Västerviks VS Bjorkloven


Västerviks

Bjorkloven

Västerviks (T1) VS Bjorkloven (T2)

Västerviks

Bjorkloven

Zaujímavé

Västerviks

  • Počet remíz tímu Västerviks je až 17 z celkového počtu 57 zápasov, čo je až 30%.
  • Až 35 zápasov tímu Västerviks skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 57 zápasov, to je až 61%.
  • Västerviks už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Västerviks už 4 zápasov v rade neremízovali.
  • Västerviks už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Bjorkloven

  • 27% zápasov tímu Bjorkloven skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 14 z celkového počtu 52 zápasov.
  • 33 z celkového počtu 52 zápasov tímu Bjorkloven skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 63%.

H2H

  • 38% vzájomných zápasov (3 z 8) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Švédsko / Allsvenskan / 2018/2019
11.02.2019 19:00 Västerviks Bjorkloven under 2:3 1:1,1:1,0:1
29.12.2018 18:00 Västerviks Bjorkloven over 4:3ppsn 1:1,1:1,1:1,0:0,2:1
21.11.2018 19:00 Bjorkloven Västerviks under 3:0 1:0,1:0,1:0
19.10.2018 19:00 Bjorkloven Västerviks over 3:4sn 0:3,1:0,2:0,0:0,0:1
Švédsko / Allsvenskan / 2017/2018
04.03.2018 16:00 Bjorkloven Västerviks under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,2:1
19.01.2018 19:00 Västerviks Bjorkloven over 5:3 1:1,3:0,1:2
02.12.2017 15:15 Bjorkloven Västerviks over 1:6 0:1,0:2,1:3
20.10.2017 19:00 Västerviks Bjorkloven under 2:0 1:0,0:0,1:0

Västerviks

3 - 3 - 2

Bjorkloven

Västerviks


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.03.19 19:00 Västerviks Karlskoga BIK over 5:4 2:1,1:2,2:1
18.03.19 19:00 Modo Västerviks over 5:1 1:0,1:0,3:1
16.03.19 18:00 Leksand IF Västerviks under 4:1 2:0,1:0,1:1
14.03.19 19:00 Västerviks Vasteras under 1:2 1:1,0:0,0:1
12.03.19 19:00 Karlskrona HK Västerviks under 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,2:1
08.03.19 19:00 Västerviks Vita Hästen under 2:0 0:0,1:0,1:0
06.03.19 19:00 Tingsryds AIF Västerviks under 1:2 1:2,0:0,0:0
01.03.19 19:00 Västerviks Almtuna IS over 3:4pp 1:2,1:0,1:1,0:1
27.02.19 19:00 Västerviks Oskarshamn under 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:0
22.02.19 19:00 Västerviks Tingsryds AIF under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
19.02.19 19:00 Västerviks Pantern under 4:1 2:0,2:1,0:0
16.02.19 18:00 Oskarshamn Västerviks under 0:3 0:1,0:0,0:2
11.02.19 19:00 Västerviks Bjorkloven under 2:3 1:1,1:1,0:1
09.02.19 15:15 Västerviks Sodertalje SK under 4:1 3:0,1:1,0:0
06.02.19 19:00 Vita Hästen Västerviks over 4:2 0:0,2:1,2:1
01.02.19 19:00 Västerviks Modo under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
30.01.19 19:00 Vasteras Västerviks under 3:0 0:0,1:0,2:0
25.01.19 19:00 Karlskoga BIK Västerviks under 0:1 0:0,0:0,0:1
23.01.19 19:00 Västerviks Tingsryds AIF under 4:1 1:0,1:0,2:1
19.01.19 15:15 Karlskrona HK Västerviks over 5:2 2:1,2:0,1:1
16.01.19 19:00 Leksand IF Västerviks under 3:2 1:0,1:1,1:1
11.01.19 19:00 AIK Stockholm Västerviks over 5:2 3:0,0:1,2:1
09.01.19 19:00 Västerviks Almtuna IS under 3:2 1:1,1:0,1:1
06.01.19 17:30 Pantern Västerviks over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
04.01.19 19:00 Västerviks Oskarshamn under 3:1 2:0,0:0,1:1
29.12.18 18:00 Västerviks Bjorkloven over 4:3sn 1:1,1:1,1:1,0:0,2:1
26.12.18 15:15 Västerviks Sodertalje SK under 2:3pp 1:2,1:0,0:0,0:1
20.12.18 19:00 Modo Västerviks over 2:4 1:1,1:2,0:1
15.12.18 15:15 Vasteras Västerviks over 1:6 0:2,0:1,1:3
12.12.18 19:00 Karlskoga BIK Västerviks under 3:2pp 0:0,2:1,0:1,1:0
07.12.18 19:00 Västerviks Karlskrona HK under 1:2 1:0,0:1,0:1
05.12.18 19:00 Västerviks Leksand IF under 3:0 0:0,1:0,2:0
02.12.18 15:00 Västerviks AIK Stockholm under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
30.11.18 19:00 Almtuna IS Västerviks under 1:4 0:1,0:2,1:1
28.11.18 19:00 Västerviks Pantern over 3:5 1:2,2:1,0:2
25.11.18 15:00 Västerviks Karlskoga BIK over 4:6 2:1,2:1,0:4
23.11.18 19:00 Västerviks Modo under 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,2:1
21.11.18 19:00 Bjorkloven Västerviks under 3:0 1:0,1:0,1:0
18.11.18 15:00 Sodertalje SK Västerviks over 2:6 2:2,0:0,0:4
16.11.18 19:00 Västerviks Vita Hästen over 6:0 1:0,4:0,1:0
14.11.18 19:00 Västerviks Vasteras over 2:4 1:1,1:1,0:2
12.11.18 19:00 AIK Stockholm Västerviks over 4:3pp 0:1,2:0,1:2,1:0
07.11.18 19:00 Oskarshamn Västerviks over 4:2 2:0,1:1,1:1
04.11.18 15:00 Karlskrona HK Västerviks under 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,2:3
02.11.18 19:00 Västerviks Leksand IF under 1:4 0:1,1:0,0:3
26.10.18 19:00 Pantern Västerviks over 3:4 1:1,0:3,2:0
19.10.18 19:00 Bjorkloven Västerviks over 3:4sn 0:3,1:0,2:0,0:0,0:1
17.10.18 19:00 Sodertalje SK Västerviks under 3:0 0:0,1:0,2:0
14.10.18 17:30 Vita Hästen Västerviks under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,2:3
12.10.18 19:00 Modo Västerviks over 5:2 2:0,1:2,2:0
10.10.18 19:00 Västerviks Vasteras under 0:2 0:0,0:1,0:1
06.10.18 18:00 Västerviks Karlskoga BIK over 4:3sn 1:0,1:2,1:1,0:0,1:0
03.10.18 19:00 Tingsryds AIF Västerviks under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:2
28.09.18 19:00 Västerviks Karlskrona HK under 3:2 2:1,0:1,0:0
26.09.18 19:00 Leksand IF Västerviks over 4:2 1:0,1:1,2:1
23.09.18 15:00 Västerviks AIK Stockholm under 1:2 0:0,0:1,1:1
21.09.18 19:00 Almtuna IS Västerviks under 4:1 1:0,1:0,2:1
ukáž viac

Bjorkloven


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
08.03.19 19:00 Leksand IF Bjorkloven over 4:2 1:2,1:0,2:0
06.03.19 19:00 Bjorkloven Pantern over 5:2 2:2,1:0,2:0
01.03.19 19:00 Modo Bjorkloven under 4:1 1:0,2:0,1:1
27.02.19 19:00 Bjorkloven Tingsryds AIF under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
22.02.19 19:00 Pantern Bjorkloven under 3:2 1:0,2:2,0:0
20.02.19 19:00 Karlskoga BIK Bjorkloven under 4:1 2:0,0:0,2:1
15.02.19 19:00 Bjorkloven Tingsryds AIF over 6:1 2:0,4:1,0:0
11.02.19 19:00 Västerviks Bjorkloven under 2:3 1:1,1:1,0:1
09.02.19 18:00 Karlskrona HK Bjorkloven under 4:1 1:0,1:1,2:0
06.02.19 19:00 Bjorkloven Leksand IF under 1:4 1:1,0:3,0:0
02.02.19 15:15 AIK Stockholm Bjorkloven over 7:2 2:0,3:1,2:1
30.01.19 19:00 Bjorkloven Almtuna IS under 2:1 2:0,0:1,0:0
25.01.19 19:00 Bjorkloven Vasteras under 3:2 0:1,1:0,2:1
23.01.19 19:00 Pantern Bjorkloven under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
19.01.19 18:00 Bjorkloven Oskarshamn over 3:4pp 1:0,2:2,0:1,0:1
16.01.19 19:00 Sodertalje SK Bjorkloven under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
12.01.19 15:15 Bjorkloven Vita Hästen under 0:2 0:0,0:1,0:1
09.01.19 19:00 Modo Bjorkloven under 2:3pp 0:0,0:1,2:1,0:1
06.01.19 17:30 Bjorkloven Karlskoga BIK under 0:2 0:1,0:0,0:1
03.01.19 19:00 Tingsryds AIF Bjorkloven over 6:2 3:0,0:1,3:1
29.12.18 18:00 Västerviks Bjorkloven over 4:3sn 1:1,1:1,1:1,0:0,2:1
27.12.18 19:00 Karlskrona HK Bjorkloven under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
20.12.18 19:00 Bjorkloven AIK Stockholm under 3:2 0:0,1:1,2:1
14.12.18 19:00 Almtuna IS Bjorkloven under 2:3 1:1,1:1,0:1
12.12.18 19:00 Vasteras Bjorkloven over 5:4pp 1:1,2:2,1:1,1:0
07.12.18 19:00 Oskarshamn Bjorkloven under 3:1 1:0,2:0,0:1
05.12.18 19:00 Bjorkloven Sodertalje SK under 3:0 2:0,0:0,1:0
02.12.18 18:30 Vita Hästen Bjorkloven over 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
30.11.18 19:00 Bjorkloven Modo over 3:4sn 0:2,2:1,1:0,0:0,0:1
28.11.18 19:00 Karlskoga BIK Bjorkloven over 6:3 1:0,3:3,2:0
25.11.18 15:00 Bjorkloven Vasteras over 5:4 1:0,3:2,1:2
23.11.18 19:00 AIK Stockholm Bjorkloven under 2:1 1:1,1:0,0:0
21.11.18 19:00 Bjorkloven Västerviks under 3:0 1:0,1:0,1:0
19.11.18 19:00 Bjorkloven Karlskrona HK under 1:0 1:0,0:0,0:0
16.11.18 19:00 Leksand IF Bjorkloven under 2:1 1:0,1:0,0:1
14.11.18 19:00 Bjorkloven Almtuna IS over 4:7 1:1,2:5,1:1
06.11.18 19:00 Bjorkloven Leksand IF under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
04.11.18 15:00 Bjorkloven Oskarshamn under 3:2 0:1,3:0,0:1
02.11.18 19:00 Sodertalje SK Bjorkloven under 3:0 2:0,1:0,0:0
31.10.18 19:00 Bjorkloven Vita Hästen over 4:3 0:1,4:1,0:1
26.10.18 19:00 Bjorkloven Karlskoga BIK over 4:2 0:0,2:2,2:0
24.10.18 19:00 Tingsryds AIF Bjorkloven under 2:3sn 1:0,0:0,1:2,0:0,0:0
19.10.18 19:00 Bjorkloven Västerviks over 3:4sn 0:3,1:0,2:0,0:0,0:1
17.10.18 19:00 Bjorkloven Karlskrona HK over 4:5 2:2,1:2,1:1
12.10.18 19:00 Bjorkloven AIK Stockholm under 1:2 1:2,0:0,0:0
10.10.18 19:00 Almtuna IS Bjorkloven under 2:0 2:0,0:0,0:0
06.10.18 15:15 Vasteras Bjorkloven under 0:2 0:0,0:2,0:0
03.10.18 19:00 Bjorkloven Pantern under 1:3 0:0,0:2,1:1
29.09.18 18:00 Oskarshamn Bjorkloven under 3:0 2:0,1:0,0:0
26.09.18 19:00 Bjorkloven Sodertalje SK over 5:2 0:0,2:1,3:1
23.09.18 17:30 Vita Hästen Bjorkloven over 3:4sn 2:1,1:0,0:2,0:0,1:2
21.09.18 19:00 Bjorkloven Modo under 1:3 0:2,0:1,1:0
ukáž viac

Västerviks


nenájdený žiadny zápas

Bjorkloven


nenájdený žiadny zápas

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. AIK Stockholm 52 25 5 9 -1 56 172 116 109
2. Oskarshamn 52 23 5 4 11 55 158 103 98
3. Sodertalje SK 52 13 6 4 19 -8 143 151 73
4. Bjorkloven 52 10 6 8 14 -24 122 146 68
5. Pantern 52 10 6 5 20 -43 116 159 65
6. Tingsryds AIF 52 11 4 8 17 -30 116 146 61
7. Almtuna IS 52 8 7 2 26 -32 128 160 61
8. Vita Hästen 52 5 5 8 21 -44 103 147 48

Qualification

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. AIK Stockholm 52 25 5 9 -1 56 172 116 109
2. Vasteras 57 22 7 3 15 34 169 135 104
3. Leksand IF 57 21 7 5 12 31 166 135 103
4. Oskarshamn 52 23 5 4 11 55 158 103 98
5. Karlskoga BIK 57 19 6 7 12 13 158 145 94
6. Modo 57 22 4 7 13 10 156 146 93
7. Västerviks 57 6 11 7 15 -2 146 148 80
8. Karlskrona HK 57 16 5 7 17 -16 149 165 80
9. Sodertalje SK 52 13 6 4 19 -8 143 151 73
10. Bjorkloven 52 10 6 8 14 -24 122 146 68
11. Pantern 52 10 6 5 20 -43 116 159 65
12. Tingsryds AIF 52 11 4 8 17 -30 116 146 61
13. Almtuna IS 52 8 7 2 26 -32 128 160 61
14. Vita Hästen 52 5 5 8 21 -44 103 147 48

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. AIK Stockholm 26 14 3 3 0 34 95 61 60
2. Oskarshamn 26 16 2 1 4 43 92 49 59
3. Sodertalje SK 26 8 4 0 10 5 73 68 44
4. Bjorkloven 26 12 1 4 4 7 71 64 45
5. Pantern 26 2 3 3 12 -37 46 83 24
6. Tingsryds AIF 26 9 1 5 5 -5 61 66 37
7. Almtuna IS 26 5 5 1 9 -4 66 70 41
8. Vita Hästen 26 3 4 4 7 -5 67 72 33

Qualification

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vasteras 29 13 5 2 2 38 98 60 66
2. AIK Stockholm 26 14 3 3 0 34 95 61 60
3. Oskarshamn 26 16 2 1 4 43 92 49 59
4. Karlskoga BIK 29 11 4 3 4 19 84 65 56
5. Modo 28 14 2 3 4 18 85 67 55
6. Leksand IF 29 11 4 1 8 13 83 70 54
7. Bjorkloven 26 12 1 4 4 7 71 64 45
8. Karlskrona HK 28 9 3 3 7 13 79 66 45
9. Västerviks 28 2 7 3 6 13 77 64 44
10. Sodertalje SK 26 8 4 0 10 5 73 68 44
11. Almtuna IS 26 5 5 1 9 -4 66 70 41
12. Tingsryds AIF 26 9 1 5 5 -5 61 66 37
13. Vita Hästen 26 3 4 4 7 -5 67 72 33
14. Pantern 26 2 3 3 12 -37 46 83 24

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. AIK Stockholm 26 11 2 6 -1 22 77 55 49
2. Oskarshamn 26 7 3 3 7 12 66 54 39
3. Sodertalje SK 26 5 2 4 9 -13 70 83 29
4. Bjorkloven 26 -2 5 4 10 -31 51 82 23
5. Pantern 26 8 3 2 8 -6 70 76 41
6. Tingsryds AIF 26 2 3 3 12 -25 55 80 24
7. Almtuna IS 26 3 2 1 17 -28 62 90 20
8. Vita Hästen 26 2 1 4 14 -39 36 75 15

Qualification

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. AIK Stockholm 26 11 2 6 -1 22 77 55 49
2. Leksand IF 28 10 3 4 4 18 83 65 49
3. Pantern 26 8 3 2 8 -6 70 76 41
4. Oskarshamn 26 7 3 3 7 12 66 54 39
5. Vasteras 28 9 2 1 13 -4 71 75 38
6. Modo 29 8 2 4 9 -8 71 79 38
7. Karlskoga BIK 28 8 2 4 8 -6 74 80 38
8. Västerviks 29 4 4 4 9 -15 69 84 36
9. Karlskrona HK 29 7 2 4 10 -29 70 99 35
10. Sodertalje SK 26 5 2 4 9 -13 70 83 29
11. Tingsryds AIF 26 2 3 3 12 -25 55 80 24
12. Bjorkloven 26 -2 5 4 10 -31 51 82 23
13. Almtuna IS 26 3 2 1 17 -28 62 90 20
14. Vita Hästen 26 2 1 4 14 -39 36 75 15