Cortina VS Lustenau


Cortina

Lustenau

not draw --5--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Cortina (T1) VS Lustenau (T2)

Cortina

Lustenau

Zaujímavé

Cortina

  • 10 víťazstiev z celkového počtu 17 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Cortina. 59% úspešnosť výhier.
  • Cortina už 5 zápasov v rade neremízovali.

Lustenau

  • 31% zápasov tímu Lustenau skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 5 z celkového počtu 16 zápasov.
  • 9 z celkového počtu 16 zápasov tímu Lustenau skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 56%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2022/2023
13.10.2022 19:30 Lustenau Cortina under 0:2 0:0,0:1,0:1
Rakúsko / Alps Hockey League / 2021/2022
19.02.2022 17:30 Lustenau Cortina over 3:4 0:3,2:0,1:1
29.01.2022 20:30 Cortina Lustenau under 1:3 1:1,0:1,0:1
28.12.2021 20:30 Cortina Lustenau under 3:1 0:1,2:0,1:0
23.10.2021 19:30 Lustenau Cortina under 2:1 2:0,0:0,0:1
Rakúsko / Alps Hockey League / 2020/2021
09.03.2021 20:15 Cortina Lustenau over 4:3 2:1,1:2,1:0
16.01.2021 19:30 Lustenau Cortina over 6:3 2:1,2:0,2:2
Rakúsko / Alps Hockey League / 2019/2020
11.01.2020 19:30 Lustenau Cortina under 2:3ppsn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
21.11.2019 20:30 Cortina Lustenau over 5:6 3:3,0:2,2:1
Rakúsko / Alps Hockey League / 2018/2019
02.12.2018 17:00 Cortina Lustenau over 5:3 1:1,2:2,2:0
27.10.2018 19:30 Lustenau Cortina under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
Rakúsko / Alps Hockey League / 2017/2018
28.11.2017 19:30 Lustenau Cortina over 5:3 0:1,2:1,3:1
14.10.2017 20:30 Cortina Lustenau over 5:3 0:2,3:0,2:1

Cortina

6 - 2 - 5

Lustenau

Cortina


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.11.22 17:30 Cortina Linz II under 2:1 1:0,0:1,1:0
17.11.22 20:30 Cortina Kitzbühel over 6:5 1:2,2:3,3:0
05.11.22 19:15 Salzburg II Cortina over 4:3 1:1,2:1,1:1
01.11.22 17:30 Cortina Salzburg II over 3:5 1:1,1:3,1:1
29.10.22 19:30 Kitzbühel Cortina over 5:3 1:3,2:0,2:0
26.10.22 20:30 Cortina Klagenfurt II under 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,-:-
22.10.22 20:30 Cortina Bregenzerwald over 4:2 2:0,2:0,0:2
20.10.22 20:30 Fassa Cortina under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
16.10.22 17:30 Cortina Ritten Collalbo under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,-:-
13.10.22 19:30 Lustenau Cortina under 0:2 0:0,0:1,0:1
08.10.22 18:30 Unterland Cavaliers Cortina under 2:3 1:0,1:2,0:1
06.10.22 19:15 Linz II Cortina under 0:1 0:0,0:1,0:0
01.10.22 20:30 Cortina Merano Junior under 5:0 2:0,2:0,1:0
24.09.22 20:30 Cortina Vipiteno over 5:4 2:1,1:0,2:3
22.09.22 20:30 Cortina Zell Am See over 4:3 2:0,1:1,1:2
18.09.22 17:30 Cortina Gherdeina Selva over 4:3 1:2,2:0,1:1
10.09.22 18:00 Jesenice Cortina under 4:0 1:0,2:0,1:0

Lustenau


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.11.22 20:00 Vipiteno Lustenau under 1:2 0:0,1:0,0:2
06.11.22 15:00 Fassa Lustenau over 4:5pp 1:2,1:1,2:1,0:1
05.11.22 18:00 Ritten Collalbo Lustenau under 4:1 0:1,1:0,3:0
01.11.22 18:00 Lustenau Vipiteno under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
29.10.22 19:30 Lustenau Merano Junior over 8:2 4:1,2:1,2:0
22.10.22 19:00 Klagenfurt II Lustenau under 0:5 0:2,0:1,0:2
21.10.22 19:00 Jesenice Lustenau over 7:1 4:0,2:1,1:0
15.10.22 19:30 Gherdeina Selva Lustenau over 2:4 1:3,1:1,0:0
13.10.22 19:30 Lustenau Cortina under 0:2 0:0,0:1,0:1
08.10.22 19:15 Salzburg II Lustenau over 6:1 1:0,1:1,4:0
06.10.22 19:30 Lustenau Kitzbühel over 4:5sn 3:1,1:2,0:1,0:0,-:-
29.09.22 19:30 Lustenau Zell Am See under 1:3 0:0,1:0,0:3
24.09.22 18:30 Unterland Cavaliers Lustenau under 3:1 1:0,2:0,0:1
22.09.22 19:30 Lustenau Linz II under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
17.09.22 19:30 Lustenau Fassa under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
19.11.22 19:30 Lustenau Bregenzerwald over 6:0 2:0,2:0,2:0

Cortina


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.12.2022 20:30 Gherdeina Selva Cortina H2H
08.12.2022 20:30 Cortina Unterland Cavaliers H2H
22.12.2022 20:00 Ritten Collalbo Cortina H2H
26.12.2022 20:30 Cortina Fassa H2H
28.12.2022 19:30 Bregenzerwald Cortina H2H
30.12.2022 20:30 Cortina Jesenice H2H
03.01.2023 20:00 Vipiteno Cortina H2H
06.01.2023 19:30 Merano Junior Cortina H2H

Lustenau


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.12.2022 19:30 Lustenau Unterland Cavaliers H2H
03.12.2022 19:30 Lustenau Klagenfurt II H2H
08.12.2022 19:30 Kitzbühel Lustenau H2H
10.12.2022 19:30 Lustenau Ritten Collalbo H2H
20.12.2022 19:30 Lustenau Gherdeina Selva H2H
22.12.2022 20:30 Merano Junior Lustenau H2H
28.12.2022 19:30 Zell Am See Lustenau H2H
07.01.2023 19:00 Linz II Lustenau H2H

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 16 15 0 0 1 59 78 19 45
2. Salzburg II 23 7 4 2 4 10 76 66 43
3. Cortina 20 13 0 3 1 15 65 50 42
4. Unterland Cavaliers 20 10 2 0 6 17 70 53 40
5. Zell Am See 19 10 1 0 7 24 69 45 35
6. Ritten Collalbo 19 8 1 3 3 6 63 57 32
7. Kitzbühel 19 4 3 2 5 -3 68 71 29
8. Gherdeina Selva 18 9 0 1 7 9 57 48 28
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Vipiteno 19 5 2 0 10 -10 51 61 25
11. Merano Junior 19 6 1 0 11 -23 51 74 23
12. Lustenau 18 3 2 4 3 -9 47 56 22
13. Bregenzerwald 17 1 3 2 6 -22 48 70 19
14. Klagenfurt II 24 0 3 1 16 -24 52 76 16
15. Fassa 18 -1 3 4 5 -26 46 72 16
16. Linz II 19 4 0 3 9 -23 32 55 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 16 15 0 0 1 59 78 19 45
2. Salzburg II 23 7 4 2 4 10 76 66 43
3. Cortina 20 13 0 3 1 15 65 50 42
4. Unterland Cavaliers 20 10 2 0 6 17 70 53 40
5. Zell Am See 19 10 1 0 7 24 69 45 35
6. Ritten Collalbo 19 8 1 3 3 6 63 57 32
7. Kitzbühel 19 4 3 2 5 -3 68 71 29
8. Gherdeina Selva 18 9 0 1 7 9 57 48 28
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Vipiteno 19 5 2 0 10 -10 51 61 25
11. Merano Junior 19 6 1 0 11 -23 51 74 23
12. Lustenau 18 3 2 4 3 -9 47 56 22
13. Bregenzerwald 17 1 3 2 6 -22 48 70 19
14. Klagenfurt II 24 0 3 1 16 -24 52 76 16
15. Fassa 18 -1 3 4 5 -26 46 72 16
16. Linz II 19 4 0 3 9 -23 32 55 15

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 10 10 0 0 0 45 52 7 30
2. Salzburg II 11 5 2 1 0 15 45 30 26
3. Cortina 11 8 0 2 -1 15 44 29 26
4. Unterland Cavaliers 10 6 1 0 2 17 41 24 23
5. Zell Am See 10 8 0 0 2 23 45 22 24
6. Ritten Collalbo 10 7 0 1 1 17 38 21 22
7. Kitzbühel 8 2 2 1 0 7 34 27 17
8. Gherdeina Selva 9 5 0 0 4 6 31 25 15
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Vipiteno 9 1 1 0 6 -11 19 30 8
11. Merano Junior 9 5 0 0 4 5 26 21 15
12. Lustenau 9 1 1 4 -2 5 26 21 12
13. Bregenzerwald 6 0 2 1 0 -1 19 20 11
14. Klagenfurt II 13 1 1 0 10 -12 29 41 8
15. Fassa 9 0 2 2 1 -7 25 32 12
16. Linz II 10 3 0 1 5 -9 20 29 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 10 10 0 0 0 45 52 7 30
2. Cortina 11 8 0 2 -1 15 44 29 26
3. Salzburg II 11 5 2 1 0 15 45 30 26
4. Zell Am See 10 8 0 0 2 23 45 22 24
5. Unterland Cavaliers 10 6 1 0 2 17 41 24 23
6. Ritten Collalbo 10 7 0 1 1 17 38 21 22
7. Kitzbühel 8 2 2 1 0 7 34 27 17
8. Merano Junior 9 5 0 0 4 5 26 21 15
9. Gherdeina Selva 9 5 0 0 4 6 31 25 15
10. Lustenau 9 1 1 4 -2 5 26 21 12
11. Fassa 9 0 2 2 1 -7 25 32 12
12. Bregenzerwald 6 0 2 1 0 -1 19 20 11
13. Linz II 10 3 0 1 5 -9 20 29 10
14. Vipiteno 9 1 1 0 6 -11 19 30 8
15. Klagenfurt II 13 1 1 0 10 -12 29 41 8
16. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 6 5 0 0 1 14 26 12 15
2. Salzburg II 12 2 2 1 4 -5 31 36 17
3. Cortina 9 5 0 1 2 0 21 21 16
4. Unterland Cavaliers 10 4 1 0 4 0 29 29 17
5. Zell Am See 9 2 1 0 5 1 24 23 11
6. Ritten Collalbo 9 1 1 2 2 -11 25 36 10
7. Kitzbühel 11 2 1 1 5 -10 34 44 12
8. Gherdeina Selva 9 4 0 1 3 3 26 23 13
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Vipiteno 10 4 1 0 4 1 32 31 17
11. Merano Junior 10 1 1 0 7 -28 25 53 8
12. Lustenau 9 2 1 0 5 -14 21 35 11
13. Bregenzerwald 11 1 1 1 6 -21 29 50 9
14. Klagenfurt II 11 -1 2 1 6 -12 23 35 8
15. Fassa 9 -1 1 2 4 -19 21 40 4
16. Linz II 9 1 0 2 4 -14 12 26 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 10 4 1 0 4 0 29 29 17
2. Vipiteno 10 4 1 0 4 1 32 31 17
3. Salzburg II 12 2 2 1 4 -5 31 36 17
4. Cortina 9 5 0 1 2 0 21 21 16
5. Jesenice 6 5 0 0 1 14 26 12 15
6. Gherdeina Selva 9 4 0 1 3 3 26 23 13
7. Kitzbühel 11 2 1 1 5 -10 34 44 12
8. Zell Am See 9 2 1 0 5 1 24 23 11
9. Lustenau 9 2 1 0 5 -14 21 35 11
10. Ritten Collalbo 9 1 1 2 2 -11 25 36 10
11. Bregenzerwald 11 1 1 1 6 -21 29 50 9
12. Klagenfurt II 11 -1 2 1 6 -12 23 35 8
13. Merano Junior 10 1 1 0 7 -28 25 53 8
14. Linz II 9 1 0 2 4 -14 12 26 5
15. Fassa 9 -1 1 2 4 -19 21 40 4
16. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0