Gornyak Rudny VS Beibarys Atyrau


Gornyak Rudny

Beibarys Atyrau

Gornyak Rudny (T1) VS Beibarys Atyrau (T2)

Gornyak Rudny

Beibarys Atyrau

Zaujímavé

Gornyak Rudny

  • Z celkového počtu 42 prehralo mužstvo Gornyak Rudny až 55% svojích zápasov. 23 prehraných zápasov.
  • Až 26 zápasov tímu Gornyak Rudny skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 42 zápasov, to je až 62%.
  • Gornyak Rudny už 16 zápasov v rade neremízovali.

Beibarys Atyrau

  • Tím Beibarys Atyrau odohral až 27 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 64% z celkového počtu 42 zápasov.
  • Beibarys Atyrau ťahá aktuálne sériu 6 výhier v rade.
  • Beibarys Atyrau už 6 zápasov v rade neprehrali.
  • Beibarys Atyrau už 7 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 59% vzájomných zápasov, čo je 13 výhier z 22 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 14 z 22 vzájomných zápasov, čo je 64%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Kazachstán / 1. liga / 2020/2021
24.02.2021 12:00 Gornyak Rudny Beibarys Atyrau over 3:5 1:1,2:0,0:4
23.02.2021 12:00 Gornyak Rudny Beibarys Atyrau over 3:5 2:2,0:2,1:1
28.11.2020 13:00 Beibarys Atyrau Gornyak Rudny under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
27.11.2020 15:00 Beibarys Atyrau Gornyak Rudny under 3:1 0:0,0:1,3:0
Kazachstán / 1. liga / 2019/2020
26.01.2020 13:00 Beibarys Atyrau Gornyak Rudny under 1:2ppsn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:2
25.01.2020 13:00 Beibarys Atyrau Gornyak Rudny under 2:0 1:0,1:0,0:0
27.11.2019 15:00 Beibarys Atyrau Gornyak Rudny under 3:2ppsn 0:1,1:1,1:0,0:0,2:1
26.11.2019 15:00 Beibarys Atyrau Gornyak Rudny under 1:2 0:0,0:2,1:0
22.10.2019 15:00 Gornyak Rudny Beibarys Atyrau under 1:0ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:0
21.10.2019 15:00 Gornyak Rudny Beibarys Atyrau over 2:6 0:1,1:2,1:3
Kazachstán / 1. liga / 2018/2019
30.01.2019 14:00 Gornyak Rudny Beibarys Atyrau under 1:4 0:2,1:1,0:1
29.01.2019 14:00 Gornyak Rudny Beibarys Atyrau over 2:5 2:2,0:2,0:1
24.11.2018 13:00 Beibarys Atyrau Gornyak Rudny over 5:1 0:1,1:0,4:0
23.11.2018 15:00 Beibarys Atyrau Gornyak Rudny over 5:2 2:0,0:2,3:0
22.09.2018 13:00 Gornyak Rudny Beibarys Atyrau under 2:3 0:0,1:2,1:1
21.09.2018 15:00 Gornyak Rudny Beibarys Atyrau under 2:3 0:0,1:1,1:2
Kazachstán / 1. liga / 2017/2018
09.02.2018 14:00 Gornyak Rudny Beibarys Atyrau under 3:2 1:1,0:0,2:1
08.02.2018 14:00 Gornyak Rudny Beibarys Atyrau under 0:4 0:0,0:2,0:2
21.12.2017 11:00 Beibarys Atyrau Gornyak Rudny over 3:5 0:2,0:2,3:1
20.12.2017 14:00 Beibarys Atyrau Gornyak Rudny over 6:3 2:0,2:1,2:2
07.12.2017 14:00 Gornyak Rudny Beibarys Atyrau under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
06.12.2017 14:00 Gornyak Rudny Beibarys Atyrau under 3:0 2:0,0:0,1:0

Gornyak Rudny

4 - 5 - 13

Beibarys Atyrau

Gornyak Rudny


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.02.21 12:00 Gornyak Rudny Beibarys Atyrau over 3:5 1:1,2:0,0:4
23.02.21 12:00 Gornyak Rudny Beibarys Atyrau over 3:5 2:2,0:2,1:1
13.02.21 12:00 Gornyak Rudny Arystan Temirtau over 2:4 2:0,0:1,0:3
12.02.21 12:00 Gornyak Rudny Arystan Temirtau under 4:1 3:0,1:1,0:0
08.02.21 14:00 Arystan Temirtau Gornyak Rudny under 1:0 0:0,1:0,0:0
07.02.21 12:00 Arystan Temirtau Gornyak Rudny under 3:1 0:1,1:0,2:0
04.02.21 12:00 Barys Astana Gornyak Rudny under 1:3 0:2,1:1,0:0
03.02.21 00:00 Barys Astana Gornyak Rudny over 2:4 0:1,1:2,1:1
23.01.21 12:00 Gornyak Rudny Kazzinc-Torpedo over 1:5 0:2,0:2,1:1
22.01.21 12:00 Gornyak Rudny Kazzinc-Torpedo over 2:5 1:2,0:2,1:1
11.01.21 12:00 Kazzinc-Torpedo 2 Gornyak Rudny under 3:2 0:0,2:1,1:1
10.01.21 12:00 Kazzinc-Torpedo 2 Gornyak Rudny over 1:6 0:2,0:2,1:2
07.01.21 12:30 Almaty HK Gornyak Rudny over 5:1 2:1,2:0,1:0
06.01.21 12:30 Almaty HK Gornyak Rudny under 2:0 2:0,0:0,0:0
28.12.20 08:00 Nomad Astana Gornyak Rudny under 3:1 0:0,1:1,2:0
27.12.20 08:00 Nomad Astana Gornyak Rudny over 6:0 1:0,1:0,4:0
23.12.20 12:00 Gornyak Rudny Barys Astana under 3:2sn 1:0,1:2,0:0,0:0,3:1
22.12.20 12:00 Gornyak Rudny Barys Astana under 2:0 0:0,1:0,1:0
19.12.20 12:00 Gornyak Rudny Sary-Arka Karaganda under 0:5 0:2,0:3,0:0
18.12.20 12:00 Gornyak Rudny Sary-Arka Karaganda under 2:3sn 0:2,2:0,0:0,0:0,0:2
15.12.20 12:00 Gornyak Rudny Aktobe over 5:2 1:0,1:0,3:2
14.12.20 12:00 Gornyak Rudny Aktobe under 2:3sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:2
09.12.20 12:00 Arlan Kokshetau Gornyak Rudny over 4:3 2:0,1:1,1:2
08.12.20 12:00 Arlan Kokshetau Gornyak Rudny under 4:1 2:0,2:0,0:1
04.12.20 12:00 Gornyak Rudny Kazzinc-Torpedo 2 under 3:2 1:1,0:1,2:0
03.12.20 12:00 Gornyak Rudny Kazzinc-Torpedo 2 under 1:3 0:1,1:1,0:1
28.11.20 13:00 Beibarys Atyrau Gornyak Rudny under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
27.11.20 15:00 Beibarys Atyrau Gornyak Rudny under 3:1 0:0,0:1,3:0
24.11.20 15:00 Aktobe Gornyak Rudny under 2:3sn 2:0,0:2,0:0,0:0,1:2
23.11.20 15:00 Aktobe Gornyak Rudny under 0:3 0:1,0:1,0:1
18.11.20 12:00 Gornyak Rudny Almaty HK over 3:5 0:0,1:4,2:1
17.11.20 12:00 Gornyak Rudny Almaty HK under 1:0 1:0,0:0,0:0
13.11.20 12:00 Kazzinc-Torpedo Gornyak Rudny over 5:1 2:1,3:0,0:0
12.11.20 12:00 Kazzinc-Torpedo Gornyak Rudny over 5:2 1:0,3:1,1:1
09.11.20 12:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny under 2:3sn 2:0,0:1,0:1,0:0,4:5
08.11.20 12:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny under 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
01.11.20 12:00 Gornyak Rudny Yertis Pavlodar under 3:2 1:0,0:0,2:2
31.10.20 12:00 Gornyak Rudny Yertis Pavlodar under 4:1 1:0,0:1,3:0
28.10.20 12:00 Gornyak Rudny Kulager over 2:7 0:3,1:2,1:2
27.10.20 12:00 Gornyak Rudny Kulager under 3:2 0:1,2:0,1:1
24.10.20 13:00 Gornyak Rudny Nomad Astana under 1:3 0:1,0:0,1:2
23.10.20 13:00 Gornyak Rudny Nomad Astana over 3:5 0:1,2:1,1:3

Beibarys Atyrau


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.02.21 12:00 Gornyak Rudny Beibarys Atyrau over 3:5 1:1,2:0,0:4
23.02.21 12:00 Gornyak Rudny Beibarys Atyrau over 3:5 2:2,0:2,1:1
20.02.21 12:00 Nomad Astana Beibarys Atyrau under 0:4 0:1,0:2,0:1
19.02.21 12:00 Nomad Astana Beibarys Atyrau over 3:5 0:2,2:1,1:2
10.02.21 15:00 Beibarys Atyrau Kazzinc-Torpedo 2 under 4:1 0:1,1:0,3:0
09.02.21 15:00 Beibarys Atyrau Kazzinc-Torpedo 2 over 7:2 2:0,1:1,4:1
06.02.21 13:00 Beibarys Atyrau Arlan Kokshetau over 1:5 0:1,0:2,1:2
05.02.21 15:00 Beibarys Atyrau Arlan Kokshetau over 4:5pp 1:2,2:1,1:1,0:1
23.01.21 13:00 Beibarys Atyrau Barys Astana over 7:1 2:0,4:0,1:1
22.01.21 15:00 Beibarys Atyrau Barys Astana over 5:2 2:1,0:0,3:1
19.01.21 15:00 Beibarys Atyrau Sary-Arka Karaganda over 4:3 1:0,2:2,1:1
18.01.21 15:00 Beibarys Atyrau Sary-Arka Karaganda over 5:4 1:1,1:2,3:1
13.01.21 12:00 Kazzinc-Torpedo Beibarys Atyrau under 1:0 0:0,1:0,0:0
12.01.21 12:00 Kazzinc-Torpedo Beibarys Atyrau under 2:1 1:0,1:0,0:1
09.01.21 12:00 Yertis Pavlodar Beibarys Atyrau over 4:5 3:2,0:2,1:1
08.01.21 12:00 Yertis Pavlodar Beibarys Atyrau over 2:5 1:2,1:2,0:1
19.12.20 13:00 Beibarys Atyrau Almaty HK over 4:2 1:1,2:1,1:0
18.12.20 13:00 Beibarys Atyrau Almaty HK over 5:4 4:1,1:2,0:1
13.12.20 08:00 Kazzinc-Torpedo 2 Beibarys Atyrau under 2:3 1:2,1:1,0:0
12.12.20 08:00 Kazzinc-Torpedo 2 Beibarys Atyrau over 4:8 0:3,3:4,1:1
09.12.20 14:00 Almaty HK Beibarys Atyrau over 1:6 1:0,0:4,0:2
08.12.20 14:00 Almaty HK Beibarys Atyrau over 3:4pp 2:0,0:2,1:1,0:1
05.12.20 13:00 Aktobe Beibarys Atyrau over 4:3sn 2:0,1:1,0:2,0:0,3:1
04.12.20 15:00 Aktobe Beibarys Atyrau over 4:3pp 1:1,0:2,2:0,1:0
28.11.20 13:00 Beibarys Atyrau Gornyak Rudny under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
27.11.20 15:00 Beibarys Atyrau Gornyak Rudny under 3:1 0:0,0:1,3:0
24.11.20 15:00 Beibarys Atyrau Arystan Temirtau over 4:2 1:0,0:1,3:1
23.11.20 15:00 Beibarys Atyrau Arystan Temirtau over 3:4sn 0:0,1:1,2:2,0:0,2:3
18.11.20 09:00 Arystan Temirtau Beibarys Atyrau under 3:0 0:0,0:0,3:0
17.11.20 09:00 Arystan Temirtau Beibarys Atyrau under 1:2 0:1,1:1,0:0
14.11.20 12:00 Sary-Arka Karaganda Beibarys Atyrau over 4:2 2:1,2:0,0:1
13.11.20 14:00 Sary-Arka Karaganda Beibarys Atyrau over 5:3 1:0,2:0,2:3
10.11.20 15:00 Beibarys Atyrau Aktobe over 3:4sn 1:1,0:2,2:0,0:0,1:2
09.11.20 15:00 Beibarys Atyrau Aktobe under 4:1 0:0,3:1,1:0
01.11.20 13:00 Beibarys Atyrau Nomad Astana over 3:4pp 2:1,0:1,1:1,0:1
31.10.20 13:00 Beibarys Atyrau Nomad Astana over 3:5 0:1,2:3,1:1
28.10.20 13:00 Beibarys Atyrau Kazzinc-Torpedo under 1:4 1:3,0:1,0:0
27.10.20 13:00 Beibarys Atyrau Kazzinc-Torpedo under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
24.10.20 13:00 Kulager Beibarys Atyrau under 1:3 1:1,0:1,0:1
23.10.20 13:00 Kulager Beibarys Atyrau under 4:1 1:1,1:0,2:0
20.10.20 13:00 Arlan Kokshetau Beibarys Atyrau under 3:1 0:1,2:0,1:0
19.10.20 13:00 Arlan Kokshetau Beibarys Atyrau over 4:5 2:1,0:3,2:1

Gornyak Rudny


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.03.2021 12:00 Gornyak Rudny Arlan Kokshetau H2H
02.03.2021 12:00 Gornyak Rudny Arlan Kokshetau H2H
05.03.2021 12:00 Sary-Arka Karaganda Gornyak Rudny H2H
06.03.2021 12:00 Sary-Arka Karaganda Gornyak Rudny H2H
09.03.2021 13:00 Kulager Gornyak Rudny H2H
10.03.2021 13:00 Kulager Gornyak Rudny H2H

Beibarys Atyrau


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.03.2021 15:00 Beibarys Atyrau Kulager H2H
02.03.2021 15:00 Beibarys Atyrau Kulager H2H
05.03.2021 12:00 Barys Astana Beibarys Atyrau H2H
06.03.2021 12:00 Barys Astana Beibarys Atyrau H2H
09.03.2021 15:00 Beibarys Atyrau Yertis Pavlodar H2H
10.03.2021 15:00 Beibarys Atyrau Yertis Pavlodar H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazzinc-Torpedo 44 31 4 0 5 109 166 57 113
2. Arystan Temirtau 45 20 5 4 7 26 133 107 89
3. Nomad Astana 44 18 6 2 10 61 155 94 86
4. Sary-Arka Karaganda 42 19 5 3 7 62 145 83 85
5. Beibarys Atyrau 42 22 1 8 2 27 146 119 79
6. Arlan Kokshetau 44 15 5 3 13 20 129 109 73
7. Kulager 42 17 3 2 15 25 116 91 68
8. Almaty HK 41 16 1 3 17 -2 107 109 56
9. Gornyak Rudny 42 8 4 3 20 -34 92 126 47
10. Aktobe 43 6 5 4 19 -44 88 132 47
11. Kazzinc-Torpedo 2 44 10 2 4 22 -63 97 160 44
12. Yertis Pavlodar 40 6 2 3 24 -76 72 148 31
13. Barys Astana 43 2 1 5 29 -111 65 176 16
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazzinc-Torpedo 24 21 1 0 1 68 100 32 68
2. Arlan Kokshetau 24 15 0 2 5 22 76 54 47
3. Sary-Arka Karaganda 20 11 2 1 3 36 74 38 44
4. Nomad Astana 22 11 2 1 5 41 89 48 44
5. Arystan Temirtau 21 12 1 2 3 16 60 44 43
6. Beibarys Atyrau 20 11 0 6 -3 14 72 58 39
7. Kulager 22 9 2 1 7 17 63 46 38
8. Almaty HK 20 10 1 3 2 11 57 46 38
9. Gornyak Rudny 22 7 1 2 9 -17 53 70 28
10. Kazzinc-Torpedo 2 22 8 0 3 8 -13 50 63 27
11. Aktobe 20 4 2 4 4 -6 49 55 26
12. Yertis Pavlodar 22 3 2 3 9 -30 47 77 22
13. Barys Astana 19 0 0 2 15 -52 19 71 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Arystan Temirtau 24 8 4 2 4 10 73 63 46
2. Kazzinc-Torpedo 20 10 3 0 4 41 66 25 45
3. Nomad Astana 22 7 4 1 5 20 66 46 42
4. Sary-Arka Karaganda 22 8 3 2 4 26 71 45 41
5. Beibarys Atyrau 22 11 1 2 5 13 74 61 40
6. Kulager 20 8 1 1 8 8 53 45 30
7. Arlan Kokshetau 20 0 5 1 8 -2 53 55 26
8. Aktobe 23 2 3 0 15 -38 39 77 21
9. Gornyak Rudny 20 1 3 1 11 -17 39 56 19
10. Almaty HK 21 6 0 0 15 -13 50 63 18
11. Kazzinc-Torpedo 2 22 2 2 1 14 -50 47 97 17
12. Barys Astana 24 2 1 3 14 -59 46 105 14
13. Yertis Pavlodar 18 3 0 0 15 -46 25 71 9