Kloten VS Langenthal


Kloten

Langenthal

Kloten (T1) VS Langenthal (T2)

Kloten

Langenthal

Zaujímavé

Kloten

  • 29 víťazstiev z celkového počtu 49 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Kloten. 59% úspešnosť výhier.
  • Až 28 zápasov tímu Kloten skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 49 zápasov, to je až 57%.
  • Kloten už 4 zápasov v rade neprehrali.

Langenthal

    H2H

    • Hosťujúce mužstvo vyhralo 62% vzájomných zápasov, čo je 8 výhier z 13 zápasov.
    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 9 z 13 vzájomných zápasov, čo je 69%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Švajčiarsko / Národná liga B / 2019/2020
    01.02.2020 17:30 Langenthal Kloten over 1:8 0:2,1:6,0:0
    23.11.2019 19:45 Kloten Langenthal under 2:3 0:1,1:1,1:1
    25.10.2019 19:45 Kloten Langenthal over 5:1 2:1,2:0,1:0
    17.09.2019 20:00 Langenthal Kloten under 1:3 0:1,1:0,0:2
    Švajčiarsko / Národná liga B / 2018/2019
    03.03.2019 17:30 Langenthal Kloten under 4:1 2:0,0:0,2:1
    01.03.2019 19:45 Kloten Langenthal over 0:6 0:5,0:1,0:0
    27.02.2019 19:45 Langenthal Kloten under 3:2 2:0,1:0,0:2
    24.02.2019 18:30 Kloten Langenthal under 0:3 0:1,0:0,0:2
    22.02.2019 19:45 Langenthal Kloten under 2:3pp 0:2,0:0,2:0,0:1
    15.02.2019 19:45 Kloten Langenthal under 1:4 0:1,1:1,0:2
    12.01.2019 17:30 Langenthal Kloten under 0:1 0:0,0:1,0:0
    24.11.2018 17:30 Langenthal Kloten under 4:1 2:1,1:0,1:0
    06.10.2018 17:45 Kloten Langenthal over 4:5 0:1,3:3,1:1

    Kloten

    4 - 1 - 8

    Langenthal

    Kloten


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    28.02.20 19:45 Kloten GCK Lions under 3:2 0:1,3:1,0:0
    26.02.20 19:45 GCK Lions Kloten over 1:6 1:1,0:4,0:1
    23.02.20 17:30 Kloten GCK Lions over 4:3pp 1:0,1:3,1:0,1:0
    21.02.20 20:00 GCK Lions Kloten over 2:7 1:1,1:2,0:4
    19.02.20 19:45 Kloten GCK Lions under 1:4 1:1,0:1,0:2
    15.02.20 16:45 Thurgau Kloten under 2:1 0:0,0:0,2:1
    11.02.20 19:45 Kloten Visp under 2:3 1:1,0:2,1:0
    01.02.20 17:30 Langenthal Kloten over 1:8 0:2,1:6,0:0
    29.01.20 19:45 Olten Kloten under 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
    25.01.20 19:45 Kloten Biasca over 9:1 2:1,2:0,5:0
    21.01.20 19:45 Chaux de Fonds Kloten under 3:2 1:0,1:0,1:2
    18.01.20 19:45 Kloten Winterthur over 7:0 4:0,2:0,1:0
    15.01.20 19:45 GCK Lions Kloten under 1:2 0:1,1:0,0:1
    11.01.20 19:45 Kloten Ajoie under 2:3pp 0:1,0:1,2:0,0:1
    08.01.20 19:45 Sierre Kloten over 1:8 0:3,1:4,0:1
    05.01.20 15:45 Kloten Academy Zug EVZ under 3:1 0:0,1:1,2:0
    02.01.20 17:00 Academy Zug EVZ Kloten over 4:6 1:3,2:1,1:2
    29.12.19 15:45 Kloten Olten under 3:2pp 2:0,0:1,0:1,1:0
    27.12.19 20:00 Biasca Kloten under 2:3sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:2
    23.12.19 19:45 Kloten Chaux de Fonds over 6:4 0:1,4:0,2:3
    20.12.19 20:00 Winterthur Kloten over 1:7 1:1,0:2,0:4
    17.12.19 19:45 Kloten GCK Lions under 5:0 5:0,0:0,0:0
    07.12.19 20:00 Ajoie Kloten under 1:3 0:1,0:0,1:2
    03.12.19 19:45 Kloten Sierre under 4:1 1:1,2:0,1:0
    01.12.19 15:45 Kloten Thurgau over 5:1 1:1,1:0,3:0
    29.11.19 19:45 Visp Kloten under 0:5 0:0,0:3,0:2
    23.11.19 19:45 Kloten Langenthal under 2:3 0:1,1:1,1:1
    19.11.19 20:00 GCK Lions Kloten under 0:1 0:0,0:0,0:1
    17.11.19 15:45 Kloten Chaux de Fonds under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
    15.11.19 20:00 Sierre Kloten under 2:1 2:0,0:0,0:1
    12.11.19 20:00 Biasca Kloten under 0:3 0:1,0:0,0:2
    02.11.19 19:45 Kloten Olten over 2:7 1:2,0:3,1:2
    30.10.19 19:45 Kloten Winterthur over 8:2 2:2,3:0,3:0
    27.10.19 17:30 Ajoie Kloten over 3:4sn 0:2,2:0,1:1,0:0,2:4
    25.10.19 19:45 Kloten Langenthal over 5:1 2:1,2:0,1:0
    22.10.19 19:45 Visp Kloten under 0:4 0:2,0:2,0:0
    18.10.19 19:45 Kloten Thurgau over 4:3 0:1,3:2,1:0
    15.10.19 19:45 Kloten Academy Zug EVZ under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
    12.10.19 19:45 Academy Zug EVZ Kloten over 2:4 0:2,1:1,1:1
    08.10.19 19:45 Kloten GCK Lions under 1:0 1:0,0:0,0:0
    06.10.19 17:45 Chaux de Fonds Kloten over 5:4 0:2,2:1,3:1
    04.10.19 19:45 Kloten Sierre over 7:0 0:0,4:0,3:0
    01.10.19 19:45 Kloten Biasca under 3:2sn 0:1,2:0,0:1,0:0,2:1
    28.09.19 17:30 Olten Kloten under 0:2 0:0,0:1,0:1
    25.09.19 19:45 Winterthur Kloten over 1:7 0:2,0:3,1:2
    21.09.19 19:45 Kloten Ajoie over 4:6 1:1,2:3,1:2
    17.09.19 20:00 Langenthal Kloten under 1:3 0:1,1:0,0:2
    14.09.19 19:45 Kloten Visp under 1:3 1:0,0:0,0:3
    13.09.19 20:00 Thurgau Kloten under 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1

    Langenthal


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    28.02.20 19:45 Olten Langenthal under 1:4 0:0,0:2,1:2
    26.02.20 19:45 Langenthal Olten under 4:1 2:1,1:0,1:0
    23.02.20 17:30 Olten Langenthal over 7:0 2:0,4:0,1:0
    21.02.20 19:45 Langenthal Olten over 4:3pp 1:1,0:1,2:1,1:0
    19.02.20 19:45 Olten Langenthal over 4:5pp 2:1,1:3,1:0,0:1
    15.02.20 16:45 Langenthal Winterthur under 2:3 0:1,1:1,1:1
    11.02.20 19:45 GCK Lions Langenthal over 2:4 1:3,1:1,0:0
    01.02.20 17:30 Langenthal Kloten over 1:8 0:2,1:6,0:0
    28.01.20 20:00 Langenthal Chaux de Fonds under 3:2 0:2,1:0,2:0
    25.01.20 18:00 Sierre Langenthal over 4:7 0:2,3:4,1:1
    23.01.20 19:45 Academy Zug EVZ Langenthal over 4:3 0:1,3:2,1:0
    21.01.20 20:00 Langenthal Olten over 2:5 0:1,1:1,1:3
    18.01.20 20:00 Ajoie Langenthal over 7:4 2:3,3:1,2:0
    14.01.20 20:00 Langenthal Academy Zug EVZ under 4:1 1:0,0:1,3:0
    11.01.20 17:45 Visp Langenthal under 0:2 0:0,0:0,0:2
    07.01.20 20:00 Langenthal Thurgau over 6:3 2:1,4:0,0:2
    05.01.20 16:00 Biasca Langenthal over 1:9 0:1,0:1,1:7
    02.01.20 17:30 Langenthal Biasca under 3:1 1:1,1:0,1:0
    29.12.19 17:45 Chaux de Fonds Langenthal under 2:0 0:0,1:0,1:0
    27.12.19 20:00 Langenthal Sierre over 5:2 4:0,0:0,1:2
    23.12.19 19:45 Olten Langenthal under 1:4 0:2,1:2,0:0
    21.12.19 17:30 Langenthal Ajoie over 1:5 1:0,0:3,0:2
    18.12.19 19:45 Academy Zug EVZ Langenthal under 3:2 1:1,2:0,0:1
    07.12.19 17:30 Langenthal Visp under 2:3 0:1,1:1,1:1
    03.12.19 20:00 Thurgau Langenthal under 3:0 1:0,1:0,1:0
    01.12.19 16:00 Winterthur Langenthal under 1:4 0:1,1:2,0:1
    29.11.19 20:00 Langenthal GCK Lions under 1:4 0:1,0:2,1:1
    23.11.19 19:45 Kloten Langenthal under 2:3 0:1,1:1,1:1
    20.11.19 19:45 Langenthal Olten over 3:5 0:1,0:1,3:3
    17.11.19 16:00 Biasca Langenthal over 1:5 1:0,0:4,0:1
    15.11.19 20:00 Langenthal Ajoie over 4:3 1:0,2:0,1:3
    12.11.19 20:00 Langenthal GCK Lions over 4:3pp 1:0,2:1,0:2,1:0
    02.11.19 17:45 Visp Langenthal over 7:2 2:2,2:0,3:0
    29.10.19 20:00 Sierre Langenthal over 4:2 0:1,2:0,2:1
    27.10.19 17:30 Langenthal Thurgau under 3:2pp 2:0,0:2,0:0,1:0
    25.10.19 19:45 Kloten Langenthal over 5:1 2:1,2:0,1:0
    22.10.19 20:00 Langenthal Academy Zug EVZ under 5:0 2:0,2:0,1:0
    18.10.19 19:45 Chaux de Fonds Langenthal under 0:4 0:1,0:2,0:1
    16.10.19 19:45 Langenthal Winterthur over 4:3 0:0,2:2,2:1
    12.10.19 17:30 Winterthur Langenthal over 2:5 0:2,1:2,1:1
    06.10.19 17:30 Langenthal Biasca under 3:1 0:0,2:0,1:1
    04.10.19 20:00 Ajoie Langenthal under 0:3 0:1,0:0,0:2
    01.10.19 20:00 GCK Lions Langenthal over 3:4 0:3,2:0,1:1
    28.09.19 17:30 Langenthal Visp over 6:2 2:0,1:0,3:2
    24.09.19 20:00 Langenthal Sierre under 4:1 2:0,1:0,1:1
    21.09.19 20:00 Thurgau Langenthal over 4:2 2:1,0:1,2:0
    17.09.19 20:00 Langenthal Kloten under 1:3 0:1,1:0,0:2
    14.09.19 17:30 Olten Langenthal over 6:3 2:1,3:1,1:1
    13.09.19 20:00 Langenthal Chaux de Fonds under 4:0 3:0,0:0,1:0

    Kloten


    nenájdený žiadny zápas

    Langenthal


    nenájdený žiadny zápas

    Regular Season

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kloten 44 18 8 1 8 92 173 81 95
    2. Ajoie 44 24 4 3 6 80 185 105 95
    3. Olten 44 25 3 3 7 73 179 106 93
    4. Visp 44 24 2 2 12 42 144 102 84
    5. Thurgau 44 17 5 4 9 8 112 104 80
    6. Langenthal 44 22 2 0 18 22 144 122 76
    7. Chaux de Fonds 44 17 2 3 17 5 146 141 64
    8. GCK Lions 44 13 3 5 15 -8 136 144 59

    Relegation Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Sierre 48 11 4 1 27 -43 125 168 54
    2. Academy Zug EVZ 48 12 1 6 22 -69 119 188 47
    3. Winterthur 48 12 0 1 34 -110 112 222 37
    4. Biasca 48 5 2 7 25 -92 116 208 32
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kloten 44 18 8 1 8 92 173 81 95
    2. Ajoie 44 24 4 3 6 80 185 105 95
    3. Olten 44 25 3 3 7 73 179 106 93
    4. Visp 44 24 2 2 12 42 144 102 84
    5. Thurgau 44 17 5 4 9 8 112 104 80
    6. Langenthal 44 22 2 0 18 22 144 122 76
    7. Chaux de Fonds 44 17 2 3 17 5 146 141 64
    8. GCK Lions 44 13 3 5 15 -8 136 144 59
    9. Sierre 48 11 4 1 27 -43 125 168 54
    10. Academy Zug EVZ 48 12 1 6 22 -69 119 188 47
    11. Winterthur 48 12 0 1 34 -110 112 222 37
    12. Biasca 48 5 2 7 25 -92 116 208 32

    Regular Season

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kloten 22 8 4 1 4 42 89 47 45
    2. Ajoie 22 12 2 2 2 40 92 52 48
    3. Olten 22 15 1 2 1 45 98 53 52
    4. Visp 22 12 1 1 6 25 75 50 42
    5. Thurgau 22 12 2 2 2 17 60 43 48
    6. Langenthal 22 10 2 0 8 11 71 60 40
    7. Chaux de Fonds 22 12 0 2 6 8 71 63 38
    8. GCK Lions 22 8 1 2 8 4 75 71 31

    Relegation Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Sierre 24 7 3 1 9 -3 70 73 37
    2. Academy Zug EVZ 24 9 0 2 11 -18 61 79 29
    3. Winterthur 24 7 0 0 17 -48 55 103 21
    4. Biasca 24 2 2 3 12 -42 69 111 19
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Olten 22 15 1 2 1 45 98 53 52
    2. Thurgau 22 12 2 2 2 17 60 43 48
    3. Ajoie 22 12 2 2 2 40 92 52 48
    4. Kloten 22 8 4 1 4 42 89 47 45
    5. Visp 22 12 1 1 6 25 75 50 42
    6. Langenthal 22 10 2 0 8 11 71 60 40
    7. Chaux de Fonds 22 12 0 2 6 8 71 63 38
    8. Sierre 24 7 3 1 9 -3 70 73 37
    9. GCK Lions 22 8 1 2 8 4 75 71 31
    10. Academy Zug EVZ 24 9 0 2 11 -18 61 79 29
    11. Winterthur 24 7 0 0 17 -48 55 103 21
    12. Biasca 24 2 2 3 12 -42 69 111 19

    Regular Season

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kloten 22 10 4 0 4 50 84 34 50
    2. Ajoie 22 12 2 1 4 40 93 53 47
    3. Olten 22 10 2 1 6 28 81 53 41
    4. Visp 22 12 1 1 6 17 69 52 42
    5. Thurgau 22 5 3 2 7 -9 52 61 32
    6. Langenthal 22 12 0 0 10 11 73 62 36
    7. Chaux de Fonds 22 5 2 1 11 -3 75 78 26
    8. GCK Lions 22 5 2 3 7 -12 61 73 28

    Relegation Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Sierre 24 4 1 0 18 -40 55 95 17
    2. Academy Zug EVZ 24 3 1 4 11 -51 58 109 18
    3. Winterthur 24 5 0 1 17 -62 57 119 16
    4. Biasca 24 3 0 4 13 -50 47 97 13
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kloten 22 10 4 0 4 50 84 34 50
    2. Ajoie 22 12 2 1 4 40 93 53 47
    3. Visp 22 12 1 1 6 17 69 52 42
    4. Olten 22 10 2 1 6 28 81 53 41
    5. Langenthal 22 12 0 0 10 11 73 62 36
    6. Thurgau 22 5 3 2 7 -9 52 61 32
    7. GCK Lions 22 5 2 3 7 -12 61 73 28
    8. Chaux de Fonds 22 5 2 1 11 -3 75 78 26
    9. Academy Zug EVZ 24 3 1 4 11 -51 58 109 18
    10. Sierre 24 4 1 0 18 -40 55 95 17
    11. Winterthur 24 5 0 1 17 -62 57 119 16
    12. Biasca 24 3 0 4 13 -50 47 97 13