Kulager VS Kazzinc-Torpedo


Kulager

Kazzinc-Torpedo

not draw --7--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Kulager (T1) VS Kazzinc-Torpedo (T2)

Kulager

Kazzinc-Torpedo

Zaujímavé

Kulager

  • Z celkového počtu 38 prehralo mužstvo Kulager až 50% svojích zápasov. 19 prehraných zápasov.
  • Kulager ťahá aktuálne sériu 5 výhier v rade.
  • Kulager už 5 zápasov v rade neprehrali.
  • Kulager už 7 zápasov v rade neremízovali.

Kazzinc-Torpedo

  • 34% zápasov tímu Kazzinc-Torpedo skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 13 z celkového počtu 38 zápasov.
  • Kazzinc-Torpedo už 7 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 9 z 14 vzájomných zápasov, čo je 64%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Kazachstán / 1. liga / 2023/2024
23.10.2023 14:30 Kazzinc-Torpedo Kulager over 5:1 1:0,1:0,3:1
22.10.2023 13:00 Kazzinc-Torpedo Kulager over 3:4ppsn 1:0,0:1,2:2,0:0,-:-
Kazachstán / 1. liga / 2022/2023
14.12.2022 13:30 Kazzinc-Torpedo Kulager under 3:1 1:0,1:1,1:0
13.12.2022 13:30 Kazzinc-Torpedo Kulager under 1:3 1:0,0:2,0:1
28.09.2022 15:00 Kulager Kazzinc-Torpedo over 3:4ppsn 2:2,1:0,0:1,0:0,-:-
27.09.2022 15:00 Kulager Kazzinc-Torpedo under 2:0 0:0,0:0,2:0
Kazachstán / 1. liga / 2021/2022
25.01.2022 13:30 Kazzinc-Torpedo Kulager over 3:7 0:2,0:3,3:2
13:30 Kazzinc-Torpedo Kulager under 0:1 0:0,0:0,0:1
18.11.2021 14:00 Kulager Kazzinc-Torpedo under 0:5 0:0,0:2,0:3
17.11.2021 14:00 Kulager Kazzinc-Torpedo over 2:4 0:1,0:1,2:2
Kazachstán / 1. liga / 2020/2021
06.02.2021 13:00 Kazzinc-Torpedo Kulager under 3:2 0:1,1:0,2:1
05.02.2021 12:00 Kazzinc-Torpedo Kulager under 2:0 1:0,1:0,0:0
19.12.2020 12:00 Kulager Kazzinc-Torpedo under 1:0 0:0,0:0,1:0
18.12.2020 12:00 Kulager Kazzinc-Torpedo under 0:4 0:0,0:1,0:3

Kulager

5 - 2 - 7

Kazzinc-Torpedo

Kulager


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.12.23 12:00 Gornyak Rudny Kulager under 0:1 0:0,0:0,0:1
16.12.23 12:00 Gornyak Rudny Kulager over 3:5 2:1,1:3,0:1
12.12.23 13:58 Sary-Arka Karaganda Kulager over 2:4 0:3,0:1,2:0
11.12.23 14:00 Sary-Arka Karaganda Kulager under 0:1 0:0,0:1,0:0
08.12.23 13:59 Nomad Astana Kulager under 1:2 0:1,1:1,0:0
07.12.23 14:00 Nomad Astana Kulager over 4:3 3:1,0:2,1:0
04.12.23 14:00 Kulager Beibarys Atyrau over 2:4 2:1,0:2,0:1
03.12.23 12:00 Kulager Beibarys Atyrau under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
30.11.23 14:00 Kulager Aktobe over 1:8 0:1,0:5,1:2
29.11.23 14:00 Kulager Aktobe under 2:3sn 0:0,1:0,1:2,0:0,-:-
23.11.23 15:30 Humo Tashkent Kulager under 3:2 0:1,1:1,2:0
22.11.23 15:30 Humo Tashkent Kulager under 3:1 1:1,0:0,2:0
19.11.23 12:00 Almaty HK Kulager under 1:3 0:1,0:0,1:2
18.11.23 12:00 Almaty HK Kulager over 3:4 1:1,1:2,1:1
14.11.23 14:00 Kulager Sary-Arka Karaganda over 2:4 2:1,0:2,0:1
13.11.23 14:00 Kulager Sary-Arka Karaganda over 5:1 1:0,2:1,2:0
06.11.23 14:00 Kulager Arlan Kokshetau under 2:1 1:1,0:0,1:0
05.11.23 12:00 Kulager Arlan Kokshetau under 0:2 0:1,0:0,0:1
02.11.23 14:00 Kulager Yertis Pavlodar under 2:0 0:0,2:0,0:0
01.11.23 14:00 Kulager Yertis Pavlodar over 5:1 3:0,0:1,2:0
29.10.23 12:00 Kulager Nomad Astana over 4:3 0:0,3:2,1:1
28.10.23 13:00 Kulager Nomad Astana under 1:3 1:1,0:1,0:1
23.10.23 14:30 Kazzinc-Torpedo Kulager over 5:1 1:0,1:0,3:1
22.10.23 13:00 Kazzinc-Torpedo Kulager over 3:4sn 1:0,0:1,2:2,0:0,-:-
19.10.23 14:59 Yertis Pavlodar Kulager over 3:5 1:1,1:2,1:2
18.10.23 14:59 Yertis Pavlodar Kulager under 3:2 0:2,2:0,1:0
13.10.23 15:00 Arlan Kokshetau Kulager over 4:3 2:1,2:2,0:0
12.10.23 15:00 Arlan Kokshetau Kulager under 3:0 1:0,0:0,2:0
09.10.23 15:00 Kulager Humo Tashkent under 1:3 1:0,0:1,0:2
08.10.23 13:00 Kulager Humo Tashkent over 1:8 0:3,1:3,0:2
05.10.23 15:00 Kulager Almaty HK over 2:4 0:2,1:1,1:1
04.10.23 15:00 Kulager Almaty HK over 4:3 2:0,1:1,1:2
25.09.23 16:00 Beibarys Atyrau Kulager under 3:2 2:1,1:0,0:1
24.09.23 14:00 Beibarys Atyrau Kulager under 3:1 1:0,1:1,1:0
21.09.23 16:00 Aktobe Kulager over 2:5 2:0,0:4,0:1
20.09.23 16:00 Aktobe Kulager under 3:1 1:1,0:0,2:0
15.09.23 15:00 Kulager Gornyak Rudny under 2:3sn 0:1,2:1,0:0,0:0,-:-
14.09.23 15:00 Kulager Gornyak Rudny under 1:2 0:2,1:0,0:0

Kazzinc-Torpedo


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.12.23 14:00 Gornyak Rudny Kazzinc-Torpedo over 3:4pp 2:1,1:2,0:0,0:1
20.12.23 14:00 Gornyak Rudny Kazzinc-Torpedo under 2:3sn 0:2,0:0,2:0,0:0,-:-
17.12.23 13:00 Aktobe Kazzinc-Torpedo under 3:2 0:2,3:0,0:0
16.12.23 13:00 Aktobe Kazzinc-Torpedo over 5:2 2:1,1:1,2:0
12.12.23 13:30 Kazzinc-Torpedo Humo Tashkent over 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,-:-
11.12.23 13:30 Kazzinc-Torpedo Humo Tashkent under 1:3 1:1,0:1,0:1
05.12.23 13:30 Kazzinc-Torpedo Sary-Arka Karaganda over 2:4 1:1,1:2,0:1
04.12.23 13:30 Kazzinc-Torpedo Sary-Arka Karaganda under 5:0 1:0,3:0,1:0
25.11.23 12:00 Nomad Astana Kazzinc-Torpedo under 4:1 1:0,0:0,3:1
24.11.23 14:00 Nomad Astana Kazzinc-Torpedo under 3:2 2:1,0:1,1:0
21.11.23 15:00 Beibarys Atyrau Kazzinc-Torpedo under 0:1 0:0,0:1,0:0
20.11.23 15:00 Beibarys Atyrau Kazzinc-Torpedo under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
11.11.23 12:00 Kazzinc-Torpedo Nomad Astana under 2:3sn 0:0,0:1,2:1,0:0,-:-
10.11.23 13:30 Kazzinc-Torpedo Nomad Astana under 1:4 0:0,1:1,0:3
07.11.23 13:30 Kazzinc-Torpedo Almaty HK over 5:1 3:0,2:1,0:0
06.11.23 13:30 Kazzinc-Torpedo Almaty HK under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,-:-
02.11.23 13:59 Sary-Arka Karaganda Kazzinc-Torpedo under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
01.11.23 14:00 Sary-Arka Karaganda Kazzinc-Torpedo over 3:6 1:1,2:4,0:1
29.10.23 12:00 Arlan Kokshetau Kazzinc-Torpedo over 4:2 1:1,1:1,2:0
28.10.23 13:00 Arlan Kokshetau Kazzinc-Torpedo under 4:1 1:1,1:0,2:0
23.10.23 14:30 Kazzinc-Torpedo Kulager over 5:1 1:0,1:0,3:1
22.10.23 13:00 Kazzinc-Torpedo Kulager over 3:4sn 1:0,0:1,2:2,0:0,-:-
19.10.23 14:30 Kazzinc-Torpedo Arlan Kokshetau under 1:0 0:0,0:0,1:0
18.10.23 14:30 Kazzinc-Torpedo Arlan Kokshetau over 2:4 0:0,1:3,1:1
12.10.23 15:00 Yertis Pavlodar Kazzinc-Torpedo under 1:3 0:1,1:2,0:0
11.10.23 15:00 Yertis Pavlodar Kazzinc-Torpedo under 0:2 0:1,0:0,0:1
08.10.23 13:00 Kazzinc-Torpedo Gornyak Rudny over 3:4 0:0,1:3,2:1
07.10.23 13:00 Kazzinc-Torpedo Gornyak Rudny over 4:3sn 0:2,3:1,0:0,0:0,-:-
29.09.23 14:30 Kazzinc-Torpedo Yertis Pavlodar over 6:3 1:1,5:1,0:1
28.09.23 14:30 Kazzinc-Torpedo Yertis Pavlodar over 5:2 1:0,2:1,2:1
24.09.23 14:00 Humo Tashkent Kazzinc-Torpedo under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
23.09.23 14:00 Humo Tashkent Kazzinc-Torpedo under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
20.09.23 15:30 Almaty HK Kazzinc-Torpedo under 1:2 1:0,0:2,0:0
19.09.23 15:29 Almaty HK Kazzinc-Torpedo over 3:4sn 2:1,1:2,0:0,0:0,-:-
15.09.23 14:30 Kazzinc-Torpedo Aktobe over 5:1 2:0,2:0,1:1
14.09.23 14:30 Kazzinc-Torpedo Aktobe under 1:2 1:1,0:1,0:0
11.09.23 14:30 Kazzinc-Torpedo Beibarys Atyrau under 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
10.09.23 13:00 Kazzinc-Torpedo Beibarys Atyrau over 7:4 0:1,5:0,2:3

Kulager


nenájdený žiadny zápas

Kazzinc-Torpedo


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.02.2024 13:30 Kazzinc-Torpedo Aktobe H2H
22.02.2024 13:30 Kazzinc-Torpedo Aktobe H2H
26.02.2024 15:00 Aktobe Kazzinc-Torpedo H2H
27.02.2024 15:00 Aktobe Kazzinc-Torpedo H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Arlan Kokshetau 50 30 5 4 2 117 194 77 84
2. Humo Tashkent 50 26 6 3 6 97 180 83 79
3. Nomad Astana 50 23 5 3 11 59 179 120 69
4. Kazzinc-Torpedo 50 13 7 9 5 35 163 128 63
5. Aktobe 50 17 5 3 17 -4 147 151 57
6. Gornyak Rudny 50 16 4 7 12 -2 157 159 55
7. Sary-Arka Karaganda 50 12 6 5 16 -8 137 145 53
8. Beibarys Atyrau 50 6 7 7 16 -22 140 162 47
9. Kulager 50 18 1 3 24 -37 118 155 43
10. Almaty HK 50 5 5 7 21 -79 130 209 37
11. Yertis Pavlodar 50 3 2 2 39 -156 89 245 16
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Arlan Kokshetau 25 14 4 1 1 70 108 38 45
2. Humo Tashkent 25 16 3 0 3 71 103 32 44
3. Kazzinc-Torpedo 25 11 1 5 2 27 92 65 31
4. Aktobe 25 13 1 1 8 7 77 70 31
5. Nomad Astana 25 8 3 2 7 22 90 68 30
6. Sary-Arka Karaganda 25 3 4 4 6 -1 78 79 26
7. Beibarys Atyrau 25 8 1 5 5 0 68 68 25
8. Gornyak Rudny 25 7 2 3 8 7 77 70 25
9. Almaty HK 25 4 2 5 7 -29 72 101 21
10. Kulager 25 8 0 3 11 -28 56 84 19
11. Yertis Pavlodar 25 1 2 1 18 -54 42 96 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Arlan Kokshetau 25 16 1 3 1 47 86 39 39
2. Nomad Astana 25 15 2 1 4 37 89 52 39
3. Humo Tashkent 25 10 3 3 3 26 77 51 35
4. Kazzinc-Torpedo 25 2 6 4 3 8 71 63 32
5. Gornyak Rudny 25 9 2 4 4 -9 80 89 30
6. Sary-Arka Karaganda 25 9 2 1 10 -7 59 66 27
7. Aktobe 25 4 4 2 9 -11 70 81 26
8. Kulager 25 10 1 0 13 -9 62 71 24
9. Beibarys Atyrau 25 -2 6 2 11 -22 72 94 22
10. Almaty HK 25 1 3 2 14 -50 58 108 16
11. Yertis Pavlodar 25 2 0 1 21 -102 47 149 5