Pantern VS Sodertalje SK


Pantern

Sodertalje SK

Pantern (T1) VS Sodertalje SK (T2)

Pantern

Sodertalje SK

Zaujímavé

Pantern

  • Z celkového počtu 52 prehralo mužstvo Pantern až 48% svojích zápasov. 25 prehraných zápasov.
  • Až 34 zápasov tímu Pantern skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 52 zápasov, to je až 65%.
  • Pantern už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Pantern už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Pantern už 2 zápasov v rade nevyhrali.

Sodertalje SK

  • Sodertalje SK už 13 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 56% vzájomných zápasov, čo je 5 výhier z 9 zápasov.
  • 67% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 6 z 9 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Švédsko / Allsvenskan / 2018/2019
11.01.2019 19:00 Pantern Sodertalje SK over 3:4pp 1:1,2:0,0:2,0:1
02.12.2018 17:30 Sodertalje SK Pantern over 3:4 1:2,1:1,1:1
31.10.2018 19:00 Pantern Sodertalje SK under 1:2 0:0,1:1,0:1
23.09.2018 17:30 Sodertalje SK Pantern over 4:3 2:1,2:2,0:0
Švédsko / Allsvenskan / 2017/2018
18.03.2018 15:00 Pantern Sodertalje SK over 2:5 0:0,2:3,0:2
07.03.2018 19:00 Sodertalje SK Pantern under 4:1 0:0,1:0,3:1
23.01.2018 19:00 Pantern Sodertalje SK over 3:4 1:1,1:1,1:2
08.12.2017 19:00 Sodertalje SK Pantern under 1:2 0:0,1:1,0:1
25.10.2017 19:00 Pantern Sodertalje SK over 4:5ppsn 1:0,3:1,0:3,0:0,0:1

Pantern

2 - 2 - 5

Sodertalje SK

Pantern


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
08.03.19 19:00 Karlskrona HK Pantern under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
06.03.19 19:00 Bjorkloven Pantern over 5:2 2:2,1:0,2:0
01.03.19 19:00 Vita Hästen Pantern under 0:3 0:2,0:0,0:1
27.02.19 19:00 Pantern Karlskoga BIK under 0:3 0:1,0:1,0:1
22.02.19 19:00 Pantern Bjorkloven under 3:2 1:0,2:2,0:0
19.02.19 19:00 Västerviks Pantern under 4:1 2:0,2:1,0:0
15.02.19 19:00 Pantern Karlskoga BIK under 3:2pp 2:0,0:2,0:0,1:0
13.02.19 19:00 Pantern Modo over 3:7 1:1,1:3,1:3
10.02.19 15:00 Tingsryds AIF Pantern over 3:4pp 0:1,2:2,1:0,0:1
04.02.19 19:00 Pantern Karlskrona HK under 2:0 1:0,0:0,1:0
01.02.19 19:00 Leksand IF Pantern over 4:2 0:0,1:2,3:0
30.01.19 19:00 Pantern AIK Stockholm over 1:7 0:2,1:0,0:5
25.01.19 19:00 Almtuna IS Pantern under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
23.01.19 19:00 Pantern Bjorkloven under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
21.01.19 19:00 Pantern Leksand IF under 2:3pp 1:0,1:0,0:2,0:1
18.01.19 19:00 Pantern Vasteras over 2:5 0:3,0:1,2:1
16.01.19 19:00 Oskarshamn Pantern over 5:1 0:1,4:0,1:0
11.01.19 19:00 Pantern Sodertalje SK over 3:4pp 1:1,2:0,0:2,0:1
09.01.19 19:00 Pantern Vita Hästen under 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
06.01.19 17:30 Pantern Västerviks over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
03.01.19 19:00 Karlskoga BIK Pantern under 2:3 1:1,1:1,0:1
29.12.18 18:00 Modo Pantern under 2:0 0:0,0:0,2:0
26.12.18 15:15 Tingsryds AIF Pantern under 1:4 0:3,0:0,1:1
17.12.18 19:00 AIK Stockholm Pantern under 1:4 0:0,0:2,1:2
12.12.18 19:00 Pantern Almtuna IS under 0:2 0:0,0:0,0:2
07.12.18 19:00 Vasteras Pantern under 4:1 1:1,1:0,2:0
05.12.18 19:00 Pantern Oskarshamn under 2:3 1:0,1:2,0:1
02.12.18 17:30 Sodertalje SK Pantern over 3:4 1:2,1:1,1:1
30.11.18 19:00 Pantern Vita Hästen under 0:3 0:0,0:2,0:1
28.11.18 19:00 Västerviks Pantern over 3:5 1:2,2:1,0:2
25.11.18 17:30 Almtuna IS Pantern over 5:4sn 1:1,1:2,2:1,0:0,2:1
23.11.18 19:00 Leksand IF Pantern under 1:3 0:2,0:0,1:1
21.11.18 19:00 Pantern Modo under 0:4 0:1,0:1,0:2
18.11.18 15:00 Pantern Tingsryds AIF under 0:3 0:1,0:0,0:2
16.11.18 19:00 Pantern Karlskrona HK over 3:5 2:0,0:3,1:2
14.11.18 19:00 Pantern AIK Stockholm under 0:4 0:1,0:3,0:0
05.11.18 19:00 Pantern Vasteras under 2:1 1:1,0:0,1:0
02.11.18 19:00 Oskarshamn Pantern under 4:0 0:0,3:0,1:0
31.10.18 19:00 Pantern Sodertalje SK under 1:2 0:0,1:1,0:1
26.10.18 19:00 Pantern Västerviks over 3:4 1:1,0:3,2:0
24.10.18 19:00 Karlskoga BIK Pantern over 3:4 1:1,2:1,0:1
19.10.18 19:00 Modo Pantern under 1:4 0:0,0:1,1:3
17.10.18 19:00 Pantern Tingsryds AIF under 2:1 1:0,1:0,0:1
14.10.18 15:00 Karlskrona HK Pantern under 2:3 0:1,0:2,2:0
12.10.18 19:00 Pantern Leksand IF under 1:4 1:2,0:0,0:2
10.10.18 19:00 AIK Stockholm Pantern under 3:2 2:0,1:1,0:1
06.10.18 15:15 Pantern Almtuna IS under 0:4 0:1,0:1,0:2
03.10.18 19:00 Bjorkloven Pantern under 1:3 0:0,0:2,1:1
28.09.18 19:00 Vasteras Pantern over 10:3 7:0,1:2,2:1
26.09.18 19:00 Pantern Oskarshamn over 4:2 1:2,2:0,1:0
23.09.18 17:30 Sodertalje SK Pantern over 4:3 2:1,2:2,0:0
21.09.18 19:00 Vita Hästen Pantern under 1:3 1:1,0:2,0:0

Sodertalje SK


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
08.03.19 19:00 Karlskoga BIK Sodertalje SK over 4:3 1:0,3:1,0:2
06.03.19 19:00 Sodertalje SK AIK Stockholm under 1:4 0:2,1:0,0:2
01.03.19 19:00 Sodertalje SK Oskarshamn under 2:1 0:0,2:1,0:0
27.02.19 19:00 Modo Sodertalje SK under 1:4 0:1,1:2,0:1
24.02.19 15:00 AIK Stockholm Sodertalje SK over 4:3 1:2,3:1,0:0
20.02.19 19:00 Vita Hästen Sodertalje SK over 2:5 0:0,1:3,1:2
16.02.19 15:15 Sodertalje SK Modo over 1:5 0:2,0:1,1:2
13.02.19 19:00 Sodertalje SK Vasteras over 5:2 2:1,1:1,2:0
09.02.19 15:15 Västerviks Sodertalje SK under 4:1 3:0,1:1,0:0
06.02.19 19:00 Sodertalje SK Karlskoga BIK over 3:4 0:1,0:2,3:1
02.02.19 18:00 Tingsryds AIF Sodertalje SK over 5:2 1:1,1:0,3:1
30.01.19 19:00 Sodertalje SK Karlskrona HK under 0:1 0:1,0:0,0:0
26.01.19 15:15 Leksand IF Sodertalje SK over 4:3 2:2,0:1,2:0
23.01.19 19:00 Sodertalje SK AIK Stockholm over 4:3sn 2:1,1:2,0:0,0:0,4:2
18.01.19 19:00 Almtuna IS Sodertalje SK over 2:4 1:2,1:1,0:1
16.01.19 19:00 Sodertalje SK Bjorkloven under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
11.01.19 19:00 Pantern Sodertalje SK over 3:4pp 1:1,2:0,0:2,0:1
09.01.19 19:00 Sodertalje SK Oskarshamn over 4:2 1:0,0:1,3:1
06.01.19 15:00 Vita Hästen Sodertalje SK over 4:3pp 1:2,0:0,2:1,1:0
04.01.19 19:00 Sodertalje SK Modo under 3:2 1:1,1:0,1:1
29.12.18 15:15 Sodertalje SK Vasteras under 3:1 1:1,1:0,1:0
26.12.18 15:15 Västerviks Sodertalje SK under 2:3pp 1:2,1:0,0:0,0:1
20.12.18 19:00 Sodertalje SK Tingsryds AIF under 2:3 0:1,0:1,2:1
14.12.18 19:00 Sodertalje SK Karlskrona HK over 5:4 1:2,2:2,2:0
12.12.18 19:00 Leksand IF Sodertalje SK under 0:4 0:0,0:2,0:2
09.12.18 15:00 Sodertalje SK Almtuna IS under 0:4 0:0,0:2,0:2
05.12.18 19:00 Bjorkloven Sodertalje SK under 3:0 2:0,0:0,1:0
02.12.18 17:30 Sodertalje SK Pantern over 3:4 1:2,1:1,1:1
30.11.18 19:00 Oskarshamn Sodertalje SK under 1:4 0:1,0:1,1:2
28.11.18 19:00 Sodertalje SK Vita Hästen under 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,2:1
25.11.18 15:00 Sodertalje SK Leksand IF under 3:1 1:0,2:1,0:0
23.11.18 19:00 Sodertalje SK Tingsryds AIF under 1:3 0:1,0:1,1:1
21.11.18 19:00 Vasteras Sodertalje SK under 2:0 1:0,1:0,0:0
18.11.18 15:00 Sodertalje SK Västerviks over 2:6 2:2,0:0,0:4
16.11.18 19:00 Karlskoga BIK Sodertalje SK under 3:2 3:0,0:1,0:1
14.11.18 19:00 Karlskrona HK Sodertalje SK over 7:3 2:1,3:2,2:0
04.11.18 17:30 Almtuna IS Sodertalje SK under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
02.11.18 19:00 Sodertalje SK Bjorkloven under 3:0 2:0,1:0,0:0
31.10.18 19:00 Pantern Sodertalje SK under 1:2 0:0,1:1,0:1
26.10.18 19:00 Sodertalje SK Vita Hästen over 4:2 1:1,0:0,3:1
24.10.18 19:00 Modo Sodertalje SK under 3:0 1:0,1:0,1:0
19.10.18 19:00 Vasteras Sodertalje SK over 5:4 2:0,1:1,1:3
17.10.18 19:00 Sodertalje SK Västerviks under 3:0 0:0,1:0,2:0
14.10.18 17:30 Sodertalje SK Karlskoga BIK under 3:2sn 2:0,0:2,0:0,0:0,1:0
11.10.18 19:00 Tingsryds AIF Sodertalje SK under 2:3 0:1,2:0,0:2
10.10.18 19:00 Karlskrona HK Sodertalje SK over 5:4 1:0,3:3,1:1
05.10.18 19:00 Sodertalje SK Leksand IF over 3:6 2:3,1:2,0:1
03.10.18 19:00 AIK Stockholm Sodertalje SK over 4:3 2:0,1:1,0:2
28.09.18 19:00 Sodertalje SK Almtuna IS over 6:2 2:1,3:1,1:0
26.09.18 19:00 Bjorkloven Sodertalje SK over 5:2 0:0,2:1,3:1
23.09.18 17:30 Sodertalje SK Pantern over 4:3 2:1,2:2,0:0
21.09.18 19:00 Oskarshamn Sodertalje SK over 5:3 2:1,1:1,2:1

Pantern


nenájdený žiadny zápas

Sodertalje SK


nenájdený žiadny zápas

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. AIK Stockholm 52 25 5 9 -1 56 172 116 109
2. Oskarshamn 52 23 5 4 11 55 158 103 98
3. Sodertalje SK 52 13 6 4 19 -8 143 151 73
4. Bjorkloven 52 10 6 8 14 -24 122 146 68
5. Pantern 52 10 6 5 20 -43 116 159 65
6. Tingsryds AIF 52 11 4 8 17 -30 116 146 61
7. Almtuna IS 52 8 7 2 26 -32 128 160 61
8. Vita Hästen 52 5 5 8 21 -44 103 147 48

Qualification

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. AIK Stockholm 52 25 5 9 -1 56 172 116 109
2. Vasteras 57 22 7 3 15 34 169 135 104
3. Leksand IF 57 21 7 5 12 31 166 135 103
4. Oskarshamn 52 23 5 4 11 55 158 103 98
5. Karlskoga BIK 57 19 6 7 12 13 158 145 94
6. Modo 57 22 4 7 13 10 156 146 93
7. Västerviks 57 6 11 7 15 -2 146 148 80
8. Karlskrona HK 57 16 5 7 17 -16 149 165 80
9. Sodertalje SK 52 13 6 4 19 -8 143 151 73
10. Bjorkloven 52 10 6 8 14 -24 122 146 68
11. Pantern 52 10 6 5 20 -43 116 159 65
12. Tingsryds AIF 52 11 4 8 17 -30 116 146 61
13. Almtuna IS 52 8 7 2 26 -32 128 160 61
14. Vita Hästen 52 5 5 8 21 -44 103 147 48

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. AIK Stockholm 26 14 3 3 0 34 95 61 60
2. Oskarshamn 26 16 2 1 4 43 92 49 59
3. Sodertalje SK 26 8 4 0 10 5 73 68 44
4. Bjorkloven 26 12 1 4 4 7 71 64 45
5. Pantern 26 2 3 3 12 -37 46 83 24
6. Tingsryds AIF 26 9 1 5 5 -5 61 66 37
7. Almtuna IS 26 5 5 1 9 -4 66 70 41
8. Vita Hästen 26 3 4 4 7 -5 67 72 33

Qualification

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vasteras 29 13 5 2 2 38 98 60 66
2. AIK Stockholm 26 14 3 3 0 34 95 61 60
3. Oskarshamn 26 16 2 1 4 43 92 49 59
4. Karlskoga BIK 29 11 4 3 4 19 84 65 56
5. Modo 28 14 2 3 4 18 85 67 55
6. Leksand IF 29 11 4 1 8 13 83 70 54
7. Bjorkloven 26 12 1 4 4 7 71 64 45
8. Karlskrona HK 28 9 3 3 7 13 79 66 45
9. Västerviks 28 2 7 3 6 13 77 64 44
10. Sodertalje SK 26 8 4 0 10 5 73 68 44
11. Almtuna IS 26 5 5 1 9 -4 66 70 41
12. Tingsryds AIF 26 9 1 5 5 -5 61 66 37
13. Vita Hästen 26 3 4 4 7 -5 67 72 33
14. Pantern 26 2 3 3 12 -37 46 83 24

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. AIK Stockholm 26 11 2 6 -1 22 77 55 49
2. Oskarshamn 26 7 3 3 7 12 66 54 39
3. Sodertalje SK 26 5 2 4 9 -13 70 83 29
4. Bjorkloven 26 -2 5 4 10 -31 51 82 23
5. Pantern 26 8 3 2 8 -6 70 76 41
6. Tingsryds AIF 26 2 3 3 12 -25 55 80 24
7. Almtuna IS 26 3 2 1 17 -28 62 90 20
8. Vita Hästen 26 2 1 4 14 -39 36 75 15

Qualification

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. AIK Stockholm 26 11 2 6 -1 22 77 55 49
2. Leksand IF 28 10 3 4 4 18 83 65 49
3. Pantern 26 8 3 2 8 -6 70 76 41
4. Oskarshamn 26 7 3 3 7 12 66 54 39
5. Vasteras 28 9 2 1 13 -4 71 75 38
6. Modo 29 8 2 4 9 -8 71 79 38
7. Karlskoga BIK 28 8 2 4 8 -6 74 80 38
8. Västerviks 29 4 4 4 9 -15 69 84 36
9. Karlskrona HK 29 7 2 4 10 -29 70 99 35
10. Sodertalje SK 26 5 2 4 9 -13 70 83 29
11. Tingsryds AIF 26 2 3 3 12 -25 55 80 24
12. Bjorkloven 26 -2 5 4 10 -31 51 82 23
13. Almtuna IS 26 3 2 1 17 -28 62 90 20
14. Vita Hästen 26 2 1 4 14 -39 36 75 15