Jesenice VS Salzburg II


Jesenice

Salzburg II

not draw --19--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Jesenice (T1) VS Salzburg II (T2)

Jesenice

Salzburg II

Zaujímavé

Jesenice

  • 77% (20 z 26) výhier mužstva Jesenice.
  • Až 15 zápasov tímu Jesenice skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 26 zápasov, to je až 58%.
  • Jesenice už 19 zápasov v rade neremízovali.
  • Jesenice ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Salzburg II

  • 64% (18 z 28) výhier mužstva Salzburg II.
  • Salzburg II už 9 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 55% vzájomných zápasov, čo je 6 výhier z 11 zápasov.
  • 64% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 7 z 11 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2020/2021
18.01.2021 19:15 Salzburg II Jesenice over 5:7 2:3,2:2,1:2
Rakúsko / Alps Hockey League / 2019/2020
17.12.2019 19:00 Jesenice Salzburg II over 3:4pp 0:0,2:1,1:2,0:1
31.10.2019 19:15 Salzburg II Jesenice over 4:5pp 2:1,2:1,0:2,0:1
Rakúsko / Alps Hockey League / 2018/2019
19.01.2019 18:00 Jesenice Salzburg II over 5:6 0:0,2:4,3:2
15.01.2019 19:15 Salzburg II Jesenice under 4:0 1:0,1:0,2:0
06.01.2019 17:00 Jesenice Salzburg II over 3:4 0:2,1:0,2:2
25.10.2018 19:15 Salzburg II Jesenice over 5:4 3:1,1:2,1:1
Rakúsko / Alps Hockey League / 2017/2018
16.01.2018 18:00 Salzburg II Jesenice over 6:4 2:1,1:2,3:1
04.01.2018 19:15 Salzburg II Jesenice under 0:3 0:0,0:1,0:2
26.12.2017 19:00 Jesenice Salzburg II under 1:3 0:0,1:2,0:1
23.09.2017 18:00 Jesenice Salzburg II under 3:2 2:0,0:1,1:1

Jesenice

3 - 2 - 6

Salzburg II

Jesenice


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.02.21 20:30 Cortina Jesenice under 2:1 0:1,1:0,1:0
18.02.21 19:30 Fassa Jesenice under 1:2 0:1,1:0,0:1
16.02.21 19:00 Linz II Jesenice under 1:3 0:0,1:1,0:2
07.02.21 17:15 Jesenice Feldkirch under 4:1 3:0,0:0,1:1
04.02.21 20:00 Jesenice Kitzbühel over 5:1 2:0,2:0,1:1
02.02.21 19:00 Klagenfurt II Jesenice under 1:2 0:1,1:0,0:1
23.01.21 20:00 Ritten Collalbo Jesenice under 2:3 0:0,1:2,1:1
21.01.21 19:00 Jesenice Cortina under 3:2 2:0,1:2,0:0
18.01.21 19:15 Salzburg II Jesenice over 5:7 2:3,2:2,1:2
16.01.21 20:30 Gherdeina Selva Jesenice over 1:6 0:1,1:2,0:3
14.01.21 19:00 Jesenice Val Pusteria over 4:2 2:1,1:0,1:1
12.01.21 19:00 Jesenice Klagenfurt II over 6:4 2:2,0:1,4:1
09.01.21 18:00 Jesenice Vipiteno under 4:1 2:0,1:1,1:0
06.01.21 19:00 Asiago Jesenice under 3:0 1:0,1:0,1:0
06.12.20 17:30 Lustenau Jesenice under 0:3 0:0,0:1,0:2
04.12.20 19:30 Bregenzerwald Jesenice under 4:1 2:1,2:0,0:0
28.11.20 19:30 Kitzbühel Jesenice over 2:4 0:1,2:1,0:2
24.11.20 19:00 Jesenice Klagenfurt II over 8:2 2:0,3:2,3:0
21.11.20 18:00 Jesenice Lustenau over 6:3 0:0,4:2,2:1
20.11.20 19:00 Jesenice Bregenzerwald under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
14.11.20 19:30 Feldkirch Jesenice over 2:4 1:1,0:2,1:1
17.10.20 19:00 Klagenfurt II Jesenice under 2:3 1:2,0:1,1:0
15.10.20 19:00 Linz II Jesenice over 2:4 0:0,1:1,1:3
10.10.20 18:00 Jesenice Linz II under 5:0 0:0,2:0,3:0
08.10.20 19:00 Jesenice Olimpia Ljublana under 2:2 0:1,1:1,1:0
03.10.20 17:30 Olimpia Ljublana Jesenice over 6:1 3:0,1:1,2:0

Salzburg II


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.02.21 19:00 Asiago Salzburg II under 2:3 1:0,1:2,0:1
19.02.21 20:30 Vipiteno Salzburg II under 4:1 2:0,2:0,0:1
06.02.21 19:30 Cortina Salzburg II over 3:8 0:1,3:5,0:2
04.02.21 19:15 Salzburg II Val Pusteria under 3:2 0:0,1:1,2:1
23.01.21 19:30 Fassa Salzburg II over 4:7 1:1,1:3,2:3
21.01.21 19:15 Olimpia Ljublana Salzburg II over 2:5 2:2,0:1,0:2
18.01.21 19:15 Salzburg II Jesenice over 5:7 2:3,2:2,1:2
16.01.21 19:15 Salzburg II Asiago over 1:6 1:2,0:2,0:2
14.01.21 19:15 Salzburg II Gherdeina Selva over 5:2 2:2,2:0,1:0
12.01.21 19:30 Feldkirch Salzburg II over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
09.01.21 20:00 Ritten Collalbo Salzburg II under 4:1 0:0,2:0,2:1
03.12.20 19:15 Salzburg II Klagenfurt II under 3:2 1:1,1:1,1:0
01.12.20 19:00 Klagenfurt II Salzburg II under 0:1 0:0,0:1,0:0
28.11.20 18:00 Lustenau Salzburg II under 3:2pp 0:0,0:1,2:1,1:0
26.11.20 19:00 Linz II Salzburg II over 0:6 0:2,0:1,0:3
24.11.20 19:15 Salzburg II Linz II over 6:0 3:0,1:0,2:0
21.11.20 19:15 Salzburg II Feldkirch under 4:1 0:0,2:0,2:1
19.11.20 19:15 Salzburg II Kitzbühel under 3:1 1:0,1:1,1:0
17.11.20 19:30 Kitzbühel Salzburg II under 3:2pp 0:2,1:0,1:0,1:0
14.11.20 19:30 Bregenzerwald Salzburg II over 4:2 1:1,2:0,1:1
30.10.20 19:15 Salzburg II Lustenau under 3:1 1:0,1:0,1:1
24.10.20 19:15 Salzburg II Bregenzerwald over 9:1 2:1,3:0,4:0
22.10.20 20:00 Ritten Collalbo Salzburg II over 0:9 0:1,0:5,0:3
17.10.20 19:15 Salzburg II Ritten Collalbo over 7:2 2:0,3:1,2:1
15.10.20 20:00 Vipiteno Salzburg II over 5:1 2:0,2:0,1:1
10.10.20 19:15 Salzburg II Vipiteno under 3:2 2:0,1:1,0:1
08.10.20 19:15 Salzburg II Val Pusteria over 5:4 0:1,2:1,3:2
03.10.20 20:00 Val Pusteria Salzburg II under 3:1 1:0,1:1,1:0

Jesenice


nenájdený žiadny zápas

Salzburg II


nenájdený žiadny zápas

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 16 15 0 0 1 59 78 19 45
2. Salzburg II 23 7 4 2 4 10 76 66 43
3. Cortina 20 13 0 3 1 15 65 50 42
4. Unterland Cavaliers 20 10 2 0 6 17 70 53 40
5. Zell Am See 19 10 1 0 7 24 69 45 35
6. Ritten Collalbo 19 8 1 3 3 6 63 57 32
7. Kitzbühel 19 4 3 2 5 -3 68 71 29
8. Gherdeina Selva 18 9 0 1 7 9 57 48 28
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Vipiteno 19 5 2 0 10 -10 51 61 25
11. Merano Junior 19 6 1 0 11 -23 51 74 23
12. Lustenau 18 3 2 4 3 -9 47 56 22
13. Bregenzerwald 17 1 3 2 6 -22 48 70 19
14. Klagenfurt II 24 0 3 1 16 -24 52 76 16
15. Fassa 18 -1 3 4 5 -26 46 72 16
16. Linz II 19 4 0 3 9 -23 32 55 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 16 15 0 0 1 59 78 19 45
2. Salzburg II 23 7 4 2 4 10 76 66 43
3. Cortina 20 13 0 3 1 15 65 50 42
4. Unterland Cavaliers 20 10 2 0 6 17 70 53 40
5. Zell Am See 19 10 1 0 7 24 69 45 35
6. Ritten Collalbo 19 8 1 3 3 6 63 57 32
7. Kitzbühel 19 4 3 2 5 -3 68 71 29
8. Gherdeina Selva 18 9 0 1 7 9 57 48 28
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Vipiteno 19 5 2 0 10 -10 51 61 25
11. Merano Junior 19 6 1 0 11 -23 51 74 23
12. Lustenau 18 3 2 4 3 -9 47 56 22
13. Bregenzerwald 17 1 3 2 6 -22 48 70 19
14. Klagenfurt II 24 0 3 1 16 -24 52 76 16
15. Fassa 18 -1 3 4 5 -26 46 72 16
16. Linz II 19 4 0 3 9 -23 32 55 15

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 10 10 0 0 0 45 52 7 30
2. Salzburg II 11 5 2 1 0 15 45 30 26
3. Cortina 11 8 0 2 -1 15 44 29 26
4. Unterland Cavaliers 10 6 1 0 2 17 41 24 23
5. Zell Am See 10 8 0 0 2 23 45 22 24
6. Ritten Collalbo 10 7 0 1 1 17 38 21 22
7. Kitzbühel 8 2 2 1 0 7 34 27 17
8. Gherdeina Selva 9 5 0 0 4 6 31 25 15
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Vipiteno 9 1 1 0 6 -11 19 30 8
11. Merano Junior 9 5 0 0 4 5 26 21 15
12. Lustenau 9 1 1 4 -2 5 26 21 12
13. Bregenzerwald 6 0 2 1 0 -1 19 20 11
14. Klagenfurt II 13 1 1 0 10 -12 29 41 8
15. Fassa 9 0 2 2 1 -7 25 32 12
16. Linz II 10 3 0 1 5 -9 20 29 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 10 10 0 0 0 45 52 7 30
2. Cortina 11 8 0 2 -1 15 44 29 26
3. Salzburg II 11 5 2 1 0 15 45 30 26
4. Zell Am See 10 8 0 0 2 23 45 22 24
5. Unterland Cavaliers 10 6 1 0 2 17 41 24 23
6. Ritten Collalbo 10 7 0 1 1 17 38 21 22
7. Kitzbühel 8 2 2 1 0 7 34 27 17
8. Merano Junior 9 5 0 0 4 5 26 21 15
9. Gherdeina Selva 9 5 0 0 4 6 31 25 15
10. Lustenau 9 1 1 4 -2 5 26 21 12
11. Fassa 9 0 2 2 1 -7 25 32 12
12. Bregenzerwald 6 0 2 1 0 -1 19 20 11
13. Linz II 10 3 0 1 5 -9 20 29 10
14. Vipiteno 9 1 1 0 6 -11 19 30 8
15. Klagenfurt II 13 1 1 0 10 -12 29 41 8
16. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 6 5 0 0 1 14 26 12 15
2. Salzburg II 12 2 2 1 4 -5 31 36 17
3. Cortina 9 5 0 1 2 0 21 21 16
4. Unterland Cavaliers 10 4 1 0 4 0 29 29 17
5. Zell Am See 9 2 1 0 5 1 24 23 11
6. Ritten Collalbo 9 1 1 2 2 -11 25 36 10
7. Kitzbühel 11 2 1 1 5 -10 34 44 12
8. Gherdeina Selva 9 4 0 1 3 3 26 23 13
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Vipiteno 10 4 1 0 4 1 32 31 17
11. Merano Junior 10 1 1 0 7 -28 25 53 8
12. Lustenau 9 2 1 0 5 -14 21 35 11
13. Bregenzerwald 11 1 1 1 6 -21 29 50 9
14. Klagenfurt II 11 -1 2 1 6 -12 23 35 8
15. Fassa 9 -1 1 2 4 -19 21 40 4
16. Linz II 9 1 0 2 4 -14 12 26 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 10 4 1 0 4 0 29 29 17
2. Vipiteno 10 4 1 0 4 1 32 31 17
3. Salzburg II 12 2 2 1 4 -5 31 36 17
4. Cortina 9 5 0 1 2 0 21 21 16
5. Jesenice 6 5 0 0 1 14 26 12 15
6. Gherdeina Selva 9 4 0 1 3 3 26 23 13
7. Kitzbühel 11 2 1 1 5 -10 34 44 12
8. Zell Am See 9 2 1 0 5 1 24 23 11
9. Lustenau 9 2 1 0 5 -14 21 35 11
10. Ritten Collalbo 9 1 1 2 2 -11 25 36 10
11. Bregenzerwald 11 1 1 1 6 -21 29 50 9
12. Klagenfurt II 11 -1 2 1 6 -12 23 35 8
13. Merano Junior 10 1 1 0 7 -28 25 53 8
14. Linz II 9 1 0 2 4 -14 12 26 5
15. Fassa 9 -1 1 2 4 -19 21 40 4
16. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0