Kometa Brno VS Kladno


Kometa Brno

Kladno

not draw --2--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Kometa Brno (T1) VS Kladno (T2)

Kometa Brno

Kladno

Zaujímavé

Kometa Brno

  • Z celkového počtu 2 prehralo mužstvo Kometa Brno až 50% svojích zápasov. 1 prehraných zápasov.
  • Až 2 zápasov tímu Kometa Brno skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 2 zápasov, to je až 100%.

Kladno

  • 100% zápasov tímu Kladno skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 2 z celkového počtu 2 zápasov.
  • Tím Kladno odohral až 2 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 100% z celkového počtu 2 zápasov.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 19 z 34 vzájomných zápasov, čo je 56%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Česko / Extraliga / 2021/2022
06.03.2022 17:00 Kometa Brno Kladno under 3:0 0:0,2:0,1:0
13.02.2022 16:00 Kladno Kometa Brno over 6:4 2:2,1:1,3:1
03.12.2021 18:00 Kometa Brno Kladno over 5:2 2:0,0:2,3:0
14.10.2021 18:00 Kladno Kometa Brno over 5:6pp 3:3,1:0,1:2,0:1
Česko / Extraleague / 2019/2020
01.03.2020 15:00 Kometa Brno Kladno under 1:2 1:0,0:1,0:1
17.01.2020 18:00 Kladno Kometa Brno over 5:1 0:0,0:0,5:1
01.12.2019 17:20 Kometa Brno Kladno under 4:1 0:1,2:0,2:0
22.10.2019 17:30 Kladno Kometa Brno under 2:3 2:0,0:2,0:1
Česko / Extraliga / 2012/2013
04.12.2012 18:00 Kometa Brno Kladno under 4:0 1:0,1:0,2:0
23.10.2012 18:15 Kladno Kometa Brno over 2:4 0:2,1:2,1:0
16.09.2012 17:00 Kometa Brno Kladno under 3:1 0:0,1:1,2:0
Česko / Extraliga / 2011/2012
03.03.2012 17:30 Kladno Kometa Brno over 3:4ppsn 0:0,3:1,0:2,0:0,-:-
01.03.2012 18:10 Kometa Brno Kladno over 5:3 2:1,1:1,2:1
29.02.2012 18:10 Kometa Brno Kladno over 5:2 3:0,0:1,2:1
24.01.2012 18:00 Kometa Brno Kladno under 1:0 1:0,0:0,0:0
17.01.2012 17:30 Kladno Kometa Brno under 3:2 0:0,2:2,1:0
01.12.2011 18:00 Kometa Brno Kladno under 1:0 0:0,1:0,0:0
21.10.2011 17:30 Kladno Kometa Brno over 8:2 1:0,2:1,5:1
Česko / Extraliga / 2010/2011
31.03.2011 18:00 Kometa Brno Kladno over 5:4 2:2,1:1,2:1
25.03.2011 17:30 Kladno Kometa Brno over 7:0 2:0,3:0,2:0
13.03.2011 17:00 Kometa Brno Kladno under 3:0 0:0,1:0,2:0
04.03.2011 17:30 Kladno Kometa Brno under 3:2 2:0,0:1,1:1
18.02.2011 18:10 Kladno Kometa Brno over 1:5 0:0,1:1,0:4
07.01.2011 18:00 Kometa Brno Kladno under 1:3 1:0,0:1,0:2
28.11.2010 17:00 Kometa Brno Kladno under 3:0 0:0,2:0,1:0
17.10.2010 17:30 Kladno Kometa Brno under 4:1 1:0,1:1,2:0
Česko / Extraliga / 2009/2010
04.04.2010 17:30 Kladno Kometa Brno over 4:3 1:0,1:2,2:1
28.03.2010 17:00 Kometa Brno Kladno over 5:4ppsn 1:0,3:3,0:1,0:0,-:-
21.03.2010 17:30 Kladno Kometa Brno under 3:1 0:0,2:0,1:1
14.03.2010 17:00 Kometa Brno Kladno under 3:1 0:0,1:0,2:1
22.01.2010 18:00 Kometa Brno Kladno under 3:1 1:0,2:1,0:0
04.12.2009 17:30 Kladno Kometa Brno over 5:3 0:2,2:0,3:1
18.10.2009 17:00 Kometa Brno Kladno under 4:1 0:1,2:0,2:0
15.09.2009 17:30 Kladno Kometa Brno under 4:0 0:0,2:0,2:0

Kometa Brno

18 - 3 - 13

Kladno

Kometa Brno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.09.22 17:00 České Budějovice Kometa Brno over 6:2 2:1,1:1,3:0
15.09.22 18:00 Kometa Brno Karlovy Vary over 6:1 0:1,3:0,3:0

Kladno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.09.22 16:00 Liberec Kladno over 4:3sn 0:1,1:2,2:0,0:0,-:-
16.09.22 18:00 Kladno Pardubice over 4:5pp 1:0,2:2,1:2,0:1

Kometa Brno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
02.10.2022 16:30 Plzeň Kometa Brno H2H
07.10.2022 18:00 Kometa Brno Litvínov H2H
09.10.2022 17:00 Mladá Boleslav Kometa Brno H2H
14.10.2022 17:00 Kometa Brno Pardubice H2H
16.10.2022 17:00 Olomouc Kometa Brno H2H
18.10.2022 17:00 Kometa Brno Vítkovice H2H
21.10.2022 17:00 Sparta Praha Kometa Brno H2H
23.10.2022 17:00 Karlovy Vary Kometa Brno H2H
28.10.2022 17:00 Kometa Brno České Budějovice H2H
30.10.2022 17:00 Kladno Kometa Brno H2H
01.11.2022 17:00 Kometa Brno Liberec H2H
04.11.2022 17:00 Třinec Kometa Brno H2H
06.11.2022 17:00 Hradec Králové Kometa Brno H2H
18.11.2022 17:00 Kometa Brno Plzeň H2H
20.11.2022 17:00 Litvínov Kometa Brno H2H
25.11.2022 17:00 Kometa Brno Mladá Boleslav H2H
27.11.2022 17:00 Pardubice Kometa Brno H2H
29.11.2022 17:00 Kometa Brno Olomouc H2H
02.12.2022 17:00 Vítkovice Kometa Brno H2H
04.12.2022 17:00 Kometa Brno Sparta Praha H2H
09.12.2022 17:00 Kometa Brno Karlovy Vary H2H
11.12.2022 17:00 České Budějovice Kometa Brno H2H
20.12.2022 17:00 Kometa Brno Kladno H2H
22.12.2022 17:00 Liberec Kometa Brno H2H
26.12.2022 17:00 Třinec Kometa Brno H2H
28.12.2022 17:00 Kometa Brno Hradec Králové H2H
30.12.2022 17:00 Plzeň Kometa Brno H2H
03.01.2023 17:00 Kometa Brno Litvínov H2H
06.01.2023 17:00 Mladá Boleslav Kometa Brno H2H
08.01.2023 17:00 Kometa Brno Pardubice H2H
13.01.2023 17:00 Olomouc Kometa Brno H2H
15.01.2023 17:00 Kometa Brno Vítkovice H2H
20.01.2023 17:00 Sparta Praha Kometa Brno H2H
22.01.2023 17:00 Karlovy Vary Kometa Brno H2H
24.01.2023 17:00 Kometa Brno České Budějovice H2H
27.01.2023 17:00 Kladno Kometa Brno H2H
29.01.2023 17:00 Kometa Brno Liberec H2H
03.02.2023 17:00 Kometa Brno Třinec H2H
05.02.2023 17:00 Hradec Králové Kometa Brno H2H
15.02.2023 17:00 Kometa Brno Plzeň H2H
17.02.2023 17:00 Litvínov Kometa Brno H2H
19.02.2023 17:00 Kometa Brno Mladá Boleslav H2H
24.02.2023 17:00 Pardubice Kometa Brno H2H
26.02.2023 17:00 Kometa Brno Olomouc H2H
03.03.2023 17:00 Vítkovice Kometa Brno H2H
05.03.2023 17:00 Kometa Brno Sparta Praha H2H

Kladno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
02.10.2022 16:00 Mladá Boleslav Kladno H2H
07.10.2022 18:00 Kladno Plzeň H2H
09.10.2022 17:00 Olomouc Kladno H2H
14.10.2022 17:00 Kladno Sparta Praha H2H
16.10.2022 17:00 Vítkovice Kladno H2H
18.10.2022 17:00 Kladno České Budějovice H2H
21.10.2022 17:00 Karlovy Vary Kladno H2H
23.10.2022 17:00 Pardubice Kladno H2H
28.10.2022 17:00 Kladno Liberec H2H
30.10.2022 17:00 Kladno Kometa Brno H2H
01.11.2022 17:00 Hradec Králové Kladno H2H
04.11.2022 17:00 Kladno Litvínov H2H
06.11.2022 17:00 Třinec Kladno H2H
18.11.2022 17:00 Kladno Mladá Boleslav H2H
20.11.2022 17:00 Plzeň Kladno H2H
25.11.2022 17:00 Kladno Olomouc H2H
27.11.2022 17:00 Sparta Praha Kladno H2H
29.11.2022 17:00 Kladno Vítkovice H2H
02.12.2022 17:00 České Budějovice Kladno H2H
04.12.2022 17:00 Kladno Karlovy Vary H2H
09.12.2022 17:00 Kladno Pardubice H2H
11.12.2022 17:00 Liberec Kladno H2H
20.12.2022 17:00 Kometa Brno Kladno H2H
22.12.2022 17:00 Kladno Hradec Králové H2H
26.12.2022 17:00 Litvínov Kladno H2H
28.12.2022 17:00 Kladno Třinec H2H
30.12.2022 17:00 Mladá Boleslav Kladno H2H
03.01.2023 17:00 Kladno Plzeň H2H
06.01.2023 17:00 Olomouc Kladno H2H
08.01.2023 17:00 Kladno Sparta Praha H2H
13.01.2023 17:00 Vítkovice Kladno H2H
15.01.2023 17:00 Kladno České Budějovice H2H
20.01.2023 17:00 Karlovy Vary Kladno H2H
22.01.2023 17:00 Pardubice Kladno H2H
24.01.2023 17:00 Kladno Liberec H2H
27.01.2023 17:00 Kladno Kometa Brno H2H
29.01.2023 17:00 Hradec Králové Kladno H2H
03.02.2023 17:00 Kladno Litvínov H2H
05.02.2023 17:00 Třinec Kladno H2H
15.02.2023 17:00 Kladno Mladá Boleslav H2H
17.02.2023 17:00 Plzeň Kladno H2H
19.02.2023 17:00 Kladno Olomouc H2H
24.02.2023 17:00 Sparta Praha Kladno H2H
26.02.2023 17:00 Kladno Vítkovice H2H
03.03.2023 17:00 České Budějovice Kladno H2H
05.03.2023 17:00 Kladno Karlovy Vary H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vítkovice 6 4 0 1 0 6 21 15 13
2. Pardubice 6 0 2 2 -2 4 19 15 12
3. Olomouc 5 2 1 0 1 6 11 5 11
4. Sparta Praha 6 2 1 0 2 1 16 15 11
5. Mladá Boleslav 6 0 2 0 2 3 15 12 10
6. České Budějovice 6 3 0 1 1 2 17 15 10
7. Kladno 6 1 1 2 -1 1 15 14 10
8. Liberec 6 -3 3 3 -3 0 14 14 9
9. Hradec Králové 6 1 1 1 1 -2 11 13 9
10. Kometa Brno 6 1 1 0 3 2 18 16 8
11. Třinec 6 2 0 1 2 -3 13 16 7
12. Plzeň 6 0 1 0 4 -3 15 18 5
13. Karlovy Vary 4 1 0 0 3 -8 8 16 3
14. Litvínov 5 0 0 2 1 -9 8 17 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sparta Praha 3 3 0 0 0 6 11 5 9
2. Mladá Boleslav 3 1 1 0 0 7 11 4 8
3. České Budějovice 3 2 0 1 -1 6 13 7 7
4. Vítkovice 2 2 0 0 0 6 8 2 6
5. Olomouc 3 2 0 0 1 4 7 3 6
6. Hradec Králové 3 0 1 1 -1 2 7 5 6
7. Kometa Brno 4 2 0 0 2 5 13 8 6
8. Kladno 3 1 0 1 0 -1 7 8 4
9. Pardubice 3 -1 1 2 -2 -1 8 9 4
10. Liberec 3 -1 1 2 -2 -1 8 9 4
11. Plzeň 3 1 0 0 2 -1 8 9 3
12. Litvínov 3 0 0 2 -1 -3 5 8 2
13. Karlovy Vary 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
14. Třinec 3 0 0 0 3 -5 4 9 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Pardubice 3 1 1 0 0 5 11 6 8
2. Třinec 3 2 0 1 -1 2 9 7 7
3. Vítkovice 4 2 0 1 0 0 13 13 7
4. Kladno 3 0 1 1 -1 2 8 6 6
5. Olomouc 2 0 1 0 0 2 4 2 5
6. Liberec 3 -2 2 1 -1 1 6 5 5
7. Hradec Králové 3 1 0 0 2 -4 4 8 3
8. České Budějovice 3 1 0 0 2 -4 4 8 3
9. Karlovy Vary 3 1 0 0 2 -7 6 13 3
10. Kometa Brno 2 -1 1 0 1 -3 5 8 2
11. Mladá Boleslav 3 -1 1 0 2 -4 4 8 2
12. Plzeň 3 -1 1 0 2 -2 7 9 2
13. Sparta Praha 3 -1 1 0 2 -5 5 10 2
14. Litvínov 2 0 0 0 2 -6 3 9 0