Tilburg Trappers VS Halle MEC


Tilburg Trappers

Halle MEC

Tilburg Trappers (T1) VS Halle MEC (T2)

Tilburg Trappers

Halle MEC

Zaujímavé

Tilburg Trappers

  • 71% (24 z 34) výhier mužstva Tilburg Trappers.
  • Až 28 zápasov tímu Tilburg Trappers skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 34 zápasov, to je až 82%.
  • Tilburg Trappers už 11 zápasov v rade neprehrali.
  • Tilburg Trappers ťahá aktuálne sériu 6 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Halle MEC

  • Tím Halle MEC odohral až 23 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 68% z celkového počtu 34 zápasov.

H2H

  • Z 12 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 9, čo je 75%.
  • 75% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 9 z 12 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nemecko / Oberliga / 2019/2020
19.01.2020 15:00 Tilburg Trappers Halle MEC over 5:4pp 1:1,2:2,1:1,1:0
29.11.2019 20:00 Halle MEC Tilburg Trappers over 3:4 0:1,2:1,1:2
01.11.2019 20:00 Tilburg Trappers Halle MEC over 6:3 2:1,0:0,4:2
Nemecko / Oberliga / 2018/2019
01.03.2019 20:00 Tilburg Trappers Halle MEC over 4:3 1:1,0:1,3:1
27.02.2019 20:00 Halle MEC Tilburg Trappers over 4:2 2:1,1:0,1:1
13.12.2018 20:00 Tilburg Trappers Halle MEC over 5:4ppsn 2:3,1:1,1:0,0:0,1:0
28.10.2018 18:15 Halle MEC Tilburg Trappers over 2:5 0:0,0:2,2:3
Nemecko / Oberliga / 2017/2018
04.03.2018 15:00 Tilburg Trappers Halle MEC under 3:1 1:0,2:1,0:0
16.02.2018 20:00 Halle MEC Tilburg Trappers over 2:5 1:0,1:1,0:4
07.01.2018 18:15 Halle MEC Tilburg Trappers under 1:3 0:1,0:1,1:1
26.11.2017 15:00 Tilburg Trappers Halle MEC under 2:1 0:1,2:0,0:0
06.10.2017 20:00 Halle MEC Tilburg Trappers over 2:8 0:4,2:2,0:2

Tilburg Trappers

9 - 2 - 1

Halle MEC

Tilburg Trappers


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.01.20 17:15 Krefelder EV Tilburg Trappers over 1:5 1:3,0:0,0:2
24.01.20 20:00 Tilburg Trappers Duisburg over 5:2 3:1,2:0,0:1
19.01.20 15:00 Tilburg Trappers Halle MEC over 5:4pp 1:1,2:2,1:1,1:0
17.01.20 20:00 Essen Tilburg Trappers over 3:5 2:0,1:4,0:1
12.01.20 18:00 Leipzig Tilburg Trappers over 1:5 0:1,0:2,1:2
10.01.20 20:00 Tilburg Trappers Crocodiles Hamburg over 5:4pp 1:0,2:2,1:2,1:0
05.01.20 18:00 Hannover Scorpions Tilburg Trappers under 1:4 0:1,0:1,1:2
03.01.20 20:00 Tilburg Trappers Hannover Indians under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
30.12.19 20:00 Tilburg Trappers Erfurt EHC over 6:0 4:0,1:0,1:0
28.12.19 18:30 Duisburg Tilburg Trappers over 4:7 0:3,2:2,2:2
26.12.19 15:00 Tilburg Trappers Essen over 7:4 3:1,2:3,2:0
22.12.19 18:30 Herner EV Tilburg Trappers over 7:2 1:0,1:1,5:1
20.12.19 20:00 Tilburg Trappers Rostock Piranhas over 7:3 4:1,3:1,0:1
08.12.19 16:00 Crocodiles Hamburg Tilburg Trappers over 4:2 3:0,1:2,0:0
06.12.19 20:00 Tilburg Trappers Leipzig under 2:0 0:0,1:0,1:0
01.12.19 15:00 Tilburg Trappers Krefelder EV over 6:2 5:0,1:0,0:2
29.11.19 20:00 Halle MEC Tilburg Trappers over 3:4 0:1,2:1,1:2
24.11.19 19:00 Hannover Indians Tilburg Trappers under 1:2 0:0,0:0,1:2
22.11.19 20:00 Tilburg Trappers Hannover Scorpions over 7:1 1:0,2:1,4:0
17.11.19 19:00 Rostock Piranhas Tilburg Trappers under 0:4 0:1,0:1,0:2
15.11.19 20:00 Tilburg Trappers Herner EV over 5:3 2:0,1:1,2:2
08.11.19 20:00 Erfurt EHC Tilburg Trappers under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
03.11.19 18:30 Essen Tilburg Trappers over 3:6 0:0,2:3,1:3
01.11.19 20:00 Tilburg Trappers Halle MEC over 6:3 2:1,0:0,4:2
27.10.19 15:00 Tilburg Trappers Crocodiles Hamburg over 5:4pp 1:2,1:1,2:1,1:0
25.10.19 20:00 Leipzig Tilburg Trappers over 6:9 3:2,0:5,3:2
20.10.19 15:00 Tilburg Trappers Hannover Indians over 4:3pp 2:2,0:1,1:0,1:0
18.10.19 20:00 Hannover Scorpions Tilburg Trappers over 3:4pp 3:0,0:1,0:2,0:1
13.10.19 15:00 Tilburg Trappers Rostock Piranhas over 9:5 4:1,3:2,2:2
11.10.19 20:00 Herner EV Tilburg Trappers over 4:3 0:1,3:0,1:2
06.10.19 18:30 Duisburg Tilburg Trappers over 2:4 1:2,0:1,1:1
04.10.19 20:00 Tilburg Trappers Erfurt EHC over 6:0 3:0,1:0,2:0
29.09.19 17:15 Krefelder EV Tilburg Trappers over 2:4 0:0,2:3,0:1
27.09.19 20:00 Tilburg Trappers Essen over 4:3 2:2,1:1,1:0

Halle MEC


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.01.20 15:00 Tilburg Trappers Halle MEC over 5:4pp 1:1,2:2,1:1,1:0
17.01.20 20:00 Halle MEC Crocodiles Hamburg under 4:1 1:0,2:0,1:1
12.01.20 18:15 Halle MEC Hannover Scorpions over 5:1 1:0,2:0,2:1
10.01.20 20:00 Erfurt EHC Halle MEC over 4:3 0:1,0:1,4:1
05.01.20 17:15 Krefelder EV Halle MEC over 1:7 0:3,1:3,0:1
03.01.20 20:00 Halle MEC Duisburg over 5:6 2:1,1:2,2:3
30.12.19 20:00 Leipzig Halle MEC under 4:1 1:0,3:1,0:0
28.12.19 18:15 Halle MEC Herner EV over 4:6 3:3,0:2,1:1
26.12.19 18:00 Crocodiles Hamburg Halle MEC over 6:3 1:2,1:1,4:0
22.12.19 18:15 Halle MEC Hannover Indians over 4:3sn 1:1,2:1,0:1,0:0,-:-
20.12.19 20:00 Essen Halle MEC under 2:3sn 1:0,0:2,1:0,0:0,0:1
15.12.19 18:15 Halle MEC Rostock Piranhas over 4:3 2:3,0:0,2:0
13.12.19 20:00 Herner EV Halle MEC over 5:4pp 2:0,1:2,1:2,1:0
08.12.19 18:15 Halle MEC Erfurt EHC over 4:3 1:0,0:2,3:1
06.12.19 20:00 Hannover Scorpions Halle MEC over 2:4 0:2,1:0,1:2
01.12.19 19:00 Rostock Piranhas Halle MEC under 1:4 0:1,1:3,0:0
29.11.19 20:00 Halle MEC Tilburg Trappers over 3:4 0:1,2:1,1:2
24.11.19 18:30 Duisburg Halle MEC over 1:5 0:1,1:2,0:2
22.11.19 20:00 Halle MEC Krefelder EV over 7:4 4:1,2:1,1:2
17.11.19 18:15 Halle MEC Essen under 4:1 2:0,0:0,2:1
15.11.19 20:00 Hannover Indians Halle MEC over 3:4 1:1,0:3,2:0
08.11.19 20:00 Halle MEC Leipzig over 4:3sn 1:0,0:0,2:3,0:0,1:0
03.11.19 18:15 Halle MEC Crocodiles Hamburg over 1:5 1:2,0:3,0:0
01.11.19 20:00 Tilburg Trappers Halle MEC over 6:3 2:1,0:0,4:2
27.10.19 16:00 Erfurt EHC Halle MEC over 7:3 5:0,2:2,0:1
25.10.19 20:00 Halle MEC Hannover Scorpions under 3:0 2:0,0:0,1:0
20.10.19 18:15 Halle MEC Duisburg under 2:3 0:0,1:3,1:0
18.10.19 19:30 Krefelder EV Halle MEC over 3:6 1:3,2:2,0:1
13.10.19 18:30 Essen Halle MEC under 1:4 1:1,0:2,0:1
11.10.19 20:00 Halle MEC Hannover Indians under 1:0 0:0,0:0,1:0
06.10.19 18:15 Halle MEC Herner EV under 2:3 2:1,0:2,0:0
04.10.19 20:00 Leipzig Halle MEC over 6:2 4:0,1:1,1:1
29.09.19 18:15 Halle MEC Rostock Piranhas over 2:4 0:2,1:0,1:2
27.09.19 20:00 Crocodiles Hamburg Halle MEC under 1:3 0:0,1:1,0:2

Tilburg Trappers


Halle MEC


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
31.01.2020 20:00 Herner EV Halle MEC porovnaj tímy
02.02.2020 18:15 Halle MEC Leipzig porovnaj tímy
07.02.2020 20:00 Halle MEC Essen porovnaj tímy
09.02.2020 19:00 Hannover Indians Halle MEC porovnaj tímy
14.02.2020 20:00 Halle MEC Tilburg Trappers porovnaj tímy
16.02.2020 19:00 Rostock Piranhas Halle MEC porovnaj tímy
21.02.2020 19:30 Duisburg Halle MEC porovnaj tímy
23.02.2020 18:15 Halle MEC Krefelder EV porovnaj tímy
28.02.2020 20:00 Halle MEC Erfurt EHC porovnaj tímy
01.03.2020 19:00 Hannover Scorpions Halle MEC porovnaj tímy

Oberliga Nord

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 34 18 6 1 2 73 162 89 85
2. Herner EV 34 23 1 2 5 50 155 105 76
3. Crocodiles Hamburg 34 15 2 5 5 35 142 107 60
4. Hannover Indians 34 11 4 6 3 19 104 85 59
5. Hannover Scorpions 34 10 5 2 10 15 131 116 57
6. Halle MEC 34 13 3 2 11 14 122 108 56
7. Leipzig 34 12 3 3 10 22 130 108 54
8. Duisburg 35 15 1 3 12 1 128 127 53
9. Rostock Piranhas 34 4 4 4 14 -36 93 129 36
10. Essen 34 7 2 4 15 -40 111 151 35
11. Erfurt EHC 35 6 2 2 21 -56 91 147 30
12. Krefelder EV 34 3 1 0 29 -97 86 183 14

Oberliga Süd - Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Passau Black Hawks 6 6 0 0 0 13 26 13 18
2. Miesbach TEV 6 3 0 0 3 9 26 17 9
3. Landsberg 2000 6 3 0 0 3 8 31 23 9
4. Erding 6 0 1 0 4 -13 23 36 5
5. Klostersee 6 1 0 1 3 -20 14 34 4
6. Waldkraiburg 6 1 0 0 5 -13 19 32 3

Oberliga Süd - Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Memmingen 38 9 10 2 5 44 146 102 79
2. Deggendorfer 38 13 6 2 9 43 175 132 71
3. Rosenheim 38 18 2 5 6 42 156 114 69
4. Regensburg 38 17 2 5 7 40 173 133 66
5. Füssen EV 38 19 0 7 5 5 125 120 64
6. Riessersee 38 2 9 8 2 21 139 118 59
7. Peiting 38 8 5 8 4 8 128 120 57
8. Selb 38 5 7 1 17 -5 138 143 51
9. Lindau 38 12 2 4 14 -48 109 157 50
10. Weiden 38 8 4 4 14 -41 123 164 48
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 34 18 6 1 2 73 162 89 85
2. Memmingen 38 9 10 2 5 44 146 102 79
3. Herner EV 34 23 1 2 5 50 155 105 76
4. Deggendorfer 38 13 6 2 9 43 175 132 71
5. Rosenheim 38 18 2 5 6 42 156 114 69
6. Regensburg 38 17 2 5 7 40 173 133 66
7. Füssen EV 38 19 0 7 5 5 125 120 64
8. Crocodiles Hamburg 34 15 2 5 5 35 142 107 60
9. Riessersee 38 2 9 8 2 21 139 118 59
10. Hannover Indians 34 11 4 6 3 19 104 85 59
11. Hannover Scorpions 34 10 5 2 10 15 131 116 57
12. Peiting 38 8 5 8 4 8 128 120 57
13. Halle MEC 34 13 3 2 11 14 122 108 56
14. Sonthofen 38 14 2 3 14 2 148 146 55
15. Leipzig 34 12 3 3 10 22 130 108 54
16. Duisburg 35 15 1 3 12 1 128 127 53
17. Selb 38 5 7 1 17 -5 138 143 51
18. Lindau 38 12 2 4 14 -48 109 157 50
19. Weiden 38 8 4 4 14 -41 123 164 48
20. Rostock Piranhas 34 4 4 4 14 -36 93 129 36
21. Essen 34 7 2 4 15 -40 111 151 35
22. Erfurt EHC 35 6 2 2 21 -56 91 147 30
23. Hochstadter 38 5 1 1 29 -95 91 186 21
24. Passau Black Hawks 6 6 0 0 0 13 26 13 18
25. Krefelder EV 34 3 1 0 29 -97 86 183 14
26. Miesbach TEV 6 3 0 0 3 9 26 17 9
27. Landsberg 2000 6 3 0 0 3 8 31 23 9
28. Erding 6 0 1 0 4 -13 23 36 5
29. Klostersee 6 1 0 1 3 -20 14 34 4
30. Waldkraiburg 6 1 0 0 5 -13 19 32 3

Oberliga Nord

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 17 7 5 0 0 49 90 41 46
2. Herner EV 17 13 1 0 2 34 79 45 44
3. Crocodiles Hamburg 17 10 1 2 1 26 74 48 37
4. Hannover Indians 17 5 4 0 4 18 58 40 35
5. Hannover Scorpions 17 5 3 1 4 19 70 51 31
6. Halle MEC 17 6 2 0 7 9 59 50 28
7. Leipzig 17 7 1 1 6 2 66 64 27
8. Duisburg 18 8 1 1 6 7 71 64 30
9. Rostock Piranhas 17 1 3 1 8 -17 39 56 19
10. Essen 17 2 2 3 5 -24 55 79 19
11. Erfurt EHC 17 5 1 0 10 -16 48 64 20
12. Krefelder EV 17 1 1 0 14 -56 44 100 8

Oberliga Süd - Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Passau Black Hawks 3 3 0 0 0 6 10 4 9
2. Miesbach TEV 3 3 0 0 0 15 22 7 9
3. Landsberg 2000 3 1 0 0 2 -4 12 16 3
4. Erding 3 0 1 0 1 0 16 16 5
5. Klostersee 3 1 0 0 2 -6 10 16 3
6. Waldkraiburg 3 1 0 0 2 -6 5 11 3

Oberliga Süd - Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Memmingen 19 8 4 0 3 27 77 50 44
2. Deggendorfer 19 9 2 2 2 22 89 67 39
3. Rosenheim 19 14 0 3 -1 47 87 40 45
4. Regensburg 19 7 2 3 2 14 74 60 34
5. Füssen EV 19 12 0 1 5 15 76 61 37
6. Riessersee 19 0 6 4 -1 19 71 52 34
7. Peiting 19 5 3 5 -2 13 72 59 35
8. Selb 19 1 5 0 8 -2 66 68 28
9. Lindau 19 9 1 1 6 -10 55 65 33
10. Weiden 19 2 3 1 9 -26 60 86 22
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 17 7 5 0 0 49 90 41 46
2. Rosenheim 19 14 0 3 -1 47 87 40 45
3. Herner EV 17 13 1 0 2 34 79 45 44
4. Memmingen 19 8 4 0 3 27 77 50 44
5. Deggendorfer 19 9 2 2 2 22 89 67 39
6. Crocodiles Hamburg 17 10 1 2 1 26 74 48 37
7. Füssen EV 19 12 0 1 5 15 76 61 37
8. Hannover Indians 17 5 4 0 4 18 58 40 35
9. Peiting 19 5 3 5 -2 13 72 59 35
10. Riessersee 19 0 6 4 -1 19 71 52 34
11. Regensburg 19 7 2 3 2 14 74 60 34
12. Sonthofen 19 9 1 2 4 9 82 73 34
13. Lindau 19 9 1 1 6 -10 55 65 33
14. Hannover Scorpions 17 5 3 1 4 19 70 51 31
15. Duisburg 18 8 1 1 6 7 71 64 30
16. Halle MEC 17 6 2 0 7 9 59 50 28
17. Selb 19 1 5 0 8 -2 66 68 28
18. Leipzig 17 7 1 1 6 2 66 64 27
19. Weiden 19 2 3 1 9 -26 60 86 22
20. Erfurt EHC 17 5 1 0 10 -16 48 64 20
21. Rostock Piranhas 17 1 3 1 8 -17 39 56 19
22. Essen 17 2 2 3 5 -24 55 79 19
23. Hochstadter 19 5 0 1 12 -41 57 98 16
24. Passau Black Hawks 3 3 0 0 0 6 10 4 9
25. Miesbach TEV 3 3 0 0 0 15 22 7 9
26. Krefelder EV 17 1 1 0 14 -56 44 100 8
27. Erding 3 0 1 0 1 0 16 16 5
28. Waldkraiburg 3 1 0 0 2 -6 5 11 3
29. Landsberg 2000 3 1 0 0 2 -4 12 16 3
30. Klostersee 3 1 0 0 2 -6 10 16 3

Oberliga Nord

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 17 11 1 1 2 24 72 48 39
2. Herner EV 17 10 0 2 3 16 76 60 32
3. Crocodiles Hamburg 17 5 1 3 4 9 68 59 23
4. Hannover Indians 17 6 0 6 -1 1 46 45 24
5. Hannover Scorpions 17 5 2 1 6 -4 61 65 26
6. Halle MEC 17 7 1 2 4 5 63 58 28
7. Leipzig 17 5 2 2 4 20 64 44 27
8. Duisburg 17 7 0 2 6 -6 57 63 23
9. Rostock Piranhas 17 3 1 3 6 -19 54 73 17
10. Essen 17 5 0 1 10 -16 56 72 16
11. Erfurt EHC 18 1 1 2 11 -40 43 83 10
12. Krefelder EV 17 2 0 0 15 -41 42 83 6

Oberliga Süd - Relegation Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Passau Black Hawks 3 3 0 0 0 7 16 9 9
2. Miesbach TEV 3 0 0 0 3 -6 4 10 0
3. Landsberg 2000 3 2 0 0 1 12 19 7 6
4. Erding 3 0 0 0 3 -13 7 20 0
5. Klostersee 3 0 0 1 1 -14 4 18 1
6. Waldkraiburg 3 0 0 0 3 -7 14 21 0

Oberliga Süd - Final Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Memmingen 19 1 6 2 2 17 69 52 35
2. Deggendorfer 19 4 4 0 7 21 86 65 32
3. Rosenheim 19 4 2 2 7 -5 69 74 24
4. Regensburg 19 10 0 2 5 26 99 73 32
5. Füssen EV 19 7 0 6 0 -10 49 59 27
6. Riessersee 19 2 3 4 3 2 68 66 25
7. Peiting 19 3 2 3 6 -5 56 61 22
8. Selb 19 4 2 1 9 -3 72 75 23
9. Lindau 19 3 1 3 8 -38 54 92 17
10. Weiden 19 6 1 3 5 -15 63 78 26
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tilburg Trappers 17 11 1 1 2 24 72 48 39
2. Memmingen 19 1 6 2 2 17 69 52 35
3. Herner EV 17 10 0 2 3 16 76 60 32
4. Deggendorfer 19 4 4 0 7 21 86 65 32
5. Regensburg 19 10 0 2 5 26 99 73 32
6. Halle MEC 17 7 1 2 4 5 63 58 28
7. Leipzig 17 5 2 2 4 20 64 44 27
8. Füssen EV 19 7 0 6 0 -10 49 59 27
9. Hannover Scorpions 17 5 2 1 6 -4 61 65 26
10. Weiden 19 6 1 3 5 -15 63 78 26
11. Riessersee 19 2 3 4 3 2 68 66 25
12. Hannover Indians 17 6 0 6 -1 1 46 45 24
13. Rosenheim 19 4 2 2 7 -5 69 74 24
14. Crocodiles Hamburg 17 5 1 3 4 9 68 59 23
15. Duisburg 17 7 0 2 6 -6 57 63 23
16. Selb 19 4 2 1 9 -3 72 75 23
17. Peiting 19 3 2 3 6 -5 56 61 22
18. Sonthofen 19 5 1 1 10 -7 66 73 21
19. Rostock Piranhas 17 3 1 3 6 -19 54 73 17
20. Lindau 19 3 1 3 8 -38 54 92 17
21. Essen 17 5 0 1 10 -16 56 72 16
22. Erfurt EHC 18 1 1 2 11 -40 43 83 10
23. Passau Black Hawks 3 3 0 0 0 7 16 9 9
24. Landsberg 2000 3 2 0 0 1 12 19 7 6
25. Krefelder EV 17 2 0 0 15 -41 42 83 6
26. Hochstadter 19 0 1 0 17 -54 34 88 5
27. Klostersee 3 0 0 1 1 -14 4 18 1
28. Miesbach TEV 3 0 0 0 3 -6 4 10 0
29. Erding 3 0 0 0 3 -13 7 20 0
30. Waldkraiburg 3 0 0 0 3 -7 14 21 0