Kraków VS Stoczniowiec Gdaňsk


Kraków

Stoczniowiec Gdaňsk

Kraków (T1) VS Stoczniowiec Gdaňsk (T2)

Kraków

Stoczniowiec Gdaňsk

Zaujímavé

Kraków

  • Kraków vyhral 52% zápasov (z celkového počtu 58 vyhral 30 zápasov).
  • Až 33 zápasov tímu Kraków skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 58 zápasov, to je až 57%.
  • Kraków už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Kraków už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Kraków už 3 zápasov v rade nevyhrali.

Stoczniowiec Gdaňsk

  • 29 z celkového počtu 51 zápasov tímu Stoczniowiec Gdaňsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 57%.
  • Stoczniowiec Gdaňsk už 9 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 18 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 13, čo je 72%.
  • 61% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 11 z 18 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Poľsko / Extraliga / 2018/2019
27.01.2019 20:00 Stoczniowiec Gdaňsk Kraków over 4:3pp 1:0,2:0,0:3,1:0
23.11.2018 18:30 Kraków Stoczniowiec Gdaňsk under 3:1 1:0,1:0,1:1
20.11.2018 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Kraków over 1:5 1:2,0:2,0:1
14.09.2018 18:30 Kraków Stoczniowiec Gdaňsk under 2:1 1:1,1:0,0:0
Poľsko / Ekstraliga / 2017/2018
11.02.2018 18:30 Kraków Stoczniowiec Gdaňsk under 3:0 0:0,0:0,3:0
14.01.2018 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Kraków under 2:3 0:2,1:0,1:1
19.11.2017 18:30 Kraków Stoczniowiec Gdaňsk over 3:4 2:1,1:2,0:1
17.10.2017 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Kraków over 2:5 0:1,1:2,1:2
Poľsko / Ekstraliga / 2009/2010
20.09.2009 19:00 Stoczniowiec Gdaňsk Kraków over 2:4 1:3,0:0,1:1
15.09.2009 18:00 Kraków Stoczniowiec Gdaňsk over 4:2 1:1,1:0,2:1
Poľsko / Ekstraliga / 2008/2009
01.03.2009 16:15 Stoczniowiec Gdaňsk Kraków over 3:4 2:0,1:3,0:1
28.02.2009 18:00 Stoczniowiec Gdaňsk Kraków over 4:5pp 2:1,1:0,1:3,0:1
25.02.2009 19:15 Kraków Stoczniowiec Gdaňsk under 5:0 1:0,3:0,1:0
24.02.2009 19:15 Kraków Stoczniowiec Gdaňsk over 4:2 0:0,4:1,0:1
23.01.2009 18:00 Stoczniowiec Gdaňsk Kraków over 4:3 1:2,2:0,1:1
09.01.2009 18:00 Kraków Stoczniowiec Gdaňsk under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
Poľsko / Ekstraliga / 2005/2006
22.01.2006 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Kraków under 1:3 1:0,0:1,0:2
03.01.2006 18:00 Kraków Stoczniowiec Gdaňsk over 8:1 2:0,2:0,4:1

Kraków

13 - 3 - 2

Stoczniowiec Gdaňsk

Kraków


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
13.04.19 20:30 Kraków Tychy under 1:2 1:1,0:0,0:1
11.04.19 18:15 Tychy Kraków over 4:2 0:1,2:1,2:0
09.04.19 18:15 Kraków Tychy under 0:4 0:1,0:2,0:1
07.04.19 18:15 Tychy Kraków over 3:5 1:1,1:3,1:1
04.04.19 20:00 Kraków Tychy under 3:1 2:1,0:0,1:0
02.04.19 18:00 Tychy Kraków under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
26.03.19 18:30 Kraków Katowice under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
23.03.19 15:15 Katowice Kraków over 5:3 3:0,2:1,0:2
20.03.19 20:00 Kraków Katowice under 2:3 0:1,1:2,1:0
17.03.19 18:30 Katowice Kraków under 2:3 1:1,0:2,1:0
14.03.19 20:00 Kraków Katowice under 3:1 1:0,1:0,1:1
11.03.19 18:00 Katowice Kraków under 2:3 0:0,2:1,0:2
24.02.19 15:00 Kraków Jastrzebie JKH GKS over 8:2 3:1,3:0,2:1
21.02.19 18:00 Jastrzebie JKH GKS Kraków under 0:3 0:1,0:0,0:2
18.02.19 18:00 Kraków Jastrzebie JKH GKS under 3:1 3:1,0:0,0:0
15.02.19 18:45 Jastrzebie JKH GKS Kraków under 1:2 1:0,0:2,0:0
27.01.19 20:00 Stoczniowiec Gdaňsk Kraków over 4:3pp 1:0,2:0,0:3,1:0
25.01.19 18:30 Kraków Toruň under 3:1 1:0,2:0,0:1
22.01.19 19:00 Zagłębie Sosnowiec Kraków over 5:4 2:2,1:1,2:1
20.01.19 19:30 Kraków Tychy over 1:6 0:2,1:1,0:3
17.01.19 18:30 Katowice Kraków under 3:2 2:0,1:2,0:0
15.01.19 18:30 Kraków Podhale Nowy Targ over 5:3 3:1,1:2,1:0
10.01.19 17:45 Jastrzebie JKH GKS Kraków under 2:3 0:2,2:1,0:0
08.01.19 18:30 Kraków Unia Osvětim over 4:5sn 2:1,1:1,1:2,0:0,2:4
06.01.19 17:00 Orlik Opole Kraków over 0:10 0:3,0:4,0:3
04.01.19 18:30 Kraków Bytom over 6:0 2:0,2:0,2:0
02.01.19 18:00 Kraków Jastrzebie JKH GKS under 1:4 0:2,1:0,0:2
22.12.18 16:00 Bytom Kraków over 2:10 1:3,1:4,0:3
20.12.18 18:00 Kraków Orlik Opole over 6:0 1:0,3:0,2:0
18.12.18 18:00 Unia Osvětim Kraków over 5:4sn 1:2,1:2,2:0,0:0,1:0
04.12.18 18:00 Podhale Nowy Targ Kraków under 3:1 0:0,0:0,3:1
02.12.18 15:00 Kraków Katowice under 1:3 1:2,0:1,0:0
30.11.18 17:00 Tychy Kraków under 4:0 1:0,1:0,2:0
28.11.18 18:00 Kraków Polsko 20 under 4:0 0:0,4:0,0:0
27.11.18 18:30 Kraków Zagłębie Sosnowiec under 4:1 1:1,1:0,2:0
25.11.18 17:00 Toruň Kraków under 1:3 0:1,1:1,0:1
23.11.18 18:30 Kraków Stoczniowiec Gdaňsk under 3:1 1:0,1:0,1:1
20.11.18 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Kraków over 1:5 1:2,0:2,0:1
18.11.18 18:30 Kraków Toruň under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
16.11.18 19:00 Zagłębie Sosnowiec Kraków over 0:9 0:2,0:5,0:2
04.11.18 18:30 Kraków Tychy over 5:4sn 2:2,1:1,1:1,0:0,-:-
02.11.18 18:30 Kraków Katowice under 1:2 1:0,0:1,0:1
30.10.18 18:30 Kraków Podhale Nowy Targ over 2:4 0:0,1:2,1:2
26.10.18 18:00 Jastrzebie JKH GKS Kraków over 4:3 0:0,1:0,3:3
21.10.18 18:30 Kraków Unia Osvětim over 5:3 1:2,1:1,3:0
19.10.18 18:30 Orlik Opole Kraków under 2:3 0:2,1:0,1:1
14.10.18 18:30 Kraków Bytom over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
12.10.18 18:00 Bytom Kraków over 3:8 1:2,1:4,1:2
10.10.18 18:00 Kraków Polsko 20 over 6:0 1:0,3:0,2:0
07.10.18 15:00 Kraków Orlik Opole under 2:3 1:0,1:1,0:2
05.10.18 18:00 Unia Osvětim Kraków over 5:3 2:3,3:0,0:0
02.10.18 18:30 Kraków Jastrzebie JKH GKS under 1:0 0:0,0:0,1:0
28.09.18 18:00 Podhale Nowy Targ Kraków under 2:1 0:1,2:0,0:0
25.09.18 18:30 Katowice Kraków over 4:5 1:2,1:0,2:3
23.09.18 17:00 Tychy Kraków under 3:2pp 2:0,0:1,0:1,1:0
21.09.18 18:30 Kraków Zagłębie Sosnowiec under 4:1 1:1,0:0,3:0
16.09.18 17:00 Toruň Kraków under 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:0
14.09.18 18:30 Kraków Stoczniowiec Gdaňsk under 2:1 1:1,1:0,0:0

Stoczniowiec Gdaňsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
06.03.19 17:35 Tychy Stoczniowiec Gdaňsk under 2:0 2:0,0:0,0:0
03.03.19 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Tychy under 0:3 0:1,0:0,0:2
28.02.19 18:00 Tychy Stoczniowiec Gdaňsk under 1:2 1:0,0:1,0:1
25.02.19 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Tychy over 4:8 1:3,3:2,0:3
22.02.19 18:00 Tychy Stoczniowiec Gdaňsk under 1:3 0:2,0:1,1:0
19.02.19 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Tychy over 5:2 2:0,1:0,2:2
16.02.19 17:00 Tychy Stoczniowiec Gdaňsk under 5:0 1:0,2:0,2:0
01.02.19 19:00 Orlik Opole Stoczniowiec Gdaňsk over 0:9 0:2,0:3,0:4
30.01.19 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Orlik Opole over 6:1 4:0,2:0,0:1
27.01.19 20:00 Stoczniowiec Gdaňsk Kraków over 4:3pp 1:0,2:0,0:3,1:0
25.01.19 18:00 Jastrzebie JKH GKS Stoczniowiec Gdaňsk under 0:1 0:0,0:1,0:0
22.01.19 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim under 3:1 2:0,1:0,0:1
20.01.19 17:00 Orlik Opole Stoczniowiec Gdaňsk over 1:5 0:1,1:2,0:2
18.01.19 18:00 Stoczniowiec Gdaňsk Bytom over 12:0 2:0,5:0,5:0
14.01.19 18:30 Toruň Stoczniowiec Gdaňsk under 1:2 0:0,1:0,0:2
11.01.19 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Zagłębie Sosnowiec under 3:2 3:1,0:1,0:0
08.01.19 18:00 Tychy Stoczniowiec Gdaňsk over 6:2 2:0,3:1,1:1
06.01.19 19:00 Stoczniowiec Gdaňsk Katowice over 4:2 0:1,0:0,4:1
03.01.19 18:00 Podhale Nowy Targ Stoczniowiec Gdaňsk under 1:0 0:0,0:0,1:0
02.01.19 18:00 Zagłębie Sosnowiec Stoczniowiec Gdaňsk over 4:3pp 1:2,1:0,1:1,1:0
22.12.18 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Podhale Nowy Targ under 1:3 0:2,1:0,0:1
20.12.18 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Katowice over 4:3 2:3,1:0,1:0
18.12.18 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Tychy under 1:3 0:1,0:1,1:1
07.12.18 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Toruň under 3:1 0:0,1:0,2:1
02.12.18 17:00 Bytom Stoczniowiec Gdaňsk under 1:4 0:0,0:3,1:1
30.11.18 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Orlik Opole under 3:1 0:1,1:0,2:0
27.11.18 18:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk over 6:3 3:0,1:1,2:2
23.11.18 18:30 Kraków Stoczniowiec Gdaňsk under 3:1 1:0,1:0,1:1
20.11.18 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Kraków over 1:5 1:2,0:2,0:1
17.11.18 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Jastrzebie JKH GKS under 3:0 0:0,1:0,2:0
16.11.18 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Unia Osvětim over 2:4 1:2,0:2,1:0
13.11.18 18:00 Jastrzebie JKH GKS Stoczniowiec Gdaňsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
04.11.18 17:00 Orlik Opole Stoczniowiec Gdaňsk under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
02.11.18 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Bytom over 3:4sn 1:1,1:0,1:2,0:0,1:2
28.10.18 17:00 Toruň Stoczniowiec Gdaňsk under 4:0 0:0,2:0,2:0
26.10.18 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Zagłębie Sosnowiec over 3:5 1:3,2:1,0:1
21.10.18 17:00 Tychy Stoczniowiec Gdaňsk over 7:3 1:0,1:1,5:2
19.10.18 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Katowice under 1:2 0:2,1:0,0:0
16.10.18 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Polsko 20 over 9:1 4:0,2:1,3:0
14.10.18 18:00 Podhale Nowy Targ Stoczniowiec Gdaňsk under 1:0 1:0,0:0,0:0
12.10.18 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Podhale Nowy Targ under 2:1 0:0,1:1,1:0
07.10.18 17:00 Katowice Stoczniowiec Gdaňsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
05.10.18 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk Tychy under 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
02.10.18 19:00 Zagłębie Sosnowiec Stoczniowiec Gdaňsk under 4:1 1:1,2:0,1:0
30.09.18 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Toruň over 5:2 3:0,1:1,1:1
25.09.18 18:00 Bytom Stoczniowiec Gdaňsk under 2:3 1:1,0:2,1:0
23.09.18 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Orlik Opole over 5:6sn 0:1,2:3,3:1,0:0,0:2
21.09.18 18:00 Unia Osvětim Stoczniowiec Gdaňsk over 3:6 1:1,1:1,1:4
16.09.18 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk Jastrzebie JKH GKS under 1:2 0:0,1:2,0:0
14.09.18 18:30 Kraków Stoczniowiec Gdaňsk under 2:1 1:1,1:0,0:0
05.09.18 18:00 Stoczniowiec Gdaňsk Polsko 20 over 4:2 2:0,0:2,2:0

Kraków


nenájdený žiadny zápas

Stoczniowiec Gdaňsk


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Katowice 42 31 2 0 7 124 201 77 103
2. Tychy 42 26 4 4 0 113 199 86 102
3. Podhale Nowy Targ 42 23 4 1 9 72 157 85 90
4. Jastrzebie JKH GKS 42 21 2 5 7 49 125 76 78
5. Kraków 42 20 1 7 6 47 150 103 72
6. Toruň 42 15 3 3 15 23 138 115 63
7. Stoczniowiec Gdaňsk 42 17 1 5 13 7 117 110 61
8. Unia Osvětim 42 8 6 3 16 9 139 130 57
9. Zagłębie Sosnowiec 42 7 5 2 21 -45 108 153 48
10. Orlik Opole 42 1 4 3 27 -116 94 210 26
11. Bytom 42 1 3 0 35 -160 88 248 18
12. Polsko 20 22 2 0 2 16 -123 39 162 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tychy 22 18 1 1 0 74 113 39 60
2. Podhale Nowy Targ 22 14 2 0 4 54 91 37 52
3. Katowice 20 14 1 0 4 70 109 39 47
4. Jastrzebie JKH GKS 22 11 2 1 5 37 75 38 44
5. Kraków 22 11 1 3 3 22 70 48 41
6. Stoczniowiec Gdaňsk 23 11 1 3 4 23 79 56 41
7. Unia Osvětim 22 7 3 1 7 22 79 57 37
8. Toruň 23 7 2 2 8 17 85 68 33
9. Zagłębie Sosnowiec 22 2 4 2 8 -13 67 80 28
10. Orlik Opole 22 -1 3 1 15 -47 49 96 13
11. Bytom 22 2 1 0 18 -72 54 126 11
12. Polsko 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Katowice 22 17 1 0 3 54 92 38 56
2. Tychy 20 8 3 3 0 39 86 47 42
3. Podhale Nowy Targ 20 9 2 1 5 18 66 48 38
4. Jastrzebie JKH GKS 20 10 0 4 2 12 50 38 34
5. Kraków 20 9 0 4 3 25 80 55 31
6. Toruň 19 8 1 1 7 6 53 47 30
7. Stoczniowiec Gdaňsk 19 6 0 2 9 -16 38 54 20
8. Unia Osvětim 20 1 3 2 9 -13 60 73 20
9. Zagłębie Sosnowiec 20 5 1 0 13 -32 41 73 20
10. Orlik Opole 20 2 1 2 12 -69 45 114 13
11. Polsko 20 22 2 0 2 16 -123 39 162 8
12. Bytom 20 -1 2 0 17 -88 34 122 7