Yertis Pavlodar VS Aktobe


Yertis Pavlodar

Aktobe

Yertis Pavlodar (T1) VS Aktobe (T2)

Yertis Pavlodar

Aktobe

Zaujímavé

Yertis Pavlodar

  • Z celkového počtu 26 prehralo mužstvo Yertis Pavlodar až 54% svojích zápasov. 14 prehraných zápasov.
  • Až 16 zápasov tímu Yertis Pavlodar skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 26 zápasov, to je až 62%.
  • Yertis Pavlodar už 8 zápasov v rade neremízovali.

Aktobe

  • Z celkového počtu 32 prehralo mužstvo Aktobe až 53% svojích zápasov (17 prehraných zápasov).
  • Aktobe už 9 zápasov v rade neremízovali.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Kazachstán / 1. liga / 2020/2021
13.01.2021 12:00 Yertis Pavlodar Aktobe over 6:3 1:0,3:0,2:3
12.01.2021 12:00 Yertis Pavlodar Aktobe over 4:2 1:1,3:1,0:0
Kazachstán / 1. liga / 2019/2020
16.02.2020 12:00 Aktobe Yertis Pavlodar under 3:2 0:1,2:0,1:1
15.02.2020 13:00 Aktobe Yertis Pavlodar over 5:4ppsn 3:2,0:0,1:2,0:0,2:0
27.11.2019 14:00 Yertis Pavlodar Aktobe under 3:0 1:0,1:0,1:0
26.11.2019 14:00 Yertis Pavlodar Aktobe under 3:1 0:0,2:1,1:0
18.09.2019 16:00 Aktobe Yertis Pavlodar over 6:3 1:0,3:2,2:1
17.09.2019 16:00 Aktobe Yertis Pavlodar under 3:2 1:2,0:0,2:0

Yertis Pavlodar

4 - 1 - 3

Aktobe

Yertis Pavlodar


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.01.21 14:00 Arystan Temirtau Yertis Pavlodar over 5:2 2:0,2:0,1:2
18.01.21 14:00 Arystan Temirtau Yertis Pavlodar under 3:0 0:0,1:0,2:0
13.01.21 12:00 Yertis Pavlodar Aktobe over 6:3 1:0,3:0,2:3
12.01.21 12:00 Yertis Pavlodar Aktobe over 4:2 1:1,3:1,0:0
09.01.21 12:00 Yertis Pavlodar Beibarys Atyrau over 4:5 3:2,0:2,1:1
08.01.21 12:00 Yertis Pavlodar Beibarys Atyrau over 2:5 1:2,1:2,0:1
08.12.20 12:00 Yertis Pavlodar Kazzinc-Torpedo under 1:4 1:1,0:2,0:1
07.12.20 12:00 Yertis Pavlodar Kazzinc-Torpedo over 2:5 0:3,1:2,1:0
02.12.20 12:00 Yertis Pavlodar Nomad Astana over 3:4pp 2:1,1:1,0:1,0:1
01.12.20 00:00 Yertis Pavlodar Nomad Astana under 0:4 0:2,0:1,0:1
28.11.20 12:00 Yertis Pavlodar Arlan Kokshetau over 5:3 2:1,2:1,1:1
27.11.20 12:00 Yertis Pavlodar Arlan Kokshetau under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,2:0
24.11.20 12:00 Kazzinc-Torpedo 2 Yertis Pavlodar under 3:0 2:0,0:0,1:0
23.11.20 12:00 Kazzinc-Torpedo 2 Yertis Pavlodar under 0:3 0:1,0:2,0:0
13.11.20 12:00 Yertis Pavlodar Arystan Temirtau over 2:4 0:0,1:0,1:4
12.11.20 12:00 Yertis Pavlodar Arystan Temirtau under 2:3 1:0,1:2,0:1
09.11.20 12:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny under 2:3sn 2:0,0:1,0:1,0:0,4:5
08.11.20 12:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny under 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
05.11.20 12:00 Barys Astana Yertis Pavlodar under 0:1 0:1,0:0,0:0
04.11.20 12:00 Barys Astana Yertis Pavlodar under 2:3 0:2,0:1,2:0
01.11.20 12:00 Gornyak Rudny Yertis Pavlodar under 3:2 1:0,0:0,2:2
31.10.20 12:00 Gornyak Rudny Yertis Pavlodar under 4:1 1:0,0:1,3:0
24.10.20 13:00 Yertis Pavlodar Barys Astana over 2:5 1:2,1:1,0:2
23.10.20 13:00 Yertis Pavlodar Barys Astana under 0:3 0:1,0:1,0:1
20.10.20 13:00 Yertis Pavlodar Almaty HK under 2:0 0:0,1:0,1:0
19.10.20 13:00 Yertis Pavlodar Almaty HK under 3:2 1:1,1:0,1:1

Aktobe


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.01.21 15:00 Aktobe Barys Astana over 5:3 0:0,1:2,4:1
18.01.21 15:00 Aktobe Barys Astana under 4:1 1:0,3:0,0:1
13.01.21 12:00 Yertis Pavlodar Aktobe over 6:3 1:0,3:0,2:3
12.01.21 12:00 Yertis Pavlodar Aktobe over 4:2 1:1,3:1,0:0
09.01.21 12:00 Kazzinc-Torpedo Aktobe over 8:1 3:0,1:0,4:1
08.01.21 12:00 Kazzinc-Torpedo Aktobe under 2:1 1:0,1:0,0:1
23.12.20 15:00 Aktobe Almaty HK under 2:0 0:0,1:0,1:0
22.12.20 15:00 Aktobe Almaty HK over 5:1 1:0,3:0,1:1
15.12.20 12:00 Gornyak Rudny Aktobe over 5:2 1:0,1:0,3:2
14.12.20 12:00 Gornyak Rudny Aktobe under 2:3sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:2
11.12.20 14:00 Sary-Arka Karaganda Aktobe under 4:1 2:0,1:1,1:0
10.12.20 14:00 Sary-Arka Karaganda Aktobe over 6:0 2:0,3:0,1:0
05.12.20 13:00 Aktobe Beibarys Atyrau over 4:3sn 2:0,1:1,0:2,0:0,3:1
04.12.20 15:00 Aktobe Beibarys Atyrau over 4:3pp 1:1,0:2,2:0,1:0
28.11.20 13:00 Aktobe Arystan Temirtau under 0:1 0:0,0:0,0:1
27.11.20 15:00 Aktobe Arystan Temirtau over 3:4pp 0:0,2:1,1:2,0:1
24.11.20 15:00 Aktobe Gornyak Rudny under 2:3sn 2:0,0:2,0:0,0:0,1:2
23.11.20 15:00 Aktobe Gornyak Rudny under 0:3 0:1,0:1,0:1
18.11.20 08:00 Barys Astana Aktobe under 0:4 0:0,0:2,0:2
17.11.20 09:00 Barys Astana Aktobe under 0:1 0:0,0:0,0:1
14.11.20 12:00 Nomad Astana Aktobe over 5:3 0:2,2:1,3:0
13.11.20 12:00 Nomad Astana Aktobe over 6:0 3:0,2:0,1:0
10.11.20 15:00 Beibarys Atyrau Aktobe over 3:4sn 1:1,0:2,2:0,0:0,1:2
09.11.20 15:00 Beibarys Atyrau Aktobe under 4:1 0:0,3:1,1:0
01.11.20 13:00 Aktobe Kazzinc-Torpedo under 1:4 1:1,0:3,0:0
31.10.20 13:00 Aktobe Kazzinc-Torpedo under 0:4 0:2,0:1,0:1
28.10.20 15:00 Aktobe Nomad Astana under 1:2 0:1,0:0,1:1
27.10.20 15:00 Aktobe Nomad Astana under 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
24.10.20 13:00 Arlan Kokshetau Aktobe under 2:0 1:0,0:0,1:0
23.10.20 13:00 Arlan Kokshetau Aktobe over 3:4 0:0,2:1,1:3
20.10.20 13:00 Kulager Aktobe over 5:1 1:0,2:1,2:0
19.10.20 13:00 Kulager Aktobe under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:2

Yertis Pavlodar


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.01.2021 12:00 Arlan Kokshetau Yertis Pavlodar H2H
23.01.2021 12:00 Arlan Kokshetau Yertis Pavlodar H2H
01.02.2021 15:00 Aktobe Yertis Pavlodar H2H
02.02.2021 13:00 Aktobe Yertis Pavlodar H2H
13.02.2021 00:00 Kulager Yertis Pavlodar H2H
14.02.2021 08:00 Kulager Yertis Pavlodar H2H
09.03.2021 15:00 Beibarys Atyrau Yertis Pavlodar H2H
10.03.2021 15:00 Beibarys Atyrau Yertis Pavlodar H2H

Aktobe


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.01.2021 15:00 Aktobe Sary-Arka Karaganda H2H
23.01.2021 13:00 Aktobe Sary-Arka Karaganda H2H
01.02.2021 15:00 Aktobe Yertis Pavlodar H2H
02.02.2021 13:00 Aktobe Yertis Pavlodar H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazzinc-Torpedo 32 21 3 0 5 70 114 44 78
2. Nomad Astana 36 15 6 2 5 62 133 71 77
3. Sary-Arka Karaganda 34 13 5 3 5 40 107 67 67
4. Arystan Temirtau 34 13 5 2 7 18 103 85 66
5. Beibarys Atyrau 32 14 1 7 2 5 99 94 54
6. Arlan Kokshetau 34 9 4 3 11 6 91 85 50
7. Kulager 32 12 2 2 12 8 80 72 48
8. Almaty HK 34 13 1 3 13 -3 87 90 47
9. Kazzinc-Torpedo 2 36 10 1 4 16 -46 84 130 39
10. Gornyak Rudny 32 5 4 3 13 -25 69 94 38
11. Aktobe 32 2 5 3 14 -35 67 102 34
12. Yertis Pavlodar 26 6 2 2 12 -21 57 78 30
13. Barys Astana 34 3 0 5 21 -79 50 129 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazzinc-Torpedo 18 15 1 0 1 50 76 26 50
2. Sary-Arka Karaganda 18 9 2 1 3 29 62 33 38
3. Nomad Astana 18 9 2 1 3 41 78 37 38
4. Arlan Kokshetau 20 11 0 2 5 12 59 47 35
5. Almaty HK 16 8 1 3 0 9 46 37 32
6. Kulager 18 6 2 1 6 8 45 37 29
7. Beibarys Atyrau 14 7 0 5 -3 2 44 42 26
8. Gornyak Rudny 16 6 1 2 4 -7 38 45 25
9. Kazzinc-Torpedo 2 18 7 0 3 5 -7 45 52 24
10. Arystan Temirtau 12 6 1 0 4 7 35 28 23
11. Yertis Pavlodar 18 3 2 2 7 -13 45 58 21
12. Aktobe 14 2 2 3 2 -2 33 35 19
13. Barys Astana 14 0 0 2 10 -32 13 45 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Arystan Temirtau 22 7 4 2 3 11 68 57 43
2. Nomad Astana 18 6 4 1 2 21 55 34 39
3. Sary-Arka Karaganda 16 4 3 2 2 11 45 34 29
4. Kazzinc-Torpedo 14 6 2 0 4 20 38 18 28
5. Beibarys Atyrau 18 7 1 2 5 3 55 52 28
6. Kulager 14 6 0 1 6 0 35 35 19
7. Arlan Kokshetau 14 -2 4 1 6 -6 32 38 15
8. Almaty HK 18 5 0 0 13 -12 41 53 15
9. Aktobe 18 0 3 0 12 -33 34 67 15
10. Kazzinc-Torpedo 2 18 3 1 1 11 -39 39 78 15
11. Gornyak Rudny 16 -1 3 1 9 -18 31 49 13
12. Barys Astana 20 3 0 3 11 -47 37 84 12
13. Yertis Pavlodar 8 3 0 0 5 -8 12 20 9