Jesenice VS Linz II


Jesenice

Linz II

not draw --2--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Jesenice (T1) VS Linz II (T2)

Jesenice

Linz II

Zaujímavé

Jesenice

  • Počet remíz tímu Jesenice je až 7 z celkového počtu 27 zápasov, čo je až 26%.
  • Až 19 zápasov tímu Jesenice skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 27 zápasov, to je až 70%.

Linz II

  • Mužsvo Linz II prehralo až 93% svojích zápasov (25 prehier z 27).
  • Tím Linz II odohral až 20 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 74% z celkového počtu 27 zápasov.
  • Linz II už 7 zápasov v rade neremízovali.
  • Linz II ťahá aktuálne sériu 7 prehier v rade.
  • Linz II už 27 zápasov v rade nevyhrali.
  • Linz II ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Pravdepodobnosť výsledku

69.60%
19.80%
10.60%
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2019/2020
14.09.2019 19:00 Linz II Jesenice under 0:4 0:2,0:1,0:1

Jesenice

1 - 0 - 0

Linz II

Jesenice


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
04.01.20 19:30 Vipiteno Jesenice over 1:5 1:3,0:0,0:2
02.01.20 20:30 Gherdeina Selva Jesenice under 0:3 0:2,0:0,0:1
30.12.19 19:00 Jesenice Zell Am See over 4:3pp 2:2,0:1,1:0,1:0
28.12.19 20:00 Val Pusteria Jesenice under 4:1 0:1,3:0,1:0
26.12.19 17:00 Jesenice Kitzbühel over 5:2 2:0,2:2,1:0
21.12.19 18:00 CE Wien II Jesenice over 1:6 0:1,1:3,0:2
20.12.19 19:00 Jesenice Olimpia Ljublana over 0:7 0:1,0:2,0:4
17.12.19 19:00 Jesenice Salzburg II over 3:4pp 0:0,2:1,1:2,0:1
30.11.19 20:30 Fassa Jesenice over 5:2 2:0,1:1,2:1
28.11.19 20:00 Ritten Collalbo Jesenice under 4:1 1:0,0:0,3:1
23.11.19 18:00 Jesenice Klagenfurt II over 5:1 3:0,2:1,0:0
21.11.19 19:00 Jesenice Vipiteno over 8:5 4:2,3:2,1:1
17.11.19 17:30 Lustenau Jesenice over 5:2 2:0,2:1,1:1
16.11.19 19:30 Bregenzerwald Jesenice over 3:5 0:2,1:2,2:1
02.11.19 18:00 Jesenice Asiago under 2:3 2:1,0:0,0:2
31.10.19 19:15 Salzburg II Jesenice over 4:5pp 2:1,2:1,0:2,0:1
26.10.19 17:30 Olimpia Ljublana Jesenice over 4:3sn 0:1,2:1,1:1,0:0,1:0
24.10.19 19:00 Jesenice Cortina over 3:4sn 0:1,3:2,0:0,0:0,2:3
19.10.19 18:00 Jesenice Feldkirch under 4:0 2:0,0:0,2:0
17.10.19 19:30 Kitzbühel Jesenice over 4:3pp 0:2,1:1,2:0,1:0
12.10.19 18:00 Jesenice Ritten Collalbo over 4:5pp 1:0,3:4,0:0,0:1
10.10.19 19:00 Jesenice Gherdeina Selva under 1:2 0:1,1:1,0:0
05.10.19 18:00 Jesenice CE Wien II over 5:2 1:1,1:0,3:1
03.10.19 19:00 Jesenice Val Pusteria under 1:4 1:1,0:0,0:3
28.09.19 19:30 Zell Am See Jesenice over 10:3 6:1,3:1,1:1
21.09.19 18:00 Jesenice Fassa over 4:2 1:0,3:1,0:1
14.09.19 19:00 Linz II Jesenice under 0:4 0:2,0:1,0:1

Linz II


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
04.01.20 20:00 Val Pusteria Linz II over 6:2 1:0,3:2,2:0
02.01.20 19:00 Linz II CE Wien II over 1:5 1:2,0:1,0:2
30.12.19 20:00 Kitzbühel Linz II over 5:2 1:1,3:1,1:0
28.12.19 20:30 Gherdeina Selva Linz II over 5:1 2:0,2:0,1:1
26.12.19 19:30 Zell Am See Linz II over 6:1 3:0,3:0,0:1
20.12.19 19:00 Linz II Bregenzerwald under 1:4 0:1,0:2,1:1
14.12.19 19:00 Linz II Fassa over 3:8 0:4,2:2,1:2
05.12.19 19:00 Linz II Feldkirch over 3:4sn 2:1,0:2,1:0,0:0,0:1
30.11.19 19:30 Lustenau Linz II over 7:2 1:1,6:1,0:0
28.11.19 19:15 Salzburg II Linz II over 11:0 4:0,4:0,3:0
25.11.19 19:15 Olimpia Ljublana Linz II over 12:1 3:0,4:1,5:0
23.11.19 19:00 Linz II Olimpia Ljublana over 0:7 0:0,0:4,0:3
21.11.19 19:00 Linz II Ritten Collalbo over 0:10 0:3,0:5,0:2
16.11.19 20:30 Asiago Linz II under 3:0 1:0,2:0,0:0
02.11.19 19:00 Linz II Lustenau over 0:7 0:2,0:4,0:1
31.10.19 19:00 Linz II Zell Am See under 1:3 0:0,0:3,1:0
26.10.19 19:30 Klagenfurt II Linz II under 5:0 3:0,1:0,1:0
24.10.19 19:00 Linz II Gherdeina Selva over 2:4 2:0,0:2,0:2
19.10.19 18:00 CE Wien II Linz II under 3:1 2:0,1:1,0:0
17.10.19 19:00 Linz II Val Pusteria over 2:6 1:1,0:3,1:2
13.10.19 18:00 Feldkirch Linz II over 8:2 3:0,3:2,2:0
12.10.19 19:30 Bregenzerwald Linz II over 7:2 3:0,2:1,2:1
05.10.19 19:00 Linz II Cortina under 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,2:0
03.10.19 20:00 Vipiteno Linz II over 5:2 0:0,2:2,3:0
28.09.19 19:00 Linz II Salzburg II over 1:7 1:1,0:2,0:4
21.09.19 19:00 Linz II Kitzbühel over 0:6 0:1,0:1,0:4
14.09.19 19:00 Linz II Jesenice under 0:4 0:2,0:1,0:1

Jesenice


nenájdený žiadny zápas

Linz II


nenájdený žiadny zápas

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 6 6 0 0 0 16 25 9 18
2. Jesenice 7 6 0 0 1 18 28 10 18
3. Cortina 6 5 0 0 1 5 19 14 15
4. Gherdeina Selva 7 4 0 1 1 2 18 16 13
5. Salzburg II 7 2 1 1 1 1 18 17 12
6. Bregenzerwald 6 0 2 1 0 -2 20 22 10
7. Zell Am See 6 3 0 0 3 4 20 16 9
8. Vipiteno 6 1 1 0 3 0 20 20 8
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Kitzbühel 6 -1 2 1 1 -1 21 22 8
11. Ritten Collalbo 5 2 0 1 1 1 13 12 7
12. Klagenfurt II 8 -1 2 0 5 -1 20 21 7
13. Fassa 7 0 1 1 3 -11 18 29 6
14. Linz II 7 1 0 2 2 -7 9 16 5
15. Lustenau 5 -1 1 2 0 -5 10 15 3
16. Merano Junior 7 1 0 0 6 -20 11 31 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 6 6 0 0 0 16 25 9 18
2. Jesenice 7 6 0 0 1 18 28 10 18
3. Cortina 6 5 0 0 1 5 19 14 15
4. Gherdeina Selva 7 4 0 1 1 2 18 16 13
5. Salzburg II 7 2 1 1 1 1 18 17 12
6. Bregenzerwald 6 0 2 1 0 -2 20 22 10
7. Zell Am See 6 3 0 0 3 4 20 16 9
8. Vipiteno 6 1 1 0 3 0 20 20 8
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Kitzbühel 6 -1 2 1 1 -1 21 22 8
11. Ritten Collalbo 5 2 0 1 1 1 13 12 7
12. Klagenfurt II 8 -1 2 0 5 -1 20 21 7
13. Fassa 7 0 1 1 3 -11 18 29 6
14. Linz II 7 1 0 2 2 -7 9 16 5
15. Lustenau 5 -1 1 2 0 -5 10 15 3
16. Merano Junior 7 1 0 0 6 -20 11 31 3

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 4 4 0 0 0 8 15 7 12
2. Jesenice 4 4 0 0 0 17 18 1 12
3. Cortina 4 4 0 0 0 8 18 10 12
4. Gherdeina Selva 3 2 0 0 1 1 9 8 6
5. Salzburg II 1 -1 1 0 0 1 2 1 2
6. Bregenzerwald 2 0 1 0 0 2 7 5 5
7. Zell Am See 3 2 0 0 1 4 11 7 6
8. Vipiteno 2 -1 1 0 1 -1 5 6 2
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Kitzbühel 3 0 1 0 1 0 13 13 5
11. Ritten Collalbo 2 1 0 0 1 3 6 3 3
12. Klagenfurt II 3 0 1 0 1 6 13 7 5
13. Fassa 4 1 0 1 1 -6 10 16 4
14. Linz II 5 1 0 1 2 -4 7 11 4
15. Lustenau 4 -1 1 2 -1 -3 9 12 4
16. Merano Junior 4 1 0 0 3 -4 8 12 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 4 4 0 0 0 17 18 1 12
2. Unterland Cavaliers 4 4 0 0 0 8 15 7 12
3. Cortina 4 4 0 0 0 8 18 10 12
4. Zell Am See 3 2 0 0 1 4 11 7 6
5. Gherdeina Selva 3 2 0 0 1 1 9 8 6
6. Bregenzerwald 2 0 1 0 0 2 7 5 5
7. Klagenfurt II 3 0 1 0 1 6 13 7 5
8. Kitzbühel 3 0 1 0 1 0 13 13 5
9. Linz II 5 1 0 1 2 -4 7 11 4
10. Lustenau 4 -1 1 2 -1 -3 9 12 4
11. Fassa 4 1 0 1 1 -6 10 16 4
12. Ritten Collalbo 2 1 0 0 1 3 6 3 3
13. Merano Junior 4 1 0 0 3 -4 8 12 3
14. Salzburg II 1 -1 1 0 0 1 2 1 2
15. Vipiteno 2 -1 1 0 1 -1 5 6 2
16. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 2 2 0 0 0 8 10 2 6
2. Jesenice 3 2 0 0 1 1 10 9 6
3. Cortina 2 1 0 0 1 -3 1 4 3
4. Gherdeina Selva 4 2 0 1 0 1 9 8 7
5. Salzburg II 6 3 0 1 1 0 16 16 10
6. Bregenzerwald 4 0 1 1 0 -4 13 17 6
7. Zell Am See 3 1 0 0 2 0 9 9 3
8. Vipiteno 4 2 0 0 2 1 15 14 6
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Kitzbühel 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
11. Ritten Collalbo 3 1 0 1 0 -2 7 9 4
12. Klagenfurt II 5 -1 1 0 4 -7 7 14 2
13. Fassa 3 -1 1 0 2 -5 8 13 2
14. Linz II 2 0 0 1 0 -3 2 5 1
15. Lustenau 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
16. Merano Junior 3 0 0 0 3 -16 3 19 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Salzburg II 6 3 0 1 1 0 16 16 10
2. Gherdeina Selva 4 2 0 1 0 1 9 8 7
3. Unterland Cavaliers 2 2 0 0 0 8 10 2 6
4. Jesenice 3 2 0 0 1 1 10 9 6
5. Vipiteno 4 2 0 0 2 1 15 14 6
6. Bregenzerwald 4 0 1 1 0 -4 13 17 6
7. Ritten Collalbo 3 1 0 1 0 -2 7 9 4
8. Cortina 2 1 0 0 1 -3 1 4 3
9. Zell Am See 3 1 0 0 2 0 9 9 3
10. Kitzbühel 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
11. Fassa 3 -1 1 0 2 -5 8 13 2
12. Klagenfurt II 5 -1 1 0 4 -7 7 14 2
13. Linz II 2 0 0 1 0 -3 2 5 1
14. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Lustenau 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
16. Merano Junior 3 0 0 0 3 -16 3 19 0