Grüner VS Storhamar


Grüner

Storhamar

Grüner (T1) VS Storhamar (T2)

Grüner

Storhamar

Zaujímavé

Grüner

  • Mužsvo Grüner prehralo až 87% svojích zápasov. 39 prehier z 45 odohraných zápasov.
  • Až 34 zápasov tímu Grüner skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 45 zápasov, to je až 76%.
  • Grüner už 36 zápasov v rade neremízovali.

Storhamar

  • 26 víťazstiev z celkového počtu 45 (58% výhier).
  • Tím Storhamar odohral až 25 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 56% z celkového počtu 45 zápasov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 100% vzájomných zápasov, čo je 5 výhier z 5 zápasov.
  • 100% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 5 z 5 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nórsko / Elite Series / 2019/2020
27.02.2020 18:30 Grüner Storhamar over 3:7 0:2,2:2,1:3
23.01.2020 18:30 Storhamar Grüner over 6:3 4:0,1:2,1:1
07.12.2019 16:00 Grüner Storhamar over 2:9 1:4,1:3,0:2
31.10.2019 18:30 Storhamar Grüner over 7:5 4:0,2:4,1:1
28.09.2019 16:00 Grüner Storhamar over 0:9 0:2,0:5,0:2

Grüner

0 - 0 - 5

Storhamar

Grüner


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
07.03.20 16:00 Grüner Valerenga Oslo over 5:1 1:0,2:0,2:1
05.03.20 18:30 Stjernen Grüner over 8:2 2:0,3:1,3:1
29.02.20 16:00 Grüner Frisk/Asker under 1:2 1:2,0:0,0:0
27.02.20 18:30 Grüner Storhamar over 3:7 0:2,2:2,1:3
23.02.20 17:00 Manglerud Grüner over 4:2 1:0,1:1,2:1
20.02.20 18:30 Grüner Stavanger over 4:3 0:1,2:1,2:1
16.02.20 17:00 Lillehammer Grüner over 9:0 3:0,3:0,3:0
13.02.20 18:30 Sapsborg Sparta Grüner over 6:1 2:0,2:1,2:0
02.02.20 17:00 Valerenga Oslo Grüner over 5:1 2:1,2:0,1:0
30.01.20 18:30 Grüner Stjernen over 2:9 2:1,0:4,0:4
26.01.20 16:30 Frisk/Asker Grüner under 3:2 1:1,2:0,0:1
23.01.20 18:30 Storhamar Grüner over 6:3 4:0,1:2,1:1
19.01.20 16:30 Grüner Manglerud over 2:5 1:1,1:3,0:1
16.01.20 18:00 Stavanger Grüner over 9:2 2:0,3:0,4:2
11.01.20 16:00 Grüner Lillehammer over 3:5 1:1,2:2,0:2
09.01.20 18:30 Grüner Sapsborg Sparta under 1:2 1:1,0:1,0:0
05.01.20 17:00 Grüner Valerenga Oslo over 2:8 1:4,1:4,0:0
29.12.19 14:00 Narvik Grüner over 5:2 1:1,1:1,3:0
28.12.19 16:00 Narvik Grüner under 2:1 0:0,1:0,1:1
21.12.19 16:00 Stjernen Grüner over 7:2 0:0,2:1,5:1
19.12.19 18:30 Grüner Frisk/Asker over 6:3 0:1,4:0,2:2
07.12.19 16:00 Grüner Storhamar over 2:9 1:4,1:3,0:2
05.12.19 18:30 Manglerud Grüner over 7:1 1:0,5:1,1:0
30.11.19 16:00 Grüner Stavanger over 2:9 1:3,0:3,1:3
28.11.19 18:30 Lillehammer Grüner over 6:2 3:1,1:0,2:1
23.11.19 16:00 Sapsborg Sparta Grüner over 9:3 3:1,3:0,3:2
21.11.19 18:30 Valerenga Oslo Grüner over 5:2 1:1,2:1,2:0
17.11.19 14:00 Grüner Narvik over 1:5 0:0,1:1,0:4
14.11.19 18:30 Grüner Stjernen over 2:4 2:0,0:4,0:0
03.11.19 17:00 Frisk/Asker Grüner over 7:2 1:0,3:1,3:1
31.10.19 18:30 Storhamar Grüner over 7:5 4:0,2:4,1:1
29.10.19 18:30 Grüner Sapsborg Sparta under 1:4 0:0,0:3,1:1
26.10.19 16:00 Grüner Manglerud under 3:2 1:0,1:0,1:2
24.10.19 18:00 Stavanger Grüner over 6:4 4:0,1:0,1:4
19.10.19 16:00 Grüner Lillehammer under 1:3 1:0,0:0,0:3
17.10.19 19:00 Sapsborg Sparta Grüner under 5:0 1:0,2:0,2:0
12.10.19 16:00 Grüner Narvik over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
10.10.19 18:30 Grüner Valerenga Oslo over 2:6 1:1,1:4,0:1
05.10.19 16:00 Stjernen Grüner under 3:0 2:0,0:0,1:0
03.10.19 18:30 Grüner Frisk/Asker under 2:3 0:1,2:1,0:1
28.09.19 16:00 Grüner Storhamar over 0:9 0:2,0:5,0:2
26.09.19 18:30 Manglerud Grüner under 3:1 0:0,1:1,2:0
22.09.19 17:00 Grüner Stavanger over 1:7 0:3,1:2,0:2
20.09.19 19:00 Lillehammer Grüner over 8:2 4:0,2:0,2:2
14.09.19 18:00 Grüner Narvik over 5:1 0:1,3:0,2:0

Storhamar


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
07.03.20 16:00 Storhamar Sapsborg Sparta under 0:3 0:2,0:1,0:0
05.03.20 18:30 Valerenga Oslo Storhamar under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
01.03.20 17:00 Storhamar Stjernen over 4:2 1:0,1:0,2:2
27.02.20 18:30 Grüner Storhamar over 3:7 0:2,2:2,1:3
23.02.20 16:30 Storhamar Frisk/Asker under 4:1 0:0,2:1,2:0
20.02.20 18:30 Storhamar Manglerud over 4:2 0:0,0:0,4:2
15.02.20 18:00 Stavanger Storhamar under 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
13.02.20 18:30 Narvik Storhamar over 4:3sn 1:2,1:1,1:0,0:0,2:1
01.02.20 18:00 Sapsborg Sparta Storhamar over 4:2 1:2,2:0,1:0
30.01.20 19:00 Storhamar Valerenga Oslo under 2:1 1:1,1:0,0:0
25.01.20 15:30 Stjernen Storhamar over 7:6 3:3,2:0,2:3
23.01.20 18:30 Storhamar Grüner over 6:3 4:0,1:2,1:1
18.01.20 18:00 Frisk/Asker Storhamar over 4:2 1:1,1:1,2:0
16.01.20 18:30 Manglerud Storhamar over 4:2 1:0,2:1,1:1
12.01.20 16:30 Storhamar Stavanger over 3:4pp 2:1,0:1,1:1,0:1
10.01.20 19:00 Storhamar Narvik over 8:3 1:1,3:2,4:0
04.01.20 15:30 Sapsborg Sparta Storhamar under 1:4 0:1,1:3,0:0
30.12.19 18:30 Lillehammer Storhamar under 1:4 0:3,0:0,1:1
28.12.19 16:00 Storhamar Lillehammer over 5:2 1:1,1:0,3:1
21.12.19 18:00 Valerenga Oslo Storhamar under 0:2 0:0,0:1,0:1
19.12.19 18:30 Storhamar Stjernen under 3:0 2:0,1:0,0:0
07.12.19 16:00 Grüner Storhamar over 2:9 1:4,1:3,0:2
05.12.19 19:00 Storhamar Frisk/Asker under 4:1 0:1,1:0,3:0
01.12.19 17:00 Storhamar Manglerud under 5:0 0:0,2:0,3:0
28.11.19 19:00 Stavanger Storhamar over 4:3 1:0,1:0,2:3
24.11.19 14:00 Narvik Storhamar over 2:5 1:3,1:1,0:1
21.11.19 19:00 Storhamar Sapsborg Sparta over 6:5 2:1,2:1,2:3
16.11.19 18:00 Lillehammer Storhamar under 3:2 2:0,0:0,1:2
12.11.19 19:00 Storhamar Valerenga Oslo over 5:3 3:0,1:3,1:0
02.11.19 16:00 Stjernen Storhamar over 1:6 0:1,0:3,1:2
31.10.19 18:30 Storhamar Grüner over 7:5 4:0,2:4,1:1
26.10.19 16:00 Frisk/Asker Storhamar over 2:4 2:1,0:1,0:2
22.10.19 19:00 Manglerud Storhamar under 3:2pp 0:0,0:1,2:1,1:0
19.10.19 18:00 Storhamar Stavanger under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,2:1
18.10.19 19:00 Storhamar Narvik under 5:0 2:0,3:0,0:0
12.10.19 16:00 Lillehammer Storhamar over 3:6 0:2,3:1,0:3
08.10.19 19:00 Storhamar Sapsborg Sparta under 1:3 0:0,1:1,0:2
05.10.19 16:00 Valerenga Oslo Storhamar under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:2
03.10.19 18:30 Storhamar Stjernen under 1:2 0:0,1:0,0:2
28.09.19 16:00 Grüner Storhamar over 0:9 0:2,0:5,0:2
26.09.19 18:00 Storhamar Frisk/Asker under 1:3 0:1,1:0,0:2
22.09.19 18:00 Storhamar Manglerud over 7:4 3:0,3:2,1:2
17.09.19 19:00 Stavanger Storhamar over 4:2 2:1,1:1,1:0
14.09.19 16:00 Storhamar Lillehammer under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
12.09.19 19:00 Narvik Storhamar over 3:6 1:1,1:4,1:1

Grüner


nenájdený žiadny zápas

Storhamar


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stavanger 45 30 4 3 1 104 194 90 113
2. Storhamar 45 22 4 4 7 68 179 111 90
3. Valerenga Oslo 45 18 4 3 13 18 125 107 77
4. Frisk/Asker 45 23 1 2 16 10 135 125 76
5. Lillehammer 45 23 0 7 8 27 158 131 76
6. Sapsborg Sparta 45 13 5 2 18 14 144 130 66
7. Stjernen 45 16 3 1 21 2 150 148 61
8. Manglerud 45 12 3 1 25 -36 112 148 49
9. Narvik 45 7 4 4 22 -60 123 183 45
10. Grüner 45 5 0 1 38 -147 94 241 16
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stavanger 23 19 1 2 -2 69 114 45 64
2. Storhamar 22 13 2 1 3 36 86 50 50
3. Valerenga Oslo 22 10 3 1 4 22 65 43 46
4. Frisk/Asker 22 12 1 2 4 19 77 58 43
5. Lillehammer 23 13 0 4 2 30 92 62 43
6. Stjernen 23 11 1 0 10 15 89 74 38
7. Narvik 22 9 1 3 5 -7 65 72 35
8. Manglerud 23 8 2 0 11 -5 67 72 34
9. Sapsborg Sparta 22 7 2 1 9 16 67 51 32
10. Grüner 23 5 0 1 16 -57 54 111 16
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stavanger 22 11 3 1 3 35 80 45 49
2. Storhamar 23 9 2 3 4 32 93 61 40
3. Sapsborg Sparta 23 6 3 1 9 -2 77 79 34
4. Frisk/Asker 23 11 0 0 12 -9 58 67 33
5. Lillehammer 22 10 0 3 6 -3 66 69 33
6. Valerenga Oslo 23 8 1 2 9 -4 60 64 31
7. Stjernen 22 5 2 1 11 -13 61 74 26
8. Manglerud 22 4 1 1 14 -31 45 76 18
9. Narvik 23 -2 3 1 17 -53 58 111 10
10. Grüner 22 0 0 0 22 -90 40 130 0