Žlobin VS Gomel
Žlobin |
Gomel |
not win --0--0---0
not lost --0--0---0
Žlobin (T1) VS Gomel (T2)
Žlobin
Gomel
Zaujímavé
Žlobin
- Žlobin ťahá aktuálne sériu 5 výhier v rade.
- Žlobin už 5 zápasov v rade neprehrali.
- Žlobin už 7 zápasov v rade neremízovali.
Gomel
- 64% (23 z 36) výhier mužstva Gomel.
- 25 z celkového počtu 36 zápasov tímu Gomel skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 69%.
- Gomel už 5 zápasov v rade neremízovali.
H2H
- Až 27% vzájomných zápasov (8 z 30) skončilo remízou.
- Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 18 z 30 vzájomných zápasov, čo je 60%.
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Bielorusko / Ekstralegue / 2020/2021 | ||||||
09.01.2021 | 15:00 | Gomel | Žlobin | 5:6 | 2:1,2:2,1:3 | |
14.11.2020 | 11:00 | Žlobin | Gomel | 0:1 | -:-,-:-,-:- | |
20.10.2020 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 5:4 | 2:0,1:3,2:1 | |
29.09.2020 | 18:00 | Žlobin | Gomel | 5:4pp | 3:1,1:2,0:1,1:0 | |
07.09.2020 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 1:4 | 0:0,0:3,1:1 | |
18.08.2020 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 5:4 | 1:0,1:2,3:2 | |
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020 | ||||||
24.02.2020 | 17:00 | Žlobin | Gomel | 1:2pp | 0:1,0:0,1:0,0:1 | |
01.02.2020 | 16:00 | Žlobin | Gomel | 4:3ppsn | 0:0,1:1,2:2,0:0,2:1 | |
21.01.2020 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 4:3 | 2:0,0:2,2:1 | |
04.01.2020 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 4:5 | 1:2,1:2,2:1 | |
17.12.2019 | 17:00 | Žlobin | Gomel | 1:2ppsn | 1:0,0:0,0:1,0:0,1:2 | |
05.12.2019 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 2:5 | 0:1,1:4,1:0 | |
02.11.2019 | 15:00 | Gomel | Žlobin | 3:4 | 1:2,2:1,0:1 | |
26.10.2019 | 16:00 | Žlobin | Gomel | 2:3pp | 1:0,0:0,1:2,0:1 | |
22.09.2019 | 16:00 | Žlobin | Gomel | 1:3 | 0:0,0:2,1:1 | |
08.09.2019 | 16:00 | Gomel | Žlobin | 0:2 | 0:0,0:1,0:1 | |
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019 | ||||||
09.02.2019 | 11:00 | Gomel | Žlobin | 2:1pp | 0:0,1:1,0:0,1:0 | |
22.01.2019 | 17:00 | Žlobin | Gomel | 3:2 | 2:0,0:2,1:0 | |
22.12.2018 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 3:0 | 0:0,2:0,1:0 | |
15.12.2018 | 11:00 | Žlobin | Gomel | 1:2 | 1:2,0:0,0:0 | |
30.10.2018 | 17:00 | Žlobin | Gomel | 1:0ppsn | 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1 | |
20.10.2018 | 12:00 | Gomel | Žlobin | 1:2pp | 0:0,0:0,1:1,0:1 | |
22.09.2018 | 12:00 | Žlobin | Gomel | 1:3 | 0:1,0:1,1:1 | |
11.09.2018 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 2:1 | 0:0,1:1,1:0 | |
10.08.2018 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 5:3 | 2:1,2:0,1:2 | |
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018 | ||||||
24.02.2018 | 15:00 | Gomel | Žlobin | 2:0 | 0:0,0:0,2:0 | |
20.01.2018 | 17:00 | Žlobin | Gomel | 2:4 | 0:2,2:1,0:1 | |
28.12.2017 | 17:00 | Gomel | Žlobin | 3:0 | 0:0,3:0,0:0 | |
14.10.2017 | 12:00 | Žlobin | Gomel | 4:2 | 0:0,2:1,2:1 | |
12.10.2017 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 1:0 | 0:0,1:0,0:0 |
Žlobin |
8 - 8 - 14 |
Gomel |
Žlobin
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
14.01.21 | 17:00 | Něman Grodno | Žlobin | 2:4 | 1:1,0:2,1:1 | |
12.01.21 | 16:45 | Dinamo Maladzyechna | Žlobin | 2:7 | 1:0,0:2,1:5 | |
09.01.21 | 15:00 | Gomel | Žlobin | 5:6 | 2:1,2:2,1:3 | |
29.12.20 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | Žlobin | 1:3 | 0:1,1:1,0:1 | |
27.12.20 | 15:00 | Lokomotiv Orsha | Žlobin | 1:3 | 0:1,0:2,1:0 | |
24.12.20 | 17:00 | Žlobin | Junost Minsk | 0:2 | 0:0,0:1,0:1 | |
22.12.20 | 17:00 | Žlobin | Shakhtar Soligorsk | 4:5 | 0:1,3:3,1:1 | |
12.12.20 | 15:00 | Žlobin | Něman Grodno | 3:2pp | 0:0,1:1,1:1,1:0 | |
10.12.20 | 17:00 | Žlobin | Dinamo Maladzyechna | 4:3sn | 1:1,1:0,1:2,0:0,2:1 | |
05.12.20 | 15:00 | Žlobin | Khimvolokno Mogilev | 9:0 | 2:0,3:0,4:0 | |
03.12.20 | 17:00 | Žlobin | Lokomotiv Orsha | 4:2 | 2:1,1:1,1:0 | |
29.11.20 | 15:00 | Shakhtar Soligorsk | Žlobin | 4:3 | 2:1,1:0,1:2 | |
27.11.20 | 17:00 | Junost Minsk | Žlobin | 5:1 | 2:0,0:0,3:1 | |
25.11.20 | 17:00 | Junost Minsk | Žlobin | 5:4 | 1:1,1:3,3:0 | |
21.11.20 | 15:00 | Dinamo Maladzyechna | Žlobin | 3:1 | 1:0,1:1,1:0 | |
29.10.20 | 17:00 | Žlobin | Shakhtar Soligorsk | 0:6 | 0:2,0:2,0:2 | |
24.10.20 | 11:15 | Lokomotiv Orsha | Žlobin | 1:2sn | 0:1,1:0,0:0,0:0,2:3 | |
22.10.20 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Žlobin | 1:6 | 0:3,0:3,1:0 | |
20.10.20 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 5:4 | 2:0,1:3,2:1 | |
17.10.20 | 16:00 | Žlobin | Lokomotiv Orsha | 1:4 | 0:0,1:3,0:1 | |
15.10.20 | 18:00 | Žlobin | Khimvolokno Mogilev | 5:4 | 2:2,2:0,1:2 | |
08.10.20 | 18:00 | Shakhtar Soligorsk | Žlobin | 4:3sn | 2:0,1:2,0:1,0:0,2:0 | |
04.10.20 | 12:00 | Něman Grodno | Žlobin | 0:4 | 0:1,0:1,0:2 | |
03.10.20 | 16:00 | Něman Grodno | Žlobin | 0:5 | 0:3,0:0,0:2 | |
01.10.20 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Žlobin | 3:2 | 1:0,1:1,1:1 | |
29.09.20 | 18:00 | Žlobin | Gomel | 5:4pp | 3:1,1:2,0:1,1:0 | |
26.09.20 | 16:00 | Žlobin | Něman Grodno | 3:4 | 1:0,1:3,1:1 | |
24.09.20 | 18:00 | Žlobin | Dinamo Maladzyechna | 3:2pp | 1:1,1:0,0:1,1:0 | |
19.09.20 | 16:00 | Žlobin | Junost Minsk | 4:2 | 1:0,3:1,0:1 | |
17.09.20 | 18:00 | Žlobin | Shakhtar Soligorsk | 2:3pp | 0:1,1:0,1:1,0:1 | |
12.09.20 | 16:00 | Lokomotiv Orsha | Žlobin | 3:4pp | 1:2,1:1,1:0,0:1 | |
10.09.20 | 18:00 | Khimvolokno Mogilev | Žlobin | 3:2 | 0:1,2:0,1:1 | |
07.09.20 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 1:4 | 0:0,0:3,1:1 | |
14.11.20 | 11:00 | Žlobin | Gomel | 0:1 | -:-,-:-,-:- | |
12.11.20 | 17:00 | Žlobin | Něman Grodno | 0:1 | -:-,-:-,-:- | |
10.11.20 | 17:00 | Žlobin | Dinamo Maladzyechna | 0:1 | -:-,-:-,-:- | |
31.10.20 | 15:00 | Žlobin | Junost Minsk | 0:1 | -:-,-:-,-:- |
Gomel
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
14.01.21 | 16:45 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 2:6 | 0:1,1:3,1:2 | |
12.01.21 | 16:30 | Něman Grodno | Gomel | 1:3 | 0:2,1:1,0:0 | |
09.01.21 | 15:00 | Gomel | Žlobin | 5:6 | 2:1,2:2,1:3 | |
29.12.20 | 15:30 | Lokomotiv Orsha | Gomel | 1:4 | 1:1,0:2,0:1 | |
27.12.20 | 15:00 | Khimvolokno Mogilev | Gomel | 3:2 | 0:0,1:1,2:1 | |
24.12.20 | 17:30 | Gomel | Shakhtar Soligorsk | 2:3pp | 0:2,2:0,0:0,0:1 | |
22.12.20 | 17:30 | Gomel | Junost Minsk | 1:3 | 1:2,0:1,0:0 | |
12.12.20 | 16:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 3:1 | 2:1,0:0,1:0 | |
10.12.20 | 16:30 | Gomel | Něman Grodno | 4:2 | 2:0,1:1,1:1 | |
05.12.20 | 15:00 | Gomel | Lokomotiv Orsha | 5:1 | 1:0,4:1,0:0 | |
03.12.20 | 17:00 | Gomel | Khimvolokno Mogilev | 4:0 | 1:0,1:0,2:0 | |
29.11.20 | 15:00 | Junost Minsk | Gomel | 4:2 | 3:0,1:2,0:0 | |
27.11.20 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | Gomel | 5:1 | 4:0,1:1,0:0 | |
21.11.20 | 15:00 | Něman Grodno | Gomel | 1:3 | 0:1,1:0,0:2 | |
19.11.20 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 1:0 | 1:0,0:0,0:0 | |
12.11.20 | 15:45 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 3:2pp | 0:0,0:0,2:2,1:0 | |
10.11.20 | 18:15 | Gomel | Něman Grodno | 3:2 | 1:0,0:1,2:1 | |
31.10.20 | 10:15 | Gomel | Shakhtar Soligorsk | 2:0 | 0:0,1:0,1:0 | |
29.10.20 | 15:45 | Gomel | Junost Minsk | 1:5 | 0:1,0:2,1:2 | |
24.10.20 | 16:00 | Khimvolokno Mogilev | Gomel | 0:2 | 0:0,0:1,0:1 | |
22.10.20 | 18:00 | Lokomotiv Orsha | Gomel | 2:3 | 1:1,0:1,1:1 | |
20.10.20 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 5:4 | 2:0,1:3,2:1 | |
17.10.20 | 11:15 | Gomel | Khimvolokno Mogilev | 4:1 | 0:0,4:0,0:1 | |
15.10.20 | 18:00 | Gomel | Lokomotiv Orsha | 4:1 | 1:0,3:0,0:1 | |
10.10.20 | 12:00 | Shakhtar Soligorsk | Gomel | 2:1pp | 0:0,1:1,0:0,1:0 | |
03.10.20 | 16:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 1:4 | 1:1,0:2,0:1 | |
01.10.20 | 17:30 | Něman Grodno | Gomel | 4:3sn | 0:3,1:0,2:0,0:0,4:3 | |
29.09.20 | 18:00 | Žlobin | Gomel | 5:4pp | 3:1,1:2,0:1,1:0 | |
26.09.20 | 16:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 3:2 | 1:0,2:2,0:0 | |
24.09.20 | 18:00 | Gomel | Něman Grodno | 2:1 | 0:1,2:0,0:0 | |
19.09.20 | 16:00 | Gomel | Shakhtar Soligorsk | 3:1 | 2:1,1:0,0:0 | |
17.09.20 | 18:00 | Gomel | Junost Minsk | 4:1 | 1:1,1:0,2:0 | |
12.09.20 | 16:00 | Khimvolokno Mogilev | Gomel | 1:4 | 0:1,1:2,0:1 | |
10.09.20 | 18:00 | Lokomotiv Orsha | Gomel | 2:5 | 1:0,0:3,1:2 | |
07.09.20 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 1:4 | 0:0,0:3,1:1 | |
14.11.20 | 11:00 | Žlobin | Gomel | 0:1 | -:-,-:-,-:- |
Žlobin
nenájdený žiadny zápas
Gomel
nenájdený žiadny zápas
Žiadne info