Esbjerg VS Odense


Esbjerg

Odense

not draw --3--0---0
not win --5--0---0
not lost --5--0---0

Esbjerg (T1) VS Odense (T2)

Esbjerg

Odense

Zaujímavé

Esbjerg

  • Mužsvo Esbjerg prehralo až 80% svojích zápasov. 4 prehier z 5 odohraných zápasov.
  • Až 3 zápasov tímu Esbjerg skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 5 zápasov, to je až 60%.
  • Esbjerg už 5 zápasov v rade nevyhrali.

Odense

  • 60% zápasov tímu Odense skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 3 z celkového počtu 5 zápasov.
  • Tím Odense odohral až 3 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 60% z celkového počtu 5 zápasov.
  • Odense už 5 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • 59% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 34 z 58 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2021/2022
16.04.2022 15:00 Esbjerg Odense over 4:5 1:1,1:2,2:2
15.04.2022 19:00 Odense Esbjerg over 6:5 0:2,3:0,3:3
04.03.2022 19:00 Odense Esbjerg over 3:4pp 2:0,0:1,1:2,0:1
20.01.2022 19:00 Esbjerg Odense over 6:3 2:0,1:3,3:0
03.12.2021 20:15 Odense Esbjerg over 3:5 0:1,1:1,2:3
20.11.2021 18:00 Esbjerg Odense over 5:6 0:3,2:0,3:3
30.10.2021 20:15 Esbjerg Odense over 7:1 2:1,2:0,3:0
26.09.2021 19:00 Odense Esbjerg over 6:3 1:3,2:0,3:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2020/2021
09.03.2021 19:30 Esbjerg Odense over 4:2 2:0,2:2,0:0
05.02.2021 19:30 Odense Esbjerg over 5:6pp 0:3,2:2,3:0,0:1
15.01.2021 19:00 Esbjerg Odense over 7:4 1:2,3:1,3:1
08.01.2021 19:30 Odense Esbjerg over 1:7 1:4,0:1,0:2
17.11.2020 19:00 Esbjerg Odense over 8:1 2:0,5:1,1:0
09.10.2020 19:30 Odense Esbjerg under 1:2 1:0,0:2,0:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2019/2020
01.03.2020 16:00 Esbjerg Odense over 3:4ppsn 1:1,1:2,1:0,0:0,1:2
24.01.2020 19:30 Odense Esbjerg over 7:4 1:2,4:1,2:1
03.01.2020 19:00 Esbjerg Odense under 3:2 1:0,1:0,1:2
06.12.2019 19:30 Odense Esbjerg under 1:2 1:0,0:0,0:2
15.10.2019 19:00 Esbjerg Odense over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
17.09.2019 19:00 Odense Esbjerg under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
Dánsko / Metal Ligaen / 2018/2019
22.02.2019 19:00 Esbjerg Odense over 8:3 5:0,0:3,3:0
18.12.2018 19:00 Odense Esbjerg under 0:4 0:1,0:2,0:1
09.12.2018 16:00 Esbjerg Odense under 4:1 1:0,0:1,3:0
19.10.2018 19:30 Odense Esbjerg under 1:4 1:3,0:0,0:1
05.10.2018 19:00 Esbjerg Odense over 6:0 2:0,1:0,3:0
Dánsko / Metal Ligaen / 2017/2018
27.02.2018 20:30 Odense Esbjerg over 1:6 0:1,1:2,0:3
23.01.2018 19:00 Esbjerg Odense under 3:1 1:1,2:0,0:0
19.12.2017 19:00 Odense Esbjerg over 4:2 1:0,3:1,0:1
21.11.2017 19:00 Esbjerg Odense under 4:1 2:1,1:0,1:0
29.09.2017 20:00 Odense Esbjerg over 7:3 2:1,3:0,2:2
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2016/2017
21.01.2017 19:30 Odense Esbjerg under 0:2 0:2,0:0,0:0
20.01.2017 19:00 Esbjerg Odense under 3:2ppsn 1:0,1:1,0:1,0:0,-:-
06.12.2016 19:00 Esbjerg Odense under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
12.11.2016 19:30 Odense Esbjerg under 3:1 0:0,1:1,2:0
30.09.2016 19:00 Esbjerg Odense under 1:2ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2015/2016
23.02.2016 19:00 Esbjerg Odense under 0:1 0:0,0:0,0:1
05.01.2016 19:00 Odense Esbjerg over 9:3 3:2,6:1,0:0
15.12.2015 19:00 Esbjerg Odense over 9:0 3:0,3:0,3:0
26.10.2015 20:30 Odense Esbjerg over 3:4pp 0:2,2:0,1:1,0:1
09.10.2015 19:30 Esbjerg Odense over 7:4 3:2,1:0,3:2
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2014/2015
06.03.2015 19:30 Esbjerg Odense over 4:3pp 1:0,1:1,1:2,1:0
03.03.2015 19:00 Odense Esbjerg under 1:3 1:0,0:0,0:3
01.03.2015 14:00 Esbjerg Odense under 3:2 1:0,2:2,0:0
27.02.2015 19:30 Odense Esbjerg under 1:2 0:0,1:1,0:1
15.02.2015 14:00 Esbjerg Odense over 5:4 2:0,0:1,3:3
06.01.2015 19:00 Odense Esbjerg under 3:2 2:1,1:0,0:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2010/2011
22.12.2010 19:30 Odense Esbjerg under 4:1 3:0,1:0,0:1
03.12.2010 19:00 Esbjerg Odense under 3:1 0:0,1:1,2:0
05.11.2010 21:00 Odense Esbjerg over 7:1 1:1,3:0,3:0
08.10.2010 19:00 Esbjerg Odense over 7:4 1:1,4:1,2:2
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2009/2010
05.02.2010 20:00 Odense Esbjerg over 5:4ppsn 1:1,2:2,1:1,0:0,-:-
26.01.2010 19:30 Esbjerg Odense under 2:0 1:0,0:0,1:0
08.01.2010 19:30 Esbjerg Odense under 2:3ppsn 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-
08.12.2009 19:00 Odense Esbjerg over 4:3pp 1:0,0:2,2:1,1:0
30.10.2009 21:00 Esbjerg Odense under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
29.09.2009 19:00 Odense Esbjerg over 1:5 0:1,0:1,1:3
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2005/2006
17.02.2006 20:00 Esbjerg Odense over 5:3 4:2,0:1,1:0
13.01.2006 20:00 Esbjerg Odense over 2:5 1:2,0:0,1:3

Esbjerg

30 - 14 - 14

Odense

Esbjerg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.09.22 19:00 Fredrikshavn Esbjerg under 2:1 1:0,1:1,0:0
16.09.22 20:00 Aalborg Esbjerg over 6:3 1:2,4:1,1:0
14.09.22 19:00 Esbjerg Rungsted over 3:4 2:1,1:1,0:2
09.09.22 19:00 Esbjerg Herlev under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,-:-
02.09.22 19:00 Sonderjylland IK Esbjerg under 2:1 1:1,0:0,1:0

Odense


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.09.22 19:00 Odense Rungsted over 5:4sn 3:0,1:2,0:2,0:0,-:-
16.09.22 19:00 Odense Herlev over 6:3 3:0,1:0,2:3
11.09.22 15:00 Sonderjylland IK Odense under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
09.09.22 19:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 7:1 4:0,2:1,1:0
02.09.22 19:00 Odense Herning under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1

Esbjerg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
04.10.2022 19:00 Esbjerg Herning H2H
07.10.2022 20:00 Odense Esbjerg H2H
09.10.2022 15:00 Esbjerg Aalborg H2H
14.10.2022 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn H2H
19.10.2022 19:00 Herlev Esbjerg H2H
21.10.2022 20:00 Esbjerg Sonderjylland IK H2H
26.10.2022 19:00 Rungsted Esbjerg H2H
30.10.2022 15:00 Esbjerg Fredrikshavn H2H
02.11.2022 19:00 Aalborg Esbjerg H2H
04.11.2022 19:00 Esbjerg Rungsted H2H
06.11.2022 13:30 Odense Esbjerg H2H
18.11.2022 19:00 Esbjerg Herning H2H
23.11.2022 19:00 Herlev Esbjerg H2H
25.11.2022 19:00 Esbjerg Fredrikshavn H2H
28.11.2022 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn H2H
01.12.2022 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg H2H
07.12.2022 20:00 Esbjerg Aalborg H2H
09.12.2022 19:00 Fredrikshavn Esbjerg H2H
14.12.2022 19:00 Odense Esbjerg H2H
20.12.2022 19:00 Herning Esbjerg H2H
27.12.2022 19:00 Esbjerg Herlev H2H
29.12.2022 20:00 Sonderjylland IK Esbjerg H2H
30.12.2022 19:00 Esbjerg Sonderjylland IK H2H
06.01.2023 20:00 Esbjerg Rungsted H2H
12.01.2023 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg H2H
18.01.2023 19:00 Esbjerg Sonderjylland IK H2H
20.01.2023 19:00 Aalborg Esbjerg H2H
24.01.2023 19:00 Esbjerg Herning H2H
27.01.2023 20:00 Fredrikshavn Esbjerg H2H
29.01.2023 13:30 Esbjerg Odense H2H
01.02.2023 19:00 Herlev Esbjerg H2H
03.02.2023 20:00 Rungsted Esbjerg H2H
05.02.2023 15:00 Esbjerg Fredrikshavn H2H
14.02.2023 19:00 Esbjerg Herlev H2H
22.02.2023 20:00 Sonderjylland IK Esbjerg H2H
24.02.2023 20:00 Herning Esbjerg H2H
27.02.2023 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn H2H
03.03.2023 19:00 Esbjerg Odense H2H
05.03.2023 15:00 Rungsted Esbjerg H2H
07.03.2023 19:00 Esbjerg Aalborg H2H

Odense


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.10.2022 19:00 Rungsted Odense H2H
07.10.2022 20:00 Odense Esbjerg H2H
10.10.2022 19:00 Herlev Odense H2H
14.10.2022 20:00 Fredrikshavn Odense H2H
17.10.2022 19:00 Odense Aalborg H2H
21.10.2022 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense H2H
25.10.2022 19:00 Aalborg Odense H2H
28.10.2022 19:00 Odense Sonderjylland IK H2H
29.10.2022 19:00 Herning Odense H2H
04.11.2022 20:00 Rodovre Kobenhavn Odense H2H
06.11.2022 13:30 Odense Esbjerg H2H
16.11.2022 19:00 Aalborg Odense H2H
18.11.2022 19:00 Rungsted Odense H2H
22.11.2022 19:00 Odense Sonderjylland IK H2H
25.11.2022 19:00 Odense Herlev H2H
27.11.2022 15:30 Fredrikshavn Odense H2H
30.11.2022 19:00 Odense Herning H2H
06.12.2022 19:00 Odense Herlev H2H
14.12.2022 19:00 Odense Esbjerg H2H
16.12.2022 19:00 Sonderjylland IK Odense H2H
21.12.2022 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense H2H
27.12.2022 19:00 Odense Aalborg H2H
29.12.2022 19:00 Herning Odense H2H
30.12.2022 20:00 Odense Herning H2H
03.01.2023 19:00 Rungsted Odense H2H
06.01.2023 19:00 Odense Fredrikshavn H2H
10.01.2023 19:00 Aalborg Odense H2H
13.01.2023 20:00 Odense Rodovre Kobenhavn H2H
20.01.2023 20:00 Herlev Odense H2H
25.01.2023 19:00 Odense Sonderjylland IK H2H
27.01.2023 20:00 Odense Rungsted H2H
29.01.2023 13:30 Esbjerg Odense H2H
31.01.2023 19:00 Fredrikshavn Odense H2H
03.02.2023 20:00 Herning Odense H2H
06.02.2023 20:00 Odense Aalborg H2H
14.02.2023 20:00 Sonderjylland IK Odense H2H
22.02.2023 19:00 Odense Rodovre Kobenhavn H2H
26.02.2023 15:00 Herlev Odense H2H
03.03.2023 19:00 Esbjerg Odense H2H
05.03.2023 15:00 Odense Fredrikshavn H2H
07.03.2023 19:00 Odense Rungsted H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sonderjylland IK 9 5 1 1 0 9 33 24 21
2. Herning 7 3 1 0 2 10 28 18 14
3. Odense 7 1 2 1 0 14 29 15 14
4. Aalborg 7 2 1 1 1 5 23 18 12
5. Fredrikshavn 8 2 1 1 2 -7 14 21 12
6. Rungsted 8 3 0 3 -1 -1 26 27 12
7. Herlev 8 -2 3 0 4 -3 23 26 9
8. Esbjerg 8 2 0 1 4 -4 19 23 7
9. Rodovre Kobenhavn 8 1 0 1 5 -23 16 39 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Odense 5 2 1 1 -1 14 25 11 12
2. Sonderjylland IK 5 2 1 1 -1 3 16 13 12
3. Herning 3 3 0 0 0 10 17 7 9
4. Fredrikshavn 4 3 0 0 1 0 7 7 9
5. Herlev 4 -1 2 0 1 4 14 10 7
6. Rungsted 4 2 0 1 0 2 14 12 7
7. Aalborg 3 2 0 0 1 3 11 8 6
8. Esbjerg 3 1 0 1 0 -1 7 8 4
9. Rodovre Kobenhavn 4 0 0 1 2 -12 6 18 1
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sonderjylland IK 4 3 0 0 1 6 17 11 9
2. Aalborg 4 0 1 1 0 2 12 10 6
3. Herning 4 0 1 0 2 0 11 11 5
4. Rungsted 4 1 0 2 -1 -3 12 15 5
5. Fredrikshavn 4 -1 1 1 1 -7 7 14 3
6. Esbjerg 5 1 0 0 4 -3 12 15 3
7. Rodovre Kobenhavn 4 1 0 0 3 -11 10 21 3
8. Odense 2 -1 1 0 1 0 4 4 2
9. Herlev 4 -1 1 0 3 -7 9 16 2