Topoľčany VS Spišská Nová Ves


Topoľčany

Spišská Nová Ves

Topoľčany (T1) VS Spišská Nová Ves (T2)

Topoľčany

Spišská Nová Ves

Zaujímavé

Topoľčany

  • Topoľčany vyhral 52% zápasov (z celkového počtu 44 vyhral 23 zápasov).
  • Až 26 zápasov tímu Topoľčany skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 44 zápasov, to je až 59%.
  • Topoľčany už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Topoľčany ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Spišská Nová Ves

  • Tím Spišská Nová Ves odohral až 31 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 70% z celkového počtu 44 zápasov.

H2H

  • 31% vzájomných zápasov (5 z 16) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 10 z 16 vzájomných zápasov, čo je 63%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Slovensko / 1. liga / 2019/2020
07.02.2020 18:00 Topolčany Spišská Nová Ves under 1:4 1:2,0:1,0:1
22.12.2019 17:30 Spišská Nová Ves Topolčany under 3:0 0:0,0:0,3:0
22.11.2019 18:00 Topolčany Spišská Nová Ves under 3:1 1:1,0:0,2:0
16.10.2019 17:30 Spišská Nová Ves Topolčany over 6:3 3:2,2:1,1:0
18.09.2019 18:00 Topolčany Spišská Nová Ves over 4:2 2:0,1:1,1:1
Slovensko / 1. liga / 2018/2019
11.01.2019 18:00 Topolčany Spišská Nová Ves over 5:1 0:0,2:0,3:1
09.12.2018 17:30 Spišská Nová Ves Topolčany under 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
02.11.2018 18:00 Topolčany Spišská Nová Ves under 3:2ppsn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:0
21.09.2018 17:30 Spišská Nová Ves Topolčany under 2:3 0:2,2:1,0:0
Slovensko / 1. liga / 2017/2018
19.01.2018 18:00 Topolčany Spišská Nová Ves under 4:1 1:0,1:1,2:0
17.12.2017 17:00 Spišská Nová Ves Topolčany under 1:2ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
17.11.2017 18:00 Topolčany Spišská Nová Ves over 4:3 1:1,1:1,2:1
20.10.2017 17:00 Spišská Nová Ves Topolčany under 1:4 1:2,0:1,0:1
20.09.2017 18:00 Topolčany Spišská Nová Ves under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
Slovensko / 1. liga / 2008/2009
09.01.2009 17:30 Spišská Nová Ves Topolčany over 4:3pp 1:1,2:0,0:2,1:0
Slovensko / 1. liga / 2005/2006
27.01.2006 17:00 Spišská Nová Ves Topolčany over 7:1 -:-,-:-,-:-

Topoľčany

7 - 5 - 4

Spišská Nová Ves

Topoľčany


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.02.20 17:00 Skalica Topolčany under 3:1 1:0,1:1,1:0
12.02.20 18:00 Dubnica Topolčany under 1:4 1:2,0:1,0:1
07.02.20 18:00 Topolčany Spišská Nová Ves under 1:4 1:2,0:1,0:1
31.01.20 18:00 Topolčany Martin under 2:1 0:0,1:1,1:0
24.01.20 18:00 Topolčany Bratislava HC over 2:4 0:1,0:0,2:3
22.01.20 18:00 Topolčany Skalica over 4:3sn 1:0,0:1,2:2,0:0,1:0
17.01.20 18:00 Žilina Topolčany under 1:3 0:2,1:0,0:1
15.01.20 18:00 Topolčany Levice over 4:5pp 1:0,1:3,2:1,0:1
08.01.20 17:30 Trnava Topolčany over 6:7 4:1,1:4,1:2
03.01.20 18:00 Topolčany Skalica over 5:2 0:0,4:1,1:1
28.12.19 17:00 Topolčany Považská Bystrica under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
22.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Topolčany under 3:0 0:0,0:0,3:0
20.12.19 18:00 Martin Topolčany over 5:4 2:0,3:2,0:2
18.12.19 18:00 Topolčany Dubnica under 1:2 1:1,0:0,0:1
13.12.19 18:00 Topolčany Žilina under 3:2sn 2:0,0:0,0:2,0:0,1:0
11.12.19 18:00 Levice Topolčany over 3:4sn 0:3,2:0,1:0,0:0,0:1
09.12.19 18:30 Bratislava HC Topolčany under 2:0 1:0,1:0,0:0
06.12.19 18:00 Topolčany Trnava over 7:6 1:2,2:4,4:0
04.12.19 17:00 Skalica Topolčany under 0:2 0:1,0:0,0:1
29.11.19 18:00 Topolčany Bratislava HC under 4:1 0:0,2:1,2:0
27.11.19 18:00 Považská Bystrica Topolčany over 5:4sn 2:1,2:1,0:2,0:0,3:1
22.11.19 18:00 Topolčany Spišská Nová Ves under 3:1 1:1,0:0,2:0
20.11.19 18:00 Topolčany Martin under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
15.11.19 18:00 Dubnica Topolčany under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
13.11.19 18:00 Žilina Topolčany over 3:5 0:2,1:1,2:2
01.11.19 18:00 Topolčany Levice under 3:1 0:0,2:0,1:1
30.10.19 17:30 Trnava Topolčany over 3:4 2:1,0:2,1:1
25.10.19 18:00 Topolčany Skalica under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
23.10.19 18:30 Bratislava HC Topolčany over 3:4sn 1:0,0:2,2:1,0:0,1:2
18.10.19 18:00 Topolčany Považská Bystrica under 3:2 1:0,2:1,0:1
16.10.19 17:30 Spišská Nová Ves Topolčany over 6:3 3:2,2:1,1:0
11.10.19 18:00 Topolčany Martin under 4:1 2:0,1:0,1:1
09.10.19 18:00 Topolčany Dubnica under 3:1 1:0,1:1,1:0
04.10.19 18:00 Topolčany Žilina under 4:0 1:0,2:0,1:0
02.10.19 18:00 Levice Topolčany under 2:3 0:1,2:2,0:0
29.09.19 17:00 Topolčany Trnava over 7:2 3:0,1:0,3:2
27.09.19 17:00 Skalica Topolčany under 2:3 0:1,1:0,1:2
25.09.19 18:00 Topolčany Bratislava HC under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,1:0
20.09.19 18:00 Považská Bystrica Topolčany under 2:3 0:1,2:1,0:1
18.09.19 18:00 Topolčany Spišská Nová Ves over 4:2 2:0,1:1,1:1
13.09.19 18:00 Martin Topolčany under 4:1 0:1,3:0,1:0
11.09.19 18:00 Dubnica Topolčany over 4:3 1:0,1:1,2:2
19.01.20 17:00 Topolčany Slovensko 18 over 4:2 1:0,0:1,3:1
24.11.19 17:30 Slovensko 18 Topolčany over 1:7 0:2,1:4,0:1

Spišská Nová Ves


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.02.20 17:30 Spišská Nová Ves Bratislava HC under 1:4 0:0,1:1,0:3
12.02.20 18:00 Martin Spišská Nová Ves over 5:1 2:0,1:1,2:0
07.02.20 18:00 Topolčany Spišská Nová Ves under 1:4 1:2,0:1,0:1
24.01.20 17:30 Spišská Nová Ves Dubnica under 3:2pp 0:0,0:2,2:0,1:0
22.01.20 18:30 Bratislava HC Spišská Nová Ves over 5:2 3:0,2:0,0:2
17.01.20 18:00 Levice Spišská Nová Ves over 5:2 2:0,2:1,1:1
08.01.20 17:00 Skalica Spišská Nová Ves over 6:1 2:0,3:0,1:1
06.01.20 17:30 Spišská Nová Ves Trnava over 5:1 3:1,0:0,2:0
03.01.20 18:30 Bratislava HC Spišská Nová Ves over 6:0 1:0,2:0,3:0
30.12.19 18:00 Považská Bystrica Spišská Nová Ves over 3:4 1:1,1:2,1:1
22.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Topolčany under 3:0 0:0,0:0,3:0
20.12.19 18:00 Dubnica Spišská Nová Ves under 3:1 0:0,2:0,1:1
18.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Žilina over 5:3 2:0,1:2,2:1
15.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Martin over 5:2 1:1,2:1,2:0
13.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Levice over 3:4pp 3:1,0:2,0:0,0:1
11.12.19 17:30 Trnava Spišská Nová Ves under 2:1 0:0,1:1,1:0
06.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Skalica over 3:4 0:2,2:2,1:0
04.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Bratislava HC over 4:5pp 2:1,0:1,2:2,0:1
29.11.19 17:30 Spišská Nová Ves Považská Bystrica under 3:2sn 0:0,2:2,0:0,0:0,2:0
27.11.19 18:00 Martin Spišská Nová Ves under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
22.11.19 18:00 Topolčany Spišská Nová Ves under 3:1 1:1,0:0,2:0
20.11.19 17:00 Spišská Nová Ves Dubnica over 2:6 1:2,1:2,0:2
15.11.19 18:00 Žilina Spišská Nová Ves under 2:1 0:0,1:1,1:0
13.11.19 18:00 Levice Spišská Nová Ves over 3:4 2:0,1:2,0:2
01.11.19 17:30 Spišská Nová Ves Trnava over 5:2 0:1,3:1,2:0
30.10.19 17:00 Skalica Spišská Nová Ves over 5:3 1:1,1:1,3:1
25.10.19 18:30 Bratislava HC Spišská Nová Ves over 6:0 2:0,2:0,2:0
23.10.19 18:00 Považská Bystrica Spišská Nová Ves under 1:4 1:0,0:4,0:0
18.10.19 17:30 Spišská Nová Ves Martin over 7:4 3:2,3:0,1:2
16.10.19 17:30 Spišská Nová Ves Topolčany over 6:3 3:2,2:1,1:0
11.10.19 18:00 Dubnica Spišská Nová Ves over 4:3 1:1,0:2,3:0
09.10.19 17:30 Spišská Nová Ves Žilina over 5:1 1:0,2:1,2:0
04.10.19 17:30 Spišská Nová Ves Levice over 2:6 1:1,0:4,1:1
02.10.19 17:30 Trnava Spišská Nová Ves over 3:6 0:3,1:1,2:2
29.09.19 17:30 Spišská Nová Ves Skalica over 2:6 1:2,0:2,1:2
27.09.19 17:30 Spišská Nová Ves Bratislava HC over 6:5pp 1:3,1:1,3:1,1:0
25.09.19 17:30 Spišská Nová Ves Považská Bystrica under 3:2 1:0,1:0,1:2
20.09.19 18:00 Martin Spišská Nová Ves over 3:5 1:1,2:2,0:2
18.09.19 18:00 Topolčany Spišská Nová Ves over 4:2 2:0,1:1,1:1
13.09.19 17:30 Spišská Nová Ves Dubnica over 3:5 0:3,3:1,0:1
11.09.19 18:00 Žilina Spišská Nová Ves under 2:3 1:1,0:1,1:1
31.01.20 17:30 Spišská Nová Ves Skalica over 5:2 1:1,3:1,1:0
26.11.19 17:30 Spišská Nová Ves Slovensko 18 over 11:1 4:1,5:0,2:0
17.09.19 17:00 Slovensko 18 Spišská Nová Ves over 2:6 1:1,0:3,1:2

Topoľčany


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.02.2020 18:30 Bratislava HC Topolčany porovnaj tímy
21.02.2020 17:30 Spišská Nová Ves Topolčany porovnaj tímy
26.02.2020 18:00 Martin Topolčany porovnaj tímy
28.02.2020 18:00 Topolčany Dubnica porovnaj tímy

Spišská Nová Ves


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.02.2020 18:00 Dubnica Spišská Nová Ves porovnaj tímy
21.02.2020 17:30 Spišská Nová Ves Topolčany porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Skalica Spišská Nová Ves porovnaj tímy
28.02.2020 17:30 Spišská Nová Ves Martin porovnaj tímy

Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 44 34 1 4 0 131 222 91 111
2. Topolčany 44 14 9 2 8 37 146 109 89
3. Martin 44 23 3 4 7 46 163 117 88
4. Skalica 44 16 3 4 14 20 151 131 67
5. Dubnica 44 13 5 3 15 -5 133 138 67
6. Spišská Nová Ves 44 16 3 3 16 1 148 147 66
7. Slovensko 18 20 0 1 0 18 -74 33 107 5

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Žilina 46 19 3 3 15 20 152 132 75
2. Levice 46 16 2 3 20 -7 158 165 61
3. Považská Bystrica 46 8 3 4 24 -58 117 175 43
4. Trnava 46 9 0 3 31 -111 129 240 30
5. Slovensko 18 20 0 1 0 18 -74 33 107 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 44 34 1 4 0 131 222 91 111
2. Topolčany 44 14 9 2 8 37 146 109 89
3. Martin 44 23 3 4 7 46 163 117 88
4. Žilina 46 19 3 3 15 20 152 132 75
5. Skalica 44 16 3 4 14 20 151 131 67
6. Dubnica 44 13 5 3 15 -5 133 138 67
7. Spišská Nová Ves 44 16 3 3 16 1 148 147 66
8. Levice 46 16 2 3 20 -7 158 165 61
9. Považská Bystrica 46 8 3 4 24 -58 117 175 43
10. Trnava 46 9 0 3 31 -111 129 240 30
11. Slovensko 18 20 0 1 0 18 -74 33 107 5

Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 21 18 0 2 -1 63 108 45 56
2. Topolčany 23 7 6 1 2 30 78 48 52
3. Martin 21 13 2 2 0 38 91 53 51
4. Skalica 22 10 1 1 8 21 79 58 36
5. Dubnica 22 9 3 1 5 8 72 64 43
6. Spišská Nová Ves 22 8 3 2 4 22 92 70 41
7. Slovensko 18 10 1 0 0 9 -37 16 53 3

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Žilina 24 12 1 1 8 16 84 68 42
2. Levice 23 10 0 2 9 1 76 75 32
3. Považská Bystrica 23 5 2 1 12 -17 63 80 26
4. Trnava 23 6 0 2 13 -45 67 112 20
5. Slovensko 18 10 1 0 0 9 -37 16 53 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 21 18 0 2 -1 63 108 45 56
2. Topolčany 23 7 6 1 2 30 78 48 52
3. Martin 21 13 2 2 0 38 91 53 51
4. Dubnica 22 9 3 1 5 8 72 64 43
5. Žilina 24 12 1 1 8 16 84 68 42
6. Spišská Nová Ves 22 8 3 2 4 22 92 70 41
7. Skalica 22 10 1 1 8 21 79 58 36
8. Levice 23 10 0 2 9 1 76 75 32
9. Považská Bystrica 23 5 2 1 12 -17 63 80 26
10. Trnava 23 6 0 2 13 -45 67 112 20
11. Slovensko 18 10 1 0 0 9 -37 16 53 3

Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 23 16 1 2 1 68 114 46 55
2. Topolčany 21 7 3 1 6 7 68 61 37
3. Martin 23 10 1 2 7 8 72 64 37
4. Skalica 22 6 2 3 6 -1 72 73 31
5. Dubnica 22 4 2 2 10 -13 61 74 24
6. Spišská Nová Ves 22 8 0 1 12 -21 56 77 25
7. Slovensko 18 10 -1 1 0 9 -37 17 54 2

Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Žilina 22 7 2 2 7 4 68 64 33
2. Levice 23 6 2 1 11 -8 82 90 29
3. Považská Bystrica 23 3 1 3 12 -41 54 95 17
4. Trnava 23 3 0 1 18 -66 62 128 10
5. Slovensko 18 10 -1 1 0 9 -37 17 54 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bratislava HC 23 16 1 2 1 68 114 46 55
2. Topolčany 21 7 3 1 6 7 68 61 37
3. Martin 23 10 1 2 7 8 72 64 37
4. Žilina 22 7 2 2 7 4 68 64 33
5. Skalica 22 6 2 3 6 -1 72 73 31
6. Levice 23 6 2 1 11 -8 82 90 29
7. Spišská Nová Ves 22 8 0 1 12 -21 56 77 25
8. Dubnica 22 4 2 2 10 -13 61 74 24
9. Považská Bystrica 23 3 1 3 12 -41 54 95 17
10. Trnava 23 3 0 1 18 -66 62 128 10
11. Slovensko 18 10 -1 1 0 9 -37 17 54 2