Chaux de Fonds VS Academy Zug EVZ


Chaux de Fonds

Academy Zug EVZ

Chaux de Fonds (T1) VS Academy Zug EVZ (T2)

Chaux de Fonds

Academy Zug EVZ

Zaujímavé

Chaux de Fonds

  • Z celkového počtu 49 prehralo mužstvo Chaux de Fonds až 49% svojích zápasov. 24 prehraných zápasov.
  • Až 33 zápasov tímu Chaux de Fonds skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 49 zápasov, to je až 67%.
  • Chaux de Fonds už 15 zápasov v rade neremízovali.

Academy Zug EVZ

  • 58% prehier (28 zápasov) z celkového počtu 48 tímu Academy Zug EVZ.

H2H

  • Z 16 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 9, čo je 56%.
  • 63% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 10 z 16 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Švajčiarsko / Národná liga B / 2019/2020
18.01.2020 19:45 Academy Zug EVZ Chaux de Fonds over 4:3 0:1,2:0,2:2
21.12.2019 19:45 Chaux de Fonds Academy Zug EVZ under 2:3 0:1,1:1,1:1
15.11.2019 19:45 Chaux de Fonds Academy Zug EVZ over 6:1 2:0,1:1,3:0
04.10.2019 19:45 Academy Zug EVZ Chaux de Fonds over 4:5pp 2:0,1:3,1:1,0:1
Švajčiarsko / Národná liga B / 2018/2019
01.03.2019 19:45 Academy Zug EVZ Chaux de Fonds over 1:5 0:2,1:1,0:2
27.02.2019 19:45 Chaux de Fonds Academy Zug EVZ under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
24.02.2019 17:30 Academy Zug EVZ Chaux de Fonds over 2:5 1:1,1:2,0:2
22.02.2019 19:45 Chaux de Fonds Academy Zug EVZ over 5:3 0:0,0:2,5:1
23.01.2019 19:45 Academy Zug EVZ Chaux de Fonds under 1:3 0:2,1:0,0:1
26.12.2018 19:45 Chaux de Fonds Academy Zug EVZ under 3:0 1:0,0:0,2:0
13.11.2018 19:45 Academy Zug EVZ Chaux de Fonds under 1:2ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:3
02.10.2018 19:45 Chaux de Fonds Academy Zug EVZ over 6:2 1:0,3:1,2:1
Švajčiarsko / Nationalliga B / 2017/2018
16.02.2018 19:45 Academy Zug EVZ Chaux de Fonds over 0:7 0:6,0:1,0:0
12.01.2018 20:00 Chaux de Fonds Academy Zug EVZ over 7:1 2:0,4:1,1:0
28.11.2017 19:45 Academy Zug EVZ Chaux de Fonds over 6:4 0:1,0:2,6:1
25.10.2017 19:45 Chaux de Fonds Academy Zug EVZ under 1:3 0:2,1:1,0:0

Chaux de Fonds

9 - 3 - 4

Academy Zug EVZ

Chaux de Fonds


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
28.02.20 19:45 Ajoie Chaux de Fonds over 7:3 2:1,2:1,3:1
26.02.20 19:45 Chaux de Fonds Ajoie over 3:9 2:1,0:3,1:5
23.02.20 17:30 Ajoie Chaux de Fonds over 4:2 0:0,2:1,2:1
21.02.20 19:45 Chaux de Fonds Ajoie under 2:1 1:0,0:1,1:0
19.02.20 19:45 Ajoie Chaux de Fonds over 6:2 2:0,2:2,2:0
15.02.20 16:45 Chaux de Fonds GCK Lions over 5:4 2:1,3:2,0:1
11.02.20 19:45 Ajoie Chaux de Fonds over 5:1 1:0,4:1,0:0
01.02.20 16:30 Chaux de Fonds Sierre over 4:2 2:2,1:0,1:0
28.01.20 20:00 Langenthal Chaux de Fonds under 3:2 0:2,1:0,2:0
25.01.20 19:45 Chaux de Fonds Visp under 3:2 1:2,1:0,1:0
21.01.20 19:45 Chaux de Fonds Kloten under 3:2 1:0,1:0,1:2
18.01.20 19:45 Academy Zug EVZ Chaux de Fonds over 4:3 0:1,2:0,2:2
14.01.20 20:00 Winterthur Chaux de Fonds over 1:5 1:2,0:1,0:2
11.01.20 19:45 Chaux de Fonds Biasca over 2:5 2:1,0:2,0:2
07.01.20 19:45 Olten Chaux de Fonds over 6:2 2:1,1:1,3:0
05.01.20 17:45 Chaux de Fonds Thurgau under 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:2
03.01.20 20:00 Thurgau Chaux de Fonds over 3:6 2:1,0:1,1:4
29.12.19 17:45 Chaux de Fonds Langenthal under 2:0 0:0,1:0,1:0
27.12.19 17:45 Visp Chaux de Fonds over 1:5 1:0,0:3,0:2
23.12.19 19:45 Kloten Chaux de Fonds over 6:4 0:1,4:0,2:3
21.12.19 19:45 Chaux de Fonds Academy Zug EVZ under 2:3 0:1,1:1,1:1
17.12.19 19:45 Chaux de Fonds Winterthur over 5:2 1:2,2:0,2:0
07.12.19 16:00 Biasca Chaux de Fonds over 1:8 0:3,0:5,1:0
04.12.19 19:45 Chaux de Fonds Olten over 1:7 0:1,0:1,1:5
01.12.19 15:45 GCK Lions Chaux de Fonds over 4:5sn 0:1,3:1,1:2,0:0,0:2
29.11.19 19:45 Chaux de Fonds Ajoie under 1:2 0:0,0:0,1:2
23.11.19 18:00 Sierre Chaux de Fonds under 3:1 1:0,0:0,2:1
19.11.19 19:45 Chaux de Fonds Visp over 2:4 2:0,0:3,0:1
17.11.19 15:45 Kloten Chaux de Fonds under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
15.11.19 19:45 Chaux de Fonds Academy Zug EVZ over 6:1 2:0,1:1,3:0
12.11.19 20:00 Winterthur Chaux de Fonds over 3:5 0:1,2:0,1:4
02.11.19 19:45 Chaux de Fonds Sierre over 3:4pp 0:0,1:2,2:1,0:1
29.10.19 20:00 GCK Lions Chaux de Fonds over 2:5 1:2,0:3,1:0
27.10.19 17:30 Olten Chaux de Fonds under 3:1 1:1,2:0,0:0
25.10.19 19:45 Chaux de Fonds Biasca over 7:3 3:2,2:1,2:0
23.10.19 19:45 Ajoie Chaux de Fonds over 8:5 2:2,1:0,5:3
18.10.19 19:45 Chaux de Fonds Langenthal under 0:4 0:1,0:2,0:1
15.10.19 19:45 Chaux de Fonds Thurgau under 0:1 0:0,0:1,0:0
12.10.19 20:00 Thurgau Chaux de Fonds under 1:0 0:0,1:0,0:0
08.10.19 19:45 Visp Chaux de Fonds over 4:2 3:0,1:1,0:1
06.10.19 17:45 Chaux de Fonds Kloten over 5:4 0:2,2:1,3:1
04.10.19 19:45 Academy Zug EVZ Chaux de Fonds over 4:5pp 2:0,1:3,1:1,0:1
01.10.19 19:45 Chaux de Fonds Winterthur under 3:1 0:0,2:1,1:0
28.09.19 18:00 Sierre Chaux de Fonds over 2:5 1:3,0:0,1:2
24.09.19 19:45 Chaux de Fonds GCK Lions over 5:2 2:0,3:2,0:0
21.09.19 19:45 Chaux de Fonds Olten over 7:2 1:0,1:2,5:0
17.09.19 20:00 Biasca Chaux de Fonds over 7:3 1:0,3:3,3:0
14.09.19 19:45 Chaux de Fonds Ajoie over 4:6 0:1,2:4,2:1
13.09.19 20:00 Langenthal Chaux de Fonds under 4:0 3:0,0:0,1:0

Academy Zug EVZ


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
01.03.20 20:00 Biasca Academy Zug EVZ over 7:6pp 1:1,4:1,1:4,1:0
28.02.20 19:45 Academy Zug EVZ Biasca over 6:3 4:0,1:1,1:2
23.02.20 17:30 Academy Zug EVZ Winterthur under 1:2 0:1,1:1,0:0
21.02.20 20:00 Sierre Academy Zug EVZ over 6:3 0:2,4:1,2:0
15.02.20 16:45 Academy Zug EVZ Ajoie over 1:5 1:0,0:4,0:1
11.02.20 19:45 Sierre Academy Zug EVZ under 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,3:1
01.02.20 19:45 Academy Zug EVZ Winterthur over 6:4 2:1,3:2,1:1
28.01.20 19:45 Academy Zug EVZ Thurgau under 1:3 0:0,0:1,1:2
25.01.20 17:00 GCK Lions Academy Zug EVZ over 7:5 0:1,4:4,3:0
23.01.20 19:45 Academy Zug EVZ Langenthal over 4:3 0:1,3:2,1:0
21.01.20 19:45 Visp Academy Zug EVZ over 5:1 1:0,2:0,2:1
18.01.20 19:45 Academy Zug EVZ Chaux de Fonds over 4:3 0:1,2:0,2:2
14.01.20 20:00 Langenthal Academy Zug EVZ under 4:1 1:0,0:1,3:0
12.01.20 17:45 Academy Zug EVZ Olten under 1:4 0:2,0:1,1:1
07.01.20 20:00 Biasca Academy Zug EVZ under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
05.01.20 15:45 Kloten Academy Zug EVZ under 3:1 0:0,1:1,2:0
02.01.20 17:00 Academy Zug EVZ Kloten over 4:6 1:3,2:1,1:2
29.12.19 17:30 Thurgau Academy Zug EVZ over 5:1 3:0,1:1,1:0
27.12.19 16:00 Academy Zug EVZ GCK Lions over 3:4 1:1,0:1,2:2
23.12.19 15:00 Academy Zug EVZ Visp under 0:3 0:1,0:1,0:1
21.12.19 19:45 Chaux de Fonds Academy Zug EVZ under 2:3 0:1,1:1,1:1
18.12.19 19:45 Academy Zug EVZ Langenthal under 3:2 1:1,2:0,0:1
10.12.19 20:00 Ajoie Academy Zug EVZ over 5:1 1:0,3:1,1:0
07.12.19 17:30 Olten Academy Zug EVZ over 10:5 3:2,4:1,3:2
03.12.19 19:45 Academy Zug EVZ Biasca over 6:1 2:0,2:0,2:1
30.11.19 16:00 Academy Zug EVZ Sierre under 3:2 1:1,1:0,1:1
23.11.19 17:30 Winterthur Academy Zug EVZ under 2:3 0:2,2:1,0:0
19.11.19 20:00 Thurgau Academy Zug EVZ under 2:1 2:0,0:0,0:1
17.11.19 17:45 Academy Zug EVZ GCK Lions over 1:5 1:1,0:3,0:1
15.11.19 19:45 Chaux de Fonds Academy Zug EVZ over 6:1 2:0,1:1,3:0
12.11.19 20:00 Sierre Academy Zug EVZ over 8:2 3:0,2:2,3:0
02.11.19 19:00 Academy Zug EVZ Winterthur under 3:2 0:0,2:0,1:2
31.10.19 19:45 Visp Academy Zug EVZ under 5:0 2:0,1:0,2:0
29.10.19 19:45 Academy Zug EVZ Olten under 1:4 0:2,1:0,0:2
27.10.19 16:00 Biasca Academy Zug EVZ over 4:5pp 2:2,1:1,1:1,0:1
25.10.19 19:45 Academy Zug EVZ Ajoie under 1:4 0:1,0:1,1:2
22.10.19 20:00 Langenthal Academy Zug EVZ under 5:0 2:0,2:0,1:0
17.10.19 19:45 Academy Zug EVZ Visp under 1:3 0:2,0:1,1:0
15.10.19 19:45 Kloten Academy Zug EVZ under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
12.10.19 19:45 Academy Zug EVZ Kloten over 2:4 0:2,1:1,1:1
08.10.19 19:45 Academy Zug EVZ Thurgau under 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:2
06.10.19 15:45 GCK Lions Academy Zug EVZ over 2:4 1:0,1:1,0:3
04.10.19 19:45 Academy Zug EVZ Chaux de Fonds over 4:5pp 2:0,1:3,1:1,0:1
02.10.19 19:45 Academy Zug EVZ Sierre under 3:2 0:1,2:0,1:1
28.09.19 20:15 Winterthur Academy Zug EVZ over 3:6 0:1,1:4,2:1
24.09.19 19:45 Olten Academy Zug EVZ under 1:0 0:0,1:0,0:0
19.09.19 19:45 Academy Zug EVZ Biasca under 0:2 0:1,0:1,0:0
17.09.19 20:00 Ajoie Academy Zug EVZ over 8:3 2:2,3:1,3:0

Chaux de Fonds


nenájdený žiadny zápas

Academy Zug EVZ


nenájdený žiadny zápas

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kloten 44 18 8 1 8 92 173 81 95
2. Ajoie 44 24 4 3 6 80 185 105 95
3. Olten 44 25 3 3 7 73 179 106 93
4. Visp 44 24 2 2 12 42 144 102 84
5. Thurgau 44 17 5 4 9 8 112 104 80
6. Langenthal 44 22 2 0 18 22 144 122 76
7. Chaux de Fonds 44 17 2 3 17 5 146 141 64
8. GCK Lions 44 13 3 5 15 -8 136 144 59

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sierre 48 11 4 1 27 -43 125 168 54
2. Academy Zug EVZ 48 12 1 6 22 -69 119 188 47
3. Winterthur 48 12 0 1 34 -110 112 222 37
4. Biasca 48 5 2 7 25 -92 116 208 32
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kloten 44 18 8 1 8 92 173 81 95
2. Ajoie 44 24 4 3 6 80 185 105 95
3. Olten 44 25 3 3 7 73 179 106 93
4. Visp 44 24 2 2 12 42 144 102 84
5. Thurgau 44 17 5 4 9 8 112 104 80
6. Langenthal 44 22 2 0 18 22 144 122 76
7. Chaux de Fonds 44 17 2 3 17 5 146 141 64
8. GCK Lions 44 13 3 5 15 -8 136 144 59
9. Sierre 48 11 4 1 27 -43 125 168 54
10. Academy Zug EVZ 48 12 1 6 22 -69 119 188 47
11. Winterthur 48 12 0 1 34 -110 112 222 37
12. Biasca 48 5 2 7 25 -92 116 208 32

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kloten 22 8 4 1 4 42 89 47 45
2. Ajoie 22 12 2 2 2 40 92 52 48
3. Olten 22 15 1 2 1 45 98 53 52
4. Visp 22 12 1 1 6 25 75 50 42
5. Thurgau 22 12 2 2 2 17 60 43 48
6. Langenthal 22 10 2 0 8 11 71 60 40
7. Chaux de Fonds 22 12 0 2 6 8 71 63 38
8. GCK Lions 22 8 1 2 8 4 75 71 31

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sierre 24 7 3 1 9 -3 70 73 37
2. Academy Zug EVZ 24 9 0 2 11 -18 61 79 29
3. Winterthur 24 7 0 0 17 -48 55 103 21
4. Biasca 24 2 2 3 12 -42 69 111 19
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Olten 22 15 1 2 1 45 98 53 52
2. Thurgau 22 12 2 2 2 17 60 43 48
3. Ajoie 22 12 2 2 2 40 92 52 48
4. Kloten 22 8 4 1 4 42 89 47 45
5. Visp 22 12 1 1 6 25 75 50 42
6. Langenthal 22 10 2 0 8 11 71 60 40
7. Chaux de Fonds 22 12 0 2 6 8 71 63 38
8. Sierre 24 7 3 1 9 -3 70 73 37
9. GCK Lions 22 8 1 2 8 4 75 71 31
10. Academy Zug EVZ 24 9 0 2 11 -18 61 79 29
11. Winterthur 24 7 0 0 17 -48 55 103 21
12. Biasca 24 2 2 3 12 -42 69 111 19

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kloten 22 10 4 0 4 50 84 34 50
2. Ajoie 22 12 2 1 4 40 93 53 47
3. Olten 22 10 2 1 6 28 81 53 41
4. Visp 22 12 1 1 6 17 69 52 42
5. Thurgau 22 5 3 2 7 -9 52 61 32
6. Langenthal 22 12 0 0 10 11 73 62 36
7. Chaux de Fonds 22 5 2 1 11 -3 75 78 26
8. GCK Lions 22 5 2 3 7 -12 61 73 28

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sierre 24 4 1 0 18 -40 55 95 17
2. Academy Zug EVZ 24 3 1 4 11 -51 58 109 18
3. Winterthur 24 5 0 1 17 -62 57 119 16
4. Biasca 24 3 0 4 13 -50 47 97 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kloten 22 10 4 0 4 50 84 34 50
2. Ajoie 22 12 2 1 4 40 93 53 47
3. Visp 22 12 1 1 6 17 69 52 42
4. Olten 22 10 2 1 6 28 81 53 41
5. Langenthal 22 12 0 0 10 11 73 62 36
6. Thurgau 22 5 3 2 7 -9 52 61 32
7. GCK Lions 22 5 2 3 7 -12 61 73 28
8. Chaux de Fonds 22 5 2 1 11 -3 75 78 26
9. Academy Zug EVZ 24 3 1 4 11 -51 58 109 18
10. Sierre 24 4 1 0 18 -40 55 95 17
11. Winterthur 24 5 0 1 17 -62 57 119 16
12. Biasca 24 3 0 4 13 -50 47 97 13