Langenthal VS Academy Zug EVZ


Langenthal

Academy Zug EVZ

Langenthal (T1) VS Academy Zug EVZ (T2)

Langenthal

Academy Zug EVZ

Zaujímavé

Langenthal

  • Langenthal vyhral 56% zápasov (z celkového počtu 41 vyhral 23 zápasov).
  • Langenthal už 23 zápasov v rade neremízovali.

Academy Zug EVZ

  • 61% prehier (25 zápasov) z celkového počtu 41 tímu Academy Zug EVZ.
  • Academy Zug EVZ už 7 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 13 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 8, čo je 62%.

Pravdepodobnosť výsledku

84.40%
8.20%
7.40%
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Švajčiarsko / Národná liga B / 2019/2020
23.01.2020 19:45 Academy Zug EVZ Langenthal over 4:3 0:1,3:2,1:0
14.01.2020 20:00 Langenthal Academy Zug EVZ under 4:1 1:0,0:1,3:0
18.12.2019 19:45 Academy Zug EVZ Langenthal under 3:2 1:1,2:0,0:1
22.10.2019 20:00 Langenthal Academy Zug EVZ under 5:0 2:0,2:0,1:0
Švajčiarsko / Národná liga B / 2018/2019
27.01.2019 15:00 Academy Zug EVZ Langenthal under 1:2 0:0,0:1,1:1
30.12.2018 17:30 Langenthal Academy Zug EVZ under 4:1 0:0,1:1,3:0
02.11.2018 19:45 Academy Zug EVZ Langenthal over 2:4 0:1,2:0,0:3
12.10.2018 20:00 Langenthal Academy Zug EVZ under 3:2ppsn 0:0,1:1,1:1,0:0,3:1
19.09.2018 19:45 Academy Zug EVZ Langenthal under 2:1 0:0,0:1,1:0
Švajčiarsko / Nationalliga B / 2017/2018
30.01.2018 20:00 Langenthal Academy Zug EVZ over 5:2 3:1,0:0,2:1
20.12.2017 19:45 Academy Zug EVZ Langenthal over 2:5 0:1,2:1,0:3
28.10.2017 19:00 Academy Zug EVZ Langenthal over 6:2 2:0,2:1,2:1
26.09.2017 20:00 Langenthal Academy Zug EVZ over 7:3 2:2,4:1,1:0

Langenthal

8 - 1 - 4

Academy Zug EVZ

Langenthal


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
28.01.20 20:00 Langenthal Chaux de Fonds under 3:2 0:2,1:0,2:0
25.01.20 18:00 Sierre Langenthal over 4:7 0:2,3:4,1:1
23.01.20 19:45 Academy Zug EVZ Langenthal over 4:3 0:1,3:2,1:0
21.01.20 20:00 Langenthal Olten over 2:5 0:1,1:1,1:3
18.01.20 20:00 Ajoie Langenthal over 7:4 2:3,3:1,2:0
14.01.20 20:00 Langenthal Academy Zug EVZ under 4:1 1:0,0:1,3:0
11.01.20 17:45 Visp Langenthal under 0:2 0:0,0:0,0:2
07.01.20 20:00 Langenthal Thurgau over 6:3 2:1,4:0,0:2
05.01.20 16:00 Biasca Langenthal over 1:9 0:1,0:1,1:7
02.01.20 17:30 Langenthal Biasca under 3:1 1:1,1:0,1:0
29.12.19 17:45 Chaux de Fonds Langenthal under 2:0 0:0,1:0,1:0
27.12.19 20:00 Langenthal Sierre over 5:2 4:0,0:0,1:2
23.12.19 19:45 Olten Langenthal under 1:4 0:2,1:2,0:0
21.12.19 17:30 Langenthal Ajoie over 1:5 1:0,0:3,0:2
18.12.19 19:45 Academy Zug EVZ Langenthal under 3:2 1:1,2:0,0:1
07.12.19 17:30 Langenthal Visp under 2:3 0:1,1:1,1:1
03.12.19 20:00 Thurgau Langenthal under 3:0 1:0,1:0,1:0
01.12.19 16:00 Winterthur Langenthal under 1:4 0:1,1:2,0:1
29.11.19 20:00 Langenthal GCK Lions under 1:4 0:1,0:2,1:1
23.11.19 19:45 Kloten Langenthal under 2:3 0:1,1:1,1:1
20.11.19 19:45 Langenthal Olten over 3:5 0:1,0:1,3:3
17.11.19 16:00 Biasca Langenthal over 1:5 1:0,0:4,0:1
15.11.19 20:00 Langenthal Ajoie over 4:3 1:0,2:0,1:3
12.11.19 20:00 Langenthal GCK Lions over 4:3pp 1:0,2:1,0:2,1:0
02.11.19 17:45 Visp Langenthal over 7:2 2:2,2:0,3:0
29.10.19 20:00 Sierre Langenthal over 4:2 0:1,2:0,2:1
27.10.19 17:30 Langenthal Thurgau under 3:2pp 2:0,0:2,0:0,1:0
25.10.19 19:45 Kloten Langenthal over 5:1 2:1,2:0,1:0
22.10.19 20:00 Langenthal Academy Zug EVZ under 5:0 2:0,2:0,1:0
18.10.19 19:45 Chaux de Fonds Langenthal under 0:4 0:1,0:2,0:1
16.10.19 19:45 Langenthal Winterthur over 4:3 0:0,2:2,2:1
12.10.19 17:30 Winterthur Langenthal over 2:5 0:2,1:2,1:1
06.10.19 17:30 Langenthal Biasca under 3:1 0:0,2:0,1:1
04.10.19 20:00 Ajoie Langenthal under 0:3 0:1,0:0,0:2
01.10.19 20:00 GCK Lions Langenthal over 3:4 0:3,2:0,1:1
28.09.19 17:30 Langenthal Visp over 6:2 2:0,1:0,3:2
24.09.19 20:00 Langenthal Sierre under 4:1 2:0,1:0,1:1
21.09.19 20:00 Thurgau Langenthal over 4:2 2:1,0:1,2:0
17.09.19 20:00 Langenthal Kloten under 1:3 0:1,1:0,0:2
14.09.19 17:30 Olten Langenthal over 6:3 2:1,3:1,1:1
13.09.19 20:00 Langenthal Chaux de Fonds under 4:0 3:0,0:0,1:0

Academy Zug EVZ


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
28.01.20 19:45 Academy Zug EVZ Thurgau under 1:3 0:0,0:1,1:2
25.01.20 17:00 GCK Lions Academy Zug EVZ over 7:5 0:1,4:4,3:0
23.01.20 19:45 Academy Zug EVZ Langenthal over 4:3 0:1,3:2,1:0
21.01.20 19:45 Visp Academy Zug EVZ over 5:1 1:0,2:0,2:1
18.01.20 19:45 Academy Zug EVZ Chaux de Fonds over 4:3 0:1,2:0,2:2
14.01.20 20:00 Langenthal Academy Zug EVZ under 4:1 1:0,0:1,3:0
12.01.20 17:45 Academy Zug EVZ Olten under 1:4 0:2,0:1,1:1
07.01.20 20:00 Biasca Academy Zug EVZ under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
05.01.20 15:45 Kloten Academy Zug EVZ under 3:1 0:0,1:1,2:0
02.01.20 17:00 Academy Zug EVZ Kloten over 4:6 1:3,2:1,1:2
29.12.19 17:30 Thurgau Academy Zug EVZ over 5:1 3:0,1:1,1:0
27.12.19 16:00 Academy Zug EVZ GCK Lions over 3:4 1:1,0:1,2:2
23.12.19 15:00 Academy Zug EVZ Visp under 0:3 0:1,0:1,0:1
21.12.19 19:45 Chaux de Fonds Academy Zug EVZ under 2:3 0:1,1:1,1:1
18.12.19 19:45 Academy Zug EVZ Langenthal under 3:2 1:1,2:0,0:1
10.12.19 20:00 Ajoie Academy Zug EVZ over 5:1 1:0,3:1,1:0
07.12.19 17:30 Olten Academy Zug EVZ over 10:5 3:2,4:1,3:2
03.12.19 19:45 Academy Zug EVZ Biasca over 6:1 2:0,2:0,2:1
30.11.19 16:00 Academy Zug EVZ Sierre under 3:2 1:1,1:0,1:1
23.11.19 17:30 Winterthur Academy Zug EVZ under 2:3 0:2,2:1,0:0
19.11.19 20:00 Thurgau Academy Zug EVZ under 2:1 2:0,0:0,0:1
17.11.19 17:45 Academy Zug EVZ GCK Lions over 1:5 1:1,0:3,0:1
15.11.19 19:45 Chaux de Fonds Academy Zug EVZ over 6:1 2:0,1:1,3:0
12.11.19 20:00 Sierre Academy Zug EVZ over 8:2 3:0,2:2,3:0
02.11.19 19:00 Academy Zug EVZ Winterthur under 3:2 0:0,2:0,1:2
31.10.19 19:45 Visp Academy Zug EVZ under 5:0 2:0,1:0,2:0
29.10.19 19:45 Academy Zug EVZ Olten under 1:4 0:2,1:0,0:2
27.10.19 16:00 Biasca Academy Zug EVZ over 4:5pp 2:2,1:1,1:1,0:1
25.10.19 19:45 Academy Zug EVZ Ajoie under 1:4 0:1,0:1,1:2
22.10.19 20:00 Langenthal Academy Zug EVZ under 5:0 2:0,2:0,1:0
17.10.19 19:45 Academy Zug EVZ Visp under 1:3 0:2,0:1,1:0
15.10.19 19:45 Kloten Academy Zug EVZ under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
12.10.19 19:45 Academy Zug EVZ Kloten over 2:4 0:2,1:1,1:1
08.10.19 19:45 Academy Zug EVZ Thurgau under 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:2
06.10.19 15:45 GCK Lions Academy Zug EVZ over 2:4 1:0,1:1,0:3
04.10.19 19:45 Academy Zug EVZ Chaux de Fonds over 4:5pp 2:0,1:3,1:1,0:1
02.10.19 19:45 Academy Zug EVZ Sierre under 3:2 0:1,2:0,1:1
28.09.19 20:15 Winterthur Academy Zug EVZ over 3:6 0:1,1:4,2:1
24.09.19 19:45 Olten Academy Zug EVZ under 1:0 0:0,1:0,0:0
19.09.19 19:45 Academy Zug EVZ Biasca under 0:2 0:1,0:1,0:0
17.09.19 20:00 Ajoie Academy Zug EVZ over 8:3 2:2,3:1,3:0

Langenthal


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.02.2020 17:30 Langenthal Kloten porovnaj tímy
11.02.2020 19:45 GCK Lions Langenthal porovnaj tímy
15.02.2020 16:45 Langenthal Winterthur porovnaj tímy

Academy Zug EVZ


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.02.2020 19:45 Academy Zug EVZ Winterthur porovnaj tímy
11.02.2020 19:45 Sierre Academy Zug EVZ porovnaj tímy
15.02.2020 16:45 Academy Zug EVZ Ajoie porovnaj tímy
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kloten 40 18 7 1 6 86 159 73 90
2. Ajoie 41 21 4 3 6 71 172 101 86
3. Olten 40 23 3 1 9 67 162 95 85
4. Thurgau 41 16 5 4 7 11 105 94 77
5. Visp 41 23 1 2 12 37 134 97 76
6. Langenthal 41 21 2 0 16 28 137 109 73
7. Chaux de Fonds 41 15 2 3 16 6 136 130 58
8. GCK Lions 41 14 2 5 13 -6 125 131 57
9. Sierre 41 9 3 1 24 -45 103 148 43
10. Academy Zug EVZ 41 10 1 4 21 -64 94 158 39
11. Winterthur 41 9 0 1 30 -102 93 195 28
12. Biasca 41 4 1 6 23 -89 90 179 23
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Olten 19 14 1 0 3 42 85 43 47
2. Thurgau 20 11 2 2 1 17 56 39 45
3. Kloten 21 8 4 1 3 43 87 44 45
4. Ajoie 21 11 2 2 2 36 87 51 45
5. Langenthal 20 10 2 0 6 19 68 49 40
6. Visp 20 12 0 1 6 21 68 47 37
7. Chaux de Fonds 20 10 0 2 6 5 62 57 32
8. GCK Lions 21 8 1 2 7 6 73 67 31
9. Sierre 21 6 2 1 9 -11 56 67 29
10. Academy Zug EVZ 20 7 0 2 9 -18 47 65 23
11. Winterthur 21 6 0 0 15 -44 46 90 18
12. Biasca 21 2 1 3 11 -44 56 100 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kloten 19 10 3 0 3 43 72 29 45
2. Ajoie 20 10 2 1 4 35 85 50 41
3. Visp 21 11 1 1 6 16 66 50 39
4. Olten 21 9 2 1 6 25 77 52 38
5. Langenthal 21 11 0 0 10 9 69 60 33
6. Thurgau 21 5 3 2 6 -6 49 55 32
7. GCK Lions 20 6 1 3 6 -12 52 64 26
8. Chaux de Fonds 21 5 2 1 10 1 74 73 26
9. Academy Zug EVZ 21 3 1 2 12 -46 47 93 16
10. Sierre 20 3 1 0 15 -34 47 81 14
11. Winterthur 20 3 0 1 15 -58 47 105 10
12. Biasca 20 2 0 3 12 -45 34 79 9