansko / Serie A / 2023/2024
11.01.2024 20:00 Vipiteno Cortina under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
09.01.2024 20:30 Cortina Vipiteno under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
09.12.2023 18:00 Vipiteno Cortina over 2:5 0:2,1:2,1:1
08.10.2023 17:30 Cortina Vipiteno over 2:4 0:2,1:1,1:1
Rakúsko / Alps Hockey League / 2022/2023
03.01.2023 20:00 Vipiteno Cortina under 3:2 0:0,2:2,1:0
24.09.2022 20:30 Cortina Vipiteno over 5:4 2:1,1:0,2:3
Rakúsko / Alps Hockey League / 2021/2022
11.12.2021 19:30 Vipiteno Cortina over 2:7 0:2,2:3,0:2
30.09.2021 20:30 Cortina Vipiteno under 2:3 1:0,1:1,0:2
Rakúsko / Alps Hockey League / 2020/2021
22.12.2020 20:30 Cortina Vipiteno over 6:3 3:0,0:2,3:1
19.11.2020 20:00 Vipiteno Cortina over 3:5 1:0,1:3,1:2
Rakúsko / Alps Hockey League / 2019/2020
28.11.2019 20:00 Vipiteno Cortina under 3:0 0:0,2:0,1:0
14.11.2019 20:30 Cortina Vipiteno over 6:1 0:0,5:1,1:0
Rakúsko / Alps Hockey League / 2018/2019
10.01.2019 20:30 Cortina Vipiteno under 2:3 1:1,0:2,1:0
05.01.2019 20:45 Cortina Vipiteno under 3:2ppsn 2:0,0:1,0:1,0:0,1:0
22.12.2018 19:30 Vipiteno Cortina under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
03.11.2018 19:30 Vipiteno Cortina under 3:2 2:1,0:1,1:0
Rakúsko / Alps Hockey League / 2017/2018
03.03.2018 19:00 Cortina Vipiteno over 4:3 1:2,1:0,2:1
21.10.2017 19:30 Vipiteno Cortina over 5:4 3:1,0:0,2:3

Cortina

7 - 4 - 7

Vipiteno

Cortina


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
03.02.24 20:30 Cortina Bregenzerwald over 2:4 1:1,1:2,0:1
01.02.24 20:30 Cortina Salzburg II under 3:2 1:0,2:0,0:2
20.01.24 19:30 Bregenzerwald Cortina over 4:3pp 2:1,1:0,0:2,1:0
18.01.24 20:30 Cortina Ritten Collalbo over 6:4 1:2,3:1,2:1
05.01.24 20:30 Cortina Lustenau over 5:3 2:1,0:2,3:0
03.01.24 19:00 Klagenfurt II Cortina under 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,-:-
30.12.23 20:30 Cortina Linz II under 3:1 1:0,1:0,1:1
28.12.23 20:30 Cortina Bregenzerwald under 1:4 1:0,0:2,0:2
26.12.23 19:15 Salzburg II Cortina under 0:2 0:1,0:0,0:1
23.12.23 18:00 Ritten Collalbo Cortina under 5:0 1:0,0:0,4:0
21.12.23 19:30 Lustenau Cortina under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-
19.12.23 20:30 Cortina Unterland Cavaliers over 3:4pp 0:1,2:1,1:1,0:1
09.12.23 18:00 Vipiteno Cortina over 2:5 0:2,1:2,1:1
05.12.23 20:30 Cortina Gherdeina Selva over 6:4 0:1,3:1,3:2
02.12.23 20:30 Cortina Klagenfurt II over 5:1 1:1,2:0,2:0
30.11.23 19:00 Jesenice Cortina over 4:3 1:1,2:1,1:1
25.11.23 19:30 Merano Junior Cortina over 4:3 1:1,3:2,0:0
23.11.23 19:30 Zell Am See Cortina over 2:5 0:3,1:1,1:1
14.11.23 20:30 Cortina Salzburg II over 3:4 1:0,0:3,2:1
04.11.23 19:15 Linz II Cortina over 6:1 1:0,2:0,3:1
01.11.23 17:30 Cortina Celje over 5:3 2:2,0:0,3:1
28.10.23 20:30 Cortina Kitzbühel over 10:0 4:0,3:0,3:0
24.10.23 19:30 Bregenzerwald Cortina under 2:3sn 0:0,1:0,1:2,0:0,-:-
21.10.23 20:30 Cortina Fassa under 3:2 1:0,1:0,1:2
19.10.23 20:00 Unterland Cavaliers Cortina over 3:4sn 1:2,2:1,0:0,0:0,-:-
17.10.23 19:00 Celje Cortina over 1:7 0:2,1:3,0:2
12.10.23 20:30 Gherdeina Selva Cortina under 0:2 0:0,0:0,0:2
08.10.23 17:30 Cortina Vipiteno over 2:4 0:2,1:1,1:1
05.10.23 19:00 Kitzbühel Cortina under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
30.09.23 20:30 Cortina Merano Junior over 5:1 2:0,2:1,1:0
28.09.23 20:30 Cortina Zell Am See under 0:3 0:2,0:0,0:1
24.09.23 17:30 Cortina Ritten Collalbo over 5:4sn 0:2,2:2,2:0,0:0,-:-
21.09.23 20:30 Cortina Jesenice over 6:5 1:2,3:2,2:1
19.09.23 20:30 Fassa Cortina under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0

Vipiteno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
03.02.24 18:00 Ritten Collalbo Vipiteno over 5:2 1:0,1:2,3:0
01.02.24 20:00 Vipiteno Zell Am See under 1:4 1:1,0:2,0:1
25.01.24 20:00 Vipiteno Bregenzerwald over 6:3 2:0,2:2,2:1
20.01.24 18:00 Vipiteno Salzburg II over 5:3 2:2,1:1,2:0
18.01.24 19:30 Zell Am See Vipiteno over 2:6 0:3,1:1,1:2
05.01.24 18:00 Vipiteno Bregenzerwald under 2:0 1:0,1:0,0:0
03.01.24 19:30 Lustenau Vipiteno over 4:5 0:2,2:2,2:1
30.12.23 18:00 Vipiteno Celje under 3:0 0:0,0:0,3:0
28.12.23 18:00 Vipiteno Kitzbühel over 5:2 1:2,2:0,2:0
26.12.23 19:30 Zell Am See Vipiteno under 3:2 0:1,1:1,2:0
21.12.23 20:30 Merano Junior Vipiteno under 4:0 1:0,2:0,1:0
19.12.23 20:00 Ritten Collalbo Vipiteno over 6:5sn 3:2,2:2,0:1,0:0,-:-
09.12.23 18:00 Vipiteno Cortina over 2:5 0:2,1:2,1:1
06.12.23 19:30 Bregenzerwald Vipiteno under 1:0 0:0,0:0,1:0
03.12.23 18:00 Vipiteno Gherdeina Selva over 6:5 2:0,4:3,0:2
30.11.23 20:30 Fassa Vipiteno over 4:3sn 1:0,2:2,0:1,0:0,-:-
25.11.23 18:00 Vipiteno Klagenfurt II over 5:2 1:0,3:1,1:1
23.11.23 19:00 Celje Vipiteno over 2:4 1:2,1:0,0:2
18.11.23 19:15 Linz II Vipiteno under 3:2 2:1,0:0,1:1
16.11.23 20:00 Vipiteno Zell Am See over 5:6 2:2,2:4,1:0
04.11.23 19:15 Salzburg II Vipiteno over 2:4 1:1,0:1,1:2
01.11.23 18:00 Vipiteno Jesenice over 6:1 1:1,3:0,2:0
28.10.23 18:30 Unterland Cavaliers Vipiteno over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
26.10.23 20:00 Vipiteno Fassa under 3:2 1:1,0:1,2:0
21.10.23 19:00 Kitzbühel Vipiteno over 5:2 3:0,1:0,1:2
19.10.23 20:00 Vipiteno Lustenau over 8:2 3:0,2:2,3:0
14.10.23 18:00 Vipiteno Ritten Collalbo over 2:4 1:0,1:1,0:3
12.10.23 19:00 Jesenice Vipiteno over 5:4pp 2:3,1:0,1:1,1:0
08.10.23 17:30 Cortina Vipiteno over 2:4 0:2,1:1,1:1
05.10.23 20:00 Vipiteno Unterland Cavaliers over 8:0 0:0,5:0,3:0
30.09.23 19:30 Gherdeina Selva Vipiteno over 4:3pp 0:2,0:1,3:0,1:0
28.09.23 20:00 Vipiteno Salzburg II under 3:2 1:1,0:0,2:1
26.09.23 19:00 Klagenfurt II Vipiteno under 1:3 0:0,0:1,1:2
21.09.23 20:00 Vipiteno Merano Junior over 5:2 3:1,2:1,0:0
16.09.23 18:00 Vipiteno Linz II over 4:2 1:1,3:1,0:0

Cortina


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.02.2024 19:30 Zell Am See Cortina H2H
24.02.2024 19:30 Salzburg II Cortina H2H

Vipiteno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.02.2024 19:30 Salzburg II Vipiteno H2H
24.02.2024 19:30 Vipiteno Ritten Collalbo H2H

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ritten Collalbo 38 24 3 2 4 68 154 86 89
2. Cortina 38 14 4 7 2 29 133 104 69
3. Salzburg II 38 17 3 2 11 38 140 102 68
4. Zell Am See 38 13 5 4 7 14 128 114 68
5. Vipiteno 38 19 1 5 7 25 135 110 67
6. Bregenzerwald 38 14 3 5 8 11 134 123 62
7. Kitzbühel 37 12 4 4 9 5 130 125 60
8. Jesenice 36 13 3 5 7 20 127 107 59
9. Gherdeina Selva 36 11 4 2 13 -6 128 134 55
10. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Unterland Cavaliers 36 10 3 6 8 -3 126 129 51
12. Merano Junior 36 13 2 1 17 -24 128 152 50
13. Lustenau 36 11 3 2 15 -3 140 143 50
14. Fassa 36 2 7 2 16 -18 123 141 43
15. Linz II 37 1 6 5 14 -30 96 126 38
16. Celje 37 6 3 1 23 -44 102 146 34
17. Klagenfurt II 37 6 1 2 25 -82 84 166 25

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ritten Collalbo 19 14 2 0 1 39 77 38 52
2. Vipiteno 19 13 1 0 4 35 83 48 44
3. Cortina 20 12 1 1 4 28 81 53 42
4. Bregenzerwald 19 8 3 2 1 26 73 47 41
5. Kitzbühel 18 7 3 2 1 28 74 46 38
6. Jesenice 18 8 2 2 2 26 74 48 36
7. Salzburg II 18 8 2 1 4 24 65 41 35
8. Zell Am See 19 5 3 3 2 3 62 59 33
9. Unterland Cavaliers 18 6 2 2 4 18 77 59 30
10. Lustenau 18 6 2 1 6 10 74 64 29
11. Fassa 18 3 4 0 7 6 70 64 29
12. Merano Junior 18 6 2 0 8 -1 68 69 28
13. Gherdeina Selva 18 5 2 1 7 -8 65 73 26
14. Klagenfurt II 19 6 1 1 9 -17 55 72 24
15. Linz II 19 2 3 2 7 -11 53 64 23
16. Celje 18 1 3 1 9 -12 50 62 19
17. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ritten Collalbo 19 10 1 2 3 29 77 48 37
2. Zell Am See 19 8 2 1 5 11 66 55 35
3. Salzburg II 20 9 1 1 7 14 75 61 33
4. Gherdeina Selva 18 6 2 1 6 2 63 61 29
5. Cortina 18 2 3 6 -2 1 52 51 27
6. Jesenice 18 5 1 3 5 -6 53 59 23
7. Vipiteno 19 6 0 5 3 -10 52 62 23
8. Kitzbühel 19 5 1 2 8 -23 56 79 22
9. Merano Junior 18 7 0 1 9 -23 60 83 22
10. Unterland Cavaliers 18 4 1 4 4 -21 49 70 21
11. Bregenzerwald 19 6 0 3 7 -15 61 76 21
12. Lustenau 18 5 1 1 9 -13 66 79 21
13. Linz II 18 -1 3 3 7 -19 43 62 15
14. Celje 19 5 0 0 14 -32 52 84 15
15. Fassa 18 -1 3 2 9 -24 53 77 14
16. Klagenfurt II 18 0 0 1 16 -65 29 94 1
17. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0