Novopolock VS Něman Grodno


Novopolock

Něman Grodno

not draw --4--0---0
not win --3--0---0
not lost --3--0---0

Novopolock (T1) VS Něman Grodno (T2)

Novopolock

Něman Grodno

Zaujímavé

Novopolock

  • Počet remíz tímu Novopolock je až 2 z celkového počtu 7 zápasov, čo je až 29%.
  • Až 6 zápasov tímu Novopolock skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 7 zápasov, to je až 86%.
  • Novopolock už 4 zápasov v rade neremízovali.

Něman Grodno

  • 57% prehier (4 zápasov) z celkového počtu 7 tímu Něman Grodno.
  • Tím Něman Grodno odohral až 5 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 71% z celkového počtu 7 zápasov.
  • Něman Grodno už 7 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 60% vzájomných zápasov, čo je 6 výhier z 10 zápasov.
  • 30% vzájomných zápasov (3 z 10) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 10 vzájomných zápasov, čo je 70%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
10.12.2021 17:00 Něman Grodno Novopolock under 2:3ppsn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:2
28.10.2021 17:45 Novopolock Něman Grodno under 2:3pp 2:1,0:0,0:1,0:1
30.09.2021 18:00 Něman Grodno Novopolock under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
03.09.2021 18:00 Novopolock Něman Grodno under 3:0 1:0,1:0,1:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
06.03.2018 17:00 Novopolock Něman Grodno over 4:8 0:3,2:3,2:2
05.03.2018 17:00 Novopolock Něman Grodno under 1:3 1:0,0:1,0:2
02.03.2018 17:00 Něman Grodno Novopolock under 5:0 1:0,2:0,2:0
01.03.2018 17:00 Něman Grodno Novopolock over 7:2 1:1,4:0,2:1
25.11.2017 11:00 Něman Grodno Novopolock over 4:2 1:1,2:1,1:0
10.09.2017 12:00 Novopolock Něman Grodno under 1:2 0:0,1:0,0:2

Novopolock

1 - 3 - 6

Něman Grodno

Novopolock


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.09.22 18:00 Novopolock Žlobin under 1:2 0:1,1:1,0:0
17.09.22 16:00 Novopolock Žlobin under 2:3 1:0,0:1,1:2
13.09.22 17:55 Lokomotiv Orsha Novopolock over 5:2 2:0,3:1,0:1
11.09.22 13:00 Lokomotiv Orsha Novopolock under 1:2 0:0,1:1,0:1
06.09.22 18:00 Novopolock Brest under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
04.09.22 16:00 Novopolock Brest under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
01.09.22 18:00 Dinamo Maladzyechna Novopolock under 2:3 2:1,0:1,0:1

Něman Grodno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.09.22 13:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha over 4:6 3:1,1:2,0:3
16.09.22 18:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha over 3:5 1:1,0:0,2:4
13.09.22 18:00 Brest Něman Grodno under 3:1 0:1,1:0,2:0
11.09.22 16:00 Brest Něman Grodno over 4:7 1:1,2:2,1:4
06.09.22 18:25 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:1 0:0,0:1,2:0
04.09.22 13:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 7:2 2:2,3:0,2:0
01.09.22 18:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno over 4:2 1:0,3:0,0:2

Novopolock


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
05.10.2022 18:00 Novopolock Vitebsk H2H
07.10.2022 18:00 Novopolock Vitebsk H2H
10.10.2022 18:00 Junost Minsk Novopolock H2H
12.10.2022 18:00 Junost Minsk Novopolock H2H
16.10.2022 16:00 Novopolock Gomel H2H
18.10.2022 18:00 Novopolock Gomel H2H
23.10.2022 13:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock H2H
25.10.2022 18:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock H2H
28.10.2022 18:00 Novopolock Shakhtar Soligorsk H2H
30.10.2022 15:00 Novopolock Shakhtar Soligorsk H2H
03.11.2022 17:00 Novopolock Dinamo Maladzyechna H2H
05.11.2022 12:00 Novopolock Dinamo Maladzyechna H2H
15.11.2022 17:00 Brest Novopolock H2H
17.11.2022 17:00 Brest Novopolock H2H
20.11.2022 15:00 Novopolock Lokomotiv Orsha H2H
22.11.2022 17:00 Novopolock Lokomotiv Orsha H2H
26.11.2022 15:00 Žlobin Novopolock H2H
28.11.2022 17:00 Žlobin Novopolock H2H
02.12.2022 17:00 Něman Grodno Novopolock H2H
04.12.2022 12:00 Něman Grodno Novopolock H2H
09.12.2022 17:00 Novopolock Lida H2H
11.12.2022 15:00 Novopolock Lida H2H
19.12.2022 17:00 Vitebsk Novopolock H2H
21.12.2022 17:00 Vitebsk Novopolock H2H
28.12.2022 17:00 Novopolock Junost Minsk H2H
30.12.2022 17:00 Novopolock Junost Minsk H2H
04.01.2023 17:00 Dinamo Maladzyechna Novopolock H2H
07.01.2023 12:00 Gomel Novopolock H2H
09.01.2023 17:00 Gomel Novopolock H2H
13.01.2023 17:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev H2H
15.01.2023 12:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev H2H
18.01.2023 17:00 Shakhtar Soligorsk Novopolock H2H
20.01.2023 17:00 Shakhtar Soligorsk Novopolock H2H
23.01.2023 17:00 Novopolock Dinamo Maladzyechna H2H
25.01.2023 17:00 Novopolock Junost Minsk H2H
27.01.2023 17:00 Novopolock Shakhtar Soligorsk H2H
01.02.2023 17:00 Lida Novopolock H2H
03.02.2023 17:00 Něman Grodno Novopolock H2H
05.02.2023 12:00 Brest Novopolock H2H
14.02.2023 17:00 Novopolock Žlobin H2H
16.02.2023 17:00 Lokomotiv Orsha Novopolock H2H
18.02.2023 12:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev H2H
22.02.2023 17:00 Gomel Novopolock H2H
24.02.2023 17:00 Vitebsk Novopolock H2H

Něman Grodno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.10.2022 16:00 Něman Grodno Žlobin H2H
04.10.2022 18:00 Něman Grodno Lida H2H
06.10.2022 18:00 Něman Grodno Lida H2H
10.10.2022 18:00 Vitebsk Něman Grodno H2H
12.10.2022 18:00 Vitebsk Něman Grodno H2H
17.10.2022 18:00 Něman Grodno Junost Minsk H2H
19.10.2022 18:00 Něman Grodno Junost Minsk H2H
22.10.2022 16:00 Gomel Něman Grodno H2H
24.10.2022 18:00 Gomel Něman Grodno H2H
29.10.2022 13:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev H2H
31.10.2022 17:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev H2H
03.11.2022 17:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk H2H
05.11.2022 15:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk H2H
15.11.2022 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno H2H
17.11.2022 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno H2H
20.11.2022 15:00 Něman Grodno Brest H2H
22.11.2022 17:00 Něman Grodno Brest H2H
27.11.2022 15:00 Lokomotiv Orsha Něman Grodno H2H
29.11.2022 17:00 Lokomotiv Orsha Něman Grodno H2H
02.12.2022 17:00 Něman Grodno Novopolock H2H
04.12.2022 12:00 Něman Grodno Novopolock H2H
08.12.2022 17:00 Žlobin Něman Grodno H2H
10.12.2022 15:00 Žlobin Něman Grodno H2H
20.12.2022 17:00 Lida Něman Grodno H2H
22.12.2022 17:00 Lida Něman Grodno H2H
27.12.2022 17:00 Něman Grodno Vitebsk H2H
29.12.2022 17:00 Něman Grodno Vitebsk H2H
04.01.2023 17:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno H2H
06.01.2023 17:00 Junost Minsk Něman Grodno H2H
08.01.2023 15:00 Junost Minsk Něman Grodno H2H
12.01.2023 17:00 Něman Grodno Gomel H2H
14.01.2023 15:00 Něman Grodno Gomel H2H
18.01.2023 17:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno H2H
20.01.2023 17:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno H2H
24.01.2023 17:00 Žlobin Něman Grodno H2H
26.01.2023 17:00 Gomel Něman Grodno H2H
28.01.2023 12:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno H2H
01.02.2023 17:00 Něman Grodno Vitebsk H2H
03.02.2023 17:00 Něman Grodno Novopolock H2H
05.02.2023 12:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha H2H
15.02.2023 17:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno H2H
17.02.2023 17:00 Něman Grodno Junost Minsk H2H
19.02.2023 12:00 Brest Něman Grodno H2H
23.02.2023 17:00 Něman Grodno Lida H2H
25.02.2023 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna H2H

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 11 7 1 1 0 18 39 21 19
2. Vitebsk 11 6 1 2 -1 7 30 23 18
3. Lokomotiv Orsha 11 5 1 2 0 17 44 27 16
4. Žlobin 10 3 2 1 1 8 32 24 15
5. Junost Minsk 10 3 2 0 3 10 23 13 14
6. Brest 10 1 2 2 1 -1 24 25 12
7. Něman Grodno 10 5 0 0 5 3 34 31 10
8. Novopolock 11 1 2 0 6 -5 21 26 10
9. Gomel 10 2 1 1 4 2 25 23 9
10. Lida 11 1 1 1 6 -17 21 38 7
11. Dinamo Maladzyechna 10 2 0 2 4 -12 16 28 6
12. Khimvolokno Mogilev 11 -1 1 2 6 -30 17 47 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 11 7 1 1 0 18 39 21 19
2. Vitebsk 11 6 1 2 -1 7 30 23 18
3. Lokomotiv Orsha 11 5 1 2 0 17 44 27 16
4. Žlobin 10 3 2 1 1 8 32 24 15
5. Junost Minsk 10 3 2 0 3 10 23 13 14
6. Brest 10 1 2 2 1 -1 24 25 12
7. Něman Grodno 10 5 0 0 5 3 34 31 10
8. Novopolock 11 1 2 0 6 -5 21 26 10
9. Gomel 10 2 1 1 4 2 25 23 9
10. Lida 11 1 1 1 6 -17 21 38 7
11. Dinamo Maladzyechna 10 2 0 2 4 -12 16 28 6
12. Khimvolokno Mogilev 11 -1 1 2 6 -30 17 47 4

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 5 2 1 1 -1 6 15 9 9
2. Vitebsk 6 4 1 0 0 10 21 11 12
3. Lokomotiv Orsha 6 2 1 1 0 11 23 12 9
4. Žlobin 5 1 1 0 2 4 18 14 6
5. Junost Minsk 5 3 0 0 2 3 12 9 6
6. Brest 5 0 1 0 3 -5 10 15 4
7. Něman Grodno 5 2 0 0 3 0 17 17 4
8. Novopolock 6 -2 2 0 4 -4 10 14 4
9. Gomel 4 1 0 1 1 3 13 10 3
10. Lida 6 1 0 1 3 -9 13 22 3
11. Dinamo Maladzyechna 5 1 0 2 0 -4 7 11 4
12. Khimvolokno Mogilev 5 0 0 1 3 -15 4 19 1
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 6 4 1 0 0 10 21 11 12
2. Shakhtar Soligorsk 5 2 1 1 -1 6 15 9 9
3. Lokomotiv Orsha 6 2 1 1 0 11 23 12 9
4. Junost Minsk 5 3 0 0 2 3 12 9 6
5. Žlobin 5 1 1 0 2 4 18 14 6
6. Dinamo Maladzyechna 5 1 0 2 0 -4 7 11 4
7. Novopolock 6 -2 2 0 4 -4 10 14 4
8. Brest 5 0 1 0 3 -5 10 15 4
9. Něman Grodno 5 2 0 0 3 0 17 17 4
10. Gomel 4 1 0 1 1 3 13 10 3
11. Lida 6 1 0 1 3 -9 13 22 3
12. Khimvolokno Mogilev 5 0 0 1 3 -15 4 19 1

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 6 5 0 0 1 12 24 12 10
2. Vitebsk 5 2 0 2 -1 -3 9 12 6
3. Lokomotiv Orsha 5 3 0 1 0 6 21 15 7
4. Žlobin 5 2 1 1 -1 4 14 10 9
5. Junost Minsk 5 0 2 0 1 7 11 4 8
6. Brest 5 1 1 2 -2 4 14 10 8
7. Něman Grodno 5 3 0 0 2 3 17 14 6
8. Novopolock 5 3 0 0 2 -1 11 12 6
9. Gomel 6 1 1 0 3 -1 12 13 6
10. Lida 5 0 1 0 3 -8 8 16 4
11. Dinamo Maladzyechna 5 1 0 0 4 -8 9 17 2
12. Khimvolokno Mogilev 6 -1 1 1 3 -15 13 28 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 6 5 0 0 1 12 24 12 10
2. Žlobin 5 2 1 1 -1 4 14 10 9
3. Junost Minsk 5 0 2 0 1 7 11 4 8
4. Brest 5 1 1 2 -2 4 14 10 8
5. Lokomotiv Orsha 5 3 0 1 0 6 21 15 7
6. Novopolock 5 3 0 0 2 -1 11 12 6
7. Vitebsk 5 2 0 2 -1 -3 9 12 6
8. Gomel 6 1 1 0 3 -1 12 13 6
9. Něman Grodno 5 3 0 0 2 3 17 14 6
10. Lida 5 0 1 0 3 -8 8 16 4
11. Khimvolokno Mogilev 6 -1 1 1 3 -15 13 28 3
12. Dinamo Maladzyechna 5 1 0 0 4 -8 9 17 2