Gornyak Rudny VS Yertis Pavlodar


Gornyak Rudny

Yertis Pavlodar

not draw --0--0---0
not win --6--0---0
not lost --6--0---0

Gornyak Rudny (T1) VS Yertis Pavlodar (T2)

Gornyak Rudny

Yertis Pavlodar

Zaujímavé

Gornyak Rudny

  • Až 22 zápasov tímu Gornyak Rudny skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 38 zápasov, to je až 58%.
  • Gornyak Rudny ťahá aktuálne sériu 2 remíz v rade.
  • Gornyak Rudny už 6 zápasov v rade nevyhrali.

Yertis Pavlodar

  • Mužsvo Yertis Pavlodar prehralo až 87% svojích zápasov (33 prehier z 38).
  • Yertis Pavlodar už 25 zápasov v rade neremízovali.
  • Yertis Pavlodar ťahá aktuálne sériu 5 prehier v rade.
  • Yertis Pavlodar už 5 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • 28% vzájomných zápasov (9 z 32) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 20 z 32 vzájomných zápasov, čo je 63%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Kazachstán / 1. liga / 2023/2024
04.10.2023 15:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny under 2:1ppsn 0:1,1:0,0:0,0:0,-:-
03.10.2023 15:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny over 2:5 2:1,0:2,0:2
Kazachstán / 1. liga / 2022/2023
04.12.2022 12:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny under 1:2 1:0,0:2,0:0
03.12.2022 12:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny under 2:1ppsn 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-
28.09.2022 15:00 Gornyak Rudny Yertis Pavlodar over 7:3 3:1,1:0,3:2
27.09.2022 15:00 Gornyak Rudny Yertis Pavlodar over 4:3pp 2:1,0:1,1:1,1:0
Kazachstán / 1. liga / 2021/2022
02.10.2021 13:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny over 6:4 3:2,1:1,2:1
01.10.2021 15:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny over 2:4 0:1,0:1,2:2
23.09.2021 15:00 Gornyak Rudny Yertis Pavlodar over 5:1 2:0,0:0,3:1
22.09.2021 15:00 Gornyak Rudny Yertis Pavlodar under 5:0 1:0,2:0,2:0
Kazachstán / 1. liga / 2020/2021
09.11.2020 12:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny under 2:3ppsn 2:0,0:1,0:1,0:0,4:5
08.11.2020 12:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny under 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
01.11.2020 12:00 Gornyak Rudny Yertis Pavlodar under 3:2 1:0,0:0,2:2
31.10.2020 12:00 Gornyak Rudny Yertis Pavlodar under 4:1 1:0,0:1,3:0
Kazachstán / 1. liga / 2019/2020
08.01.2020 14:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny over 5:1 2:0,3:0,0:1
07.01.2020 12:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
12.11.2019 14:00 Gornyak Rudny Yertis Pavlodar under 1:4 0:1,0:0,1:3
11.11.2019 14:00 Gornyak Rudny Yertis Pavlodar over 2:5 0:0,1:4,1:1
03.10.2019 15:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny under 2:1ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,2:0
02.10.2019 15:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny under 2:0 1:0,1:0,0:0
Kazachstán / 1. liga / 2018/2019
26.12.2018 14:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny over 6:1 3:0,2:0,1:1
25.12.2018 14:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny over 4:3ppsn 0:2,1:1,2:0,0:0,3:2
29.10.2018 14:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny under 3:0 2:0,0:0,1:0
28.10.2018 12:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
12.10.2018 15:00 Gornyak Rudny Yertis Pavlodar under 1:3 0:0,0:3,1:0
11.10.2018 15:00 Gornyak Rudny Yertis Pavlodar over 3:4 1:2,2:2,0:0
Kazachstán / 1. liga / 2017/2018
14.02.2018 14:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny under 4:0 0:0,3:0,1:0
13.02.2018 14:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny under 1:3 0:1,1:1,0:1
20.10.2017 15:00 Gornyak Rudny Yertis Pavlodar under 2:1 2:0,0:1,0:0
19.10.2017 15:00 Gornyak Rudny Yertis Pavlodar under 2:1 0:0,1:0,1:1
06.10.2017 15:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny over 5:1 0:0,3:1,2:0
05.10.2017 15:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny under 1:3 0:1,0:2,1:0

Gornyak Rudny

12 - 9 - 11

Yertis Pavlodar

Gornyak Rudny


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.12.23 14:00 Gornyak Rudny Kazzinc-Torpedo over 3:4pp 2:1,1:2,0:0,0:1
20.12.23 14:00 Gornyak Rudny Kazzinc-Torpedo under 2:3sn 0:2,0:0,2:0,0:0,-:-
17.12.23 12:00 Gornyak Rudny Kulager under 0:1 0:0,0:0,0:1
16.12.23 12:00 Gornyak Rudny Kulager over 3:5 2:1,1:3,0:1
12.12.23 14:00 Gornyak Rudny Arlan Kokshetau over 0:6 0:1,0:1,0:4
11.12.23 14:00 Gornyak Rudny Arlan Kokshetau under 1:3 0:0,1:1,0:2
04.12.23 15:30 Humo Tashkent Gornyak Rudny over 2:4 1:0,0:4,1:0
03.12.23 13:00 Humo Tashkent Gornyak Rudny over 5:3 1:1,2:1,2:1
30.11.23 13:00 Almaty HK Gornyak Rudny over 5:6pp 1:1,3:4,1:0,0:1
29.11.23 14:30 Almaty HK Gornyak Rudny over 4:3pp 1:0,1:2,1:1,1:0
26.11.23 11:59 Sary-Arka Karaganda Gornyak Rudny under 3:1 0:0,1:0,2:1
25.11.23 11:59 Sary-Arka Karaganda Gornyak Rudny over 3:4 2:2,1:2,0:0
17.11.23 14:00 Gornyak Rudny Aktobe over 2:4 1:1,0:1,1:2
16.11.23 14:00 Gornyak Rudny Aktobe under 3:2 1:0,1:0,1:2
13.11.23 15:00 Aktobe Gornyak Rudny over 7:6sn 2:2,3:4,1:0,0:0,-:-
12.11.23 13:00 Aktobe Gornyak Rudny under 1:4 1:0,0:3,0:1
09.11.23 15:00 Beibarys Atyrau Gornyak Rudny over 2:4 2:1,0:1,0:2
08.11.23 15:00 Beibarys Atyrau Gornyak Rudny over 6:3 2:0,2:2,2:1
04.11.23 12:00 Gornyak Rudny Humo Tashkent over 7:2 2:0,2:2,3:0
03.11.23 14:00 Gornyak Rudny Humo Tashkent under 1:4 1:1,0:1,0:2
22.10.23 12:59 Nomad Astana Gornyak Rudny over 3:5 0:0,0:3,3:2
21.10.23 12:59 Nomad Astana Gornyak Rudny over 5:2 3:0,1:2,1:0
17.10.23 15:00 Gornyak Rudny Beibarys Atyrau under 3:0 0:0,1:0,2:0
16.10.23 15:00 Gornyak Rudny Beibarys Atyrau under 2:1 0:1,0:0,2:0
13.10.23 13:00 Gornyak Rudny Almaty HK over 4:3sn 1:2,1:1,1:0,0:0,-:-
12.10.23 15:00 Gornyak Rudny Almaty HK over 4:3 0:0,0:2,4:1
08.10.23 13:00 Kazzinc-Torpedo Gornyak Rudny over 3:4 0:0,1:3,2:1
07.10.23 13:00 Kazzinc-Torpedo Gornyak Rudny over 4:3sn 0:2,3:1,0:0,0:0,-:-
04.10.23 15:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,-:-
03.10.23 15:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny over 2:5 2:1,0:2,0:2
29.09.23 15:00 Gornyak Rudny Sary-Arka Karaganda under 3:1 0:1,2:0,1:0
28.09.23 15:00 Gornyak Rudny Sary-Arka Karaganda over 3:6 0:2,2:2,1:2
25.09.23 15:00 Gornyak Rudny Nomad Astana under 1:2 0:0,1:1,0:1
24.09.23 15:00 Gornyak Rudny Nomad Astana under 1:2 0:1,0:0,1:1
19.09.23 15:03 Arlan Kokshetau Gornyak Rudny over 9:1 3:1,3:0,3:0
18.09.23 15:00 Arlan Kokshetau Gornyak Rudny under 5:0 2:0,3:0,0:0
15.09.23 15:00 Kulager Gornyak Rudny under 2:3sn 0:1,2:1,0:0,0:0,-:-
14.09.23 15:00 Kulager Gornyak Rudny under 1:2 0:2,1:0,0:0

Yertis Pavlodar


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.12.23 11:59 Arlan Kokshetau Yertis Pavlodar under 3:0 1:0,1:0,1:0
22.12.23 13:59 Arlan Kokshetau Yertis Pavlodar over 9:0 3:0,3:0,3:0
16.12.23 12:00 Yertis Pavlodar Humo Tashkent over 1:9 0:1,0:3,1:5
15.12.23 14:00 Yertis Pavlodar Humo Tashkent under 1:4 0:3,1:1,0:0
11.12.23 08:00 Nomad Astana Yertis Pavlodar over 7:4 2:2,5:0,0:2
01.12.23 14:00 Yertis Pavlodar Sary-Arka Karaganda over 6:5 1:1,4:1,1:3
30.11.23 13:59 Yertis Pavlodar Sary-Arka Karaganda under 1:4 0:2,0:1,1:1
21.11.23 15:00 Aktobe Yertis Pavlodar over 6:3 3:1,2:2,1:0
20.11.23 15:00 Aktobe Yertis Pavlodar over 7:4 1:3,4:0,2:1
17.11.23 15:00 Beibarys Atyrau Yertis Pavlodar over 4:2 0:0,2:1,2:1
16.11.23 15:00 Beibarys Atyrau Yertis Pavlodar over 7:5 1:2,2:2,4:1
11.11.23 12:00 Yertis Pavlodar Almaty HK under 0:3 0:0,0:2,0:1
10.11.23 13:59 Yertis Pavlodar Almaty HK under 1:4 0:0,1:2,0:2
07.11.23 14:00 Yertis Pavlodar Nomad Astana under 2:3 1:1,1:1,0:1
06.11.23 14:00 Yertis Pavlodar Nomad Astana under 0:2 0:0,0:2,0:0
02.11.23 14:00 Kulager Yertis Pavlodar under 2:0 0:0,2:0,0:0
01.11.23 14:00 Kulager Yertis Pavlodar over 5:1 3:0,0:1,2:0
29.10.23 11:59 Sary-Arka Karaganda Yertis Pavlodar under 3:2 0:1,2:0,1:1
28.10.23 13:15 Sary-Arka Karaganda Yertis Pavlodar over 6:1 4:1,0:0,2:0
23.10.23 14:59 Yertis Pavlodar Arlan Kokshetau over 1:6 0:3,0:1,1:2
22.10.23 12:59 Yertis Pavlodar Arlan Kokshetau under 0:4 0:1,0:3,0:0
19.10.23 14:59 Yertis Pavlodar Kulager over 3:5 1:1,1:2,1:2
18.10.23 14:59 Yertis Pavlodar Kulager under 3:2 0:2,2:0,1:0
12.10.23 15:00 Yertis Pavlodar Kazzinc-Torpedo under 1:3 0:1,1:2,0:0
11.10.23 15:00 Yertis Pavlodar Kazzinc-Torpedo under 0:2 0:1,0:0,0:1
04.10.23 15:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,-:-
03.10.23 15:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny over 2:5 2:1,0:2,0:2
29.09.23 14:30 Kazzinc-Torpedo Yertis Pavlodar over 6:3 1:1,5:1,0:1
28.09.23 14:30 Kazzinc-Torpedo Yertis Pavlodar over 5:2 1:0,2:1,2:1
24.09.23 13:00 Almaty HK Yertis Pavlodar over 8:2 2:1,5:0,1:1
23.09.23 13:00 Almaty HK Yertis Pavlodar over 7:1 4:0,1:0,2:1
20.09.23 16:30 Humo Tashkent Yertis Pavlodar over 6:0 2:0,3:0,1:0
19.09.23 16:30 Humo Tashkent Yertis Pavlodar over 7:1 3:1,2:0,2:0
15.09.23 15:00 Yertis Pavlodar Beibarys Atyrau under 1:4 1:1,0:2,0:1
14.09.23 15:00 Yertis Pavlodar Beibarys Atyrau under 4:1 1:0,1:0,2:1
11.09.23 14:59 Yertis Pavlodar Aktobe under 1:4 0:1,1:2,0:1
10.09.23 13:00 Yertis Pavlodar Aktobe over 2:4 2:1,0:2,0:1
12.12.23 08:00 Nomad Astana Yertis Pavlodar under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,-:-

Gornyak Rudny


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.02.2024 14:00 Nomad Astana Gornyak Rudny H2H
22.02.2024 09:00 Nomad Astana Gornyak Rudny H2H
26.02.2024 15:00 Gornyak Rudny Nomad Astana H2H
27.02.2024 15:00 Gornyak Rudny Nomad Astana H2H

Yertis Pavlodar


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Arlan Kokshetau 50 30 5 4 2 117 194 77 84
2. Humo Tashkent 50 26 6 3 6 97 180 83 79
3. Nomad Astana 50 23 5 3 11 59 179 120 69
4. Kazzinc-Torpedo 50 13 7 9 5 35 163 128 63
5. Aktobe 50 17 5 3 17 -4 147 151 57
6. Gornyak Rudny 50 16 4 7 12 -2 157 159 55
7. Sary-Arka Karaganda 50 12 6 5 16 -8 137 145 53
8. Beibarys Atyrau 50 6 7 7 16 -22 140 162 47
9. Kulager 50 18 1 3 24 -37 118 155 43
10. Almaty HK 50 5 5 7 21 -79 130 209 37
11. Yertis Pavlodar 50 3 2 2 39 -156 89 245 16
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Arlan Kokshetau 25 14 4 1 1 70 108 38 45
2. Humo Tashkent 25 16 3 0 3 71 103 32 44
3. Kazzinc-Torpedo 25 11 1 5 2 27 92 65 31
4. Aktobe 25 13 1 1 8 7 77 70 31
5. Nomad Astana 25 8 3 2 7 22 90 68 30
6. Sary-Arka Karaganda 25 3 4 4 6 -1 78 79 26
7. Beibarys Atyrau 25 8 1 5 5 0 68 68 25
8. Gornyak Rudny 25 7 2 3 8 7 77 70 25
9. Almaty HK 25 4 2 5 7 -29 72 101 21
10. Kulager 25 8 0 3 11 -28 56 84 19
11. Yertis Pavlodar 25 1 2 1 18 -54 42 96 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Arlan Kokshetau 25 16 1 3 1 47 86 39 39
2. Nomad Astana 25 15 2 1 4 37 89 52 39
3. Humo Tashkent 25 10 3 3 3 26 77 51 35
4. Kazzinc-Torpedo 25 2 6 4 3 8 71 63 32
5. Gornyak Rudny 25 9 2 4 4 -9 80 89 30
6. Sary-Arka Karaganda 25 9 2 1 10 -7 59 66 27
7. Aktobe 25 4 4 2 9 -11 70 81 26
8. Kulager 25 10 1 0 13 -9 62 71 24
9. Beibarys Atyrau 25 -2 6 2 11 -22 72 94 22
10. Almaty HK 25 1 3 2 14 -50 58 108 16
11. Yertis Pavlodar 25 2 0 1 21 -102 47 149 5