Gomel VS Žlobin
Gomel |
Žlobin |
not win --0--0---0
not lost --0--0---0
Gomel (T1) VS Žlobin (T2)
Gomel
Žlobin
Zaujímavé
Gomel
- Gomel vyhral 53% zápasov (z celkového počtu 40 vyhral 21 zápasov).
- Až 27 zápasov tímu Gomel skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 40 zápasov, to je až 68%.
- Gomel už 8 zápasov v rade neremízovali.
Žlobin
- 38% zápasov tímu Žlobin skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 15 z celkového počtu 39 zápasov.
H2H
- Až 26% vzájomných zápasov (9 z 35) skončilo remízou.
- Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 20 z 35 vzájomných zápasov, čo je 57%.
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022 | ||||||
15.11.2021 | 16:45 | Gomel | Žlobin | 7:6 | 0:3,6:2,1:1 | |
24.10.2021 | 11:55 | Žlobin | Gomel | 4:5ppsn | 0:0,1:2,3:2,0:0,0:1 | |
09.08.2021 | 16:00 | Žlobin | Gomel | 0:3 | 0:2,0:0,0:1 | |
Bielorusko / Ekstralegue / 2020/2021 | ||||||
04.02.2021 | 16:45 | Žlobin | Gomel | 4:2 | 1:1,2:0,1:1 | |
16.01.2021 | 11:00 | Žlobin | Gomel | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
09.01.2021 | 15:00 | Gomel | Žlobin | 5:6 | 2:1,2:2,1:3 | |
14.11.2020 | 11:00 | Žlobin | Gomel | 0:1 | -:-,-:-,-:- | |
20.10.2020 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 5:4 | 2:0,1:3,2:1 | |
29.09.2020 | 18:00 | Žlobin | Gomel | 5:4pp | 3:1,1:2,0:1,1:0 | |
07.09.2020 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 1:4 | 0:0,0:3,1:1 | |
18.08.2020 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 5:4 | 1:0,1:2,3:2 | |
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020 | ||||||
24.02.2020 | 17:00 | Žlobin | Gomel | 1:2pp | 0:1,0:0,1:0,0:1 | |
01.02.2020 | 16:00 | Žlobin | Gomel | 4:3ppsn | 0:0,1:1,2:2,0:0,2:1 | |
21.01.2020 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 4:3 | 2:0,0:2,2:1 | |
04.01.2020 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 4:5 | 1:2,1:2,2:1 | |
17.12.2019 | 17:00 | Žlobin | Gomel | 1:2ppsn | 1:0,0:0,0:1,0:0,1:2 | |
05.12.2019 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 2:5 | 0:1,1:4,1:0 | |
02.11.2019 | 15:00 | Gomel | Žlobin | 3:4 | 1:2,2:1,0:1 | |
26.10.2019 | 16:00 | Žlobin | Gomel | 2:3pp | 1:0,0:0,1:2,0:1 | |
22.09.2019 | 16:00 | Žlobin | Gomel | 1:3 | 0:0,0:2,1:1 | |
08.09.2019 | 16:00 | Gomel | Žlobin | 0:2 | 0:0,0:1,0:1 | |
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019 | ||||||
09.02.2019 | 11:00 | Gomel | Žlobin | 2:1pp | 0:0,1:1,0:0,1:0 | |
22.01.2019 | 17:00 | Žlobin | Gomel | 3:2 | 2:0,0:2,1:0 | |
22.12.2018 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 3:0 | 0:0,2:0,1:0 | |
15.12.2018 | 11:00 | Žlobin | Gomel | 1:2 | 1:2,0:0,0:0 | |
30.10.2018 | 17:00 | Žlobin | Gomel | 1:0ppsn | 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1 | |
20.10.2018 | 12:00 | Gomel | Žlobin | 1:2pp | 0:0,0:0,1:1,0:1 | |
22.09.2018 | 12:00 | Žlobin | Gomel | 1:3 | 0:1,0:1,1:1 | |
11.09.2018 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 2:1 | 0:0,1:1,1:0 | |
10.08.2018 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 5:3 | 2:1,2:0,1:2 | |
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018 | ||||||
24.02.2018 | 15:00 | Gomel | Žlobin | 2:0 | 0:0,0:0,2:0 | |
20.01.2018 | 17:00 | Žlobin | Gomel | 2:4 | 0:2,2:1,0:1 | |
28.12.2017 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 3:0 | 0:0,3:0,0:0 | |
14.10.2017 | 12:00 | Žlobin | Gomel | 4:2 | 0:0,2:1,2:1 | |
12.10.2017 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 1:0 | 0:0,1:0,0:0 |
Gomel |
16 - 9 - 10 |
Žlobin |
Gomel
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
29.12.21 | 16:45 | Khimvolokno Mogilev | Gomel | 0:6 | 0:1,0:1,0:4 | |
25.12.21 | 15:00 | Lida | Gomel | 1:2 | 1:0,0:1,0:1 | |
23.12.21 | 17:00 | Něman Grodno | Gomel | 1:7 | 0:3,1:4,0:0 | |
21.12.21 | 16:45 | Brest | Gomel | 5:4 | 0:1,3:2,2:1 | |
13.12.21 | 16:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 7:3 | 0:0,3:2,4:1 | |
11.12.21 | 15:00 | Gomel | Shakhtar Soligorsk | 6:0 | 1:0,4:0,1:0 | |
07.12.21 | 16:10 | Gomel | Junost Minsk | 1:2 | 0:0,0:2,1:0 | |
04.12.21 | 10:25 | Lokomotiv Orsha | Gomel | 1:3 | 1:1,0:0,0:2 | |
02.12.21 | 16:45 | Lokomotiv Orsha | Gomel | 4:3pp | 1:1,2:2,0:0,1:0 | |
29.11.21 | 16:45 | Khimvolokno Mogilev | Gomel | 0:3 | 0:0,0:0,0:3 | |
27.11.21 | 12:00 | Gomel | Lida | 3:1 | 1:0,2:1,0:0 | |
25.11.21 | 16:45 | Gomel | Něman Grodno | 1:4 | 0:2,1:0,0:2 | |
23.11.21 | 17:00 | Gomel | Brest | 3:2sn | 0:1,1:0,1:1,0:0,2:0 | |
15.11.21 | 16:45 | Gomel | Žlobin | 7:6 | 0:3,6:2,1:1 | |
06.11.21 | 12:00 | Vitebsk | Gomel | 3:4 | 1:2,1:1,1:1 | |
04.11.21 | 16:45 | Vitebsk | Gomel | 0:1pp | 0:0,0:0,0:0,0:1 | |
31.10.21 | 12:00 | Shakhtar Soligorsk | Gomel | 3:2sn | 0:1,1:0,1:1,0:0,1:0 | |
29.10.21 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 6:1 | 1:0,4:1,1:0 | |
27.10.21 | 18:00 | Junost Minsk | Gomel | 1:4 | 0:2,0:2,1:0 | |
24.10.21 | 11:55 | Žlobin | Gomel | 4:5sn | 0:0,1:2,3:2,0:0,0:1 | |
22.10.21 | 18:00 | Gomel | Novopolock | 4:1 | 1:0,1:0,2:1 | |
20.10.21 | 18:00 | Gomel | Novopolock | 2:3sn | 0:1,0:1,2:0,0:0,4:5 | |
17.10.21 | 16:00 | Lida | Gomel | 0:1 | 0:0,0:0,0:1 | |
15.10.21 | 16:55 | Něman Grodno | Gomel | 1:3 | 1:0,0:2,0:1 | |
13.10.21 | 17:45 | Brest | Gomel | 1:2sn | 0:1,0:0,1:0,0:0,1:2 | |
09.10.21 | 16:00 | Gomel | Khimvolokno Mogilev | 2:1 | 1:1,0:0,1:0 | |
07.10.21 | 18:00 | Gomel | Khimvolokno Mogilev | 2:0 | 2:0,0:0,0:0 | |
03.10.21 | 16:00 | Gomel | Shakhtar Soligorsk | 4:3 | 1:1,0:1,3:1 | |
01.10.21 | 18:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 7:1 | 1:0,2:1,4:0 | |
29.09.21 | 17:45 | Gomel | Junost Minsk | 0:3 | 0:0,0:1,0:2 | |
25.09.21 | 16:00 | Novopolock | Gomel | 2:1 | 1:0,0:1,1:0 | |
23.09.21 | 18:00 | Novopolock | Gomel | 2:3pp | 0:1,1:1,1:0,0:1 | |
19.09.21 | 13:00 | Gomel | Lida | 2:3 | 0:1,1:2,1:0 | |
17.09.21 | 18:00 | Gomel | Něman Grodno | 3:2 | 0:2,2:0,1:0 | |
15.09.21 | 18:00 | Gomel | Brest | 7:2 | 1:1,5:0,1:1 | |
10.09.21 | 18:00 | Gomel | Lokomotiv Orsha | 1:2sn | 0:0,1:1,0:0,0:0,0:2 | |
08.09.21 | 18:00 | Gomel | Lokomotiv Orsha | 3:2 | 0:1,3:0,0:1 | |
04.09.21 | 13:00 | Shakhtar Soligorsk | Gomel | 3:1 | 0:0,2:1,1:0 | |
02.09.21 | 17:45 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 3:0 | 0:0,2:0,1:0 | |
31.08.21 | 19:00 | Junost Minsk | Gomel | 2:1pp | 0:1,1:0,0:0,1:0 |
Žlobin
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
29.12.21 | 17:00 | Lokomotiv Orsha | Žlobin | 0:1pp | 0:0,0:0,0:0,0:1 | |
25.12.21 | 12:00 | Brest | Žlobin | 0:4 | 0:1,0:3,0:0 | |
23.12.21 | 16:45 | Lida | Žlobin | 2:5 | 2:1,0:3,0:1 | |
21.12.21 | 17:25 | Něman Grodno | Žlobin | 3:0 | 1:0,1:0,1:0 | |
11.12.21 | 15:00 | Žlobin | Dinamo Maladzyechna | 3:1 | 0:0,3:0,0:1 | |
09.12.21 | 16:45 | Žlobin | Junost Minsk | 5:7 | 0:1,2:2,3:4 | |
07.12.21 | 16:45 | Žlobin | Shakhtar Soligorsk | 3:4sn | 1:1,1:1,1:1,0:0,0:3 | |
04.12.21 | 12:00 | Novopolock | Žlobin | 2:3 | 0:0,2:3,0:0 | |
02.12.21 | 17:00 | Novopolock | Žlobin | 4:3sn | 1:0,2:0,0:3,0:0,2:0 | |
27.11.21 | 15:00 | Žlobin | Brest | 4:2 | 2:0,1:0,1:2 | |
25.11.21 | 17:00 | Žlobin | Lida | 2:3 | 0:1,2:0,0:2 | |
23.11.21 | 16:45 | Žlobin | Něman Grodno | 1:2pp | 0:1,1:0,0:0,0:1 | |
15.11.21 | 16:45 | Gomel | Žlobin | 7:6 | 0:3,6:2,1:1 | |
06.11.21 | 15:00 | Khimvolokno Mogilev | Žlobin | 0:1 | 0:0,0:1,0:0 | |
04.11.21 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | Žlobin | 1:7 | 0:3,0:2,1:2 | |
31.10.21 | 12:40 | Dinamo Maladzyechna | Žlobin | 1:2 | 0:0,1:1,0:1 | |
29.10.21 | 17:55 | Junost Minsk | Žlobin | 3:4sn | 1:1,2:0,0:2,0:0,1:3 | |
27.10.21 | 17:45 | Shakhtar Soligorsk | Žlobin | 1:3 | 0:2,1:1,0:0 | |
24.10.21 | 11:55 | Žlobin | Gomel | 4:5sn | 0:0,1:2,3:2,0:0,0:1 | |
22.10.21 | 18:00 | Žlobin | Vitebsk | 2:1pp | 1:0,0:1,0:0,1:0 | |
20.10.21 | 18:00 | Žlobin | Vitebsk | 4:5sn | 0:2,3:2,1:0,0:0,0:2 | |
17.10.21 | 16:00 | Brest | Žlobin | 3:4pp | 1:1,2:0,0:2,0:1 | |
15.10.21 | 18:00 | Lida | Žlobin | 2:5 | 1:1,0:3,1:1 | |
13.10.21 | 18:00 | Něman Grodno | Žlobin | 5:3 | 1:0,4:1,0:2 | |
09.10.21 | 13:25 | Žlobin | Lokomotiv Orsha | 3:1 | 1:0,2:1,0:0 | |
07.10.21 | 17:45 | Žlobin | Lokomotiv Orsha | 4:2 | 0:0,2:2,2:0 | |
03.10.21 | 13:00 | Žlobin | Dinamo Maladzyechna | 5:1 | 3:0,1:1,1:0 | |
01.10.21 | 18:00 | Žlobin | Junost Minsk | 4:3sn | 1:2,1:0,1:1,0:0,4:3 | |
29.09.21 | 18:00 | Žlobin | Shakhtar Soligorsk | 4:3sn | 0:0,3:2,0:1,0:0,2:0 | |
25.09.21 | 13:00 | Vitebsk | Žlobin | 2:5 | 1:3,0:0,1:2 | |
23.09.21 | 18:00 | Vitebsk | Žlobin | 0:6 | 0:1,0:1,0:4 | |
19.09.21 | 12:45 | Žlobin | Brest | 1:2sn | 0:1,1:0,0:0,0:0,2:3 | |
17.09.21 | 18:00 | Žlobin | Lida | 2:1pp | 1:0,0:0,0:1,1:0 | |
15.09.21 | 18:00 | Žlobin | Něman Grodno | 1:2 | 1:0,0:0,0:2 | |
10.09.21 | 18:00 | Žlobin | Novopolock | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
08.09.21 | 17:45 | Žlobin | Novopolock | 2:1sn | 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0 | |
04.09.21 | 12:45 | Dinamo Maladzyechna | Žlobin | 3:0 | 1:0,1:0,1:0 | |
02.09.21 | 18:00 | Junost Minsk | Žlobin | 3:4pp | 1:1,1:0,1:2,0:1 | |
31.08.21 | 17:45 | Shakhtar Soligorsk | Žlobin | 3:4 | 0:1,2:2,1:1 |
Gomel
nenájdený žiadny zápas
Žlobin
nenájdený žiadny zápas
Žiadne info