Vipiteno VS Lustenau


Vipiteno

Lustenau

Vipiteno (T1) VS Lustenau (T2)

Vipiteno

Lustenau

Zaujímavé

Vipiteno

  • Počet remíz tímu Vipiteno je až 12 z celkového počtu 42 zápasov, čo je až 29%.
  • Až 28 zápasov tímu Vipiteno skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 42 zápasov, to je až 67%.
  • Vipiteno už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Vipiteno už 2 zápasov v rade neremízovali.
  • Vipiteno už 3 zápasov v rade nevyhrali.

Lustenau

  • 30 víťazstiev z celkového počtu 51 (59% výhier).
  • Tím Lustenau odohral až 29 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 57% z celkového počtu 51 zápasov.
  • Lustenau už 8 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 67% vzájomných zápasov, čo je 4 výhier z 6 zápasov.
  • 33% vzájomných zápasov (2 z 6) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 5 z 6 vzájomných zápasov, čo je 83%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2018/2019
18.12.2018 19:30 Lustenau Vipiteno under 3:2 2:0,0:2,1:0
06.12.2018 20:00 Vipiteno Lustenau under 1:4 0:1,1:2,0:1
22.11.2018 20:00 Vipiteno Lustenau under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
25.09.2018 19:30 Lustenau Vipiteno under 3:1 0:1,1:0,2:0
Rakúsko / Alps Hockey League / 2017/2018
25.11.2017 19:30 Vipiteno Lustenau over 2:4 2:1,0:0,0:3
23.09.2017 19:30 Lustenau Vipiteno under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1

Vipiteno

0 - 2 - 4

Lustenau

Vipiteno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.03.19 20:00 Vipiteno Jesenice under 0:3 0:0,0:2,0:1
12.03.19 19:00 Jesenice Vipiteno under 3:0 0:0,0:0,3:0
09.03.19 19:00 Vipiteno Bregenzerwald over 4:3sn 1:1,0:1,2:1,0:0,1:0
06.03.19 20:00 Klagenfurt II Vipiteno under 0:3 0:1,0:1,0:1
02.03.19 19:30 Vipiteno Milano 24 under 2:3 1:0,1:3,0:0
23.02.19 19:30 Vipiteno Olimpia Ljublana under 3:0 1:0,1:0,1:0
21.02.19 20:00 Vipiteno Val Pusteria under 0:2 0:0,0:2,0:0
16.02.19 18:00 Jesenice Vipiteno under 4:1 2:0,0:1,2:0
14.02.19 20:00 Kitzbühel Vipiteno under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
12.02.19 20:30 Milano 24 Vipiteno over 3:7 0:3,1:3,2:1
31.01.19 19:30 Zell Am See Vipiteno under 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
19.01.19 19:30 Vipiteno Feldkirch under 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:0
13.01.19 18:00 Vipiteno Fassa over 6:0 1:0,1:0,4:0
10.01.19 20:30 Cortina Vipiteno under 2:3 1:1,0:2,1:0
05.01.19 20:45 Cortina Vipiteno under 3:2sn 2:0,0:1,0:1,0:0,1:0
01.01.19 20:00 Val Pusteria Vipiteno under 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:0
30.12.18 19:30 Vipiteno Milano 24 over 6:2 4:1,0:1,2:0
28.12.18 20:30 Asiago Vipiteno over 5:4sn 1:0,2:3,1:1,0:0,1:0
26.12.18 19:30 Vipiteno Val Pusteria under 1:3 0:1,1:1,0:1
22.12.18 19:30 Vipiteno Cortina under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
18.12.18 19:30 Lustenau Vipiteno under 3:2 2:0,0:2,1:0
15.12.18 19:30 Vipiteno Gherdeina Selva under 4:1 2:1,0:0,2:0
06.12.18 20:00 Vipiteno Lustenau under 1:4 0:1,1:2,0:1
04.12.18 20:00 Ritten Collalbo Vipiteno under 4:1 0:1,3:0,1:0
01.12.18 19:30 Vipiteno Ritten Collalbo under 3:0 1:0,1:0,1:0
29.11.18 19:15 Salzburg II Vipiteno over 4:3pp 0:0,1:1,2:2,1:0
24.11.18 20:00 Fassa Vipiteno over 1:6 0:1,0:4,1:1
22.11.18 20:00 Vipiteno Lustenau under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
17.11.18 19:30 Feldkirch Vipiteno under 2:3 0:2,1:1,1:0
03.11.18 19:30 Vipiteno Cortina under 3:2 2:1,0:1,1:0
30.10.18 20:00 Olimpia Ljublana Vipiteno over 6:2 2:0,2:1,2:1
27.10.18 19:30 Vipiteno Zell Am See over 7:6 2:1,4:3,0:3
20.10.18 20:00 Val Pusteria Vipiteno under 2:1 1:0,0:1,1:0
18.10.18 20:00 Vipiteno Asiago over 4:5sn 1:2,2:1,1:1,0:0,-:-
13.10.18 19:00 Milano 24 Vipiteno over 5:4 3:1,1:1,1:2
11.10.18 20:00 Vipiteno Klagenfurt II over 7:3 3:1,0:2,4:1
06.10.18 19:30 Bregenzerwald Vipiteno under 1:3 1:2,0:0,0:1
04.10.18 20:00 Vipiteno Salzburg II under 4:1 3:0,1:1,0:0
25.09.18 19:30 Lustenau Vipiteno under 3:1 0:1,1:0,2:0
22.09.18 19:30 Vipiteno Kitzbühel over 7:1 2:1,3:0,2:0
20.09.18 20:00 Vipiteno Jesenice over 4:3sn 0:1,3:0,0:2,0:0,1:0
15.09.18 20:30 Gherdeina Selva Vipiteno under 1:4 1:0,0:1,0:3

Lustenau


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
05.04.19 19:15 Olimpia Ljublana Lustenau over 7:4 1:3,3:0,3:1
03.04.19 19:30 Lustenau Olimpia Ljublana under 0:4 0:1,0:2,0:1
01.04.19 19:15 Olimpia Ljublana Lustenau under 4:1 2:0,1:1,1:0
30.03.19 19:15 Salzburg II Lustenau under 2:3 1:1,1:1,0:1
28.03.19 19:30 Lustenau Salzburg II over 4:2 1:1,0:1,3:0
26.03.19 19:15 Salzburg II Lustenau under 3:2 1:0,0:1,2:1
24.03.19 17:30 Lustenau Salzburg II over 4:2 0:0,1:1,3:1
22.03.19 19:15 Salzburg II Lustenau over 6:4 2:2,3:1,1:1
20.03.19 19:30 Lustenau Salzburg II over 4:3pp 2:2,1:1,0:0,1:0
18.03.19 19:15 Salzburg II Lustenau under 3:2 2:2,0:0,1:0
14.03.19 20:30 Gherdeina Selva Lustenau under 1:2 0:1,0:1,1:0
12.03.19 19:30 Lustenau Gherdeina Selva over 6:3 1:2,2:1,3:0
09.03.19 19:00 Lustenau Val Pusteria over 5:3 2:1,2:2,1:0
06.03.19 20:00 Lustenau Gherdeina Selva under 4:1 2:1,2:0,0:0
23.02.19 18:00 Jesenice Lustenau under 1:3 0:1,1:1,0:1
22.02.19 19:15 Olimpia Ljublana Lustenau over 5:2 2:1,0:1,3:0
16.02.19 17:30 Lustenau Asiago over 3:5 1:1,1:3,1:1
14.02.19 19:30 Lustenau Fassa over 5:1 1:1,1:0,3:0
09.02.19 17:30 Lustenau Kitzbühel over 5:3 2:0,2:0,1:3
06.02.19 19:30 Bregenzerwald Lustenau under 1:4 0:0,0:1,1:3
31.01.19 20:30 Milano 24 Lustenau over 4:6 1:2,2:2,1:2
19.01.19 20:00 Ritten Collalbo Lustenau over 7:3 3:1,3:1,1:1
17.01.19 19:30 Lustenau Bregenzerwald under 1:4 0:1,1:0,0:3
12.01.19 20:00 Kitzbühel Lustenau over 6:4 3:2,0:1,3:1
05.01.19 19:30 Feldkirch Lustenau under 2:3sn 2:0,0:1,0:1,0:0,0:1
03.01.19 19:30 Lustenau Bregenzerwald over 7:3 1:2,2:1,4:0
30.12.18 20:00 Kitzbühel Lustenau over 3:5 1:3,0:1,2:1
26.12.18 19:30 Lustenau Feldkirch under 2:3 0:3,2:0,0:0
22.12.18 16:45 Salzburg II Lustenau over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
18.12.18 19:30 Lustenau Vipiteno under 3:2 2:0,0:2,1:0
15.12.18 17:30 Lustenau Feldkirch under 4:1 1:1,2:0,1:0
08.12.18 17:30 Lustenau Zell Am See over 5:2 2:1,1:1,2:0
06.12.18 20:00 Vipiteno Lustenau under 1:4 0:1,1:2,0:1
02.12.18 17:00 Cortina Lustenau over 5:3 1:1,2:2,2:0
24.11.18 17:30 Lustenau Klagenfurt II over 4:3 2:0,0:3,2:0
22.11.18 20:00 Vipiteno Lustenau under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
17.11.18 17:30 Lustenau Olimpia Ljublana under 3:0 1:0,2:0,0:0
13.11.18 19:30 Lustenau Jesenice over 3:5 2:2,0:1,1:2
03.11.18 19:30 Bregenzerwald Lustenau over 3:6 0:3,1:3,2:0
01.11.18 19:30 Lustenau Kitzbühel under 4:1 1:0,3:1,0:0
27.10.18 19:30 Lustenau Cortina under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
20.10.18 19:30 Zell Am See Lustenau over 2:5 0:2,1:1,1:2
13.10.18 19:30 Lustenau Salzburg II over 4:2 3:1,0:1,1:0
11.10.18 20:00 Val Pusteria Lustenau under 2:1 0:0,1:1,1:0
06.10.18 19:30 Klagenfurt II Lustenau under 0:5 0:1,0:2,0:2
02.10.18 19:30 Lustenau Milano 24 over 5:3 0:1,3:2,2:0
29.09.18 20:30 Gherdeina Selva Lustenau over 2:7 1:2,1:3,0:2
25.09.18 19:30 Lustenau Vipiteno under 3:1 0:1,1:0,2:0
22.09.18 20:00 Fassa Lustenau over 4:9 0:3,2:4,2:2
21.09.18 20:30 Asiago Lustenau over 4:3 2:1,1:1,1:1
15.09.18 19:30 Lustenau Ritten Collalbo over 7:3 1:1,6:0,0:2

Vipiteno


nenájdený žiadny zápas

Lustenau


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Val Pusteria 40 26 5 1 2 97 156 59 104
2. Olimpia Ljublana 40 26 3 1 6 75 160 85 94
3. Salzburg II 40 22 4 4 2 72 169 97 90
4. Asiago 40 15 7 4 3 49 158 109 84
5. Ritten Collalbo 40 26 1 0 12 67 165 98 83
6. Lustenau 40 23 2 2 9 46 158 112 81
7. Feldkirch 40 19 2 5 7 23 137 114 72
8. Jesenice 40 20 1 3 12 58 173 115 68
9. Vipiteno 40 9 7 6 5 30 130 100 68
10. Cortina 40 10 4 5 12 -19 111 130 55
11. Gherdeina Selva 40 13 1 2 21 -35 105 140 46
12. Kitzbühel 40 8 3 3 20 -53 101 154 42
13. Zell Am See 40 6 3 4 20 -65 106 171 37
14. Bregenzerwald 40 7 1 4 23 -64 99 163 30
15. Klagenfurt II 40 8 1 0 30 -76 109 185 29
16. Milano 24 40 5 1 2 29 -90 99 189 22
17. Fassa 40 1 2 2 31 -115 91 206 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Val Pusteria 20 17 1 1 -1 56 82 26 57
2. Olimpia Ljublana 20 15 1 1 1 45 88 43 51
3. Salzburg II 20 14 1 2 0 41 82 41 49
4. Ritten Collalbo 20 16 0 0 4 43 92 49 48
5. Lustenau 20 15 0 1 3 30 79 49 46
6. Asiago 20 8 4 2 0 35 91 56 46
7. Vipiteno 20 4 5 2 2 28 73 45 39
8. Jesenice 20 10 1 0 8 32 84 52 35
9. Feldkirch 20 11 0 2 5 11 70 59 35
10. Cortina 20 8 1 4 2 -4 56 60 33
11. Gherdeina Selva 20 7 1 1 9 -8 56 64 27
12. Kitzbühel 20 6 1 2 8 -22 54 76 25
13. Zell Am See 20 3 2 3 7 -24 48 72 22
14. Klagenfurt II 20 4 1 0 14 -30 59 89 17
15. Bregenzerwald 20 3 1 2 11 -28 51 79 16
16. Milano 24 20 3 1 1 13 -32 61 93 15
17. Fassa 20 0 2 1 14 -52 48 100 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Val Pusteria 20 9 4 0 3 41 74 33 47
2. Olimpia Ljublana 20 11 2 0 5 30 72 42 43
3. Salzburg II 20 8 3 2 2 31 87 56 41
4. Asiago 20 7 3 2 3 14 67 53 38
5. Feldkirch 20 8 2 3 2 12 67 55 37
6. Ritten Collalbo 20 10 1 0 8 24 73 49 35
7. Lustenau 20 8 2 1 6 16 79 63 35
8. Jesenice 20 10 0 3 4 26 89 63 33
9. Vipiteno 20 5 2 4 3 2 57 55 29
10. Cortina 20 2 3 1 10 -15 55 70 22
11. Gherdeina Selva 20 6 0 1 12 -27 49 76 19
12. Kitzbühel 20 2 2 1 12 -31 47 78 17
13. Zell Am See 20 3 1 1 13 -41 58 99 15
14. Bregenzerwald 20 4 0 2 12 -36 48 84 14
15. Klagenfurt II 20 4 0 0 16 -46 50 96 12
16. Milano 24 20 2 0 1 16 -58 38 96 7
17. Fassa 20 1 0 1 17 -63 43 106 4