Sokolov VS Kolín


Sokolov

Kolín

not draw --0--0---0
not win --4--0---0
not lost --4--0---0

Sokolov (T1) VS Kolín (T2)

Sokolov

Kolín

Zaujímavé

Sokolov

  • Až 32 zápasov tímu Sokolov skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 45 zápasov, to je až 71%.
  • Sokolov už 4 zápasov v rade nevyhrali.

Kolín

  • 30 z celkového počtu 45 zápasov tímu Kolín skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 67%.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 10 z 16 vzájomných zápasov, čo je 63%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Česko / 1. liga / 2023/2024
29.12.2023 17:00 Kolín Sokolov under 0:4 0:2,0:0,0:2
13.11.2023 18:00 Sokolov Kolín under 0:2 0:1,0:1,0:0
30.09.2023 18:00 Kolín Sokolov under 1:3 1:2,0:1,0:0
Česko / 1. liga / 2022/2023
27.02.2023 18:00 Kolín Sokolov under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
14.01.2023 17:00 Sokolov Kolín under 3:2pp 0:0,0:1,2:1,1:0
12.12.2022 18:00 Sokolov Kolín under 0:5 4:0,1:0,1:0
30.11.2022 18:00 Kolín Sokolov under 4:0 2:0,2:0,0:0
Česko / 1. liga / 2021/2022
21.02.2022 18:00 Kolín Sokolov over 5:3 0:2,2:0,3:1
24.11.2021 18:00 Sokolov Kolín over 5:1 1:1,4:0,0:0
29.09.2021 18:00 Kolín Sokolov under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
Česko / 1. liga / 2020/2021
20.02.2021 17:00 Sokolov Kolín under 4:1 1:0,1:0,2:1
01.02.2021 18:00 Kolín Sokolov over 4:5 0:2,0:3,4:0
Česko / 2. liga - sk. západ / 2015/2016
23.01.2016 17:07 Kolín Sokolov over 10:3 3:0,5:2,2:1
31.10.2015 17:30 Sokolov Kolín under 1:4 1:2,0:0,0:2
Česko / 2. liga - sk. západ / 2014/2015
21.01.2015 18:07 Kolín Sokolov over 2:4 0:1,1:0,1:3
Česko / 2. liga - sk. západ / 2008/2009
08.02.2009 17:00 Kolín Sokolov over 7:6 -:-,-:-,-:-

Sokolov

6 - 3 - 7

Kolín

Sokolov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
03.02.24 17:30 Třebíč Sokolov under 2:3sn 0:0,1:2,1:0,0:0,-:-
31.01.24 18:00 Sokolov Slavia Praha over 3:4 2:0,0:1,1:3
27.01.24 17:30 Znojmo Sokolov over 6:3 3:1,2:2,1:0
24.01.24 18:00 Sokolov Prostějov under 1:2 1:1,0:1,0:0
22.01.24 17:30 Zlín Sokolov under 2:3 0:0,1:2,1:1
20.01.24 17:00 Sokolov Frýdek - Místek under 2:0 1:0,0:0,1:0
17.01.24 18:00 Pardubice B Sokolov under 4:1 1:0,2:0,1:1
13.01.24 17:00 Sokolov Jihlava under 0:3 0:1,0:1,0:1
10.01.24 18:00 Poruba Sokolov under 4:1 1:1,1:0,2:0
08.01.24 17:30 Sokolov Přerov under 3:1 1:1,0:0,2:0
06.01.24 17:00 Litoměřice Sokolov under 2:0 1:0,0:0,1:0
03.01.24 18:00 Sokolov Vsetín under 4:1 0:0,2:0,2:1
29.12.23 17:00 Kolín Sokolov under 0:4 0:2,0:0,0:2
27.12.23 18:00 Sokolov Třebíč under 2:3sn 0:1,2:1,0:0,0:0,-:-
20.12.23 18:00 Slavia Praha Sokolov over 2:6 0:2,2:0,0:4
18.12.23 18:00 Sokolov Znojmo under 4:1 0:1,2:0,2:0
09.12.23 16:59 Prostějov Sokolov over 2:5 1:3,1:0,0:2
06.12.23 18:00 Sokolov Zlín over 2:4 0:1,0:1,2:2
02.12.23 18:29 Frýdek - Místek Sokolov over 5:2 1:0,1:1,3:1
29.11.23 18:00 Sokolov Pardubice B over 3:4sn 2:1,1:2,0:0,0:0,-:-
27.11.23 17:30 Jihlava Sokolov under 4:1 1:0,1:1,2:0
25.11.23 16:59 Sokolov Poruba under 1:3 0:2,1:0,0:1
22.11.23 17:30 Přerov Sokolov under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
18.11.23 17:00 Sokolov Litoměřice over 2:4 1:2,1:1,0:1
15.11.23 17:30 Vsetín Sokolov under 4:0 1:0,2:0,1:0
13.11.23 18:00 Sokolov Kolín under 0:2 0:1,0:1,0:0
04.11.23 17:30 Třebíč Sokolov under 0:4 0:1,0:2,0:1
01.11.23 18:00 Sokolov Slavia Praha over 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
28.10.23 17:30 Znojmo Sokolov over 4:5 1:0,2:1,1:4
25.10.23 18:00 Sokolov Prostějov under 2:3pp 2:1,0:0,0:1,0:1
23.10.23 17:30 Zlín Sokolov under 1:4 0:3,0:1,1:0
21.10.23 16:59 Sokolov Frýdek - Místek under 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
18.10.23 18:00 Pardubice B Sokolov under 1:3 0:0,0:0,1:3
14.10.23 16:59 Sokolov Jihlava under 1:3 0:1,1:2,0:0
11.10.23 18:00 Poruba Sokolov under 2:0 0:0,1:0,1:0
09.10.23 18:01 Sokolov Přerov under 3:0 1:0,1:0,1:0
07.10.23 17:00 Litoměřice Sokolov under 4:1 1:0,1:0,2:1
04.10.23 18:00 Sokolov Vsetín under 3:0 1:0,0:0,2:0
30.09.23 18:00 Kolín Sokolov under 1:3 1:2,0:1,0:0
27.09.23 18:00 Sokolov Třebíč under 1:3 0:1,1:2,0:0
25.09.23 18:00 Slavia Praha Sokolov under 1:4 0:1,0:3,1:0
24.09.23 15:30 Sokolov Znojmo under 2:0 0:0,2:0,0:0
20.09.23 18:00 Prostějov Sokolov over 6:3 3:2,1:1,2:0
16.09.23 17:00 Sokolov Zlín over 5:2 1:1,2:0,2:1
13.09.23 17:00 Frýdek - Místek Sokolov over 3:4pp 1:1,0:0,2:2,0:1

Kolín


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
08.02.24 18:00 Kolín Litoměřice under 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
03.02.24 15:00 Kolín Zlín over 8:4 4:0,3:2,1:2
31.01.24 18:00 Znojmo Kolín under 1:0 0:0,1:0,0:0
27.01.24 15:00 Kolín Pardubice B under 1:4 0:0,1:1,0:3
24.01.24 17:30 Jihlava Kolín over 2:4 1:1,1:1,0:2
22.01.24 18:00 Kolín Poruba over 2:4 0:1,2:1,0:2
20.01.24 17:00 Přerov Kolín under 2:0 2:0,0:0,0:0
17.01.24 18:00 Slavia Praha Kolín under 4:1 0:0,2:0,2:1
13.01.24 16:00 Kolín Vsetín over 1:5 0:0,0:3,1:2
10.01.24 17:30 Litoměřice Kolín under 0:2 0:1,0:0,0:1
08.01.24 18:00 Kolín Třebíč under 2:1 0:1,1:0,1:0
06.01.24 17:00 Kolín Prostějov over 4:3sn 2:1,1:1,0:1,0:0,-:-
03.01.24 17:00 Frýdek - Místek Kolín over 6:1 1:0,2:1,3:0
29.12.23 17:00 Kolín Sokolov under 0:4 0:2,0:0,0:2
27.12.23 15:00 Zlín Kolín over 4:3sn 1:0,1:1,1:2,0:0,-:-
20.12.23 18:00 Kolín Znojmo under 1:0 0:0,1:0,0:0
18.12.23 18:00 Pardubice B Kolín over 3:4sn 1:1,0:1,2:1,0:0,-:-
09.12.23 17:00 Kolín Jihlava over 4:5pp 2:3,2:1,0:0,0:1
06.12.23 18:00 Poruba Kolín under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,-:-
02.12.23 17:00 Kolín Přerov under 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
29.11.23 18:00 Kolín Slavia Praha under 2:1 2:0,0:0,0:1
27.11.23 17:30 Vsetín Kolín over 7:3 3:2,1:0,3:1
22.11.23 17:30 Třebíč Kolín over 1:6 0:1,1:1,0:4
18.11.23 17:00 Prostějov Kolín over 5:2 4:0,0:1,1:1
15.11.23 18:00 Kolín Frýdek - Místek under 0:3 0:2,0:1,0:0
13.11.23 18:00 Sokolov Kolín under 0:2 0:1,0:1,0:0
04.11.23 17:00 Kolín Zlín under 2:1 1:0,1:0,0:1
01.11.23 18:00 Znojmo Kolín under 3:2sn 0:0,1:2,1:0,0:0,-:-
28.10.23 15:00 Kolín Pardubice B under 2:0 1:0,1:0,0:0
25.10.23 17:30 Jihlava Kolín under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
23.10.23 18:00 Kolín Poruba over 3:5 1:0,2:3,0:2
21.10.23 17:00 Přerov Kolín under 1:0 0:0,0:0,1:0
18.10.23 18:00 Slavia Praha Kolín under 3:1 1:1,0:0,2:0
14.10.23 17:00 Kolín Vsetín under 2:3 0:0,2:1,0:2
11.10.23 17:30 Litoměřice Kolín over 4:2 0:1,2:0,2:1
09.10.23 18:00 Kolín Třebíč under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
07.10.23 17:00 Kolín Prostějov under 1:2 0:0,1:0,0:2
04.10.23 17:00 Frýdek - Místek Kolín under 0:1 0:1,0:0,0:0
30.09.23 18:00 Kolín Sokolov under 1:3 1:2,0:1,0:0
27.09.23 17:30 Zlín Kolín over 5:1 2:0,2:1,1:0
25.09.23 18:00 Kolín Znojmo under 5:0 1:0,2:0,2:0
23.09.23 18:00 Pardubice B Kolín under 2:3 0:1,2:2,0:0
20.09.23 18:00 Kolín Jihlava under 1:2 0:0,0:1,1:1
16.09.23 16:59 Poruba Kolín under 3:2 3:0,0:1,0:1
13.09.23 18:00 Kolín Přerov under 2:0 0:0,0:0,2:0

Sokolov


nenájdený žiadny zápas

Kolín


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Kolín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Litoměřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Pardubice B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Poruba 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Prostějov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Slavia Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Sokolov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Vsetín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Zlín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vsetín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Slavia Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Pardubice B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Litoměřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Sokolov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Kolín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Zlín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Poruba 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Prostějov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vsetín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Slavia Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Pardubice B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Litoměřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Sokolov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Kolín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Frýdek - Místek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Zlín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Poruba 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Prostějov 0 0 0 0 0 0 0 0 0