Dresden VS Kassel


Dresden

Kassel

Dresden (T1) VS Kassel (T2)

Dresden

Kassel

Zaujímavé

Dresden

  • Až 29 zápasov tímu Dresden skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 44 zápasov, to je až 66%.
  • Dresden už 4 zápasov v rade neremízovali.

Kassel

  • Tím Kassel odohral až 27 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 63% z celkového počtu 43 zápasov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 67% vzájomných zápasov, čo je 8 výhier z 12 zápasov.
  • 67% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 8 z 12 zápasov.

Pravdepodobnosť výsledku

39.60%
27.80%
32.60%
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nemecko / DEL 2 / 2019/2020
14.01.2020 19:30 Dresden Kassel over 6:5pp 3:0,0:3,2:2,1:0
22.12.2019 18:30 Kassel Dresden over 7:3 5:1,2:1,0:1
17.11.2019 17:00 Dresden Kassel under 1:4 1:0,0:1,0:3
29.09.2019 18:30 Kassel Dresden over 6:3 1:1,1:1,4:1
Nemecko / DEL 2 / 2018/2019
22.02.2019 19:30 Kassel Dresden over 6:2 1:1,3:0,2:1
18.01.2019 19:30 Dresden Kassel over 6:1 2:0,3:0,1:1
09.12.2018 18:30 Kassel Dresden under 0:2 0:0,0:2,0:0
21.10.2018 16:00 Dresden Kassel over 2:5 1:1,1:0,0:4
Nemecko / DEL 2 / 2017/2018
28.01.2018 17:00 Dresden Kassel over 7:4 1:2,1:1,5:1
15.12.2017 19:30 Kassel Dresden under 3:2 1:1,1:1,1:0
03.11.2017 19:30 Dresden Kassel over 1:7 1:2,0:1,0:4
15.09.2017 19:30 Kassel Dresden under 3:1 0:0,1:1,2:0

Dresden

3 - 1 - 8

Kassel

Dresden


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.01.20 17:00 Dresden Freiburg over 5:2 1:1,2:1,2:0
24.01.20 19:30 Freiburg Dresden over 6:3 2:0,2:2,2:1
21.01.20 19:30 Dresden Landshut under 3:1 2:0,0:0,1:1
19.01.20 16:00 Dresden Frankfurt over 4:3 2:0,1:2,1:1
17.01.20 19:30 Landshut Dresden over 4:3pp 0:0,0:3,3:0,1:0
14.01.20 19:30 Dresden Kassel over 6:5pp 3:0,0:3,2:2,1:0
12.01.20 17:00 Dresden Ravensburg over 4:5pp 2:1,1:2,1:1,0:1
10.01.20 20:00 Heilbronn Dresden over 9:2 1:0,7:1,1:1
04.01.20 16:00 Dresden Lausitzer Füchse over 5:3 1:2,2:1,2:0
30.12.19 18:30 Bad Tölz Dresden under 1:2 1:2,0:0,0:0
28.12.19 16:00 Dresden Bad Nauheim under 4:1 0:1,3:0,1:0
26.12.19 18:00 Bietigheim Dresden under 1:2 0:1,0:1,1:0
22.12.19 18:30 Kassel Dresden over 7:3 5:1,2:1,0:1
20.12.19 19:30 Dresden Crimmitschau over 5:3 3:1,1:1,1:1
17.12.19 19:30 Dresden Bietigheim over 4:3sn 0:1,3:1,0:1,0:0,1:0
15.12.19 17:00 Kaufbeuren Dresden over 6:1 2:0,2:0,2:1
13.12.19 19:30 Dresden Kaufbeuren over 5:1 3:1,0:0,2:0
08.12.19 18:30 Ravensburg Dresden over 4:3 2:0,1:3,1:0
06.12.19 19:30 Dresden Heilbronn over 8:5 1:2,5:0,2:3
01.12.19 16:00 Dresden Bayreuth ESV over 6:5 3:3,3:0,0:2
29.11.19 19:30 Lausitzer Füchse Dresden over 3:7 0:1,1:2,2:4
26.11.19 19:30 Frankfurt Dresden under 3:2 1:0,2:2,0:0
24.11.19 18:30 Bad Nauheim Dresden under 2:3pp 2:1,0:0,0:1,0:1
22.11.19 19:30 Dresden Bietigheim over 7:5 1:1,0:3,6:1
17.11.19 17:00 Dresden Kassel under 1:4 1:0,0:1,0:3
15.11.19 20:00 Crimmitschau Dresden under 3:2 2:0,0:2,1:0
03.11.19 17:00 Dresden Freiburg under 2:3 0:1,1:2,1:0
01.11.19 18:00 Kaufbeuren Dresden under 4:1 2:0,1:1,1:0
30.10.19 19:30 Lausitzer Füchse Dresden over 5:6 2:0,2:3,1:3
27.10.19 16:00 Dresden Frankfurt over 5:4pp 3:3,0:1,1:0,1:0
25.10.19 19:30 Landshut Dresden over 4:7 2:1,0:3,2:3
20.10.19 17:00 Dresden Ravensburg over 3:6 0:1,0:4,3:1
18.10.19 20:00 Heilbronn Dresden under 3:2 0:0,1:2,2:0
13.10.19 17:00 Bayreuth ESV Dresden over 4:3pp 1:1,0:2,2:0,1:0
11.10.19 19:30 Dresden Lausitzer Füchse over 4:6 1:2,2:1,1:3
06.10.19 17:00 Dresden Bad Nauheim over 6:2 2:1,1:1,3:0
04.10.19 20:00 Bietigheim Dresden under 4:1 1:0,3:1,0:0
02.10.19 19:30 Dresden Bad Tölz under 0:4 0:1,0:1,0:2
29.09.19 18:30 Kassel Dresden over 6:3 1:1,1:1,4:1
27.09.19 19:30 Dresden Crimmitschau over 5:3 2:1,2:1,1:1
22.09.19 17:00 Freiburg Dresden over 7:1 1:1,1:0,5:0
20.09.19 19:30 Dresden Kaufbeuren under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
15.09.19 18:30 Bad Tölz Dresden over 5:4 1:0,2:0,2:4
13.09.19 19:30 Dresden Landshut under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1

Kassel


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.01.20 17:00 Landshut Kassel over 5:6pp 1:1,4:2,0:2,0:1
24.01.20 19:30 Kassel Landshut under 2:3pp 0:0,2:0,0:2,0:1
21.01.20 19:30 Kassel Frankfurt over 7:5 2:0,0:3,5:2
19.01.20 18:30 Kassel Freiburg over 2:4 0:2,2:1,0:1
17.01.20 19:30 Frankfurt Kassel over 4:3 0:0,2:3,2:0
14.01.20 19:30 Dresden Kassel over 6:5pp 3:0,0:3,2:2,1:0
12.01.20 18:30 Bad Tölz Kassel under 3:1 0:0,2:0,1:1
10.01.20 19:30 Kassel Bayreuth ESV under 4:0 1:0,2:0,1:0
05.01.20 18:30 Kassel Ravensburg under 4:1 1:0,3:1,0:0
03.01.20 20:00 Ravensburg Kassel over 2:4 0:2,2:2,0:0
30.12.19 20:00 Bietigheim Kassel over 1:7 0:4,1:1,0:2
28.12.19 14:00 Kassel Heilbronn over 2:5 0:2,0:0,2:3
26.12.19 18:30 Bad Nauheim Kassel under 2:1 1:0,0:1,1:0
22.12.19 18:30 Kassel Dresden over 7:3 5:1,2:1,0:1
20.12.19 19:30 Lausitzer Füchse Kassel under 1:0 0:0,1:0,0:0
15.12.19 17:00 Crimmitschau Kassel under 1:4 0:1,1:0,0:3
13.12.19 19:30 Kassel Crimmitschau over 2:6 1:1,1:1,0:4
08.12.19 18:30 Kassel Bad Tölz over 6:3 1:0,4:3,1:0
06.12.19 20:00 Bayreuth ESV Kassel over 3:4sn 2:0,0:1,1:2,0:0,0:1
01.12.19 17:00 Kaufbeuren Kassel under 3:2 2:0,0:0,1:2
29.11.19 19:30 Kassel Ravensburg under 3:1 1:1,1:0,1:0
26.11.19 19:30 Freiburg Kassel over 5:4sn 2:1,2:2,0:1,0:0,1:0
24.11.19 18:30 Heilbronn Kassel over 4:3 1:1,2:2,1:0
22.11.19 19:30 Kassel Bad Nauheim under 2:3 0:3,1:0,1:0
19.11.19 19:30 Landshut Kassel over 3:4 3:1,0:2,0:1
17.11.19 17:00 Dresden Kassel under 1:4 1:0,0:1,0:3
15.11.19 19:30 Kassel Lausitzer Füchse under 1:0 0:0,0:0,1:0
03.11.19 18:30 Kassel Landshut over 5:4 2:0,2:2,1:2
01.11.19 20:00 Crimmitschau Kassel under 1:4 0:2,1:1,0:1
27.10.19 18:30 Kassel Freiburg over 5:3 1:1,0:2,4:0
25.10.19 19:30 Frankfurt Kassel over 6:3 0:1,2:2,4:0
20.10.19 18:30 Bad Tölz Kassel over 5:1 2:0,2:0,1:1
18.10.19 19:30 Kassel Bayreuth ESV under 3:2 1:1,0:1,2:0
13.10.19 18:30 Kassel Kaufbeuren over 7:3 2:2,3:0,2:1
11.10.19 20:00 Ravensburg Kassel over 5:2 2:1,2:1,1:0
06.10.19 18:30 Kassel Heilbronn over 7:1 3:0,2:0,2:1
04.10.19 19:30 Bad Nauheim Kassel under 0:5 0:2,0:1,0:2
02.10.19 19:30 Kassel Bietigheim over 10:2 1:1,4:0,5:1
29.09.19 18:30 Kassel Dresden over 6:3 1:1,1:1,4:1
27.09.19 19:30 Lausitzer Füchse Kassel over 2:5 1:1,1:2,0:2
20.09.19 19:30 Kassel Crimmitschau over 4:2 2:1,1:1,1:0
15.09.19 17:00 Bietigheim Kassel over 4:2 1:1,2:0,1:1
13.09.19 20:00 Kassel Frankfurt under 3:2 0:0,2:2,1:0

Dresden


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
31.01.2020 20:00 Crimmitschau Dresden porovnaj tímy
09.02.2020 18:30 Bad Nauheim Dresden porovnaj tímy
14.02.2020 20:00 Bayreuth ESV Dresden porovnaj tímy
16.02.2020 16:00 Dresden Bayreuth ESV porovnaj tímy
21.02.2020 19:30 Dresden Heilbronn porovnaj tímy
23.02.2020 18:30 Ravensburg Dresden porovnaj tímy
28.02.2020 19:30 Frankfurt Dresden porovnaj tímy
01.03.2020 18:30 Dresden Bad Tölz porovnaj tímy

Kassel


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
31.01.2020 19:30 Kassel Lausitzer Füchse porovnaj tímy
07.02.2020 19:30 Kassel Bad Nauheim porovnaj tímy
09.02.2020 18:30 Heilbronn Kassel porovnaj tímy
14.02.2020 19:30 Kassel Kaufbeuren porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Kaufbeuren Kassel porovnaj tímy
21.02.2020 20:00 Bayreuth ESV Kassel porovnaj tímy
23.02.2020 18:30 Kassel Bad Tölz porovnaj tímy
28.02.2020 19:30 Freiburg Kassel porovnaj tímy
01.03.2020 18:30 Kassel Bietigheim porovnaj tímy
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kassel 43 22 2 3 11 43 166 123 79
2. Freiburg 42 21 2 3 11 21 131 110 76
3. Heilbronn 41 17 4 1 14 31 169 138 72
4. Frankfurt 41 7 8 5 8 15 142 127 66
5. Bad Nauheim 41 12 5 5 9 -14 111 125 66
6. Bad Tölz 42 6 8 7 6 8 147 139 65
7. Kaufbeuren 42 16 3 2 16 -4 137 141 65
8. Ravensburg 42 9 6 7 7 14 142 128 64
9. Dresden 44 13 4 5 13 -14 155 169 64
10. Bietigheim 43 15 2 7 10 -10 123 133 62
11. Lausitzer Füchse 42 11 3 6 13 -24 131 155 54
12. Landshut 42 -1 10 6 11 -14 134 148 53
13. Bayreuth ESV 42 6 5 5 16 -16 140 156 48
14. Crimmitschau 41 6 5 5 15 -36 118 154 48
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Freiburg 21 13 2 2 0 36 79 43 51
2. Kassel 21 16 0 1 3 36 92 56 49
3. Frankfurt 20 8 4 2 0 34 80 46 46
4. Kaufbeuren 21 13 1 1 4 22 74 52 45
5. Dresden 23 9 3 3 2 16 94 78 45
6. Heilbronn 20 13 1 0 5 28 87 59 44
7. Bietigheim 21 11 1 1 6 19 72 53 39
8. Bad Nauheim 21 5 4 4 0 8 66 58 39
9. Ravensburg 21 4 4 5 -1 17 82 65 37
10. Landshut 21 5 4 2 4 12 81 69 37
11. Bad Tölz 21 7 2 4 2 11 77 66 35
12. Bayreuth ESV 21 4 4 3 3 8 80 72 35
13. Lausitzer Füchse 21 8 1 2 7 1 70 69 31
14. Crimmitschau 21 2 3 3 7 -20 53 73 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kassel 22 6 2 2 8 7 74 67 30
2. Bad Tölz 21 -1 6 3 4 -3 70 73 30
3. Heilbronn 21 4 3 1 9 3 82 79 28
4. Ravensburg 21 5 2 2 8 -3 60 63 27
5. Bad Nauheim 20 7 1 1 9 -22 45 67 27
6. Freiburg 21 8 0 1 11 -15 52 67 25
7. Crimmitschau 20 4 2 2 8 -16 65 81 24
8. Bietigheim 22 4 1 6 4 -29 51 80 23
9. Lausitzer Füchse 21 3 2 4 6 -25 61 86 23
10. Frankfurt 21 -1 4 3 8 -19 62 81 20
11. Kaufbeuren 21 3 2 1 12 -26 63 89 20
12. Dresden 21 4 1 2 11 -30 61 91 19
13. Landshut 21 -6 6 4 7 -26 53 79 16
14. Bayreuth ESV 21 2 1 2 13 -24 60 84 13