Rouyn-Noranda Huskies VS Cape Breton Screaming Eagles


Rouyn-Noranda Huskies

Cape Breton Screaming Eagles

Rouyn-Noranda Huskies (T1) VS Cape Breton Screaming Eagles (T2)

Rouyn-Noranda Huskies

Cape Breton Screaming Eagles

Zaujímavé

Rouyn-Noranda Huskies

  • Až 32 zápasov tímu Rouyn-Noranda Huskies skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 57 zápasov, to je až 56%.
  • Rouyn-Noranda Huskies už 14 zápasov v rade neremízovali.
  • Rouyn-Noranda Huskies ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Cape Breton Screaming Eagles

  • 33 víťazstiev z celkového počtu 57 (58% výhier).
  • Tím Cape Breton Screaming Eagles odohral až 40 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 70% z celkového počtu 57 zápasov.
  • Cape Breton Screaming Eagles už 11 zápasov v rade neremízovali.
  • Cape Breton Screaming Eagles ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Z 6 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 4, čo je 67%.
  • 67% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 4 z 6 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Kanada / QMJHL / 2019/2020
14.02.2020 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Cape Breton Screaming Eagles under 3:2 1:0,2:0,0:2
13.10.2019 21:00 Cape Breton Screaming Eagles Rouyn-Noranda Huskies over 8:4 4:1,1:2,3:1
Kanada / QMJHL / 2018/2019
23.02.2019 01:30 Rouyn-Noranda Huskies Cape Breton Screaming Eagles over 7:5 3:2,1:1,3:2
30.11.2018 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Rouyn-Noranda Huskies under 3:2 2:0,0:2,1:0
Kanada / QMJHL / 2017/2018
04.03.2018 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Cape Breton Screaming Eagles over 5:2 0:0,3:2,2:0
30.11.2017 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Rouyn-Noranda Huskies over 3:4 1:2,1:0,1:2

Rouyn-Noranda Huskies

4 - 0 - 2

Cape Breton Screaming Eagles

Rouyn-Noranda Huskies


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.02.20 20:00 Saint John Sea Dogs Rouyn-Noranda Huskies under 3:2 2:0,1:0,0:2
00:00 Halifax Mooseheads Rouyn-Noranda Huskies under 1:4 1:3,0:0,0:1
22.02.20 00:00 Moncton Wildcats Rouyn-Noranda Huskies under 3:0 0:0,1:0,2:0
16.02.20 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Chicoutimi Saguenéens under 1:3 0:1,0:0,1:2
14.02.20 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Cape Breton Screaming Eagles under 3:2 1:0,2:0,0:2
08.02.20 01:30 Rouyn-Noranda Huskies Val-d'Or Foreurs over 3:4 1:1,1:2,1:1
06.02.20 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Gatineau Olympiques under 2:3 0:0,2:2,0:1
02.02.20 01:00 Gatineau Olympiques Rouyn-Noranda Huskies under 5:0 3:0,0:0,2:0
01.02.20 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies over 3:5 1:4,2:0,0:1
31.01.20 01:00 Drummondville Voltigeurs Rouyn-Noranda Huskies under 4:0 1:0,2:0,1:0
26.01.20 21:00 Val-d'Or Foreurs Rouyn-Noranda Huskies under 3:2 0:1,1:0,2:1
01:00 Rouyn-Noranda Huskies Drummondville Voltigeurs under 3:1 0:0,0:1,3:0
23.01.20 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Val-d'Or Foreurs over 6:2 3:0,1:1,2:1
19.01.20 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Quebec Remparts over 4:2 2:1,0:0,2:1
18.01.20 01:30 Rouyn-Noranda Huskies Quebec Remparts over 4:5sn 2:1,1:2,1:1,0:0,0:2
12.01.20 21:00 Rimouski Océanic Rouyn-Noranda Huskies under 0:2 0:0,0:0,0:2
11.01.20 22:00 Rimouski Océanic Rouyn-Noranda Huskies under 3:0 1:0,2:0,0:0
10.01.20 01:00 Sherbrooke Phoenix Rouyn-Noranda Huskies over 5:2 4:0,0:1,1:1
08.01.20 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Blainville-Boisbriand Armada over 3:7 0:1,3:4,0:2
05.01.20 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Sherbrooke Phoenix over 2:5 0:2,2:0,0:3
04.01.20 01:30 Rouyn-Noranda Huskies Drummondville Voltigeurs under 0:4 0:0,0:3,0:1
31.12.19 19:00 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies over 8:1 3:1,4:0,1:0
29.12.19 21:00 Val-d'Or Foreurs Rouyn-Noranda Huskies under 4:1 1:1,1:0,2:0
01:00 Rouyn-Noranda Huskies Val-d'Or Foreurs over 5:2 3:0,1:1,1:1
14.12.19 22:00 Val-d'Or Foreurs Rouyn-Noranda Huskies under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
01:30 Rouyn-Noranda Huskies Val-d'Or Foreurs over 5:4pp 2:0,1:4,1:0,1:0
08.12.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Rimouski Océanic over 7:6pp 2:2,1:2,3:2,1:0
05.12.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Rimouski Océanic under 1:2 0:0,0:2,1:0
01.12.19 22:00 Chicoutimi Saguenéens Rouyn-Noranda Huskies over 3:4pp 2:0,1:3,0:0,0:1
30.11.19 22:00 Chicoutimi Saguenéens Rouyn-Noranda Huskies over 7:3 4:2,3:0,0:1
01:30 Baie-Comeau Drakkar Rouyn-Noranda Huskies over 2:4 1:0,1:1,0:3
23.11.19 22:00 Shawinigan Cataractes Rouyn-Noranda Huskies under 2:1 0:1,1:0,1:0
01:30 Gatineau Olympiques Rouyn-Noranda Huskies over 3:5 3:1,0:3,0:1
21.11.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Victoriaville Tigres over 4:3pp 1:2,1:0,1:1,1:0
17.11.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Halifax Mooseheads under 2:3 1:2,0:1,1:0
16.11.19 01:30 Rouyn-Noranda Huskies Saint John Sea Dogs over 6:3 2:1,1:1,3:1
10.11.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Baie-Comeau Drakkar under 3:1 1:0,2:1,0:0
09.11.19 01:30 Rouyn-Noranda Huskies Baie-Comeau Drakkar under 2:3pp 0:1,0:1,2:0,0:1
02.11.19 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies under 1:3 0:2,0:1,1:0
01.11.19 00:00 Sherbrooke Phoenix Rouyn-Noranda Huskies under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
31.10.19 00:00 Drummondville Voltigeurs Rouyn-Noranda Huskies over 5:2 2:1,2:1,1:0
27.10.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Charlottetown Islanders over 3:4 1:1,1:1,1:2
25.10.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Acadie–Bathurst Titan over 5:3 1:1,2:0,2:2
24.10.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Gatineau Olympiques over 5:2 1:1,1:0,3:1
19.10.19 22:00 Val-d'Or Foreurs Rouyn-Noranda Huskies over 5:2 1:0,3:1,1:1
01:30 Rouyn-Noranda Huskies Val-d'Or Foreurs over 2:4 1:1,0:3,1:0
13.10.19 21:00 Cape Breton Screaming Eagles Rouyn-Noranda Huskies over 8:4 4:1,1:2,3:1
12.10.19 00:30 Charlottetown Islanders Rouyn-Noranda Huskies under 5:0 0:0,3:0,2:0
11.10.19 00:00 Acadie–Bathurst Titan Rouyn-Noranda Huskies over 3:4pp 1:1,2:1,0:1,0:1
06.10.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Drummondville Voltigeurs over 3:4sn 1:1,1:1,1:1,0:0,2:3
05.10.19 01:30 Rouyn-Noranda Huskies Moncton Wildcats over 2:6 0:3,0:3,2:0
03.10.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Sherbrooke Phoenix over 4:2 1:0,2:0,1:2
28.09.19 22:00 Quebec Remparts Rouyn-Noranda Huskies under 1:3 1:0,0:2,0:1
01:00 Quebec Remparts Rouyn-Noranda Huskies under 2:3 1:2,1:0,0:1
26.09.19 01:00 Victoriaville Tigres Rouyn-Noranda Huskies over 2:4 0:1,1:0,1:3
22.09.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Shawinigan Cataractes over 6:3 3:1,3:1,0:1
20.09.19 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Blainville-Boisbriand Armada over 4:5 1:1,2:1,1:3

Cape Breton Screaming Eagles


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.02.20 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Rimouski Océanic over 4:2 2:0,1:0,1:2
22.02.20 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 5:4 1:2,2:0,2:2
20.02.20 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Acadie–Bathurst Titan over 2:4 1:1,0:2,1:1
16.02.20 01:00 Gatineau Olympiques Cape Breton Screaming Eagles over 3:7 0:3,1:2,2:2
14.02.20 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Cape Breton Screaming Eagles under 3:2 1:0,2:0,0:2
13.02.20 01:00 Val-d'Or Foreurs Cape Breton Screaming Eagles over 2:4 1:2,0:0,1:2
09.02.20 21:00 Drummondville Voltigeurs Cape Breton Screaming Eagles over 4:6 1:2,2:1,1:3
08.02.20 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Cape Breton Screaming Eagles over 1:5 1:1,0:1,0:3
01:00 Quebec Remparts Cape Breton Screaming Eagles under 3:0 0:0,2:0,1:0
02.02.20 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Acadie–Bathurst Titan over 7:2 3:1,2:0,2:1
01.02.20 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Acadie–Bathurst Titan over 6:4 2:0,2:0,2:4
29.01.20 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats over 5:4pp 3:2,0:0,1:2,1:0
25.01.20 21:00 Cape Breton Screaming Eagles Gatineau Olympiques under 4:1 2:1,1:0,1:0
24.01.20 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Blainville-Boisbriand Armada over 7:5 2:2,4:3,1:0
19.01.20 00:00 Charlottetown Islanders Cape Breton Screaming Eagles over 2:8 0:3,2:2,0:3
18.01.20 00:30 Charlottetown Islanders Cape Breton Screaming Eagles over 2:5 1:1,1:2,0:2
12.01.20 21:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles under 4:1 2:1,1:0,1:0
11.01.20 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 8:2 0:1,4:1,4:0
09.01.20 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles over 2:7 1:4,0:2,1:1
05.01.20 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats under 5:0 2:0,2:0,1:0
04.01.20 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Acadie–Bathurst Titan over 4:3sn 1:1,1:0,1:2,0:0,1:0
31.12.19 19:00 Cape Breton Screaming Eagles Charlottetown Islanders under 4:0 2:0,1:0,1:0
29.12.19 21:00 Cape Breton Screaming Eagles Halifax Mooseheads over 5:3 1:0,2:1,2:2
00:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles over 1:7 0:2,1:3,0:2
15.12.19 00:00 Charlottetown Islanders Cape Breton Screaming Eagles under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
14.12.19 00:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles under 4:0 1:0,1:0,2:0
12.12.19 00:00 Acadie–Bathurst Titan Cape Breton Screaming Eagles over 5:1 2:0,0:1,3:0
08.12.19 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Halifax Mooseheads over 5:1 2:0,2:1,1:0
07.12.19 00:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles over 6:5 2:0,2:2,2:3
01.12.19 21:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats over 5:4 1:1,3:1,1:2
29.11.19 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Shawinigan Cataractes over 2:4 0:1,1:0,1:3
28.11.19 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 3:4sn 1:3,1:0,1:0,0:0,0:1
24.11.19 21:00 Cape Breton Screaming Eagles Chicoutimi Saguenéens under 1:2 0:1,0:1,1:0
00:00 Cape Breton Screaming Eagles Baie-Comeau Drakkar under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
17.11.19 01:00 Victoriaville Tigres Cape Breton Screaming Eagles over 4:5 0:4,0:0,3:1
16.11.19 01:30 Shawinigan Cataractes Cape Breton Screaming Eagles over 6:3 3:1,1:1,2:1
15.11.19 01:00 Sherbrooke Phoenix Cape Breton Screaming Eagles over 6:1 2:0,1:1,3:0
10.11.19 21:00 Cape Breton Screaming Eagles Drummondville Voltigeurs over 8:3 2:0,3:1,3:2
00:00 Cape Breton Screaming Eagles Charlottetown Islanders under 2:3 1:2,1:0,0:1
02.11.19 23:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
31.10.19 23:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats over 4:10 1:7,2:2,1:1
29.10.19 23:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles over 1:7 0:4,1:1,0:2
27.10.19 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Sherbrooke Phoenix under 2:3 1:0,1:0,0:3
25.10.19 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Victoriaville Tigres over 4:3 1:3,2:0,1:0
20.10.19 00:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles over 2:8 2:2,1:2,1:3
19.10.19 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Halifax Mooseheads over 5:3 2:1,0:3,2:4
17.10.19 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Charlottetown Islanders under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
13.10.19 21:00 Cape Breton Screaming Eagles Rouyn-Noranda Huskies over 8:4 4:1,1:2,3:1
00:00 Cape Breton Screaming Eagles Val-d'Or Foreurs under 1:2 1:1,0:1,0:0
10.10.19 00:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles under 2:1 0:0,1:0,1:1
05.10.19 22:00 Chicoutimi Saguenéens Cape Breton Screaming Eagles over 3:6 2:0,1:2,0:4
01:30 Baie-Comeau Drakkar Cape Breton Screaming Eagles over 2:7 0:3,2:2,0:2
03.10.19 01:30 Rimouski Océanic Cape Breton Screaming Eagles over 9:2 2:1,4:1,3:0
29.09.19 21:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 8:3 2:1,4:1,2:1
00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 6:5 0:1,3:4,3:0
21.09.19 21:00 Acadie–Bathurst Titan Cape Breton Screaming Eagles over 3:6 0:1,1:2,2:3
00:00 Acadie–Bathurst Titan Cape Breton Screaming Eagles under 1:3 1:2,0:0,0:1

Rouyn-Noranda Huskies


Cape Breton Screaming Eagles


Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 58 34 6 4 4 112 265 153 96
2. Drummondville Voltigeurs 57 25 3 2 22 4 206 202 64
3. Blainville-Boisbriand Armada 56 19 5 3 21 -10 191 201 61
4. Shawinigan Cataractes 57 18 5 1 27 -19 206 225 57
5. Victoriaville Tigres 58 18 3 9 16 -8 175 183 57
6. Rouyn-Noranda Huskies 57 14 6 4 23 -28 164 192 56
7. Val-d'Or Foreurs 57 15 4 7 20 -32 188 220 53
8. Gatineau Olympiques 56 11 5 5 25 -25 191 216 47

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 57 30 7 1 11 112 250 138 89
2. Chicoutimi Saguenéens 56 27 6 6 5 56 229 173 84
3. Rimouski Océanic 59 33 1 8 8 71 233 162 78
4. Cape Breton Screaming Eagles 57 29 4 3 14 68 245 177 77
5. Charlottetown Islanders 59 13 8 5 20 -21 169 190 63
6. Saint John Sea Dogs 58 16 6 1 28 -38 211 249 57
7. Baie-Comeau Drakkar 56 8 7 11 12 -18 186 204 55
8. Quebec Remparts 58 11 6 5 25 -46 182 228 51
9. Halifax Mooseheads 56 11 4 3 31 -79 151 230 41
10. Acadie–Bathurst Titan 58 9 1 9 29 -99 152 251 31

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 58 34 6 4 4 112 265 153 96
2. Drummondville Voltigeurs 57 25 3 2 22 4 206 202 64
3. Shawinigan Cataractes 57 18 5 1 27 -19 206 225 57
4. Victoriaville Tigres 58 18 3 9 16 -8 175 183 57

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chicoutimi Saguenéens 56 27 6 6 5 56 229 173 84
2. Rimouski Océanic 59 33 1 8 8 71 233 162 78
3. Baie-Comeau Drakkar 56 8 7 11 12 -18 186 204 55
4. Quebec Remparts 58 11 6 5 25 -46 182 228 51

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Blainville-Boisbriand Armada 56 19 5 3 21 -10 191 201 61
2. Rouyn-Noranda Huskies 57 14 6 4 23 -28 164 192 56
3. Val-d'Or Foreurs 57 15 4 7 20 -32 188 220 53
4. Gatineau Olympiques 56 11 5 5 25 -25 191 216 47

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 57 30 7 1 11 112 250 138 89
2. Cape Breton Screaming Eagles 57 29 4 3 14 68 245 177 77
3. Charlottetown Islanders 59 13 8 5 20 -21 169 190 63
4. Saint John Sea Dogs 58 16 6 1 28 -38 211 249 57
5. Halifax Mooseheads 56 11 4 3 31 -79 151 230 41
6. Acadie–Bathurst Titan 58 9 1 9 29 -99 152 251 31
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 58 34 6 4 4 112 265 153 96
2. Moncton Wildcats 57 30 7 1 11 112 250 138 89
3. Chicoutimi Saguenéens 56 27 6 6 5 56 229 173 84
4. Rimouski Océanic 59 33 1 8 8 71 233 162 78
5. Cape Breton Screaming Eagles 57 29 4 3 14 68 245 177 77
6. Drummondville Voltigeurs 57 25 3 2 22 4 206 202 64
7. Charlottetown Islanders 59 13 8 5 20 -21 169 190 63
8. Blainville-Boisbriand Armada 56 19 5 3 21 -10 191 201 61
9. Shawinigan Cataractes 57 18 5 1 27 -19 206 225 57
10. Saint John Sea Dogs 58 16 6 1 28 -38 211 249 57
11. Victoriaville Tigres 58 18 3 9 16 -8 175 183 57
12. Rouyn-Noranda Huskies 57 14 6 4 23 -28 164 192 56
13. Baie-Comeau Drakkar 56 8 7 11 12 -18 186 204 55
14. Val-d'Or Foreurs 57 15 4 7 20 -32 188 220 53
15. Quebec Remparts 58 11 6 5 25 -46 182 228 51
16. Gatineau Olympiques 56 11 5 5 25 -25 191 216 47
17. Halifax Mooseheads 56 11 4 3 31 -79 151 230 41
18. Acadie–Bathurst Titan 58 9 1 9 29 -99 152 251 31

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 29 17 5 1 0 80 139 59 55
2. Drummondville Voltigeurs 29 13 2 1 10 2 102 100 35
3. Blainville-Boisbriand Armada 27 12 2 1 9 8 98 90 33
4. Shawinigan Cataractes 28 14 1 0 12 2 106 104 32
5. Victoriaville Tigres 30 7 3 6 5 -3 91 94 32
6. Rouyn-Noranda Huskies 29 8 3 3 9 2 100 98 31
7. Val-d'Or Foreurs 28 11 2 3 7 17 109 92 33
8. Gatineau Olympiques 28 6 3 3 10 3 100 97 27

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 29 16 5 0 3 78 135 57 52
2. Chicoutimi Saguenéens 27 15 2 4 0 39 121 82 42
3. Rimouski Océanic 29 18 1 2 5 49 130 81 42
4. Cape Breton Screaming Eagles 30 14 4 1 6 44 135 91 45
5. Charlottetown Islanders 28 4 5 2 10 -9 85 94 30
6. Saint John Sea Dogs 28 13 1 0 13 -5 95 100 30
7. Baie-Comeau Drakkar 29 4 3 6 7 -13 100 113 26
8. Quebec Remparts 28 8 2 1 14 -10 87 97 25
9. Halifax Mooseheads 30 5 2 2 17 -53 81 134 20
10. Acadie–Bathurst Titan 29 5 1 4 14 -35 81 116 18

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 29 17 5 1 0 80 139 59 55
2. Drummondville Voltigeurs 29 13 2 1 10 2 102 100 35
3. Shawinigan Cataractes 28 14 1 0 12 2 106 104 32
4. Victoriaville Tigres 30 7 3 6 5 -3 91 94 32

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chicoutimi Saguenéens 27 15 2 4 0 39 121 82 42
2. Rimouski Océanic 29 18 1 2 5 49 130 81 42
3. Baie-Comeau Drakkar 29 4 3 6 7 -13 100 113 26
4. Quebec Remparts 28 8 2 1 14 -10 87 97 25

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Blainville-Boisbriand Armada 27 12 2 1 9 8 98 90 33
2. Rouyn-Noranda Huskies 29 8 3 3 9 2 100 98 31
3. Val-d'Or Foreurs 28 11 2 3 7 17 109 92 33
4. Gatineau Olympiques 28 6 3 3 10 3 100 97 27

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 29 16 5 0 3 78 135 57 52
2. Cape Breton Screaming Eagles 30 14 4 1 6 44 135 91 45
3. Charlottetown Islanders 28 4 5 2 10 -9 85 94 30
4. Saint John Sea Dogs 28 13 1 0 13 -5 95 100 30
5. Halifax Mooseheads 30 5 2 2 17 -53 81 134 20
6. Acadie–Bathurst Titan 29 5 1 4 14 -35 81 116 18
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 29 17 5 1 0 80 139 59 55
2. Moncton Wildcats 29 16 5 0 3 78 135 57 52
3. Cape Breton Screaming Eagles 30 14 4 1 6 44 135 91 45
4. Rimouski Océanic 29 18 1 2 5 49 130 81 42
5. Chicoutimi Saguenéens 27 15 2 4 0 39 121 82 42
6. Drummondville Voltigeurs 29 13 2 1 10 2 102 100 35
7. Blainville-Boisbriand Armada 27 12 2 1 9 8 98 90 33
8. Val-d'Or Foreurs 28 11 2 3 7 17 109 92 33
9. Victoriaville Tigres 30 7 3 6 5 -3 91 94 32
10. Shawinigan Cataractes 28 14 1 0 12 2 106 104 32
11. Rouyn-Noranda Huskies 29 8 3 3 9 2 100 98 31
12. Charlottetown Islanders 28 4 5 2 10 -9 85 94 30
13. Saint John Sea Dogs 28 13 1 0 13 -5 95 100 30
14. Gatineau Olympiques 28 6 3 3 10 3 100 97 27
15. Baie-Comeau Drakkar 29 4 3 6 7 -13 100 113 26
16. Quebec Remparts 28 8 2 1 14 -10 87 97 25
17. Halifax Mooseheads 30 5 2 2 17 -53 81 134 20
18. Acadie–Bathurst Titan 29 5 1 4 14 -35 81 116 18

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 29 17 1 3 4 32 126 94 41
2. Drummondville Voltigeurs 28 12 1 1 12 2 104 102 29
3. Blainville-Boisbriand Armada 29 7 3 2 12 -18 93 111 28
4. Shawinigan Cataractes 29 4 4 1 15 -21 100 121 25
5. Victoriaville Tigres 28 11 0 3 11 -5 84 89 25
6. Rouyn-Noranda Huskies 28 6 3 1 14 -30 64 94 25
7. Val-d'Or Foreurs 29 4 2 4 13 -49 79 128 20
8. Gatineau Olympiques 28 5 2 2 15 -28 91 119 20

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 28 14 2 1 8 34 115 81 37
2. Chicoutimi Saguenéens 29 12 4 2 5 17 108 91 42
3. Rimouski Océanic 30 15 0 6 3 22 103 81 36
4. Cape Breton Screaming Eagles 27 15 0 2 8 24 110 86 32
5. Charlottetown Islanders 31 9 3 3 10 -12 84 96 33
6. Saint John Sea Dogs 30 3 5 1 15 -33 116 149 27
7. Baie-Comeau Drakkar 27 4 4 5 5 -5 86 91 29
8. Quebec Remparts 30 3 4 4 11 -36 95 131 26
9. Halifax Mooseheads 26 6 2 1 14 -26 70 96 21
10. Acadie–Bathurst Titan 29 4 0 5 15 -64 71 135 13

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 29 17 1 3 4 32 126 94 41
2. Drummondville Voltigeurs 28 12 1 1 12 2 104 102 29
3. Shawinigan Cataractes 29 4 4 1 15 -21 100 121 25
4. Victoriaville Tigres 28 11 0 3 11 -5 84 89 25

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chicoutimi Saguenéens 29 12 4 2 5 17 108 91 42
2. Rimouski Océanic 30 15 0 6 3 22 103 81 36
3. Baie-Comeau Drakkar 27 4 4 5 5 -5 86 91 29
4. Quebec Remparts 30 3 4 4 11 -36 95 131 26

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Blainville-Boisbriand Armada 29 7 3 2 12 -18 93 111 28
2. Rouyn-Noranda Huskies 28 6 3 1 14 -30 64 94 25
3. Val-d'Or Foreurs 29 4 2 4 13 -49 79 128 20
4. Gatineau Olympiques 28 5 2 2 15 -28 91 119 20

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Moncton Wildcats 28 14 2 1 8 34 115 81 37
2. Cape Breton Screaming Eagles 27 15 0 2 8 24 110 86 32
3. Charlottetown Islanders 31 9 3 3 10 -12 84 96 33
4. Saint John Sea Dogs 30 3 5 1 15 -33 116 149 27
5. Halifax Mooseheads 26 6 2 1 14 -26 70 96 21
6. Acadie–Bathurst Titan 29 4 0 5 15 -64 71 135 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chicoutimi Saguenéens 29 12 4 2 5 17 108 91 42
2. Sherbrooke Phoenix 29 17 1 3 4 32 126 94 41
3. Moncton Wildcats 28 14 2 1 8 34 115 81 37
4. Rimouski Océanic 30 15 0 6 3 22 103 81 36
5. Charlottetown Islanders 31 9 3 3 10 -12 84 96 33
6. Cape Breton Screaming Eagles 27 15 0 2 8 24 110 86 32
7. Baie-Comeau Drakkar 27 4 4 5 5 -5 86 91 29
8. Drummondville Voltigeurs 28 12 1 1 12 2 104 102 29
9. Blainville-Boisbriand Armada 29 7 3 2 12 -18 93 111 28
10. Saint John Sea Dogs 30 3 5 1 15 -33 116 149 27
11. Quebec Remparts 30 3 4 4 11 -36 95 131 26
12. Victoriaville Tigres 28 11 0 3 11 -5 84 89 25
13. Rouyn-Noranda Huskies 28 6 3 1 14 -30 64 94 25
14. Shawinigan Cataractes 29 4 4 1 15 -21 100 121 25
15. Halifax Mooseheads 26 6 2 1 14 -26 70 96 21
16. Gatineau Olympiques 28 5 2 2 15 -28 91 119 20
17. Val-d'Or Foreurs 29 4 2 4 13 -49 79 128 20
18. Acadie–Bathurst Titan 29 4 0 5 15 -64 71 135 13