Dresden VS Frankfurt


Dresden

Frankfurt

not draw --4--0---0
not win --3--0---0
not lost --3--0---0

Dresden (T1) VS Frankfurt (T2)

Dresden

Frankfurt

Zaujímavé

Dresden

  • Z celkového počtu 65 prehralo mužstvo Dresden až 48% svojích zápasov. 31 prehraných zápasov.
  • Až 45 zápasov tímu Dresden skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 65 zápasov, to je až 69%.
  • Dresden už 4 zápasov v rade neremízovali.

Frankfurt

  • Tím Frankfurt odohral až 42 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 70% z celkového počtu 60 zápasov.
  • Frankfurt ťahá aktuálne sériu 4 výhier v rade.
  • Frankfurt už 4 zápasov v rade neprehrali.
  • Frankfurt už 8 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 73% vzájomných zápasov, čo je 8 výhier z 11 zápasov.
  • 73% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 8 z 11 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nemecko / DEL 2 / 2018/2019
07.04.2019 17:00 Frankfurt Dresden over 7:4 3:3,2:0,2:1
05.04.2019 19:30 Dresden Frankfurt over 1:5 0:0,0:3,1:2
03.04.2019 19:30 Frankfurt Dresden under 4:1 0:1,2:0,2:0
02.01.2019 19:30 Frankfurt Dresden over 6:1 1:0,2:1,3:0
21.12.2018 19:30 Dresden Frankfurt over 6:3 2:0,1:3,3:0
04.11.2018 18:30 Frankfurt Dresden under 3:1 1:0,0:1,2:0
23.09.2018 16:00 Dresden Frankfurt over 2:5 0:1,1:2,1:2
Nemecko / DEL 2 / 2017/2018
02.02.2018 19:30 Dresden Frankfurt over 3:6 1:2,2:3,0:1
22.12.2017 19:30 Frankfurt Dresden under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
29.10.2017 16:00 Dresden Frankfurt over 5:1 2:1,3:0,0:0
22.09.2017 19:30 Frankfurt Dresden over 4:2 1:2,0:0,3:0

Dresden

2 - 1 - 8

Frankfurt

Dresden


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
07.04.19 17:00 Frankfurt Dresden over 7:4 3:3,2:0,2:1
05.04.19 19:30 Dresden Frankfurt over 1:5 0:0,0:3,1:2
03.04.19 19:30 Frankfurt Dresden under 4:1 0:1,2:0,2:0
31.03.19 17:00 Bietigheim Dresden under 2:3 1:1,0:2,1:0
29.03.19 19:30 Dresden Bietigheim over 7:6pp 1:2,3:2,2:2,1:0
26.03.19 20:00 Bietigheim Dresden under 4:1 2:0,1:1,1:0
24.03.19 17:00 Dresden Bietigheim under 0:4 0:1,0:1,0:2
22.03.19 20:00 Bietigheim Dresden over 1:5 0:1,1:1,0:3
17.03.19 17:00 Dresden Bietigheim over 5:2 0:1,1:1,4:0
15.03.19 20:00 Bietigheim Dresden over 9:6 3:1,2:3,4:2
12.03.19 20:00 Heilbronn Dresden over 4:7 1:3,2:1,1:3
10.03.19 17:00 Dresden Heilbronn over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
08.03.19 20:00 Heilbronn Dresden over 8:5 1:2,3:1,4:2
03.03.19 18:30 Dresden Tölzer Löwen over 6:2 1:0,3:1,2:1
01.03.19 19:30 Heilbronn Dresden over 3:4pp 3:2,0:1,0:0,0:1
24.02.19 17:00 Dresden Freiburg over 3:6 2:3,1:1,0:2
22.02.19 19:30 Kassel Dresden over 6:2 1:1,3:0,2:1
17.02.19 16:00 Dresden Deggendorfer under 3:2 0:0,2:2,1:0
15.02.19 19:30 Kaufbeuren Dresden over 3:5 0:1,1:1,2:3
10.02.19 17:00 Crimmitschau Dresden over 6:1 3:0,1:0,2:1
08.02.19 19:30 Dresden Bayreuth ESV over 5:4 2:1,2:1,1:2
01.02.19 20:00 Bietigheim Dresden over 6:3 3:2,1:0,2:1
27.01.19 18:30 Tölzer Löwen Dresden over 4:3 1:1,1:1,2:1
25.01.19 19:30 Dresden Ravensburg under 3:2 0:1,3:0,0:1
22.01.19 19:30 Dresden Bad Nauheim over 4:2 1:0,2:1,1:1
20.01.19 18:30 Freiburg Dresden over 3:4pp 2:1,0:0,1:2,0:1
18.01.19 19:30 Dresden Kassel over 6:1 2:0,3:0,1:1
13.01.19 18:30 Deggendorfer Dresden over 5:2 2:0,2:0,1:2
11.01.19 19:30 Dresden Kaufbeuren over 6:3 3:1,1:2,2:0
06.01.19 17:00 Dresden Crimmitschau under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
04.01.19 20:00 Bayreuth ESV Dresden over 3:5 1:1,2:3,0:1
02.01.19 19:30 Frankfurt Dresden over 6:1 1:0,2:1,3:0
30.12.18 17:00 Lausitzer Füchse Dresden over 6:2 1:0,0:2,5:0
28.12.18 19:30 Dresden Bietigheim over 2:5 0:1,2:3,0:1
26.12.18 17:00 Dresden Tölzer Löwen under 3:1 1:0,2:0,0:1
23.12.18 18:30 Bad Nauheim Dresden over 6:2 2:1,4:1,0:0
21.12.18 19:30 Dresden Frankfurt over 6:3 2:0,1:3,3:0
16.12.18 18:30 Ravensburg Dresden under 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
14.12.18 19:30 Dresden Heilbronn over 2:6 1:2,0:2,1:2
09.12.18 18:30 Kassel Dresden under 0:2 0:0,0:2,0:0
07.12.18 19:30 Dresden Freiburg over 6:3 2:1,4:2,0:0
04.12.18 19:30 Dresden Lausitzer Füchse over 3:4sn 0:3,1:0,2:0,0:0,0:1
02.12.18 17:00 Kaufbeuren Dresden under 1:4 0:1,1:2,0:1
30.11.18 19:30 Dresden Deggendorfer under 4:1 2:0,1:0,1:1
27.11.18 20:00 Heilbronn Dresden over 5:2 1:0,1:1,3:1
25.11.18 16:00 Dresden Bayreuth ESV over 3:4pp 0:1,2:0,1:2,0:1
23.11.18 20:00 Crimmitschau Dresden over 11:4 3:1,5:2,3:1
18.11.18 17:00 Bietigheim Dresden over 3:4pp 0:1,1:2,2:0,0:1
16.11.18 19:30 Dresden Lausitzer Füchse under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
04.11.18 18:30 Frankfurt Dresden under 3:1 1:0,0:1,2:0
02.11.18 19:30 Dresden Bad Nauheim under 3:1 1:0,2:0,0:1
28.10.18 17:00 Dresden Ravensburg under 4:0 1:0,2:0,1:0
26.10.18 19:30 Tölzer Löwen Dresden under 3:2 1:0,2:1,0:1
21.10.18 16:00 Dresden Kassel over 2:5 1:1,1:0,0:4
19.10.18 19:30 Freiburg Dresden over 5:4 3:2,0:2,2:0
14.10.18 17:00 Dresden Kaufbeuren under 2:1 1:1,0:0,1:0
12.10.18 20:00 Deggendorfer Dresden over 3:5 3:2,0:3,0:0
07.10.18 18:30 Bayreuth ESV Dresden under 4:1 1:0,1:1,2:0
05.10.18 19:30 Dresden Crimmitschau over 3:4 0:1,2:1,1:2
30.09.18 17:00 Lausitzer Füchse Dresden under 1:0 0:0,1:0,0:0
28.09.18 19:30 Dresden Bietigheim over 6:5 1:1,1:2,4:2
23.09.18 16:00 Dresden Frankfurt over 2:5 0:1,1:2,1:2
21.09.18 19:30 Bad Nauheim Dresden over 5:4 1:1,4:1,0:2
16.09.18 17:00 Dresden Heilbronn over 3:6 0:2,0:1,3:3
14.09.18 20:00 Ravensburg Dresden over 8:1 2:1,4:0,2:0

Frankfurt


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
07.04.19 17:00 Frankfurt Dresden over 7:4 3:3,2:0,2:1
05.04.19 19:30 Dresden Frankfurt over 1:5 0:0,0:3,1:2
03.04.19 19:30 Frankfurt Dresden under 4:1 0:1,2:0,2:0
26.03.19 19:30 Frankfurt Crimmitschau over 7:4 3:2,2:1,2:1
24.03.19 17:00 Crimmitschau Frankfurt over 5:1 1:1,2:0,2:0
22.03.19 19:30 Frankfurt Crimmitschau under 2:0 0:0,1:0,1:0
17.03.19 17:00 Crimmitschau Frankfurt over 4:5 1:1,2:1,1:3
15.03.19 19:30 Frankfurt Crimmitschau under 3:1 2:0,0:0,1:1
03.03.19 18:30 Crimmitschau Frankfurt over 4:5sn 2:2,2:1,0:1,0:0,1:2
01.03.19 19:30 Frankfurt Deggendorfer over 5:4 0:1,4:2,1:1
24.02.19 18:30 Frankfurt Bietigheim over 5:4pp 2:1,1:2,1:1,1:0
22.02.19 20:00 Bayreuth ESV Frankfurt over 5:2 2:1,1:0,2:1
17.02.19 18:30 Ravensburg Frankfurt under 3:1 1:0,0:1,2:0
15.02.19 19:30 Frankfurt Tölzer Löwen over 4:3 2:1,2:1,0:1
10.02.19 18:30 Bad Nauheim Frankfurt over 5:4sn 0:1,2:3,2:0,0:0,2:1
08.02.19 19:30 Frankfurt Lausitzer Füchse over 5:1 0:1,2:0,3:0
03.02.19 16:00 Heilbronn Frankfurt over 3:6 0:2,2:3,1:1
01.02.19 19:30 Frankfurt Freiburg under 4:1 1:1,2:0,1:0
27.01.19 16:00 Frankfurt Crimmitschau over 9:1 2:0,3:0,4:1
25.01.19 19:30 Kaufbeuren Frankfurt over 6:3 3:0,2:1,1:2
22.01.19 19:30 Kassel Frankfurt under 4:1 3:0,0:0,1:1
20.01.19 17:00 Bietigheim Frankfurt over 4:3pp 1:1,2:2,0:0,1:0
18.01.19 19:30 Frankfurt Bayreuth ESV over 3:4 0:1,1:1,2:2
13.01.19 18:30 Frankfurt Ravensburg over 8:1 3:0,2:0,3:1
11.01.19 19:30 Tölzer Löwen Frankfurt over 4:3sn 1:0,1:3,1:0,0:0,2:1
06.01.19 18:30 Frankfurt Bad Nauheim over 3:4pp 1:2,1:1,1:0,0:1
04.01.19 19:30 Lausitzer Füchse Frankfurt under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:2
02.01.19 19:30 Frankfurt Dresden over 6:1 1:0,2:1,3:0
30.12.18 18:30 Frankfurt Heilbronn over 6:2 3:1,1:1,2:0
28.12.18 19:30 Freiburg Frankfurt over 4:6 2:2,0:2,2:2
26.12.18 17:00 Crimmitschau Frankfurt under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,0:1
23.12.18 18:30 Frankfurt Kassel under 1:2 0:0,1:2,0:0
21.12.18 19:30 Dresden Frankfurt over 6:3 2:0,1:3,3:0
16.12.18 18:30 Frankfurt Kaufbeuren under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
14.12.18 20:00 Deggendorfer Frankfurt over 4:5 1:1,1:1,2:3
09.12.18 16:00 Bayreuth ESV Frankfurt under 1:2 1:1,0:0,0:1
07.12.18 19:30 Frankfurt Bietigheim under 2:3 0:0,1:2,1:1
30.11.18 20:00 Ravensburg Frankfurt under 1:2 0:0,1:1,0:1
27.11.18 19:30 Frankfurt Deggendorfer under 1:4 0:0,0:1,1:3
25.11.18 16:00 Frankfurt Lausitzer Füchse over 5:4pp 0:1,0:2,4:1,1:0
23.11.18 19:30 Bad Nauheim Frankfurt over 3:4pp 2:0,1:2,0:1,0:1
18.11.18 18:30 Frankfurt Freiburg under 5:0 1:0,3:0,1:0
16.11.18 20:00 Heilbronn Frankfurt over 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
04.11.18 18:30 Frankfurt Dresden under 3:1 1:0,0:1,2:0
02.11.18 19:30 Kassel Frankfurt under 0:4 0:1,0:2,0:1
28.10.18 17:00 Kaufbeuren Frankfurt over 4:3 2:1,0:1,2:1
26.10.18 19:30 Frankfurt Crimmitschau over 4:3 0:3,1:0,3:0
21.10.18 16:00 Frankfurt Bayreuth ESV over 10:4 2:1,4:0,4:3
19.10.18 20:00 Bietigheim Frankfurt over 2:4 0:1,2:1,0:2
14.10.18 18:30 Tölzer Löwen Frankfurt over 6:2 3:0,0:1,3:1
12.10.18 19:30 Frankfurt Ravensburg over 4:7 2:3,0:2,2:2
07.10.18 17:00 Lausitzer Füchse Frankfurt over 2:6 0:2,1:3,1:1
05.10.18 19:30 Frankfurt Bad Nauheim over 3:4 0:3,1:0,2:1
03.10.18 16:00 Frankfurt Tölzer Löwen over 9:2 3:0,2:1,4:1
30.09.18 18:30 Frankfurt Heilbronn over 5:3 2:0,2:1,1:2
28.09.18 19:30 Freiburg Frankfurt under 3:1 0:0,2:1,1:0
23.09.18 16:00 Dresden Frankfurt over 2:5 0:1,1:2,1:2
21.09.18 19:30 Frankfurt Kassel over 5:2 1:1,4:1,0:0
16.09.18 18:30 Deggendorfer Frankfurt over 1:5 0:1,1:2,0:2
14.09.18 19:30 Frankfurt Kaufbeuren over 5:2 2:2,1:0,2:0

Dresden


nenájdený žiadny zápas

Frankfurt


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kassel 48 26 3 3 10 51 165 114 96
2. Regensburg 48 22 4 2 14 26 162 136 88
3. Crimmitschau 49 17 5 8 6 17 153 136 84
4. Landshut 48 11 8 5 11 16 137 121 78
5. Ravensburg 48 18 3 7 10 9 144 135 76
6. Kaufbeuren 48 13 5 10 5 9 154 145 74
7. Krefeld 48 16 4 6 12 1 133 132 74
8. Lausitzer Füchse 48 10 6 7 12 -1 114 115 67
9. Selb 48 12 5 6 14 -17 133 150 67
10. Rosenheim 48 7 8 5 15 -21 139 160 66
11. Dresden 49 12 5 4 19 -10 141 151 65
12. Freiburg 48 8 7 6 14 -15 145 160 65
13. Bad Nauheim 48 7 8 3 19 -13 150 163 64
14. Bietigheim 48 6 5 4 24 -52 137 189 47
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Regensburg 24 15 1 1 5 20 86 66 51
2. Kassel 24 14 1 2 4 29 83 54 49
3. Crimmitschau 25 8 4 4 1 19 82 63 48
4. Ravensburg 24 11 1 3 5 12 68 56 41
5. Krefeld 24 11 1 1 9 7 65 58 39
6. Rosenheim 24 3 6 0 9 0 77 77 39
7. Kaufbeuren 24 11 0 6 1 4 82 78 39
8. Lausitzer Füchse 24 4 4 5 2 2 60 58 37
9. Landshut 24 6 3 3 6 5 70 65 36
10. Freiburg 24 4 4 3 6 0 71 71 35
11. Selb 24 6 2 4 6 -16 63 79 32
12. Dresden 24 5 3 1 11 -3 72 75 31
13. Bad Nauheim 24 1 5 2 9 -13 72 85 30
14. Bietigheim 24 2 3 3 10 -31 70 101 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kassel 24 12 2 1 6 22 82 60 47
2. Landshut 24 5 5 2 5 11 67 56 42
3. Regensburg 24 7 3 1 9 6 76 70 37
4. Crimmitschau 24 9 1 4 5 -2 71 73 36
5. Kaufbeuren 24 2 5 4 4 5 72 67 35
6. Selb 24 6 3 2 8 -1 70 71 35
7. Krefeld 24 5 3 5 3 -6 68 74 35
8. Ravensburg 24 7 2 4 5 -3 76 79 35
9. Dresden 25 7 2 3 8 -7 69 76 34
10. Bad Nauheim 24 6 3 1 10 0 78 78 34
11. Lausitzer Füchse 24 6 2 2 10 -3 54 57 30
12. Freiburg 24 4 3 3 8 -15 74 89 30
13. Rosenheim 24 4 2 5 6 -21 62 83 27
14. Bietigheim 24 4 2 1 14 -21 67 88 23