Litoměřice VS Pardubice B


Litoměřice

Pardubice B

not draw --6--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Litoměřice (T1) VS Pardubice B (T2)

Litoměřice

Pardubice B

Zaujímavé

Litoměřice

  • Litoměřice už 6 zápasov v rade neremízovali.

Pardubice B

  • Z celkového počtu 40 prehralo mužstvo Pardubice B až 55% svojích zápasov (22 prehraných zápasov).
  • 23 z celkového počtu 40 zápasov tímu Pardubice B skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 58%.
  • Pardubice B už 10 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 3 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 2, čo je 67%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 2 z 3 vzájomných zápasov, čo je 67%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Česko / 1. liga / 2022/2023
07.12.2022 18:00 Pardubice B Litoměřice under 4:1 2:0,1:1,1:0
24.10.2022 17:30 Litoměřice Pardubice B under 5:0 2:0,2:0,1:0
17.09.2022 18:00 Pardubice B Litoměřice over 2:5 1:2,0:3,1:0

Litoměřice

2 - 0 - 1

Pardubice B

Litoměřice


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.01.23 16:00 Frýdek - Místek Litoměřice under 3:1 1:0,1:1,1:0
21.01.23 17:00 Přerov Litoměřice under 1:2 1:0,0:1,0:1
14.01.23 17:00 Litoměřice Třebíč under 2:1 1:0,1:1,0:0
11.01.23 17:30 Litoměřice Sokolov over 4:6 1:1,3:2,0:3
09.01.23 18:00 Prostějov Litoměřice over 3:5 3:2,0:1,0:2
07.01.23 17:00 Litoměřice Vsetín under 3:0 1:0,0:0,2:0
04.01.23 17:30 Zlín Litoměřice under 2:3pp 1:0,0:0,1:2,0:1
29.12.22 17:29 Litoměřice Jihlava under 5:0 2:0,1:0,2:0
27.12.22 18:00 Šumperk Litoměřice over 6:3 3:1,1:1,2:1
21.12.22 17:30 Litoměřice Poruba under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
19.12.22 18:00 Slavia Praha Litoměřice over 7:2 4:1,1:0,2:1
10.12.22 17:00 Litoměřice Kolín under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,-:-
07.12.22 18:00 Pardubice B Litoměřice under 4:1 2:0,1:1,1:0
04.12.22 16:00 Litoměřice Přerov under 2:1 0:0,2:0,0:1
03.12.22 17:00 Litoměřice Frýdek - Místek under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
30.11.22 17:30 Třebíč Litoměřice over 2:4 1:1,1:0,0:3
23.11.22 17:30 Litoměřice Prostějov under 1:3 1:1,0:1,0:1
19.11.22 17:00 Vsetín Litoměřice over 3:4 2:0,1:1,0:3
16.11.22 17:30 Litoměřice Zlín over 5:2 2:0,3:1,0:1
14.11.22 17:30 Jihlava Litoměřice over 2:5 0:1,0:3,2:1
05.11.22 17:00 Litoměřice Šumperk over 6:3 3:2,2:0,1:1
02.11.22 18:00 Poruba Litoměřice under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
29.10.22 17:00 Litoměřice Slavia Praha under 0:3 0:1,0:1,0:1
26.10.22 18:00 Kolín Litoměřice under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
24.10.22 17:30 Litoměřice Pardubice B under 5:0 2:0,2:0,1:0
20.10.22 18:00 Přerov Litoměřice under 2:3sn 0:0,1:2,1:0,0:0,-:-
19.10.22 18:00 Frýdek - Místek Litoměřice over 2:5 1:3,0:2,1:0
15.10.22 17:00 Litoměřice Třebíč over 3:4sn 0:0,3:2,0:1,0:0,-:-
12.10.22 17:30 Litoměřice Sokolov over 3:5 1:1,1:0,1:4
10.10.22 18:00 Prostějov Litoměřice under 0:5 0:1,0:1,0:3
08.10.22 17:00 Litoměřice Vsetín over 7:3 1:1,5:2,1:0
05.10.22 17:30 Zlín Litoměřice under 4:1 3:1,1:0,0:0
01.10.22 17:00 Litoměřice Jihlava over 5:3 1:1,1:1,3:1
28.09.22 17:00 Šumperk Litoměřice under 4:1 2:0,0:1,2:0
26.09.22 17:30 Litoměřice Poruba over 3:6 2:0,0:4,1:2
24.09.22 17:00 Slavia Praha Litoměřice over 2:4 0:0,1:2,1:2
21.09.22 17:30 Litoměřice Kolín over 5:6pp 2:1,3:3,0:1,0:1
17.09.22 18:00 Pardubice B Litoměřice over 2:5 1:2,0:3,1:0
14.09.22 17:30 Litoměřice Přerov over 3:4 3:1,0:2,0:1

Pardubice B


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.01.23 18:00 Pardubice B Sokolov over 2:4 1:0,1:3,0:1
18.01.23 18:00 Pardubice B Šumperk over 5:1 3:0,1:1,1:0
14.01.23 16:30 Jihlava Pardubice B under 1:4 1:0,0:1,0:3
11.01.23 18:00 Pardubice B Zlín over 5:2 1:0,2:2,2:0
09.01.23 17:30 Poruba Pardubice B over 4:2 0:2,0:0,4:0
07.01.23 17:00 Frýdek - Místek Pardubice B over 2:4 1:1,0:0,1:3
04.01.23 18:00 Pardubice B Kolín over 3:5 0:3,1:1,2:1
27.12.22 18:00 Pardubice B Třebíč over 2:5 1:3,0:2,1:0
21.12.22 18:00 Slavia Praha Pardubice B over 5:3 2:0,3:2,0:1
19.12.22 18:00 Pardubice B Prostějov under 4:1 1:1,2:0,1:0
17.12.22 17:00 Přerov Pardubice B under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,-:-
10.12.22 17:00 Vsetín Pardubice B under 3:2 0:0,2:1,1:1
07.12.22 18:00 Pardubice B Litoměřice under 4:1 2:0,1:1,1:0
05.12.22 18:00 Sokolov Pardubice B over 5:3 2:1,1:0,2:2
03.12.22 17:00 Šumperk Pardubice B over 4:3pp 1:1,1:0,1:2,1:0
30.11.22 18:00 Pardubice B Jihlava over 2:4 0:1,0:1,2:2
26.11.22 17:30 Zlín Pardubice B under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,-:-
23.11.22 18:00 Pardubice B Poruba under 2:3 2:0,0:1,0:2
19.11.22 18:00 Pardubice B Frýdek - Místek over 2:4 1:1,1:2,0:1
16.11.22 18:00 Kolín Pardubice B under 2:1 0:0,1:1,1:0
14.11.22 18:00 Pardubice B Přerov under 1:3 0:1,1:0,0:2
05.11.22 17:30 Třebíč Pardubice B under 4:1 0:0,3:1,1:0
02.11.22 18:00 Pardubice B Slavia Praha under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
29.10.22 17:00 Prostějov Pardubice B under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
26.10.22 18:00 Pardubice B Vsetín under 1:4 0:1,0:1,1:2
24.10.22 17:30 Litoměřice Pardubice B under 5:0 2:0,2:0,1:0
22.10.22 18:00 Pardubice B Sokolov over 3:4pp 1:2,2:1,0:0,0:1
19.10.22 18:00 Pardubice B Šumperk under 3:2sn 0:0,2:2,0:0,0:0,-:-
15.10.22 16:30 Jihlava Pardubice B under 3:2 1:1,1:0,1:1
12.10.22 18:00 Pardubice B Zlín under 2:3 1:1,1:2,0:0
10.10.22 18:00 Poruba Pardubice B over 5:3 1:0,4:1,0:2
08.10.22 17:00 Frýdek - Místek Pardubice B under 2:3 0:0,2:1,0:2
05.10.22 18:00 Pardubice B Kolín under 3:2 2:1,1:1,0:0
01.10.22 17:00 Přerov Pardubice B over 4:3pp 2:1,1:1,0:1,1:0
28.09.22 18:00 Pardubice B Třebíč under 2:3 1:2,1:0,0:1
26.09.22 18:00 Slavia Praha Pardubice B under 4:0 3:0,0:0,1:0
24.09.22 18:00 Pardubice B Prostějov under 4:0 1:0,2:0,1:0
21.09.22 17:30 Vsetín Pardubice B under 3:1 1:0,1:1,1:0
17.09.22 18:00 Pardubice B Litoměřice over 2:5 1:2,0:3,1:0
14.09.22 18:00 Sokolov Pardubice B over 2:5 1:0,1:2,0:3

Litoměřice


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.02.2023 17:30 Poruba Litoměřice H2H
04.02.2023 17:00 Litoměřice Šumperk H2H
11.02.2023 17:00 Sokolov Litoměřice H2H
13.02.2023 17:00 Jihlava Litoměřice H2H
15.02.2023 17:00 Litoměřice Zlín H2H
18.02.2023 17:00 Vsetín Litoměřice H2H
22.02.2023 17:00 Litoměřice Prostějov H2H
25.02.2023 17:00 Sokolov Litoměřice H2H
27.02.2023 17:00 Třebíč Litoměřice H2H
01.03.2023 17:00 Litoměřice Frýdek - Místek H2H

Pardubice B


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.02.2023 18:00 Pardubice B Slavia Praha H2H
04.02.2023 17:30 Třebíč Pardubice B H2H
13.02.2023 17:00 Pardubice B Přerov H2H
15.02.2023 17:00 Kolín Pardubice B H2H
18.02.2023 17:00 Pardubice B Frýdek - Místek H2H
22.02.2023 17:00 Pardubice B Poruba H2H
25.02.2023 17:00 Zlín Pardubice B H2H
27.02.2023 17:00 Pardubice B Jihlava H2H
01.03.2023 17:00 Šumperk Pardubice B H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Třebíč 43 20 4 2 11 24 118 94 82
2. Vsetín 43 24 1 1 15 30 127 97 78
3. Poruba 42 13 7 3 9 31 132 101 77
4. Prostějov 43 15 4 7 6 1 116 115 72
5. Litoměřice 42 13 5 5 9 13 133 120 69
6. Přerov 42 11 5 11 -1 12 108 96 69
7. Zlín 43 11 5 5 12 7 117 110 63
8. Slavia Praha 43 13 4 3 16 4 117 113 62
9. Kolín 43 9 6 4 14 1 122 121 61
10. Jihlava 43 15 2 5 14 -18 104 122 60
11. Frýdek - Místek 43 10 5 4 15 -5 107 112 59
12. Sokolov 42 11 4 4 15 -29 104 133 57
13. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Pardubice B 43 5 5 5 18 -22 111 133 45
15. Šumperk 43 3 6 4 20 -49 113 162 43
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Třebíč 22 13 3 2 -1 33 73 40 56
2. Prostějov 22 11 1 5 -1 9 65 56 43
3. Vsetín 21 12 1 0 7 22 66 44 41
4. Kolín 22 7 4 0 7 7 64 57 41
5. Poruba 20 8 3 1 4 21 67 46 40
6. Přerov 22 4 4 5 0 12 63 51 37
7. Litoměřice 22 6 3 3 4 13 74 61 36
8. Zlín 21 9 1 3 4 13 61 48 35
9. Slavia Praha 22 8 2 1 8 18 69 51 35
10. Sokolov 20 6 3 1 6 -1 51 52 34
11. Frýdek - Místek 22 6 3 0 10 4 57 53 33
12. Jihlava 21 7 1 4 4 -3 57 60 30
13. Šumperk 21 1 5 1 8 -2 63 65 29
14. Pardubice B 21 4 2 1 11 -5 55 60 23
15. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vsetín 22 12 0 1 8 8 61 53 37
2. Poruba 22 5 4 2 5 10 65 55 37
3. Litoměřice 20 7 2 2 5 0 59 59 33
4. Přerov 20 7 1 6 -1 0 45 45 32
5. Jihlava 22 8 1 1 10 -15 47 62 30
6. Prostějov 21 4 3 2 7 -8 51 59 29
7. Zlín 22 2 4 2 8 -6 56 62 28
8. Slavia Praha 21 5 2 2 8 -14 48 62 27
9. Třebíč 21 7 1 0 12 -9 45 54 26
10. Frýdek - Místek 21 4 2 4 5 -9 50 59 26
11. Sokolov 22 5 1 3 9 -28 53 81 23
12. Pardubice B 22 1 3 4 7 -17 56 73 22
13. Kolín 21 2 2 4 7 -6 58 64 20
14. Šumperk 22 2 1 3 12 -47 50 97 14
15. Vrchlabí 0 0 0 0 0 0 0 0 0