Storhamar 2 VS Furuset


Storhamar 2

Furuset

Storhamar 2 (T1) VS Furuset (T2)

Storhamar 2

Furuset

Zaujímavé

Storhamar 2

  • Mužsvo Storhamar 2 prehralo až 88% svojích zápasov. 28 prehier z 32 odohraných zápasov.
  • Až 26 zápasov tímu Storhamar 2 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 32 zápasov, to je až 81%.
  • Storhamar 2 už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Storhamar 2 už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Storhamar 2 ťahá aktuálne sériu 5 prehier v rade.
  • Storhamar 2 už 6 zápasov v rade nevyhrali.
  • Storhamar 2 ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Furuset

  • Mužsvo Furuset prehralo až 72% svojích zápasov (23 prehier z 32).
  • Tím Furuset odohral až 23 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 72% z celkového počtu 32 zápasov.

H2H

  • 50% vzájomných zápasov (2 z 4) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nórsko / 2 nd liga / 2018/2019
20.02.2019 19:00 Furuset Storhamar 2 over 6:5 0:1,4:1,2:3
16.02.2019 16:00 Storhamar 2 Furuset under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
21.11.2018 19:00 Storhamar 2 Furuset under 0:1 0:1,0:0,0:0
17.11.2018 16:00 Furuset Storhamar 2 over 4:3ppsn 3:1,0:0,0:2,0:0,3:1

Storhamar 2

0 - 2 - 2

Furuset

Storhamar 2


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
03.03.19 13:15 Nidaros Storhamar 2 over 9:2 3:1,2:1,4:0
02.03.19 17:45 Nidaros Storhamar 2 over 7:0 1:0,2:0,4:0
27.02.19 19:00 Comet Halden Storhamar 2 over 10:0 3:0,1:0,6:0
23.02.19 16:00 Storhamar 2 Comet Halden over 3:5 1:0,1:2,1:3
20.02.19 19:00 Furuset Storhamar 2 over 6:5 0:1,4:1,2:3
16.02.19 16:00 Storhamar 2 Furuset under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
13.02.19 19:00 Hasle Loren Storhamar 2 over 9:3 2:1,5:2,2:0
10.02.19 14:00 Narvik Storhamar 2 over 8:1 2:1,4:0,2:0
09.02.19 16:00 Narvik Storhamar 2 over 7:1 0:1,5:0,2:0
02.02.19 16:00 Storhamar 2 Hasle Loren over 2:8 0:1,2:1,0:6
30.01.19 19:00 Grüner Storhamar 2 over 17:2 5:0,6:0,6:2
26.01.19 16:00 Storhamar 2 Grüner under 1:4 0:0,0:1,1:3
20.01.19 12:00 Storhamar 2 Nidaros under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
19.01.19 16:00 Storhamar 2 Nidaros under 0:5 0:1,0:2,0:2
16.01.19 19:00 Storhamar 2 Gjovik over 5:3 1:1,2:2,2:0
12.01.19 16:00 Gjovik Storhamar 2 over 7:2 3:0,0:1,4:1
06.01.19 12:00 Storhamar 2 Narvik over 2:6 0:2,1:1,1:3
05.01.19 16:00 Storhamar 2 Narvik over 3:15 1:2,0:5,2:8
02.01.19 19:00 Storhamar 2 Tonsberg og Omegn over 1:9 0:2,0:2,1:5
08.12.18 16:00 Tonsberg og Omegn Storhamar 2 over 7:3 2:0,3:2,2:1
28.11.18 19:00 Storhamar 2 Comet Halden over 2:11 0:4,2:4,0:3
24.11.18 16:00 Comet Halden Storhamar 2 over 6:1 1:0,1:0,4:1
21.11.18 19:00 Storhamar 2 Furuset under 0:1 0:1,0:0,0:0
17.11.18 16:00 Furuset Storhamar 2 over 4:3sn 3:1,0:0,0:2,0:0,3:1
14.11.18 19:00 Storhamar 2 Hasle Loren over 2:5 1:1,1:1,0:3
03.11.18 16:00 Hasle Loren Storhamar 2 over 8:1 1:1,6:0,1:0
31.10.18 19:00 Storhamar 2 Grüner over 3:8 1:2,2:4,0:2
27.10.18 16:00 Grüner Storhamar 2 over 8:2 3:1,3:0,2:1
17.10.18 19:00 Gjovik Storhamar 2 over 7:3 4:1,3:1,0:1
13.10.18 16:00 Storhamar 2 Gjovik under 1:2 1:0,0:1,0:1
03.10.18 19:00 Tonsberg og Omegn Storhamar 2 over 6:2 3:2,0:0,3:0
29.09.18 16:00 Storhamar 2 Tonsberg og Omegn over 2:5 0:2,1:1,1:2

Furuset


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.02.19 16:00 Nidaros Furuset over 9:1 3:0,3:1,3:0
23.02.19 15:00 Nidaros Furuset over 11:2 3:0,3:1,5:1
20.02.19 19:00 Furuset Storhamar 2 over 6:5 0:1,4:1,2:3
16.02.19 16:00 Storhamar 2 Furuset under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
03.02.19 14:00 Narvik Furuset over 7:2 2:0,3:2,2:0
02.02.19 16:00 Narvik Furuset over 9:0 4:0,4:0,1:0
30.01.19 19:00 Furuset Hasle Loren over 4:6 1:3,3:1,0:2
26.01.19 16:00 Hasle Loren Furuset over 6:3 0:0,4:2,2:1
16.01.19 19:00 Furuset Grüner over 1:6 0:3,0:2,1:1
12.01.19 16:00 Grüner Furuset over 5:1 4:1,0:0,1:0
09.01.19 19:00 Comet Halden Furuset over 9:3 4:2,0:1,5:0
05.01.19 16:00 Furuset Comet Halden over 4:3 1:2,2:1,1:0
02.01.19 19:00 Gjovik Furuset under 1:3 0:2,1:0,0:1
08.12.18 16:00 Furuset Gjovik under 3:0 2:0,1:0,0:0
05.12.18 19:00 Tonsberg og Omegn Furuset under 5:0 2:0,3:0,0:0
01.12.18 16:00 Furuset Tonsberg og Omegn under 1:3 1:2,0:1,0:0
25.11.18 13:00 Furuset Nidaros under 0:4 0:2,0:2,0:0
24.11.18 16:00 Furuset Nidaros over 4:3sn 1:1,0:2,2:0,0:0,2:0
21.11.18 19:00 Storhamar 2 Furuset under 0:1 0:1,0:0,0:0
17.11.18 16:00 Furuset Storhamar 2 over 4:3sn 3:1,0:0,0:2,0:0,3:1
04.11.18 14:00 Furuset Narvik over 2:5 1:2,1:1,0:2
03.11.18 16:00 Furuset Narvik over 0:8 0:2,0:3,0:3
31.10.18 19:00 Hasle Loren Furuset over 5:4 1:1,1:1,3:2
27.10.18 16:00 Furuset Hasle Loren over 5:1 0:1,2:0,3:0
17.10.18 19:00 Grüner Furuset over 4:2 0:0,2:0,2:2
13.10.18 16:00 Furuset Grüner over 3:11 2:4,1:3,0:4
10.10.18 19:00 Furuset Comet Halden over 1:8 0:1,0:2,1:5
06.10.18 16:00 Comet Halden Furuset over 9:2 2:0,2:0,5:2
03.10.18 19:00 Furuset Gjovik over 2:7 0:3,0:3,2:1
29.09.18 16:00 Gjovik Furuset over 4:2 2:0,1:2,1:0
26.09.18 19:00 Furuset Tonsberg og Omegn under 2:3 1:0,0:2,1:1
22.09.18 16:00 Tonsberg og Omegn Furuset under 5:0 1:0,3:0,1:0

Storhamar 2


nenájdený žiadny zápas

Furuset


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Narvik 32 26 0 1 4 102 177 75 79
2. Grüner 32 21 1 2 5 71 160 89 70
3. Comet Halden 32 18 3 1 6 93 176 83 70
4. Hasle Loren 32 15 2 1 11 -4 136 140 56
5. Nidaros 32 10 3 3 10 12 123 111 48
6. Gjovik 32 11 2 1 15 -4 131 135 44
7. Tonsberg og Omegn 32 9 1 3 15 -17 115 132 35
8. Kongsvinger 22 3 3 2 9 -13 78 91 26
9. Furuset 32 4 2 1 22 -98 70 168 23
10. Storhamar 2 32 0 1 2 26 -155 63 218 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Narvik 16 13 0 1 1 56 92 36 40
2. Grüner 16 11 1 1 1 45 85 40 39
3. Comet Halden 16 12 0 1 2 59 97 38 37
4. Hasle Loren 16 9 1 0 5 4 77 73 32
5. Nidaros 16 7 1 1 5 26 75 49 27
6. Gjovik 16 5 2 0 7 4 70 66 25
7. Tonsberg og Omegn 16 5 1 1 7 7 59 52 21
8. Kongsvinger 12 2 2 1 4 5 47 42 17
9. Furuset 16 2 2 0 10 -34 42 76 16
10. Storhamar 2 16 0 1 1 12 -60 32 92 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Narvik 16 13 0 0 3 46 85 39 39
2. Comet Halden 16 6 3 0 4 34 79 45 33
3. Grüner 16 10 0 1 4 26 75 49 31
4. Hasle Loren 16 6 1 1 6 -8 59 67 24
5. Nidaros 16 3 2 2 5 -14 48 62 21
6. Gjovik 16 6 0 1 8 -8 61 69 19
7. Tonsberg og Omegn 16 4 0 2 8 -24 56 80 14
8. Kongsvinger 10 1 1 1 5 -18 31 49 9
9. Furuset 16 2 0 1 12 -64 28 92 7
10. Storhamar 2 16 0 0 1 14 -95 31 126 1