Michalovce VS Spišská Nová Ves


Michalovce

Spišská Nová Ves

Michalovce (T1) VS Spišská Nová Ves (T2)

Michalovce

Spišská Nová Ves

Zaujímavé

Michalovce

    Spišská Nová Ves

    • Tím Spišská Nová Ves odohral až 34 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 65% z celkového počtu 52 zápasov.
    • Spišská Nová Ves už 5 zápasov v rade neremízovali.

    H2H

    • Z 16 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 14, čo je 88%.
    • 69% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 11 z 16 zápasov.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Slovensko / 1. liga / 2018/2019
    05.02.2019 17:30 Spišská Nová Ves Michalovce over 1:9 0:3,0:3,1:3
    02.02.2019 17:30 Michalovce Spišská Nová Ves over 5:1 2:0,3:1,0:0
    01.02.2019 17:30 Michalovce Spišská Nová Ves under 3:0 0:0,2:0,1:0
    23.01.2019 17:30 Michalovce Spišská Nová Ves under 3:0 0:0,1:0,2:0
    18.12.2018 17:30 Spišská Nová Ves Michalovce over 2:6 0:2,2:2,0:2
    16.11.2018 17:30 Michalovce Spišská Nová Ves over 5:2 4:2,1:0,0:0
    05.10.2018 17:30 Spišská Nová Ves Michalovce under 0:5 0:2,0:2,0:1
    Slovensko / 1. liga / 2017/2018
    17.02.2018 17:00 Spišská Nová Ves Michalovce over 3:7 0:3,2:1,1:3
    14.02.2018 17:30 Michalovce Spišská Nová Ves over 9:2 2:1,4:0,3:1
    13.02.2018 17:30 Michalovce Spišská Nová Ves under 4:1 1:0,2:0,1:1
    07.02.2018 18:00 Spišská Nová Ves Michalovce under 0:3 0:2,0:0,0:1
    05.01.2018 17:30 Michalovce Spišská Nová Ves over 6:0 2:0,2:0,2:0
    06.12.2017 17:00 Spišská Nová Ves Michalovce over 1:6 0:0,0:3,1:3
    08.11.2017 17:30 Michalovce Spišská Nová Ves over 7:5 1:2,4:2,2:1
    06.10.2017 17:00 Spišská Nová Ves Michalovce over 6:5pp 1:0,3:5,1:0,1:0
    Slovensko / 1. liga / 2008/2009
    16.01.2009 17:30 Spišská Nová Ves Michalovce over 7:0 3:0,0:0,4:0

    Michalovce

    14 - 1 - 1

    Spišská Nová Ves

    Michalovce


    nenájdený žiadny zápas

    Spišská Nová Ves


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    09.03.20 18:00 Spišská Nová Ves Topolčany over 1:5 0:0,1:2,0:3
    08.03.20 18:00 Spišská Nová Ves Topolčany under 3:2 0:0,2:0,1:2
    05.03.20 18:00 Topolčany Spišská Nová Ves under 3:2 0:1,3:0,0:1
    04.03.20 18:00 Topolčany Spišská Nová Ves under 3:0 2:0,0:0,1:0
    28.02.20 17:30 Spišská Nová Ves Martin under 3:2 0:2,1:0,2:0
    26.02.20 17:00 Skalica Spišská Nová Ves over 4:3sn 0:1,2:2,1:0,0:0,2:1
    21.02.20 17:30 Spišská Nová Ves Topolčany over 5:2 2:1,2:1,1:0
    19.02.20 18:00 Dubnica Spišská Nová Ves under 1:0 1:0,0:0,0:0
    14.02.20 17:30 Spišská Nová Ves Bratislava HC under 1:4 0:0,1:1,0:3
    12.02.20 18:00 Martin Spišská Nová Ves over 5:1 2:0,1:1,2:0
    07.02.20 18:00 Topolčany Spišská Nová Ves under 1:4 1:2,0:1,0:1
    24.01.20 17:30 Spišská Nová Ves Dubnica under 3:2pp 0:0,0:2,2:0,1:0
    22.01.20 18:30 Bratislava HC Spišská Nová Ves over 5:2 3:0,2:0,0:2
    17.01.20 18:00 Levice Spišská Nová Ves over 5:2 2:0,2:1,1:1
    08.01.20 17:00 Skalica Spišská Nová Ves over 6:1 2:0,3:0,1:1
    06.01.20 17:30 Spišská Nová Ves Trnava over 5:1 3:1,0:0,2:0
    03.01.20 18:30 Bratislava HC Spišská Nová Ves over 6:0 1:0,2:0,3:0
    30.12.19 18:00 Považská Bystrica Spišská Nová Ves over 3:4 1:1,1:2,1:1
    22.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Topolčany under 3:0 0:0,0:0,3:0
    20.12.19 18:00 Dubnica Spišská Nová Ves under 3:1 0:0,2:0,1:1
    18.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Žilina over 5:3 2:0,1:2,2:1
    15.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Martin over 5:2 1:1,2:1,2:0
    13.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Levice over 3:4pp 3:1,0:2,0:0,0:1
    11.12.19 17:30 Trnava Spišská Nová Ves under 2:1 0:0,1:1,1:0
    06.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Skalica over 3:4 0:2,2:2,1:0
    04.12.19 17:30 Spišská Nová Ves Bratislava HC over 4:5pp 2:1,0:1,2:2,0:1
    29.11.19 17:30 Spišská Nová Ves Považská Bystrica under 3:2sn 0:0,2:2,0:0,0:0,2:0
    27.11.19 18:00 Martin Spišská Nová Ves under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
    22.11.19 18:00 Topolčany Spišská Nová Ves under 3:1 1:1,0:0,2:0
    20.11.19 17:00 Spišská Nová Ves Dubnica over 2:6 1:2,1:2,0:2
    15.11.19 18:00 Žilina Spišská Nová Ves under 2:1 0:0,1:1,1:0
    13.11.19 18:00 Levice Spišská Nová Ves over 3:4 2:0,1:2,0:2
    01.11.19 17:30 Spišská Nová Ves Trnava over 5:2 0:1,3:1,2:0
    30.10.19 17:00 Skalica Spišská Nová Ves over 5:3 1:1,1:1,3:1
    25.10.19 18:30 Bratislava HC Spišská Nová Ves over 6:0 2:0,2:0,2:0
    23.10.19 18:00 Považská Bystrica Spišská Nová Ves under 1:4 1:0,0:4,0:0
    18.10.19 17:30 Spišská Nová Ves Martin over 7:4 3:2,3:0,1:2
    16.10.19 17:30 Spišská Nová Ves Topolčany over 6:3 3:2,2:1,1:0
    11.10.19 18:00 Dubnica Spišská Nová Ves over 4:3 1:1,0:2,3:0
    09.10.19 17:30 Spišská Nová Ves Žilina over 5:1 1:0,2:1,2:0
    04.10.19 17:30 Spišská Nová Ves Levice over 2:6 1:1,0:4,1:1
    02.10.19 17:30 Trnava Spišská Nová Ves over 3:6 0:3,1:1,2:2
    29.09.19 17:30 Spišská Nová Ves Skalica over 2:6 1:2,0:2,1:2
    27.09.19 17:30 Spišská Nová Ves Bratislava HC over 6:5pp 1:3,1:1,3:1,1:0
    25.09.19 17:30 Spišská Nová Ves Považská Bystrica under 3:2 1:0,1:0,1:2
    20.09.19 18:00 Martin Spišská Nová Ves over 3:5 1:1,2:2,0:2
    18.09.19 18:00 Topolčany Spišská Nová Ves over 4:2 2:0,1:1,1:1
    13.09.19 17:30 Spišská Nová Ves Dubnica over 3:5 0:3,3:1,0:1
    11.09.19 18:00 Žilina Spišská Nová Ves under 2:3 1:1,0:1,1:1
    31.01.20 17:30 Spišská Nová Ves Skalica over 5:2 1:1,3:1,1:0
    26.11.19 17:30 Spišská Nová Ves Slovensko 18 over 11:1 4:1,5:0,2:0
    17.09.19 17:00 Slovensko 18 Spišská Nová Ves over 2:6 1:1,0:3,1:2

    Michalovce


    nenájdený žiadny zápas

    Spišská Nová Ves


    nenájdený žiadny zápas

    Final Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Bratislava HC 48 35 1 5 1 127 233 106 115
    2. Martin 48 26 3 4 8 52 178 126 97
    3. Topolčany 48 13 10 2 11 31 157 126 91
    4. Skalica 48 17 4 4 15 23 166 143 75
    5. Dubnica 48 15 5 3 17 -6 146 152 73
    6. Spišská Nová Ves 48 18 3 4 16 3 159 156 73
    7. Slovensko 18 20 0 1 0 18 -74 33 107 5

    Relegation Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Žilina 50 23 3 3 15 41 177 136 87
    2. Levice 50 16 3 3 22 -14 170 184 66
    3. Považská Bystrica 50 9 3 5 25 -63 128 191 47
    4. Trnava 50 8 1 4 32 -120 140 260 33
    5. Slovensko 18 20 0 1 0 18 -74 33 107 5
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Bratislava HC 48 35 1 5 1 127 233 106 115
    2. Martin 48 26 3 4 8 52 178 126 97
    3. Topolčany 48 13 10 2 11 31 157 126 91
    4. Žilina 50 23 3 3 15 41 177 136 87
    5. Skalica 48 17 4 4 15 23 166 143 75
    6. Dubnica 48 15 5 3 17 -6 146 152 73
    7. Spišská Nová Ves 48 18 3 4 16 3 159 156 73
    8. Levice 50 16 3 3 22 -14 170 184 66
    9. Považská Bystrica 50 9 3 5 25 -63 128 191 47
    10. Trnava 50 8 1 4 32 -120 140 260 33
    11. Slovensko 18 20 0 1 0 18 -74 33 107 5

    Final Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Bratislava HC 23 18 0 3 -1 60 112 52 57
    2. Martin 24 16 2 2 0 45 104 59 60
    3. Topolčany 24 7 6 1 3 28 82 54 52
    4. Skalica 24 10 2 1 8 25 88 63 41
    5. Dubnica 24 10 3 1 6 8 77 69 46
    6. Spišská Nová Ves 24 10 3 2 4 26 100 74 47
    7. Slovensko 18 10 1 0 0 9 -37 16 53 3

    Relegation Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Žilina 25 13 1 1 8 18 89 71 45
    2. Levice 25 9 1 2 10 -4 82 86 34
    3. Považská Bystrica 26 6 2 2 12 -20 71 91 30
    4. Trnava 25 6 0 2 15 -54 70 124 20
    5. Slovensko 18 10 1 0 0 9 -37 16 53 3
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Martin 24 16 2 2 0 45 104 59 60
    2. Bratislava HC 23 18 0 3 -1 60 112 52 57
    3. Topolčany 24 7 6 1 3 28 82 54 52
    4. Spišská Nová Ves 24 10 3 2 4 26 100 74 47
    5. Dubnica 24 10 3 1 6 8 77 69 46
    6. Žilina 25 13 1 1 8 18 89 71 45
    7. Skalica 24 10 2 1 8 25 88 63 41
    8. Levice 25 9 1 2 10 -4 82 86 34
    9. Považská Bystrica 26 6 2 2 12 -20 71 91 30
    10. Trnava 25 6 0 2 15 -54 70 124 20
    11. Slovensko 18 10 1 0 0 9 -37 16 53 3

    Final Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Bratislava HC 25 17 1 2 2 67 121 54 58
    2. Martin 24 10 1 2 8 7 74 67 37
    3. Topolčany 24 6 4 1 8 3 75 72 39
    4. Skalica 24 7 2 3 7 -2 78 80 34
    5. Dubnica 24 5 2 2 11 -14 69 83 27
    6. Spišská Nová Ves 24 8 0 2 12 -23 59 82 26
    7. Slovensko 18 10 -1 1 0 9 -37 17 54 2

    Relegation Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Žilina 25 10 2 2 7 23 88 65 42
    2. Levice 25 7 2 1 12 -10 88 98 32
    3. Považská Bystrica 24 3 1 3 13 -43 57 100 17
    4. Trnava 25 2 1 2 17 -66 70 136 13
    5. Slovensko 18 10 -1 1 0 9 -37 17 54 2
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Bratislava HC 25 17 1 2 2 67 121 54 58
    2. Žilina 25 10 2 2 7 23 88 65 42
    3. Topolčany 24 6 4 1 8 3 75 72 39
    4. Martin 24 10 1 2 8 7 74 67 37
    5. Skalica 24 7 2 3 7 -2 78 80 34
    6. Levice 25 7 2 1 12 -10 88 98 32
    7. Dubnica 24 5 2 2 11 -14 69 83 27
    8. Spišská Nová Ves 24 8 0 2 12 -23 59 82 26
    9. Považská Bystrica 24 3 1 3 13 -43 57 100 17
    10. Trnava 25 2 1 2 17 -66 70 136 13
    11. Slovensko 18 10 -1 1 0 9 -37 17 54 2