Sary-Arka Karaganda VS Humo Tashkent


Sary-Arka Karaganda

Humo Tashkent

not draw --12--0---0
not win --4--0---0
not lost --4--0---0

Sary-Arka Karaganda (T1) VS Humo Tashkent (T2)

Sary-Arka Karaganda

Humo Tashkent

Zaujímavé

Sary-Arka Karaganda

  • Až 21 zápasov tímu Sary-Arka Karaganda skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 36 zápasov, to je až 58%.
  • Sary-Arka Karaganda už 12 zápasov v rade neremízovali.
  • Sary-Arka Karaganda ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Sary-Arka Karaganda už 4 zápasov v rade nevyhrali.

Humo Tashkent

  • 66% (25 z 38) výhier mužstva Humo Tashkent.
  • 23 z celkového počtu 38 zápasov tímu Humo Tashkent skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 61%.
  • Humo Tashkent už 4 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 6 z 6 vzájomných zápasov, čo je 100%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Kazachstán / 1. liga / 2023/2024
14.09.2023 16:30 Humo Tashkent Sary-Arka Karaganda under 4:0 1:0,2:0,1:0
13.09.2023 16:30 Humo Tashkent Sary-Arka Karaganda under 3:0 2:0,1:0,0:0
Kazachstán / 1. liga / 2022/2023
27.10.2022 16:00 Humo Tashkent Sary-Arka Karaganda under 2:3 1:1,0:2,1:0
26.10.2022 16:00 Humo Tashkent Sary-Arka Karaganda under 3:2pp 2:0,0:0,0:2,1:0
10.10.2022 15:00 Sary-Arka Karaganda Humo Tashkent under 3:1 1:1,1:0,1:0
09.10.2022 13:00 Sary-Arka Karaganda Humo Tashkent under 3:1 1:1,1:0,1:0

Sary-Arka Karaganda

3 - 1 - 2

Humo Tashkent

Sary-Arka Karaganda


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.12.23 11:59 Sary-Arka Karaganda Arlan Kokshetau under 1:4 0:1,1:1,0:2
16.12.23 11:59 Sary-Arka Karaganda Arlan Kokshetau over 4:6 0:2,1:2,3:2
12.12.23 13:58 Sary-Arka Karaganda Kulager over 2:4 0:3,0:1,2:0
11.12.23 14:00 Sary-Arka Karaganda Kulager under 0:1 0:0,0:1,0:0
05.12.23 13:30 Kazzinc-Torpedo Sary-Arka Karaganda over 2:4 1:1,1:2,0:1
04.12.23 13:30 Kazzinc-Torpedo Sary-Arka Karaganda under 5:0 1:0,3:0,1:0
01.12.23 14:00 Yertis Pavlodar Sary-Arka Karaganda over 6:5 1:1,4:1,1:3
30.11.23 13:59 Yertis Pavlodar Sary-Arka Karaganda under 1:4 0:2,0:1,1:1
26.11.23 11:59 Sary-Arka Karaganda Gornyak Rudny under 3:1 0:0,1:0,2:1
25.11.23 11:59 Sary-Arka Karaganda Gornyak Rudny over 3:4 2:2,1:2,0:0
14.11.23 14:00 Kulager Sary-Arka Karaganda over 2:4 2:1,0:2,0:1
13.11.23 14:00 Kulager Sary-Arka Karaganda over 5:1 1:0,2:1,2:0
10.11.23 14:00 Arlan Kokshetau Sary-Arka Karaganda under 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-
09.11.23 13:59 Arlan Kokshetau Sary-Arka Karaganda under 4:0 0:0,3:0,1:0
02.11.23 13:59 Sary-Arka Karaganda Kazzinc-Torpedo under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
01.11.23 14:00 Sary-Arka Karaganda Kazzinc-Torpedo over 3:6 1:1,2:4,0:1
29.10.23 11:59 Sary-Arka Karaganda Yertis Pavlodar under 3:2 0:1,2:0,1:1
28.10.23 13:15 Sary-Arka Karaganda Yertis Pavlodar over 6:1 4:1,0:0,2:0
22.10.23 14:00 Beibarys Atyrau Sary-Arka Karaganda under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,-:-
21.10.23 14:00 Beibarys Atyrau Sary-Arka Karaganda under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-
18.10.23 16:00 Aktobe Sary-Arka Karaganda under 1:2 0:1,0:1,1:0
17.10.23 16:00 Aktobe Sary-Arka Karaganda under 2:1 1:1,0:0,1:0
13.10.23 14:59 Sary-Arka Karaganda Beibarys Atyrau over 4:5sn 1:1,0:3,3:0,0:0,-:-
12.10.23 14:59 Sary-Arka Karaganda Beibarys Atyrau under 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-
08.10.23 12:59 Sary-Arka Karaganda Aktobe over 8:4 1:0,3:2,4:2
07.10.23 13:00 Sary-Arka Karaganda Aktobe over 4:2 0:0,3:2,1:0
03.10.23 15:00 Nomad Astana Sary-Arka Karaganda over 3:5 0:2,1:1,2:2
02.10.23 15:00 Nomad Astana Sary-Arka Karaganda under 1:3 1:0,0:1,0:2
29.09.23 15:00 Gornyak Rudny Sary-Arka Karaganda under 3:1 0:1,2:0,1:0
28.09.23 15:00 Gornyak Rudny Sary-Arka Karaganda over 3:6 0:2,2:2,1:2
19.09.23 15:00 Sary-Arka Karaganda Nomad Astana under 0:5 0:1,0:0,0:4
18.09.23 15:00 Sary-Arka Karaganda Nomad Astana under 2:3 1:2,0:1,1:0
14.09.23 16:30 Humo Tashkent Sary-Arka Karaganda under 4:0 1:0,2:0,1:0
13.09.23 16:30 Humo Tashkent Sary-Arka Karaganda under 3:0 2:0,1:0,0:0
10.09.23 13:00 Sary-Arka Karaganda Almaty HK under 2:3sn 1:2,1:0,0:0,0:0,-:-
09.09.23 13:00 Sary-Arka Karaganda Almaty HK over 6:5sn 1:0,3:3,1:2,0:0,-:-

Humo Tashkent


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.12.23 12:00 Yertis Pavlodar Humo Tashkent over 1:9 0:1,0:3,1:5
15.12.23 14:00 Yertis Pavlodar Humo Tashkent under 1:4 0:3,1:1,0:0
12.12.23 13:30 Kazzinc-Torpedo Humo Tashkent over 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,-:-
11.12.23 13:30 Kazzinc-Torpedo Humo Tashkent under 1:3 1:1,0:1,0:1
04.12.23 15:30 Humo Tashkent Gornyak Rudny over 2:4 1:0,0:4,1:0
03.12.23 13:00 Humo Tashkent Gornyak Rudny over 5:3 1:1,2:1,2:1
30.11.23 15:30 Humo Tashkent Nomad Astana under 3:2 0:2,1:0,2:0
29.11.23 16:30 Humo Tashkent Nomad Astana over 5:1 1:0,2:1,2:0
23.11.23 15:30 Humo Tashkent Kulager under 3:2 0:1,1:1,2:0
22.11.23 15:30 Humo Tashkent Kulager under 3:1 1:1,0:0,2:0
19.11.23 13:00 Humo Tashkent Arlan Kokshetau under 0:5 0:4,0:1,0:0
18.11.23 13:00 Humo Tashkent Arlan Kokshetau under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
13.11.23 15:00 Beibarys Atyrau Humo Tashkent under 0:1 0:1,0:0,0:0
12.11.23 13:00 Beibarys Atyrau Humo Tashkent over 5:3 2:2,1:1,2:0
07.11.23 15:00 Aktobe Humo Tashkent under 2:1 1:0,0:1,1:0
04.11.23 12:00 Gornyak Rudny Humo Tashkent over 7:2 2:0,2:2,3:0
03.11.23 14:00 Gornyak Rudny Humo Tashkent under 1:4 1:1,0:1,0:2
29.10.23 13:00 Humo Tashkent Beibarys Atyrau over 6:1 0:1,5:0,1:0
28.10.23 14:00 Humo Tashkent Beibarys Atyrau over 7:4 2:0,2:1,3:3
24.10.23 16:30 Humo Tashkent Aktobe under 4:0 0:0,2:0,2:0
23.10.23 16:30 Humo Tashkent Aktobe over 6:2 2:0,3:1,1:1
18.10.23 15:30 Almaty HK Humo Tashkent under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
17.10.23 15:30 Almaty HK Humo Tashkent under 0:3 0:1,0:1,0:1
09.10.23 15:00 Kulager Humo Tashkent under 1:3 1:0,0:1,0:2
08.10.23 13:00 Kulager Humo Tashkent over 1:8 0:3,1:3,0:2
05.10.23 15:00 Arlan Kokshetau Humo Tashkent over 4:3pp 0:1,2:2,1:0,1:0
04.10.23 15:00 Arlan Kokshetau Humo Tashkent under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
29.09.23 16:30 Humo Tashkent Almaty HK over 7:0 2:0,1:0,4:0
28.09.23 16:30 Humo Tashkent Almaty HK under 5:0 3:0,1:0,1:0
24.09.23 14:00 Humo Tashkent Kazzinc-Torpedo under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
23.09.23 14:00 Humo Tashkent Kazzinc-Torpedo under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
20.09.23 16:30 Humo Tashkent Yertis Pavlodar over 6:0 2:0,3:0,1:0
19.09.23 16:30 Humo Tashkent Yertis Pavlodar over 7:1 3:1,2:0,2:0
14.09.23 16:30 Humo Tashkent Sary-Arka Karaganda under 4:0 1:0,2:0,1:0
13.09.23 16:30 Humo Tashkent Sary-Arka Karaganda under 3:0 2:0,1:0,0:0
10.09.23 13:00 Nomad Astana Humo Tashkent under 0:1 0:1,0:0,0:0
09.09.23 13:00 Nomad Astana Humo Tashkent under 0:2 0:0,0:0,0:2
08.11.23 15:00 Aktobe Humo Tashkent under 3:1 2:1,1:0,0:0

Sary-Arka Karaganda


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.03.2024 14:00 Humo Tashkent Sary-Arka Karaganda H2H

Humo Tashkent


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.03.2024 14:00 Humo Tashkent Sary-Arka Karaganda H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Arlan Kokshetau 50 30 5 4 2 117 194 77 84
2. Humo Tashkent 50 26 6 3 6 97 180 83 79
3. Nomad Astana 50 23 5 3 11 59 179 120 69
4. Kazzinc-Torpedo 50 13 7 9 5 35 163 128 63
5. Aktobe 50 17 5 3 17 -4 147 151 57
6. Gornyak Rudny 50 16 4 7 12 -2 157 159 55
7. Sary-Arka Karaganda 50 12 6 5 16 -8 137 145 53
8. Beibarys Atyrau 50 6 7 7 16 -22 140 162 47
9. Kulager 50 18 1 3 24 -37 118 155 43
10. Almaty HK 50 5 5 7 21 -79 130 209 37
11. Yertis Pavlodar 50 3 2 2 39 -156 89 245 16
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Arlan Kokshetau 25 14 4 1 1 70 108 38 45
2. Humo Tashkent 25 16 3 0 3 71 103 32 44
3. Kazzinc-Torpedo 25 11 1 5 2 27 92 65 31
4. Aktobe 25 13 1 1 8 7 77 70 31
5. Nomad Astana 25 8 3 2 7 22 90 68 30
6. Sary-Arka Karaganda 25 3 4 4 6 -1 78 79 26
7. Beibarys Atyrau 25 8 1 5 5 0 68 68 25
8. Gornyak Rudny 25 7 2 3 8 7 77 70 25
9. Almaty HK 25 4 2 5 7 -29 72 101 21
10. Kulager 25 8 0 3 11 -28 56 84 19
11. Yertis Pavlodar 25 1 2 1 18 -54 42 96 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Arlan Kokshetau 25 16 1 3 1 47 86 39 39
2. Nomad Astana 25 15 2 1 4 37 89 52 39
3. Humo Tashkent 25 10 3 3 3 26 77 51 35
4. Kazzinc-Torpedo 25 2 6 4 3 8 71 63 32
5. Gornyak Rudny 25 9 2 4 4 -9 80 89 30
6. Sary-Arka Karaganda 25 9 2 1 10 -7 59 66 27
7. Aktobe 25 4 4 2 9 -11 70 81 26
8. Kulager 25 10 1 0 13 -9 62 71 24
9. Beibarys Atyrau 25 -2 6 2 11 -22 72 94 22
10. Almaty HK 25 1 3 2 14 -50 58 108 16
11. Yertis Pavlodar 25 2 0 1 21 -102 47 149 5